Materjalid » Juhendid » Noorteklubide edetabel

Järjestus 2015-2016                      
11 klubi                      
  U11 U13 U15 U17 U19  
Klubi MV KV MV KV MV KV MV KV MV KV kokku
Sparta Spordiselts 5 1 3 1 3 2 5 3 5 3 31
EMÜ SK Saalihokikool 2 2 5 3 5 3 3   3   26
Jõgeva SK Tähe 3 3 2 2 2 1 4 2 4 2 25
HC Panter 4   4   2           10
SK Noorus 2   2   4 1         9
Jäneda SK         2 1 2 1 2 1 9
Tamsalu EBE 2 1 2 1             6
Valga Väike SHK         2 1     2   5
SHK Tornaado     2 1 2           5
Ääsmäe SK   1 2 1             4
Viskoosa SK     2 1             3
Kuusalu 2 1                 3
                       
                       
                       
                       
                       
Eesti meistrivõistlustel osalemine 2 punkti              
I koht  3 punkti                      
II koht  2 punkti                      
III koht 1 punkt                      
Eesti karikavõistlustel osalemine 1 punkt                
Karikavõitja 2 punkti                      
Karikavõistlustel II koht  1 punkt                  

 

Järjestus 2014-2015                      
11 klubi U11 U13 U15 U17 U19  
Klubi MV KV MV KV MV KV MV KV MV KV kokku
Sparta Spordiselts 5 2 5 2 5 3 4 3 3   32
Jõgeva SK Tähe 3 3 2 3 3 1 5 2 5 3 30
EMÜ SK Saalihokikool 2 1 3 1 4 2 3   4 2 22
Jäneda SK 1 0,5 1 0,5 2   2 1 2   10
HC Panter 4   4               8
SK Noorus     2 1 2 1         6
Viskoosa SK     2 1 2           5
Tamsalu EBE 1 0,5 1 0,5             3
Valga Väike SHK                 2   2
SHK Tornaado     2               2
Ääsmäe SK                     0
                       
                       
                       
                       
                       
                       
Eesti meistrivõistlustel osalemine 2 punkti              
I koht  - 3 punkti                      
II koht - 2 punkti                      
III koht - 1 punkt                      
Eesti karikavõistlustel osalemine 1 punkt                
Karikavõitja 2 punkti                      
Karikavõistlustel II koht 1 punkt                  

 

Klubide järjestus 2013-2014 hooajal (mv+ kv)
                           
  U11 U13 U15 U17 U19 U20N kokku
  KV MV KV MV KV MV KV MV KV MV KV MV
Jõgeva SK Tähe 1 3 1 3 3 5 3 4 3 5 2 5 38
EMÜ SK Saalihokikool 2 5   4 2 3 2 3 2 4 3 4 34
Sparta Spordiselts   3 2 3 1 4 1 5 1 2     22
SK Noorus 3 4 3 5   3             18
Jäneda SK       3   3   3   2 1 2 14
Paide-Järva SHK   2   2   2   2         8
SK Saku Fortuna           2   2         4
Tamsalu EBE           1   2         3
Viskoosa SK       2                 2
Ääsmäe SK                   2     2
Valga Väike SHK           1             1
                           
                           
Eesti meistrivõistlustel osalemine 2 punkti                
I koht   3 punkti                          
II koht  2 punkti                          
III koht 1 punkt                          
Eesti karikavõistlustel osalemine 1 punkt                
Karikavõitja 2 punkti                          
Karikavõistlustel II koht  1 punkt                    
 
 
 
Klubide järjestus 2012/2013 hooajal (meistrivõistlused + karikavõistlused) vt siit!

Klubide järjestus 2011/2012 hooajal (meistrivõistlused + karikavõistlused)

Klubi U11 O+kv U13 O+kv U15 O+kv U17 O+kv U19 O+kv U19neiud O+kv kokku
Jõgeva SK Tähe 1 4 3 5 3 5 3 5 2 5 1 3 40
Jäneda SK     1 3   3 2 4 1 4     18
Sparta Spordiselts 3 2 2 3   3 1 2         16
EMÜ SK   3   2 1 4   3       3 16
SK Saku Fortuna       3   3   2   3 2 2 15
Paide-Järva SHK 2 3   4 2 3             14
Tamsalu EBE       3   3         3 4 13
SK Aeg/Noorus   5   3                 8
Viljandi SHK           3       3     6
Mustvee SK                       5 5
Viskoosa SK                 3 2     5
Ääsmäe SK       2       2         4
Valga Väike SHK           3             3
Voore SYD                       2 2
Oru Põhikool   2                     2
                           
                           
Eesti meistrivõistlustel osalemine 2 punkti                  
I koht  - 3punkti                          
II koht - 2punkti                          
III koht - 1punkt                          
Eesti karikavõistlustel osalemine 1 punkt                  
Karikavõitja 2 punkti                          
Karikavõistlustel II koht - 1 punkt                      

Klubide järjestus 2010/2011 hooajal (meistrivõistlused + karikavõistlused) 

                           
                           
Klubi U11 koht U13 koht U15 koht U17 koht U19 koht U19neiud koht kokku
Jõgeva SK Tähe 3 4 3 5 3 4 3 5 3 2     35
SK Saku Fortuna 3   3   3   3   3 3 3   21
SK Sparta/Favoriit 2 1 3 1 3 1 3 1 2       17
Jäneda SK 3   3   3 1 3 1 3       17
Tamsalu EBE 3 1 3               3 5 15
Paide-Järva SHK 3 3 3 1 2   2           14
EMÜ SK SHK     3 2 2   3       1   11
SK Aeg/Noorus 3               3 4     10
Ääsmäe SK 2       3 3             8
Voore SYD                     3 2 5
Mustvee SK                     3 2 5
Viskoosa SK             3 2         5
Valga Väike Välk         2               2
Viljandi SHK             1           1
                           
                           
                           
Eesti meistrivõistlustel osalemine 2 punkti                  
I koht - 3 punkti                          
II koht - 2 punkti                          
III koht - 1 punkt                          
Eesti karikavõistlustel osalemine 1 punkt                  
Karikavõitja 2 punkti                          
Karikavõistlustel II koht - 1 punkt                      

Klubide järjestus 2009/2010 hooajal

Klubi

U11

koht

U13

koht

15

koht

u17

koht

U19

koht

u19neiud

koht

kokku

Järvamaa SHK

2

3

2

2

2

 

 

 

2

 

2

2

17

Jõgeva SK Tähe

2

 

2

3

2

1

2

2

2

 

 

 

16

Aeg/Ferrata SK

2

2

2

 

2

 

 

 

2

3

 

 

13

SK Favoriit

2

1

2

 

 

 

2

3

2

 

 

 

12

Jäneda SK

2

 

2

1

2

3

 

 

2

 

 

 

12

Ääsmäe KSSA

2

 

 

 

2

2

2

1

2

1

 

 

12

SK Saku Fortuna

0

 

0

 

2

 

2

 

2

2

2

 

10

Tamsalu EBE

2

 

2

 

 

 

 

 

 

 

2

3

9

Mustvee SK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

1

3

Viskoosa SK

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

2

Oru Põhikool

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

2

EMÜ (Saalihokikool)

 

 

0

 

2

 

 

 

 

 

 

 

2

Valga SHK

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

2

Keila SHK

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

2

Sparta SS

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

2

© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |