Liit

Eesti Saalihoki Liit (Estonian Floorball Union)

ESHL        reg nr 80089971
Pirita tee 12  10127 Tallinn
Telefon:  +372 50 26 962 
E- mail: eshl@saalihoki.ee, info@saalihoki.ee

aa EE532200221010439110 Swedbank

                                                                                                                                                                                                                   

President, juhatuse liige:  Ain Lillepalu 

(esindusülesanded ja rahvusvaheline liit)

Telefon:  +372 50 47 639 

E-mail: lillepalu@saalihoki.ee

 

Peasekretär (general secretary), juhatuse liige: Tõnis Teesalu

(igapäevatöö juhtimine ja koordineerimine, suhtlus erinevate institutsioonidega, koondised)

Telefon:  +372 50 26 962 

E-mail: teesalu@saalihoki.ee

 

Juhatuse liige: Meelis Aab

Telefon:  +372 50 41 116

E-mail: aab@saalihoki.ee

 

Juhatuse liige: Mikko Iiskonmäki

Telefon:  +372 50 67 617 

E-mail: iiskonmaki@saalihoki.ee

                                                                                                                                                                                                                 

Juhatuse liige, noortevõistluste koordinaator: Marko Saksing

Telefon:  +372 50 24 549 

E-mail: saksing@saalihoki.ee

 

Meistrivõistluste peakohtunik: Kaisa Aruaas

Telefon:  +372 55 59 5741 

E-mail: aruaas@saalihoki.ee

 

Meistrivõistluste peakohtuniku assistent, arendustegevused: Meelike Terasmaa

Telefon:  +372 58 05 6617 

E-mail: terasmaa@saalihoki.ee

                                                                                                                                                                                                                             

Komisjonid:

Kohtunike komisjon: Sami Rahikainen, Meelis Aab, Andrus Tõruke, Kaisa Aruaas (meistrivõistluste peakohtunik)
Distsiplinaarkomisjon (žürii): Inge Kuld (juht), Ain Lillepalu, Mikko Iiskonmäki; rahvusvaheline nõuandja Sami Rahikainen
Noortekomisjon: Tõnu Savi, Tõnu Salm, Marko Saksing
Naiste komisjon: Liina Jõgisu, Merli Kaljuve, Talis Mölder, Annika Raun, Pille Plakk
Koolitus- ja treenerite komisjon: Tõnis Teesalu, Talis Mölder, Meelike Terasmaa

© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |