Ajakavad » Üritused

Üritus Koht Millal
U16 EMÜ SK - Sparta team Automaailm EMÜ SH 21.01.2020 kell 14:00
U16 Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 EMÜ SH 21.01.2020 kell 16:00
NL Eesti Maaülikooli SK - Sparta EMÜ SH 25.01.2020 kell 16:00
SL Tahmaküla - Sparta team Automaailm I Õismäe SH 28.01.2020 kell 20:30
U10 Sparta team Automaailm - SK Noorus Sparta SH 29.01.2020 kell 11:00
U10 HK Kaigas/Kehtna PK - Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sparta SH 29.01.2020 kell 11:50
U10 Sparta team Automaailm - HK Kaigas/Kehtna PK Sparta SH 29.01.2020 kell 12:40
U10 SK Noorus - Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sparta SH 29.01.2020 kell 13:30
U10 HK Kaigas/Kehtna PK - SK Noorus Sparta SH 29.01.2020 kell 14:20
U10 Sparta team Automaailm - Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sparta SH 29.01.2020 kell 15:10
MM-valikturniir: Eesti-Suurbritannia Taani 30.01.2020 kell 14.00
MM-valikturniir: Eesti-Taani Taani 31.01.2020 kell 20.00
MM-valikturniir: Eesti-Island Taani 01.02.2020 kell 14.00
NEL FinEst Flash - Kuusalu Eluterve Naine Saku 01.02.2020 kell 10:00
NEL Arenculle - Järva- Jaani Saku 01.02.2020 kell 11:10
NEL SK Mustvee - Kuusalu Eluterve Naine Saku 01.02.2020 kell 12:20
NEL Järva- Jaani - EMÜ SK II Saku 01.02.2020 kell 13:30
NEL SK Mustvee - EMÜ SK II Saku 01.02.2020 kell 15:50
SL EMÜ SK - Kama2 EMÜ SH 01.02.2020 kell 12:00
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia - Viimsi Kepp Virtuse SH 01.02.2020 kell 18:00
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm II Virtuse SH 02.02.2020 kell 15:00
MM-valikturniir: kohamäng Taani 02.02.2020
U9 Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia must Sparta SH 05.02.2020 kell 14:00
U9 SK Noorus - Jõgeva SK Tähe/Olivia kollane Sparta SH 05.02.2020 kell 14:40
U9 SK Noorus - Jõgeva SK Tähe/Olivia must Sparta SH 05.02.2020 kell 15:30
U9 Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia kollane Sparta SH 05.02.2020 kell 16:20
SL EMÜ SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia Kristiine SH 08.02.2020 kell 11:00
U16 Kuusalu - Sparta team Automaailm Õismäe SMH 08.02.2020 kell 12:00
U16 Tabasalu/Harku valla huvikool - Sparta team Automaailm Õismäe SMH 08.02.2020 kell 13:00
U16 Kuusalu - Tabasalu/Harku valla huvikool Õismäe SMH 08.02.2020 kell 14:00
TL Pärnu Bullet - Vana Hea Puur Pärnu 09.02.2020 kell 12:00
SL Viskoosa - Bändidos Kristiine SH 09.02.2020 kell 12:45
SL Jäneda - Tahmaküla Kristiine SH 09.02.2020 kell 11:00
SL Sparta team Automaailm I - Ääsmäe Kristiine SH 09.02.2020 kell 14:30
NL Eesti Maaülikooli SK - SK LINK/Saku EMÜ SH 09.02.2020 kell 16:30
U10 EMÜ SK 2010 - Sparta team Automaailm EMÜ SH 12.02.2020 kell 13:00
U10 EMÜ SK 2011 - SK Noorus EMÜ SH 12.02.2020 kell 13:50
U10 EMÜ SK 2011 - Sparta team Automaailm EMÜ SH 12.02.2020 kell 14:40
U10 EMÜ SK 2010 - SK Noorus EMÜ SH 12.02.2020 kell 15:30
U10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 - Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Virtuse SH 14.02.2020 kell 13:00
U10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 11 - HK Kaigas/Kehtna PK Virtuse SH 14.02.2020 kell 13:50
U10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 - HK Kaigas/Kehtna PK Virtuse SH 14.02.2020 kell 14:40
U10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 11 - Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Virtuse SH 14.02.2020 kell 15:30
NEL SK Mustvee - Kaitseliidu Rapla malev Mustvee 15.02.2020 kell 10:00
NEL Arenculle - EMÜ SK II Mustvee 15.02.2020 kell 11:10
NEL Kuusalu Eluterve Naine - Kaitseliidu Rapla malev Mustvee 15.02.2020 kell 12:20
NEL Arenculle - FinEst Flash Mustvee 15.02.2020 kell 13:30
NEL FinEst Flash - Järva- Jaani Mustvee 15.02.2020 kell 15:50
TL Valga Välk - Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Virtuse SH 16.02.2020 kell 12:00
NL Sparta - Eesti Maaülikooli SK Õismäe 16.02.2020 kell 15:00
SL Viimsi Kepp - Bändidos Rapla Sadolin 16.02.2020 kell 11:00
SL Kama2 - Ääsmäe Rapla Sadolin 16.02.2020 kell 12:45
SL Viskoosa - Tahmaküla Rapla Sadolin 16.02.2020 kell 14:30
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm I Virtuse SH 16.02.2020 kell 15:00
TL Jödö - SHK Drinkgeld Õismäe SH 16.02.2020 kell 13:00
U12 Kuusalu - Valga SHK EMÜ SH 17.02.2020 kell 13:00
U12 EMÜ SK - Tapa valla Spordikool/Jäneda SK EMÜ SH 17.02.2020 kell 14:00
U12 Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 - Kuusalu EMÜ SH 17.02.2020 kell 15:00
U12 Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 - Valga SHK EMÜ SH 17.02.2020 kell 16:20
U12 HK Kaigas/Kehtna PK - HC Vipers/Novikov team Red Sadolini SH 17.02.2020 kell 11:00
U12 HC Vipers/Novikov team Black - HK Kaigas/Kehtna PK Sadolini SH 17.02.2020 kell 11:50
U12 HC Vipers/Novikov team Red - Sparta team Automaailm Sadolini SH 17.02.2020 kell 12:40
U12 Sparta team Automaailm - HC Vipers/Novikov team Black Sadolini SH 17.02.2020 kell 13:30
U14 Sparta team Automaailm - EMÜ SK Tapa SH 21.02.2020 kell 12:00
U14 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK - HK Kaigas/Kehtna PK Tapa SH 21.02.2020 kell 13:00
U14 Kuusalu - Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 Tapa SH 21.02.2020 kell 14:00
U14 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK - EMÜ SK Tapa SH 21.02.2020 kell 15:00
U14 Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 Tapa SH 21.02.2020 kell 16:00
U14 Kuusalu - HK Kaigas/Kehtna PK Tapa SH 21.02.2020 kell 17:00
SL EMÜ SK - Sinimäe EMÜ SH 21.02.2020 kell 20:30
SL EMÜ SK - Ääsmäe EMÜ SH 22.02.2020 kell 16:00
TL SHK Drinkgeld - Valga Välk Virtus 22.02.2020 kell 12:00
TL Pärnu Bullet - Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Virtus 22.02.2020 kell 13:45
TL Jödö - Vana Hea Puur Virtus 22.02.2020 kell 15:30
SL Ääsmäe - Jäneda Kristiine SH 23.02.2020 kell 12:45
U16 Sparta team Automaailm - Tabasalu/Harku valla huvikool Õismäe SMH 26.02.2020 kell 14:00
U16 Tabasalu/Harku valla huvikool - Kuusalu Õismäe SMH 26.02.2020 kell 15:00
U16 Sparta team Automaailm - Kuusalu Õismäe SMH 26.02.2020 kell 16:00
SL Sparta team Automaailm II - Sinimäe Kristiine SH 29.02.2020 kell 11:00
SL Bändidos - Ääsmäe Kristiine SH 29.02.2020 kell 12:45
SL Kama2 - Jäneda Kristiine SH 29.02.2020 kell 14:30
NEL FinEst Flash - Kaitseliidu Rapla malev Rapla 29.02.2020 kell 12:20
NEL Kuusalu Eluterve Naine - Järva- Jaani Rapla 29.02.2020 kell 13:30
NEL FinEst Flash - EMÜ SK II Rapla 29.02.2020 kell 14:40
NEL SK Mustvee - Arenculle Rapla 29.02.2020 kell 17:00
SL Viskoosa - Viimsi Kepp Kristiine SH 01.03.2020 kell 12:45
SL Sparta team Automaailm I - Sparta team Automaailm II Kristiine SH 01.03.2020 kell 11:00
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sinimäe Virtuse SH 01.03.2020 kell 15:00
TL Valga Välk - Jödö Õismäe SH 01.03.2020 kell 15:00
TL SHK Drinkgeld - Pärnu Bullet Õismäe SH 01.03.2020 kell 16:45
TL Vana Hea Puur - Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Virtus 01.03.2020 kell 12:00
NL SK LINK/Saku - Sparta Saku 01.03.2020 kell 13:00
NEL Arenculle - Kuusalu Eluterve Naine Aruküla 07.03.2020 kell 10:00
NEL EMÜ SK II - Kaitseliidu Rapla malev Aruküla 07.03.2020 kell 11:10
NEL Kaitseliidu Rapla malev - Arenculle Aruküla 07.03.2020 kell 13:30
NEL Kuusalu Eluterve Naine - EMÜ SK II Aruküla 07.03.2020 kell 14:40
NEL Järva- Jaani - SK Mustvee Aruküla 07.03.2020 kell 15:50
NEL FinEst Flash - SK Mustvee Aruküla 07.03.2020 kell 18:10
NL Sparta - SK LINK/Saku Aruküla 08.03.2020 kell 15:00
NL Eesti Maaülikooli SK - Sparta Paikuse 21.03.2020 kell 12:30
TL Vana Hea Puur - SHK Drinkgeld Virtus 21.03.2020 kell 12:00
TL Valga Välk - Pärnu Bullet Virtus 21.03.2020 kell 13:45
TL Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 - Jödö Virtus 21.03.2020 kell 15:30
NL SK LINK/Saku - Eesti Maaülikooli SK Viljandi 22.03.2020 kell 13:00
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |