Ajakavad » Lõppenud mängud

Võistluse nimetus Mäng Tulemus Toimumise aeg Koht
U14 meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Kuusalu 5 - 6 10.12.2019 kell 17:20 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 6 - 10 10.12.2019 kell 16:17 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs Sparta Team Automaailm 5 - 8 10.12.2019 kell 15:10 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 4 - 10 10.12.2019 kell 14:10 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs Kuusalu 23 - 1 10.12.2019 kell 13:05 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 4 - 13 10.12.2019 kell 12:00 EMÜ SH
U18 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs Sparta Team Automaailm 5 - 2 06.12.2019 kell 16:00 Virtuse SH
U18 meistrivõistlused Viskoosa SK vs EMÜ SK 1 - 8 06.12.2019 kell 15:01 Virtuse SH
U18 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs Viskoosa SK 11 - 1 06.12.2019 kell 14:00 Virtuse SH
U18 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 9 - 3 06.12.2019 kell 13:00 Virtuse SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Sparta Team Automaailm 10 - 13 06.12.2019 kell EMÜ SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Ääsmäe 6 - 9 01.12.2019 kell 15:02 Virtuse SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Bändidos vs Sparta Team Automaailm II 0 - 5 30.11.2019 kell 14:30 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Jäneda vs Viskoosa SK 4 - 2 30.11.2019 kell 12:45 Kristiine SH
PAF Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs SK LINK / Saku 2 - 5 30.11.2019 kell 12:00 EMÜ SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Sinimäe vs Tahmaküla 4 - 6 30.11.2019 kell 11:00 Kristiine SH
U14 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 9 - 6 29.11.2019 kell 17:04 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Kuusalu 14 - 1 29.11.2019 kell 16:06 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs HK Kaigas/Kehtna PK 12 - 2 29.11.2019 kell 15:03 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Kuusalu 7 - 8 29.11.2019 kell 14:03 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 9 - 3 29.11.2019 kell 13:00 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs HK Kaigas/Kehtna PK 16 - 2 29.11.2019 kell 12:00 Virtuse SH
PAF Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Valga Välk 5 - 3 24.11.2019 kell 15:30 Virtus
PAF Teine liiga meistrivõistlused SHK Drinkgeld vs Jödö 7 - 1 24.11.2019 kell 13:43 Virtus
PAF Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Pärnu Bullet 5 - 3 24.11.2019 kell 12:00 Virtus
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs FinEst Flash 6 - 0 23.11.2019 kell 17:08 Aseri
Naiste esiliiga meistrivõistlused FinEst Flash vs Järva-Jaani 6 - 8 23.11.2019 kell 14:50 Aseri
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Arenculle 3 - 2 23.11.2019 kell 13:40 Aseri
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Arenculle 0 - 6 23.11.2019 kell 11:14 Aseri
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs KAMA2 5 - 3 17.11.2019 kell 18:30 Õismäe
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Tahmaküla vs Viimsi Kepp 3 - 6 17.11.2019 kell 16:45 Õismäe
PAF Teine liiga meistrivõistlused Valga Välk vs SHK Drinkgeld 3 - 4 17.11.2019 kell 15:25 Valga
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Sinimäe 13 - 3 17.11.2019 kell 15:00 Õismäe
PAF Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Jödö 14 - 0 17.11.2019 kell 13:42 Valga
PAF Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Pärnu Bullet 5 - 5 17.11.2019 kell 11:59 Valga
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Sinimäe vs Viskoosa SK 10 - 2 16.11.2019 kell 12:45 Õismäe
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Jäneda vs Sparta Team Automaailm II 2 - 4 16.11.2019 kell 11:00 Õismäe
U12 meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team Black vs Kuusalu 6 - 7 15.11.2019 kell 17:35 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 16 - 1 15.11.2019 kell 16:40 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team Red vs Kuusalu 11 - 0 15.11.2019 kell 15:50 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 10 - 4 15.11.2019 kell 14:50 Virtuse SH
U15T meistrivõistlused Tallinna Saksa Gümnaasium vs Sparta 2 - 6 15.11.2019 kell 14:45 Kristiine SH
U12 meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team Red vs Valga SHK 12 - 0 15.11.2019 kell 13:57 Virtuse SH
U15T meistrivõistlused EMÜ SK vs Kehtna/Rapla SHKV 7 - 1 15.11.2019 kell 13:51 Kristiine SH
U15T meistrivõistlused Oru Põhikool vs Tallinna Saksa Gümnaasium 7 - 3 15.11.2019 kell 12:56 Kristiine SH
U12 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs Sparta Team Automaailm 15 - 2 15.11.2019 kell 12:55 Virtuse SH
U15T meistrivõistlused Sparta vs EMÜ SK 0 - 12 15.11.2019 kell 12:10 Kristiine SH
U12 meistrivõistlused EMÜ SK vs Valga SHK 15 - 5 15.11.2019 kell 11:55 Virtuse SH
U15T meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs Oru Põhikool 10 - 1 15.11.2019 kell 11:15 Kristiine SH
U12 meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team Black vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 4 - 6 15.11.2019 kell 11:00 Virtuse SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Tahmaküla 7 - 2 10.11.2019 kell 15:00 Virtuse SH
PAF Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Sparta Spordiklubi 6 - 2 10.11.2019 kell 13:00 Kiili SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Järva-Jaani 7 - 5 09.11.2019 kell 16:17 Rapla
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Viskoosa SK 12 - 6 09.11.2019 kell 15:00 EMÜ SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Kaitseliidu Rapla malev 3 - 2 09.11.2019 kell 13:40 Rapla
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs FinEst Flash 2 - 3 09.11.2019 kell 12:20 Rapla
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs EMÜ SK II 3 - 4 09.11.2019 kell 11:10 Rapla
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs Kuusalu Eluterve Naine 3 - 1 09.11.2019 kell 10:00 Rapla
U16 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 4 - 2 08.11.2019 kell 15:45 Virtuse SH
U16 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 vs Sparta Team Automaailm 5 - 2 08.11.2019 kell 13:58 Virtuse SH
PAF Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Sparta Spordiklubi 3 - 6 03.11.2019 kell 15:00 EMÜ SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Viimsi Kepp 15 - 3 03.11.2019 kell 12:49 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs Ääsmäe 4 - 5 03.11.2019 kell 10:57 Kristiine SH
PAF Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Eesti Maaülikool 2 - 0 02.11.2019 kell 18:00 Kiili SH
PAF Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Vana hea puur 11 - 2 27.10.2019 kell 15:27 Virtus
PAF Teine liiga meistrivõistlused Jödö vs Valga Välk 5 - 7 27.10.2019 kell 13:45 Virtus
PAF Teine liiga meistrivõistlused Pärnu Bullet vs SHK Drinkgeld 4 - 5 27.10.2019 kell 11:57 Virtus
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Viskoosa SK 10 - 2 26.10.2019 kell 18:00 Virtus
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs SK Mustvee 5 - 2 26.10.2019 kell 17:20 Kuusalu
U14 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs EMÜ SK 13 - 5 26.10.2019 kell 15:45 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs EMÜ SK 5 - 6 26.10.2019 kell 14:30 Virtuse SH
U15T meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs Sparta 11 - 1 26.10.2019 kell 14:00 EMÜ SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs FinEst Flash 4 - 2 26.10.2019 kell 13:30 Kuusalu
U15T meistrivõistlused Tallinna Saksa Gümnaasium vs Oru Põhikool 0 - 12 26.10.2019 kell 13:10 EMÜ SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Järva-Jaani 0 - 5 26.10.2019 kell 12:20 Kuusalu
U15T meistrivõistlused Sparta vs EMÜ SK 0 - 11 26.10.2019 kell 12:20 EMÜ SH
U15T meistrivõistlused Oru Põhikool vs Kehtna/Rapla SHKV 3 - 7 26.10.2019 kell 11:30 EMÜ SH
U15T meistrivõistlused EMÜ SK vs Tallinna Saksa Gümnaasium 12 - 0 26.10.2019 kell 10:40 EMÜ SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused FinEst Flash vs Arenculle 1 - 3 26.10.2019 kell 09:55 Kuusalu
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Bändidos 5 - 2 25.10.2019 kell 20:30 EMÜ SH
PAF Naiste liiga meistrivõistlused Sparta Spordiklubi vs SK LINK / Saku 1 - 5 20.10.2019 kell 15:00 Õismäe
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Viimsi Kepp vs KAMA2 1 - 2 20.10.2019 kell 13:28 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Bändidos vs Jäneda 6 - 2 19.10.2019 kell 19:31 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Sinimäe vs KAMA2 4 - 1 19.10.2019 kell 14:31 Kristiine SH
PAF Teine liiga meistrivõistlused Pärnu Bullet vs Valga Välk 10 - 3 19.10.2019 kell 14:30 Õismäe SH
PAF Teine liiga meistrivõistlused Jödö vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 4 - 14 19.10.2019 kell 12:45 Õismäe SH
PAF Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs SHK Drinkgeld 4 - 11 19.10.2019 kell 11:00 Õismäe SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Ääsmäe vs Viimsi Kepp 7 - 3 06.10.2019 kell 14:31 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Viskoosa SK vs Sparta Team Automaailm 0 - 15 06.10.2019 kell 12:45 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Jäneda vs Sinimäe 3 - 5 06.10.2019 kell 11:01 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs KAMA2 15 - 0 05.10.2019 kell 18:00 Virtuse SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Sparta Team Automaailm II 6 - 5 04.10.2019 kell EMÜ SH
U15T meistrivõistlused Sparta vs Tallinna Saksa Gümnaasium 6 - 7 02.10.2019 kell 13:10 Sadolin Spordihoone
U15T meistrivõistlused Oru Põhikool vs Sparta 5 - 5 02.10.2019 kell 10:55 Sadolin Spordihoone
U15T meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs EMÜ SK 4 - 3 02.10.2019 kell 10:00 Sadolin Spordihoone
U15T meistrivõistlused Tallinna Saksa Gümnaasium vs Kehtna/Rapla SHKV 1 - 13 02.10.2019 kell Sadolin Spordihoone
U15T meistrivõistlused EMÜ SK vs Oru Põhikool 12 - 0 02.10.2019 kell Sadolin Spordihoone
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Jäneda 4 - 3 22.09.2019 kell 15:00 EMÜ SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Tahmaküla vs Bändidos 5 - 2 22.09.2019 kell 12:45 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Ääsmäe vs Sinimäe 11 - 1 22.09.2019 kell 11:00 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs Viimsi Kepp 3 - 4 21.09.2019 kell 14:30 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Bändidos 15 - 1 21.09.2019 kell 12:45 Kristiine SH
PAF Saalihokiliiga meistrivõistlused KAMA2 vs Tahmaküla 2 - 6 21.09.2019 kell 11:00 Kristiine SH
U19 - karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Noorus / Kunda 10 - 6 30.05.2019 kell 15:07 Õismäe SH
U17 karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 5 - 4 07.05.2019 kell 15:23 Õismäe SH
U17 karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs Viskoosa SK 22 - 2 07.05.2019 kell 13:57 Õismäe SH
U17 karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Viskoosa SK 11 - 0 07.05.2019 kell 12:33 Õismäe SH
Kohamäng - U15 - karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 vs Sparta Team Automaailm 8 - 2 26.04.2019 kell 16:05 Virtuse SH
Kohamäng - U15 - karikavõistlused EMÜ SK vs SK Tabasalu 1 - 6 26.04.2019 kell 15:11 Virtuse SH
U15 karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 vs SK Tabasalu 15 - 0 26.04.2019 kell 14:00 Virtuse SH
U15 karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 6 - 4 26.04.2019 kell 12:45 Virtuse SH
U15 karikavõistlused EMÜ SK vs Kuusalu 13 - 1 26.04.2019 kell 11:00 Virtuse SH
U15 karikavõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs SK Tabasalu 0 - 5 26.04.2019 kell Virtuse SH
U15 karikavõistlused Kuusalu vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 5 - 0 26.04.2019 kell Virtuse SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud Sparta Team Automaailm vs TalTech 4 - 7 18.04.2019 kell 20:00 Õismäe SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud TalTech vs Sparta Team Automaailm 7 - 5 16.04.2019 kell 18:58 TTÜ SH
U13 karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 8 - 3 16.04.2019 kell 14:38 Õismäe SH
U13 karikavõistlused EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 7 - 9 16.04.2019 kell 13:45 Õismäe SH
U13 karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 16 - 3 16.04.2019 kell 12:54 Õismäe SH
U13 karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 10 - 5 16.04.2019 kell 12:00 Õismäe SH
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Eesti Maaülikooli SK vs SK LINK / Saku 5 - 3 14.04.2019 kell 16:02 EMÜ SH
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Sparta Team Automaailm II vs Jäneda 9 - 2 13.04.2019 kell 10:30 Sõle SH
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Ääsmäe vs Viimsi Kepp 3 - 5 13.04.2019 kell 10:30 Sõle SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud Sparta Team Automaailm vs TalTech 9 - 8 12.04.2019 kell 20:00 Õismäe SH
Kohamäng - U11 karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs EMÜ SK I 4 - 3 12.04.2019 kell 17:05 EMÜ SH
U11 karikavõistlused - B HC Vipers/Novikov team I vs EMÜ SK I 4 - 8 12.04.2019 kell 15:50 EMÜ SH
U11 karikavõistlused - A Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 4 - 2 12.04.2019 kell 15:15 EMÜ SH
U11 karikavõistlused - B Valga SHK vs HK Kaigas/Kehtna PK 3 - 2 12.04.2019 kell 14:42 EMÜ SH
U11 karikavõistlused - B HC Vipers/Novikov team I vs HK Kaigas/Kehtna PK 5 - 0 12.04.2019 kell 11:20 EMÜ SH
U11 karikavõistlused - A Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs EMÜ SK II 7 - 0 12.04.2019 kell 10:35 EMÜ SH
U11 karikavõistlused - B EMÜ SK I vs Valga SHK 10 - 1 12.04.2019 kell 10:00 EMÜ SH
U11 karikavõistlused - B HC Vipers/Novikov team I vs Valga SHK 1 - 1 12.04.2019 kell EMÜ SH
U11 karikavõistlused - A Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs HC Vipers/Novikov team II 13 - 1 12.04.2019 kell EMÜ SH
U11 karikavõistlused - A Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs HC Vipers/Novikov team II 7 - 1 12.04.2019 kell EMÜ SH
U11 karikavõistlused - B EMÜ SK I vs HK Kaigas/Kehtna PK 7 - 1 12.04.2019 kell EMÜ SH
U11 karikavõistlused - A HC Vipers/Novikov team II vs EMÜ SK II 6 - 8 12.04.2019 kell EMÜ SH
U11 karikavõistlused - A Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs EMÜ SK II 9 - 0 12.04.2019 kell EMÜ SH
Kohamäng - U19 kohamängud Noorus / Kunda vs Sparta Team Automaailm 0 - 12 11.04.2019 kell 13:52 Õismäe SH
Kohamäng - U19 kohamängud Tapa valla Spordikool / Jäneda SK vs EMÜ SK 3 - 11 11.04.2019 kell 12:37 Õismäe SH
Kohamäng - U19 kohamängud Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 11 - 3 11.04.2019 kell 11:17 Õismäe SH
Kohamäng - U19 kohamängud Noorus / Kunda vs Tapa valla Spordikool / Jäneda SK 14 - 0 11.04.2019 kell 10:00 Õismäe SH
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Sparta vs Kaitseliidu Rapla malev 7 - 0 07.04.2019 kell 16:00 Õismäe SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud TalTech vs Sparta Team Automaailm 7 - 10 07.04.2019 kell 13:00 TTÜ SH
Kohamäng - Naiste esiliiga kohamängud Arenculle vs SK Mustvee 3 - 1 06.04.2019 kell 16:08 Paikuse
U9 karikavõistluste kohamäng SK Noorus vs Sparta Team Automaailm I 9 - 10 06.04.2019 kell 14:20 Sparta SH
U9 A - karikavõistlused Sparta Team Automaailm II vs HK Kaigas/Kehtna PK II 6 - 6 06.04.2019 kell 13:49 Sparta SH
Kohamäng - Naiste esiliiga kohamängud Finnish Flash vs Järva-Jaani 3 - 2 06.04.2019 kell 13:45 Paikuse
U9 B - karikavõistlused EMÜ SK II vs HK Kaigas/Kehtna PK I 12 - 0 06.04.2019 kell 13:40 Sparta SH
U9 A - karikavõistlused SK Noorus vs EMÜ SK I 7 - 5 06.04.2019 kell 13:12 Sparta SH
U9 B - karikavõistlused Sparta Team Automaailm I vs Tapa valla Spordikool 9 - 4 06.04.2019 kell 13:05 Sparta SH
U9 A - karikavõistlused EMÜ SK I vs HK Kaigas/Kehtna PK II 5 - 4 06.04.2019 kell 12:42 Sparta SH
U9 B - karikavõistlused Tapa valla Spordikool vs HK Kaigas/Kehtna PK I 14 - 2 06.04.2019 kell 12:39 Sparta SH
U9 A - karikavõistlused SK Noorus vs Sparta Team Automaailm II 10 - 2 06.04.2019 kell 12:10 Sparta SH
U9 B - karikavõistlused Sparta Team Automaailm I vs EMÜ SK II 10 - 3 06.04.2019 kell 12:07 Sparta SH
U9 A - karikavõistlused EMÜ SK I vs Sparta Team Automaailm II 8 - 2 06.04.2019 kell 11:35 Sparta SH
U9 B - karikavõistlused Tapa valla Spordikool vs EMÜ SK II 8 - 6 06.04.2019 kell 11:23 Sparta SH
Kohamäng - Naiste esiliiga kohamängud Kuusalu Eluterve Naine vs EMÜ SK II 8 - 4 06.04.2019 kell 11:20 Paikuse
U9 B - karikavõistlused Sparta Team Automaailm I vs HK Kaigas/Kehtna PK I 12 - 0 06.04.2019 kell 11:00 Sparta SH
U9 A - karikavõistlused SK Noorus vs HK Kaigas/Kehtna PK II 13 - 2 06.04.2019 kell 11:00 Sparta SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud Sparta Team Automaailm vs TalTech 7 - 8 05.04.2019 kell 20:00 Õismäe SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Eesti Maaülikooli SK 5 - 7 30.03.2019 kell 17:00 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs SK Mustvee 1 - 3 30.03.2019 kell 15:40 Kehra
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs EMÜ SK II 0 - 1 30.03.2019 kell 14:30 Kehra
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs Finnish Flash 2 - 4 30.03.2019 kell 13:22 Kehra
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs EMÜ SK II 2 - 1 30.03.2019 kell 12:15 Kehra
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Finnish Flash 0 - 2 30.03.2019 kell 11:05 Kehra
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs Arenculle 0 - 2 30.03.2019 kell 10:00 Kehra
Kohamäng - U17 kohamängud Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 8 - 5 29.03.2019 kell 13:59 Õismäe SH
Kohamäng - U17 kohamängud Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 1 - 4 29.03.2019 kell 12:46 Õismäe SH
Kohamäng - U17 kohamängud Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs EMÜ SK 5 - 9 29.03.2019 kell 11:14 Õismäe SH
Kohamäng - U17 kohamängud Sparta Team Automaailm vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 4 - 0 29.03.2019 kell 10:00 Õismäe SH
U19 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool / Jäneda SK vs EMÜ SK 6 - 2 28.03.2019 kell 12:30 Tapa SH
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Eesti Maaülikooli SK vs Kaitseliidu Rapla malev 13 - 2 24.03.2019 kell 16:36 EMÜ SH
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Sparta vs SK LINK / Saku 1 - 2 24.03.2019 kell 16:00 Õismäe SH
Teine liiga meistrivõistlused Tartu Tornaado vs Vana hea puur 2 - 4 24.03.2019 kell 13:50 Õismäe SH
Teine liiga meistrivõistlused Viljandi Metall vs Jödö 7 - 1 24.03.2019 kell 13:00 Õismäe SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud TalTech vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 7 - 6 24.03.2019 kell 13:00 TalTech SH
Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Automaailm Team Fatpipe 1 - 3 24.03.2019 kell 12:00 Õismäe SH
Teine liiga meistrivõistlused Tartu Tornaado vs Viljandi Metall 2 - 3 24.03.2019 kell 11:00 Õismäe SH
Teine liiga meistrivõistlused Jödö vs Automaailm Team Fatpipe 2 - 2 24.03.2019 kell 10:00 Õismäe SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud Jõgeva SK Tähe / Olivia vs TalTech 2 - 3 23.03.2019 kell 20:35 Virtuse SH
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud SK LINK / Saku vs Sparta 2 - 1 23.03.2019 kell 18:00 Kiili SH
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Viimsi Kepp vs Jäneda 2 - 0 23.03.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Sparta Team Automaailm II vs Ääsmäe 2 - 3 23.03.2019 kell 12:42 Kristiine SH
Kohamäng - U15 kohamängud Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 4 - 5 22.03.2019 kell 17:03 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 3 - 2 22.03.2019 kell 16:01 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud Kuusalu vs SK Tabasalu 0 - 7 22.03.2019 kell 15:02 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 12 - 2 22.03.2019 kell 14:02 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 11 - 2 22.03.2019 kell 13:02 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs SK Tabasalu 13 - 1 22.03.2019 kell 12:02 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud EMÜ SK vs Kuusalu 13 - 0 22.03.2019 kell 10:58 Virtuse SH
Kohamäng - U14 kohamängud Kehtna/Rapla SHKV vs EMÜ SK 4 - 3 21.03.2019 kell 14:07 Kristiine SH
Kohamäng - U14 meistrivõistlused Sparta vs Oru Põhikool 0 - 6 21.03.2019 kell 12:59 Kristiine SH
Kohamäng - U14 kohamängud EMÜ SK vs Oru Põhikool 13 - 1 21.03.2019 kell 12:01 Kristiine SH
Kohamäng - U14 kohamängud Kehtna/Rapla SHKV vs Sparta 10 - 0 21.03.2019 kell 11:02 Kristiine SH
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Sparta vs SK LINK / Saku 1 - 3 17.03.2019 kell 18:30 Õismäe SH
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Sparta Team Automaailm II vs Sinimäe 6 - 2 17.03.2019 kell 14:28 Kristiine SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused TVK Leegid vs Valga Välk 11 - 1 17.03.2019 kell 12:48 Kristiine SH
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Kaitseliidu Rapla malev vs Eesti Maaülikooli SK 1 - 10 17.03.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Järva-Jaani 3 - 8 16.03.2019 kell 16:05 Kuusalu
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Eesti Maaülikooli SK II vs Ääsmäe 5 - 6 16.03.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs Arenculle 2 - 3 16.03.2019 kell 13:35 Kuusalu
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Viskoosa SK vs Viimsi Kepp 3 - 7 16.03.2019 kell 12:44 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Finnish Flash 4 - 2 16.03.2019 kell 12:30 Kuusalu
Kohamäng - Esiliiga kohamängud SK Rapla vs Jäneda 3 - 6 16.03.2019 kell 11:00 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs Järva-Jaani 6 - 1 16.03.2019 kell 09:55 Kuusalu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Kuusalu Eluterve Naine 2 - 0 16.03.2019 kell Kuusalu
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Eesti Maaülikooli SK vs Kaitseliidu Rapla malev 11 - 0 15.03.2019 kell 20:31 EMÜ SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud Sparta Team Automaailm vs Eesti Maaülikooli SK 7 - 4 15.03.2019 kell 20:30 Õismäe SH
Kohamäng - U13 kohamängud Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 8 - 1 15.03.2019 kell 14:45 Õismäe SH
Kohamäng - U13 kohamängud EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 4 - 6 15.03.2019 kell 13:53 Õismäe SH
Kohamäng - U13 kohamängud Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 9 - 4 15.03.2019 kell 12:55 Õismäe SH
Kohamäng - U13 kohamängud Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 12 - 5 15.03.2019 kell 12:01 Õismäe SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 7 - 6 14.03.2019 kell 18:11 Sparta SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 2 - 12 11.03.2019 kell 15:30 Virtuse SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamäng TalTech vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 8 - 6 10.03.2019 kell 12:01 TalTech SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Eesti Maaülikooli SK 2 - 9 10.03.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Naiste liiga meistrivõistlused Sparta vs SK LINK / Saku 6 - 1 10.03.2019 kell Õismäe SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamäng Eesti Maaülikooli SK vs Sparta Team Automaailm 7 - 11 09.03.2019 kell 16:31 EMÜ SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 5 - 12 09.03.2019 kell 15:00 Virtuse SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs EMÜ SK 7 - 3 09.03.2019 kell 13:55 Virtuse SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamäng Sparta Team Automaailm vs Eesti Maaülikooli SK 12 - 3 08.03.2019 kell 20:30 Õismäe SH
Kohamäng - U11 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs HC Vipers/Novikov team 09 5 - 4 08.03.2019 kell 14:55 EMÜ SH
Kohamäng - U11 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 15 - 3 08.03.2019 kell 14:05 EMÜ SH
Kohamäng - U11 kohamäng HC Vipers/Novikov team 09 vs EMÜ SK 3 - 1 08.03.2019 kell 12:50 EMÜ SH
Kohamäng - U11 kohamäng Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs Sparta Team Automaailm 12 - 1 08.03.2019 kell 12:00 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 6 - 3 05.03.2019 kell 17:39 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused Viskoosa SK vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 2 - 4 05.03.2019 kell 16:30 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 7 - 6 05.03.2019 kell 15:15 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused Viskoosa SK vs Sparta Team Automaailm 1 - 14 05.03.2019 kell 14:00 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 8 - 2 05.03.2019 kell 12:42 EMÜ SH
Kohamäng - U9 kohamängud SK Noorus vs Sparta Team Automaailm 12 - 7 04.03.2019 kell 13:55 Sparta SH
Kohamäng - U9 kohamängud EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 1 - 9 04.03.2019 kell 13:21 Sparta SH
Kohamäng - U9 kohamäng Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Sparta Team Automaailm 6 - 8 04.03.2019 kell 12:36 Sparta SH
Kohamäng - U9 kohamäng SK Noorus vs EMÜ SK 13 - 8 04.03.2019 kell 12:03 Sparta SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Eesti juunioride koondis 10 - 7 03.03.2019 kell 15:00 Virtuse SH
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Eesti Maaülikooli SK 13 - 2 03.03.2019 kell 13:00 TTÜ SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs EMÜ SK II 3 - 1 02.03.2019 kell 15:56 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Arenculle 4 - 3 02.03.2019 kell 14:45 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Kuusalu Eluterve Naine 4 - 3 02.03.2019 kell 13:35 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Arenculle 2 - 5 02.03.2019 kell 12:25 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs EMÜ SK II 2 - 0 02.03.2019 kell 11:20 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Järva-Jaani 2 - 1 02.03.2019 kell 10:00 Tartu
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 13 - 3 01.03.2019 kell 20:31 Õismäe SH
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs SK LINK / Saku 4 - 2 01.03.2019 kell 20:30 EMÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs TalTech 7 - 13 23.02.2019 kell 17:01 Virtuse SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Ääsmäe vs Eesti Maaülikooli SK II 5 - 8 23.02.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Bändidos vs TVK Leegid 5 - 4 23.02.2019 kell 12:45 Kristiine SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Sparta 3 - 15 23.02.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Valga Välk vs Sinimäe 1 - 12 23.02.2019 kell 11:00 Kristiine SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 2 - 10 22.02.2019 kell 15:35 EMÜ SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Sparta Team Automaailm 4 - 5 22.02.2019 kell 14:35 EMÜ SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 2 - 11 22.02.2019 kell 13:35 EMÜ SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 3 - 6 22.02.2019 kell 12:30 EMÜ SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused SK Tabasalu vs HK Kaigas/Kehtna PK 4 - 2 22.02.2019 kell 12:07 Sadolini SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Kuusalu 4 - 6 22.02.2019 kell 11:05 Sadolini SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused SK Tabasalu vs Kuusalu 6 - 3 22.02.2019 kell Sadolini SH
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Eesti juunioride koondis 11 - 2 22.02.2019 kell EMÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Eesti juunioride koondis 13 - 0 19.02.2019 kell 20:00 Õismäe SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs HK Kaigas/Kehtna PK 8 - 7 19.02.2019 kell 15:25 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs EMÜ SK 7 - 9 19.02.2019 kell 14:30 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 12 - 5 19.02.2019 kell 13:40 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs EMÜ SK 11 - 7 19.02.2019 kell 12:45 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs HK Kaigas/Kehtna PK 2 - 5 19.02.2019 kell 11:50 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs Sparta Team Automaailm 2 - 17 19.02.2019 kell 10:00 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 6 - 11 19.02.2019 kell Sadolini SH
Naiste liiga meistrivõistlused Sparta vs Eesti Maaülikooli SK 1 - 7 17.02.2019 kell 16:00 Õismäe SH
Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Kaitseliidu Rapla malev 13 - 0 17.02.2019 kell 14:00 Kiili SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs SK Rapla 5 - 4 17.02.2019 kell 11:30 Kiili SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Kuusalu Eluterve Naine 0 - 2 16.02.2019 kell 18:50 Jõgeva
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Arenculle 3 - 2 16.02.2019 kell 14:50 Jõgeva
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs SK Mustvee 5 - 3 16.02.2019 kell 12:26 Jõgeva
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs EMÜ SK II 4 - 1 16.02.2019 kell 10:00 Jõgeva
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Eesti juunioride koondis 14 - 1 15.02.2019 kell 18:31 TTÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Sparta Team Automaailm 6 - 7 15.02.2019 kell EMÜ SH
U14 meistrivõistlused Sparta vs EMÜ SK 0 - 12 14.02.2019 kell 14:00 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs Kehtna/Rapla SHKV 1 - 11 14.02.2019 kell 13:00 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs Sparta 10 - 0 14.02.2019 kell 12:00 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Oru Põhikool 8 - 3 14.02.2019 kell 11:00 EMÜ SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Valga SHK 8 - 0 12.02.2019 kell 15:20 Tapa SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team 09 vs SK Noorus 12 - 1 12.02.2019 kell 14:53 Õismäe SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 3 - 10 12.02.2019 kell 14:30 Tapa SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs SK Noorus 10 - 11 12.02.2019 kell 13:50 Õismäe SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs EMÜ SK 10 - 6 12.02.2019 kell 13:26 Tapa SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team 09 vs Sparta Team Automaailm 1 - 3 12.02.2019 kell 13:06 Õismäe SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Valga SHK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 0 - 12 12.02.2019 kell 12:25 Tapa SH
Teine liiga meistrivõistlused Jödö vs Tartu Tornaado 4 - 4 10.02.2019 kell 15:00 Lähte SH
Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Vana hea puur 0 - 5 10.02.2019 kell 14:00 Lähte SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Viskoosa SK vs Jäneda 5 - 0 10.02.2019 kell 13:40 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Viljandi Metall vs Tartu Tornaado 3 - 3 10.02.2019 kell 13:00 Lähte SH
Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Jödö 6 - 7 10.02.2019 kell 12:00 Lähte SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Viimsi Kepp vs SHK Jõgeva Lootus 15 - 0 10.02.2019 kell 11:45 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Viljandi Metall 3 - 1 10.02.2019 kell 11:00 Lähte SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Sinimäe vs Bändidos 6 - 2 10.02.2019 kell 10:05 Kristiine SH
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 9 - 8 10.02.2019 kell EMÜ SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Sparta 1 - 8 09.02.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs SK LINK / Saku 3 - 2 08.02.2019 kell 20:31 EMÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Sparta Team Automaailm 8 - 5 08.02.2019 kell 19:00 TTÜ SH
U17 meistrivõistlused EMÜ SK vs Viskoosa SK 15 - 6 08.02.2019 kell 15:35 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 2 - 10 08.02.2019 kell 14:25 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 4 - 3 08.02.2019 kell 13:10 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Viskoosa SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 1 - 9 08.02.2019 kell 12:02 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 5 - 0 08.02.2019 kell 10:29 Õismäe SH
U9 meistrivõistlused SK Noorus vs EMÜ SK 14 - 3 06.02.2019 kell 14:40 Tapa SH
U9 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 0 - 8 06.02.2019 kell 14:10 Tapa SH
U9 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs SK Noorus 7 - 8 06.02.2019 kell 13:35 Tapa SH
U9 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 5 - 6 06.02.2019 kell 13:00 Tapa SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Sparta Team Automaailm 6 - 10 02.02.2019 kell 17:34 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs SK Mustvee 2 - 1 02.02.2019 kell 15:50 Rapla
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused SHK Jõgeva Lootus vs TVK Leegid 9 - 8 02.02.2019 kell 15:15 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Arenculle 1 - 4 02.02.2019 kell 14:45 Rapla
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Valga Välk vs KAMA2 1 - 6 02.02.2019 kell 13:36 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Arenculle 1 - 2 02.02.2019 kell 12:20 Rapla
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Kuusalu Eluterve Naine 3 - 2 02.02.2019 kell 11:10 Rapla
U19 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Noorus / Kunda 11 - 4 31.01.2019 kell 13:57 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs Sparta Team Automaailm 5 - 3 29.01.2019 kell 17:40 Tapa SH
U17 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Viskoosa SK 5 - 4 29.01.2019 kell 16:30 Tapa SH
U17 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs EMÜ SK 15 - 7 29.01.2019 kell 15:14 Tapa SH
U17 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Viskoosa SK 7 - 0 29.01.2019 kell 14:00 Tapa SH
U17 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs EMÜ SK 2 - 11 29.01.2019 kell 12:52 Tapa SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs SK Tabasalu 1 - 4 28.01.2019 kell 13:02 Kuusalu
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused SK Tabasalu vs HK Kaigas/Kehtna PK 6 - 1 28.01.2019 kell 12:00 Kuusalu
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs HK Kaigas/Kehtna PK 7 - 3 28.01.2019 kell 10:57 Kuusalu
Naiste liiga meistrivõistlused Sparta vs SK LINK / Saku 7 - 4 27.01.2019 kell 16:00 Õismäe SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Eesti Maaülikooli SK 3 - 12 27.01.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Sparta Team Automaailm 4 - 5 26.01.2019 kell 18:02 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Oru Põhikool 13 - 1 25.01.2019 kell 14:13 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Sparta vs Kehtna/Rapla SHKV 0 - 12 25.01.2019 kell 13:30 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs EMÜ SK 7 - 5 25.01.2019 kell 12:30 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Sparta vs EMÜ SK 1 - 13 25.01.2019 kell 11:55 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs Kehtna/Rapla SHKV 6 - 10 25.01.2019 kell 11:04 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs Sparta 13 - 2 25.01.2019 kell 10:03 Oru Põhikool
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs TalTech 5 - 15 25.01.2019 kell EMÜ SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 4 - 8 22.01.2019 kell 13:40 Õismäe SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 vs EMÜ SK 7 - 2 22.01.2019 kell 12:30 Õismäe SH
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 9 - 7 20.01.2019 kell 13:00 TTÜ SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK II vs SK Rapla 6 - 13 20.01.2019 kell 11:46 Kristiine SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs Ääsmäe 10 - 3 20.01.2019 kell 10:01 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs SK Mustvee 1 - 3 19.01.2019 kell 18:54 Kunda
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs TalTech 5 - 14 19.01.2019 kell 18:00 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs EMÜ SK II 6 - 2 19.01.2019 kell 15:00 Kunda
Teine liiga meistrivõistlused Tartu Tornaado vs Jödö 6 - 5 19.01.2019 kell 14:52 Virtuse SH
Teine liiga meistrivõistlused Automaailm Team Fatpipe vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 5 - 3 19.01.2019 kell 13:58 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Finnish Flash 8 - 4 19.01.2019 kell 13:50 Kunda
Teine liiga meistrivõistlused Jödö vs Viljandi Metall 3 - 5 19.01.2019 kell 12:59 Virtuse SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused SHK Jõgeva Lootus vs KAMA2 0 - 5 19.01.2019 kell 12:45 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Automaailm Team Fatpipe vs Tartu Tornaado 5 - 4 19.01.2019 kell 12:01 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Arenculle 0 - 4 19.01.2019 kell 11:15 Kunda
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Bändidos vs Viimsi Kepp 0 - 12 19.01.2019 kell 11:02 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Viljandi Metall vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 4 - 3 19.01.2019 kell 10:59 Virtuse SH
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Eesti Maaülikooli SK 10 - 0 18.01.2019 kell 20:30 Õismäe SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Valga SHK vs EMÜ SK 1 - 11 15.01.2019 kell 15:00 Valga SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused SK Noorus vs Sparta Team Automaailm 7 - 10 15.01.2019 kell 14:38 Sparta SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 3 - 9 15.01.2019 kell 14:00 Valga SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team 09 vs Sparta Team Automaailm 7 - 3 15.01.2019 kell 13:48 Sparta SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Valga SHK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 1 - 13 15.01.2019 kell 13:00 Valga SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused SK Noorus vs HC Vipers/Novikov team 09 1 - 11 15.01.2019 kell 13:00 Sparta SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs EMÜ SK 12 - 4 15.01.2019 kell 12:00 Valga SH
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Sparta Team Automaailm 5 - 4 13.01.2019 kell 17:28 TTÜ SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK II vs Viskoosa SK 3 - 6 13.01.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Jäneda vs SK Rapla 5 - 4 13.01.2019 kell 12:45 Kristiine SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Sinimäe vs SHK Jõgeva Lootus 4 - 6 13.01.2019 kell 11:00 Kristiine SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 2 - 17 12.01.2019 kell 16:25 Kuusalu SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 1 - 7 12.01.2019 kell 15:30 Kuusalu SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Viskoosa SK vs Sparta Team Automaailm II 2 - 10 12.01.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Kaitseliidu Rapla malev 5 - 3 12.01.2019 kell 14:00 Kiili SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 4 - 16 12.01.2019 kell 13:40 Kuusalu SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs EMÜ SK 2 - 5 12.01.2019 kell 12:50 Kuusalu SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Viimsi Kepp vs Valga Välk 15 - 3 12.01.2019 kell 12:45 Kristiine SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Sparta Team Automaailm 6 - 14 12.01.2019 kell 12:01 Kuusalu SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Kuusalu 4 - 2 12.01.2019 kell 11:10 Kuusalu SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused KAMA2 vs Bändidos 1 - 4 12.01.2019 kell 11:00 Kristiine SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 3 - 15 12.01.2019 kell Kuusalu SH
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Sparta 1 - 5 11.01.2019 kell 20:30 EMÜ SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Jäneda vs Ääsmäe 2 - 7 06.01.2019 kell 12:57 Tapa SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs Järva-Jaani 6 - 0 05.01.2019 kell 16:04 Tapa
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs EMÜ SK II 4 - 2 05.01.2019 kell 14:55 Tapa
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Finnish Flash 4 - 0 05.01.2019 kell 13:42 Tapa
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs SK Mustvee 1 - 0 05.01.2019 kell 11:15 Tapa
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Kaitseliidu Rapla malev 7 - 1 04.01.2019 kell 20:29 EMÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Eesti Maaülikooli SK 7 - 5 29.12.2018 kell 18:00 Virtuse SH