Uudised » Koondise uudised » Naiskonnale kodumängudes võit ja kaotus

Eesti koondise kandidaatidest moodustatud naiskond pidas Tartus Läti meistriliiga kolmanda kohtumise, seekord  Kekavas Bulldogsi vastu.

Kohe mängu alguses (1:16) oldi juba 2:0 juhtimas. Kuigi Kekava suutis esimese kolmandiku lõpuks 2:2 viigistada, võitsid Eesti naised kohtumise tulemusega 6:3. Mängu parim Eesti poolelt Berit Oll.

"Kuigi mäng ei valmistanud suuri raskusi ja oli peamiselt Eesti kontrolli all, siis tegelikult ei mängitud oma võimekuse tasemel, saaks parandada üks-ühele situatsioonide lahendamist kaitses, vabade tsoonide leidmist palliga mängus ja viske kvaliteeti", kommenteeris soomlasest värske abitreener Joel Heine.

Täna oli vastas tugev Riia naiskond FK NND.
Külalised läksid kaheteistkümnendal sekundil juhtima ja hoidsid edu mängu lõpuni, vormistades selle 4:2 võiduks. Eesti poole mäng paranes iga kolmandikuga, kuid vajalike väravateni ei jõutud. Mängu parimaks valiti naiskonda korduvalt suurepäraste tõrjetega päästnud Kadri Heinla.

Järgmine kohtumine peetakse 15. oktoobril kell 19:00 Riias, kui vastaseks on Rigas Lauvas.