Uudised » Koondise uudised » Juuniorid kohtusid soomlastega

Eesti U19 koondis kaotas Jõgeval Virtuse spordkeskuses laupäeval peetud kohtumises Tapanilan Erä võistkonnale 8-9 (1-4, 2-3, 5-2). Viimasel kolmandikul suudeti 3-7 kaotuseis viigistada 7-7. Pärast viigiväravat lasti visata endale kaks kiiret väravat. 57.48 visati Erä' le 8. värav. Lõpus prooviti 6 mängijaga ja viigivärav oli väga lähedal. Resultatiivsed olid Kevin Tamm (0+1), Alex Kark (0+1), Kaspar Virkus (1+0), Ville Villenthal (1+0), Ingvar Junolainen (0+2), Kaspar Kallion (0+2), Sven Uue (2+1) ja Tanel Kasenurm (4+1), kes tunnistati võistkonna parimaks.
 Teises kohtumises pühapäeval võitis Eesti U19 koondis Tapanilan Erä võistkonda 6-5 (5-1,1-2,0-2). Väga hästi mängiti esimene kolmandik, mis võideti 5-1. Resultatiivsed olid Alex Kark (0+1), Kaspar Kallion (0+1), Ingvar Junolainen (1+0), Tanel Kasenurm (2+1), Kaspar Virkus (0+3) ja Sven Uue (3+0). Võistkonna parimaks tunnistat Kaspar Kallion.