Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
2 TalTech Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
5 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
6 TalTech Andre Sammelselg 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
8 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
9 TalTech Anre Vooremaa 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 0 0 0 0
12 TalTech Carol Viiding 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
14 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
15 TalTech Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 0 0 0 0
18 TalTech Erki Vään 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 0 0 0 0
21 TalTech Fredy Maalt 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga (al 14.01.2019) 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
24 TalTech Igor Tegelmann D 0 0 0 0
25 TalTech Ivo Lepik 0 0 0 0
26 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
33 TalTech Kaarel Rebase 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
40 TalTech Ken Pähn 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
42 TalTech Kirka Kulmala 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
47 TalTech Lari Nikmo 0 0 0 0
48 TalTech Lauri Ries 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
51 TalTech Madis Leisner 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
53 TalTech Markus Kaivanto 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž 0 0 0 0
55 TalTech Mats Tamme 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
61 TalTech Oliver Nummi 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
63 TalTech Oskar Salm 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
65 TalTech Paul Theodor Oja 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
68 TalTech Priit Vendik 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement* 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 0 0 0 0
78 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
82 TalTech Siim Stokkeby 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 0 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 0 0 0 0
92 TalTech Tanel Kasenurm (al 14.01.2019) 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 0 0 0 0
94 TalTech Tiit Tammeveski 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0

Meistriliiga

SpartaJSK TäheTalTechEMÜJuunioridSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm6 - 410 - 4
4 - 2
4 - 5
11 - 6
10 - 0
45-21161
Jõgeva SK Tähe / Olivia4 - 64 - 135 - 3
7 - 5
7 - 5
27-3292
TalTech4 - 10
2 - 4
5 - 4
13 - 46 - 7
14 - 2
44-3183
Eesti Maaülikooli SK6 - 11
0 - 10
3 - 5
5 - 7
5 - 7
7 - 6
2 - 14
28-6034
Eesti juunioride koondis0-005

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm65001045 - 2116
Jõgeva SK Tähe / Olivia53020027 - 329
TalTech62130044 - 318
Eesti Maaülikooli SK71060028 - 603
Eesti juunioride koondis0000000 - 00

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Sander Savi 6 2 12 14
2 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 6 9 3 12
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 5 5 6 11
4 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 6 7 4 11
5 TalTech Oskar Salm 6 2 9 11
6 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 5 8 2 10
7 TalTech Ken Pähn 5 7 3 10
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 5 7 3 10
9 TalTech Kirka Kulmala 5 5 5 10
10 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 6 4 6 10
11 Sparta Team Automaailm Kristo Lehiste 5 5 4 9
12 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 6 4 5 9
13 TalTech Mats Tamme 5 5 3 8
14 TalTech Carol Viiding 4 2 4 6
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 4 2 4 6
16 TalTech Anre Vooremaa 5 4 2 6
17 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 6 3 3 6
18 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 6 2 4 6
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 2 4 1 5
20 TalTech Markus Kaivanto 5 4 1 5
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 5 3 2 5
22 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 6 2 3 5
23 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 6 2 3 5
24 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 7 1 4 5
25 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 5 2 2 4
26 TalTech Madis Leisner 6 1 3 4
27 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 7 3 1 4
28 TalTech Oliver Nummi 2 2 1 3
29 TalTech Daniil Ruzevitš D 4 2 1 3
30 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 4 0 3 3
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 5 2 1 3
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 5 2 1 3
33 Sparta Team Automaailm Egert Unga 6 2 1 3
34 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 6 2 1 3
35 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 7 3 0 3
36 TalTech Kaarel Rebase 3 1 1 2
37 TalTech Aleksander Prõttšikov D 4 2 0 2
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 4 0 2 2
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 5 2 0 2
40 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 5 2 0 2
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 5 0 2 2
42 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 5 0 2 2
43 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 6 2 0 2
44 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 6 1 1 2
45 TalTech Paul Theodor Oja 1 0 1 1
46 TalTech Igor Tegelmann D 2 1 0 1
47 TalTech Priit Vendik 2 0 1 1
48 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 4 1 0 1
49 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 5 1 0 1
50 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž 5 1 0 1
51 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 5 1 0 1
52 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 5 0 1 1
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 5 0 1 1
54 TalTech Lauri Ries 6 1 0 1
55 TalTech Tiit Tammeveski 6 1 0 1
56 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 6 1 0 1
57 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga (al 14.01.2019) 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement* 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
65 TalTech Tanel Kasenurm (al 14.01.2019) 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 1 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 1 0 0 0
68 TalTech Fredy Maalt 1 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 1 0 0 0
70 TalTech Lari Nikmo 1 0 0 0
71 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 1 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 1 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 2 0 0 0
74 TalTech Erki Vään 2 0 0 0
75 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 2 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 2 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 2 0 0 0
78 TalTech Andre Sammelselg 3 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 3 0 0 0
80 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 3 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 3 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 3 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 4 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 4 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 4 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 4 0 0 0
87 TalTech Siim Stokkeby 4 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 5 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 5 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 5 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 5 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 5 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 5 0 0 0
94 TalTech Ivo Lepik 6 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 6 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 6 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 7 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval93454088,9
2. TalTechErkiVään60282485,7
3. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa2071069084,9
4. TalTechSiimStokkeby160695884,1
5. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde30018315182,5
6. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik42024018275,8
7. TalTechIvoLepik80614573,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |