Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
2 TalTech Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
5 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
6 TalTech Andre Sammelselg 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
8 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
9 TalTech Anre Vooremaa 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 0 0 0 0
12 TalTech Carol Viiding 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
14 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
15 TalTech Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 0 0 0 0
18 TalTech Erki Vään 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
22 TalTech Igor Tegelmann D 0 0 0 0
23 TalTech Ivo Lepik 0 0 0 0
24 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
26 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
30 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
31 TalTech Kaarel Rebase 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
38 TalTech Ken Pähn 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
40 TalTech Kirka Kulmala 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Kristo Lehiste 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
45 TalTech Lari Nikmo 0 0 0 0
46 TalTech Lauri Ries 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
49 TalTech Madis Leisner 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
51 TalTech Markus Kaivanto 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž 0 0 0 0
53 TalTech Mats Tamme 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko* D 0 0 0 0
59 TalTech Oliver Nummi 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
61 TalTech Oskar Salm 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
65 TalTech Priit Vendik 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
78 TalTech Siim Stokkeby 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 0 0 0 0
88 TalTech Tiit Tammeveski 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0

Meistriliiga

SpartaJSK TäheEMÜJuunioridTalTechSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm6 - 411 - 610 - 4
4 - 2
31-16121
Jõgeva SK Tähe / Olivia4 - 65 - 3
7 - 5
16-1462
Eesti Maaülikooli SK6 - 113 - 5
5 - 7
7 - 621-2933
Eesti juunioride koondis0-004
TalTech4 - 10
2 - 4
6 - 712-2105

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm44000031 - 1612
Jõgeva SK Tähe / Olivia32010016 - 146
Eesti Maaülikooli SK41030021 - 293
Eesti juunioride koondis0000000 - 00
TalTech30030012 - 210

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 4 8 3 11
2 Sparta Team Automaailm Sander Savi 4 2 9 11
3 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 4 6 3 9
4 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 4 2 6 8
5 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 3 5 2 7
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 3 4 3 7
7 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 4 3 4 7
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 2 4 1 5
9 Sparta Team Automaailm Kristo Lehiste 4 3 2 5
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 3 1 3 4
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 3 1 3 4
12 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 4 2 2 4
13 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 4 2 2 4
14 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 4 2 2 4
15 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 4 1 3 4
16 TalTech Mats Tamme 2 1 2 3
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 3 2 1 3
18 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 4 2 1 3
19 TalTech Markus Kaivanto 2 2 0 2
20 TalTech Anre Vooremaa 2 1 1 2
21 TalTech Daniil Ruzevitš D 2 1 1 2
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 3 2 0 2
23 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 3 2 0 2
24 TalTech Kirka Kulmala 3 2 0 2
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 3 1 1 2
26 TalTech Oskar Salm 3 0 2 2
27 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 4 2 0 2
28 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 4 2 0 2
29 Sparta Team Automaailm Egert Unga 4 1 1 2
30 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 4 1 1 2
31 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 4 1 1 2
32 TalTech Oliver Nummi 1 1 0 1
33 TalTech Igor Tegelmann D 2 1 0 1
34 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 2 1 0 1
35 TalTech Priit Vendik 2 0 1 1
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 3 1 0 1
37 TalTech Carol Viiding 3 1 0 1
38 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 3 1 0 1
39 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 3 1 0 1
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 3 0 1 1
41 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 3 0 1 1
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 3 0 1 1
43 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 3 0 1 1
44 TalTech Madis Leisner 3 0 1 1
45 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 3 0 1 1
46 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 3 0 1 1
47 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž 4 1 0 1
48 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 4 0 1 1
49 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko* D 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0
59 TalTech Aleksander Prõttšikov D 1 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 1 0 0 0
61 TalTech Andre Sammelselg 1 0 0 0
62 TalTech Kaarel Rebase 1 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 1 0 0 0
64 TalTech Lari Nikmo 1 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 1 0 0 0
66 TalTech Erki Vään 2 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 2 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 2 0 0 0
69 TalTech Ken Pähn 2 0 0 0
70 TalTech Siim Stokkeby 2 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 2 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 3 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 3 0 0 0
74 TalTech Ivo Lepik 3 0 0 0
75 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 3 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 3 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 3 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 3 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 3 0 0 0
80 TalTech Lauri Ries 3 0 0 0
81 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 3 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 3 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 3 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 3 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 3 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 3 0 0 0
87 TalTech Tiit Tammeveski 3 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 3 0 0 0
89 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 4 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 4 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 4 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval811100,0
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde1801079386,9
3. TalTechErkiVään60282485,7
4. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa232947883,0
5. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik2401229577,9
6. TalTechSiimStokkeby60292275,9
7. TalTechIvoLepik60281864,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |