Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
2 TTÜ SK Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
8 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
9 SK LINK / Saku Alo Mäesalu 0 0 0 0
10 TTÜ SK Andre Sammelselg 0 0 0 0
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov D 0 0 0 0
13 TTÜ SK Anre Vooremaa 0 0 0 0
14 TTÜ SK Anton Savolainen 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko 0 0 0 0
16 SK LINK / Saku Ats Tamme 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Carol Viiding 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
19 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
20 TTÜ SK Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikooli SK Egert Roio 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 0 0 0 0
24 TTÜ SK Erki Vään 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ermo Narits D 0 0 0 0
27 TTÜ SK Florian Hellmund 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 0 0 0 0
29 SK LINK / Saku Fredy Maalt 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
33 TTÜ SK Igor Tegelmann 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 0 0 0 0
35 TTÜ SK Ivo Lepik 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 0 0 0 0
42 Eesti Maaülikooli SK Janno Kaur 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin D 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
45 TTÜ SK Joosep Perandi 0 0 0 0
46 TTÜ SK Juho Pakarinen 0 0 0 0
47 TTÜ SK Kaarel Rebase 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm D 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Kermo Uue D 0 0 0 0
55 TTÜ SK Kirka Kulmala 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Kristjan Anderson 0 0 0 0
57 SK LINK / Saku Kristjan Puu 0 0 0 0
58 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
60 SK LINK / Saku Kuldar Mark 0 0 0 0
61 TTÜ SK Lari Nikmo 0 0 0 0
62 SK LINK / Saku Lars Hillar 0 0 0 0
63 TTÜ SK Lauri Ries D 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
65 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
66 SK LINK / Saku Madis Leisner 0 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
69 TTÜ SK Markus Kaivanto 0 0 0 0
70 TTÜ SK Markus Tepp 0 0 0 0
71 SK LINK / Saku Mats Tamme 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk D 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK Morten Talviste 0 0 0 0
78 TTÜ SK Oliver Nummi 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
80 TTÜ SK Oskar Salm 0 0 0 0
81 SK LINK / Saku Pasi Välimäki (kuni 09.10.17) 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
86 TTÜ SK Priit Vendik 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikooli SK Rainer Kalde 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
91 SK LINK / Saku Reigo Adamson (al. 15.01.18) 0 0 0 0
92 SK LINK / Saku Reijo Külvi 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 0 0 0 0
98 SK LINK / Saku Sander Lehtme 0 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 0 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
102 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 0 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
104 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 0 0 0 0
105 SK LINK / Saku Siim Veersalu 0 0 0 0
106 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
108 SK LINK / Saku Sten Ritson (al.20.11.17) 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Veskis 0 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi 0 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 0 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 0 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 0 0 0 0
115 SK LINK / Saku Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
116 TTÜ SK Tiit Tammeveski 0 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
119 TTÜ SK Tormi Voog 0 0 0 0
120 TTÜ SK Tuomas Siru kuni 22.09.17 0 0 0 0
121 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Metsson 0 0 0 0
122 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0
123 TTÜ SK Ville Piili 0 0 0 0

Meistriliiga

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm14110300114 - 5733
TTÜ SK128022074 - 5126
SK LINK / Saku135260083 - 6819
Eesti Maaülikooli SK114151069 - 7615
Jõgeva SK Tähe / Olivia1410130057 - 1453

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Sander Savi 14 23 12 35
2 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 9 21 12 33
3 Sparta Team Automaailm Kermo Uue D 13 18 11 29
4 TTÜ SK Oskar Salm 11 13 14 27
5 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 10 9 12 21
6 SK LINK / Saku Mats Tamme 13 9 10 19
7 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 13 9 10 19
8 SK LINK / Saku Tarvo Kivisilla 13 12 6 18
9 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 13 8 10 18
10 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 6 5 12 17
11 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 13 10 7 17
12 Sparta Team Automaailm Egert Unga 14 7 10 17
13 TTÜ SK Markus Kaivanto 10 8 8 16
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 5 4 11 15
15 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 9 7 8 15
16 TTÜ SK Anton Savolainen 11 12 2 14
17 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 13 7 7 14
18 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 13 6 8 14
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 4 6 7 13
20 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 10 9 4 13
21 SK LINK / Saku Fredy Maalt 9 9 3 12
22 TTÜ SK Kirka Kulmala 10 3 9 12
23 SK LINK / Saku Ats Tamme 11 4 8 12
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 13 6 6 12
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 4 9 2 11
26 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 6 9 2 11
27 TTÜ SK Oliver Nummi 9 6 5 11
28 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 14 6 5 11
29 SK LINK / Saku Kristjan Puu 7 2 8 10
30 TTÜ SK Anre Vooremaa 9 6 4 10
31 SK LINK / Saku Carol Viiding 10 4 6 10
32 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 12 3 7 10
33 SK LINK / Saku Madis Leisner 13 4 6 10
34 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 5 6 3 9
35 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 11 3 6 9
36 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko 9 5 3 8
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 14 2 6 8
38 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov D 14 1 7 8
39 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin D 6 3 4 7
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 10 6 1 7
41 TTÜ SK Tiit Tammeveski 11 3 4 7
42 SK LINK / Saku Sten Ritson (al.20.11.17) 12 5 2 7
43 SK LINK / Saku Reijo Külvi 13 5 2 7
44 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 2 4 2 6
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 6 2 4 6
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 7 5 1 6
47 SK LINK / Saku Siim Veersalu 10 4 2 6
48 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 1 4 1 5
49 TTÜ SK Ville Piili 4 0 5 5
50 TTÜ SK Florian Hellmund 6 3 2 5
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 7 4 1 5
52 TTÜ SK Markus Tepp 11 4 1 5
53 TTÜ SK Aleksander Prõttšikov D 12 2 3 5
54 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 4 3 1 4
55 SK LINK / Saku Sander Lehtme 6 4 0 4
56 TTÜ SK Kaarel Rebase 8 3 1 4
57 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 9 2 2 4
58 TTÜ SK Joosep Perandi 11 4 0 4
59 SK LINK / Saku Alo Mäesalu 12 2 2 4
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 13 2 2 4
61 TTÜ SK Lauri Ries D 8 3 0 3
62 TTÜ SK Daniil Ruzevitš D 9 1 2 3
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 12 2 1 3
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 12 2 1 3
65 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 2 0 2 2
66 SK LINK / Saku Pasi Välimäki (kuni 09.10.17) 3 2 0 2
67 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 4 2 0 2
68 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 7 1 1 2
69 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 9 1 1 2
70 TTÜ SK Andre Sammelselg 10 1 1 2
71 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 10 0 2 2
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 11 2 0 2
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 14 1 1 2
74 Sparta Team Automaailm Paul Piik 1 1 0 1
75 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 2 0 1 1
76 Eesti Maaülikooli SK Janno Kaur 4 1 0 1
77 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 4 1 0 1
78 TTÜ SK Lari Nikmo 4 1 0 1
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 5 0 1 1
80 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 5 0 1 1
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 7 1 0 1
82 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 8 0 1 1
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 8 0 1 1
84 TTÜ SK Priit Vendik 9 0 1 1
85 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 10 0 1 1
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 12 1 0 1
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 13 1 0 1
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 13 1 0 1
89 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ermo Narits D 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
95 SK LINK / Saku Reigo Adamson (al. 15.01.18) 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
98 TTÜ SK Tormi Voog 0 0 0 0
99 TTÜ SK Tuomas Siru kuni 22.09.17 0 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Egert Roio 1 0 0 0
101 TTÜ SK Igor Tegelmann 1 0 0 0
102 TTÜ SK Juho Pakarinen 2 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 2 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 2 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk D 3 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Veskis 3 0 0 0
107 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 4 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 4 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi 4 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK Kristjan Anderson 5 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 5 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK Morten Talviste 8 0 0 0
113 Eesti Maaülikooli SK Rainer Kalde 8 0 0 0
114 TTÜ SK Erki Vään 9 0 0 0
115 SK LINK / Saku Lars Hillar 9 0 0 0
116 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Metsson 9 0 0 0
117 SK LINK / Saku Kuldar Mark 10 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 11 0 0 0
119 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 11 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 11 0 0 0
121 TTÜ SK Ivo Lepik 12 0 0 0
122 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm D 13 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 14 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. TTÜ SKErkiVään32014112588,7
2. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi30412110788,4
3. SK LINK / SakuSiimStokkeby27514312184,6
4. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa53325021184,4
5. SK LINK / SakuKuldarMark219897584,3
6. TTÜ SKIvoLepik41021017683,8
7. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa42124019982,9
8. SK LINK / SakuLarsHillar29415011878,7
9. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde41028422177,8
10. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm D43027118969,7
11. Eesti Maaülikooli SKTõnisMetsson2451107669,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |