AUS
SPORT
Otsi mängijat
Uudised
Liigad
Ajakavad
Koondis
Liit
Materjalid
Galerii
Lingid
EST-LAT M
Meeste MV
Saalihokiliiga
EST-LAT N
Naiste MV
U18
U16
U16T
U14
U14T
U12
U12T
U10
U9
Raplamaa MV
EELMISED HOOAJAD
Hooaeg 2023 / 2024
Põhiturniiri mängud
Põhiturniiri tabel
Põhiturniiri stat
Põhiturniiri VV stat
Kohamängude tabel
Kohamängude stat
Kohamängude VV stat
Pärnu Bullet / Silverehitus
Märjamaa Valla SK
Pärnu Bullet / Silverehitus
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
8-3
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Montonissa
Rapla Kepiklubi
Raplamaa MV 28
Rapla Kepiklubi
Bändidos
Bändidos
13-11
Rapla Kepiklubi
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Raplamaa MV 27
1. koht
2. koht
3. koht
4. koht
5. koht
6. koht
7. koht
Järvakandi Pistleek
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Rapla Kepiklubi
Ken Pähn
2
10
3
13
2
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Stenver Savi
2
2
6
8
3
Rapla Kepiklubi
Sten Ritson
1
4
3
7
4
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Jarl Guštšin
2
6
1
7
5
Montonissa
Sander Suurtalu
2
4
2
6
6
Bändidos
Ragnar Markus Kuljus
1
3
2
5
7
Bändidos
Rainis Provornikov
1
3
2
5
8
Bändidos
Kevin Viitas
1
2
3
5
9
Montonissa
Herki Runnel
2
3
2
5
10
Montonissa
Rauno Ollema
2
3
2
5
11
Montonissa
Tauno Sau
2
1
4
5
12
Montonissa
Marleen Sau
2
3
0
3
13
Rapla Kepiklubi
Priit Põldmaa
2
3
0
3
14
Montonissa
Taavi Sau
2
2
1
3
15
Märjamaa Valla SK
Toomas Jaaniste
2
1
2
3
16
Bändidos
Andi Kuum
1
2
0
2
17
Pärnu Bullet / Silverehitus
Markus Laksberg
1
2
0
2
18
Bändidos
Mattias Avdejev
1
2
0
2
19
Pärnu Bullet / Silverehitus
Tõnis Põder
1
2
0
2
20
Märjamaa Valla SK
Arnold Laatspera
1
1
1
2
21
Bändidos
Jerofei Fomenko
1
1
1
2
22
Märjamaa Valla SK
Rauno Miller
1
1
1
2
23
Pärnu Bullet / Silverehitus
Rivo Rehe
1
1
1
2
24
Pärnu Bullet / Silverehitus
Roger Roos
1
1
1
2
25
Pärnu Bullet / Silverehitus
Vahur Laas
1
1
1
2
26
Rapla Kepiklubi
Andres Männik
1
0
2
2
27
Montonissa
Kristjan Puu
1
0
2
2
28
Märjamaa Valla SK
Oliver Raudnagel
2
2
0
2
29
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Ralf Raidsalu
2
1
1
2
30
Märjamaa Valla SK
Mart Tilk
1
1
0
1
31
Märjamaa Valla SK
Rene Abel
1
1
0
1
32
Märjamaa Valla SK
Rait Tilk
1
0
1
1
33
Bändidos
RaneK-Ken Külvi
1
0
1
1
34
Märjamaa Valla SK
Indrek Karotamm
2
1
0
1
35
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Jaarek Pikker
2
1
0
1
36
Rapla Kepiklubi
Marek Lairand
2
1
0
1
37
Montonissa
Märten Laurimaa
2
1
0
1
38
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Richard Kuum
2
1
0
1
39
Montonissa
Andrus Laurimaa
2
0
1
1
40
Rapla Kepiklubi
Evald Saidla
2
0
1
1
41
Montonissa
Evelyn Gold
2
0
1
1
42
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Jaanus Läätsim
2
0
1
1
43
Montonissa
Kirsika Aas
2
0
1
1
44
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Mikk Virki
2
0
1
1
45
Märjamaa Valla SK
Rasmus Laatspera
2
0
1
1
46
Rapla Kepiklubi
Reelika Rohuste
2
0
1
1
47
Rapla Kepiklubi
Taagi Tellus
2
0
1
1
48
Montonissa
Aivo Sule
0
0
0
0
49
Rapla Kepiklubi
Aivo Täpsi
0
0
0
0
50
Rapla Kepiklubi
Aljona Glivenko
0
0
0
0
51
Rapla Kepiklubi
Allan Laurimäe
0
0
0
0
52
Järvakandi Pistleek
Alvar Novikov
0
0
0
0
53
Bändidos
Anre Vooremaa
0
0
0
0
54
Bändidos
Deniss Davõdov
0
0
0
0
55
Märjamaa Valla SK
Ellikar Eensalu
0
0
0
0
56
Märjamaa Valla SK
Erki Aruksaar
0
0
0
0
57
Järvakandi Pistleek
Ferran Sole Prats
0
0
0
0
58
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Hanna-Liisa Õispuu
0
0
0
0
59
Pärnu Bullet / Silverehitus
Ingrid Jürimäe
0
0
0
0
60
Järvakandi Pistleek
Jaan Johannes Randla
0
0
0
0
61
Bändidos
Jaanus Sapas
0
0
0
0
62
Pärnu Bullet / Silverehitus
Karl-Ott Juhanson
0
0
0
0
63
Märjamaa Valla SK
Kaspar Sale
0
0
0
0
64
Bändidos
Kaupo Kaur
0
0
0
0
65
Järvakandi Pistleek
Kenneth Lond
0
0
0
0
66
Järvakandi Pistleek
Kristo Kaaring
0
0
0
0
67
Järvakandi Pistleek
Kuuno Pärnoja
0
0
0
0
68
Bändidos
Lauri Ries
0
0
0
0
69
Järvakandi Pistleek
Madis Kivi
0
0
0
0
70
Järvakandi Pistleek
Maiker Reimann
0
0
0
0
71
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Marcus Sadõhov
0
0
0
0
72
Järvakandi Pistleek
Marek Kaldmäe
0
0
0
0
73
Järvakandi Pistleek
Marek Matt
0
0
0
0
74
Pärnu Bullet / Silverehitus
Margus Tamm
0
0
0
0
75
Pärnu Bullet / Silverehitus
Martin Hanson
0
0
0
0
76
Rapla Kepiklubi
Martin Heinaru
0
0
0
0
77
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Mary Alas
0
0
0
0
78
Rapla Kepiklubi
Meelis Vaarmaa
0
0
0
0
79
Bändidos
Mike Holmaranta
0
0
0
0
80
Järvakandi Pistleek
Mikk Jüristo
0
0
0
0
81
Järvakandi Pistleek
Mikk Türkson
0
0
0
0
82
Rapla Kepiklubi
Olavi Pai
0
0
0
0
83
Bändidos
Oskar Illak
0
0
0
0
84
Bändidos
Pavel Berezinski
0
0
0
0
85
Pärnu Bullet / Silverehitus
Peeter Ilves
0
0
0
0
86
Rapla Kepiklubi
Priit Bachmann
0
0
0
0
87
Märjamaa Valla SK
Rainer Komi
0
0
0
0
88
Järvakandi Pistleek
Rander Kaaring
0
0
0
0
89
Järvakandi Pistleek
Rego Metsoja
0
0
0
0
90
Märjamaa Valla SK
Reigo Andok
0
0
0
0
91
Järvakandi Pistleek
Robert Peetson
0
0
0
0
92
Järvakandi Pistleek
Teet Tagapere
0
0
0
0
93
Rapla Kepiklubi
Tenno Samuel
0
0
0
0
94
Järvakandi Pistleek
Veljo Vilbas
0
0
0
0
95
Järvakandi Pistleek
Villu Koger
0
0
0
0
96
Märjamaa Valla SK
Alar Siiber
1
0
0
0
97
Pärnu Bullet / Silverehitus
Eha Põhako-Janson
1
0
0
0
98
Märjamaa Valla SK
Ermo Suurkask
1
0
0
0
99
Märjamaa Valla SK
Ermo Suurkask
1
0
0
0
100
Pärnu Bullet / Silverehitus
Indrek Lehtmets
1
0
0
0
101
Pärnu Bullet / Silverehitus
Indrek Tallinn
1
0
0
0
102
Märjamaa Valla SK
Janno Kivisild
1
0
0
0
103
Pärnu Bullet / Silverehitus
Joosep Limberk
1
0
0
0
104
Märjamaa Valla SK
Karl Kristo Leinuste
1
0
0
0
105
Pärnu Bullet / Silverehitus
Karl Martin Kedrov
1
0
0
0
106
Märjamaa Valla SK
Kauri Adman
1
0
0
0
107
Pärnu Bullet / Silverehitus
Kevin Kolpakov
1
0
0
0
108
Pärnu Bullet / Silverehitus
Kregor Tallinn
1
0
0
0
109
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Kristi Toomla
1
0
0
0
110
Montonissa
Leo Rahu
1
0
0
0
111
Märjamaa Valla SK
Madis Niinemets
1
0
0
0
112
Montonissa
Marten Liiva
1
0
0
0
113
Bändidos
Marten Liivik
1
0
0
0
114
Bändidos
Matthias Eng
1
0
0
0
115
Bändidos
Mihhail Jakovlev
1
0
0
0
116
Märjamaa Valla SK
Märt Käär
1
0
0
0
117
Rapla Kepiklubi
Priit Karjane
1
0
0
0
118
Pärnu Bullet / Silverehitus
Raido Känd
1
0
0
0
119
Bändidos
Raivo Verk
1
0
0
0
120
Pärnu Bullet / Silverehitus
Rasmus Jõesaar
1
0
0
0
121
Rapla Kepiklubi
Sander Kirs
1
0
0
0
122
Pärnu Bullet / Silverehitus
Simon Tiitson
1
0
0
0
123
Pärnu Bullet / Silverehitus
Taavi Engman
1
0
0
0
124
Montonissa
Tiiu Varik-Sau
1
0
0
0
125
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Triinu Tuttenpal
1
0
0
0
126
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Annika Tammus
2
0
0
0
127
Montonissa
Erti Suurtalu
2
0
0
0
128
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Jaan Kukk
2
0
0
0
129
Rapla Kepiklubi
Kaire Kranich
2
0
0
0
130
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Karl-Martin Raidsalu
2
0
0
0
131
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Kurmet Holm
2
0
0
0
132
Rapla Kepiklubi
Lenno Link
2
0
0
0
133
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Mart Villig
2
0
0
0
134
Rapla Kepiklubi
Raido Raidoja
2
0
0
0
135
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Rihard Ojamets
2
0
0
0
136
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Tarmo Tammus
2
0
0
0
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Triinu
Tuttenpal
15
3
3
100,0
2.
Pärnu Bullet / Silverehitus
Indrek
Lehtmets
45
34
31
91,2
3.
Märjamaa Valla SK
Märt
Käär
45
43
35
81,4
4.
Montonissa
Erti
Suurtalu
90
54
41
75,9
5.
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Karl-Martin
Raidsalu
75
45
34
75,6
6.
Rapla Kepiklubi
Raido
Raidoja
90
77
58
75,3
7.
Märjamaa Valla SK
Alar
Siiber
45
37
26
70,3
8.
Bändidos
Mihhail
Jakovlev
45
25
14
56,0
Raplamaa MV
Pärnu Bullet
Bändidos
Montonissa
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Märjamaa Valla SK
Rapla Kepiklubi
Pistleek
Suhe
Punkte
Koht
Pärnu Bullet / Silverehitus
3 - 2
11 - 7
7 - 4
12 - 0
7 - 6
12 - 1
52-20
17
1
Bändidos
2 - 3
6 - 5
7 - 2
9 - 3
9 - 8
11 - 5
44-26
13
2
Montonissa
7 - 11
5 - 6
4 - 7
6 - 4
18 - 2
9 - 8
49-38
10
3
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
4 - 7
2 - 7
7 - 4
2 - 3
5 - 3
5 - 0
25-24
9
4
Märjamaa Valla SK
0 - 12
3 - 9
4 - 6
3 - 2
6 - 1
5 - 0
21-30
9
5
Rapla Kepiklubi
6 - 7
8 - 9
2 - 18
3 - 5
1 - 6
5 - 0
25-45
5
6
Järvakandi Pistleek
1 - 12
5 - 11
8 - 9
0 - 5
0 - 5
0 - 5
14-47
0
7
Raplamaa MV
Võistkond
Mänge
Võit
Võit lisaajal
Kaotus
Kaotus lisaajal
Viik
Väravate suhe
Punkte
Pärnu Bullet / Silverehitus
6
5
1
0
0
0
52 - 20
17
Bändidos
6
3
2
1
0
0
44 - 26
13
Montonissa
6
3
0
2
1
0
49 - 38
10
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
6
3
0
3
0
0
25 - 24
9
Märjamaa Valla SK
6
3
0
3
0
0
21 - 30
9
Rapla Kepiklubi
6
1
0
3
2
0
25 - 45
5
Järvakandi Pistleek
6
0
0
6
0
0
14 - 47
0
Raplamaa MV
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Montonissa
Kristjan Puu
6
16
14
30
2
Pärnu Bullet / Silverehitus
Tõnis Põder
6
10
10
20
3
Montonissa
Taavi Sau
6
12
6
18
4
Bändidos
Andi Kuum
6
8
7
15
5
Bändidos
Jerofei Fomenko
6
8
6
14
6
Bändidos
Raivo Verk
6
6
7
13
7
Bändidos
Rainis Provornikov
6
11
1
12
8
Pärnu Bullet / Silverehitus
Markus Laksberg
6
10
2
12
9
Järvakandi Pistleek
Kenneth Lond
3
8
3
11
10
Montonissa
Tauno Sau
6
4
7
11
11
Pärnu Bullet / Silverehitus
Vahur Laas
6
3
7
10
12
Rapla Kepiklubi
Ken Pähn
2
4
5
9
13
Pärnu Bullet / Silverehitus
Indrek Tallinn
5
7
1
8
14
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Ralf Raidsalu
5
5
3
8
15
Pärnu Bullet / Silverehitus
Rivo Rehe
3
2
5
7
16
Pärnu Bullet / Silverehitus
Karl-Ott Juhanson
5
5
2
7
17
Montonissa
Sander Suurtalu
6
4
3
7
18
Pärnu Bullet / Silverehitus
Rasmus Jõesaar
5
1
5
6
19
Montonissa
Tiiu Varik-Sau
6
6
0
6
20
Järvakandi Pistleek
Mikk Jüristo
2
2
3
5
21
Pärnu Bullet / Silverehitus
Roger Roos
3
3
2
5
22
Rapla Kepiklubi
Andres Männik
3
2
3
5
23
Märjamaa Valla SK
Mart Tilk
4
2
3
5
24
Montonissa
Marleen Sau
6
5
0
5
25
Rapla Kepiklubi
Sten Ritson
2
3
1
4
26
Järvakandi Pistleek
Marek Matt
3
3
1
4
27
Montonissa
Marten Liiva
3
0
4
4
28
Rapla Kepiklubi
Marek Lairand
4
4
0
4
29
Märjamaa Valla SK
Rainer Komi
4
4
0
4
30
Pärnu Bullet / Silverehitus
Kevin Kolpakov
5
4
0
4
31
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Jaarek Pikker
5
3
1
4
32
Montonissa
Rauno Ollema
5
2
2
4
33
Märjamaa Valla SK
Rene Abel
5
2
2
4
34
Bändidos
Matthias Eng
5
1
3
4
35
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Jaan Kukk
5
0
4
4
36
Rapla Kepiklubi
Evald Saidla
2
2
1
3
37
Bändidos
Mattias Avdejev
2
2
1
3
38
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Stenver Savi
2
2
1
3
39
Märjamaa Valla SK
Toomas Jaaniste
4
2
1
3
40
Märjamaa Valla SK
Oliver Raudnagel
4
0
3
3
41
Bändidos
Kevin Viitas
5
3
0
3
42
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Jaanus Läätsim
5
1
2
3
43
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Mary Alas
1
2
0
2
44
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Jarl Guštšin
2
2
0
2
45
Bändidos
Pavel Berezinski
2
2
0
2
46
Rapla Kepiklubi
Priit Karjane
2
1
1
2
47
Bändidos
Ragnar Markus Kuljus
2
1
1
2
48
Märjamaa Valla SK
Arnold Laatspera
3
1
1
2
49
Pärnu Bullet / Silverehitus
Kregor Tallinn
3
0
2
2
50
Järvakandi Pistleek
Madis Kivi
3
0
2
2
51
Märjamaa Valla SK
Karl Kristo Leinuste
4
2
0
2
52
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Mikk Virki
4
2
0
2
53
Märjamaa Valla SK
Janno Kivisild
4
0
2
2
54
Märjamaa Valla SK
Alar Siiber
5
2
0
2
55
Märjamaa Valla SK
Indrek Karotamm
5
1
1
2
56
Bändidos
RaneK-Ken Külvi
5
1
1
2
57
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Richard Kuum
5
1
1
2
58
Rapla Kepiklubi
Sander Kirs
5
1
1
2
59
Bändidos
Oskar Illak
5
0
2
2
60
Pärnu Bullet / Silverehitus
Raido Känd
5
0
2
2
61
Pärnu Bullet / Silverehitus
Martin Hanson
6
2
0
2
62
Pärnu Bullet / Silverehitus
Taavi Engman
6
2
0
2
63
Montonissa
Herki Runnel
6
0
2
2
64
Montonissa
Märten Laurimaa
6
0
2
2
65
Rapla Kepiklubi
Aivo Täpsi
1
1
0
1
66
Järvakandi Pistleek
Rander Kaaring
2
1
0
1
67
Rapla Kepiklubi
Allan Laurimäe
2
0
1
1
68
Rapla Kepiklubi
Martin Heinaru
2
0
1
1
69
Rapla Kepiklubi
Lenno Link
3
1
0
1
70
Bändidos
Marten Liivik
3
1
0
1
71
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Rihard Ojamets
3
1
0
1
72
Järvakandi Pistleek
Jaan Johannes Randla
3
0
1
1
73
Järvakandi Pistleek
Marek Kaldmäe
3
0
1
1
74
Järvakandi Pistleek
Mikk Türkson
3
0
1
1
75
Rapla Kepiklubi
Taagi Tellus
3
0
1
1
76
Järvakandi Pistleek
Teet Tagapere
3
0
1
1
77
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Annika Tammus
4
0
1
1
78
Pärnu Bullet / Silverehitus
Eha Põhako-Janson
5
1
0
1
79
Pärnu Bullet / Silverehitus
Joosep Limberk
5
1
0
1
80
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Mart Villig
5
1
0
1
81
Rapla Kepiklubi
Reelika Rohuste
5
1
0
1
82
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Kurmet Holm
5
0
1
1
83
Bändidos
Jaanus Sapas
6
0
1
1
84
Bändidos
Anre Vooremaa
0
0
0
0
85
Bändidos
Deniss Davõdov
0
0
0
0
86
Pärnu Bullet / Silverehitus
Ingrid Jürimäe
0
0
0
0
87
Bändidos
Kaupo Kaur
0
0
0
0
88
Bändidos
Lauri Ries
0
0
0
0
89
Rapla Kepiklubi
Meelis Vaarmaa
0
0
0
0
90
Bändidos
Mike Holmaranta
0
0
0
0
91
Märjamaa Valla SK
Rait Tilk
0
0
0
0
92
Rapla Kepiklubi
Tenno Samuel
0
0
0
0
93
Järvakandi Pistleek
Alvar Novikov
1
0
0
0
94
Järvakandi Pistleek
Ferran Sole Prats
1
0
0
0
95
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Hanna-Liisa Õispuu
1
0
0
0
96
Pärnu Bullet / Silverehitus
Karl Martin Kedrov
1
0
0
0
97
Märjamaa Valla SK
Kaspar Sale
1
0
0
0
98
Järvakandi Pistleek
Kuuno Pärnoja
1
0
0
0
99
Montonissa
Leo Rahu
1
0
0
0
100
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Marcus Sadõhov
1
0
0
0
101
Rapla Kepiklubi
Olavi Pai
1
0
0
0
102
Pärnu Bullet / Silverehitus
Peeter Ilves
1
0
0
0
103
Rapla Kepiklubi
Priit Bachmann
1
0
0
0
104
Rapla Kepiklubi
Priit Põldmaa
1
0
0
0
105
Märjamaa Valla SK
Rauno Miller
1
0
0
0
106
Järvakandi Pistleek
Rego Metsoja
1
0
0
0
107
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Triinu Tuttenpal
1
0
0
0
108
Rapla Kepiklubi
Aljona Glivenko
2
0
0
0
109
Märjamaa Valla SK
Erki Aruksaar
2
0
0
0
110
Märjamaa Valla SK
Kauri Adman
2
0
0
0
111
Järvakandi Pistleek
Kristo Kaaring
2
0
0
0
112
Järvakandi Pistleek
Maiker Reimann
2
0
0
0
113
Pärnu Bullet / Silverehitus
Simon Tiitson
2
0
0
0
114
Järvakandi Pistleek
Veljo Vilbas
2
0
0
0
115
Järvakandi Pistleek
Villu Koger
2
0
0
0
116
Montonissa
Aivo Sule
3
0
0
0
117
Märjamaa Valla SK
Ellikar Eensalu
3
0
0
0
118
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Kristi Toomla
3
0
0
0
119
Märjamaa Valla SK
Madis Niinemets
3
0
0
0
120
Pärnu Bullet / Silverehitus
Margus Tamm
3
0
0
0
121
Märjamaa Valla SK
Märt Käär
3
0
0
0
122
Rapla Kepiklubi
Raido Raidoja
3
0
0
0
123
Järvakandi Pistleek
Robert Peetson
3
0
0
0
124
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Tarmo Tammus
3
0
0
0
125
Märjamaa Valla SK
Ermo Suurkask
4
0
0
0
126
Märjamaa Valla SK
Ermo Suurkask
4
0
0
0
127
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Karl-Martin Raidsalu
4
0
0
0
128
Montonissa
Kirsika Aas
4
0
0
0
129
Märjamaa Valla SK
Rasmus Laatspera
4
0
0
0
130
Montonissa
Andrus Laurimaa
5
0
0
0
131
Rapla Kepiklubi
Kaire Kranich
5
0
0
0
132
Märjamaa Valla SK
Reigo Andok
5
0
0
0
133
Montonissa
Erti Suurtalu
6
0
0
0
134
Montonissa
Evelyn Gold
6
0
0
0
135
Pärnu Bullet / Silverehitus
Indrek Lehtmets
6
0
0
0
136
Bändidos
Mihhail Jakovlev
6
0
0
0
Raplamaa MV
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
Pärnu Bullet / Silverehitus
Indrek
Lehtmets
255
146
128
87,7
2.
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Karl-Martin
Raidsalu
180
119
102
85,7
3.
Bändidos
Raivo
Verk
12
7
6
85,7
4.
Bändidos
Mihhail
Jakovlev
264
166
141
84,9
5.
Pärnu Bullet / Silverehitus
Karl Martin
Kedrov
15
11
9
81,8
6.
Märjamaa Valla SK
Ellikar
Eensalu
135
99
79
79,8
7.
Märjamaa Valla SK
Märt
Käär
90
49
39
79,6
8.
Rapla Kepiklubi
Aljona
Glivenko
95
69
54
78,3
9.
Rapla Kepiklubi
Olavi
Pai
45
22
17
77,3
10.
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Triinu
Tuttenpal
45
30
23
76,7
11.
Montonissa
Erti
Suurtalu
271
157
119
75,8
12.
Järvakandi Pistleek
Maiker
Reimann
45
37
28
75,7
13.
Rapla Kepiklubi
Raido
Raidoja
90
94
69
73,4
14.
Järvakandi Pistleek
Villu
Koger
90
78
55
70,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
Vaata koostööpartnereid
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post
info@saalihoki.ee
| Tel: +372 502 6962 |