Hooaeg 2020 / 2021

U16T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Oru Põhikool Adele Markova 0 0 0 0
2 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
3 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 0 0 0 0
4 Tallinna Saksa Gümnaasium Anastasia Poburanova 0 0 0 0
5 Oru Põhikool Anastassia Korn 0 0 0 0
6 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
7 Kehtna/Rapla SHKV Angelica Jorš 0 0 0 0
8 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumägi 0 0 0 0
9 EMÜ SK Ann-Marie Kuittinen 0 0 0 0
10 Tallinna Saksa Gümnaasium Arabella-Brigita Suviste 0 0 0 0
11 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 0 0 0 0
12 Oru Põhikool Birgit Vellepere 0 0 0 0
13 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 0 0 0 0
14 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 0 0 0 0
15 EMÜ SK Elerin Pilnik 0 0 0 0
16 EMÜ SK Elo Nael 0 0 0 0
17 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
18 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
19 EMÜ SK Gerda Kiik 0 0 0 0
20 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 0 0 0 0
21 Kehtna/Rapla SHKV Gita-Sirelin Tuisk 0 0 0 0
22 EMÜ SK Grete Kann 0 0 0 0
23 Kehtna/Rapla SHKV Grete Priimägi 0 0 0 0
24 Sparta Grettel Bauman 0 0 0 0
25 Tallinna Saksa Gümnaasium Grettel Laiõunpuu 0 0 0 0
26 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
27 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
28 Sparta Hanna-Loore Tammisto 0 0 0 0
29 EMÜ SK Helena Peedosk 0 0 0 0
30 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 0 0 0 0
31 Tallinna Saksa Gümnaasium Heleri Tamberg 0 0 0 0
32 Oru Põhikool Henrietta Saggor 0 0 0 0
33 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
34 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
35 Tallinna Saksa Gümnaasium Johanna Rüütelmaa 0 0 0 0
36 Sparta Kairit Anette Liivak 0 0 0 0
37 Tallinna Saksa Gümnaasium Kaisa Keitre Tamm 0 0 0 0
38 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
39 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 0 0 0 0
40 EMÜ SK Karoliina Salu 0 0 0 0
41 EMÜ SK Katriin Rodi 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
43 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 0 0 0 0
44 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
45 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
46 Kehtna/Rapla SHKV Kristina Kaljuraag 0 0 0 0
47 Tallinna Saksa Gümnaasium Laura Ernits 0 0 0 0
48 Kehtna/Rapla SHKV Laura Laksberg 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
50 EMÜ SK Leona Milani 0 0 0 0
51 Oru Põhikool Liisa Ismerin 0 0 0 0
52 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
53 Oru Põhikool Liisa Lusti 0 0 0 0
54 Oru Põhikool Liisi Nilisk 0 0 0 0
55 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
56 Kehtna/Rapla SHKV Liselle Karjane 0 0 0 0
57 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
58 Sparta Margarita Zahharova 0 0 0 0
59 EMÜ SK Mari Kaasik 0 0 0 0
60 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
61 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 0 0 0 0
62 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
63 Kehtna/Rapla SHKV Marybel Paio 0 0 0 0
64 Tallinna Saksa Gümnaasium Melissa Britt Joala 0 0 0 0
65 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
66 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 0 0 0 0
67 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
68 EMÜ SK Mirtel Meribel Kaskema 0 0 0 0
69 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
70 Tallinna Saksa Gümnaasium Nora Bukatov 0 0 0 0
71 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
72 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
73 Tallinna Saksa Gümnaasium Reelika Liiv 0 0 0 0
74 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
75 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 0 0 0 0
76 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
77 EMÜ SK Stella Arusoo 0 0 0 0
78 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
79 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 0 0 0 0
80 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
81 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
82 Sparta Vanessa Scarlet Press 0 0 0 0
83 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0

U16T

EMÜTSGKehtna/RaplaSpartaOru PõhikoolSuhePunkteKoht
EMÜ SK6 - 311 - 117-461
Tallinna Saksa Gümnaasium1 - 15 - 46-542
Kehtna/Rapla SHKV3 - 613 - 116-733
Sparta1 - 111 - 12-1214
Oru Põhikool4 - 51 - 135-1805

U16T

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK22000017 - 46
Tallinna Saksa Gümnaasium2100016 - 54
Kehtna/Rapla SHKV21010016 - 73
Sparta2001012 - 121
Oru Põhikool2002005 - 180

U16T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 2 7 3 10
2 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 2 6 3 9
3 EMÜ SK Karoliina Salu 2 4 4 8
4 Kehtna/Rapla SHKV Angelica Jorš 2 4 0 4
5 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 2 3 1 4
6 Tallinna Saksa Gümnaasium Reelika Liiv 2 3 1 4
7 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 2 2 4
8 Tallinna Saksa Gümnaasium Melissa Britt Joala 2 2 2 4
9 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 1 1 1 2
10 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 2 2 0 2
11 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 2 2 0 2
12 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 2 1 1 2
13 Tallinna Saksa Gümnaasium Grettel Laiõunpuu 2 1 1 2
14 EMÜ SK Hanna Pihu 2 1 1 2
15 Kehtna/Rapla SHKV Gita-Sirelin Tuisk 2 1 0 1
16 Sparta Hanna-Loore Tammisto 2 1 0 1
17 Oru Põhikool Karina Jürgens 2 1 0 1
18 EMÜ SK Mari Kaasik 2 1 0 1
19 Sparta Teele Hurt 2 1 0 1
20 Sparta Kertu Pollisinski 2 0 1 1
21 Kehtna/Rapla SHKV Kristina Kaljuraag 2 0 1 1
22 EMÜ SK Lilian Visk 2 0 1 1
23 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 2 0 1 1
24 Oru Põhikool Veronica Paju 2 0 1 1
25 Oru Põhikool Adele Markova 0 0 0 0
26 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
27 Tallinna Saksa Gümnaasium Anastasia Poburanova 0 0 0 0
28 Oru Põhikool Anastassia Korn 0 0 0 0
29 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
30 Tallinna Saksa Gümnaasium Arabella-Brigita Suviste 0 0 0 0
31 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
32 EMÜ SK Gerda Kiik 0 0 0 0
33 EMÜ SK Grete Kann 0 0 0 0
34 EMÜ SK Helena Peedosk 0 0 0 0
35 Tallinna Saksa Gümnaasium Heleri Tamberg 0 0 0 0
36 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
37 Sparta Kairit Anette Liivak 0 0 0 0
38 EMÜ SK Katriin Rodi 0 0 0 0
39 Tallinna Saksa Gümnaasium Laura Ernits 0 0 0 0
40 Kehtna/Rapla SHKV Laura Laksberg 0 0 0 0
41 Sparta Margarita Zahharova 0 0 0 0
42 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 0 0 0 0
43 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
44 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
45 EMÜ SK Mirtel Meribel Kaskema 0 0 0 0
46 Tallinna Saksa Gümnaasium Nora Bukatov 0 0 0 0
47 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
48 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
50 EMÜ SK Stella Arusoo 0 0 0 0
51 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
52 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 0 0 0 0
53 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 1 0 0 0
54 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 2 0 0 0
55 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumägi 2 0 0 0
56 EMÜ SK Ann-Marie Kuittinen 2 0 0 0
57 Oru Põhikool Birgit Vellepere 2 0 0 0
58 EMÜ SK Elerin Pilnik 2 0 0 0
59 EMÜ SK Elo Nael 2 0 0 0
60 Sparta Eva Lotta Paavel 2 0 0 0
61 Kehtna/Rapla SHKV Grete Priimägi 2 0 0 0
62 Sparta Grettel Bauman 2 0 0 0
63 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 2 0 0 0
64 Oru Põhikool Henrietta Saggor 2 0 0 0
65 Oru Põhikool Jessica Pihu 2 0 0 0
66 Tallinna Saksa Gümnaasium Johanna Rüütelmaa 2 0 0 0
67 Tallinna Saksa Gümnaasium Kaisa Keitre Tamm 2 0 0 0
68 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 2 0 0 0
69 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 2 0 0 0
70 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 2 0 0 0
71 Sparta Kertu Kaska 2 0 0 0
72 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 2 0 0 0
73 EMÜ SK Leona Milani 2 0 0 0
74 Oru Põhikool Liisa Ismerin 2 0 0 0
75 Oru Põhikool Liisa Lusti 2 0 0 0
76 Oru Põhikool Liisi Nilisk 2 0 0 0
77 Kehtna/Rapla SHKV Liselle Karjane 2 0 0 0
78 Oru Põhikool Lisette Aava 2 0 0 0
79 EMÜ SK Marii Vodi 2 0 0 0
80 Kehtna/Rapla SHKV Marybel Paio 2 0 0 0
81 Oru Põhikool Merlin Allas 2 0 0 0
82 EMÜ SK Mirtel Teder 2 0 0 0
83 Sparta Vanessa Scarlet Press 2 0 0 0

U16T

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tallinna Saksa GümnaasiumKarolaVares90504590,0
2. Kehtna/Rapla SHKVHeleriPajuväli90413482,9
3. EMÜ SKMariiVodi90181477,8
4. SpartaKertuKaska90503876,0
5. Oru PõhikoolLiisiNilisk90483062,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |