AUS
SPORT
Otsi mängijat
Uudised
Liigad
Ajakavad
Koondis
Liit
Materjalid
Galerii
Lingid
EST-LAT M
Meeste MV
Saalihokiliiga
EST-LAT N
Naiste MV
U18
U16
U16T
U14
U14T
U12
U12T
U10
U9
Raplamaa MV
EELMISED HOOAJAD
Hooaeg 2023 / 2024
Põhiturniiri mängud
Põhiturniiri tabel
Põhiturniiri stat
Põhiturniiri VV stat
Kohamängude tabel
Kohamängude stat
Kohamängude VV stat
EMÜ SK
Sparta
U16-21
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
U16-24
Kehtna/Rapla SHKV
U16-22
U16-23
1. koht
2. koht
3. koht
4. koht
5. koht
Arenculle/Kuusalu
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Arenculle/Kuusalu
Agnes Agathe Treufelt
0
0
0
0
2
Sparta
Aino Leino
0
0
0
0
3
Sparta
Anni Rass
0
0
0
0
4
EMÜ SK
Armelle Ivask
0
0
0
0
5
Sparta
Birgit Neltsas
0
0
0
0
6
Arenculle/Kuusalu
Birgita Lomp
0
0
0
0
7
Arenculle/Kuusalu
Deliise Dorbek
0
0
0
0
8
Kehtna/Rapla SHKV
Edith Treimann
0
0
0
0
9
Kehtna/Rapla SHKV
Emma Tammus
0
0
0
0
10
Arenculle/Kuusalu
Gerlin Toomingas
0
0
0
0
11
Kehtna/Rapla SHKV
Getter Karik
0
0
0
0
12
Sparta
Getter Sepp
0
0
0
0
13
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Greete Melany Maasik
0
0
0
0
14
Arenculle/Kuusalu
HannA-Bret Pajus
0
0
0
0
15
Sparta
Hanna-Loore Nõges
0
0
0
0
16
Arenculle/Kuusalu
Heidi Kivi
0
0
0
0
17
EMÜ SK
Helena Einasto
0
0
0
0
18
Kehtna/Rapla SHKV
Heleri Laas
0
0
0
0
19
Arenculle/Kuusalu
HetI-Liise Pajus
0
0
0
0
20
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Jaanika Õunmaa
0
0
0
0
21
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Janelle Veetõusme
0
0
0
0
22
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Janne Veetõusme
0
0
0
0
23
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Jete Ottenson
0
0
0
0
24
Kehtna/Rapla SHKV
Johanna Herkel
0
0
0
0
25
Arenculle/Kuusalu
Josette Roopa
0
0
0
0
26
Arenculle/Kuusalu
Kaidi-Liise Truumure
0
0
0
0
27
Kehtna/Rapla SHKV
Kaisa Linder
0
0
0
0
28
Arenculle/Kuusalu
Karina Girs
0
0
0
0
29
Kehtna/Rapla SHKV
Karita Silde
0
0
0
0
30
Sparta
Karola Vares
0
0
0
0
31
Arenculle/Kuusalu
Karoliina Külasalu
0
0
0
0
32
Arenculle/Kuusalu
Karolin Adler
0
0
0
0
33
Kehtna/Rapla SHKV
Kelis Rüütmaa
0
0
0
0
34
Kehtna/Rapla SHKV
Kene Kase
0
0
0
0
35
Sparta
Kertu Kaska
0
0
0
0
36
Arenculle/Kuusalu
Kertu Nurk
0
0
0
0
37
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Kätriiin Kukk
0
0
0
0
38
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Laura Ait
0
0
0
0
39
Arenculle/Kuusalu
Laura Mia Rohumäe
0
0
0
0
40
EMÜ SK
Leona Milani
0
0
0
0
41
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Lii Välk
0
0
0
0
42
Sparta
Liisa Dmitrijev
0
0
0
0
43
Kehtna/Rapla SHKV
Lisandra Männa
0
0
0
0
44
Arenculle/Kuusalu
Lise Amalie Jensen
0
0
0
0
45
Kehtna/Rapla SHKV
Lisete Läätsim
0
0
0
0
46
Kehtna/Rapla SHKV
Lisete Nau
0
0
0
0
47
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Lisett Lisett Lillepõld
0
0
0
0
48
Kehtna/Rapla SHKV
Lisette Marie Gold
0
0
0
0
49
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Loore Ottenson
0
0
0
0
50
Kehtna/Rapla SHKV
Loviise Läätsim
0
0
0
0
51
EMÜ SK
Loviise Männiste
0
0
0
0
52
Sparta
Maarja Talpsepp
0
0
0
0
53
Arenculle/Kuusalu
Madleen Loviise Sikk
0
0
0
0
54
EMÜ SK
Mari Kaasik
0
0
0
0
55
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Maribella Saksing
0
0
0
0
56
EMÜ SK
Marielle Ivask
0
0
0
0
57
Sparta
Mariette Heleene Luhamaa
0
0
0
0
58
EMÜ SK
Marii Vodi
0
0
0
0
59
Kehtna/Rapla SHKV
Mariliis Toome
0
0
0
0
60
EMÜ SK
Marta Mölder
0
0
0
0
61
Sparta
Mia-Maria Pratka
0
0
0
0
62
Kehtna/Rapla SHKV
Miia Grete Metsma
0
0
0
0
63
Arenculle/Kuusalu
Miia Tomson
0
0
0
0
64
Arenculle/Kuusalu
Miia-Lota Jõõts
0
0
0
0
65
EMÜ SK
Mirell Läll
0
0
0
0
66
EMÜ SK
Mirjam Tiido
0
0
0
0
67
Arenculle/Kuusalu
Mirtel Idavain
0
0
0
0
68
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Mona Marietta Teppan
0
0
0
0
69
EMÜ SK
Rahel Mäe
0
0
0
0
70
Arenculle/Kuusalu
Riin Kangur
0
0
0
0
71
Sparta
Saara Romandi
0
0
0
0
72
Arenculle/Kuusalu
Sandra Aun
0
0
0
0
73
Sparta
Teele Hurt
0
0
0
0
74
Arenculle/Kuusalu
Tessa Pikkur
0
0
0
0
75
Kehtna/Rapla SHKV
Triin Talmet
0
0
0
0
76
EMÜ SK
Triinu-Liis Kuriks
0
0
0
0
77
Kehtna/Rapla SHKV
Victoria Virki
0
0
0
0
U16T
EMÜ SK
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Kehtna/Rapla SHKV
Sparta
Arenculle/Kuusalu
Suhe
Punkte
Koht
EMÜ SK
6 - 3
6 - 3
8 - 0
7 - 4
7 - 0
6 - 1
11 - 1
8 - 2
59-14
24
1
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
3 - 6
3 - 6
2 - 1
9 - 3
3 - 4
10 - 3
6 - 2
3 - 1
39-26
15
2
Kehtna/Rapla SHKV
0 - 8
4 - 7
1 - 2
3 - 9
5 - 2
3 - 2
3 - 2
3 - 2
22-34
11
3
Sparta
0 - 7
1 - 6
4 - 3
3 - 10
2 - 5
2 - 3
2 - 1
3 - 4
17-39
6
4
Arenculle/Kuusalu
1 - 11
2 - 8
2 - 6
1 - 3
2 - 3
2 - 3
1 - 2
4 - 3
15-39
4
5
U16T
Võistkond
Mänge
Võit
Võit lisaajal
Kaotus
Kaotus lisaajal
Viik
Väravate suhe
Punkte
EMÜ SK
8
8
0
0
0
0
59 - 14
24
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
8
5
0
3
0
0
39 - 26
15
Kehtna/Rapla SHKV
8
3
1
4
0
0
22 - 34
11
Sparta
8
2
0
6
0
0
17 - 39
6
Arenculle/Kuusalu
8
1
0
6
1
0
15 - 39
4
U16T
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
EMÜ SK
Armelle Ivask
8
19
5
24
2
EMÜ SK
Triinu-Liis Kuriks
8
10
10
20
3
EMÜ SK
Marta Mölder
8
7
13
20
4
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Janne Veetõusme
8
11
5
16
5
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Kätriiin Kukk
8
8
8
16
6
EMÜ SK
Marielle Ivask
8
8
5
13
7
EMÜ SK
Marii Vodi
6
9
3
12
8
Sparta
Getter Sepp
8
8
2
10
9
Kehtna/Rapla SHKV
Victoria Virki
8
7
2
9
10
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Laura Ait
6
5
3
8
11
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Loore Ottenson
8
7
1
8
12
Arenculle/Kuusalu
Sandra Aun
6
4
2
6
13
Kehtna/Rapla SHKV
Getter Karik
8
4
2
6
14
Sparta
Birgit Neltsas
6
4
1
5
15
Kehtna/Rapla SHKV
Edith Treimann
8
4
1
5
16
EMÜ SK
Rahel Mäe
2
3
1
4
17
Arenculle/Kuusalu
HannA-Bret Pajus
8
3
1
4
18
Kehtna/Rapla SHKV
Kaisa Linder
8
3
1
4
19
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Jete Ottenson
8
2
2
4
20
EMÜ SK
Mirjam Tiido
8
2
2
4
21
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Lisett Lisett Lillepõld
6
2
1
3
22
Arenculle/Kuusalu
Birgita Lomp
8
2
1
3
23
Kehtna/Rapla SHKV
Kene Kase
8
2
1
3
24
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Mona Marietta Teppan
8
2
1
3
25
Arenculle/Kuusalu
Deliise Dorbek
8
1
2
3
26
Kehtna/Rapla SHKV
Lisete Läätsim
8
0
3
3
27
Arenculle/Kuusalu
Karina Girs
6
2
0
2
28
Kehtna/Rapla SHKV
Johanna Herkel
6
1
1
2
29
EMÜ SK
Mirell Läll
6
0
2
2
30
Sparta
Aino Leino
8
2
0
2
31
Sparta
Kertu Kaska
8
1
1
2
32
Arenculle/Kuusalu
Heidi Kivi
4
0
1
1
33
Kehtna/Rapla SHKV
Loviise Läätsim
4
0
1
1
34
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Greete Melany Maasik
6
1
0
1
35
Sparta
Hanna-Loore Nõges
6
1
0
1
36
Arenculle/Kuusalu
Karolin Adler
6
1
0
1
37
Arenculle/Kuusalu
Madleen Loviise Sikk
6
1
0
1
38
Arenculle/Kuusalu
Lise Amalie Jensen
6
0
1
1
39
Sparta
Mariette Heleene Luhamaa
6
0
1
1
40
Sparta
Mia-Maria Pratka
6
0
1
1
41
Arenculle/Kuusalu
Miia Tomson
6
0
1
1
42
Sparta
Anni Rass
8
0
1
1
43
EMÜ SK
Helena Einasto
8
0
1
1
44
Kehtna/Rapla SHKV
Karita Silde
8
0
1
1
45
Sparta
Maarja Talpsepp
8
0
1
1
46
Arenculle/Kuusalu
Agnes Agathe Treufelt
0
0
0
0
47
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Janelle Veetõusme
0
0
0
0
48
Kehtna/Rapla SHKV
Kelis Rüütmaa
0
0
0
0
49
Kehtna/Rapla SHKV
Lisette Marie Gold
0
0
0
0
50
EMÜ SK
Loviise Männiste
0
0
0
0
51
Kehtna/Rapla SHKV
Miia Grete Metsma
0
0
0
0
52
Arenculle/Kuusalu
Riin Kangur
0
0
0
0
53
Sparta
Teele Hurt
0
0
0
0
54
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Maribella Saksing
1
0
0
0
55
Arenculle/Kuusalu
Gerlin Toomingas
2
0
0
0
56
Arenculle/Kuusalu
Kaidi-Liise Truumure
2
0
0
0
57
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Lii Välk
2
0
0
0
58
Sparta
Liisa Dmitrijev
2
0
0
0
59
EMÜ SK
Mari Kaasik
2
0
0
0
60
Kehtna/Rapla SHKV
Heleri Laas
4
0
0
0
61
Sparta
Karola Vares
4
0
0
0
62
EMÜ SK
Leona Milani
4
0
0
0
63
Kehtna/Rapla SHKV
Mariliis Toome
4
0
0
0
64
Arenculle/Kuusalu
Tessa Pikkur
4
0
0
0
65
Arenculle/Kuusalu
Josette Roopa
6
0
0
0
66
Arenculle/Kuusalu
Karoliina Külasalu
6
0
0
0
67
Kehtna/Rapla SHKV
Lisandra Männa
6
0
0
0
68
Arenculle/Kuusalu
Mirtel Idavain
6
0
0
0
69
Kehtna/Rapla SHKV
Emma Tammus
8
0
0
0
70
Arenculle/Kuusalu
HetI-Liise Pajus
8
0
0
0
71
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Jaanika Õunmaa
8
0
0
0
72
Arenculle/Kuusalu
Kertu Nurk
8
0
0
0
73
Arenculle/Kuusalu
Laura Mia Rohumäe
8
0
0
0
74
Kehtna/Rapla SHKV
Lisete Nau
8
0
0
0
75
Arenculle/Kuusalu
Miia-Lota Jõõts
8
0
0
0
76
Sparta
Saara Romandi
8
0
0
0
77
Kehtna/Rapla SHKV
Triin Talmet
8
0
0
0
U16T
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
Arenculle/Kuusalu
Kaidi-Liise
Truumure
32
15
14
93,3
2.
EMÜ SK
Mari
Kaasik
96
31
28
90,3
3.
EMÜ SK
Helena
Einasto
288
106
95
89,6
4.
Sparta
Karola
Vares
192
114
101
88,6
5.
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Jaanika
Õunmaa
384
177
151
85,3
6.
Sparta
Kertu
Kaska
192
152
126
82,9
7.
Kehtna/Rapla SHKV
Karita
Silde
388
189
155
82,0
8.
Arenculle/Kuusalu
Miia-Lota
Jõõts
356
192
154
80,2
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
Vaata koostööpartnereid
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post
info@saalihoki.ee
| Tel: +372 502 6962 |