Hooaeg 2020 / 2021

U13T 1. turniir

   
 Eesti Maaülikool  
  
 Oru Põhikool 
 Oru Põhikool1-2 
  
Sparta    
 Sparta   
HK Kaigas/Kehtna PK4-0   
1. koht - 10pOru Põhikool  
2. koht - 8pEesti Maaülikool  
3. koht - 7pSparta  
4. koht - 6pHK Kaigas/Kehtna PK  
5. koht - 5pTVSK/Tamsalu EBE  
  
  
  
  
  

U13T 2. turniir

   
   
  
  
  
  
    
    
   
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

U13T 3. turniir

   
   
  
  
  
  
    
    
   
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

U13T 4. turniir

   
   
  
  
  
  
    
    
   
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

U13T 5. turniir

   
   
  
  
  
  
    
    
   
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Eva Lotta Paavel 1 3 0 3
2 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 1 1
3 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 1 1
4 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 1 1
5 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 1 1
6 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 1 1
7 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 1 1
8 Oru Põhikool Karina Jürgens 1 1 0 1
9 Oru Põhikool Lisette Aava 1 1 0 1
10 Sparta Teele Hurt 1 1 0 1
11 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 1 1 0 1
12 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 1 0 1 1
13 Oru Põhikool Veronica Paju 1 0 1 1
14 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
15 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
16 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
17 TVSK/Tamsalu EBE Aleksandra Varts 0 0 0 0
18 TVSK/Tamsalu EBE Aleksandra Varts 0 0 0 0
19 TVSK/Tamsalu EBE Aleksandra Varts 0 0 0 0
20 TVSK/Tamsalu EBE Aleksandra Varts 0 0 0 0
21 HK Kaigas/Kehtna PK Amiina Ode 0 0 0 0
22 HK Kaigas/Kehtna PK Amiina Ode 0 0 0 0
23 HK Kaigas/Kehtna PK Amiina Ode 0 0 0 0
24 TVSK/Tamsalu EBE Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
25 TVSK/Tamsalu EBE Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
26 TVSK/Tamsalu EBE Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
27 TVSK/Tamsalu EBE Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
28 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
29 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
30 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikool Elo Nael 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikool Elo Nael 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Elo Nael 0 0 0 0
34 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
35 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
36 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
37 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
38 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 0 0 0 0
39 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 0 0 0 0
40 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 0 0 0 0
41 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
42 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
43 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Getter Karik 0 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK Getter Karik 0 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Getter Karik 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Hanna Pihu 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Hanna Pihu 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Hanna Pihu 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Hanna Pihu 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
54 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
55 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
56 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
57 TVSK/Tamsalu EBE Jane Sumre 0 0 0 0
58 TVSK/Tamsalu EBE Jane Sumre 0 0 0 0
59 TVSK/Tamsalu EBE Jane Sumre 0 0 0 0
60 TVSK/Tamsalu EBE Jane Sumre 0 0 0 0
61 HK Kaigas/Kehtna PK Jessica Jorš 0 0 0 0
62 HK Kaigas/Kehtna PK Jessica Jorš 0 0 0 0
63 HK Kaigas/Kehtna PK Jessica Jorš 0 0 0 0
64 HK Kaigas/Kehtna PK Jessica Jorš 0 0 0 0
65 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
66 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
67 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
68 HK Kaigas/Kehtna PK Johanna Herkel 0 0 0 0
69 HK Kaigas/Kehtna PK Johanna Herkel 0 0 0 0
70 HK Kaigas/Kehtna PK Johanna Herkel 0 0 0 0
71 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
74 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
75 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
76 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
77 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
78 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
79 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
80 Oru Põhikool Karola Vares 0 0 0 0
81 Oru Põhikool Karola Vares 0 0 0 0
82 Oru Põhikool Karola Vares 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikool Katriin Rodi 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikool Katriin Rodi 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikool Katriin Rodi 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikool Katriin Rodi 0 0 0 0
87 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
88 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
89 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
90 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
91 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
92 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
93 TVSK/Tamsalu EBE Kristina Davõdova 0 0 0 0
94 TVSK/Tamsalu EBE Kristina Davõdova 0 0 0 0
95 TVSK/Tamsalu EBE Kristina Davõdova 0 0 0 0
96 TVSK/Tamsalu EBE Kristina Davõdova 0 0 0 0
97 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
98 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
99 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
100 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
101 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
102 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
103 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
104 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
105 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
106 Eesti Maaülikool Lilian Visk 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikool Lilian Visk 0 0 0 0
108 Eesti Maaülikool Lilian Visk 0 0 0 0
109 HK Kaigas/Kehtna PK Lisete Läätsim 0 0 0 0
110 HK Kaigas/Kehtna PK Lisete Läätsim 0 0 0 0
111 HK Kaigas/Kehtna PK Lisete Läätsim 0 0 0 0
112 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
113 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
114 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
115 HK Kaigas/Kehtna PK Loviise Läätsim 0 0 0 0
116 HK Kaigas/Kehtna PK Loviise Läätsim 0 0 0 0
117 HK Kaigas/Kehtna PK Loviise Läätsim 0 0 0 0
118 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 0 0 0 0
119 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 0 0 0 0
120 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 0 0 0 0
121 Eesti Maaülikool Marii Vodi 0 0 0 0
122 Eesti Maaülikool Marii Vodi 0 0 0 0
123 Eesti Maaülikool Marii Vodi 0 0 0 0
124 TVSK/Tamsalu EBE Mariliis Sild 0 0 0 0
125 TVSK/Tamsalu EBE Mariliis Sild 0 0 0 0
126 TVSK/Tamsalu EBE Mariliis Sild 0 0 0 0
127 TVSK/Tamsalu EBE Mariliis Sild 0 0 0 0
128 TVSK/Tamsalu EBE Marit Võhma 0 0 0 0
129 TVSK/Tamsalu EBE Marit Võhma 0 0 0 0
130 TVSK/Tamsalu EBE Marit Võhma 0 0 0 0
131 TVSK/Tamsalu EBE Marit Võhma 0 0 0 0
132 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
133 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
134 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
135 HK Kaigas/Kehtna PK Mirtel Seervald 0 0 0 0
136 HK Kaigas/Kehtna PK Mirtel Seervald 0 0 0 0
137 HK Kaigas/Kehtna PK Mirtel Seervald 0 0 0 0
138 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 0 0 0 0
139 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 0 0 0 0
140 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 0 0 0 0
141 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
142 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
143 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
144 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
145 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
146 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
147 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
148 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
149 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
150 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
151 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
152 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
153 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
154 TVSK/Tamsalu EBE Triin Kundla 0 0 0 0
155 TVSK/Tamsalu EBE Triin Kundla 0 0 0 0
156 TVSK/Tamsalu EBE Triin Kundla 0 0 0 0
157 TVSK/Tamsalu EBE Triin Kundla 0 0 0 0
158 HK Kaigas/Kehtna PK Triin Talmet 0 0 0 0
159 HK Kaigas/Kehtna PK Triin Talmet 0 0 0 0
160 HK Kaigas/Kehtna PK Triin Talmet 0 0 0 0
161 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
162 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
163 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
164 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 0 0 0 0
165 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 0 0 0 0
166 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 0 0 0 0
167 HK Kaigas/Kehtna PK Victoria Virki 0 0 0 0
168 HK Kaigas/Kehtna PK Victoria Virki 0 0 0 0
169 HK Kaigas/Kehtna PK Victoria Virki 0 0 0 0
170 Sparta Aino Leino 1 0 0 0
171 HK Kaigas/Kehtna PK Amiina Ode 1 0 0 0
172 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 1 0 0 0
173 Eesti Maaülikool Elo Nael 1 0 0 0
174 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 1 0 0 0
175 HK Kaigas/Kehtna PK Getter Karik 1 0 0 0
176 Eesti Maaülikool Helena Einasto 1 0 0 0
177 Sparta Ida Ek 1 0 0 0
178 Oru Põhikool Jessica Pihu 1 0 0 0
179 HK Kaigas/Kehtna PK Johanna Herkel 1 0 0 0
180 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 1 0 0 0
181 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 1 0 0 0
182 Oru Põhikool Karola Vares 1 0 0 0
183 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 1 0 0 0
184 Sparta Kertu Kaska 1 0 0 0
185 Oru Põhikool Kätriin Tomson 1 0 0 0
186 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 1 0 0 0
187 Eesti Maaülikool Leona Milani 1 0 0 0
188 Eesti Maaülikool Lilian Visk 1 0 0 0
189 HK Kaigas/Kehtna PK Lisete Läätsim 1 0 0 0
190 HK Kaigas/Kehtna PK Loviise Läätsim 1 0 0 0
191 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 1 0 0 0
192 Eesti Maaülikool Marii Vodi 1 0 0 0
193 Oru Põhikool Merlin Allas 1 0 0 0
194 HK Kaigas/Kehtna PK Mirtel Seervald 1 0 0 0
195 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 1 0 0 0
196 Sparta Rebeka Vaisma 1 0 0 0
197 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 1 0 0 0
198 HK Kaigas/Kehtna PK Triin Talmet 1 0 0 0
199 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 1 0 0 0
200 HK Kaigas/Kehtna PK Victoria Virki 1 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaKertuKaska1666100,0
2. Oru PõhikoolKarolaVares165480,0
3. HK Kaigas/Kehtna PKKaritaSilde1613969,2
4. Eesti MaaülikoolMariiVodi165360,0

U13T 1. turniir

Eesti MaaülikoolOru PõhikoolSpartaHK Kaigas/Kehtna PKTVSK/Tamsalu EBESuhePunkteKoht
Eesti Maaülikool3 - 12 - 111 - 12 - 118-4121
Oru Põhikool1 - 34 - 01 - 04 - 110-492
Sparta1 - 20 - 44 - 08 - 013-663
HK Kaigas/Kehtna PK1 - 110 - 10 - 46 - 37-1934
TVSK/Tamsalu EBE1 - 21 - 40 - 83 - 65-2005

U13T 2. turniir

SpartaTVSK/Tamsalu EBEOru PõhikoolEesti MaaülikoolHK Kaigas/Kehtna PKSuhePunkteKoht
Sparta0-001
TVSK/Tamsalu EBE0-002
Oru Põhikool0-003
Eesti Maaülikool0-004
HK Kaigas/Kehtna PK0-005

U13T 3. turniir

SpartaTVSK/Tamsalu EBEOru PõhikoolEesti MaaülikoolHK Kaigas/Kehtna PKSuhePunkteKoht
Sparta0-001
TVSK/Tamsalu EBE0-002
Oru Põhikool0-003
Eesti Maaülikool0-004
HK Kaigas/Kehtna PK0-005

U13T 4. turniir

SpartaTVSK/Tamsalu EBEOru PõhikoolEesti MaaülikoolHK Kaigas/Kehtna PKSuhePunkteKoht
Sparta0-001
TVSK/Tamsalu EBE0-002
Oru Põhikool0-003
Eesti Maaülikool0-004
HK Kaigas/Kehtna PK0-005

U13T 5. turniir

SpartaTVSK/Tamsalu EBEOru PõhikoolEesti MaaülikoolHK Kaigas/Kehtna PKSuhePunkteKoht
Sparta0-001
TVSK/Tamsalu EBE0-002
Oru Põhikool0-003
Eesti Maaülikool0-004
HK Kaigas/Kehtna PK0-005

U13T 1. turniir

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikool44000018 - 412
Oru Põhikool43010010 - 49
Sparta42020013 - 66
HK Kaigas/Kehtna PK4103007 - 193
TVSK/Tamsalu EBE4004005 - 200

U13T 2. turniir

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta0000000 - 00
TVSK/Tamsalu EBE0000000 - 00
Oru Põhikool0000000 - 00
Eesti Maaülikool0000000 - 00
HK Kaigas/Kehtna PK0000000 - 00

U13T 3. turniir

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta0000000 - 00
TVSK/Tamsalu EBE0000000 - 00
Oru Põhikool0000000 - 00
Eesti Maaülikool0000000 - 00
HK Kaigas/Kehtna PK0000000 - 00

U13T 4. turniir

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta0000000 - 00
TVSK/Tamsalu EBE0000000 - 00
Oru Põhikool0000000 - 00
Eesti Maaülikool0000000 - 00
HK Kaigas/Kehtna PK0000000 - 00

U13T 5. turniir

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta0000000 - 00
TVSK/Tamsalu EBE0000000 - 00
Oru Põhikool0000000 - 00
Eesti Maaülikool0000000 - 00
HK Kaigas/Kehtna PK0000000 - 00

U13T 1. turniir

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Teele Hurt 4 8 1 9
2 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 4 8 1 9
3 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 4 3 5 8
4 Sparta Eva Lotta Paavel 4 5 1 6
5 HK Kaigas/Kehtna PK Johanna Herkel 4 5 1 6
6 Oru Põhikool Merlin Allas 4 4 1 5
7 Eesti Maaülikool Lilian Visk 4 3 2 5
8 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 4 2 3 5
9 Oru Põhikool Karina Jürgens 4 2 2 4
10 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 4 1 3 4
11 Sparta Aino Leino 4 0 4 4
12 TVSK/Tamsalu EBE Jane Sumre 4 3 0 3
13 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 4 1 2 3
14 Sparta Ida Ek 4 0 3 3
15 Eesti Maaülikool Elo Nael 4 2 0 2
16 Oru Põhikool Jessica Pihu 4 2 0 2
17 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 4 0 2 2
18 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 4 1 0 1
19 TVSK/Tamsalu EBE Marit Võhma 4 1 0 1
20 TVSK/Tamsalu EBE Triin Kundla 4 1 0 1
21 Oru Põhikool Veronica Paju 4 1 0 1
22 TVSK/Tamsalu EBE Aleksandra Varts 4 0 1 1
23 Eesti Maaülikool Leona Milani 4 0 1 1
24 Oru Põhikool Lisette Aava 4 0 1 1
25 HK Kaigas/Kehtna PK Mirtel Seervald 4 0 1 1
26 Sparta Rebeka Vaisma 4 0 1 1
27 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Hanna Pihu 0 0 0 0
29 HK Kaigas/Kehtna PK Jessica Jorš 0 0 0 0
30 Eesti Maaülikool Katriin Rodi 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
32 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 1 0 0 0
33 HK Kaigas/Kehtna PK Amiina Ode 4 0 0 0
34 TVSK/Tamsalu EBE Anastasia Aleksandrova 4 0 0 0
35 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 4 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Getter Karik 4 0 0 0
37 Eesti Maaülikool Helena Einasto 4 0 0 0
38 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 4 0 0 0
39 Oru Põhikool Karola Vares 4 0 0 0
40 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 4 0 0 0
41 Sparta Kertu Kaska 4 0 0 0
42 TVSK/Tamsalu EBE Kristina Davõdova 4 0 0 0
43 Oru Põhikool Kätriin Tomson 4 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Lisete Läätsim 4 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK Loviise Läätsim 4 0 0 0
46 Eesti Maaülikool Marii Vodi 4 0 0 0
47 TVSK/Tamsalu EBE Mariliis Sild 4 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Triin Talmet 4 0 0 0
49 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 4 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Victoria Virki 4 0 0 0

U13T 2. turniir

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
2 TVSK/Tamsalu EBE Aleksandra Varts 0 0 0 0
3 HK Kaigas/Kehtna PK Amiina Ode 0 0 0 0
4 TVSK/Tamsalu EBE Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
5 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikool Elo Nael 0 0 0 0
7 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
8 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 0 0 0 0
9 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
10 HK Kaigas/Kehtna PK Getter Karik 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Hanna Pihu 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
13 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
14 TVSK/Tamsalu EBE Jane Sumre 0 0 0 0
15 HK Kaigas/Kehtna PK Jessica Jorš 0 0 0 0
16 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
17 HK Kaigas/Kehtna PK Johanna Herkel 0 0 0 0
18 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
19 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
20 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
21 Oru Põhikool Karola Vares 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Katriin Rodi 0 0 0 0
23 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
24 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
25 TVSK/Tamsalu EBE Kristina Davõdova 0 0 0 0
26 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
27 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Lilian Visk 0 0 0 0
30 HK Kaigas/Kehtna PK Lisete Läätsim 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
32 HK Kaigas/Kehtna PK Loviise Läätsim 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Marii Vodi 0 0 0 0
36 TVSK/Tamsalu EBE Mariliis Sild 0 0 0 0
37 TVSK/Tamsalu EBE Marit Võhma 0 0 0 0
38 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
39 HK Kaigas/Kehtna PK Mirtel Seervald 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 0 0 0 0
41 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
43 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
44 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
45 TVSK/Tamsalu EBE Triin Kundla 0 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Triin Talmet 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Victoria Virki 0 0 0 0

U13T 3. turniir

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
2 TVSK/Tamsalu EBE Aleksandra Varts 0 0 0 0
3 HK Kaigas/Kehtna PK Amiina Ode 0 0 0 0
4 TVSK/Tamsalu EBE Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
5 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikool Elo Nael 0 0 0 0
7 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
8 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 0 0 0 0
9 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
10 HK Kaigas/Kehtna PK Getter Karik 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Hanna Pihu 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
13 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
14 TVSK/Tamsalu EBE Jane Sumre 0 0 0 0
15 HK Kaigas/Kehtna PK Jessica Jorš 0 0 0 0
16 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
17 HK Kaigas/Kehtna PK Johanna Herkel 0 0 0 0
18 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
19 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
20 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
21 Oru Põhikool Karola Vares 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Katriin Rodi 0 0 0 0
23 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
24 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
25 TVSK/Tamsalu EBE Kristina Davõdova 0 0 0 0
26 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
27 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Lilian Visk 0 0 0 0
30 HK Kaigas/Kehtna PK Lisete Läätsim 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
32 HK Kaigas/Kehtna PK Loviise Läätsim 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Marii Vodi 0 0 0 0
36 TVSK/Tamsalu EBE Mariliis Sild 0 0 0 0
37 TVSK/Tamsalu EBE Marit Võhma 0 0 0 0
38 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
39 HK Kaigas/Kehtna PK Mirtel Seervald 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 0 0 0 0
41 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
43 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
44 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
45 TVSK/Tamsalu EBE Triin Kundla 0 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Triin Talmet 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Victoria Virki 0 0 0 0

U13T 4. turniir

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
2 TVSK/Tamsalu EBE Aleksandra Varts 0 0 0 0
3 HK Kaigas/Kehtna PK Amiina Ode 0 0 0 0
4 TVSK/Tamsalu EBE Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
5 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikool Elo Nael 0 0 0 0
7 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
8 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 0 0 0 0
9 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
10 HK Kaigas/Kehtna PK Getter Karik 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Hanna Pihu 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
13 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
14 TVSK/Tamsalu EBE Jane Sumre 0 0 0 0
15 HK Kaigas/Kehtna PK Jessica Jorš 0 0 0 0
16 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
17 HK Kaigas/Kehtna PK Johanna Herkel 0 0 0 0
18 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
19 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
20 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
21 Oru Põhikool Karola Vares 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Katriin Rodi 0 0 0 0
23 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
24 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
25 TVSK/Tamsalu EBE Kristina Davõdova 0 0 0 0
26 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
27 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Lilian Visk 0 0 0 0
30 HK Kaigas/Kehtna PK Lisete Läätsim 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
32 HK Kaigas/Kehtna PK Loviise Läätsim 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Marii Vodi 0 0 0 0
36 TVSK/Tamsalu EBE Mariliis Sild 0 0 0 0
37 TVSK/Tamsalu EBE Marit Võhma 0 0 0 0
38 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
39 HK Kaigas/Kehtna PK Mirtel Seervald 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 0 0 0 0
41 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
43 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
44 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
45 TVSK/Tamsalu EBE Triin Kundla 0 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Triin Talmet 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Victoria Virki 0 0 0 0

U13T 5. turniir

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
2 TVSK/Tamsalu EBE Aleksandra Varts 0 0 0 0
3 HK Kaigas/Kehtna PK Amiina Ode 0 0 0 0
4 TVSK/Tamsalu EBE Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
5 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikool Elo Nael 0 0 0 0
7 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
8 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 0 0 0 0
9 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
10 HK Kaigas/Kehtna PK Getter Karik 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Hanna Pihu 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
13 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
14 TVSK/Tamsalu EBE Jane Sumre 0 0 0 0
15 HK Kaigas/Kehtna PK Jessica Jorš 0 0 0 0
16 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
17 HK Kaigas/Kehtna PK Johanna Herkel 0 0 0 0
18 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
19 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
20 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
21 Oru Põhikool Karola Vares 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Katriin Rodi 0 0 0 0
23 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
24 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
25 TVSK/Tamsalu EBE Kristina Davõdova 0 0 0 0
26 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
27 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Lilian Visk 0 0 0 0
30 HK Kaigas/Kehtna PK Lisete Läätsim 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
32 HK Kaigas/Kehtna PK Loviise Läätsim 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Marii Vodi 0 0 0 0
36 TVSK/Tamsalu EBE Mariliis Sild 0 0 0 0
37 TVSK/Tamsalu EBE Marit Võhma 0 0 0 0
38 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
39 HK Kaigas/Kehtna PK Mirtel Seervald 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 0 0 0 0
41 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
43 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
44 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
45 TVSK/Tamsalu EBE Triin Kundla 0 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Triin Talmet 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Victoria Virki 0 0 0 0

U13T 1. turniir

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaKertuKaska64352982,9
2. Eesti MaaülikoolMariiVodi64221881,8
3. Oru PõhikoolKarolaVares64191579,0
4. TVSK/Tamsalu EBEAnastasiaAleksandrova48422866,7
5. HK Kaigas/Kehtna PKKaritaSilde64452657,8
6. TVSK/Tamsalu EBEAleksandraVarts1612650,0

U13T 2. turniir

U13T 3. turniir

U13T 4. turniir

U13T 5. turniir

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |