Hooaeg 2020 / 2021

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tabasalu Harku Valla Huvikool Aaron Aasrand 0 0 0 0
2 EMÜ SK Adrian Milani 0 0 0 0
3 Tabasalu Harku Valla Huvikool Albert Annama 0 0 0 0
4 HC Vipers/Novikov team Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
5 HC Vipers/Novikov team Aleksandr Aleksejev 0 0 0 0
6 HK Kaigas/Kehtna PK Aleksandr Rassadnik 0 0 0 0
7 HC Vipers/Novikov team Aleksei Dobrjakov 0 0 0 0
8 HC Vipers/Novikov team Allan Ahven 0 0 0 0
9 EMÜ SK Andreas Tobi 0 0 0 0
10 Valga SHK Andrej Iljin 0 0 0 0
11 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
12 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
13 HC Vipers/Novikov team Arseni Grudkin 0 0 0 0
14 HC Vipers/Novikov team Artemi Ertti 0 0 0 0
15 HC Vipers/Novikov team Artjom Vlasjuk 0 0 0 0
16 Tabasalu Harku Valla Huvikool Cevin Laanisto 0 0 0 0
17 EMÜ SK Christofer Nerman 0 0 0 0
18 HC Vipers/Novikov team Damir Zemenkov 0 0 0 0
19 HC Vipers/Novikov team Daniil Kropatšev 0 0 0 0
20 HK Kaigas/Kehtna PK Daniil Marinits 0 0 0 0
21 Tabasalu Harku Valla Huvikool Daniil Šimagin 0 0 0 0
22 HC Vipers/Novikov team Danil Mihhaljov 0 0 0 0
23 Tabasalu Harku Valla Huvikool Devin Ebras 0 0 0 0
24 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 0 0 0 0
25 HC Vipers/Novikov team Egor Shmykov 0 0 0 0
26 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
27 HC Vipers/Novikov team Emil Alen 0 0 0 0
28 Tabasalu Harku Valla Huvikool Erik Lindberg 0 0 0 0
29 Valga SHK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
30 HC Vipers/Novikov team Filipp Freiman 0 0 0 0
31 Valga SHK Fred Allik 0 0 0 0
32 SK LINK/Saku Fred Luks 0 0 0 0
33 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
34 HC Vipers/Novikov team Georgi Lavrinenko 0 0 0 0
35 SK LINK/Saku Gerret Saar 0 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 0 0 0 0
37 SK LINK/Saku Glen Kukkonen 0 0 0 0
38 SK LINK/Saku Gregor Olvi 0 0 0 0
39 EMÜ SK Gustav Läll 0 0 0 0
40 EMÜ SK Gustav Ots 0 0 0 0
41 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 0 0 0 0
43 EMÜ SK Hugo Jusar 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Illimar Miško 0 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 0 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 0 0 0 0
47 HK Kaigas/Kehtna PK Jesper Marist 0 0 0 0
48 EMÜ SK Johannes Rakko 0 0 0 0
49 Tabasalu Harku Valla Huvikool Joonas Tiits 0 0 0 0
50 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
51 EMÜ SK Juhan Lensment 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kaarel Eerik Kruus 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kaidar Sai 0 0 0 0
54 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
55 Valga SHK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karel Teder 0 0 0 0
57 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
58 Tabasalu Harku Valla Huvikool Karl Erik Leuska 0 0 0 0
59 Valga SHK Karl Mattias Järv 0 0 0 0
60 EMÜ SK Karl Ruuben Saharov 0 0 0 0
61 SK LINK/Saku Karl Vahenõmm 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
63 SK LINK/Saku KarL-Joosep Oismann 0 0 0 0
64 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
65 SK LINK/Saku Kaspar Dreger 0 0 0 0
66 Tabasalu Harku Valla Huvikool Kaspar Oidram 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 0 0 0 0
68 Tabasalu Harku Valla Huvikool Kasper Jaup 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
70 HC Vipers/Novikov team Kirill Kuzovkov 0 0 0 0
71 Tabasalu Harku Valla Huvikool Kren Rico Palumets 0 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Kristen Soha 0 0 0 0
73 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
74 SK LINK/Saku Kristo Õruste 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kristofer Robin Laur 0 0 0 0
76 Valga SHK Kristofer Visnap 0 0 0 0
77 EMÜ SK Laur Lehto 0 0 0 0
78 EMÜ SK Lauri Lepist 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
80 HC Vipers/Novikov team Lev Gussev 0 0 0 0
81 Tabasalu Harku Valla Huvikool Liam Alexander Põldvere 0 0 0 0
82 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 0 0 0 0
84 HC Vipers/Novikov team Maksim Smirnov 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Marcus Õunmaa 0 0 0 0
86 HK Kaigas/Kehtna PK Margus Metsaäär 0 0 0 0
87 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
88 Tabasalu Harku Valla Huvikool Mark Berjozkin 0 0 0 0
89 SK LINK/Saku Marken Nurk 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
91 SK LINK/Saku Markus Leet 0 0 0 0
92 SK LINK/Saku Marten Konga 0 0 0 0
93 EMÜ SK Marten Läll 0 0 0 0
94 EMÜ SK Marten Vahtre 0 0 0 0
95 SK LINK/Saku Marti Tuulik 0 0 0 0
96 SK LINK/Saku Martin Laas 0 0 0 0
97 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
98 Valga SHK Maximus Tamm 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 0 0 0 0
100 EMÜ SK Mikk Kaarel Õim 0 0 0 0
101 Tabasalu Harku Valla Huvikool Mikk Meinhard Saksladu 0 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
103 HC Vipers/Novikov team Nikita Haritoškin 0 0 0 0
104 Tabasalu Harku Valla Huvikool Nikita Šimagin 0 0 0 0
105 HC Vipers/Novikov team Oleksandr Sementsov 0 0 0 0
106 SK LINK/Saku Oliver Leppik 0 0 0 0
107 EMÜ SK Oliver Treial 0 0 0 0
108 EMÜ SK Oliver Vind 0 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 0 0 0 0
110 EMÜ SK Oto Malki 0 0 0 0
111 HC Vipers/Novikov team Paavel Tammert 0 0 0 0
112 HC Vipers/Novikov team Pavel Blitštein 0 0 0 0
113 EMÜ SK Pärtel Väärt 0 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 0 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Ranek Aas 0 0 0 0
116 Valga SHK Ranek Väin 0 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 0 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Reio Sai 0 0 0 0
120 Valga SHK Ricardo Duder 0 0 0 0
121 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 0 0 0 0
122 HK Kaigas/Kehtna PK Riho Laam 0 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
124 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
125 EMÜ SK Robert Meinart 0 0 0 0
126 HC Vipers/Novikov team Robert Tamme 0 0 0 0
127 Tabasalu Harku Valla Huvikool Robin Aibast 0 0 0 0
128 Tabasalu Harku Valla Huvikool Rohan Obili 0 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Romet Saksniit 0 0 0 0
130 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
131 SK LINK/Saku Sander Laas 0 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm Sander Mägi 0 0 0 0
133 Valga SHK Sander Nagornõi 0 0 0 0
134 HC Vipers/Novikov team Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
135 HC Vipers/Novikov team Sergei Karankevits 0 0 0 0
136 SK LINK/Saku Sergo Sõmer 0 0 0 0
137 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Siim Luhamäe 0 0 0 0
138 Valga SHK Simo Kenk 0 0 0 0
139 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Simo Kütt 0 0 0 0
140 Tabasalu Harku Valla Huvikool Stem Mattias Mets 0 0 0 0
141 Tabasalu Harku Valla Huvikool Sten Iila 0 0 0 0
142 HK Kaigas/Kehtna PK Steven Kask 0 0 0 0
143 Sparta Team Automaailm Steven Linde 0 0 0 0
144 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
145 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Sven Žolobov 0 0 0 0
146 Sparta Team Automaailm Sören Repo 0 0 0 0
147 HC Vipers/Novikov team Timur Alihhodzin 0 0 0 0
148 HK Kaigas/Kehtna PK Toomas Tammus 0 0 0 0
149 Tabasalu Harku Valla Huvikool Trevor Kallaste 0 0 0 0
150 Valga SHK Vahur Ries 0 0 0 0
151 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 0 0 0 0

U12

HC VipersHK KaigasOlivia 09SpartaTHVHValgaEMÜSK LINK/SakuSuhePunkteKoht
HC Vipers/Novikov team9 - 114 - 123-261
HK Kaigas/Kehtna PK5 - 14 - 29-362
Jõgeva SK Tähe / Olivia 091 - 56 - 47-933
Sparta Team Automaailm1 - 97 - 48-1334
Tabasalu Harku Valla Huvikool0-005
Valga SHK0-006
EMÜ SK2 - 44 - 66-1007
SK LINK/Saku1 - 144 - 75-2108

U12

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
HC Vipers/Novikov team22000023 - 26
HK Kaigas/Kehtna PK2200009 - 36
Jõgeva SK Tähe / Olivia 092101007 - 93
Sparta Team Automaailm2101008 - 133
Tabasalu Harku Valla Huvikool0000000 - 00
Valga SHK0000000 - 00
EMÜ SK2002006 - 100
SK LINK/Saku2002005 - 210

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HC Vipers/Novikov team Paavel Tammert 2 5 4 9
2 HC Vipers/Novikov team Georgi Lavrinenko 2 3 4 7
3 HK Kaigas/Kehtna PK Kristen Soha 2 3 2 5
4 HC Vipers/Novikov team Timur Alihhodzin 2 2 3 5
5 EMÜ SK Ekke Malki 2 4 0 4
6 SK LINK/Saku Marten Konga 2 4 0 4
7 HC Vipers/Novikov team Robert Tamme 2 4 0 4
8 HK Kaigas/Kehtna PK Daniil Marinits 2 3 1 4
9 HC Vipers/Novikov team Aleksei Dobrjakov 2 2 2 4
10 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 2 2 2 4
11 HC Vipers/Novikov team Emil Alen 2 1 3 4
12 SK LINK/Saku Kristo Õruste 2 1 3 4
13 HK Kaigas/Kehtna PK Jesper Marist 2 3 0 3
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kaidar Sai 2 2 1 3
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Ranek Aas 2 2 1 3
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 2 1 2 3
17 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 2 0 3 3
18 HC Vipers/Novikov team Allan Ahven 2 2 0 2
19 HC Vipers/Novikov team Damir Zemenkov 2 2 0 2
20 EMÜ SK Gustav Läll 2 2 0 2
21 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 2 2 0 2
22 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 2 0 2
23 HC Vipers/Novikov team Daniil Kropatšev 2 1 1 2
24 HC Vipers/Novikov team Filipp Freiman 2 1 1 2
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Markus Aleksander Teppan 2 1 1 2
26 EMÜ SK Hugo Jusar 2 0 2 2
27 HC Vipers/Novikov team Maksim Smirnov 2 0 2 2
28 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 2 1 0 1
29 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 1 0 1
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Simo Kütt 2 1 0 1
31 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 2 0 1 1
32 EMÜ SK Christofer Nerman 2 0 1 1
33 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 2 0 1 1
34 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 2 0 1 1
35 EMÜ SK Marten Läll 2 0 1 1
36 SK LINK/Saku Martin Laas 2 0 1 1
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Reio Sai 2 0 1 1
38 Sparta Team Automaailm Steven Linde 2 0 1 1
39 Tabasalu Harku Valla Huvikool Aaron Aasrand 0 0 0 0
40 EMÜ SK Adrian Milani 0 0 0 0
41 Tabasalu Harku Valla Huvikool Albert Annama 0 0 0 0
42 HC Vipers/Novikov team Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
43 HC Vipers/Novikov team Aleksandr Aleksejev 0 0 0 0
44 EMÜ SK Andreas Tobi 0 0 0 0
45 Valga SHK Andrej Iljin 0 0 0 0
46 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
47 HC Vipers/Novikov team Arseni Grudkin 0 0 0 0
48 HC Vipers/Novikov team Artjom Vlasjuk 0 0 0 0
49 Tabasalu Harku Valla Huvikool Cevin Laanisto 0 0 0 0
50 Tabasalu Harku Valla Huvikool Daniil Šimagin 0 0 0 0
51 HC Vipers/Novikov team Danil Mihhaljov 0 0 0 0
52 Tabasalu Harku Valla Huvikool Devin Ebras 0 0 0 0
53 HC Vipers/Novikov team Egor Shmykov 0 0 0 0
54 Tabasalu Harku Valla Huvikool Erik Lindberg 0 0 0 0
55 Valga SHK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
56 Valga SHK Fred Allik 0 0 0 0
57 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
58 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 0 0 0 0
59 EMÜ SK Gustav Ots 0 0 0 0
60 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
61 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 0 0 0 0
62 EMÜ SK Johannes Rakko 0 0 0 0
63 Tabasalu Harku Valla Huvikool Joonas Tiits 0 0 0 0
64 EMÜ SK Juhan Lensment 0 0 0 0
65 Valga SHK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
66 Tabasalu Harku Valla Huvikool Karl Erik Leuska 0 0 0 0
67 Valga SHK Karl Mattias Järv 0 0 0 0
68 EMÜ SK Karl Ruuben Saharov 0 0 0 0
69 SK LINK/Saku Karl Vahenõmm 0 0 0 0
70 Tabasalu Harku Valla Huvikool Kaspar Oidram 0 0 0 0
71 Tabasalu Harku Valla Huvikool Kasper Jaup 0 0 0 0
72 HC Vipers/Novikov team Kirill Kuzovkov 0 0 0 0
73 Tabasalu Harku Valla Huvikool Kren Rico Palumets 0 0 0 0
74 Valga SHK Kristofer Visnap 0 0 0 0
75 EMÜ SK Lauri Lepist 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
77 HC Vipers/Novikov team Lev Gussev 0 0 0 0
78 Tabasalu Harku Valla Huvikool Liam Alexander Põldvere 0 0 0 0
79 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
80 HK Kaigas/Kehtna PK Margus Metsaäär 0 0 0 0
81 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
82 Tabasalu Harku Valla Huvikool Mark Berjozkin 0 0 0 0
83 SK LINK/Saku Markus Leet 0 0 0 0
84 EMÜ SK Marten Vahtre 0 0 0 0
85 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
86 Valga SHK Maximus Tamm 0 0 0 0
87 EMÜ SK Mikk Kaarel Õim 0 0 0 0
88 Tabasalu Harku Valla Huvikool Mikk Meinhard Saksladu 0 0 0 0
89 HC Vipers/Novikov team Nikita Haritoškin 0 0 0 0
90 Tabasalu Harku Valla Huvikool Nikita Šimagin 0 0 0 0
91 HC Vipers/Novikov team Oleksandr Sementsov 0 0 0 0
92 EMÜ SK Oliver Vind 0 0 0 0
93 HC Vipers/Novikov team Pavel Blitštein 0 0 0 0
94 EMÜ SK Pärtel Väärt 0 0 0 0
95 Valga SHK Ranek Väin 0 0 0 0
96 Valga SHK Ricardo Duder 0 0 0 0
97 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 0 0 0 0
98 HK Kaigas/Kehtna PK Riho Laam 0 0 0 0
99 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
100 EMÜ SK Robert Meinart 0 0 0 0
101 Tabasalu Harku Valla Huvikool Robin Aibast 0 0 0 0
102 Tabasalu Harku Valla Huvikool Rohan Obili 0 0 0 0
103 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
104 SK LINK/Saku Sander Laas 0 0 0 0
105 Valga SHK Sander Nagornõi 0 0 0 0
106 HC Vipers/Novikov team Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
107 HC Vipers/Novikov team Sergei Karankevits 0 0 0 0
108 SK LINK/Saku Sergo Sõmer 0 0 0 0
109 Valga SHK Simo Kenk 0 0 0 0
110 Tabasalu Harku Valla Huvikool Stem Mattias Mets 0 0 0 0
111 Tabasalu Harku Valla Huvikool Sten Iila 0 0 0 0
112 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
113 HK Kaigas/Kehtna PK Toomas Tammus 0 0 0 0
114 Tabasalu Harku Valla Huvikool Trevor Kallaste 0 0 0 0
115 Valga SHK Vahur Ries 0 0 0 0
116 HK Kaigas/Kehtna PK Aleksandr Rassadnik 2 0 0 0
117 HC Vipers/Novikov team Artemi Ertti 2 0 0 0
118 SK LINK/Saku Fred Luks 2 0 0 0
119 SK LINK/Saku Gerret Saar 2 0 0 0
120 SK LINK/Saku Glen Kukkonen 2 0 0 0
121 SK LINK/Saku Gregor Olvi 2 0 0 0
122 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 2 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Illimar Miško 2 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kaarel Eerik Kruus 2 0 0 0
125 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 2 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karel Teder 2 0 0 0
127 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 2 0 0 0
128 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 2 0 0 0
129 SK LINK/Saku KarL-Joosep Oismann 2 0 0 0
130 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 2 0 0 0
131 SK LINK/Saku Kaspar Dreger 2 0 0 0
132 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 2 0 0 0
133 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kristofer Robin Laur 2 0 0 0
134 EMÜ SK Laur Lehto 2 0 0 0
135 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 2 0 0 0
136 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Marcus Õunmaa 2 0 0 0
137 SK LINK/Saku Marken Nurk 2 0 0 0
138 SK LINK/Saku Marti Tuulik 2 0 0 0
139 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 2 0 0 0
140 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mona Marietta Teppan 2 0 0 0
141 SK LINK/Saku Oliver Leppik 2 0 0 0
142 EMÜ SK Oliver Treial 2 0 0 0
143 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 2 0 0 0
144 EMÜ SK Oto Malki 2 0 0 0
145 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 2 0 0 0
146 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Romet Saksniit 2 0 0 0
147 Sparta Team Automaailm Sander Mägi 2 0 0 0
148 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Siim Luhamäe 2 0 0 0
149 HK Kaigas/Kehtna PK Steven Kask 2 0 0 0
150 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Sven Žolobov 2 0 0 0
151 Sparta Team Automaailm Sören Repo 2 0 0 0

U12

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HK Kaigas/Kehtna PKAleksandrRassadnik72343191,2
2. HC Vipers/Novikov teamArtemiErtti72131184,6
3. Sparta Team AutomaailmKarla MihkelKutsar36181477,8
4. EMÜ SKKristoKruusmaa72443477,3
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 09MikkAllika70352777,1
6. SK LINK/SakuOliverLeppik72765572,4
7. Sparta Team AutomaailmLukaHasa36292069,0
8. Jõgeva SK Tähe / Olivia 09SiimLuhamäe22150,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |