U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Amanda Ahola 0 0 0 0
2 Oru Põhikool Anastassia Korn 0 0 0 0
3 EMÜ SK Anete von Oss 0 0 0 0
4 Kehtna/Rapla SHKV Angelika Jors 0 0 0 0
5 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 0 0 0 0
6 EMÜ SK Ann-Ly Leht 0 0 0 0
7 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 0 0 0 0
8 Sparta Berit Paal 0 0 0 0
9 Oru Põhikool Birgit Vellepere 0 0 0 0
10 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 0 0 0 0
11 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 0 0 0 0
12 Sparta Eevi Tiihonen 0 0 0 0
13 Kehtna/Rapla SHKV Eliis Nurmsoo 0 0 0 0
14 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 0 0 0 0
15 EMÜ SK Elo Nael 0 0 0 0
16 Sparta Emili Meriroos 0 0 0 0
17 EMÜ SK Emily Lisette von Oss 0 0 0 0
18 Sparta Emma-Sofia Revonta 0 0 0 0
19 Oru Põhikool Eva Lota Aava 0 0 0 0
20 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
21 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 0 0 0 0
22 Sparta Gita-Sirelin Tuisk 0 0 0 0
23 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
24 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
25 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 0 0 0 0
26 Oru Põhikool Helery Rachel Mahla 0 0 0 0
27 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
28 Sparta Isabella Teder 0 0 0 0
29 Sparta Jasmiina Teder 0 0 0 0
30 Oru Põhikool Kaili Pari 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
32 Sparta Karoliina Laurits 0 0 0 0
33 EMÜ SK Katriin Rodi 0 0 0 0
34 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
35 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 0 0 0 0
36 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
37 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
38 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
39 Oru Põhikool Liisa Ismerin 0 0 0 0
40 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
41 Oru Põhikool Liisa Lusti 0 0 0 0
42 EMÜ SK Lisete Mägi 0 0 0 0
43 Kehtna/Rapla SHKV Lizelle Karjane 0 0 0 0
44 Sparta Margarita Zahharova 0 0 0 0
45 EMÜ SK Marii Banhard 0 0 0 0
46 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
47 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 0 0 0 0
48 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 0 0 0 0
50 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
51 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
52 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 0 0 0 0
53 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
54 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 0 0 0 0
55 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
56 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
57 Sparta Vanessa Scarlet Press 0 0 0 0
58 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0

U14

Kehtna/RaplaEMÜOru PõhikoolSpartaSuhePunkteKoht
Kehtna/Rapla SHKV6 - 2
6 - 7
17 - 58 - 237-1691
EMÜ SK2 - 6
7 - 6
14 - 213 - 136-1592
Oru Põhikool5 - 172 - 149 - 5
7 - 4
23-4063
Sparta2 - 81 - 135 - 9
4 - 7
12-3704

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Kehtna/Rapla SHKV43010037 - 169
EMÜ SK43010036 - 159
Oru Põhikool42020023 - 406
Sparta40040012 - 370

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 4 15 6 21
2 Kehtna/Rapla SHKV Angelika Jors 4 14 4 18
3 EMÜ SK Liisa Kaasik 4 8 6 14
4 EMÜ SK Lisete Mägi 2 7 3 10
5 EMÜ SK Katriin Rodi 4 7 3 10
6 Oru Põhikool Anastassia Korn 4 7 2 9
7 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 2 5 3 8
8 Oru Põhikool Karina Jürgens 4 4 3 7
9 Oru Põhikool Merlin Allas 4 4 3 7
10 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 2 6 0 6
11 EMÜ SK Hanna Pihu 4 4 2 6
12 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 4 2 4 6
13 Sparta Kertu Pollisinski 4 3 2 5
14 Sparta Eevi Tiihonen 4 4 0 4
15 EMÜ SK Anete von Oss 4 3 1 4
16 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 2 2 1 3
17 Kehtna/Rapla SHKV Lizelle Karjane 3 1 2 3
18 Oru Põhikool Veronica Paju 4 0 3 3
19 Oru Põhikool Kaili Pari 2 1 1 2
20 Sparta Gita-Sirelin Tuisk 4 2 0 2
21 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 4 1 1 2
22 Sparta Eva Lotta Paavel 4 1 1 2
23 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 4 1 1 2
24 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 4 0 2 2
25 Sparta Karoliina Laurits 4 0 2 2
26 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 2 1 0 1
27 EMÜ SK Ann-Ly Leht 2 0 1 1
28 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 4 1 0 1
29 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 4 1 0 1
30 Kehtna/Rapla SHKV Eliis Nurmsoo 4 1 0 1
31 Sparta Teele Hurt 4 1 0 1
32 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 4 0 1 1
33 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 4 0 1 1
34 EMÜ SK Emily Lisette von Oss 0 0 0 0
35 Sparta Berit Paal 2 0 0 0
36 EMÜ SK Elo Nael 2 0 0 0
37 Sparta Ida Ek 2 0 0 0
38 Sparta Isabella Teder 2 0 0 0
39 Sparta Jasmiina Teder 2 0 0 0
40 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 2 0 0 0
41 Oru Põhikool Liisa Ismerin 2 0 0 0
42 Oru Põhikool Stefi Ormak 2 0 0 0
43 Sparta Rebeka Vaisma 3 0 0 0
44 Sparta Amanda Ahola 4 0 0 0
45 Oru Põhikool Birgit Vellepere 4 0 0 0
46 Sparta Emili Meriroos 4 0 0 0
47 Sparta Emma-Sofia Revonta 4 0 0 0
48 Oru Põhikool Eva Lota Aava 4 0 0 0
49 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 4 0 0 0
50 Oru Põhikool Helery Rachel Mahla 4 0 0 0
51 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 4 0 0 0
52 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 4 0 0 0
53 Sparta Kertu Kaska 4 0 0 0
54 Oru Põhikool Liisa Lusti 4 0 0 0
55 Sparta Margarita Zahharova 4 0 0 0
56 EMÜ SK Marii Banhard 4 0 0 0
57 EMÜ SK Marii Vodi 4 0 0 0
58 Sparta Vanessa Scarlet Press 4 0 0 0

U14

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Kehtna/Rapla SHKVSiretLeinasaar155624674,2
2. SpartaKertuKaska1451036664,1
3. EMÜ SKHannaPihu6516956,3
4. EMÜ SKMariiVodi71181055,6
5. Oru PõhikoolHelery RachelMahla116593050,9
6. Oru PõhikoolKarinaJürgens1510550,0
7. Oru PõhikoolStefiOrmak1510440,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |