U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Ääsmäe Aakon Hakkaja 0 0 0 0
2 HC Vipers Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
3 Ääsmäe Ander Õisnurm 0 0 0 0
4 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
5 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
6 HC Vipers Artemi Ertti 0 0 0 0
7 SK Noorus Artjom Daineko 0 0 0 0
8 Jäneda SK Artur Hallik 0 0 0 0
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
10 SK Noorus Dmitri Golovatš 0 0 0 0
11 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
13 Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
14 HC Vipers Filipp Freiman 0 0 0 0
15 Valga SHK Fred Allik 0 0 0 0
16 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
17 Ääsmäe Hugo Ilisson 0 0 0 0
18 HC Vipers Jaroslav Novikov 0 0 0 0
19 HC Vipers Jegor Smõkov 0 0 0 0
20 Ääsmäe Juhan Reimal 0 0 0 0
21 Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
23 Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karlos Tammsaar 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
27 Ääsmäe Kerdo Vetema 0 0 0 0
28 Valga SHK Kevin Peterson 0 0 0 0
29 Ääsmäe Kristofer Valtin 0 0 0 0
30 Valga SHK Kristofer Visnap 0 0 0 0
31 Valga SHK Laura Tiivel 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
33 SK Noorus Maksim Vlassov 0 0 0 0
34 Valga SHK Markus Liik 0 0 0 0
35 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 0 0 0 0
37 Jäneda SK Mikk Kuusemets 0 0 0 0
38 SK Noorus Nikita Haritoškin 0 0 0 0
39 HC Vipers Pavel Blitshtein 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 0 0 0 0
42 SK Noorus Robert Põld 0 0 0 0
43 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 0 0 0 0
44 Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
45 Valga SHK Simo Kenk 0 0 0 0
46 HC Vipers Timofei Bereznoi 0 0 0 0
47 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 0 0 0 0

U9

VipersNoorusSpartaÄäsmäeValgaOlivia 09JänedaSuhePunkteKoht
HC Vipers14 - 416 - 515 - 421 - 066-13121
SK Noorus16 - 910 - 1110 - 48 - 144-2592
Sparta Team Automaailm4 - 149 - 1613 - 1013 - 439-4463
Ääsmäe5 - 1611 - 101 - 27 - 524-3364
Valga SHK4 - 102 - 14 - 82 - 312-2235
Jõgeva SK Tähe / Olivia 094 - 1510 - 135 - 78 - 427-3936
Jäneda SK0 - 211 - 84 - 133 - 28-4437

U9

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
HC Vipers44000066 - 1312
SK Noorus43010044 - 259
Sparta Team Automaailm42020039 - 446
Ääsmäe42020024 - 336
Valga SHK41030012 - 223
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0941030027 - 393
Jäneda SK4103008 - 443

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Nikita Haritoškin 4 36 1 37
2 HC Vipers Artemi Ertti 4 15 12 27
3 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 4 21 2 23
4 HC Vipers Jegor Smõkov 4 16 6 22
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 4 11 10 21
6 HC Vipers Aleksander Kudeviita 4 12 8 20
7 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 4 7 10 17
8 HC Vipers Jaroslav Novikov 4 11 4 15
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Daniil Lavruškin 4 14 0 14
10 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 4 11 2 13
11 HC Vipers Pavel Blitshtein 4 7 6 13
12 HC Vipers Filipp Freiman 4 5 6 11
13 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 2 8 1 9
14 SK Noorus Maksim Vlassov 4 6 3 9
15 SK Noorus Dmitri Golovatš 4 1 8 9
16 Ääsmäe Juhan Reimal 4 7 0 7
17 Jäneda SK Kalmer Sooniste 4 7 0 7
18 Valga SHK Simo Kenk 4 6 0 6
19 Valga SHK Mattias Pärnaku 4 3 2 5
20 Ääsmäe Ander Õisnurm 4 2 3 5
21 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 2 2 2 4
22 SK Noorus Artjom Daineko 4 0 4 4
23 Ääsmäe Aakon Hakkaja 4 2 1 3
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 4 2 1 3
25 Ääsmäe Kerdo Vetema 4 2 0 2
26 SK Noorus Robert Põld 4 1 1 2
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karlos Tammsaar 4 0 2 2
28 Jäneda SK Vahur Ries 4 0 2 2
29 Jäneda SK Sander Nagornõi 2 1 0 1
30 Valga SHK Henri Asur 4 1 0 1
31 Valga SHK Kevin Peterson 4 1 0 1
32 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 4 1 0 1
33 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 4 0 1 1
34 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 4 0 1 1
35 Ääsmäe Kristofer Valtin 4 0 1 1
36 Valga SHK Kristofer Visnap 4 0 1 1
37 Valga SHK Laura Tiivel 4 0 1 1
38 Jäneda SK Mikk Kuusemets 4 0 1 1
39 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
40 Jäneda SK Artur Hallik 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
42 Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
43 Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
44 HC Vipers Timofei Bereznoi 0 0 0 0
45 Valga SHK Markus Liik 2 0 0 0
46 Valga SHK Armand Hansson 4 0 0 0
47 Valga SHK Fred Allik 4 0 0 0
48 Ääsmäe Hugo Ilisson 4 0 0 0

U9

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |