Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
2 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 0 0 0 0
3 Järva-Jaani Airi Pahva 0 0 0 0
4 Järva-Jaani Annabel Härm 0 0 0 0
5 EMÜ SK II Annabel Voitka 0 0 0 0
6 Finnish Flash Annette Nurminen 0 0 0 0
7 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
8 SK Mustvee Brigita Sibrik 0 0 0 0
9 Finnish Flash Christina Drake 0 0 0 0
10 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
11 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
12 Arenculle Eleri Narits 0 0 0 0
13 EMÜ SK II Elerin Pilnik 0 0 0 0
14 EMÜ SK II Elina Peuša 0 0 0 0
15 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 0 0 0 0
16 Finnish Flash Elina Valliaro 0 0 0 0
17 Finnish Flash Elizaveta Romanova 0 0 0 0
18 SK Mustvee Eneli Vadi 0 0 0 0
19 Järva-Jaani Eva Arusalu 0 0 0 0
20 Järva-Jaani Eveli Meibaum 0 0 0 0
21 Finnish Flash Francesca Akiki 0 0 0 0
22 Järva-Jaani Grete Kruusmann 0 0 0 0
23 SK Mustvee Hanna Alberi 0 0 0 0
24 EMÜ SK II Hanna Pihu 0 0 0 0
25 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
26 Finnish Flash Hanna-Pia Martinson 0 0 0 0
27 Finnish Flash Heidi Soosalu 0 0 0 0
28 EMÜ SK II Heile-Liise Roone D 0 0 0 0
29 Arenculle Heili Tomingas 0 0 0 0
30 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 0 0 0 0
31 Arenculle Inge Ruutsaar 0 0 0 0
32 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kuuspalu 0 0 0 0
33 Arenculle Jaanika Käes 0 0 0 0
34 Finnish Flash Johanna Heinonen 0 0 0 0
35 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
36 Arenculle Kadi Tammaru 0 0 0 0
37 Arenculle Kaire Rosenberg 0 0 0 0
38 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 0 0 0 0
39 Arenculle Kaja Männi 0 0 0 0
40 Finnish Flash Karmen-Liis Saarloo D 0 0 0 0
41 EMÜ SK II Karoliina Salu 0 0 0 0
42 SK Mustvee Katrin Jermoškin 0 0 0 0
43 SK Mustvee Katrin Kaarama 0 0 0 0
44 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
45 Arenculle Kerstin Kiigemaa 0 0 0 0
46 EMÜ SK II Kerstina Ojaperv 0 0 0 0
47 Kuusalu Eluterve Naine Kerttu Hermann 0 0 0 0
48 Finnish Flash Kertu Pollisinski 0 0 0 0
49 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
50 EMÜ SK II Klaara Käämer D 0 0 0 0
51 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 0 0 0 0
52 Järva-Jaani Kristi Aaloe 0 0 0 0
53 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 0 0 0 0
54 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 0 0 0 0
55 SK Mustvee Kristina Pint 0 0 0 0
56 SK Mustvee Kätlin Kaarama 0 0 0 0
57 Finnish Flash Kättriin Remmelg D 0 0 0 0
58 SK Mustvee Laura Altmäe 0 0 0 0
59 Arenculle Lembe Marley 0 0 0 0
60 Järva-Jaani Liina Kink 0 0 0 0
61 EMÜ SK II Liisa Kaasik 0 0 0 0
62 EMÜ SK II Liisbet Sugasep 0 0 0 0
63 Kuusalu Eluterve Naine Liisbet Väljak (Duubel) 0 0 0 0
64 Arenculle Liivika Vares 0 0 0 0
65 Järva-Jaani Lizette Kassmann 0 0 0 0
66 Kuusalu Eluterve Naine Lizette Moks 0 0 0 0
67 EMÜ SK II Lota-Ann Haga D 0 0 0 0
68 EMÜ SK II Loviisa Lätt 0 0 0 0
69 Finnish Flash Maarit Jaatinen 0 0 0 0
70 Arenculle Maarja Leok D 0 0 0 0
71 Finnish Flash Maija Hauvala 0 0 0 0
72 Finnish Flash Mari Siren 0 0 0 0
73 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 0 0 0 0
74 EMÜ SK II Marie Pau 0 0 0 0
75 Arenculle Marie Tammeraid 0 0 0 0
76 Finnish Flash Marja Teuho 0 0 0 0
77 Järva-Jaani Melani Arusalu 0 0 0 0
78 SK Mustvee Merili Pärn 0 0 0 0
79 Arenculle Merily Saluste D 0 0 0 0
80 Järva-Jaani Merliin Arusalu 0 0 0 0
81 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
82 Finnish Flash Mona-Lisa Lusti D 0 0 0 0
83 Finnish Flash Monika Kukkonen 0 0 0 0
84 Arenculle Monika Veelma 0 0 0 0
85 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 0 0 0 0
86 Finnish Flash Noora Olsson 0 0 0 0
87 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
88 Finnish Flash Pia Ruotsala 0 0 0 0
89 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 0 0 0 0
90 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 0 0 0 0
91 Kuusalu Eluterve Naine Pille Riin Plakk 0 0 0 0
92 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 0 0 0 0
93 SK Mustvee Reili Tooming 0 0 0 0
94 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
95 EMÜ SK II Renate Ruus 0 0 0 0
96 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
97 SK Mustvee Sandra Sagar 0 0 0 0
98 Finnish Flash Sara Romo 0 0 0 0
99 Finnish Flash Saskia Ormak D 0 0 0 0
100 Järva-Jaani Signe Lepiste 0 0 0 0
101 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 0 0 0 0
102 Arenculle Sirli Leok 0 0 0 0
103 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 0 0 0 0
104 EMÜ SK II Stella Arusoo 0 0 0 0
105 Järva-Jaani Stella-Maria Link 0 0 0 0
106 Finnish Flash Susan Lehtonen 0 0 0 0
107 Finnish Flash Triin Pollisinski 0 0 0 0
108 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 0 0 0 0
109 Arenculle Triinu Saluste 0 0 0 0
110 SK Mustvee Veronika Kaldma 0 0 0 0

Naiste esiliiga

ArenculleMustveeJärva-JaaniKuusaluFFEMÜ IISuhePunkteKoht
Arenculle5 - 4
5 - 3
3 - 28 - 12 - 1
2 - 3
4 - 2
4 - 0
4 - 1
37-17251
SK Mustvee4 - 5
3 - 5
4 - 30 - 1
3 - 1
1 - 2
2 - 1
3 - 1
6 - 2
4 - 1
30-22172
Järva-Jaani2 - 33 - 43 - 2
0 - 6
0 - 2
4 - 0
8 - 4
7 - 0
6 - 0
33-21163
Kuusalu Eluterve Naine1 - 81 - 0
1 - 3
2 - 1
2 - 3
6 - 0
2 - 0
2 - 52 - 119-21144
Finnish Flash1 - 2
3 - 2
1 - 2
1 - 3
0 - 4
4 - 8
5 - 22 - 1
6 - 4
23-28125
EMÜ SK II2 - 4
0 - 4
1 - 4
2 - 6
1 - 4
0 - 7
0 - 6
1 - 21 - 2
4 - 6
12-4506

Naiste esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Arenculle98001037 - 1725
SK Mustvee104231030 - 2217
Järva-Jaani95031033 - 2116
Kuusalu Eluterve Naine94140019 - 2114
Finnish Flash93141023 - 2812
EMÜ SK II1000100012 - 450

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Arenculle Triinu Saluste 9 16 4 20
2 SK Mustvee Kristina Pint 10 14 3 17
3 Arenculle Maarja Leok D 9 8 6 14
4 Järva-Jaani Stella-Maria Link 9 9 2 11
5 Arenculle Sirli Leok 9 7 3 10
6 EMÜ SK II Annabel Voitka 10 10 0 10
7 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 9 7 2 9
8 SK Mustvee Reili Tooming 10 7 2 9
9 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 9 6 2 8
10 Järva-Jaani Grete Kruusmann 8 5 2 7
11 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 9 3 4 7
12 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 9 1 6 7
13 Järva-Jaani Lizette Kassmann 8 0 6 6
14 Finnish Flash Karmen-Liis Saarloo D 9 5 1 6
15 Järva-Jaani Liina Kink 9 5 1 6
16 EMÜ SK II Lota-Ann Haga D 8 2 3 5
17 Järva-Jaani Melani Arusalu 9 3 2 5
18 Arenculle Kerstin Kiigemaa 9 2 3 5
19 Arenculle Liivika Vares 9 1 4 5
20 SK Mustvee Kätlin Kaarama 10 3 2 5
21 Järva-Jaani Signe Lepiste 8 3 1 4
22 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 9 1 3 4
23 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 9 0 4 4
24 Finnish Flash Kättriin Remmelg D 6 3 0 3
25 SK Mustvee Eneli Vadi 6 1 2 3
26 Finnish Flash Mona-Lisa Lusti D 7 2 1 3
27 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 7 1 2 3
28 Finnish Flash Noora Olsson 8 2 1 3
29 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 9 3 0 3
30 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kuuspalu 9 2 1 3
31 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 9 2 1 3
32 Järva-Jaani Eva Arusalu 9 1 2 3
33 SK Mustvee Hanna Alberi 10 2 1 3
34 SK Mustvee Merili Pärn 4 1 1 2
35 Järva-Jaani Reili Vassiljev 5 1 1 2
36 Finnish Flash Elina Valliaro 6 0 2 2
37 Finnish Flash Susan Lehtonen 7 2 0 2
38 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 9 2 0 2
39 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 9 1 1 2
40 Järva-Jaani Eveli Meibaum 9 1 1 2
41 Arenculle Jaanika Käes 9 1 1 2
42 EMÜ SK II Karoliina Salu 10 0 2 2
43 EMÜ SK II Heile-Liise Roone D 2 0 1 1
44 Finnish Flash Francesca Akiki 3 1 0 1
45 Finnish Flash Annette Nurminen 5 0 1 1
46 Finnish Flash Monika Kukkonen 7 1 0 1
47 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 8 1 0 1
48 Finnish Flash Saskia Ormak D 8 0 1 1
49 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 8 0 1 1
50 Arenculle Kadi Tammaru 9 1 0 1
51 Järva-Jaani Kristi Aaloe 9 1 0 1
52 EMÜ SK II Loviisa Lätt 9 0 1 1
53 Arenculle Monika Veelma 9 0 1 1
54 SK Mustvee Brigita Sibrik 10 1 0 1
55 EMÜ SK II Klaara Käämer D 10 0 1 1
56 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 10 0 1 1
57 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
58 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
59 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
60 Finnish Flash Kertu Pollisinski 0 0 0 0
61 EMÜ SK II Liisbet Sugasep 0 0 0 0
62 Kuusalu Eluterve Naine Lizette Moks 0 0 0 0
63 Finnish Flash Maija Hauvala 0 0 0 0
64 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
65 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 0 0 0 0
66 Kuusalu Eluterve Naine Pille Riin Plakk 0 0 0 0
67 Arenculle Kaja Männi 1 0 0 0
68 SK Mustvee Katrin Jermoškin 1 0 0 0
69 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 1 0 0 0
70 Kuusalu Eluterve Naine Liisbet Väljak (Duubel) 1 0 0 0
71 Finnish Flash Maarit Jaatinen 1 0 0 0
72 Finnish Flash Marja Teuho 1 0 0 0
73 Järva-Jaani Ave Kaur 2 0 0 0
74 SK Mustvee Darja Bahtina 2 0 0 0
75 Arenculle Heili Tomingas 2 0 0 0
76 SK Mustvee Laura Altmäe 2 0 0 0
77 Arenculle Lembe Marley 2 0 0 0
78 EMÜ SK II Renate Ruus 2 0 0 0
79 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 2 0 0 0
80 EMÜ SK II Kerstina Ojaperv 3 0 0 0
81 Kuusalu Eluterve Naine Kerttu Hermann 3 0 0 0
82 EMÜ SK II Marie Pau 3 0 0 0
83 Arenculle Marie Tammeraid 3 0 0 0
84 Finnish Flash Pia Ruotsala 3 0 0 0
85 Järva-Jaani Airi Pahva 4 0 0 0
86 Finnish Flash Elizaveta Romanova 4 0 0 0
87 Finnish Flash Hanna-Pia Martinson 4 0 0 0
88 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 4 0 0 0
89 Finnish Flash Sara Romo 4 0 0 0
90 EMÜ SK II Hanna Pihu 5 0 0 0
91 Finnish Flash Christina Drake 6 0 0 0
92 Arenculle Eleri Narits 6 0 0 0
93 Finnish Flash Mari Siren 6 0 0 0
94 SK Mustvee Sandra Sagar 6 0 0 0
95 EMÜ SK II Elerin Pilnik 7 0 0 0
96 Arenculle Inge Ruutsaar 8 0 0 0
97 Finnish Flash Johanna Heinonen 8 0 0 0
98 EMÜ SK II Liisa Kaasik 8 0 0 0
99 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 8 0 0 0
100 Järva-Jaani Annabel Härm 9 0 0 0
101 Finnish Flash Heidi Soosalu 9 0 0 0
102 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 9 0 0 0
103 Arenculle Kaire Rosenberg 9 0 0 0
104 Arenculle Merily Saluste D 9 0 0 0
105 Järva-Jaani Merliin Arusalu 9 0 0 0
106 EMÜ SK II Stella Arusoo 9 0 0 0
107 Finnish Flash Triin Pollisinski 9 0 0 0
108 EMÜ SK II Elina Peuša 10 0 0 0
109 SK Mustvee Katrin Kaarama 10 0 0 0
110 SK Mustvee Veronika Kaldma 10 0 0 0

Naiste esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Kuusalu Eluterve NainePillePlakk27011711094,0
2. ArenculleMerilySaluste D40518016390,6
3. SK MustveeKatrinKaarama45021419289,7
4. Finnish FlashSaskiaOrmak D33017815888,8
5. Järva-JaaniAnnabelHärm35616214388,3
6. Järva-JaaniMerliinArusalu49161487,5
7. EMÜ SK IIKlaaraKäämer D45025420982,3
8. Kuusalu Eluterve NaineTriinuParve90504182,0
9. Kuusalu Eluterve NaineKatrinRuusalep45231878,3
10. Finnish FlashAnnetteNurminen75282175,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |