Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
2 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 0 0 0 0
3 Järva-Jaani Airi Pahva 0 0 0 0
4 EMÜ SK II Anete von Oss 0 0 0 0
5 EMÜ SK II An-Ly Leht 0 0 0 0
6 Järva-Jaani Annabel Härm 0 0 0 0
7 EMÜ SK II Annabel Voitka 0 0 0 0
8 Finnish Flash Annette Nurminen 0 0 0 0
9 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
10 SK Mustvee Brigita Sibrik 0 0 0 0
11 Finnish Flash Christina Drake 0 0 0 0
12 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
13 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
14 EMÜ SK II Elerin Pilnik 0 0 0 0
15 EMÜ SK II Elina Peuša 0 0 0 0
16 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 0 0 0 0
17 Finnish Flash Elina Valliaro 0 0 0 0
18 Finnish Flash Elizaveta Romanova 0 0 0 0
19 EMÜ SK II Elo Nael 0 0 0 0
20 EMÜ SK II Emily Lisette von Oss 0 0 0 0
21 SK Mustvee Eneli Vadi 0 0 0 0
22 Järva-Jaani Eva Arusalu 0 0 0 0
23 Järva-Jaani Eveli Meibaum 0 0 0 0
24 Finnish Flash Francesca Akiki 0 0 0 0
25 Järva-Jaani Grete Kruusmann 0 0 0 0
26 SK Mustvee Hanna Alberi 0 0 0 0
27 EMÜ SK II Hanna Pihu 0 0 0 0
28 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
29 Finnish Flash Hanna-Pia Martinson 0 0 0 0
30 Finnish Flash Heidi Soosalu 0 0 0 0
31 Arenculle Heili Tomingas 0 0 0 0
32 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 0 0 0 0
33 Arenculle Inge Ruutsaar 0 0 0 0
34 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 0 0 0 0
35 Arenculle Jaanika Käes 0 0 0 0
36 Finnish Flash Johanna Heinonen 0 0 0 0
37 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
38 Arenculle Kadi Tammaru 0 0 0 0
39 Arenculle Kaire Rosenberg 0 0 0 0
40 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 0 0 0 0
41 Arenculle Kaja Männi 0 0 0 0
42 Finnish Flash Karmen-Liis Saarloo 0 0 0 0
43 EMÜ SK II Karoliina Salu 0 0 0 0
44 SK Mustvee Katrin Kaarama 0 0 0 0
45 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
46 Arenculle Kerstin Kiigemaa 0 0 0 0
47 EMÜ SK II Kerstina Ojaperv 0 0 0 0
48 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
49 EMÜ SK II Kirsika Kõiv 0 0 0 0
50 EMÜ SK II Klaara Käämer 0 0 0 0
51 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 0 0 0 0
52 Järva-Jaani Kristi Aaloe 0 0 0 0
53 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 0 0 0 0
54 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 0 0 0 0
55 SK Mustvee Kristina Pint 0 0 0 0
56 SK Mustvee Kätlin Kaarama 0 0 0 0
57 Finnish Flash Kättriin Remmelg D 0 0 0 0
58 Arenculle Lembe Marley 0 0 0 0
59 Järva-Jaani Liina Kink 0 0 0 0
60 EMÜ SK II Liisa Kaasik 0 0 0 0
61 Kuusalu Eluterve Naine Liisbet Väljak 0 0 0 0
62 Arenculle Liivika Vares 0 0 0 0
63 EMÜ SK II Lisete Mägi 0 0 0 0
64 Järva-Jaani Lizette Kassmann 0 0 0 0
65 EMÜ SK II Lota-Ann Haga D 0 0 0 0
66 EMÜ SK II Loviisa Lätt 0 0 0 0
67 Finnish Flash Maarit Jaatinen 0 0 0 0
68 Arenculle Maarja Leok D 0 0 0 0
69 Finnish Flash Maija Hauvala 0 0 0 0
70 Finnish Flash Mari Siren 0 0 0 0
71 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 0 0 0 0
72 EMÜ SK II Marie Pau 0 0 0 0
73 Arenculle Marie Tammeraid 0 0 0 0
74 EMÜ SK II Marii Banhard 0 0 0 0
75 EMÜ SK II Marii Vodi 0 0 0 0
76 Finnish Flash Marja Teuho 0 0 0 0
77 Järva-Jaani Melani Arusalu 0 0 0 0
78 SK Mustvee Merili Pärn 0 0 0 0
79 Arenculle Merily Saluste 0 0 0 0
80 Järva-Jaani Merliin Arusalu 0 0 0 0
81 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
82 Finnish Flash Mona-Lisa Lusti D 0 0 0 0
83 Finnish Flash Monika Kukkonen 0 0 0 0
84 Arenculle Monika Veelma 0 0 0 0
85 Finnish Flash Noora Olsson 0 0 0 0
86 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
87 Finnish Flash Pia Ruotsala 0 0 0 0
88 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 0 0 0 0
89 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 0 0 0 0
90 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 0 0 0 0
91 SK Mustvee Reili Tooming 0 0 0 0
92 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
93 EMÜ SK II Renate Ruus 0 0 0 0
94 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
95 SK Mustvee Sandra Sagar 0 0 0 0
96 Finnish Flash Sara Romo 0 0 0 0
97 Finnish Flash Saskia Ormak D 0 0 0 0
98 Järva-Jaani Signe Lepiste 0 0 0 0
99 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 0 0 0 0
100 Arenculle Sirli Leok 0 0 0 0
101 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 0 0 0 0
102 EMÜ SK II Stella Arusoo 0 0 0 0
103 Järva-Jaani Stella-Maria Link 0 0 0 0
104 Finnish Flash Susan Lehtonen 0 0 0 0
105 Finnish Flash Triin Pollisinski 0 0 0 0
106 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 0 0 0 0
107 Arenculle Triinu Saluste 0 0 0 0
108 SK Mustvee Veronika Kaldma 0 0 0 0

Naiste esiliiga

MustveeArenculleJärva-JaaniFFKuusaluEMÜ IISuhePunkteKoht
SK Mustvee4 - 32 - 1
3 - 1
9-571
Arenculle3 - 28 - 111-362
Järva-Jaani3 - 42 - 37 - 012-743
Finnish Flash1 - 2
1 - 3
2 - 14-644
Kuusalu Eluterve Naine1 - 82 - 13-935
EMÜ SK II0 - 71 - 21 - 22-1106

Naiste esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Mustvee3120009 - 57
Arenculle22000011 - 36
Järva-Jaani31011012 - 74
Finnish Flash3101104 - 64
Kuusalu Eluterve Naine2101003 - 93
EMÜ SK II3003002 - 110

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Arenculle Triinu Saluste 2 4 3 7
2 Järva-Jaani Stella-Maria Link 3 6 0 6
3 Arenculle Maarja Leok D 2 4 1 5
4 SK Mustvee Kristina Pint 3 5 0 5
5 SK Mustvee Reili Tooming 3 4 1 5
6 Järva-Jaani Lizette Kassmann 3 0 4 4
7 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 2 3 0 3
8 Arenculle Kerstin Kiigemaa 2 1 2 3
9 Järva-Jaani Grete Kruusmann 3 3 0 3
10 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 3 0 3 3
11 Arenculle Sirli Leok 2 2 0 2
12 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 2 0 2 2
13 EMÜ SK II Annabel Voitka 3 2 0 2
14 Finnish Flash Karmen-Liis Saarloo 3 1 1 2
15 Järva-Jaani Melani Arusalu 3 1 1 2
16 Finnish Flash Kättriin Remmelg D 1 1 0 1
17 SK Mustvee Merili Pärn 1 0 1 1
18 Järva-Jaani Signe Lepiste 2 1 0 1
19 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 2 0 1 1
20 Järva-Jaani Reili Vassiljev 2 0 1 1
21 Järva-Jaani Eveli Meibaum 3 1 0 1
22 Finnish Flash Francesca Akiki 3 1 0 1
23 Finnish Flash Monika Kukkonen 3 1 0 1
24 SK Mustvee Eneli Vadi 3 0 1 1
25 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 3 0 1 1
26 SK Mustvee Kätlin Kaarama 3 0 1 1
27 EMÜ SK II Lota-Ann Haga D 3 0 1 1
28 Finnish Flash Saskia Ormak D 3 0 1 1
29 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 3 0 1 1
30 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 3 0 1 1
31 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
32 EMÜ SK II Anete von Oss 0 0 0 0
33 EMÜ SK II An-Ly Leht 0 0 0 0
34 Finnish Flash Annette Nurminen 0 0 0 0
35 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
36 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
37 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
38 Finnish Flash Elizaveta Romanova 0 0 0 0
39 EMÜ SK II Elo Nael 0 0 0 0
40 EMÜ SK II Emily Lisette von Oss 0 0 0 0
41 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
42 Finnish Flash Hanna-Pia Martinson 0 0 0 0
43 Arenculle Kaja Männi 0 0 0 0
44 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
45 EMÜ SK II Kirsika Kõiv 0 0 0 0
46 EMÜ SK II Lisete Mägi 0 0 0 0
47 Finnish Flash Maija Hauvala 0 0 0 0
48 EMÜ SK II Marii Banhard 0 0 0 0
49 EMÜ SK II Marii Vodi 0 0 0 0
50 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
51 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
52 Finnish Flash Pia Ruotsala 0 0 0 0
53 SK Mustvee Sandra Sagar 0 0 0 0
54 Järva-Jaani Airi Pahva 1 0 0 0
55 EMÜ SK II Elerin Pilnik 1 0 0 0
56 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 1 0 0 0
57 Arenculle Heili Tomingas 1 0 0 0
58 Arenculle Lembe Marley 1 0 0 0
59 Kuusalu Eluterve Naine Liisbet Väljak 1 0 0 0
60 Finnish Flash Maarit Jaatinen 1 0 0 0
61 Finnish Flash Mari Siren 1 0 0 0
62 Arenculle Marie Tammeraid 1 0 0 0
63 Finnish Flash Marja Teuho 1 0 0 0
64 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 1 0 0 0
65 Finnish Flash Sara Romo 1 0 0 0
66 Finnish Flash Susan Lehtonen 1 0 0 0
67 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 2 0 0 0
68 Finnish Flash Christina Drake 2 0 0 0
69 Arenculle Inge Ruutsaar 2 0 0 0
70 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 2 0 0 0
71 Arenculle Jaanika Käes 2 0 0 0
72 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 2 0 0 0
73 Arenculle Kadi Tammaru 2 0 0 0
74 Arenculle Kaire Rosenberg 2 0 0 0
75 EMÜ SK II Kerstina Ojaperv 2 0 0 0
76 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 2 0 0 0
77 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 2 0 0 0
78 Arenculle Liivika Vares 2 0 0 0
79 Arenculle Merily Saluste 2 0 0 0
80 Finnish Flash Mona-Lisa Lusti D 2 0 0 0
81 Arenculle Monika Veelma 2 0 0 0
82 Finnish Flash Noora Olsson 2 0 0 0
83 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 2 0 0 0
84 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 2 0 0 0
85 EMÜ SK II Renate Ruus 2 0 0 0
86 EMÜ SK II Stella Arusoo 2 0 0 0
87 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 2 0 0 0
88 Järva-Jaani Annabel Härm 3 0 0 0
89 SK Mustvee Brigita Sibrik 3 0 0 0
90 EMÜ SK II Elina Peuša 3 0 0 0
91 Finnish Flash Elina Valliaro 3 0 0 0
92 Järva-Jaani Eva Arusalu 3 0 0 0
93 SK Mustvee Hanna Alberi 3 0 0 0
94 EMÜ SK II Hanna Pihu 3 0 0 0
95 Finnish Flash Heidi Soosalu 3 0 0 0
96 Finnish Flash Johanna Heinonen 3 0 0 0
97 EMÜ SK II Karoliina Salu 3 0 0 0
98 SK Mustvee Katrin Kaarama 3 0 0 0
99 EMÜ SK II Klaara Käämer 3 0 0 0
100 Järva-Jaani Kristi Aaloe 3 0 0 0
101 Järva-Jaani Liina Kink 3 0 0 0
102 EMÜ SK II Liisa Kaasik 3 0 0 0
103 EMÜ SK II Loviisa Lätt 3 0 0 0
104 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 3 0 0 0
105 EMÜ SK II Marie Pau 3 0 0 0
106 Järva-Jaani Merliin Arusalu 3 0 0 0
107 Finnish Flash Triin Pollisinski 3 0 0 0
108 SK Mustvee Veronika Kaldma 3 0 0 0

Naiste esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Järva-JaaniMerliinArusalu1899100,0
2. SK MustveeKatrinKaarama135757093,3
3. ArenculleMerilySaluste D90444193,2
4. Finnish FlashSaskiaOrmak D135716693,0
5. Järva-JaaniAnnabelHärm117605388,3
6. EMÜ SK IIKlaaraKäämer135685783,8
7. Kuusalu Eluterve NaineTriinuParve90504182,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |