Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
2 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 0 0 0 0
3 Järva-Jaani Airi Pahva 0 0 0 0
4 Järva-Jaani Annabel Härm 0 0 0 0
5 EMÜ SK II Annabel Voitka 0 0 0 0
6 Finnish Flash Annette Nurminen 0 0 0 0
7 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
8 SK Mustvee Brigita Sibrik 0 0 0 0
9 Finnish Flash Christina Drake 0 0 0 0
10 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
11 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
12 Arenculle Eleri Narits 0 0 0 0
13 EMÜ SK II Elerin Pilnik 0 0 0 0
14 EMÜ SK II Elina Peuša 0 0 0 0
15 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 0 0 0 0
16 Finnish Flash Elina Valliaro 0 0 0 0
17 Finnish Flash Elizaveta Romanova 0 0 0 0
18 SK Mustvee Eneli Vadi 0 0 0 0
19 Järva-Jaani Eva Arusalu 0 0 0 0
20 Järva-Jaani Eveli Meibaum 0 0 0 0
21 Finnish Flash Francesca Akiki 0 0 0 0
22 Järva-Jaani Grete Kruusmann 0 0 0 0
23 SK Mustvee Hanna Alberi 0 0 0 0
24 EMÜ SK II Hanna Pihu 0 0 0 0
25 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
26 Finnish Flash Hanna-Pia Martinson 0 0 0 0
27 Finnish Flash Heidi Soosalu 0 0 0 0
28 EMÜ SK II Heile-Liise Roone D 0 0 0 0
29 Arenculle Heili Tomingas 0 0 0 0
30 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 0 0 0 0
31 Arenculle Inge Ruutsaar 0 0 0 0
32 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kuuspalu 0 0 0 0
33 Arenculle Jaanika Käes 0 0 0 0
34 Finnish Flash Johanna Heinonen 0 0 0 0
35 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
36 Arenculle Kadi Tammaru 0 0 0 0
37 Arenculle Kaire Rosenberg 0 0 0 0
38 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 0 0 0 0
39 Arenculle Kaja Männi 0 0 0 0
40 Finnish Flash Karmen-Liis Saarloo D 0 0 0 0
41 EMÜ SK II Karoliina Salu D 0 0 0 0
42 SK Mustvee Katrin Jermoškin 0 0 0 0
43 SK Mustvee Katrin Kaarama 0 0 0 0
44 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
45 Arenculle Kerstin Kiigemaa 0 0 0 0
46 EMÜ SK II Kerstina Ojaperv 0 0 0 0
47 Kuusalu Eluterve Naine Kerttu Hermann 0 0 0 0
48 Finnish Flash Kertu Pollisinski 0 0 0 0
49 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
50 EMÜ SK II Klaara Käämer D 0 0 0 0
51 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 0 0 0 0
52 Järva-Jaani Kristi Aaloe 0 0 0 0
53 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 0 0 0 0
54 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 0 0 0 0
55 SK Mustvee Kristina Pint 0 0 0 0
56 SK Mustvee Kätlin Kaarama 0 0 0 0
57 Finnish Flash Kättriin Remmelg D 0 0 0 0
58 SK Mustvee Laura Altmäe 0 0 0 0
59 Arenculle Lembe Marley 0 0 0 0
60 Järva-Jaani Liina Kink 0 0 0 0
61 EMÜ SK II Liisa Kaasik 0 0 0 0
62 EMÜ SK II Liisbet Sugasep 0 0 0 0
63 Kuusalu Eluterve Naine Liisbet Väljak (Duubel) 0 0 0 0
64 Arenculle Liivika Vares 0 0 0 0
65 Järva-Jaani Lizette Kassmann 0 0 0 0
66 Kuusalu Eluterve Naine Lizette Moks 0 0 0 0
67 EMÜ SK II Lota-Ann Haga D 0 0 0 0
68 EMÜ SK II Loviisa Lätt 0 0 0 0
69 Finnish Flash Maarit Jaatinen 0 0 0 0
70 Arenculle Maarja Leok D 0 0 0 0
71 Finnish Flash Maija Hauvala 0 0 0 0
72 Finnish Flash Mari Siren 0 0 0 0
73 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 0 0 0 0
74 EMÜ SK II Marie Pau 0 0 0 0
75 Arenculle Marie Tammeraid 0 0 0 0
76 Finnish Flash Marja Teuho 0 0 0 0
77 Järva-Jaani Melani Arusalu 0 0 0 0
78 SK Mustvee Merili Pärn 0 0 0 0
79 Arenculle Merily Saluste D 0 0 0 0
80 Järva-Jaani Merliin Arusalu 0 0 0 0
81 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
82 Finnish Flash Mona-Lisa Lusti D 0 0 0 0
83 Finnish Flash Monika Kukkonen 0 0 0 0
84 Arenculle Monika Veelma 0 0 0 0
85 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 0 0 0 0
86 Finnish Flash Noora Olsson 0 0 0 0
87 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
88 Finnish Flash Pia Ruotsala 0 0 0 0
89 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 0 0 0 0
90 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 0 0 0 0
91 Kuusalu Eluterve Naine Pille Riin Plakk 0 0 0 0
92 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 0 0 0 0
93 SK Mustvee Reili Tooming 0 0 0 0
94 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
95 EMÜ SK II Renate Ruus 0 0 0 0
96 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
97 SK Mustvee Sandra Sagar 0 0 0 0
98 Finnish Flash Sara Romo 0 0 0 0
99 Finnish Flash Saskia Ormak D 0 0 0 0
100 Järva-Jaani Signe Lepiste 0 0 0 0
101 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 0 0 0 0
102 Arenculle Sirli Leok 0 0 0 0
103 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 0 0 0 0
104 EMÜ SK II Stella Arusoo 0 0 0 0
105 Järva-Jaani Stella-Maria Link 0 0 0 0
106 Finnish Flash Susan Lehtonen 0 0 0 0
107 Finnish Flash Triin Pollisinski 0 0 0 0
108 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 0 0 0 0
109 Arenculle Triinu Saluste 0 0 0 0
110 SK Mustvee Veronika Kaldma 0 0 0 0

Naiste esiliiga

Naiste esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Arenculle1311011054 - 2634
SK Mustvee136331040 - 2825
Finnish Flash136151033 - 3521
Järva-Jaani136052045 - 3720
Kuusalu Eluterve Naine135170027 - 3117
EMÜ SK II1300130016 - 580

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Arenculle Triinu Saluste 12 20 4 24
2 SK Mustvee Kristina Pint 13 14 5 19
3 Arenculle Maarja Leok D 13 11 8 19
4 Järva-Jaani Stella-Maria Link 13 14 3 17
5 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 13 12 5 17
6 Arenculle Sirli Leok 13 11 5 16
7 SK Mustvee Reili Tooming 13 11 2 13
8 Finnish Flash Mona-Lisa Lusti D 11 6 4 10
9 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 11 2 8 10
10 EMÜ SK II Annabel Voitka 13 10 0 10
11 Järva-Jaani Grete Kruusmann 12 7 2 9
12 Järva-Jaani Lizette Kassmann 12 2 7 9
13 Järva-Jaani Melani Arusalu 13 4 5 9
14 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 13 6 2 8
15 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 13 3 5 8
16 SK Mustvee Kätlin Kaarama 13 5 2 7
17 Arenculle Kerstin Kiigemaa 13 4 3 7
18 Arenculle Eleri Narits 10 4 2 6
19 EMÜ SK II Lota-Ann Haga D 11 3 3 6
20 Finnish Flash Karmen-Liis Saarloo D 12 5 1 6
21 Järva-Jaani Liina Kink 12 5 1 6
22 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kuuspalu 13 4 2 6
23 Arenculle Liivika Vares 13 1 5 6
24 SK Mustvee Eneli Vadi 9 3 2 5
25 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 11 5 0 5
26 Finnish Flash Kättriin Remmelg D 10 3 1 4
27 Järva-Jaani Signe Lepiste 11 3 1 4
28 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 11 2 2 4
29 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 13 3 1 4
30 Järva-Jaani Eva Arusalu 13 2 2 4
31 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 13 1 3 4
32 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 13 0 4 4
33 SK Mustvee Merili Pärn 6 2 1 3
34 Järva-Jaani Reili Vassiljev 7 1 2 3
35 Finnish Flash Noora Olsson 10 2 1 3
36 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 13 2 1 3
37 SK Mustvee Hanna Alberi 13 2 1 3
38 Järva-Jaani Eveli Meibaum 13 1 2 3
39 Arenculle Jaanika Käes 13 1 2 3
40 Finnish Flash Elina Valliaro 6 0 2 2
41 Järva-Jaani Airi Pahva 8 1 1 2
42 Finnish Flash Susan Lehtonen 11 2 0 2
43 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 11 1 1 2
44 Finnish Flash Saskia Ormak D 12 0 2 2
45 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 13 2 0 2
46 EMÜ SK II Karoliina Salu D 13 0 2 2
47 Finnish Flash Francesca Akiki 3 1 0 1
48 EMÜ SK II Heile-Liise Roone D 5 0 1 1
49 Finnish Flash Hanna-Pia Martinson 7 1 0 1
50 Finnish Flash Annette Nurminen 7 0 1 1
51 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 8 1 0 1
52 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 8 1 0 1
53 Finnish Flash Monika Kukkonen 9 1 0 1
54 SK Mustvee Sandra Sagar 9 0 1 1
55 Arenculle Kadi Tammaru 11 1 0 1
56 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 11 1 0 1
57 EMÜ SK II Liisa Kaasik 11 0 1 1
58 EMÜ SK II Loviisa Lätt 12 0 1 1
59 SK Mustvee Brigita Sibrik 13 1 0 1
60 Järva-Jaani Kristi Aaloe 13 1 0 1
61 Arenculle Kaire Rosenberg 13 0 1 1
62 EMÜ SK II Klaara Käämer D 13 0 1 1
63 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 13 0 1 1
64 Arenculle Monika Veelma 13 0 1 1
65 Finnish Flash Triin Pollisinski 13 0 1 1
66 SK Mustvee Veronika Kaldma 13 0 1 1
67 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
68 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
69 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
70 Finnish Flash Kertu Pollisinski 0 0 0 0
71 Kuusalu Eluterve Naine Lizette Moks 0 0 0 0
72 Finnish Flash Maija Hauvala 0 0 0 0
73 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
74 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 0 0 0 0
75 Kuusalu Eluterve Naine Pille Riin Plakk 0 0 0 0
76 SK Mustvee Katrin Jermoškin 1 0 0 0
77 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 1 0 0 0
78 Kuusalu Eluterve Naine Liisbet Väljak (Duubel) 1 0 0 0
79 Finnish Flash Maarit Jaatinen 1 0 0 0
80 Finnish Flash Marja Teuho 1 0 0 0
81 SK Mustvee Darja Bahtina 2 0 0 0
82 Arenculle Kaja Männi 2 0 0 0
83 SK Mustvee Laura Altmäe 2 0 0 0
84 EMÜ SK II Liisbet Sugasep 2 0 0 0
85 EMÜ SK II Renate Ruus 2 0 0 0
86 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 2 0 0 0
87 Järva-Jaani Ave Kaur 3 0 0 0
88 Arenculle Heili Tomingas 3 0 0 0
89 EMÜ SK II Kerstina Ojaperv 3 0 0 0
90 Arenculle Lembe Marley 3 0 0 0
91 EMÜ SK II Marie Pau 3 0 0 0
92 Arenculle Marie Tammeraid 4 0 0 0
93 Finnish Flash Sara Romo 4 0 0 0
94 EMÜ SK II Hanna Pihu 5 0 0 0
95 Kuusalu Eluterve Naine Kerttu Hermann 5 0 0 0
96 Finnish Flash Pia Ruotsala 5 0 0 0
97 Finnish Flash Christina Drake 8 0 0 0
98 Finnish Flash Elizaveta Romanova 8 0 0 0
99 Finnish Flash Johanna Heinonen 8 0 0 0
100 Finnish Flash Mari Siren 8 0 0 0
101 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 9 0 0 0
102 EMÜ SK II Elerin Pilnik 10 0 0 0
103 Arenculle Inge Ruutsaar 12 0 0 0
104 EMÜ SK II Stella Arusoo 12 0 0 0
105 Järva-Jaani Annabel Härm 13 0 0 0
106 EMÜ SK II Elina Peuša 13 0 0 0
107 Finnish Flash Heidi Soosalu 13 0 0 0
108 SK Mustvee Katrin Kaarama 13 0 0 0
109 Arenculle Merily Saluste D 13 0 0 0
110 Järva-Jaani Merliin Arusalu 13 0 0 0

Naiste esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Kuusalu Eluterve NainePillePlakk45016614989,8
2. ArenculleMerilySaluste D58524822289,5
3. Finnish FlashSaskiaOrmak D51025723089,5
4. SK MustveeKatrinKaarama58526223489,3
5. Järva-JaaniAnnabelHärm49122118985,5
6. Järva-JaaniMerliinArusalu94342985,3
7. Kuusalu Eluterve NaineTriinuParve90504182,0
8. EMÜ SK IIKlaaraKäämer D58530424680,9
9. Kuusalu Eluterve NaineKatrinRuusalep45231878,3
10. Finnish FlashAnnetteNurminen75282175,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |