Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Eluterve Naine Age Tuisk 0 0 0 0
2 SK Mustvee Agneta Kaldma 0 0 0 0
3 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
4 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 0 0 0 0
5 Finnish Flash Aino Henriksson 0 0 0 0
6 Järva-Jaani Airi Pahva 0 0 0 0
7 Järva-Jaani Annabel Härm 0 0 0 0
8 Finnish Flash Annette Nurminen 0 0 0 0
9 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
10 Kuusalu Eluterve Naine Carmen Tiinas 0 0 0 0
11 Finnish Flash Christina Drake 0 0 0 0
12 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
13 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
14 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 0 0 0 0
15 SK Mustvee Eneli Vadi 0 0 0 0
16 Järva-Jaani Eva Arusalu 0 0 0 0
17 Järva-Jaani Eveli Meibaum 0 0 0 0
18 SK Mustvee Evelin Kütt 0 0 0 0
19 Finnish Flash Francesca Akiki 0 0 0 0
20 SK Mustvee Hanna Alberi 0 0 0 0
21 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
22 Järva-Jaani Heidi Rõõmusaar 0 0 0 0
23 Finnish Flash Heidi Soosalu 0 0 0 0
24 SK Mustvee Heile-Liise Roone 0 0 0 0
25 Arenculle Heili Tomingas 0 0 0 0
26 Kuusalu Eluterve Naine Iia Bergmann 0 0 0 0
27 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 0 0 0 0
28 Arenculle Inge Ruutsaar 0 0 0 0
29 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 0 0 0 0
30 Arenculle Jaanika Käes 0 0 0 0
31 Finnish Flash Johanna Heinonen 0 0 0 0
32 Arenculle Kadi Tammaru 0 0 0 0
33 Arenculle Kaidi Aosaar 0 0 0 0
34 Arenculle Kaire Rosenberg 0 0 0 0
35 Kuusalu Eluterve Naine Kairi Klein 0 0 0 0
36 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 0 0 0 0
37 Arenculle Kaja Männi 0 0 0 0
38 Finnish Flash Katri Kalema 0 0 0 0
39 SK Mustvee Katrin Jermoškin 0 0 0 0
40 SK Mustvee Katrin Kaarama 0 0 0 0
41 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
42 SK Mustvee Kelli Kingu 0 0 0 0
43 Arenculle Kerstin Kiigemaa 0 0 0 0
44 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
45 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 0 0 0 0
46 Järva-Jaani Kristi Aaloe 0 0 0 0
47 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 0 0 0 0
48 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 0 0 0 0
49 SK Mustvee Kristiina Sumnikova 0 0 0 0
50 SK Mustvee Kristina Pint 0 0 0 0
51 SK Mustvee Kätlin Kaarama 0 0 0 0
52 Arenculle Lembe Marley 0 0 0 0
53 Järva-Jaani Liina Kinkk 0 0 0 0
54 Arenculle Liivika Vares 0 0 0 0
55 Järva-Jaani Lizette Kassmann 0 0 0 0
56 Finnish Flash Maarit Jaatinen 0 0 0 0
57 Arenculle Maarja Leok 0 0 0 0
58 Finnish Flash Mari Siren 0 0 0 0
59 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 0 0 0 0
60 Arenculle Marie Tammeraid 0 0 0 0
61 Järva-Jaani Melani Arusalu 0 0 0 0
62 Järva-Jaani Merike Järvamägi 0 0 0 0
63 Järva-Jaani Merili Ivask 0 0 0 0
64 SK Mustvee Merili Pärn 0 0 0 0
65 Arenculle Merily Saluste 0 0 0 0
66 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
67 Finnish Flash Monika Kukkonen 0 0 0 0
68 Arenculle Monika Veelma 0 0 0 0
69 Finnish Flash Nea Sipola (al. 15.01.18) (Duubel) 0 0 0 0
70 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 0 0 0 0
71 Finnish Flash Noora Olsson 0 0 0 0
72 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
73 Finnish Flash Pia Ruotsala 0 0 0 0
74 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 0 0 0 0
75 Järva-Jaani Pille Piiroja 0 0 0 0
76 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 0 0 0 0
77 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 0 0 0 0
78 SK Mustvee Reili Tooming 0 0 0 0
79 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
80 SK Mustvee Sandra Sagar 0 0 0 0
81 Finnish Flash Sara Romo 0 0 0 0
82 Finnish Flash Saskia Ormak D 0 0 0 0
83 Järva-Jaani Signe Lepiste 0 0 0 0
84 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 0 0 0 0
85 Arenculle Sirli Leok 0 0 0 0
86 Järva-Jaani Stella-Maria Link 0 0 0 0
87 Finnish Flash Susan Lehtonen 0 0 0 0
88 Finnish Flash Susanna Karranto 0 0 0 0
89 Finnish Flash Triin Pollisinski 0 0 0 0
90 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 0 0 0 0
91 Arenculle Triinu Saluste 0 0 0 0

Naiste esiliiga

MustveeArenculleKuusaluFFJärva-JaaniSuhePunkteKoht
SK Mustvee3 - 1
6 - 5
3 - 0
6 - 2
2 - 1
2 - 1
5 - 1
4 - 3
31-14211
Arenculle1 - 3
5 - 6
4 - 3
3 - 2
2 - 1
5 - 0
2 - 1
5 - 127-17172
Kuusalu Eluterve Naine0 - 3
2 - 6
3 - 4
2 - 3
1 - 2
3 - 0
5 - 0
2 - 1
18-19103
Finnish Flash1 - 2
1 - 2
1 - 2
0 - 5
1 - 2
2 - 1
0 - 3
4 - 2
0 - 1
10-2084
Järva-Jaani1 - 5
3 - 4
1 - 50 - 5
1 - 2
2 - 4
1 - 0
9-2545

Naiste esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Mustvee85300031 - 1421
Arenculle84211027 - 1717
Kuusalu Eluterve Naine82132018 - 1910
Finnish Flash91143010 - 208
Järva-Jaani7014209 - 254

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Arenculle Triinu Saluste 6 6 2 8
2 SK Mustvee Hanna Alberi 7 4 4 8
3 SK Mustvee Kristina Pint 8 5 3 8
4 Arenculle Sirli Leok 7 4 2 6
5 SK Mustvee Sandra Sagar 8 5 1 6
6 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 8 4 2 6
7 Järva-Jaani Melani Arusalu 6 4 1 5
8 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 7 3 2 5
9 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 8 2 3 5
10 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 6 2 2 4
11 SK Mustvee Katrin Jermoškin 7 4 0 4
12 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 7 3 1 4
13 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 7 2 2 4
14 Arenculle Liivika Vares 7 1 3 4
15 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 8 2 2 4
16 SK Mustvee Kätlin Kaarama 8 2 2 4
17 Arenculle Lembe Marley 5 2 1 3
18 SK Mustvee Merili Pärn 6 3 0 3
19 Arenculle Jaanika Käes 6 2 1 3
20 Finnish Flash Noora Olsson 7 3 0 3
21 Järva-Jaani Stella-Maria Link 7 3 0 3
22 SK Mustvee Eneli Vadi 7 2 1 3
23 Arenculle Kerstin Kiigemaa 7 1 2 3
24 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 7 0 3 3
25 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 8 2 1 3
26 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 8 1 2 3
27 SK Mustvee Heile-Liise Roone 5 2 0 2
28 Arenculle Kaja Männi 6 2 0 2
29 SK Mustvee Reili Tooming 6 2 0 2
30 Arenculle Maarja Leok 7 2 0 2
31 Järva-Jaani Signe Lepiste 7 1 1 2
32 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 8 2 0 2
33 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 8 1 1 2
34 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 2 0 1 1
35 Finnish Flash Francesca Akiki 2 0 1 1
36 Finnish Flash Johanna Heinonen 5 0 1 1
37 Järva-Jaani Lizette Kassmann 5 0 1 1
38 Arenculle Heili Tomingas 6 1 0 1
39 Järva-Jaani Kristi Aaloe 6 1 0 1
40 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 6 1 0 1
41 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 6 0 1 1
42 Järva-Jaani Eva Arusalu 7 0 1 1
43 Arenculle Merily Saluste 7 0 1 1
44 Arenculle Monika Veelma 7 0 1 1
45 Finnish Flash Susan Lehtonen 7 0 1 1
46 Finnish Flash Heidi Soosalu 8 1 0 1
47 Kuusalu Eluterve Naine Age Tuisk 0 0 0 0
48 SK Mustvee Agneta Kaldma 0 0 0 0
49 Kuusalu Eluterve Naine Carmen Tiinas 0 0 0 0
50 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
51 SK Mustvee Evelin Kütt 1 0 0 0
52 Järva-Jaani Heidi Rõõmusaar 1 0 0 0
53 Kuusalu Eluterve Naine Iia Bergmann 1 0 0 0
54 Arenculle Kaidi Aosaar 1 0 0 0
55 Finnish Flash Katri Kalema 1 0 0 0
56 SK Mustvee Kelli Kingu 1 0 0 0
57 Järva-Jaani Merili Ivask 1 0 0 0
58 Finnish Flash Susanna Karranto 1 0 0 0
59 Järva-Jaani Ave Kaur 2 0 0 0
60 Kuusalu Eluterve Naine Kairi Klein 2 0 0 0
61 SK Mustvee Kristiina Sumnikova 2 0 0 0
62 Järva-Jaani Airi Pahva 3 0 0 0
63 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 3 0 0 0
64 Järva-Jaani Merike Järvamägi 3 0 0 0
65 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 3 0 0 0
66 Finnish Flash Nea Sipola (al. 15.01.18) (Duubel) 3 0 0 0
67 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 3 0 0 0
68 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 3 0 0 0
69 Finnish Flash Sara Romo 3 0 0 0
70 Finnish Flash Aino Henriksson 4 0 0 0
71 Finnish Flash Christina Karjalainen 4 0 0 0
72 Finnish Flash Maarit Jaatinen 4 0 0 0
73 Järva-Jaani Reili Vassiljev 4 0 0 0
74 Järva-Jaani Liina Kinkk 5 0 0 0
75 Järva-Jaani Pille Piiroja 5 0 0 0
76 Järva-Jaani Annabel Härm 6 0 0 0
77 Finnish Flash Christina Drake 6 0 0 0
78 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 6 0 0 0
79 Finnish Flash Mari Siren 6 0 0 0
80 Järva-Jaani Eveli Meibaum 7 0 0 0
81 Arenculle Inge Ruutsaar 7 0 0 0
82 Arenculle Kadi Tammaru 7 0 0 0
83 Arenculle Kaire Rosenberg 7 0 0 0
84 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 7 0 0 0
85 Arenculle Marie Tammeraid 7 0 0 0
86 Finnish Flash Pia Ruotsala 7 0 0 0
87 Finnish Flash Annette Nurminen 8 0 0 0
88 SK Mustvee Katrin Kaarama 8 0 0 0
89 Finnish Flash Monika Kukkonen 8 0 0 0
90 Finnish Flash Saskia Ormak D 8 0 0 0
91 Finnish Flash Triin Pollisinski 8 0 0 0

Naiste esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Järva-JaaniIlmeVasenkova451515100,0
2. Kuusalu Eluterve NaineTriinuParve110373697,3
3. Finnish FlashSaskiaOrmak D36020418992,7
4. SK MustveeKatrinKaarama36013812489,9
5. ArenculleMerilySaluste28512911488,4
6. ArenculleMarieTammeraid30161487,5
7. Järva-JaaniAnnabelHärm27016614184,9
8. Kuusalu Eluterve NaineKatrinRuusalep2501048682,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |