Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
2 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 0 0 0 0
3 Järva-Jaani Airi Pahva 0 0 0 0
4 Järva-Jaani Annabel Härm 0 0 0 0
5 EMÜ SK II Annabel Voitka 0 0 0 0
6 Finnish Flash Annette Nurminen 0 0 0 0
7 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
8 SK Mustvee Brigita Sibrik 0 0 0 0
9 Finnish Flash Christina Drake 0 0 0 0
10 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
11 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
12 Arenculle Eleri Narits 0 0 0 0
13 EMÜ SK II Elerin Pilnik 0 0 0 0
14 EMÜ SK II Elina Peuša 0 0 0 0
15 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 0 0 0 0
16 Finnish Flash Elina Valliaro 0 0 0 0
17 Finnish Flash Elizaveta Romanova 0 0 0 0
18 SK Mustvee Eneli Vadi 0 0 0 0
19 Järva-Jaani Eva Arusalu 0 0 0 0
20 Järva-Jaani Eveli Meibaum 0 0 0 0
21 Finnish Flash Francesca Akiki 0 0 0 0
22 Järva-Jaani Grete Kruusmann 0 0 0 0
23 SK Mustvee Hanna Alberi 0 0 0 0
24 EMÜ SK II Hanna Pihu 0 0 0 0
25 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
26 Finnish Flash Hanna-Pia Martinson 0 0 0 0
27 Finnish Flash Heidi Soosalu 0 0 0 0
28 EMÜ SK II Heile-Liise Roone D 0 0 0 0
29 Arenculle Heili Tomingas 0 0 0 0
30 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 0 0 0 0
31 Arenculle Inge Ruutsaar 0 0 0 0
32 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 0 0 0 0
33 Arenculle Jaanika Käes 0 0 0 0
34 Finnish Flash Johanna Heinonen 0 0 0 0
35 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
36 Arenculle Kadi Tammaru 0 0 0 0
37 Arenculle Kaire Rosenberg 0 0 0 0
38 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 0 0 0 0
39 Arenculle Kaja Männi 0 0 0 0
40 Finnish Flash Karmen-Liis Saarloo 0 0 0 0
41 EMÜ SK II Karoliina Salu 0 0 0 0
42 SK Mustvee Katrin Jermoškin 0 0 0 0
43 SK Mustvee Katrin Kaarama 0 0 0 0
44 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
45 Arenculle Kerstin Kiigemaa 0 0 0 0
46 EMÜ SK II Kerstina Ojaperv 0 0 0 0
47 Kuusalu Eluterve Naine Kerttu Hermann 0 0 0 0
48 Finnish Flash Kertu Pollisinski 0 0 0 0
49 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
50 EMÜ SK II Klaara Käämer 0 0 0 0
51 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 0 0 0 0
52 Järva-Jaani Kristi Aaloe 0 0 0 0
53 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 0 0 0 0
54 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 0 0 0 0
55 SK Mustvee Kristina Pint 0 0 0 0
56 SK Mustvee Kätlin Kaarama 0 0 0 0
57 Finnish Flash Kättriin Remmelg D 0 0 0 0
58 SK Mustvee Laura Altmäe 0 0 0 0
59 Arenculle Lembe Marley 0 0 0 0
60 Järva-Jaani Liina Kink 0 0 0 0
61 EMÜ SK II Liisa Kaasik 0 0 0 0
62 EMÜ SK II Liisbet Sugasep 0 0 0 0
63 Kuusalu Eluterve Naine Liisbet Väljak 0 0 0 0
64 Arenculle Liivika Vares 0 0 0 0
65 Järva-Jaani Lizette Kassmann 0 0 0 0
66 EMÜ SK II Lota-Ann Haga D 0 0 0 0
67 EMÜ SK II Loviisa Lätt 0 0 0 0
68 Finnish Flash Maarit Jaatinen 0 0 0 0
69 Arenculle Maarja Leok D 0 0 0 0
70 Finnish Flash Maija Hauvala 0 0 0 0
71 Finnish Flash Mari Siren 0 0 0 0
72 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 0 0 0 0
73 EMÜ SK II Marie Pau 0 0 0 0
74 Arenculle Marie Tammeraid 0 0 0 0
75 Finnish Flash Marja Teuho 0 0 0 0
76 Järva-Jaani Melani Arusalu 0 0 0 0
77 SK Mustvee Merili Pärn 0 0 0 0
78 Arenculle Merily Saluste D 0 0 0 0
79 Järva-Jaani Merliin Arusalu 0 0 0 0
80 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
81 Finnish Flash Mona-Lisa Lusti D 0 0 0 0
82 Finnish Flash Monika Kukkonen 0 0 0 0
83 Arenculle Monika Veelma 0 0 0 0
84 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 0 0 0 0
85 Finnish Flash Noora Olsson 0 0 0 0
86 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
87 Finnish Flash Pia Ruotsala 0 0 0 0
88 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 0 0 0 0
89 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 0 0 0 0
90 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 0 0 0 0
91 SK Mustvee Reili Tooming 0 0 0 0
92 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
93 EMÜ SK II Renate Ruus 0 0 0 0
94 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
95 SK Mustvee Sandra Sagar 0 0 0 0
96 Finnish Flash Sara Romo 0 0 0 0
97 Finnish Flash Saskia Ormak D 0 0 0 0
98 Järva-Jaani Signe Lepiste 0 0 0 0
99 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 0 0 0 0
100 Arenculle Sirli Leok 0 0 0 0
101 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 0 0 0 0
102 EMÜ SK II Stella Arusoo 0 0 0 0
103 Järva-Jaani Stella-Maria Link 0 0 0 0
104 Finnish Flash Susan Lehtonen 0 0 0 0
105 Finnish Flash Triin Pollisinski 0 0 0 0
106 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 0 0 0 0
107 Arenculle Triinu Saluste 0 0 0 0
108 SK Mustvee Veronika Kaldma 0 0 0 0

Naiste esiliiga

ArenculleJärva-JaaniFFKuusaluMustveeEMÜ IISuhePunkteKoht
Arenculle3 - 28 - 15 - 44 - 220-9121
Järva-Jaani2 - 34 - 00 - 63 - 47 - 0
6 - 0
22-13102
Finnish Flash0 - 45 - 21 - 2
1 - 3
2 - 1
6 - 4
15-16103
Kuusalu Eluterve Naine1 - 86 - 02 - 51 - 02 - 112-1494
SK Mustvee4 - 54 - 32 - 1
3 - 1
0 - 113-1175
EMÜ SK II2 - 40 - 7
0 - 6
1 - 2
4 - 6
1 - 28-2706

Naiste esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Arenculle44000020 - 912
Järva-Jaani63021022 - 1310
Finnish Flash63021015 - 1610
Kuusalu Eluterve Naine53020012 - 149
SK Mustvee51220013 - 117
EMÜ SK II6006008 - 270

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Arenculle Triinu Saluste 4 8 3 11
2 Arenculle Maarja Leok D 4 6 3 9
3 SK Mustvee Kristina Pint 5 6 2 8
4 Järva-Jaani Stella-Maria Link 6 8 0 8
5 Järva-Jaani Grete Kruusmann 6 5 2 7
6 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 5 5 1 6
7 EMÜ SK II Annabel Voitka 6 6 0 6
8 Arenculle Kerstin Kiigemaa 4 2 3 5
9 SK Mustvee Reili Tooming 5 4 1 5
10 Finnish Flash Karmen-Liis Saarloo 6 4 1 5
11 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 6 1 4 5
12 Arenculle Sirli Leok 4 3 1 4
13 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 5 1 3 4
14 EMÜ SK II Lota-Ann Haga D 6 2 2 4
15 Järva-Jaani Lizette Kassmann 6 0 4 4
16 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 4 1 2 3
17 Finnish Flash Noora Olsson 5 2 1 3
18 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 5 1 2 3
19 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 5 0 3 3
20 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 6 2 1 3
21 Järva-Jaani Melani Arusalu 6 1 2 3
22 SK Mustvee Merili Pärn 2 1 1 2
23 Finnish Flash Kättriin Remmelg D 4 2 0 2
24 Finnish Flash Susan Lehtonen 4 2 0 2
25 Järva-Jaani Reili Vassiljev 4 1 1 2
26 Arenculle Liivika Vares 4 0 2 2
27 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 5 2 0 2
28 Järva-Jaani Signe Lepiste 5 2 0 2
29 SK Mustvee Kätlin Kaarama 5 1 1 2
30 Finnish Flash Elina Valliaro 5 0 2 2
31 Järva-Jaani Liina Kink 6 1 1 2
32 EMÜ SK II Karoliina Salu 6 0 2 2
33 EMÜ SK II Heile-Liise Roone D 1 0 1 1
34 Finnish Flash Francesca Akiki 3 1 0 1
35 Finnish Flash Annette Nurminen 3 0 1 1
36 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 4 1 0 1
37 Arenculle Jaanika Käes 4 1 0 1
38 SK Mustvee Eneli Vadi 4 0 1 1
39 Arenculle Monika Veelma 4 0 1 1
40 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 5 1 0 1
41 Finnish Flash Mona-Lisa Lusti D 5 1 0 1
42 Finnish Flash Monika Kukkonen 5 1 0 1
43 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 5 1 0 1
44 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 5 0 1 1
45 Järva-Jaani Eveli Meibaum 6 1 0 1
46 Järva-Jaani Kristi Aaloe 6 1 0 1
47 Finnish Flash Saskia Ormak D 6 0 1 1
48 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 6 0 1 1
49 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
50 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
51 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
52 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
53 SK Mustvee Katrin Jermoškin 0 0 0 0
54 Finnish Flash Kertu Pollisinski 0 0 0 0
55 SK Mustvee Laura Altmäe 0 0 0 0
56 EMÜ SK II Liisbet Sugasep 0 0 0 0
57 Finnish Flash Maija Hauvala 0 0 0 0
58 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
59 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 0 0 0 0
60 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
61 Arenculle Eleri Narits 1 0 0 0
62 Finnish Flash Elizaveta Romanova 1 0 0 0
63 Finnish Flash Hanna-Pia Martinson 1 0 0 0
64 Arenculle Kaja Männi 1 0 0 0
65 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 1 0 0 0
66 Kuusalu Eluterve Naine Liisbet Väljak 1 0 0 0
67 Finnish Flash Maarit Jaatinen 1 0 0 0
68 Finnish Flash Marja Teuho 1 0 0 0
69 Finnish Flash Pia Ruotsala 1 0 0 0
70 SK Mustvee Sandra Sagar 1 0 0 0
71 Järva-Jaani Ave Kaur 2 0 0 0
72 Arenculle Heili Tomingas 2 0 0 0
73 EMÜ SK II Kerstina Ojaperv 2 0 0 0
74 Kuusalu Eluterve Naine Kerttu Hermann 2 0 0 0
75 Arenculle Lembe Marley 2 0 0 0
76 EMÜ SK II Renate Ruus 2 0 0 0
77 Finnish Flash Sara Romo 2 0 0 0
78 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 2 0 0 0
79 Järva-Jaani Airi Pahva 3 0 0 0
80 EMÜ SK II Elerin Pilnik 3 0 0 0
81 Finnish Flash Mari Siren 3 0 0 0
82 EMÜ SK II Marie Pau 3 0 0 0
83 Arenculle Marie Tammeraid 3 0 0 0
84 Finnish Flash Christina Drake 4 0 0 0
85 Arenculle Inge Ruutsaar 4 0 0 0
86 Arenculle Kadi Tammaru 4 0 0 0
87 Arenculle Kaire Rosenberg 4 0 0 0
88 Arenculle Merily Saluste D 4 0 0 0
89 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 4 0 0 0
90 SK Mustvee Brigita Sibrik 5 0 0 0
91 SK Mustvee Hanna Alberi 5 0 0 0
92 EMÜ SK II Hanna Pihu 5 0 0 0
93 Finnish Flash Johanna Heinonen 5 0 0 0
94 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 5 0 0 0
95 SK Mustvee Katrin Kaarama 5 0 0 0
96 EMÜ SK II Liisa Kaasik 5 0 0 0
97 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 5 0 0 0
98 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 5 0 0 0
99 EMÜ SK II Stella Arusoo 5 0 0 0
100 SK Mustvee Veronika Kaldma 5 0 0 0
101 Järva-Jaani Annabel Härm 6 0 0 0
102 EMÜ SK II Elina Peuša 6 0 0 0
103 Järva-Jaani Eva Arusalu 6 0 0 0
104 Finnish Flash Heidi Soosalu 6 0 0 0
105 EMÜ SK II Klaara Käämer 6 0 0 0
106 EMÜ SK II Loviisa Lätt 6 0 0 0
107 Järva-Jaani Merliin Arusalu 6 0 0 0
108 Finnish Flash Triin Pollisinski 6 0 0 0

Naiste esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Kuusalu Eluterve NainePillePlakk903535100,0
2. Järva-JaaniMerliinArusalu411111100,0
3. SK MustveeKatrinKaarama22512211191,0
4. Finnish FlashSaskiaOrmak D27015113690,1
5. ArenculleMerilySaluste D180847589,3
6. Järva-JaaniAnnabelHärm2291018887,1
7. Kuusalu Eluterve NaineTriinuParve90504182,0
8. EMÜ SK IIKlaaraKäämer27014912281,9
9. Kuusalu Eluterve NaineKatrinRuusalep45231878,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |