Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm III Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
3 SHK Jõgeva Lootus Aivar Tammsaar 0 0 0 0
4 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
5 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
6 Telia Aleksander Kistner 0 0 0 0
7 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
8 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
9 Telia Aleksandr Ponomarjov 0 0 0 0
10 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
11 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 0 0 0 0
13 SK Rapla Andi Kuum 0 0 0 0
14 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
15 Viimsi Kepp Andre Padu 0 0 0 0
16 Ääsmäe Andre Simovart 0 0 0 0
17 SK Rapla Andrei Luige 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov D 0 0 0 0
19 Telia Andrei Surnin 0 0 0 0
20 Jäneda Andres Kalavus 0 0 0 0
21 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
22 Viskoosa SK Andres Tammeveski 0 0 0 0
23 Viskoosa SK Andrus Kuusk 0 0 0 0
24 Maitim Andrus Lepp 0 0 0 0
25 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
26 Tartu Tornaado Anre Uleksin 0 0 0 0
27 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 0 0 0 0
28 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
29 SK Rapla Ardo Raidoja 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 0 0 0 0
31 Jäneda Artjom Demitšev 0 0 0 0
32 Jäneda Artjom Kostjanoi 0 0 0 0
33 Valga Välk Artur Volbert 0 0 0 0
34 Maitim Arvo Kraam 0 0 0 0
35 SHK Jõgeva Lootus Ats Püvi 0 0 0 0
36 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
37 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
38 Jäneda Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
39 Jäneda Daniil Tenitski 0 0 0 0
40 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
41 SK Rapla Dimitri Rieksts 0 0 0 0
42 Telia Dmitri Burdin 0 0 0 0
43 Telia Dmitri Burov 0 0 0 0
44 Telia Eero Pajuviidik 0 0 0 0
45 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
46 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
47 Ääsmäe Ergo Orumaa 0 0 0 0
48 Sparta team Automaailm II Erki Tammemäe 0 0 0 0
49 Tartu Tornaado Erki Teder 0 0 0 0
50 Sinimäe Erkki Seinre 0 0 0 0
51 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
52 SHK Jõgeva Lootus Ermo Narits D 0 0 0 0
53 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
54 TVK Leegid Fredi Volens 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm III German Balasov D2 0 0 0 0
56 Maitim Heigo Härmatis 0 0 0 0
57 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
58 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
59 Telia Henri Kerde 0 0 0 0
60 Tartu Tornaado Henrik Koorits 0 0 0 0
61 Maitim Igor Berjozkin 0 0 0 0
62 Jäneda Igor Tegelmann 0 0 0 0
63 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
64 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
65 SK Rapla Indrek Lehtmets 0 0 0 0
66 Telia Indrek Sinisaar 0 0 0 0
67 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
68 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
69 Ääsmäe Ivar Agar 0 0 0 0
70 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
71 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
72 Telia Janar Küla 0 0 0 0
73 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
74 Valga Välk Janar Tiisler 0 0 0 0
75 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
76 SK Rapla Jansar Kajandi 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin D 0 0 0 0
78 Jäneda Jegor Kulikov 0 0 0 0
79 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
80 SK Rapla Jevgeni Rieksts 0 0 0 0
81 Tartu Tornaado Juhani Võik 0 0 0 0
82 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
83 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
84 Tartu Tornaado Kaarel Õim 0 0 0 0
85 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
86 Maitim Kalle Meigas 0 0 0 0
87 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
88 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
89 SHK Jõgeva Lootus Karl Kalm D 0 0 0 0
90 Sparta team Automaailm II Karl Toomet 0 0 0 0
91 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
92 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
93 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
94 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 0 0 0 0
95 Viskoosa SK Kaspar Suits 0 0 0 0
96 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
97 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
98 Bändidos Kauri Adman 0 0 0 0
99 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
100 Tartu Tornaado Keijo Lehes 0 0 0 0
101 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
102 Ääsmäe Kenneth Lond 0 0 0 0
103 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue D 0 0 0 0
105 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom D2 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm III Kevin Vaha D2 0 0 0 0
108 Sparta team Automaailm II Kimmo Lillipuu 0 0 0 0
109 Maitim Klas Stefan Holmbom 0 0 0 0
110 TVK Leegid Kristjan Evart 0 0 0 0
111 Bändidos Kristjan Niibon 0 0 0 0
112 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
113 Ääsmäe Kristo Laaneste 0 0 0 0
114 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
115 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
116 Sparta team Automaailm II Lauri Kuktalu 0 0 0 0
117 Jäneda Lauri Ries D 0 0 0 0
118 Jäneda Leivo Kandel 0 0 0 0
119 Telia Lembit Nugis 0 0 0 0
120 TVK Leegid Liivar Laks 0 0 0 0
121 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
122 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
123 Sparta team Automaailm II Mait Neumann 0 0 0 0
124 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
125 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
126 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
127 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
128 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
129 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
130 Telia Margus Sinisaar 0 0 0 0
131 SHK Jõgeva Lootus Mario Paulus 0 0 0 0
132 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
133 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
134 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
135 Sparta team Automaailm II Mart Kaska 0 0 0 0
136 Telia Mart Rasva 0 0 0 0
137 Sparta team Automaailm II Martin Einblau 0 0 0 0
138 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
139 Maitim Martin Kärner 0 0 0 0
140 Jäneda Martin Lehmus 0 0 0 0
141 Jäneda Martin Mõtlik 0 0 0 0
142 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
143 Sparta team Automaailm II Matis Oolup 0 0 0 0
144 Ääsmäe Matti Küüt 0 0 0 0
145 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk D 0 0 0 0
146 Jäneda Maximus Vorobjov 0 0 0 0
147 Sparta team Automaailm II Meelis Saaremäel 0 0 0 0
148 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
149 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
150 Tartu Tornaado Mihkel Must 0 0 0 0
151 Sparta team Automaailm II Mihkel Mänd 0 0 0 0
152 Ääsmäe Mikk Jüristo 0 0 0 0
153 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
154 Viskoosa SK Mikk Ventsel 0 0 0 0
155 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
156 Telia Mikko Kauppi 0 0 0 0
157 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
158 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
159 Valga Välk Nikita Birjukov 0 0 0 0
160 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
161 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
162 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
163 Sparta team Automaailm II Olari Tammel 0 0 0 0
164 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
165 Sparta Team Automaailm III Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
166 Sparta team Automaailm II Oskar Illak 0 0 0 0
167 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
168 Ääsmäe Paul Theodor Oja 0 0 0 0
169 Telia Peeter Subbi 0 0 0 0
170 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
171 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
172 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
173 Ääsmäe Raimo Rüütel 0 0 0 0
174 Viskoosa SK Rain Odramaa 0 0 0 0
175 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
176 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
177 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
178 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
179 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
180 Maitim Ramon Ruotsi 0 0 0 0
181 Telia Rando Hallik 0 0 0 0
182 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
183 Maitim Raoul Raidna 0 0 0 0
184 Sparta team Automaailm II Rasko Parve 0 0 0 0
185 Viskoosa SK Rasmus Eimla 0 0 0 0
186 Maitim Raul Pirson 0 0 0 0
187 Ääsmäe Rauno Miller 0 0 0 0
188 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 0 0 0 0
189 Ääsmäe Rauno Varik 0 0 0 0
190 Telia Reigo Podar 0 0 0 0
191 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
192 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
193 Sparta Team Automaailm III Rene Kärner D2 0 0 0 0
194 Sparta team Automaailm II Renek-Ken Külvi 0 0 0 0
195 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
196 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
197 Telia Richard Kerde 0 0 0 0
198 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
199 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
200 Viskoosa SK Rivo Pärna 0 0 0 0
201 SK Rapla Rivo Rehe 0 0 0 0
202 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
203 Sparta Team Automaailm III Robin Eklöf D2 0 0 0 0
204 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
205 SK Rapla Roger Roos 0 0 0 0
206 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
207 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
208 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
209 SHK Jõgeva Lootus Sander Kinks 0 0 0 0
210 Viskoosa SK Sander Voitka 0 0 0 0
211 Tartu Tornaado Santeri Sapp 0 0 0 0
212 Telia Sergei Arhipov 0 0 0 0
213 Telia Sergei Burov 0 0 0 0
214 Telia Sergei Kirillov 0 0 0 0
215 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
216 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
217 SK Rapla Siim Viisut 0 0 0 0
218 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
219 Tartu Tornaado Sten Kõiv 0 0 0 0
220 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
221 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
222 Sparta Team Automaailm III Sten Ritson D 0 0 0 0
223 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis NC 0 0 0 0
224 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi D 0 0 0 0
225 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
226 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
227 Ääsmäe Taavi Kala 0 0 0 0
228 Tartu Tornaado Taavi Lepik 0 0 0 0
229 Viskoosa SK Taavi Rand 0 0 0 0
230 SK Rapla Taavi Sau 0 0 0 0
231 Maitim Tanel Müürsepp 0 0 0 0
232 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
233 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
234 Ääsmäe Targo Trepp 0 0 0 0
235 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
236 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
237 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
238 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
239 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
240 Sparta Team Automaailm III Tim Eklöf D2 0 0 0 0
241 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 0 0 0 0
242 Sparta team Automaailm II Tomas Pavelka 0 0 0 0
243 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
244 Ääsmäe Tormi Voog 0 0 0 0
245 SK Rapla Tõnis Põder 0 0 0 0
246 Tartu Tornaado Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
247 Maitim Uno Kraam 0 0 0 0
248 Ääsmäe Urmet Neem 0 0 0 0
249 SK Rapla Vahur Laas 0 0 0 0
250 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
251 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
252 Maitim Veiko Märjamaa 0 0 0 0
253 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
254 Maitim Victor Kharitanovich NC 0 0 0 0
255 Sparta team Automaailm II Viljar Sepp 0 0 0 0
256 SK Rapla Villu Jallai 0 0 0 0
257 SK Rapla Villu Koger 0 0 0 0
258 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
259 Viskoosa SK Vladimir Kljain 0 0 0 0
260 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 0 0 0 0
261 Jäneda Vladislav Fjodorov 0 0 0 0
262 SHK Jõgeva Lootus Ülis Riisalu 0 0 0 0

Esiliiga - A

LootusSparta IITornaadoBändidosValgaSuhePunkteKoht
SHK Jõgeva Lootus16 - 616-631
Sparta team Automaailm II8 - 68-632
Tartu Tornaado3 - 23-233
Bändidos6 - 86-804
Valga Välk6 - 162 - 38-1905

Esiliiga - B

Viimsi KeppLeegidSparta IIISinimäeViskoosaSuhePunkteKoht
Viimsi Kepp5 - 24 - 29-461
TVK Leegid2 - 52 - 14-632
Sparta Team Automaailm III8 - 78-723
Sinimäe7 - 87-814
Viskoosa SK2 - 41 - 23-605

Esiliiga - C

RaplaÄäsmäeTeliaJänedaMaitimSuhePunkteKoht
SK Rapla5 - 38 - 313-661
Ääsmäe9 - 29-232
Telia3 - 52 - 95 - 410-1833
Jäneda4 - 54-504
Maitim3 - 83-805

Esiliiga - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SHK Jõgeva Lootus11000016 - 63
Sparta team Automaailm II1100008 - 63
Tartu Tornaado1100003 - 23
Bändidos1001006 - 80
Valga Välk2002008 - 190

Esiliiga - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viimsi Kepp2200009 - 46
TVK Leegid2101004 - 63
Sparta Team Automaailm III1010008 - 72
Sinimäe1000107 - 81
Viskoosa SK2002003 - 60

Esiliiga - C

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Rapla22000013 - 66
Ääsmäe1100009 - 23
Telia31020010 - 183
Jäneda1001004 - 50
Maitim1001003 - 80

Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 1 2 3 5
2 SHK Jõgeva Lootus Mario Paulus 1 2 3 5
3 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 1 3 1 4
4 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 1 1 3 4
5 Sparta team Automaailm II Oskar Illak 1 0 4 4
6 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 1 3 0 3
7 Sparta team Automaailm II Olari Tammel 1 3 0 3
8 Bändidos Kristjan Niibon 1 2 1 3
9 Sparta team Automaailm II Mart Kaska 1 2 1 3
10 Bändidos Ivan Dubkov 1 1 2 3
11 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 1 1 2 3
12 Valga Välk Remo Kupits 2 3 0 3
13 Valga Välk Margo Pärnaku 2 2 1 3
14 SHK Jõgeva Lootus Ats Püvi 1 2 0 2
15 Bändidos Karel Loik 1 2 0 2
16 Tartu Tornaado Keijo Lehes 1 1 1 2
17 Bändidos Risto Kalm 1 1 1 2
18 Tartu Tornaado Sten Kõiv 1 1 1 2
19 Valga Välk Egert Ojamäe 2 1 1 2
20 Valga Välk Renat Silis 2 1 1 2
21 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 1 1 0 1
22 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 1 1 0 1
23 Sparta team Automaailm II Mait Neumann 1 1 0 1
24 Sparta team Automaailm II Meelis Saaremäel 1 1 0 1
25 Tartu Tornaado Mihkel Must 1 1 0 1
26 Valga Välk Steven Põldve 1 1 0 1
27 Sparta team Automaailm II Erki Tammemäe 1 0 1 1
28 Bändidos Jerofei Fomenko 1 0 1 1
29 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 1 0 1 1
30 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 1 0 1 1
31 Valga Välk Henri Karja 2 0 1 1
32 SHK Jõgeva Lootus Aivar Tammsaar 0 0 0 0
33 SHK Jõgeva Lootus Ermo Narits D 0 0 0 0
34 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
35 SHK Jõgeva Lootus Karl Kalm D 0 0 0 0
36 Sparta team Automaailm II Karl Toomet 0 0 0 0
37 Bändidos Kauri Adman 0 0 0 0
38 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
39 Sparta team Automaailm II Lauri Kuktalu 0 0 0 0
40 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
41 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
42 Sparta team Automaailm II Matis Oolup 0 0 0 0
43 Sparta team Automaailm II Mihkel Mänd 0 0 0 0
44 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
45 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
46 Sparta team Automaailm II Rasko Parve 0 0 0 0
47 SHK Jõgeva Lootus Sander Kinks 0 0 0 0
48 Tartu Tornaado Santeri Sapp 0 0 0 0
49 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis NC 0 0 0 0
50 SHK Jõgeva Lootus Ülis Riisalu 0 0 0 0
51 Bändidos Aivar Aasma 1 0 0 0
52 Bändidos Allan Tatter 1 0 0 0
53 Tartu Tornaado Anre Uleksin 1 0 0 0
54 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 1 0 0 0
55 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 1 0 0 0
56 Tartu Tornaado Erki Teder 1 0 0 0
57 Tartu Tornaado Henrik Koorits 1 0 0 0
58 Valga Välk Ilmar Püvi 1 0 0 0
59 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 1 0 0 0
60 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 1 0 0 0
61 Tartu Tornaado Juhani Võik 1 0 0 0
62 Bändidos Jüri Burov 1 0 0 0
63 Tartu Tornaado Kaarel Õim 1 0 0 0
64 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 1 0 0 0
65 Bändidos Kaupo Kaur 1 0 0 0
66 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 1 0 0 0
67 Sparta team Automaailm II Kimmo Lillipuu 1 0 0 0
68 Bändidos Marek Meleško 1 0 0 0
69 Sparta team Automaailm II Martin Einblau 1 0 0 0
70 Valga Välk Nikita Birjukov 1 0 0 0
71 Bändidos Priit Paenurm 1 0 0 0
72 Bändidos Rainer Rannula 1 0 0 0
73 Bändidos Raivo Verk 1 0 0 0
74 Sparta team Automaailm II Renek-Ken Külvi 1 0 0 0
75 Tartu Tornaado Taavi Lepik 1 0 0 0
76 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 1 0 0 0
77 Sparta team Automaailm II Tomas Pavelka 1 0 0 0
78 Tartu Tornaado Tõnis Vainomäe 1 0 0 0
79 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 1 0 0 0
80 Sparta team Automaailm II Viljar Sepp 1 0 0 0
81 Valga Välk Aleks Tammela 2 0 0 0
82 Valga Välk Artur Volbert 2 0 0 0
83 Valga Välk Janar Tiisler 2 0 0 0
84 Valga Välk Kenno Hõppõ 2 0 0 0
85 Valga Välk Marek Vända 2 0 0 0
86 Valga Välk Simm Paap 2 0 0 0
87 Valga Välk Sten Ojamäe 2 0 0 0

Esiliiga - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi D 1 3 3 6
2 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 1 3 1 4
3 Viimsi Kepp Marek Ulman 2 2 2 4
4 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin D 1 0 3 3
5 Viimsi Kepp Anti Roots 2 2 1 3
6 Sinimäe Romet Troost 1 2 0 2
7 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 1 2 0 2
8 Sinimäe Andre Lausmaa 1 1 1 2
9 Sinimäe Markus Lukk 1 0 2 2
10 Viskoosa SK Danver Mets 2 2 0 2
11 Viimsi Kepp Tanel Rebane 2 2 0 2
12 TVK Leegid Andrus Mäeots 2 1 1 2
13 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 2 1 1 2
14 Sinimäe Ilja Koivanen 1 1 0 1
15 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 1 1 0 1
16 Sinimäe Mikk Põldmäe 1 1 0 1
17 Sinimäe Tauno Koppel 1 1 0 1
18 Viskoosa SK Vladimir Kljain 1 1 0 1
19 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 1 0 1 1
20 Sinimäe Martin Öövel 1 0 1 1
21 Viimsi Kepp Madis Kass 2 1 0 1
22 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 2 1 0 1
23 TVK Leegid Sven Müller 2 1 0 1
24 TVK Leegid Tanel Saag 2 1 0 1
25 Viimsi Kepp Erlin Rand 2 0 1 1
26 Viskoosa SK Helmur Rajang 2 0 1 1
27 Viskoosa SK Kasper Mast 2 0 1 1
28 Viimsi Kepp Kert Karelson 2 0 1 1
29 TVK Leegid Mihhail Krautman 2 0 1 1
30 Viskoosa SK Mikk Ventsel 2 0 1 1
31 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 2 0 1 1
32 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov D 0 0 0 0
33 TVK Leegid Fredi Volens 0 0 0 0
34 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
35 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue D 0 0 0 0
37 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
38 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
39 Viskoosa SK Rasmus Eimla 0 0 0 0
40 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
41 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
42 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm III Sten Ritson D 0 0 0 0
44 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm III Adrian Sikk D2 1 0 0 0
46 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 1 0 0 0
48 Sinimäe Erkki Seinre 1 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm III German Balasov D2 1 0 0 0
50 Viimsi Kepp Julius Stokas 1 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom D2 1 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm III Kevin Vaha D2 1 0 0 0
53 TVK Leegid Kristjan Evart 1 0 0 0
54 Viimsi Kepp Marko Mäepea 1 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk D 1 0 0 0
56 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm III Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
58 TVK Leegid Peter Haab 1 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 1 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm III Rene Kärner D2 1 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg D2 1 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm III Robin Eklöf D2 1 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm III Tim Eklöf D2 1 0 0 0
64 Sinimäe Vitali Sõtšjov 1 0 0 0
65 Viimsi Kepp Andre Padu 2 0 0 0
66 Viskoosa SK Andres Tammeveski 2 0 0 0
67 Viskoosa SK Andrus Kuusk 2 0 0 0
68 TVK Leegid Jaanus Sapas 2 0 0 0
69 Viskoosa SK Kaspar Suits 2 0 0 0
70 TVK Leegid Künter Põldmaa 2 0 0 0
71 TVK Leegid Liivar Laks 2 0 0 0
72 Viskoosa SK Margus Käär 2 0 0 0
73 Viskoosa SK Miko Malk 2 0 0 0
74 Viimsi Kepp Olari Püvi 2 0 0 0
75 Viskoosa SK Rain Odramaa 2 0 0 0
76 Viskoosa SK Rannar Malk 2 0 0 0
77 TVK Leegid Riku Kainulainen 2 0 0 0
78 Viskoosa SK Rivo Pärna 2 0 0 0
79 Viskoosa SK Sander Voitka 2 0 0 0
80 Viskoosa SK Taavi Rand 2 0 0 0
81 TVK Leegid Toomas Joonas 2 0 0 0
82 TVK Leegid Veiko Lillemägi 2 0 0 0

Esiliiga - C

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Rapla Rivo Rehe 2 4 2 6
2 SK Rapla Tõnis Põder 2 2 3 5
3 Telia Dmitri Burdin 3 4 1 5
4 Ääsmäe Mikk Jüristo 1 0 4 4
5 Telia Margus Sinisaar 3 2 2 4
6 Ääsmäe Kenneth Lond 1 3 0 3
7 Jäneda Lauri Ries D 1 2 1 3
8 SK Rapla Vahur Laas 2 1 2 3
9 Telia Reigo Podar 3 2 1 3
10 Ääsmäe Paul Theodor Oja 1 2 0 2
11 Maitim Uno Kraam 1 2 0 2
12 Maitim Martin Kärner 1 1 1 2
13 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 1 1 1 2
14 Ääsmäe Tormi Voog 1 1 1 2
15 SK Rapla Taavi Sau 2 2 0 2
16 Telia Lembit Nugis 3 1 1 2
17 Ääsmäe Andre Simovart 1 1 0 1
18 Jäneda Igor Tegelmann 1 1 0 1
19 Ääsmäe Taavi Kala 1 1 0 1
20 Jäneda Tiit Kukk 1 1 0 1
21 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 1 0 1 1
22 Jäneda Daniil Ruzevitš D 1 0 1 1
23 Maitim Kalle Meigas 1 0 1 1
24 Ääsmäe Rauno Miller 1 0 1 1
25 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 1 0 1 1
26 SK Rapla Evald Saidla 2 1 0 1
27 SK Rapla Kaspar Kõiv 2 1 0 1
28 Telia Mart Rasva 2 1 0 1
29 SK Rapla Roger Roos 2 1 0 1
30 SK Rapla Ardo Raidoja 2 0 1 1
31 SK Rapla Tauno Sau 2 0 1 1
32 SK Rapla Villu Jallai 2 0 1 1
33 Telia Henri Kerde 3 0 1 1
34 Telia Richard Kerde 3 0 1 1
35 Jäneda Artjom Kostjanoi 0 0 0 0
36 SK Rapla Dimitri Rieksts 0 0 0 0
37 SK Rapla Jansar Kajandi 0 0 0 0
38 SK Rapla Jevgeni Rieksts 0 0 0 0
39 Ääsmäe Kristo Laaneste 0 0 0 0
40 Jäneda Leivo Kandel 0 0 0 0
41 Jäneda Martin Mõtlik 0 0 0 0
42 Ääsmäe Raimo Rüütel 0 0 0 0
43 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
44 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
45 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
46 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 1 0 0 0
47 SK Rapla Andi Kuum 1 0 0 0
48 Jäneda Andres Kalavus 1 0 0 0
49 SK Rapla Andres Männik 1 0 0 0
50 Maitim Andrus Lepp 1 0 0 0
51 Jäneda Artjom Demitšev 1 0 0 0
52 Maitim Arvo Kraam 1 0 0 0
53 Jäneda Daniil Tenitski 1 0 0 0
54 Ääsmäe Ergo Orumaa 1 0 0 0
55 Maitim Heigo Härmatis 1 0 0 0
56 Maitim Igor Berjozkin 1 0 0 0
57 Ääsmäe Ivar Agar 1 0 0 0
58 Ääsmäe Janar Laaneste 1 0 0 0
59 Jäneda Jegor Kulikov 1 0 0 0
60 Maitim Klas Stefan Holmbom 1 0 0 0
61 Jäneda Martin Lehmus 1 0 0 0
62 Ääsmäe Matti Küüt 1 0 0 0
63 Jäneda Maximus Vorobjov 1 0 0 0
64 Telia Mikko Kauppi 1 0 0 0
65 Maitim Ramon Ruotsi 1 0 0 0
66 Maitim Raoul Raidna 1 0 0 0
67 Maitim Raul Pirson 1 0 0 0
68 Ääsmäe Rauno Varik 1 0 0 0
69 Jäneda Ronald Smorodin 1 0 0 0
70 SK Rapla Siim Viisut 1 0 0 0
71 Maitim Tanel Müürsepp 1 0 0 0
72 Ääsmäe Targo Trepp 1 0 0 0
73 Ääsmäe Urmet Neem 1 0 0 0
74 Maitim Veiko Märjamaa 1 0 0 0
75 Maitim Victor Kharitanovich NC 1 0 0 0
76 Jäneda Vladislav Fjodorov 1 0 0 0
77 Telia Aleksandr Ponomarjov 2 0 0 0
78 SK Rapla Andrei Luige 2 0 0 0
79 Telia Dmitri Burov 2 0 0 0
80 Telia Eero Pajuviidik 2 0 0 0
81 SK Rapla Indrek Lehtmets 2 0 0 0
82 Telia Indrek Sinisaar 2 0 0 0
83 Telia Janar Küla 2 0 0 0
84 SK Rapla Mikk Virki 2 0 0 0
85 SK Rapla Raino Remmel 2 0 0 0
86 Telia Sergei Burov 2 0 0 0
87 Telia Sergei Kirillov 2 0 0 0
88 SK Rapla Villu Koger 2 0 0 0
89 Telia Aleksander Kistner 3 0 0 0
90 Telia Andrei Surnin 3 0 0 0
91 Telia Peeter Subbi 3 0 0 0
92 Telia Rando Hallik 3 0 0 0
93 Telia Sergei Arhipov 3 0 0 0

Esiliiga - A

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Valga VälkIlmarPüvi45282589,3
2. Tartu TornaadoTaaviLepik45131184,6
3. SHK Jõgeva LootusIngmarHuononen45302480,0
4. Sparta team Automaailm IITomasPavelka45231773,9
5. BändidosKaupoKaur45261869,2
6. Valga VälkArturVolbert45382257,9

Esiliiga - B

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viimsi KeppJaanJaaku45211990,5
2. Viskoosa SKKasparSuits90595389,8
3. TVK LeegidToomasJoonas90585289,7
4. SinimäeVitaliSõtšjov50292172,4

Esiliiga - C

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. ÄäsmäeIvarAgar45312993,6
2. SK RaplaIndrekLehtmets38141285,7
3. TeliaMikkoKauppi45272385,2
4. JänedaVladislavFjodorov45292482,8
5. TeliaEeroPajuviidik45322371,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |