U19

Noorus / Kunda   
 Noorus / Kunda  
Tapa valla Spordikool / Jäneda SK14-0  
Sparta Team Automaailm Sparta Team Automaailm 
 Sparta Team Automaailm0-12 
EMÜ SK11-3  
Tapa valla Spordikool / Jäneda SK    
 EMÜ SK   
EMÜ SK3-11   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtNoorus / Kunda  
3. kohtEMÜ SK  
4. kohtTapa valla Spordikool / Jäneda SK  
  
  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 2 9 5 14
2 EMÜ SK Sander Mägi D 2 8 4 12
3 Noorus / Kunda Igor Tegelmann D 2 2 7 9
4 Noorus / Kunda Daniil Ruzevitš D 2 6 2 8
5 EMÜ SK Alex Sults D 2 4 4 8
6 Noorus / Kunda Erik Fasputins 2 3 2 5
7 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 2 3 2 5
8 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 2 2 3 5
9 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško D2 2 3 1 4
10 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 1 3 4
11 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Oskar Vikk 2 2 1 3
12 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 2 2 1 3
13 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Reio Põldmaa 1 1 1 2
14 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg D2 2 2 0 2
15 Noorus / Kunda Artjom Kostyanoy 2 2 0 2
16 Noorus / Kunda Aleksander Prõttšikov D 2 1 1 2
17 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 2 1 1 2
18 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 1 1 2
19 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 2 0 2 2
20 EMÜ SK Sander Reemets D 2 1 0 1
21 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 0 1 1
22 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 0 1 1
23 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 2 0 1 1
24 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 2 0 1 1
25 EMÜ SK Aksel Pärtelpoeg 0 0 0 0
26 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
27 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
28 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
29 EMÜ SK Artur Okružko D 0 0 0 0
30 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Denis Ženžarov 0 0 0 0
31 EMÜ SK Erik Tarelkin 0 0 0 0
32 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Jegor Kulikov 0 0 0 0
33 EMÜ SK Joonas Rubeika 0 0 0 0
34 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 0 0 0 0
35 EMÜ SK Kaur-Markus Jenas 0 0 0 0
36 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
37 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
38 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
39 Noorus / Kunda Marko Gailit 0 0 0 0
40 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
41 Noorus / Kunda Nikita Zapevalov 0 0 0 0
42 Noorus / Kunda Nikita Vjatkin 0 0 0 0
43 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 0 0 0 0
44 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Rene Põldmaa 0 0 0 0
45 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
46 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
47 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
48 Noorus / Kunda Ronald Smorodin 0 0 0 0
49 Noorus / Kunda Semjon Solomanin 0 0 0 0
50 EMÜ SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
51 EMÜ SK Timo Kaasik 0 0 0 0
52 Noorus / Kunda Vladimir Bogdanski 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 1 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 1 0 0 0
55 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Nikita Barkovski 1 0 0 0
56 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Sergei Int 1 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Annabel Voitka 2 0 0 0
58 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Artjom Kuzminov 2 0 0 0
59 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Artur Homjakov 2 0 0 0
60 EMÜ SK Christopher Krutõh D 2 0 0 0
61 Noorus / Kunda Daniil Tenitski 2 0 0 0
62 Noorus / Kunda Georg Vorobjov 2 0 0 0
63 Noorus / Kunda Ilja Volodin 2 0 0 0
64 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Kerdo Vainer 2 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 2 0 0 0
66 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Marek Sigurski 2 0 0 0
67 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Martin Kovaljov 2 0 0 0
68 Noorus / Kunda Martin Lehmus 2 0 0 0
69 Noorus / Kunda Maximus Vorobjov 2 0 0 0
70 EMÜ SK Niks Kazenko D 2 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 2 0 0 0
72 EMÜ SK Ralf Mahlakas 2 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 2 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 2 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D290333090,9
2. EMÜ SKChristopherKrutõh D90634977,8
3. Noorus / KundaMaximusVorobjov90443272,7
4. Tapa valla Spordikool / Jäneda SKReioPõldmaa45251456,0
5. Tapa valla Spordikool / Jäneda SKMartinKovaljov45251144,0

U19

SpartaNoorusJänedaEMÜSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm11 - 414 - 17 - 532-1091
Noorus / Kunda4 - 117 - 35 - 616-2032
Tapa valla Spordikool / Jäneda SK1 - 143 - 76 - 210-2333
EMÜ SK5 - 76 - 52 - 613-1834

U19

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm33000032 - 109
Noorus / Kunda31020016 - 203
Tapa valla Spordikool / Jäneda SK31020010 - 233
EMÜ SK31020013 - 183

U19

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 3 5 9 14
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 3 9 4 13
3 Noorus / Kunda Daniil Ruzevitš D 3 3 7 10
4 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 3 6 2 8
5 Noorus / Kunda Igor Tegelmann D 3 5 1 6
6 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Marek Sigurski 3 4 2 6
7 Noorus / Kunda Aleksander Prõttšikov D 3 3 3 6
8 EMÜ SK Artur Okružko D 2 4 1 5
9 EMÜ SK Sander Mägi D 2 3 2 5
10 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Oskar Vikk 3 3 1 4
11 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 3 3 1 4
12 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 3 1 3 4
13 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 3 0 4 4
14 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg D2 2 3 0 3
15 EMÜ SK Sander Reemets D 2 0 3 3
16 EMÜ SK Marcos Timmusk 3 2 1 3
17 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško D2 1 1 1 2
18 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Sergei Int 1 0 2 2
19 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 1 1 2
20 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 1 1 2
21 Noorus / Kunda Erik Fasputins 3 2 0 2
22 Noorus / Kunda Georg Vorobjov 3 2 0 2
23 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 3 0 2 2
24 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 1 1 0 1
25 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 1 1 0 1
26 EMÜ SK Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
27 Noorus / Kunda Martin Lehmus 1 0 1 1
28 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Nikita Barkovski 2 1 0 1
29 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 1 0 1
30 Noorus / Kunda Ronald Smorodin 2 0 1 1
31 EMÜ SK Alex Sults D 3 1 0 1
32 Noorus / Kunda Artjom Kostyanoy 3 1 0 1
33 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Denis Ženžarov 3 1 0 1
34 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Romel Seemann 3 1 0 1
35 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Annabel Voitka 3 0 1 1
36 Noorus / Kunda Daniil Tenitski 3 0 1 1
37 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 3 0 1 1
38 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Reio Põldmaa 3 0 1 1
39 EMÜ SK Aksel Pärtelpoeg 0 0 0 0
40 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
41 EMÜ SK Erik Tarelkin 0 0 0 0
42 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 0 0 0 0
43 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
44 Noorus / Kunda Nikita Vjatkin 0 0 0 0
45 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 0 0 0 0
46 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Rene Põldmaa 0 0 0 0
47 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
48 Noorus / Kunda Semjon Solomanin 0 0 0 0
49 EMÜ SK Timo Kaasik 0 0 0 0
50 Noorus / Kunda Vladimir Bogdanski 0 0 0 0
51 EMÜ SK Aleksandr Popenov 1 0 0 0
52 EMÜ SK Andreas Pehka 1 0 0 0
53 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Artjom Kuzminov 1 0 0 0
54 EMÜ SK Kaur-Markus Jenas 1 0 0 0
55 EMÜ SK Marcus Pehka 1 0 0 0
56 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 1 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Martin Kovaljov 1 0 0 0
58 EMÜ SK Niks Kazenko D 1 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
60 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Arseni Krasilnikov 2 0 0 0
61 EMÜ SK Christopher Krutõh D 2 0 0 0
62 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Jegor Kulikov 2 0 0 0
63 EMÜ SK Maksim Shitskiy 2 0 0 0
64 Noorus / Kunda Marko Gailit 2 0 0 0
65 Noorus / Kunda Nikita Zapevalov 2 0 0 0
66 EMÜ SK Ralf Mahlakas 2 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 2 0 0 0
68 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
69 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Artur Homjakov 3 0 0 0
70 Noorus / Kunda Ilja Volodin 3 0 0 0
71 EMÜ SK Joonas Rubeika 3 0 0 0
72 Tapa valla Spordikool / Jäneda SK Kerdo Vainer 3 0 0 0
73 Noorus / Kunda Maximus Vorobjov 3 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 3 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 3 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 3 0 0 0

U19

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tapa valla Spordikool / Jäneda SKMartinKovaljov45161487,5
2. EMÜ SKNiksKazenko D32252184,0
3. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2135554581,8
4. EMÜ SKChristopherKrutõh D45312477,4
5. EMÜ SKJoonasRubeika58282175,0
6. Noorus / KundaMaximusVorobjov135765673,7
7. Tapa valla Spordikool / Jäneda SKKerdoVainer90583763,8

 

Sparta Team Automaailm    
 Sparta Team Automaailm   
Noorus / Kunda10-6   
Sparta Team Automaailm
Noorus / Kunda

U19

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 1 3 4 7
2 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško D2 1 3 1 4
3 Noorus / Kunda Igor Tegelmann D 1 2 2 4
4 Noorus / Kunda Daniil Ruzevitš D 1 2 1 3
5 Noorus / Kunda Aleksander Prõttšikov D 1 2 0 2
6 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 1 2 0 2
7 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 1 1 1 2
8 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 1 1 0 1
9 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 1 0 1 1
10 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
11 Noorus / Kunda Erik Fasputins 0 0 0 0
12 Noorus / Kunda Marko Gailit 0 0 0 0
13 Noorus / Kunda Martin Lehmus 0 0 0 0
14 Noorus / Kunda Maximus Vorobjov 0 0 0 0
15 Noorus / Kunda Nikita Zapevalov 0 0 0 0
16 Noorus / Kunda Nikita Vjatkin 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
19 Noorus / Kunda Ronald Smorodin 0 0 0 0
20 Noorus / Kunda Semjon Solomanin 0 0 0 0
21 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
23 Noorus / Kunda Vladimir Bogdanski 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 1 0 0 0
25 Noorus / Kunda Artjom Kostyanoy 1 0 0 0
26 Noorus / Kunda Daniil Tenitski 1 0 0 0
27 Noorus / Kunda Georg Vorobjov 1 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 1 0 0 0
29 Noorus / Kunda Ilja Volodin 1 0 0 0
30 Noorus / Kunda Jerofei Fomenko 1 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 1 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 1 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 1 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 1 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 1 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D245302480,0
2. Noorus / KundaGeorgVorobjov0322578,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |