U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Aleks Deinekin 0 0 0 0
4 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
5 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 0 0 0 0
6 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Alex Guske D 0 0 0 0
8 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
9 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
10 Jäneda SK Annabel Voitka 0 0 0 0
11 SK Noorus Artjom Demitšev 0 0 0 0
12 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
13 EMÜ SK Artur Okružko 0 0 0 0
14 EMÜ SK Ben-Bätryck Kurg 0 0 0 0
15 EMÜ SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
16 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
17 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
18 SK Noorus Daniil Tenitski 0 0 0 0
19 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
20 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
21 Jäneda SK Denis Ženžarov 0 0 0 0
22 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
23 SK Noorus Erik Vassiljev 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Ermo Narits D 0 0 0 0
25 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
26 SK Noorus Georg Vorobjov 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
28 Jäneda SK Gregor Kaljurand 0 0 0 0
29 SK Noorus Ilja Volodin 0 0 0 0
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Jaanus Tomson 0 0 0 0
31 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
32 SK Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Joonas Oja 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 0 0 0 0
36 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
38 EMÜ SK Karl Marten Loks 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlis Kirsimägi 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlos Viin 0 0 0 0
42 Jäneda SK Kerdo Vainer 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 0 0 0 0
45 SK Noorus Konrad Kudeviita 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Kristo Voitk D 0 0 0 0
47 Jäneda SK Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
48 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
49 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
50 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
51 Jäneda SK Marek Sigursk 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Margus Rosin 0 0 0 0
53 EMÜ SK Mark Solovjov 0 0 0 0
54 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Marten Teppan 0 0 0 0
56 Jäneda SK Martin Kovaljov 0 0 0 0
57 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
58 Jäneda SK Martin Mõtlik 0 0 0 0
59 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
60 SK Noorus Nikita Borodajev 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Oliver Heljand 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
63 Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Ragnar Kranberg 0 0 0 0
65 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
66 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Randoja 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Truuts 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rauno Pärtel 0 0 0 0
70 Jäneda SK Reio Põldmaa 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
73 Jäneda SK Richard Liiv 0 0 0 0
74 SK Noorus Rico-Marder Velja 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 0 0 0 0
76 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 0 0 0 0
78 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rome Andro Moora 0 0 0 0
80 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
81 EMÜ SK Roomet Tann 0 0 0 0
82 EMÜ SK Sander Mägi D 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 0 0 0 0
84 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
85 Jäneda SK Sergei Int NC 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Metsar D 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Siida 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
91 SK Noorus Vladislav Fjodorov 0 0 0 0

U17

SpartaEMÜNoorusOlivia 01JänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm5 - 8
10 - 5
9 - 1
5 - 2
9 - 0
2 - 4
5 - 4
10 - 0
55-24181
EMÜ SK8 - 5
5 - 10
3 - 5
5 - 4
11 - 5
5 - 4
8 - 6
10 - 3
55-42162
SK Noorus1 - 9
2 - 5
5 - 3
4 - 5
6 - 3
8 - 2
6 - 4
8 - 6
40-37163
Jõgeva SK Tähe / Olivia 010 - 9
4 - 2
5 - 11
4 - 5
3 - 6
2 - 8
5 - 2
13 - 4
36-47104
Jäneda SK4 - 5
0 - 10
6 - 8
3 - 10
4 - 6
6 - 8
2 - 5
4 - 13
29-6505

U17

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm86020055 - 2418
EMÜ SK84220055 - 4216
SK Noorus85021040 - 3716
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0183041036 - 4710
Jäneda SK80080029 - 650

U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Artur Okružko 8 20 17 37
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 8 17 13 30
3 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 8 12 9 21
4 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 8 13 6 19
5 SK Noorus Jegor Kulikov 8 7 11 18
6 SK Noorus Georg Vorobjov 8 14 3 17
7 Jäneda SK Martin Lehmus 8 5 11 16
8 EMÜ SK Sander Mägi D 8 11 4 15
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Alex Guske D 8 9 4 13
10 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 6 9 3 12
11 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 8 7 5 12
12 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 8 8 3 11
13 EMÜ SK Marcos Timmusk 7 9 1 10
14 Jäneda SK Marek Sigursk 8 7 2 9
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Aleks Deinekin 8 6 3 9
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Randoja 8 5 3 8
17 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 8 2 6 8
18 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 6 2 5 7
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl-Eerik Kukk 8 4 3 7
20 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 6 5 1 6
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Margus Rosin 8 2 4 6
22 SK Noorus Daniil Tenitski 8 1 5 6
23 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 4 5 0 5
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rome Andro Moora 5 3 2 5
25 SK Noorus Artjom Demitšev 6 4 1 5
26 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 6 3 2 5
27 EMÜ SK Andrei Solovjov 6 2 2 4
28 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 6 2 2 4
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Oliver Heljand 8 2 2 4
30 Jäneda SK Erik Fasputins 6 2 1 3
31 Sparta Team Automaailm Ragnar Kranberg 6 2 1 3
32 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 6 1 2 3
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Kristo Voitk D 8 2 1 3
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlis Kirsimägi 8 1 2 3
35 SK Noorus Maximus Vorobjov 6 1 1 2
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rauno Pärtel 6 1 1 2
37 EMÜ SK Maksim Shitskiy 8 1 1 2
38 Jäneda SK Reio Põldmaa 8 1 1 2
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Metsar D 8 0 2 2
40 Jäneda SK Oskar Vikk 2 1 0 1
41 SK Noorus Rico-Marder Velja 2 1 0 1
42 EMÜ SK Mark Solovjov 2 0 1 1
43 EMÜ SK Danver Pruuli 4 1 0 1
44 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 4 1 0 1
45 Jäneda SK Martin Mõtlik 4 0 1 1
46 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 6 0 1 1
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Siida 6 0 1 1
48 Jäneda SK Denis Ženžarov 8 0 1 1
49 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 8 0 1 1
50 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
51 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Ermo Narits D 0 0 0 0
53 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
54 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
56 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
57 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Truuts 0 0 0 0
59 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
60 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
61 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
62 Jäneda SK Sergei Int NC 0 0 0 0
63 EMÜ SK Aleksandr Popenov 1 0 0 0
64 EMÜ SK Ben-Bätryck Kurg 1 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl Mark Tammsaar 1 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlos Viin 1 0 0 0
67 EMÜ SK Andreas Pehka 2 0 0 0
68 SK Noorus Danila Gorbunov 2 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Jaanus Tomson 2 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Joonas Oja 2 0 0 0
71 EMÜ SK Karl Läänelaid 2 0 0 0
72 SK Noorus Konrad Kudeviita 2 0 0 0
73 SK Noorus Nikita Borodajev 2 0 0 0
74 EMÜ SK Ralf Mahlakas 2 0 0 0
75 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
76 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 4 0 0 0
77 SK Noorus Erik Vassiljev 4 0 0 0
78 Jäneda SK Gregor Kaljurand 4 0 0 0
79 Jäneda SK Maksim Sarõtšev 4 0 0 0
80 EMÜ SK Mark Ussar 4 0 0 0
81 Jäneda SK Richard Liiv 4 0 0 0
82 EMÜ SK Roomet Tann 4 0 0 0
83 SK Noorus Ilja Volodin 6 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Marten Teppan 6 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 6 0 0 0
86 Jäneda SK Annabel Voitka 8 0 0 0
87 EMÜ SK Christopher Krutõh D 8 0 0 0
88 EMÜ SK Karl Marten Loks 8 0 0 0
89 Jäneda SK Kerdo Vainer 8 0 0 0
90 Jäneda SK Martin Kovaljov 8 0 0 0
91 SK Noorus Vladislav Fjodorov 8 0 0 0

U17

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D134484287,5
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01KarlosViin88787,5
3. SK NoorusVladislavFjodorov27015913283,0
4. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2225937681,7
5. EMÜ SKChristopherKrutõh D32021717580,7
6. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01JaanusTomson82473778,7
7. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01MartenTeppan27515612076,9
8. SK NoorusMaximusVorobjov45322371,9
9. Jäneda SKMartinKovaljov27018012871,1
10. Jäneda SKKerdoVainer90422969,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |