U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Ääsmäe Aakon Hakkaja 0 0 0 0
2 Ääsmäe Aakon Hakkaja 0 0 0 0
3 Ääsmäe Aaron Hakkaja 0 0 0 0
4 Ääsmäe Aaron Hakkaja 0 0 0 0
5 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
6 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
7 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
8 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 0 0 0 0
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 0 0 0 0
11 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 0 0 0 0
12 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 0 0 0 0
13 Kuusalu Allen Larin 0 0 0 0
14 Kuusalu Allen Larin 0 0 0 0
15 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 0 0 0 0
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 0 0 0 0
19 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
20 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
21 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
22 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
23 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
24 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 0 0 0 0
27 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
28 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
29 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
30 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
31 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
34 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
35 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
36 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
37 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
38 Kuusalu Chris Felix Oja 0 0 0 0
39 Kuusalu Chris Felix Oja 0 0 0 0
40 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 0 0 0 0
41 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 0 0 0 0
42 Ääsmäe Devin Meltsas 0 0 0 0
43 Ääsmäe Devin Meltsas 0 0 0 0
44 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
45 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
46 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
49 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
50 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 0 0 0 0
53 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
54 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
55 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
56 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 0 0 0 0
59 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
60 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
63 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
64 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
65 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
66 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
67 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
68 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
69 Ääsmäe Henri Ilisson 0 0 0 0
70 Ääsmäe Henri Ilisson 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
74 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
75 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
76 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
77 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
78 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
79 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
80 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
81 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
82 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
83 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 0 0 0 0
84 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 0 0 0 0
87 Tamsalu EBE Joel Järv 0 0 0 0
88 Tamsalu EBE Joel Järv 0 0 0 0
89 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
90 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
91 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
92 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 0 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 0 0 0 0
95 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
96 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
97 Ääsmäe Juhan Reimal 0 0 0 0
98 Ääsmäe Juhan Reimal 0 0 0 0
99 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
100 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
101 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 0 0 0 0
102 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 0 0 0 0
103 Ääsmäe Karl Enok Pang 0 0 0 0
104 Ääsmäe Karl Enok Pang 0 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
107 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 0 0 0 0
108 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
111 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
112 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
113 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
114 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
115 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
116 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 0 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 0 0 0 0
121 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
122 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
127 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
128 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 0 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 0 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
133 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
134 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
135 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
136 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
137 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 0 0 0 0
138 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 0 0 0 0
139 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
140 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
141 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
142 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
143 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
144 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
145 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
146 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
147 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
148 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
149 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
150 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
151 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
152 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
153 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
154 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
155 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 0 0 0 0
156 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 0 0 0 0
157 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 0 0 0 0
158 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 0 0 0 0
159 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
160 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
161 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
162 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
163 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
164 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
165 Kuusalu Marten Mänd 0 0 0 0
166 Kuusalu Marten Mänd 0 0 0 0
167 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
168 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
169 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
170 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
171 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 0 0 0 0
172 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 0 0 0 0
173 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
174 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
175 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 0 0 0 0
176 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 0 0 0 0
177 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
178 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
179 Ääsmäe Mattias Tagarand 0 0 0 0
180 Ääsmäe Mattias Tagarand 0 0 0 0
181 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
182 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
183 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 0 0 0 0
184 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 0 0 0 0
185 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
186 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
187 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
188 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
189 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
190 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
191 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
192 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
193 Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
194 Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
195 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 0 0 0 0
196 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 0 0 0 0
197 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
198 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
199 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
200 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
201 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
202 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
203 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
204 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
205 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 0 0 0 0
206 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 0 0 0 0
207 HK Kaigas/Kehtna PK Ranel Rahuoja 0 0 0 0
208 HK Kaigas/Kehtna PK Ranel Rahuoja 0 0 0 0
209 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 0 0 0 0
210 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 0 0 0 0
211 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
212 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
213 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 0 0 0 0
214 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 0 0 0 0
215 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 0 0 0 0
216 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 0 0 0 0
217 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
218 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
219 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
220 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
221 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 0 0 0 0
222 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 0 0 0 0
223 Kuusalu Reelika Liiv 0 0 0 0
224 Kuusalu Reelika Liiv 0 0 0 0
225 Ääsmäe Rene Filippov 0 0 0 0
226 Ääsmäe Rene Filippov 0 0 0 0
227 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 0 0 0 0
228 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 0 0 0 0
229 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
230 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
231 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
232 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
233 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
234 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
235 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
236 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
237 Sparta Team Automaailm Roland Luht 0 0 0 0
238 Sparta Team Automaailm Roland Luht 0 0 0 0
239 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
240 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
241 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 0 0 0 0
242 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 0 0 0 0
243 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 0 0 0 0
244 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 0 0 0 0
245 Tamsalu EBE Romet Lipson 0 0 0 0
246 Tamsalu EBE Romet Lipson 0 0 0 0
247 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 0 0 0 0
248 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 0 0 0 0
249 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
250 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
251 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
252 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
253 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
254 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
255 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
256 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
257 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
258 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
259 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 0 0 0 0
260 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 0 0 0 0
261 Ääsmäe Tauro Nugis 0 0 0 0
262 Ääsmäe Tauro Nugis 0 0 0 0
263 Kuusalu Tener Markus 0 0 0 0
264 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
265 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
266 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
267 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
268 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
269 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
270 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 0 0 0 0
271 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 0 0 0 0
272 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
273 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
274 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
275 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0

U13 - põhjagrupp

SpartaOlivia 05EMÜTamsaluHK KaigasKuusaluÄäsmäeSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm11 - 88 - 219 - 415 - 113 - 520 - 086-20181
Jõgeva SK Tähe / Olivia 058 - 1114 - 312 - 713 - 416 - 429 - 192-30152
EMÜ SK2 - 83 - 1410 - 611 - 28 - 318 - 152-34123
Tamsalu EBE4 - 197 - 126 - 104 - 311 - 715 - 347-5494
HK Kaigas/Kehtna PK1 - 154 - 132 - 113 - 45 - 33 - 118-4765
Kuusalu5 - 134 - 163 - 87 - 113 - 515 - 537-5836
Ääsmäe0 - 201 - 291 - 183 - 151 - 35 - 1511-10007

U13 - 1-4 koht

Olivia 05SpartaEMÜTamsaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 057 - 617 - 616 - 040-1281
Sparta Team Automaailm6 - 713 - 311 - 230-1272
EMÜ SK6 - 173 - 1315 - 924-3933
Tamsalu EBE0 - 162 - 119 - 1511-4204

U13 - 5-7 koht

HK KaigasKuusaluÄäsmäeSuhePunkteKoht
HK Kaigas/Kehtna PK4 - 212 - 216-461
Kuusalu2 - 412 - 214-632
Ääsmäe2 - 122 - 124-2403

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm66000086 - 2018
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0565010092 - 3015
EMÜ SK64020052 - 3412
Tamsalu EBE63030047 - 549
HK Kaigas/Kehtna PK62040018 - 476
Kuusalu61050037 - 583
Ääsmäe60060011 - 1000

U13 - 1-4 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0532100040 - 128
Sparta Team Automaailm32001030 - 127
EMÜ SK31020024 - 393
Tamsalu EBE30030011 - 420

U13 - 5-7 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
HK Kaigas/Kehtna PK22000016 - 46
Kuusalu21010014 - 63
Ääsmäe2002004 - 240

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Oskar Vikk 6 30 13 43
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 6 28 9 37
3 EMÜ SK Marcos Timmusk 6 24 7 31
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 6 11 16 27
5 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 6 14 12 26
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 6 14 12 26
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 6 20 5 25
8 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 6 14 8 22
9 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 6 13 9 22
10 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 6 10 6 16
11 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 4 7 6 13
12 Kuusalu Chris Felix Oja 4 11 1 12
13 EMÜ SK Robin Sepma 4 5 7 12
14 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 6 10 2 12
15 EMÜ SK Artur Kütt 6 6 6 12
16 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 6 9 2 11
17 Kuusalu Marten Mänd 6 6 4 10
18 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 6 5 5 10
19 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 6 4 6 10
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 6 2 7 9
21 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 5 3 8
22 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 6 8 0 8
23 Ääsmäe Rene Filippov 6 3 5 8
24 EMÜ SK Andreas Pehka 4 6 1 7
25 Ääsmäe Devin Meltsas 6 4 3 7
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 6 4 3 7
27 Kuusalu Ian Järve 6 2 5 7
28 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 4 4 2 6
29 Kuusalu Reelika Liiv 6 5 1 6
30 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 6 3 3 6
31 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 6 4 1 5
32 Kuusalu Kaspar Rüngenen 6 4 1 5
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 6 4 1 5
34 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 6 3 2 5
35 Sparta Team Automaailm Robin Savi 6 0 5 5
36 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 0 4 4
37 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 4 3 1 4
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 4 3 1 4
39 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 6 4 0 4
40 Kuusalu Kuldar Paalberg 6 3 1 4
41 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 6 3 1 4
42 EMÜ SK Jakob Puu 6 1 3 4
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 4 1 2 3
44 Kuusalu Joonas Arro 6 3 0 3
45 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 6 2 1 3
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 4 2 0 2
47 EMÜ SK Liisa Kaasik 4 1 1 2
48 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 4 1 1 2
49 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 6 1 1 2
50 Kuusalu Kaarel Priilinn 6 1 1 2
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 6 1 1 2
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 6 1 1 2
53 Kuusalu Rasmus Meigas 6 1 1 2
54 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 6 1 1 2
55 EMÜ SK Akim Solovjov 6 0 2 2
56 Kuusalu Allen Larin 6 0 2 2
57 Tamsalu EBE Joel Järv 6 0 2 2
58 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 6 0 2 2
59 Tamsalu EBE Romet Lipson 6 0 2 2
60 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 1 0 1
61 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 2 0 1 1
62 Kuusalu Norman Nikkarinen 2 0 1 1
63 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 3 0 1 1
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 4 0 1 1
65 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 4 0 1 1
66 Ääsmäe Tauro Nugis 4 0 1 1
67 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 6 1 0 1
68 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 6 1 0 1
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 6 1 0 1
70 Tamsalu EBE Markus Selter 6 1 0 1
71 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 6 1 0 1
72 Sparta Team Automaailm Roland Luht 6 1 0 1
73 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 6 0 1 1
74 EMÜ SK Marcus Pehka 6 0 1 1
75 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 6 0 1 1
76 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 6 0 1 1
77 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 0 0 0 0
78 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
79 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
80 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
81 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
82 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
83 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
84 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
85 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
86 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
87 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
88 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
89 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
90 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
91 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
92 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
94 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
95 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
96 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
97 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
98 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
99 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
100 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
101 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 0 0 0 0
102 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
103 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
105 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 1 0 0 0
106 Ääsmäe Kristo Kondrov 1 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 1 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 2 0 0 0
109 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 2 0 0 0
110 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 2 0 0 0
111 Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 0 0
112 Ääsmäe Karl Enok Pang 2 0 0 0
113 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 2 0 0 0
114 HK Kaigas/Kehtna PK Ranel Rahuoja 2 0 0 0
115 Tamsalu EBE Timo Allmäe 2 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 3 0 0 0
117 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 4 0 0 0
118 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 4 0 0 0
119 Ääsmäe Henri Ilisson 4 0 0 0
120 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 4 0 0 0
121 Kuusalu Märten Trei 4 0 0 0
122 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 4 0 0 0
123 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 4 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 4 0 0 0
125 Ääsmäe Aakon Hakkaja 5 0 0 0
126 Ääsmäe Aaron Hakkaja 6 0 0 0
127 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 6 0 0 0
128 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 6 0 0 0
129 Ääsmäe Juhan Reimal 6 0 0 0
130 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 6 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 6 0 0 0
132 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 6 0 0 0
133 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 6 0 0 0
134 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 6 0 0 0
135 Ääsmäe Mattias Tagarand 6 0 0 0
136 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 6 0 0 0

U13 - 1-4 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 3 11 9 20
2 EMÜ SK Andrei Solovjov 3 11 6 17
3 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 3 10 5 15
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 3 9 5 14
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 3 7 7 14
6 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 3 4 10 14
7 EMÜ SK Marcos Timmusk 3 9 4 13
8 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 3 5 3 8
9 Tamsalu EBE Oskar Vikk 3 7 0 7
10 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 3 3 4 7
11 EMÜ SK Robin Sepma 3 3 4 7
12 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 3 4 2 6
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 3 3 1 4
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 3 1 3 4
15 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 3 3 0 3
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 3 2 1 3
17 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 3 1 2 3
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 3 0 3 3
19 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 3 0 3 3
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 3 2 0 2
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 3 2 0 2
22 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 3 2 0 2
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 3 1 1 2
24 EMÜ SK Uku Malki 3 1 1 2
25 EMÜ SK Aleksandr Popenov 3 0 2 2
26 EMÜ SK Jakob Puu 3 0 2 2
27 Sparta Team Automaailm Robin Savi 3 0 2 2
28 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 3 1 0 1
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 3 1 0 1
30 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 3 1 0 1
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 3 1 0 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 3 0 1 1
33 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 3 0 1 1
34 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 3 0 1 1
35 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 3 0 1 1
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 3 0 1 1
37 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 3 0 1 1
38 Sparta Team Automaailm Roland Luht 3 0 1 1
39 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 0 0 0 0
41 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
42 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
43 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
44 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
45 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 0 0 0 0
46 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
47 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
48 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
49 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
50 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
51 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
52 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
54 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
55 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
56 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
57 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
59 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 0 0 0 0
60 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
62 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
65 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
66 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
67 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
68 Tamsalu EBE Romet Lipson 0 0 0 0
69 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 3 0 0 0
71 EMÜ SK Ekke Malki 3 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 3 0 0 0
73 Tamsalu EBE Joel Järv 3 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 3 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 3 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 3 0 0 0
77 Tamsalu EBE Markus Selter 3 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 3 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 3 0 0 0
80 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 3 0 0 0
81 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 3 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 3 0 0 0

U13 - 5-7 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 2 4 1 5
2 Kuusalu Marten Mänd 2 1 4 5
3 Kuusalu Chris Felix Oja 2 4 0 4
4 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 2 4 0 4
5 Kuusalu Reelika Liiv 2 3 0 3
6 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 2 1 2 3
7 Ääsmäe Devin Meltsas 2 2 0 2
8 Kuusalu Joonas Arro 2 2 0 2
9 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 2 0 2
10 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 2 2 0 2
11 Kuusalu Märten Trei 2 2 0 2
12 Ääsmäe Juhan Reimal 2 1 1 2
13 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 2 1 1 2
14 Kuusalu Allen Larin 2 0 2 2
15 Kuusalu Andreas Puusepp 2 0 2 2
16 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 2 0 2 2
17 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 2 1 0 1
18 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 2 1 0 1
19 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 2 1 0 1
20 Ääsmäe Rene Filippov 2 1 0 1
21 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 2 1 0 1
22 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 2 0 1 1
23 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 2 0 1 1
24 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 2 0 1 1
25 Ääsmäe Steven Mäenurm 2 0 1 1
26 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 2 0 1 1
27 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
28 Ääsmäe Henri Ilisson 0 0 0 0
29 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
30 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
31 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
32 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 0 0 0 0
33 Ääsmäe Karl Enok Pang 0 0 0 0
34 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
35 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
37 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
38 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
39 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
40 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
41 HK Kaigas/Kehtna PK Ranel Rahuoja 0 0 0 0
42 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
43 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
46 Ääsmäe Aakon Hakkaja 2 0 0 0
47 Ääsmäe Aaron Hakkaja 2 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 2 0 0 0
49 Kuusalu Ian Järve 2 0 0 0
50 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 0 0
51 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 2 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 2 0 0 0
53 Ääsmäe Mattias Tagarand 2 0 0 0
54 Kuusalu Rasmus Meigas 2 0 0 0
55 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 2 0 0 0
56 Ääsmäe Tauro Nugis 2 0 0 0
57 Kuusalu Tener Markus 2 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKMarcusPehka80493469,4
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg240654569,2
3. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu2401348764,9
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05MartinRosin240855564,7
5. Tamsalu EBEKarl RometAinso2401337959,4
6. ÄäsmäeMattiasTagarand24023413457,3
7. KuusaluAllenLarin2401337556,4
8. EMÜ SKArturMagomedkerimov160402152,5

U13 - 1-4 koht

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05Kaspar JaanHeljand60272488,9
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg120433172,1
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05MartinRosin60302170,0
4. Tamsalu EBEKarl RometAinso1201106861,8
5. EMÜ SKEkkeMalki120925357,6

U13 - 5-7 koht

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MarkusJakobson511100,0
2. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu75343088,2
3. KuusaluAllenLarin80332781,8
4. ÄäsmäeAaronHakkaja40362466,7
5. ÄäsmäeMattiasTagarand40301860,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |