U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 0 0 0 0
2 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 0 0 0 0
6 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
7 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
8 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 0 0 0 0
9 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
10 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
11 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
12 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
14 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
15 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
16 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
17 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
18 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
19 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
20 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 0 0 0 0
22 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
25 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
26 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
27 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
28 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
30 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
31 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
32 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
33 Kuusalu Jakob Lillenberg 0 0 0 0
34 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
36 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 0 0 0 0
37 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 0 0 0 0
38 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
39 Kuusalu Joosep Põllmaa 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 0 0 0 0
41 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Karl Perm 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
47 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 0 0 0 0
48 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
49 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
51 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
52 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
54 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 0 0 0 0
55 Kuusalu Kert Gebruk 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
57 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
58 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
61 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
62 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
63 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
64 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 0 0 0 0
67 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
69 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 0 0 0 0
70 EMÜ SK Mart Väljamäe 0 0 0 0
71 EMÜ SK Mart Väljamäe 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 0 0 0 0
73 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
74 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
75 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
76 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
77 Kuusalu Mihkel Ots 0 0 0 0
78 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
79 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
80 EMÜ SK Okko Jalli 0 0 0 0
81 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
82 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
83 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
84 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
87 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
89 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
90 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 0 0 0 0
92 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
93 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 0 0 0 0
94 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
95 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
96 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Roland Luht 0 0 0 0
99 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
100 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
101 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 0 0 0 0
102 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
103 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
104 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
105 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
107 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
108 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
109 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
110 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
111 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 0 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0

U13

SpartaOlivia 06EMÜTamsaluHK KaigasKuusaluSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm8 - 412 - 1
7 - 1
22 - 1
14 - 6
10 - 0
12 - 1
20 - 3105-17241
Jõgeva SK Tähe / Olivia 064 - 817 - 612 - 3
17 - 2
11 - 1
16 - 4
77-24152
EMÜ SK1 - 12
1 - 7
9 - 76 - 4
5 - 2
9 - 431-36123
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK1 - 22
6 - 14
6 - 177 - 915 - 315 - 8
10 - 4
60-7794
HK Kaigas/Kehtna PK0 - 10
1 - 12
3 - 12
2 - 17
4 - 6
2 - 5
3 - 154 - 219-7935
Kuusalu3 - 201 - 11
4 - 16
4 - 98 - 15
4 - 10
2 - 426-8506

U13

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm880000105 - 1724
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0665010077 - 2415
EMÜ SK64020031 - 3612
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK73040060 - 779
HK Kaigas/Kehtna PK81070019 - 793
Kuusalu70070026 - 850

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 8 23 28 51
2 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 7 38 5 43
3 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 8 18 21 39
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 6 28 8 36
5 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 8 22 8 30
6 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 7 18 9 27
7 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 8 14 10 24
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 6 13 10 23
9 Kuusalu Ian Järve 7 17 1 18
10 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 6 13 4 17
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 6 9 4 13
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 6 7 6 13
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 6 6 5 11
14 EMÜ SK Andreas Pehka 6 7 2 9
15 EMÜ SK Uku Malki 6 5 4 9
16 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 8 6 3 9
17 Sparta Team Automaailm Roland Luht 6 4 4 8
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 6 2 6 8
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 6 1 7 8
20 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 4 5 2 7
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 6 3 4 7
22 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 8 5 2 7
23 Sparta Team Automaailm Robin Savi 8 5 2 7
24 Kuusalu Joonas Arro 7 2 4 6
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 4 4 1 5
26 EMÜ SK Jakob Puu 4 3 2 5
27 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 5 1 4 5
28 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 6 3 2 5
29 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 8 5 0 5
30 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 8 4 1 5
31 EMÜ SK Sander Timmusk 4 3 1 4
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 4 0 4 4
33 EMÜ SK Akim Solovjov 6 0 4 4
34 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 8 3 1 4
35 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 6 2 1 3
36 Kuusalu Andreas Puusepp 7 2 1 3
37 Kuusalu Mihkel Ots 7 1 2 3
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 3 2 0 2
39 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 4 1 1 2
40 EMÜ SK Daniel Nemvalts 4 0 2 2
41 EMÜ SK Liisa Kaasik 6 0 2 2
42 Kuusalu Kaspar Rüngenen 7 2 0 2
43 Kuusalu Jakob Lillenberg 7 1 1 2
44 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 7 1 1 2
45 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 8 1 1 2
46 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 8 1 1 2
47 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 1 0 1
48 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 2 0 1 1
49 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 2 0 1 1
50 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 4 1 0 1
51 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 4 1 0 1
52 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 4 0 1 1
53 Kuusalu Kaarel Priilinn 4 0 1 1
54 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 4 0 1 1
55 Kuusalu Ann Järve 5 1 0 1
56 Kuusalu Joosep Põllmaa 5 0 1 1
57 Kuusalu Risto Liivo 5 0 1 1
58 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 6 0 1 1
59 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 7 0 1 1
60 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 8 1 0 1
61 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
62 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
63 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
64 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
65 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
66 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
67 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
68 EMÜ SK Okko Jalli 0 0 0 0
69 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
71 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
72 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
73 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
74 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
75 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 1 0 0 0
76 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 1 0 0 0
77 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 1 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 1 0 0 0
79 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 2 0 0 0
80 EMÜ SK Hanna Pihu 2 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Karl Perm 2 0 0 0
82 EMÜ SK Ott Tera 2 0 0 0
83 Kuusalu Rasmus Karro 2 0 0 0
84 EMÜ SK Remi Väärt 2 0 0 0
85 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 3 0 0 0
86 Kuusalu Maia Järve 3 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 3 0 0 0
88 EMÜ SK Ekke Malki 4 0 0 0
89 Kuusalu Kert Gebruk 4 0 0 0
90 EMÜ SK Mart Väljamäe 4 0 0 0
91 EMÜ SK Mart Väljamäe 4 0 0 0
92 EMÜ SK Teigo Toomsalu 4 0 0 0
93 Kuusalu Hugo Saul 5 0 0 0
94 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 5 0 0 0
95 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 5 0 0 0
96 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 5 0 0 0
97 Kuusalu Norman Nikkarinen 5 0 0 0
98 Kuusalu Sebastian Palu 5 0 0 0
99 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 6 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 6 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 6 0 0 0
102 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 6 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 6 0 0 0
104 EMÜ SK Oskar Männik 6 0 0 0
105 Kuusalu Hendrik Madisson 7 0 0 0
106 Kuusalu Mattias Mänd 7 0 0 0
107 Kuusalu Märten Trei 7 0 0 0
108 Kuusalu Rasmus Meigas 7 0 0 0
109 Kuusalu Robin Patrik Närska 7 0 0 0
110 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 8 0 0 0
111 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 8 0 0 0
112 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 8 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 8 0 0 0

U13

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg107262492,3
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand124756181,3
3. EMÜ SKTeigoToomsalu102604778,3
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin80443477,3
5. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu68795772,2
6. Sparta Team AutomaailmRasmus HendrikHeiskanen165483368,8
7. HK Kaigas/Kehtna PKAimarMöldri20417311667,1
8. KuusaluHendrik Madisson17016611166,9
9. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm68493265,3
10. EMÜ SKEkkeMalki102654264,6
11. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKMehisRies1701347455,2
12. KuusaluMärtenTrei68663654,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |