U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
2 HC Vipers Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 HC Vipers Allan Ahven 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 0 0 0 0
6 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
7 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
8 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
9 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
10 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 0 0 0 0
11 HC Vipers Artemi Ertti 0 0 0 0
12 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 0 0 0 0
13 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
15 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
17 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
19 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
20 Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
21 Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
22 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
23 HC Vipers Filipp Freiman 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 0 0 0 0
26 Jäneda SK Gustav Salm 0 0 0 0
27 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
28 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
29 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
31 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
32 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
33 HC Vipers Jaroslav Novikov 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
35 HC Vipers Jegor Smõkov 0 0 0 0
36 Jäneda SK Johann-Peter Grave 0 0 0 0
37 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 0 0 0 0
39 Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
40 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
43 Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
44 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
48 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
49 Jäneda SK Marcus Jürman 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 0 0 0 0
54 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
55 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
56 Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
57 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
58 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oliver Raudsepp 0 0 0 0
61 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
62 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
63 HC Vipers Pavel Blitshtein 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 0 0 0 0
67 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
68 Jäneda SK Remo-Marten Soorand 0 0 0 0
69 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
70 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
71 Jäneda SK Robert Sillandi 0 0 0 0
72 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
73 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
74 Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
75 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
76 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
77 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Silver Raudsepp 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
80 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
81 HC Vipers Timofei Bereznoi 0 0 0 0
82 HC Vipers Timur Alihodzin 0 0 0 0
83 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
84 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 0 0 0 0

U11

U11

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK99000058 - 2427
Jõgeva SK Tähe / Olivia 07107120078 - 3223
Sparta Team Automaailm104150054 - 5914
HC Vipers94041046 - 3013
Jäneda SK91071031 - 774
Kuusalu91080026 - 713

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 10 31 6 37
2 Jäneda SK Keimo Kari 8 22 4 26
3 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 9 17 3 20
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 10 13 7 20
5 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 9 15 4 19
6 EMÜ SK Andreas Pehka 9 15 3 18
7 HC Vipers Jegor Smõkov 9 14 4 18
8 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 7 10 7 17
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 10 10 7 17
10 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 7 9 7 16
11 HC Vipers Aleksander Kudeviita 9 9 5 14
12 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 9 9 5 14
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 9 8 5 13
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 10 8 5 13
15 EMÜ SK Uku Malki 9 10 2 12
16 EMÜ SK Jakob Puu 9 6 6 12
17 EMÜ SK Akim Solovjov 9 6 5 11
18 HC Vipers Timofei Bereznoi 5 5 5 10
19 HC Vipers Artemi Ertti 8 4 6 10
20 Kuusalu Sebastian Palu 7 5 4 9
21 Kuusalu Ian Järve 8 9 0 9
22 HC Vipers Pavel Blitshtein 8 4 5 9
23 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 8 3 4 7
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 10 4 3 7
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 10 2 5 7
26 Kuusalu Mattias Mänd 6 2 4 6
27 Jäneda SK Gustav Salm 8 4 2 6
28 Kuusalu Norman Nikkarinen 8 1 5 6
29 Kuusalu Hendrik Madisson 9 5 1 6
30 EMÜ SK Matvei Kalamees 6 3 2 5
31 HC Vipers Jaroslav Novikov 7 4 1 5
32 Kuusalu Risto Liivo 9 4 1 5
33 HC Vipers Andrei Borodin 8 3 1 4
34 EMÜ SK Hanna Pihu 9 2 2 4
35 HC Vipers Timur Alihodzin 9 2 2 4
36 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 9 1 2 3
37 Jäneda SK Remo-Marten Soorand 4 1 1 2
38 Jäneda SK Marcus Jürman 5 1 1 2
39 EMÜ SK Ott Tera 7 1 1 2
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 8 0 2 2
41 Jäneda SK Eudor Velleramm 8 0 2 2
42 Jäneda SK Johann-Peter Grave 8 0 2 2
43 EMÜ SK Ekke Malki 9 0 2 2
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 9 0 2 2
45 EMÜ SK Oskar Männik 9 0 2 2
46 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 4 1 0 1
47 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 5 0 1 1
48 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 7 1 0 1
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 8 0 1 1
50 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 9 1 0 1
51 EMÜ SK Daniel Nemvalts 9 0 1 1
52 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 0 0 0 0
53 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
54 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
56 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
57 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
58 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
59 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
61 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
62 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
63 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 1 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oliver Raudsepp 1 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Silver Raudsepp 1 0 0 0
67 Kuusalu Ann Järve 2 0 0 0
68 EMÜ SK Felix Solovjov 3 0 0 0
69 EMÜ SK Remi Väärt 3 0 0 0
70 Jäneda SK Erik Piirsalu 4 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 5 0 0 0
72 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 6 0 0 0
73 Jäneda SK Mehis Ries 6 0 0 0
74 Jäneda SK Robert Sillandi 6 0 0 0
75 Jäneda SK Vahur Ries 6 0 0 0
76 HC Vipers Filipp Freiman 8 0 0 0
77 Jäneda SK Kris Koppel 8 0 0 0
78 Kuusalu Maia Järve 8 0 0 0
79 Jäneda SK Sander Nagornõi 8 0 0 0
80 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 8 0 0 0
81 HC Vipers Allan Ahven 9 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 9 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 9 0 0 0
84 Kuusalu Robin Patrik Närska 9 0 0 0
85 EMÜ SK Sander Timmusk 9 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 10 0 0 0

U11

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC VipersTimurAlihodzin150836881,9
2. EMÜ SKEkkeMalki2701118778,4
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin27013710778,1
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07Kert KristjanKukk309777,8
5. HC VipersAllanAhven120634876,2
6. KuusaluBruno SergioTreufeld1201098376,2
7. KuusaluIanJärve60664974,2
8. KuusaluHendrik Madisson90997171,7
9. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg24818813370,7
10. Sparta Team AutomaailmKaspar GregorNiineorg2213969,2
11. Jäneda SKSanderNagornõi120926267,4
12. Jäneda SKSebastianNagornõi120925054,4
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |