U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
2 HC Vipers Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 HC Vipers Allan Ahven 0 0 0 0
5 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
6 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
7 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
8 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
9 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 0 0 0 0
10 HC Vipers Artemi Ertti 0 0 0 0
11 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 0 0 0 0
12 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
14 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
15 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
16 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
18 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
19 Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
20 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
21 HC Vipers Filipp Freiman 0 0 0 0
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 0 0 0 0
24 Jäneda SK Gustav Salm 0 0 0 0
25 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
26 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
27 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
29 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
30 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
31 HC Vipers Jaroslav Novikov 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
33 HC Vipers Jegor Smõkov 0 0 0 0
34 Jäneda SK Johann-Peter Grave 0 0 0 0
35 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 0 0 0 0
37 Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
38 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
41 Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
42 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
46 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
47 Jäneda SK Marcus Jürman 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 0 0 0 0
52 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
53 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
54 Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
55 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
56 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 0 0 0 0
58 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
59 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
60 HC Vipers Pavel Blitshtein 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 0 0 0 0
64 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
65 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
66 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
67 Jäneda SK Robert Sillandi 0 0 0 0
68 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
69 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
70 Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
71 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
72 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
73 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
75 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
76 HC Vipers Timofei Bereznoi 0 0 0 0
77 HC Vipers Timur Alihodzin 0 0 0 0
78 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
79 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 0 0 0 0

U11

EMÜOlivia 07VipersSpartaJänedaKuusaluSuhePunkteKoht
EMÜ SK5 - 47 - 59 - 47 - 228-15121
Jõgeva SK Tähe / Olivia 074 - 57 - 314 - 211 - 636-1692
HC Vipers3 - 73 - 66 - 09 - 021-1363
Sparta Team Automaailm5 - 72 - 146 - 36 - 219-2664
Jäneda SK4 - 96 - 110 - 68 - 418-3035
Kuusalu2 - 70 - 92 - 64 - 88-3006

U11

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK44000028 - 1512
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0743010036 - 169
HC Vipers42020021 - 136
Sparta Team Automaailm42020019 - 266
Jäneda SK41030018 - 303
Kuusalu4004008 - 300

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 4 17 2 19
2 Jäneda SK Keimo Kari 4 14 2 16
3 EMÜ SK Andreas Pehka 4 8 3 11
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 4 6 4 10
5 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 4 6 4 10
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 4 4 5 9
7 HC Vipers Pavel Blitshtein 4 4 5 9
8 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 4 6 2 8
9 HC Vipers Aleksander Kudeviita 4 5 3 8
10 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 4 7 0 7
11 HC Vipers Jegor Smõkov 4 6 1 7
12 EMÜ SK Jakob Puu 4 4 3 7
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 4 4 2 6
14 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 4 3 3 6
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 4 2 4 6
16 HC Vipers Timofei Bereznoi 3 3 2 5
17 EMÜ SK Uku Malki 4 4 1 5
18 EMÜ SK Akim Solovjov 4 3 2 5
19 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 4 2 3 5
20 Kuusalu Sebastian Palu 4 2 3 5
21 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 4 2 2 4
22 EMÜ SK Matvei Kalamees 3 2 1 3
23 Kuusalu Risto Liivo 4 3 0 3
24 HC Vipers Jaroslav Novikov 4 2 1 3
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 4 1 2 3
26 EMÜ SK Hanna Pihu 4 1 2 3
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 4 1 2 3
28 Jäneda SK Marcus Jürman 3 1 1 2
29 HC Vipers Artemi Ertti 3 0 2 2
30 Kuusalu Hendrik Madisson 4 2 0 2
31 Jäneda SK Gustav Salm 4 1 1 2
32 EMÜ SK Ekke Malki 4 0 2 2
33 Jäneda SK Eudor Velleramm 4 0 2 2
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 4 0 2 2
35 Kuusalu Norman Nikkarinen 3 0 1 1
36 HC Vipers Andrei Borodin 4 1 0 1
37 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 4 1 0 1
38 Kuusalu Ian Järve 4 1 0 1
39 Jäneda SK Johann-Peter Grave 4 0 1 1
40 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 4 0 1 1
41 EMÜ SK Ott Tera 4 0 1 1
42 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
43 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
45 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
46 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
47 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
48 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
49 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
52 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
53 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
54 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
55 Kuusalu Ann Järve 1 0 0 0
56 Kuusalu Mattias Mänd 1 0 0 0
57 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 2 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 2 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 2 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 2 0 0 0
61 Jäneda SK Robert Sillandi 2 0 0 0
62 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 3 0 0 0
63 EMÜ SK Remi Väärt 3 0 0 0
64 HC Vipers Allan Ahven 4 0 0 0
65 EMÜ SK Daniel Nemvalts 4 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 4 0 0 0
67 HC Vipers Filipp Freiman 4 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 4 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 4 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 4 0 0 0
71 Jäneda SK Kris Koppel 4 0 0 0
72 Kuusalu Maia Järve 4 0 0 0
73 Jäneda SK Mehis Ries 4 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 4 0 0 0
75 EMÜ SK Oskar Männik 4 0 0 0
76 Kuusalu Robin Patrik Närska 4 0 0 0
77 Jäneda SK Sander Nagornõi 4 0 0 0
78 EMÜ SK Sander Timmusk 4 0 0 0
79 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 4 0 0 0
80 HC Vipers Timur Alihodzin 4 0 0 0
81 Jäneda SK Vahur Ries 4 0 0 0

U11

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKEkkeMalki120533871,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |