U11

EMÜ SK   
 EMÜ SK  
Sparta Team Automaailm10-5  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 EMÜ SK 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 075-1 
HC Vipers6-2  
Sparta Team Automaailm    
 HC Vipers   
HC Vipers3-5   
EMÜ SK  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 07  
HC Vipers  
Sparta Team Automaailm  
Jäneda SK  
Kuusalu  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Jakob Puu 2 3 2 5
2 HC Vipers Artemi Ertti 2 4 0 4
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 2 3 1 4
4 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 2 3 1 4
5 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 3 0 3
6 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 2 1 3
7 EMÜ SK Uku Malki 2 2 1 3
8 EMÜ SK Andreas Pehka 2 2 0 2
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 2 2 0 2
10 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 2 0 2
11 EMÜ SK Hanna Pihu 2 1 1 2
12 HC Vipers Timofei Bereznoi 2 1 1 2
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 2 0 2 2
14 HC Vipers Jegor Smõkov 2 0 2 2
15 HC Vipers Timur Alihodzin 2 0 2 2
16 EMÜ SK Akim Solovjov 2 1 0 1
17 HC Vipers Aleksander Kudeviita 2 1 0 1
18 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 2 1 0 1
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 2 1 0 1
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 2 1 0 1
21 HC Vipers Pavel Blitshtein 2 1 0 1
22 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 2 1 0 1
23 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 2 1 0 1
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 2 0 1 1
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 2 0 1 1
26 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 2 0 1 1
27 EMÜ SK Ott Tera 2 0 1 1
28 EMÜ SK Sander Timmusk 2 0 1 1
29 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
30 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
31 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
32 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 0 0 0 0
33 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 0 0 0 0
34 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
35 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
36 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
37 Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
38 Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
39 Jäneda SK Gustav Salm 0 0 0 0
40 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
41 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
42 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
43 HC Vipers Jaroslav Novikov 0 0 0 0
44 Jäneda SK Johann-Peter Grave 0 0 0 0
45 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
46 Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
47 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
48 Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
49 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
52 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
53 Jäneda SK Marcus Jürman 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 0 0 0 0
55 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
56 Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
57 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
58 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oliver Raudsepp 0 0 0 0
60 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
61 Jäneda SK Remo-Marten Soorand 0 0 0 0
62 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
63 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
64 Jäneda SK Robert Sillandi 0 0 0 0
65 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
66 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
67 Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
68 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
69 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Silver Raudsepp 0 0 0 0
71 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
72 HC Vipers Allan Ahven 2 0 0 0
73 EMÜ SK Ekke Malki 2 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 2 0 0 0
75 EMÜ SK Felix Solovjov 2 0 0 0
76 HC Vipers Filipp Freiman 2 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 2 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 2 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 2 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 2 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 2 0 0 0
83 EMÜ SK Oskar Männik 2 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 2 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 2 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKEkkeMalki60241875,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin60261973,1
3. HC VipersAllanAhven60332472,7
4. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg60402562,5

U11

U11

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK1010000063 - 2430
Jõgeva SK Tähe / Olivia 07107120078 - 3223
HC Vipers105041053 - 3216
Sparta Team Automaailm104150054 - 5914
Jäneda SK101081031 - 824
Kuusalu101090028 - 783

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 10 31 6 37
2 Jäneda SK Keimo Kari 8 22 4 26
3 HC Vipers Jegor Smõkov 10 19 5 24
4 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 9 17 3 20
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 10 13 7 20
6 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 9 15 4 19
7 EMÜ SK Andreas Pehka 9 15 3 18
8 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 7 10 7 17
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 10 10 7 17
10 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 7 9 7 16
11 HC Vipers Aleksander Kudeviita 10 9 6 15
12 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 9 9 5 14
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 9 8 5 13
14 HC Vipers Artemi Ertti 9 5 8 13
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 10 8 5 13
16 EMÜ SK Uku Malki 9 10 2 12
17 EMÜ SK Jakob Puu 9 6 6 12
18 EMÜ SK Akim Solovjov 9 6 5 11
19 HC Vipers Timofei Bereznoi 5 5 5 10
20 Kuusalu Ian Järve 9 10 0 10
21 HC Vipers Pavel Blitshtein 9 5 5 10
22 Kuusalu Sebastian Palu 8 5 4 9
23 Kuusalu Hendrik Madisson 10 6 2 8
24 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 8 3 4 7
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 10 4 3 7
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 10 2 5 7
27 Kuusalu Mattias Mänd 7 2 4 6
28 Jäneda SK Gustav Salm 8 4 2 6
29 Kuusalu Norman Nikkarinen 9 1 5 6
30 EMÜ SK Matvei Kalamees 6 3 2 5
31 HC Vipers Jaroslav Novikov 7 4 1 5
32 Kuusalu Risto Liivo 9 4 1 5
33 HC Vipers Andrei Borodin 8 3 1 4
34 EMÜ SK Hanna Pihu 9 2 2 4
35 HC Vipers Timur Alihodzin 10 2 2 4
36 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 9 1 2 3
37 Jäneda SK Remo-Marten Soorand 4 1 1 2
38 Jäneda SK Marcus Jürman 5 1 1 2
39 EMÜ SK Ott Tera 7 1 1 2
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 8 0 2 2
41 Jäneda SK Eudor Velleramm 8 0 2 2
42 Jäneda SK Johann-Peter Grave 8 0 2 2
43 EMÜ SK Ekke Malki 9 0 2 2
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 9 0 2 2
45 EMÜ SK Oskar Männik 9 0 2 2
46 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 4 1 0 1
47 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 6 0 1 1
48 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 7 1 0 1
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 8 0 1 1
50 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 9 1 0 1
51 EMÜ SK Daniel Nemvalts 9 0 1 1
52 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 0 0 0 0
53 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
54 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
56 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
57 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
58 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
59 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
61 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
62 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
63 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 1 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oliver Raudsepp 1 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Silver Raudsepp 1 0 0 0
67 Kuusalu Ann Järve 2 0 0 0
68 EMÜ SK Felix Solovjov 3 0 0 0
69 EMÜ SK Remi Väärt 3 0 0 0
70 Jäneda SK Erik Piirsalu 4 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 5 0 0 0
72 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 6 0 0 0
73 Jäneda SK Mehis Ries 6 0 0 0
74 Jäneda SK Robert Sillandi 6 0 0 0
75 Jäneda SK Vahur Ries 6 0 0 0
76 HC Vipers Filipp Freiman 8 0 0 0
77 Jäneda SK Kris Koppel 8 0 0 0
78 Jäneda SK Sander Nagornõi 8 0 0 0
79 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 8 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 9 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 9 0 0 0
82 Kuusalu Maia Järve 9 0 0 0
83 EMÜ SK Sander Timmusk 9 0 0 0
84 HC Vipers Allan Ahven 10 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 10 0 0 0
86 Kuusalu Robin Patrik Närska 10 0 0 0

U11

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC VipersTimurAlihodzin150836881,9
2. EMÜ SKEkkeMalki2701118778,4
3. HC VipersAllanAhven150786178,2
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin27013710778,1
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07Kert KristjanKukk309777,8
6. KuusaluBruno SergioTreufeld15014311076,9
7. KuusaluIanJärve60664974,2
8. KuusaluHendrik Madisson90997171,7
9. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg24818813370,7
10. Sparta Team AutomaailmKaspar GregorNiineorg2213969,2
11. Jäneda SKSanderNagornõi120926267,4
12. Jäneda SKSebastianNagornõi120925054,4

U11 - karikavõistlused

EMÜOlivia 07KuusaluJänedaSuhePunkteKoht
EMÜ SK5 - 45 - 010-451
Jõgeva SK Tähe / Olivia 074 - 513 - 017-542
Kuusalu0 - 59 - 19-633
Jäneda SK0 - 131 - 91-2204

 

EMÜ SK   
 EMÜ SK  
Kuusalu5-0  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 EMÜ SK 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 075-4 LA 
Jäneda SK13-0  
Kuusalu    
 Kuusalu   
Jäneda SK9-1   
1. kohtEMÜ SK  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 07  
3. kohtKuusalu  
4. kohtJäneda SK  

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 2 6 1 7
2 Kuusalu Ian Järve 2 6 0 6
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 2 4 2 6
4 Kuusalu Mattias Mänd 2 2 3 5
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 2 3 1 4
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 2 0 4 4
7 EMÜ SK Jakob Puu 2 3 0 3
8 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 2 1 3
9 EMÜ SK Sander Timmusk 2 0 3 3
10 EMÜ SK Andreas Pehka 2 2 0 2
11 EMÜ SK Akim Solovjov 2 1 1 2
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 2 0 2 2
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 2 0 2 2
14 Kuusalu Sebastian Palu 2 0 2 2
15 EMÜ SK Uku Malki 2 0 2 2
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 2 1 0 1
17 EMÜ SK Ekke Malki 2 1 0 1
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 2 1 0 1
19 Jäneda SK Keimo Kari 2 1 0 1
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 2 1 0 1
21 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 1 0 1
22 Kuusalu Norman Nikkarinen 2 1 0 1
23 Jäneda SK Gustav Salm 2 0 1 1
24 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
25 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 0 0 0 0
26 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
27 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
28 Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
29 Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
31 Jäneda SK Marcus Jürman 0 0 0 0
32 Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
33 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oliver Raudsepp 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 0 0 0 0
36 EMÜ SK Remi Väärt (Duubel) 0 0 0 0
37 Jäneda SK Remo-Marten Soorand 0 0 0 0
38 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
39 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
40 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 2 0 0 0
41 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 2 0 0 0
42 Jäneda SK Eudor Velleramm 2 0 0 0
43 EMÜ SK Felix Solovjov 2 0 0 0
44 EMÜ SK Hanna Pihu 2 0 0 0
45 Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 0 0
46 EMÜ SK Henri Kutsar 2 0 0 0
47 Jäneda SK Johann-Peter Grave 2 0 0 0
48 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 2 0 0 0
49 Kuusalu Maia Järve 2 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 2 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 2 0 0 0
52 EMÜ SK Oskar Männik 2 0 0 0
53 EMÜ SK Ott Tera 2 0 0 0
54 Kuusalu Risto Liivo 2 0 0 0
55 Jäneda SK Robert Sillandi 2 0 0 0
56 EMÜ SK Romet Pihelgas 2 0 0 0
57 EMÜ SK Romet Piir 2 0 0 0
58 Jäneda SK Sander Nagornõi 2 0 0 0
59 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 2 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Silver Raudsepp 2 0 0 0
61 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKTeigoToomsalu301414100,0
2. KuusaluBruno SergioTreufeld60423685,7
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin60322784,4
4. EMÜ SKEkkeMalki30161275,0
5. Jäneda SKEudorVelleramm60634165,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |