Teine liiga - põhi/lääs

Bändidos/Floorball.ee   
 Eesti Maaülikooli SK III  
Eesti Maaülikooli SK III2-1  
Valga Välk Eesti Maaülikooli SK III 
 Valga Välk8-3 
SK Pro Sura2-1  
Tartu Tornaado  Tartu Tornaado
 Tartu Tornaado 9-1
Sinimäe6-2  
SK Rapla Tartu Tornaado 
 SK Rapla5-1 
Jäneda II6-2  
 SK Rapla   
  Valga Välk  
 Valga Välk4-3 LA  
Tartu Tornaado  
Eesti Maaülikooli SK III  
Valga Välk  
SK Rapla  
Bändidos/Floorball.ee  
SK Pro Sura  
Jäneda II  
Sinimäe  
Viljandi Metall  
Tabasalu Spordikompleks  
Sparta Team Automaailm III  
SK Nordic  
Saue SHK  
Vana hea puur (Tartu)  
KH Energia-Konsult  
Jõgeva SK Tähe III  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Rapla Priit Bachmann 3 3 4 7
2 SK Rapla Marek Lairand 3 4 2 6
3 SK Rapla Aivo Täpsi 3 3 1 4
4 Sinimäe Andre Lausmaa 1 1 0 1
5 Bändidos/Floorball.ee Anti Aasma 1 1 0 1
6 SK Pro Sura Leonid Ovtšinnikov 1 1 0 1
7 Bändidos/Floorball.ee Rainer Rannula 1 1 0 1
8 Bändidos/Floorball.ee Rainis Provornikov 1 1 0 1
9 Sinimäe Erik Joasaare 1 0 1 1
10 Bändidos/Floorball.ee Mikko Iiskonmäki 1 0 1 1
11 SK Pro Sura Tero Päivärinta 1 0 1 1
12 SK Rapla Priit Põldmaa 3 1 0 1
13 SK Rapla Priit Pärna 3 0 1 1
14 SK Rapla Ranno Grauen 3 0 1 1
15 SK Rapla Tauno Sau 3 0 1 1
16 Sparta Team Automaailm III Aarto Pihlapuu 0 0 0 0
17 SK Pro Sura Ahto Mast 0 0 0 0
18 Saue SHK Alvar Albi 0 0 0 0
19 SK Pro Sura Alver Padu 0 0 0 0
20 Sinimäe Andero Hännikäinen 0 0 0 0
21 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov 0 0 0 0
22 Saue SHK Andres Vavilov 0 0 0 0
23 Saue SHK Andrus Kolks 0 0 0 0
24 KH Energia-Konsult Annes Märtsimaa 0 0 0 0
25 Tabasalu Spordikompleks Anti Peever 0 0 0 0
26 KH Energia-Konsult Dmitri Peramets 0 0 0 0
27 KH Energia-Konsult Eero Pajuviidik 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm III Egert Unga 0 0 0 0
29 Bändidos/Floorball.ee Erki Kärblane 0 0 0 0
30 Saue SHK Erki Vaigro 0 0 0 0
31 Sinimäe Erkki Seinre 0 0 0 0
32 Tabasalu Spordikompleks Erkki Teedla 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm III Ermo Jõgi 0 0 0 0
34 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm III Gerdo Unga 0 0 0 0
36 Saue SHK Henrico Renzel 0 0 0 0
37 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
38 KH Energia-Konsult Indrek Korb 0 0 0 0
39 Tabasalu Spordikompleks Indrek Pajuste 0 0 0 0
40 KH Energia-Konsult Indrek Sinisaar 0 0 0 0
41 KH Energia-Konsult Ivari Järvekald 0 0 0 0
42 Saue SHK Jaanus-Arno Sarapuu 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm III Janar Kolk 0 0 0 0
44 KH Energia-Konsult Janek Lauter 0 0 0 0
45 Tabasalu Spordikompleks Janos Gustsin 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin 0 0 0 0
47 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
48 Tabasalu Spordikompleks Kauri Adman 0 0 0 0
49 KH Energia-Konsult Keio Kanna 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm III Kenet Hiiuväin 0 0 0 0
51 KH Energia-Konsult Kevin Kadak 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 0 0 0 0
53 Bändidos/Floorball.ee Kristjan Jägel 0 0 0 0
54 Tabasalu Spordikompleks Kristjan Koppel 0 0 0 0
55 Saue SHK Kristjan Künnapas 0 0 0 0
56 KH Energia-Konsult Kristo Sepp 0 0 0 0
57 Tabasalu Spordikompleks Lauri Pelapson 0 0 0 0
58 Bändidos/Floorball.ee Marek Suurniit 0 0 0 0
59 KH Energia-Konsult Margus Peet 0 0 0 0
60 Saue SHK Margus Saar 0 0 0 0
61 KH Energia-Konsult Margus Sinisaar 0 0 0 0
62 Saue SHK Marko Vainomäe 0 0 0 0
63 Tabasalu Spordikompleks Mart Amberman 0 0 0 0
64 Saue SHK Mart Käit 0 0 0 0
65 KH Energia-Konsult Mart Rasva 0 0 0 0
66 Bändidos/Floorball.ee Marten Liivik 0 0 0 0
67 Saue SHK Marti Pärna 0 0 0 0
68 KH Energia-Konsult Martin Kärner 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk 0 0 0 0
70 Tabasalu Spordikompleks Meelis Pilv 0 0 0 0
71 SK Pro Sura Mihkel Keinast 0 0 0 0
72 Saue SHK Mihkel Selberg 0 0 0 0
73 Tabasalu Spordikompleks Morten Koppel 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm III Morten Talviste 0 0 0 0
75 Bändidos/Floorball.ee Olavi Jõesaar 0 0 0 0
76 KH Energia-Konsult Peeter Subbi 0 0 0 0
77 Tabasalu Spordikompleks Per Lindberg 0 0 0 0
78 Tabasalu Spordikompleks Priit Matiisen 0 0 0 0
79 KH Energia-Konsult Raimo Roots 0 0 0 0
80 KH Energia-Konsult Rain Odramaa 0 0 0 0
81 Tabasalu Spordikompleks Rain Pelapson 0 0 0 0
82 Saue SHK Rainer Orav 0 0 0 0
83 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
84 Saue SHK Ramon Ruotsi 0 0 0 0
85 KH Energia-Konsult Rando Hallik 0 0 0 0
86 KH Energia-Konsult Rasmus Eimla 0 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm III Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm III Raul Hanson 0 0 0 0
89 Sinimäe Raul Orupõld 0 0 0 0
90 KH Energia-Konsult Reigo Podar 0 0 0 0
91 Saue SHK Rene Lääts 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm III Renek-Ken Külvi 0 0 0 0
93 KH Energia-Konsult Riho Muuga 0 0 0 0
94 Tabasalu Spordikompleks Risto Martin 0 0 0 0
95 Sinimäe Risto Pakkonen 0 0 0 0
96 Saue SHK Roger Roos 0 0 0 0
97 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
98 SK Rapla Siim Viisut 0 0 0 0
99 Bändidos/Floorball.ee Silver Tamme 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm III Sten Ritson 0 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi 0 0 0 0
102 Saue SHK Tarmo Pöör 0 0 0 0
103 Tabasalu Spordikompleks Tarmo Tähiste 0 0 0 0
104 SK Rapla Tiit Leier 0 0 0 0
105 Tabasalu Spordikompleks Toomas Erikson 0 0 0 0
106 Tabasalu Spordikompleks Toomas Kibus 0 0 0 0
107 Saue SHK Urmas Vainomäe 0 0 0 0
108 Tabasalu Spordikompleks Valdo Rüütelmaa 0 0 0 0
109 KH Energia-Konsult Vambo Plaks 0 0 0 0
110 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
111 Bändidos/Floorball.ee Aleksander Shein 1 0 0 0
112 SK Pro Sura Andrei Koptjajev 1 0 0 0
113 SK Pro Sura Boriss Tsarjov 1 0 0 0
114 SK Pro Sura Erlend Pakk 1 0 0 0
115 SK Pro Sura Holger Kask 1 0 0 0
116 SK Pro Sura Jaanus Mäe 1 0 0 0
117 SK Pro Sura Jarno Manni 1 0 0 0
118 SK Pro Sura Jüri Reitel 1 0 0 0
119 Bändidos/Floorball.ee Kaido Lindre 1 0 0 0
120 SK Rapla Kaito Kuusing 1 0 0 0
121 Bändidos/Floorball.ee Kaupo Kaur 1 0 0 0
122 SK Rapla Kaur Vaabel 1 0 0 0
123 Sinimäe Mark Meema 1 0 0 0
124 Sinimäe Martin Öövel 1 0 0 0
125 Sinimäe Mikk Põldmäe 1 0 0 0
126 SK Pro Sura Märt Paju 1 0 0 0
127 Sinimäe Ott Põldmäe 1 0 0 0
128 Bändidos/Floorball.ee Priit Paenurm 1 0 0 0
129 SK Pro Sura Roland Kutsar 1 0 0 0
130 Bändidos/Floorball.ee Silver Palu 1 0 0 0
131 SK Pro Sura Sven Palusoo 1 0 0 0
132 Sinimäe Tambet Masik 1 0 0 0
133 Sinimäe Tauno Koppel 1 0 0 0
134 Bändidos/Floorball.ee Urmas Aun 1 0 0 0
135 SK Pro Sura Urmas Järg 1 0 0 0
136 SK Rapla Veiko Mõtsnik 1 0 0 0
137 SK Pro Sura Victor Kharitanovich 1 0 0 0
138 Sinimäe Vitali Sõtšjov 1 0 0 0
139 SK Rapla Andres Männik 2 0 0 0
140 SK Rapla Indrek Zoober 2 0 0 0
141 SK Rapla Tenno Samuel 2 0 0 0
142 SK Rapla Allan Laurimäe 3 0 0 0
143 SK Rapla Andrei Luige 3 0 0 0
144 SK Rapla Kaspar Suits 3 0 0 0
145 SK Rapla Mikk Virki 3 0 0 0
146 SK Rapla Sander Kirs 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK Pro SuraUrmasJärg111100,0
2. SK Pro SuraMärtPaju44252392,0
3. Bändidos/Floorball.eeKaupoKaur55302686,7
4. SK RaplaKasparSuits136816884,0
5. SinimäeVitaliSõtšjov45322681,3

Teine liiga - põhi/lääs

BändidosRaplaPro SuraSinimäeSparta IIITabasaluSaueKH Energia-KonsultSuhePunkteKoht
Bändidos/Floorball.ee7 - 66 - 37 - 24 - 52 - 06 - 012 - 244-18191
SK Rapla6 - 73 - 210 - 04 - 63 - 59 - 57 - 442-29122
SK Pro Sura3 - 62 - 36 - 17 - 34 - 11 - 46 - 329-21123
Sinimäe2 - 70 - 101 - 64 - 38 - 42 - 15 - 122-32124
Sparta Team Automaailm III5 - 46 - 43 - 73 - 41 - 310 - 114 - 342-26115
Tabasalu Spordikompleks0 - 25 - 31 - 44 - 83 - 15 - 47 - 425-26116
Saue SHK0 - 65 - 94 - 11 - 21 - 104 - 56 - 421-3777
KH Energia-Konsult2 - 124 - 73 - 61 - 53 - 144 - 74 - 621-5708

Teine liiga - põhi/lääs

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Bändidos/Floorball.ee76001044 - 1819
SK Rapla74030042 - 2912
SK Pro Sura74030029 - 2112
Sinimäe74030022 - 3212
Sparta Team Automaailm III73130042 - 2611
Tabasalu Spordikompleks73130025 - 2611
Saue SHK72041021 - 377
KH Energia-Konsult70070021 - 570

Teine liiga - põhi/lääs

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm III Morten Talviste 7 14 4 18
2 SK Rapla Marek Lairand 7 13 3 16
3 Bändidos/Floorball.ee Kristjan Jägel 6 8 6 14
4 Sparta Team Automaailm III Ermo Jõgi 6 9 2 11
5 SK Pro Sura Tero Päivärinta 6 8 3 11
6 Sparta Team Automaailm III Gerdo Unga 7 2 9 11
7 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov 7 5 5 10
8 Bändidos/Floorball.ee Silver Palu 7 5 5 10
9 SK Rapla Priit Bachmann 7 4 6 10
10 Bändidos/Floorball.ee Priit Paenurm 6 3 6 9
11 KH Energia-Konsult Margus Peet 7 6 3 9
12 Sinimäe Tambet Masik 7 5 4 9
13 Bändidos/Floorball.ee Urmas Aun 7 5 4 9
14 SK Rapla Indrek Zoober 6 5 2 7
15 SK Rapla Aivo Täpsi 7 5 2 7
16 Bändidos/Floorball.ee Mikko Iiskonmäki 7 4 3 7
17 SK Pro Sura Andrei Koptjajev 3 5 1 6
18 Bändidos/Floorball.ee Rainis Provornikov 4 5 1 6
19 Bändidos/Floorball.ee Erki Kärblane 6 4 2 6
20 SK Rapla Tauno Sau 6 2 4 6
21 KH Energia-Konsult Margus Sinisaar 7 6 0 6
22 Sparta Team Automaailm III Sten Ritson 7 4 2 6
23 Sinimäe Tauno Koppel 7 4 2 6
24 Tabasalu Spordikompleks Kristjan Koppel 7 3 3 6
25 Bändidos/Floorball.ee Aleksander Shein 6 3 2 5
26 SK Pro Sura Boriss Tsarjov 6 3 2 5
27 Tabasalu Spordikompleks Kauri Adman 6 3 2 5
28 Saue SHK Ramon Ruotsi 6 3 2 5
29 Sinimäe Romet Troost 6 3 2 5
30 SK Pro Sura Jarno Manni 6 2 3 5
31 SK Pro Sura Holger Kask 7 1 4 5
32 Tabasalu Spordikompleks Valdo Rüütelmaa 5 4 0 4
33 SK Pro Sura Jüri Reitel 5 2 2 4
34 SK Rapla Andres Männik 5 1 3 4
35 SK Pro Sura Leonid Ovtšinnikov 6 4 0 4
36 KH Energia-Konsult Reigo Podar 6 3 1 4
37 Bändidos/Floorball.ee Marek Suurniit 6 2 2 4
38 SK Pro Sura Mihkel Keinast 6 1 3 4
39 SK Rapla Ranno Grauen 6 1 3 4
40 Saue SHK Andres Vavilov 7 3 1 4
41 Saue SHK Mihkel Selberg 7 3 1 4
42 Sinimäe Aleksander Runin 7 2 2 4
43 Tabasalu Spordikompleks Toomas Kibus 7 2 2 4
44 SK Pro Sura Jaanus Mäe 7 1 3 4
45 Sinimäe Mark Meema 7 1 3 4
46 SK Rapla Siim Viisut 2 1 2 3
47 Sinimäe Ott Põldmäe 3 3 0 3
48 Bändidos/Floorball.ee Rainer Rannula 4 2 1 3
49 Saue SHK Roger Roos 4 2 1 3
50 SK Rapla Veiko Mõtsnik 5 1 2 3
51 SK Rapla Andrei Luige 6 3 0 3
52 Saue SHK Mart Käit 6 3 0 3
53 KH Energia-Konsult Kevin Kadak 6 2 1 3
54 Saue SHK Kristjan Künnapas 6 2 1 3
55 Tabasalu Spordikompleks Priit Matiisen 6 2 1 3
56 Tabasalu Spordikompleks Erkki Teedla 7 3 0 3
57 Tabasalu Spordikompleks Meelis Pilv 7 2 1 3
58 Tabasalu Spordikompleks Rain Pelapson 7 2 1 3
59 Saue SHK Alvar Albi 7 1 2 3
60 Bändidos/Floorball.ee Kaido Lindre 7 1 2 3
61 Tabasalu Spordikompleks Per Lindberg 7 1 2 3
62 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin 3 2 0 2
63 SK Pro Sura Alver Padu 4 0 2 2
64 SK Rapla Kaur Vaabel 4 0 2 2
65 SK Rapla Mikk Virki 5 2 0 2
66 Saue SHK Erki Vaigro 5 1 1 2
67 SK Rapla Tenno Samuel 5 1 1 2
68 Sinimäe Erkki Seinre 5 0 2 2
69 Sparta Team Automaailm III Janar Kolk 6 2 0 2
70 Bändidos/Floorball.ee Anti Aasma 6 1 1 2
71 Sinimäe Ilja Koivanen 6 1 1 2
72 Tabasalu Spordikompleks Janos Gustsin 6 1 1 2
73 KH Energia-Konsult Mart Rasva 6 1 1 2
74 Tabasalu Spordikompleks Toomas Erikson 7 2 0 2
75 Sinimäe Andre Lausmaa 7 1 1 2
76 SK Pro Sura Victor Kharitanovich 7 1 1 2
77 SK Rapla Allan Laurimäe 7 0 2 2
78 KH Energia-Konsult Dmitri Peramets 7 0 2 2
79 Sparta Team Automaailm III Egert Unga 7 0 2 2
80 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 7 0 2 2
81 KH Energia-Konsult Peeter Subbi 7 0 2 2
82 KH Energia-Konsult Keio Kanna 1 1 0 1
83 KH Energia-Konsult Rasmus Eimla 2 1 0 1
84 KH Energia-Konsult Rain Odramaa 3 0 1 1
85 Sparta Team Automaailm III Raul Hanson 3 0 1 1
86 Sinimäe Risto Pakkonen 4 1 0 1
87 Sinimäe Erik Joasaare 4 0 1 1
88 Sparta Team Automaailm III Aarto Pihlapuu 5 1 0 1
89 KH Energia-Konsult Ivari Järvekald 5 0 1 1
90 SK Rapla Priit Pärna 5 0 1 1
91 Tabasalu Spordikompleks Risto Martin 5 0 1 1
92 SK Rapla Evald Saidla 6 1 0 1
93 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 6 1 0 1
94 Saue SHK Rene Lääts 6 1 0 1
95 Saue SHK Tarmo Pöör 6 1 0 1
96 KH Energia-Konsult Vambo Plaks 6 1 0 1
97 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk 6 0 1 1
98 Tabasalu Spordikompleks Morten Koppel 6 0 1 1
99 SK Pro Sura Erlend Pakk 7 1 0 1
100 Sparta Team Automaailm III Renek-Ken Külvi 7 1 0 1
101 Saue SHK Andrus Kolks 7 0 1 1
102 Tabasalu Spordikompleks Indrek Pajuste 7 0 1 1
103 Saue SHK Jaanus-Arno Sarapuu 7 0 1 1
104 Tabasalu Spordikompleks Lauri Pelapson 7 0 1 1
105 Sinimäe Mikk Põldmäe 7 0 1 1
106 Saue SHK Rainer Orav 7 0 1 1
107 Sparta Team Automaailm III Rasmus Ollemaa 7 0 1 1
108 SK Pro Sura Urmas Järg 7 0 1 1
109 Sparta Team Automaailm III Kenet Hiiuväin 0 0 0 0
110 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
111 Sinimäe Raul Orupõld 0 0 0 0
112 SK Rapla Tiit Leier 0 0 0 0
113 KH Energia-Konsult Annes Märtsimaa 1 0 0 0
114 SK Rapla Kaito Kuusing 1 0 0 0
115 Bändidos/Floorball.ee Marten Liivik 1 0 0 0
116 Bändidos/Floorball.ee Silver Tamme 1 0 0 0
117 SK Pro Sura Sven Palusoo 1 0 0 0
118 KH Energia-Konsult Janek Lauter 2 0 0 0
119 KH Energia-Konsult Kristo Sepp 2 0 0 0
120 Saue SHK Henrico Renzel 3 0 0 0
121 Tabasalu Spordikompleks Mart Amberman 3 0 0 0
122 KH Energia-Konsult Raimo Roots 3 0 0 0
123 SK Pro Sura Ahto Mast 4 0 0 0
124 Bändidos/Floorball.ee Olavi Jõesaar 4 0 0 0
125 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi 4 0 0 0
126 Saue SHK Marti Pärna 5 0 0 0
127 SK Rapla Priit Põldmaa 5 0 0 0
128 KH Energia-Konsult Rando Hallik 5 0 0 0
129 KH Energia-Konsult Riho Muuga 5 0 0 0
130 Sinimäe Andero Hännikäinen 6 0 0 0
131 Tabasalu Spordikompleks Anti Peever 6 0 0 0
132 Saue SHK Margus Saar 6 0 0 0
133 Saue SHK Marko Vainomäe 6 0 0 0
134 Sinimäe Martin Öövel 6 0 0 0
135 SK Pro Sura Märt Paju 6 0 0 0
136 KH Energia-Konsult Eero Pajuviidik 7 0 0 0
137 KH Energia-Konsult Indrek Korb 7 0 0 0
138 KH Energia-Konsult Indrek Sinisaar 7 0 0 0
139 SK Rapla Kaspar Suits 7 0 0 0
140 Bändidos/Floorball.ee Kaupo Kaur 7 0 0 0
141 KH Energia-Konsult Martin Kärner 7 0 0 0
142 SK Pro Sura Roland Kutsar 7 0 0 0
143 SK Rapla Sander Kirs 7 0 0 0
144 Tabasalu Spordikompleks Tarmo Tähiste 7 0 0 0
145 Saue SHK Urmas Vainomäe 7 0 0 0
146 Sinimäe Vitali Sõtšjov 7 0 0 0

Teine liiga - põhi/lääs

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Bändidos/Floorball.eeKaupoKaur32518216490,1
2. Sparta Team Automaailm IIIKristenKurval32520117587,1
3. Tabasalu SpordikompleksTarmoTähiste27312811085,9
4. SK Pro SuraMärtPaju27012811085,9
5. SK RaplaKasparSuits27115713284,1
6. SinimäeVitaliSõtšjov31519216083,3
7. SK Pro SuraUrmasJärg45161381,3
8. Saue SHKUrmasVainomäe31819615981,1
9. KH Energia-KonsultEeroPajuviidik27120315375,4
10. Tabasalu SpordikompleksMartAmberman45241666,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |