Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 0 0 0 0
4 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
5 Eesti Maaülikooli SK Anu Kängsepp* 0 0 0 0
6 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
7 Sparta Darja Voog 0 0 0 0
8 Sparta Diana Kaareste 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 0 0 0 0
10 Sparta Eha Põhako 0 0 0 0
11 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
12 Sparta Elli Männikkö 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikooli SK Emilia Välipakka 0 0 0 0
14 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Heile-Liise Roone 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
19 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 0 0 0 0
20 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 0 0 0 0
21 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 0 0 0 0
22 Sparta Kairiin Jõemets 0 0 0 0
23 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 0 0 0 0
24 SK LINK / Saku Katre Keller 0 0 0 0
25 Sparta Katrin Saare 0 0 0 0
26 SK LINK / Saku Kerli Uue 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 0 0 0 0
28 Sparta Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
29 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 0 0 0 0
30 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
31 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
32 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
33 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 0 0 0 0
35 Sparta Kädi Keinast 0 0 0 0
36 Sparta Kättriin Remmelg D 0 0 0 0
37 SK LINK / Saku Liina Luih 0 0 0 0
38 SK LINK / Saku Liina Üksik 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga D 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa* 0 0 0 0
41 SK LINK / Saku Maarja Leok D 0 0 0 0
42 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 0 0 0 0
43 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 0 0 0 0
45 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
46 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikooli SK Marii Raudsepp 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 0 0 0 0
49 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 0 0 0 0
50 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 0 0 0 0
51 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 0 0 0 0
52 SK LINK / Saku Merily Saluste D 0 0 0 0
53 Sparta Merli Süvari 0 0 0 0
54 SK LINK / Saku Mirjam Sammul 0 0 0 0
55 Sparta Mona-Lisa Lusti D 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 0 0 0 0
57 Sparta Nea Sipola 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 0 0 0 0
60 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 0 0 0 0
62 SK LINK / Saku Riin Buddell 0 0 0 0
63 Sparta Saskia Ormak D 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
65 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
66 Sparta Sirli Nellis 0 0 0 0
67 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 0 0 0 0
69 Sparta Tiina Krutob 0 0 0 0
70 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
71 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0

Naiste liiga

SpartaSakuEMÜRaplaSuhePunkteKoht
Sparta1 - 3
8 - 2
2 - 55 - 3
9 - 3
25-1691
SK LINK / Saku3 - 1
2 - 8
2 - 19 - 316-1392
Eesti Maaülikooli SK5 - 21 - 29 - 215-663
Kaitseliidu Rapla malev3 - 5
3 - 9
3 - 92 - 911-3204

Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta53020025 - 169
SK LINK / Saku43010016 - 139
Eesti Maaülikooli SK32010015 - 66
Kaitseliidu Rapla malev40040011 - 320

Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Merli Süvari 5 7 9 16
2 Sparta Sirli Nellis 5 7 4 11
3 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 4 3 7 10
4 Sparta Diana Kaareste 5 5 3 8
5 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 3 1 6 7
6 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 3 4 2 6
7 SK LINK / Saku Marian Roop 4 5 0 5
8 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 2 3 1 4
9 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 4 3 1 4
10 Sparta Katrin Saare 4 2 2 4
11 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 4 2 2 4
12 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 3 3 0 3
13 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 4 3 0 3
14 SK LINK / Saku Katre Keller 4 2 1 3
15 SK LINK / Saku Riin Buddell 4 2 1 3
16 SK LINK / Saku Kristel Kopel 4 1 2 3
17 Sparta Kirke Pollisinski D 5 2 1 3
18 Sparta Sigrid Sempelson 5 0 3 3
19 Eesti Maaülikooli SK Iina-Maria Hietaranta 2 2 0 2
20 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 3 0 2 2
21 SK LINK / Saku Berit Oll 4 2 0 2
22 Sparta Mona-Lisa Lusti D 4 1 1 2
23 SK LINK / Saku Maarja Leok D 4 0 2 2
24 SK LINK / Saku Liina Luih 1 0 1 1
25 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 2 1 0 1
26 SK LINK / Saku Triin Pähn 2 1 0 1
27 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 2 0 1 1
28 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 3 1 0 1
29 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 3 0 1 1
30 Sparta Kädi Keinast 3 0 1 1
31 SK LINK / Saku Mirjam Sammul 3 0 1 1
32 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 3 0 1 1
33 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 4 1 0 1
34 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 4 1 0 1
35 Sparta Nea Sipola 4 0 1 1
36 Sparta Darja Voog 5 1 0 1
37 Eesti Maaülikooli SK Anu Kängsepp* 0 0 0 0
38 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa* 0 0 0 0
41 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 0 0 0 0
42 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
43 Eesti Maaülikooli SK Emilia Välipakka 1 0 0 0
44 Eesti Maaülikooli SK Heile-Liise Roone 1 0 0 0
45 SK LINK / Saku Kerli Uue 1 0 0 0
46 Eesti Maaülikooli SK Marii Raudsepp 1 0 0 0
47 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 1 0 0 0
48 SK LINK / Saku Merily Saluste D 1 0 0 0
49 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 2 0 0 0
50 Sparta Elli Männikkö 2 0 0 0
51 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 2 0 0 0
52 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 2 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 2 0 0 0
54 Sparta Kättriin Remmelg D 2 0 0 0
55 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 2 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 3 0 0 0
57 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 3 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga D 3 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 3 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 3 0 0 0
61 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 4 0 0 0
62 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 4 0 0 0
63 Sparta Eha Põhako 4 0 0 0
64 Sparta Elina Liin 4 0 0 0
65 Sparta Kairiin Jõemets 4 0 0 0
66 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 4 0 0 0
67 SK LINK / Saku Liina Üksik 4 0 0 0
68 Sparta Marge Pent 4 0 0 0
69 SK LINK / Saku Maria Liiva 4 0 0 0
70 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 4 0 0 0
71 Sparta Tiina Krutob 4 0 0 0
72 Sparta Saskia Ormak D 5 0 0 0

Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKAnastasiaSokolova180676191,0
2. SK LINK / SakuLiinaÜksik220887989,8
3. SpartaSaskiaOrmak D30015213689,5
4. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko120695579,7
5. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal120594169,5
6. SK LINK / SakuMerilySaluste D206233,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |