Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 0 0 0 0
4 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
5 Eesti Maaülikooli SK Anu Kängsepp* 0 0 0 0
6 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
7 Sparta Darja Voog 0 0 0 0
8 Sparta Diana Kaareste 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 0 0 0 0
10 Sparta Eha Põhako 0 0 0 0
11 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
12 Sparta Elli Männikkö 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikooli SK Emilia Välipakka 0 0 0 0
14 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Heile-Liise Roone D 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
19 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 0 0 0 0
20 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 0 0 0 0
21 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 0 0 0 0
22 Sparta Kairiin Jõemets 0 0 0 0
23 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 0 0 0 0
24 SK LINK / Saku Katre Keller 0 0 0 0
25 Sparta Katrin Saare 0 0 0 0
26 SK LINK / Saku Kerli Uue 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 0 0 0 0
28 Sparta Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
29 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 0 0 0 0
30 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
31 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
32 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
33 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 0 0 0 0
35 Sparta Kädi Keinast 0 0 0 0
36 Sparta Kättriin Remmelg D 0 0 0 0
37 SK LINK / Saku Liina Luih 0 0 0 0
38 SK LINK / Saku Liina Üksik 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga D 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa* 0 0 0 0
41 SK LINK / Saku Maarja Leok D 0 0 0 0
42 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 0 0 0 0
43 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 0 0 0 0
45 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
46 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikooli SK Marii Raudsepp 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 0 0 0 0
49 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 0 0 0 0
50 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 0 0 0 0
51 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 0 0 0 0
52 SK LINK / Saku Merily Saluste D 0 0 0 0
53 Sparta Merli Süvari 0 0 0 0
54 SK LINK / Saku Mirjam Sammul 0 0 0 0
55 Sparta Mona-Lisa Lusti D 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 0 0 0 0
57 Sparta Nea Sipola 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 0 0 0 0
60 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 0 0 0 0
62 SK LINK / Saku Riin Buddell 0 0 0 0
63 Sparta Saskia Ormak D 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
65 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
66 Sparta Sirli Nellis 0 0 0 0
67 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 0 0 0 0
69 Sparta Tiina Krutob 0 0 0 0
70 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
71 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0

Naiste liiga

SakuEMÜSpartaRaplaSuhePunkteKoht
SK LINK / Saku2 - 1
2 - 7
3 - 1
2 - 8
9 - 3
6 - 2
5 - 3
29-25151
Eesti Maaülikooli SK1 - 2
7 - 2
5 - 2
7 - 6
1 - 5
9 - 2
7 - 1
37-20142
Sparta1 - 3
8 - 2
2 - 5
6 - 7
5 - 1
5 - 3
9 - 3
36-24133
Kaitseliidu Rapla malev3 - 9
2 - 6
3 - 5
2 - 9
1 - 7
3 - 5
3 - 9
17-5004

Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK LINK / Saku75020029 - 2515
Eesti Maaülikooli SK74120037 - 2014
Sparta74021036 - 2413
Kaitseliidu Rapla malev70070017 - 500

Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 7 5 14 19
2 Sparta Merli Süvari 7 8 10 18
3 Sparta Sirli Nellis 7 10 6 16
4 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 7 6 10 16
5 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 5 10 3 13
6 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 6 5 8 13
7 SK LINK / Saku Marian Roop 7 9 1 10
8 SK LINK / Saku Kristel Kopel 7 4 5 9
9 Sparta Diana Kaareste 7 5 3 8
10 Sparta Kirke Pollisinski D 7 6 1 7
11 SK LINK / Saku Riin Buddell 7 6 1 7
12 Sparta Katrin Saare 6 2 4 6
13 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 7 4 2 6
14 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 7 4 1 5
15 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 7 3 2 5
16 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 3 2 2 4
17 Sparta Nea Sipola 6 3 1 4
18 Eesti Maaülikooli SK Iina-Maria Hietaranta 4 3 0 3
19 Sparta Kädi Keinast 5 0 3 3
20 Sparta Sigrid Sempelson 6 0 3 3
21 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 7 3 0 3
22 SK LINK / Saku Berit Oll 7 2 1 3
23 SK LINK / Saku Katre Keller 7 2 1 3
24 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 7 2 1 3
25 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 7 1 2 3
26 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 1 0 2 2
27 SK LINK / Saku Triin Pähn 4 1 1 2
28 Sparta Mona-Lisa Lusti D 5 1 1 2
29 SK LINK / Saku Maarja Leok D 7 0 2 2
30 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 7 0 2 2
31 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 2 1 0 1
32 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 2 1 0 1
33 SK LINK / Saku Liina Luih 2 0 1 1
34 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 3 1 0 1
35 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 3 1 0 1
36 Eesti Maaülikooli SK Heile-Liise Roone D 4 1 0 1
37 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 5 0 1 1
38 SK LINK / Saku Mirjam Sammul 5 0 1 1
39 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 6 1 0 1
40 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 6 0 1 1
41 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 6 0 1 1
42 Sparta Tiina Krutob 6 0 1 1
43 Sparta Darja Voog 7 1 0 1
44 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 7 1 0 1
45 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 7 1 0 1
46 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 7 1 0 1
47 Eesti Maaülikooli SK Anu Kängsepp* 0 0 0 0
48 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa* 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikooli SK Emilia Välipakka 1 0 0 0
51 SK LINK / Saku Kerli Uue 1 0 0 0
52 Sparta Kättriin Remmelg D 2 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Marii Raudsepp 2 0 0 0
54 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 3 0 0 0
55 Sparta Elli Männikkö 3 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 4 0 0 0
57 Sparta Kairiin Jõemets 4 0 0 0
58 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 4 0 0 0
59 SK LINK / Saku Merily Saluste D 4 0 0 0
60 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 5 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga D 5 0 0 0
62 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 5 0 0 0
63 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 6 0 0 0
64 Sparta Eha Põhako 6 0 0 0
65 Sparta Elina Liin 6 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 6 0 0 0
67 Sparta Marge Pent 6 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 7 0 0 0
69 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 7 0 0 0
70 SK LINK / Saku Liina Üksik 7 0 0 0
71 SK LINK / Saku Maria Liiva 7 0 0 0
72 Sparta Saskia Ormak D 7 0 0 0

Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK LINK / SakuLiinaÜksik29111810689,8
2. SpartaSaskiaOrmak D42422119789,1
3. Eesti Maaülikooli SKAnastasiaSokolova42415713787,3
4. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko1801139382,3
5. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal2401138373,5
6. SK LINK / SakuMerilySaluste D129453271,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |