Naiste liiga

Eesti Maaülikooli SK   
 Eesti Maaülikooli SK  
Angry Pigs8-26-221-5  
SK LINK / Saku  
 SK LINK / Saku 
Sparta Spordiselts4-35-85-49-8 LA  
Sparta Spordiselts    
    
Angry Pigs   
  
  
  
  
Kaitseliidu Rapla malev  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 3 9 8 17
2 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 3 6 9 15
3 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 4 8 2 10
4 Sparta Spordiselts Merli Kaljuve 4 4 6 10
5 SK LINK / Saku Helen Ojala 4 8 1 9
6 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 4 1 7 8
7 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 3 5 2 7
8 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 3 4 2 6
9 SK LINK / Saku Kristel Kopel 4 5 1 6
10 Sparta Spordiselts Jane Suvvi 4 3 3 6
11 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 3 3 2 5
12 SK LINK / Saku Triin Pähn 4 3 2 5
13 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 4 1 4 5
14 Angry Pigs Lilia Shakirova 3 3 1 4
15 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 3 3 1 4
16 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 3 2 2 4
17 SK LINK / Saku Berit Oll 4 2 2 4
18 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 1 2 1 3
19 Angry Pigs Olga Vostriakova 1 2 1 3
20 Angry Pigs Olga Duryagina 3 3 0 3
21 Sparta Spordiselts Diana Klavan 4 3 0 3
22 SK LINK / Saku Marian Roop 4 2 1 3
23 Sparta Spordiselts Hanna-Riin Guske 4 1 2 3
24 SK LINK / Saku Liina Luih 4 0 3 3
25 Sparta Spordiselts Katrin Kivirand 4 1 1 2
26 SK LINK / Saku Riin Buddell 4 1 1 2
27 Sparta Spordiselts Triinu Saluste 1 1 0 1
28 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 2 1 0 1
29 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 2 0 1 1
30 Angry Pigs Julia Skroznikova 2 0 1 1
31 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 2 0 1 1
32 Angry Pigs Diana Nesterenko 3 0 1 1
33 Sparta Spordiselts Ketlin Kalm 4 1 0 1
34 SK LINK / Saku Triinu Mustonen 4 0 1 1
35 Angry Pigs Alina Nikulina 0 0 0 0
36 Angry Pigs Alina Prohorova 0 0 0 0
37 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 0 0 0 0
38 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
39 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
40 Kaitseliidu Rapla malev Carmen Ennulo 0 0 0 0
41 Sparta Spordiselts Darja Voog 0 0 0 0
42 Eesti Maaülikooli SK Eneli Vadi 0 0 0 0
43 Sparta Spordiselts Eret Kams 0 0 0 0
44 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
45 Kaitseliidu Rapla malev Kadi Peedo 0 0 0 0
46 Sparta Spordiselts Kadri Heinla 0 0 0 0
47 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 0 0 0 0
48 SK LINK / Saku Karina Krestinov 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikooli SK Karoliine Teelahk 0 0 0 0
50 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 0 0 0 0
51 SK LINK / Saku Kati Vuks 0 0 0 0
52 SK LINK / Saku Kelly Lepik 0 0 0 0
53 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 0 0 0 0
54 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
55 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga 0 0 0 0
58 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Maret Taal 0 0 0 0
60 Kaitseliidu Rapla malev Marit Kuus 0 0 0 0
61 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 0 0 0 0
62 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 0 0 0 0
63 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 0 0 0 0
64 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
65 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 0 0 0 0
67 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 0 0 0 0
68 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 0 0 0 0
69 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
70 Angry Pigs Victoria Bakulina 0 0 0 0
71 Angry Pigs Alexsandra Nazaruk 1 0 0 0
72 Angry Pigs Anna Artamonova 1 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 1 0 0 0
74 Sparta Spordiselts Katrin Saare 1 0 0 0
75 Angry Pigs Anastasia Shevchenko 2 0 0 0
76 Angry Pigs Ekaterina Chelishiva 2 0 0 0
77 Angry Pigs Ekaterina Melnikova 2 0 0 0
78 Angry Pigs Iana Galkina 2 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 2 0 0 0
80 Sparta Spordiselts Liset Kuusik 2 0 0 0
81 Angry Pigs Liudmila Sutugina 2 0 0 0
82 Angry Pigs Anastasia Sazonova 3 0 0 0
83 Sparta Spordiselts Elina Liin 3 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Julia Melltorn 3 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 3 0 0 0
86 Angry Pigs Natalia Kostrova 3 0 0 0
87 Angry Pigs Olga Krylova 3 0 0 0
88 Angry Pigs Polina Ulianina 3 0 0 0
89 Sparta Spordiselts Kairiin Jõemets 4 0 0 0
90 SK LINK / Saku Kerli Uue 4 0 0 0
91 SK LINK / Saku Liina Üksik 4 0 0 0
92 Sparta Spordiselts Mailis Elomaa 4 0 0 0
93 Sparta Spordiselts Marge Pent 4 0 0 0
94 SK LINK / Saku Maria Liiva 4 0 0 0
95 SK LINK / Saku Marliis Reinberg 4 0 0 0
96 Sparta Spordiselts Mona-Lisa Lusti 4 0 0 0
97 Sparta Spordiselts Saskia Ormak 4 0 0 0
98 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKJuliaMelltorn180645585,9
2. SK LINK / SakuLiinaÜksik1811059085,7
3. SK LINK / SakuKerliUue60473983,0
4. Sparta SpordiseltsMailisElomaa24112510281,6
5. Angry PigsPolinaUlianina1801198470,6

Naiste liiga

EMÜSakuSpartaPigsRaplaSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikooli SK4 - 5
6 - 1
5 - 3
10 - 5
14 - 4
13 - 0
11 - 1
7 - 5
70-24211
SK LINK / Saku5 - 4
1 - 6
6 - 5
6 - 7
4 - 2
6 - 4
12 - 2
9 - 0
49-30182
Sparta Spordiselts3 - 5
5 - 10
5 - 6
7 - 6
6 - 1
8 - 5
15 - 2
11 - 3
60-38153
Angry Pigs4 - 14
0 - 13
2 - 4
4 - 6
1 - 6
5 - 8
9 - 3
6 - 3
31-5764
Kaitseliidu Rapla malev1 - 11
5 - 7
2 - 12
0 - 9
2 - 15
3 - 11
3 - 9
3 - 6
19-8005

Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK87010070 - 2421
SK LINK / Saku86020049 - 3018
Sparta Spordiselts85030060 - 3815
Angry Pigs82060031 - 576
Kaitseliidu Rapla malev80080019 - 800

Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 8 23 8 31
2 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 8 17 12 29
3 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 7 8 17 25
4 Sparta Spordiselts Merli Kaljuve 8 14 11 25
5 Angry Pigs Olga Duryagina 7 8 11 19
6 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 8 6 12 18
7 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 8 6 8 14
8 SK LINK / Saku Helen Ojala 7 9 4 13
9 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 8 8 4 12
10 Sparta Spordiselts Katrin Kivirand 8 4 7 11
11 SK LINK / Saku Liina Luih 5 6 4 10
12 Angry Pigs Lilia Shakirova 7 6 3 9
13 SK LINK / Saku Kristel Kopel 7 5 4 9
14 Eesti Maaülikooli SK Karoliine Teelahk 8 8 1 9
15 SK LINK / Saku Berit Oll 8 4 5 9
16 Angry Pigs Ekaterina Chelishiva 6 7 1 8
17 SK LINK / Saku Triin Pähn 7 7 1 8
18 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 7 1 7 8
19 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 8 7 1 8
20 Angry Pigs Iana Galkina 5 3 4 7
21 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 7 3 4 7
22 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 8 4 3 7
23 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 7 5 1 6
24 Sparta Spordiselts Hanna-Riin Guske 7 3 3 6
25 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 8 3 3 6
26 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 8 3 3 6
27 SK LINK / Saku Marian Roop 8 3 3 6
28 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 6 2 3 5
29 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 6 1 4 5
30 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 7 5 0 5
31 Angry Pigs Olga Vostriakova 4 2 2 4
32 Sparta Spordiselts Kairiin Jõemets 6 4 0 4
33 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 6 1 3 4
34 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 8 4 0 4
35 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 8 2 2 4
36 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 5 1 2 3
37 Kaitseliidu Rapla malev Marit Kuus 6 1 2 3
38 SK LINK / Saku Riin Buddell 8 2 1 3
39 SK LINK / Saku Maria Liiva 8 0 3 3
40 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 1 2 0 2
41 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 2 1 1 2
42 Eesti Maaülikooli SK Eneli Vadi 3 0 2 2
43 Sparta Spordiselts Diana Klavan 4 2 0 2
44 SK LINK / Saku Kelly Lepik 4 2 0 2
45 Angry Pigs Ekaterina Melnikova 4 1 1 2
46 Angry Pigs Julia Skroznikova 5 2 0 2
47 Sparta Spordiselts Darja Voog 5 1 1 2
48 Sparta Spordiselts Jane Suvvi 6 1 1 2
49 Sparta Spordiselts Ketlin Kalm 6 0 2 2
50 Sparta Spordiselts Mona-Lisa Lusti 7 2 0 2
51 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 8 2 0 2
52 Angry Pigs Liudmila Sutugina 6 1 0 1
53 Sparta Spordiselts Marge Pent 6 1 0 1
54 Angry Pigs Natalia Kostrova 6 0 1 1
55 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 7 0 1 1
56 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 7 0 1 1
57 SK LINK / Saku Triinu Mustonen 7 0 1 1
58 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 8 1 0 1
59 SK LINK / Saku Kerli Uue 8 0 1 1
60 Sparta Spordiselts Eret Kams 0 0 0 0
61 Sparta Spordiselts Katrin Saare 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Maret Taal 0 0 0 0
64 Angry Pigs Alina Nikulina 1 0 0 0
65 Angry Pigs Alina Prohorova 1 0 0 0
66 Sparta Spordiselts Elina Liin 1 0 0 0
67 Sparta Spordiselts Liset Kuusik 1 0 0 0
68 Angry Pigs Victoria Bakulina 1 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 2 0 0 0
70 SK LINK / Saku Karina Krestinov 2 0 0 0
71 SK LINK / Saku Kati Vuks 2 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga 2 0 0 0
73 Sparta Spordiselts Mailis Elomaa 2 0 0 0
74 Angry Pigs Polina Ulianina 2 0 0 0
75 Sparta Spordiselts Triinu Saluste 2 0 0 0
76 Angry Pigs Anastasia Shevchenko 3 0 0 0
77 Kaitseliidu Rapla malev Carmen Ennulo 3 0 0 0
78 Sparta Spordiselts Kadri Heinla 3 0 0 0
79 Angry Pigs Anna Artamonova 4 0 0 0
80 Kaitseliidu Rapla malev Kadi Peedo 4 0 0 0
81 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 5 0 0 0
82 Angry Pigs Olga Krylova 5 0 0 0
83 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 5 0 0 0
84 Angry Pigs Anastasia Sazonova 6 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 6 0 0 0
86 SK LINK / Saku Marliis Reinberg 6 0 0 0
87 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 6 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Julia Melltorn 7 0 0 0
89 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 7 0 0 0
90 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 7 0 0 0
91 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 7 0 0 0
92 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 7 0 0 0
93 Sparta Spordiselts Saskia Ormak 7 0 0 0
94 Angry Pigs Alexsandra Nazaruk 8 0 0 0
95 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 8 0 0 0
96 Angry Pigs Diana Nesterenko 8 0 0 0
97 SK LINK / Saku Liina Üksik 8 0 0 0
98 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 8 0 0 0

Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKTeeleRandoja60323196,9
2. Sparta SpordiseltsSaskiaOrmak2281089688,9
3. Angry PigsAlexsandraNazaruk40028424686,6
4. Eesti Maaülikooli SKJuliaMelltorn149534584,9
5. Eesti Maaülikooli SKLottaPeedimaa271998484,9
6. SK LINK / SakuLiinaÜksik2131028684,3
7. SK LINK / SakuKerliUue267826882,9
8. Sparta SpordiseltsKadriHeinla140564580,4
9. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko42029422676,9
10. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal60433172,1
11. Angry PigsPolinaUlianina80624369,4
12. Sparta SpordiseltsMailisElomaa112473268,1
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |