Eesti karikas 2013

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Aegna Ajee Aare Hommik 0 0 0 0
2 Valga Välk Aimur Rebane 0 0 0 0
3 Maitim Ainar Juht 0 0 0 0
4 SK Rapla Aivo Täpsi 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Selver / Tähe II Aleksander Andrejev 0 0 0 0
6 Sinimäe/Team Exel Aleksander Runin 0 0 0 0
7 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
8 TTÜ / Team Exel Aleksi Ali-Lekkala 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikooli SK II Allan Grišakov 0 0 0 0
10 SK Rapla Allan Laurimäe 0 0 0 0
11 TVK Leegid Alo Mäesalu 0 0 0 0
12 Sinimäe/Team Exel Andero Hännikäinen 0 0 0 0
13 SK Saku Fortuna Andi Andri Kuum 0 0 0 0
14 Sinimäe/Team Exel Andre Lausmaa 0 0 0 0
15 Jõgeva SK Selver / Tähe II Andreas Õun 0 0 0 0
16 Jõgeva SK Selver / Tähe Andres Aamisepp 0 0 0 0
17 SK Saku Fortuna Andres Aava 0 0 0 0
18 SK Saku Fortuna Andres Kurmiste 0 0 0 0
19 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
20 Eesti Maaülikooli SK Andres Tiinonen 0 0 0 0
21 SK Rapla Andrus Bonder 0 0 0 0
22 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
23 TTÜ / Team Exel Anre Vooremaa 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm II Anton Netsajev 0 0 0 0
25 TTÜ / Team Exel Anton Ylä-Autio 0 0 0 0
26 Vana hea puur (Tartu) Ardo Aednik 0 0 0 0
27 Aegna Ajee Ardo Birk 0 0 0 0
28 Aegna Ajee Argo Klopman 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Argo Kungla 0 0 0 0
30 Valga Välk Armands Valtins 0 0 0 0
31 TTÜ / Team Exel Armen Kasparov 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Arto Kotamäki 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Selver / Tähe II Artur Rimkevicius 0 0 0 0
34 Maitim Arvo Kraam 0 0 0 0
35 SK Saku Fortuna Ats Tamme 0 0 0 0
36 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikooli SK II Brait-Kevin Raudsepp (Duubel) 0 0 0 0
38 TTÜ / Team Exel Carol Viiding 0 0 0 0
39 Aegna Ajee Chris Tõnisson 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Selver / Tähe Christer Kunttu 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Selver / Tähe II Denis Kazakov 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm II Denis Kuznetsov 0 0 0 0
44 Aegna Ajee Dmitri Novikov 0 0 0 0
45 Valga Välk Dmitri Petrov 0 0 0 0
46 Valga Välk Eduards Vjazovs 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm II Edward Ubaleht 0 0 0 0
48 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
49 Valga Välk Elvijs Guogis 0 0 0 0
50 SK Saku Fortuna Elvis Aug 0 0 0 0
51 Aegna Ajee Ergi Perenson 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm II Ergo Saar (Duubel) 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Eri Rääsk 0 0 0 0
54 Sinimäe/Team Exel Erik Joasaare 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erik Vadi 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Erki Tammemäe 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erki Teder 0 0 0 0
58 TTÜ / Team Exel Erki Vään 0 0 0 0
59 Sinimäe/Team Exel Erkki Seinre 0 0 0 0
60 TTÜ / Team Exel Erlin Rand 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm II Evald Schmitt 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK II Fred Haga (Duubel) 0 0 0 0
63 TVK Leegid Fredi Volens 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Selver / Tähe II Gerno Rebane 0 0 0 0
65 SK Saku Fortuna Gert Kurmiste 0 0 0 0
66 Aegna Ajee Gert Rahn 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Selver / Tähe Hannes Pagi 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Selver / Tähe II Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
69 TVK Leegid Heigo Mitt 0 0 0 0
70 TTÜ / Team Exel Helmur Rajang 0 0 0 0
71 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
72 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Selver / Tähe Iiro Liede 0 0 0 0
75 Sinimäe/Team Exel Ilja Koivanen 0 0 0 0
76 Valga Välk Ilmar Denissenko 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Selver / Tähe Ilmar Niitov 0 0 0 0
78 SK Saku Fortuna Indrek Bauer 0 0 0 0
79 Aegna Ajee Indrek Essenson 0 0 0 0
80 Sinimäe/Team Exel Indrek Paal 0 0 0 0
81 Vana hea puur (Tartu) Indrek Reitkam 0 0 0 0
82 Aegna Ajee Indrek Roostalu 0 0 0 0
83 SK Rapla Indrek Zoober 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Selver / Tähe II Innar Joost 0 0 0 0
85 Maitim Ivan Dubkov 0 0 0 0
86 TTÜ / Team Exel Ivo Lepik 0 0 0 0
87 Maitim Jaak Jõgis 0 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
90 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm II Janar Kolk 0 0 0 0
92 SK Saku Fortuna Janek Nõu 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Jani Parviainen 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 0 0 0 0
95 Vana hea puur (Tartu) Johannes Vedru 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK II Joonas Pint 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK II Joosep Moor (Duubel) 0 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK Joosep Orav 0 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
100 TVK Leegid Julius Stokas 0 0 0 0
101 Aegna Ajee Jüri Marist 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Kaarel Rebase 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm II Kaarel Tamme 0 0 0 0
104 Vana hea puur (Tartu) Kaido Kariste 0 0 0 0
105 SK Rapla Kaito Kuusing 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kalmer Koossalu 0 0 0 0
107 Jõgeva SK Selver / Tähe II Karl Kalm 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm II Karl Toomet 0 0 0 0
109 Valga Välk Karlis Stipnieks 0 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
111 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Toomas Sims (Duubel) 0 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
113 Sinimäe/Team Exel Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
114 TTÜ / Team Exel Kaspar Kallion (Duubel) 0 0 0 0
115 SK Rapla Kaspar Suits 0 0 0 0
116 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kaspar Virkus 0 0 0 0
117 SK Rapla Kaur Vaabel 0 0 0 0
118 Jõgeva SK Selver / Tähe II Keijo Kalm 0 0 0 0
119 Eesti Maaülikooli SK Keijo Lehes 0 0 0 0
120 TTÜ / Team Exel Kenneth Lond (Duubel) 0 0 0 0
121 SK Saku Fortuna Kert Aedla 0 0 0 0
122 Sinimäe/Team Exel Kevin Kadak 0 0 0 0
123 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kevin Tamm 0 0 0 0
124 Eesti Maaülikooli SK Kristaps Bertins 0 0 0 0
125 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
126 TVK Leegid Kristjan Evart 0 0 0 0
127 Aegna Ajee Kristjan Kongi 0 0 0 0
128 Aegna Ajee Kristjan Lemberg 0 0 0 0
129 Vana hea puur (Tartu) Kristjan Lusikas 0 0 0 0
130 SK Saku Fortuna Kristjan Mossin 0 0 0 0
131 TTÜ / Team Exel Kristjan Puu 0 0 0 0
132 Aegna Ajee Kristjan Pärnamägi 0 0 0 0
133 Aegna Ajee Kristjan Värv 0 0 0 0
134 TTÜ / Team Exel Kristo Lehiste 0 0 0 0
135 SK Saku Fortuna Kuldar Mark 0 0 0 0
136 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
137 TTÜ / Team Exel Lassi Tornivaara 0 0 0 0
138 Jõgeva SK Selver / Tähe Lauri Hõim 0 0 0 0
139 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kadajane 0 0 0 0
140 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 0 0 0 0
141 Sparta Team Automaailm II Lauri Kuktalu 0 0 0 0
142 Aegna Ajee Leonid Ovtšinnikov 0 0 0 0
143 Jõgeva SK Selver / Tähe II Liivar Laks 0 0 0 0
144 Sparta Team Automaailm Maanus Puskar 0 0 0 0
145 Eesti Maaülikooli SK Maarius Pärn 0 0 0 0
146 TTÜ / Team Exel Madis Kass 0 0 0 0
147 TTÜ / Team Exel Madis Leisner 0 0 0 0
148 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
149 Aegna Ajee Mait Maddisson 0 0 0 0
150 SK Rapla Marek Lairand 0 0 0 0
151 Maitim Marek Miller 0 0 0 0
152 TVK Leegid Marek Ulman 0 0 0 0
153 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
154 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
155 Jõgeva SK Selver / Tähe Margus Guss 0 0 0 0
156 Vana hea puur (Tartu) Margus Kangro 0 0 0 0
157 Eesti Maaülikooli SK II Margus Mänd 0 0 0 0
158 Jõgeva SK Selver / Tähe Mario Paulus 0 0 0 0
159 Sinimäe/Team Exel Mark Meema 0 0 0 0
160 Jõgeva SK Selver / Tähe Marko Saksing 0 0 0 0
161 TTÜ / Team Exel Markus Lukk 0 0 0 0
162 Eesti Maaülikooli SK Mart Kaska 0 0 0 0
163 SK Saku Fortuna Marten Liiva 0 0 0 0
164 SK Saku Fortuna Marthi Lepik 0 0 0 0
165 Sparta Team Automaailm II Martin Einblau 0 0 0 0
166 Jõgeva SK Selver / Tähe Martin Karis 0 0 0 0
167 Maitim Martin Kärner 0 0 0 0
168 Jõgeva SK Selver / Tähe Martin Rebane 0 0 0 0
169 Jõgeva SK Selver / Tähe II Martin Tali 0 0 0 0
170 Sparta Team Automaailm II Martin Öövel 0 0 0 0
171 Jõgeva SK Selver / Tähe II Mathias Einamann 0 0 0 0
172 Sparta Team Automaailm II Matis Oolup 0 0 0 0
173 SK Saku Fortuna Mats Tamme 0 0 0 0
174 TTÜ / Team Exel Maxim Ivanov 0 0 0 0
175 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 0 0 0 0
176 Sparta Team Automaailm II Meelis Saaremäel 0 0 0 0
177 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Kaasik 0 0 0 0
178 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Must 0 0 0 0
179 Maitim Mihkel Siim 0 0 0 0
180 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
181 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Vanamb (Duubel) 0 0 0 0
182 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 0 0 0 0
183 Sinimäe/Team Exel Mikk Põldmäe 0 0 0 0
184 Eesti Maaülikooli SK Mikko Kauppi 0 0 0 0
185 Jõgeva SK Selver / Tähe Miro Ranta 0 0 0 0
186 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikita Bõstrov 0 0 0 0
187 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikolai Roop 0 0 0 0
188 Sparta Team Automaailm Olari Tammel 0 0 0 0
189 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
190 Eesti Maaülikooli SK II Oskar Illak 0 0 0 0
191 Sinimäe/Team Exel Ott Põldmäe 0 0 0 0
192 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 0 0 0 0
193 Sparta Team Automaailm Paavo Johannes Elomaa 0 0 0 0
194 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
195 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 0 0 0 0
196 Jõgeva SK Selver / Tähe Pavel Semenov 0 0 0 0
197 Maitim Peeter Kula 0 0 0 0
198 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
199 Eesti Maaülikooli SK II Peyman Fredrik Milani 0 0 0 0
200 SK Rapla Priit Bachmann 0 0 0 0
201 SK Rapla Priit Põldmaa 0 0 0 0
202 SK Rapla Priit Pärna 0 0 0 0
203 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 0 0 0 0
204 Eesti Maaülikooli SK II Priit Vabamäe 0 0 0 0
205 Sparta Team Automaailm II Priit Vendik 0 0 0 0
206 Vana hea puur (Tartu) Pärt Erikson 0 0 0 0
207 Sinimäe/Team Exel Ragnar Lipstok 0 0 0 0
208 Eesti Maaülikooli SK Raido Moor 0 0 0 0
209 Sinimäe/Team Exel Rain Odramaa 0 0 0 0
210 Aegna Ajee Rain Pelapson 0 0 0 0
211 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
212 Jõgeva SK Selver / Tähe Rainer Kalde 0 0 0 0
213 SK Rapla Rainer Põhjala 0 0 0 0
214 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
215 TVK Leegid Raivo Lõkk 0 0 0 0
216 Maitim Ramon Ruotsi 0 0 0 0
217 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits (Duubel) 0 0 0 0
218 SK Rapla Ranno Grauen 0 0 0 0
219 Maitim Raoul Raidna 0 0 0 0
220 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
221 TVK Leegid Raul Eesmäe 0 0 0 0
222 Jõgeva SK Selver / Tähe Raul Kivi 0 0 0 0
223 Sinimäe/Team Exel Raul Orupõld 0 0 0 0
224 SK Saku Fortuna Rauno Erm 0 0 0 0
225 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
226 Jõgeva SK Selver / Tähe II Rauno Roos 0 0 0 0
227 SK Saku Fortuna Reigo Adamson 0 0 0 0
228 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 0 0 0 0
229 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 0 0 0 0
230 Valga Välk Reiko Anniko 0 0 0 0
231 Jõgeva SK Selver / Tähe Rein Kivi 0 0 0 0
232 Eesti Maaülikooli SK Rein Kruusat 0 0 0 0
233 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
234 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
235 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
236 TTÜ / Team Exel Rene Bernard 0 0 0 0
237 TTÜ / Team Exel Richard Eesmaa 0 0 0 0
238 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
239 Sinimäe/Team Exel Risto Pakkonen 0 0 0 0
240 Valga Välk Robert Bagdasarjan 0 0 0 0
241 TVK Leegid Robert Tarenõmm 0 0 0 0
242 Eesti Maaülikooli SK II Roberts Romanovs (Duubel) 0 0 0 0
243 Eesti Maaülikooli SK II Robin Lilleorg 0 0 0 0
244 Jõgeva SK Selver / Tähe Roland Songisepp 0 0 0 0
245 Sinimäe/Team Exel Romet Troost 0 0 0 0
246 Sparta Team Automaailm Ronni Kongo 0 0 0 0
247 TTÜ / Team Exel Sami Hietaranta 0 0 0 0
248 SK Rapla Sander Kirs 0 0 0 0
249 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sander Lehtme 0 0 0 0
250 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
251 SK Saku Fortuna Sander Stokkeby 0 0 0 0
252 Eesti Maaülikooli SK II Santeri Sapp 0 0 0 0
253 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 0 0 0 0
254 Valga Välk Sergejs Kuncevics 0 0 0 0
255 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 0 0 0 0
256 SK Saku Fortuna Siim Stokkeby 0 0 0 0
257 SK Saku Fortuna Siim Särekanno 0 0 0 0
258 SK Saku Fortuna Siim Veersalu 0 0 0 0
259 SK Rapla Siim Viisut 0 0 0 0
260 Eesti Maaülikooli SK II Silver Nork 0 0 0 0
261 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
262 TVK Leegid Sten Annus 0 0 0 0
263 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
264 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sten Veskis 0 0 0 0
265 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
266 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sven Uue 0 0 0 0
267 Aegna Ajee Taavi Arus 0 0 0 0
268 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 0 0 0 0
269 Eesti Maaülikooli SK II Taivo Pungas 0 0 0 0
270 Sinimäe/Team Exel Tambet Masik 0 0 0 0
271 Jõgeva SK Selver / Tähe Tammi Kivi 0 0 0 0
272 Maitim Tanel Müürsepp 0 0 0 0
273 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
274 SK Rapla Tanel Samuel 0 0 0 0
275 Jõgeva SK Selver / Tähe Tanel Soidla 0 0 0 0
276 Jõgeva SK Selver / Tähe Targo Treial 0 0 0 0
277 Maitim Tarmo Hallismaa 0 0 0 0
278 Sinimäe/Team Exel Tauno Koppel 0 0 0 0
279 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
280 Eesti Maaülikooli SK Tauri Turk 0 0 0 0
281 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 0 0 0 0
282 SK Saku Fortuna Teet Soasepp 0 0 0 0
283 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
284 SK Rapla Tiit Leier 0 0 0 0
285 TTÜ / Team Exel Tiit Tammeveski 0 0 0 0
286 TVK Leegid Timm Annus 0 0 0 0
287 Jõgeva SK Selver / Tähe Timmo Zimmermann 0 0 0 0
288 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
289 SK Saku Fortuna Toomas Koost 0 0 0 0
290 Maitim Toomas Lepp 0 0 0 0
291 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
292 TVK Leegid Tõnis Vähi 0 0 0 0
293 Sparta Team Automaailm II Tõnu Savi 0 0 0 0
294 Maitim Uno Kraam 0 0 0 0
295 Jõgeva SK Selver / Tähe Valery Maslov 0 0 0 0
296 Aegna Ajee Vassil Marjunitš 0 0 0 0
297 SK Rapla Veiko Kaup 0 0 0 0
298 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
299 SK Rapla Veiko Mõtsnik 0 0 0 0
300 Maitim Veiko Märjamaa 0 0 0 0
301 TTÜ / Team Exel Veiko Tarvis 0 0 0 0
302 Aegna Ajee Victor Kharitanovich 0 0 0 0
303 Aegna Ajee Victor Kharitanovjeh 0 0 0 0
304 Sparta Team Automaailm II Viljar Sepp 0 0 0 0
305 Aegna Ajee Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
306 Maitim Vladimir Galkin 0 0 0 0
307 Aegna Ajee Vladimir Kljain 0 0 0 0
308 Maitim Vladimir Muratov 0 0 0 0
309 Aegna Ajee Yury Lisov 0 0 0 0

Eesti karikas 2013

Sparta IISinimäeMaitimTTÜSakuEMÜJSK TäheJSK Tähe IIValgaVana hea puurSpartaRaplaLeegidAegnaEMÜ IISuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm II0-001
Sinimäe/Team Exel0-002
Maitim0-003
TTÜ / Team Exel0-004
SK Saku Fortuna0-005
Eesti Maaülikooli SK0-006
Jõgeva SK Selver / Tähe0-007
Jõgeva SK Selver / Tähe II0-008
Valga Välk0-009
Vana hea puur (Tartu)0-0010
Sparta Team Automaailm0-0011
SK Rapla0-0012
TVK Leegid0-0013
Aegna Ajee0-0014
Eesti Maaülikooli SK II0-0015

Eesti karikas 2013

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm II0000000 - 00
Sinimäe/Team Exel0000000 - 00
Maitim0000000 - 00
TTÜ / Team Exel0000000 - 00
SK Saku Fortuna0000000 - 00
Eesti Maaülikooli SK0000000 - 00
Jõgeva SK Selver / Tähe0000000 - 00
Jõgeva SK Selver / Tähe II0000000 - 00
Valga Välk0000000 - 00
Vana hea puur (Tartu)0000000 - 00
Sparta Team Automaailm0000000 - 00
SK Rapla0000000 - 00
TVK Leegid0000000 - 00
Aegna Ajee0000000 - 00
Eesti Maaülikooli SK II0000000 - 00

Eesti karikas 2013

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Aegna Ajee Aare Hommik 0 0 0 0
2 Valga Välk Aimur Rebane 0 0 0 0
3 Maitim Ainar Juht 0 0 0 0
4 SK Rapla Aivo Täpsi 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Selver / Tähe II Aleksander Andrejev 0 0 0 0
6 Sinimäe/Team Exel Aleksander Runin 0 0 0 0
7 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
8 TTÜ / Team Exel Aleksi Ali-Lekkala 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikooli SK II Allan Grišakov 0 0 0 0
10 SK Rapla Allan Laurimäe 0 0 0 0
11 TVK Leegid Alo Mäesalu 0 0 0 0
12 Sinimäe/Team Exel Andero Hännikäinen 0 0 0 0
13 SK Saku Fortuna Andi Andri Kuum 0 0 0 0
14 Sinimäe/Team Exel Andre Lausmaa 0 0 0 0
15 Jõgeva SK Selver / Tähe II Andreas Õun 0 0 0 0
16 Jõgeva SK Selver / Tähe Andres Aamisepp 0 0 0 0
17 SK Saku Fortuna Andres Aava 0 0 0 0
18 SK Saku Fortuna Andres Kurmiste 0 0 0 0
19 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
20 Eesti Maaülikooli SK Andres Tiinonen 0 0 0 0
21 SK Rapla Andrus Bonder 0 0 0 0
22 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
23 TTÜ / Team Exel Anre Vooremaa 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm II Anton Netsajev 0 0 0 0
25 TTÜ / Team Exel Anton Ylä-Autio 0 0 0 0
26 Vana hea puur (Tartu) Ardo Aednik 0 0 0 0
27 Aegna Ajee Ardo Birk 0 0 0 0
28 Aegna Ajee Argo Klopman 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Argo Kungla 0 0 0 0
30 Valga Välk Armands Valtins 0 0 0 0
31 TTÜ / Team Exel Armen Kasparov 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Arto Kotamäki 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Selver / Tähe II Artur Rimkevicius 0 0 0 0
34 Maitim Arvo Kraam 0 0 0 0
35 SK Saku Fortuna Ats Tamme 0 0 0 0
36 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikooli SK II Brait-Kevin Raudsepp (Duubel) 0 0 0 0
38 TTÜ / Team Exel Carol Viiding 0 0 0 0
39 Aegna Ajee Chris Tõnisson 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Selver / Tähe Christer Kunttu 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Selver / Tähe II Denis Kazakov 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm II Denis Kuznetsov 0 0 0 0
44 Aegna Ajee Dmitri Novikov 0 0 0 0
45 Valga Välk Dmitri Petrov 0 0 0 0
46 Valga Välk Eduards Vjazovs 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm II Edward Ubaleht 0 0 0 0
48 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
49 Valga Välk Elvijs Guogis 0 0 0 0
50 SK Saku Fortuna Elvis Aug 0 0 0 0
51 Aegna Ajee Ergi Perenson 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm II Ergo Saar (Duubel) 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Eri Rääsk 0 0 0 0
54 Sinimäe/Team Exel Erik Joasaare 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erik Vadi 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Erki Tammemäe 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erki Teder 0 0 0 0
58 TTÜ / Team Exel Erki Vään 0 0 0 0
59 Sinimäe/Team Exel Erkki Seinre 0 0 0 0
60 TTÜ / Team Exel Erlin Rand 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm II Evald Schmitt 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK II Fred Haga (Duubel) 0 0 0 0
63 TVK Leegid Fredi Volens 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Selver / Tähe II Gerno Rebane 0 0 0 0
65 SK Saku Fortuna Gert Kurmiste 0 0 0 0
66 Aegna Ajee Gert Rahn 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Selver / Tähe Hannes Pagi 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Selver / Tähe II Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
69 TVK Leegid Heigo Mitt 0 0 0 0
70 TTÜ / Team Exel Helmur Rajang 0 0 0 0
71 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
72 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Selver / Tähe Iiro Liede 0 0 0 0
75 Sinimäe/Team Exel Ilja Koivanen 0 0 0 0
76 Valga Välk Ilmar Denissenko 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Selver / Tähe Ilmar Niitov 0 0 0 0
78 SK Saku Fortuna Indrek Bauer 0 0 0 0
79 Aegna Ajee Indrek Essenson 0 0 0 0
80 Sinimäe/Team Exel Indrek Paal 0 0 0 0
81 Vana hea puur (Tartu) Indrek Reitkam 0 0 0 0
82 Aegna Ajee Indrek Roostalu 0 0 0 0
83 SK Rapla Indrek Zoober 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Selver / Tähe II Innar Joost 0 0 0 0
85 Maitim Ivan Dubkov 0 0 0 0
86 TTÜ / Team Exel Ivo Lepik 0 0 0 0
87 Maitim Jaak Jõgis 0 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
90 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm II Janar Kolk 0 0 0 0
92 SK Saku Fortuna Janek Nõu 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Jani Parviainen 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 0 0 0 0
95 Vana hea puur (Tartu) Johannes Vedru 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK II Joonas Pint 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK II Joosep Moor (Duubel) 0 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK Joosep Orav 0 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
100 TVK Leegid Julius Stokas 0 0 0 0
101 Aegna Ajee Jüri Marist 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Kaarel Rebase 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm II Kaarel Tamme 0 0 0 0
104 Vana hea puur (Tartu) Kaido Kariste 0 0 0 0
105 SK Rapla Kaito Kuusing 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kalmer Koossalu 0 0 0 0
107 Jõgeva SK Selver / Tähe II Karl Kalm 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm II Karl Toomet 0 0 0 0
109 Valga Välk Karlis Stipnieks 0 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
111 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Toomas Sims (Duubel) 0 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
113 Sinimäe/Team Exel Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
114 TTÜ / Team Exel Kaspar Kallion (Duubel) 0 0 0 0
115 SK Rapla Kaspar Suits 0 0 0 0
116 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kaspar Virkus 0 0 0 0
117 SK Rapla Kaur Vaabel 0 0 0 0
118 Jõgeva SK Selver / Tähe II Keijo Kalm 0 0 0 0
119 Eesti Maaülikooli SK Keijo Lehes 0 0 0 0
120 TTÜ / Team Exel Kenneth Lond (Duubel) 0 0 0 0
121 SK Saku Fortuna Kert Aedla 0 0 0 0
122 Sinimäe/Team Exel Kevin Kadak 0 0 0 0
123 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kevin Tamm 0 0 0 0
124 Eesti Maaülikooli SK Kristaps Bertins 0 0 0 0
125 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
126 TVK Leegid Kristjan Evart 0 0 0 0
127 Aegna Ajee Kristjan Kongi 0 0 0 0
128 Aegna Ajee Kristjan Lemberg 0 0 0 0
129 Vana hea puur (Tartu) Kristjan Lusikas 0 0 0 0
130 SK Saku Fortuna Kristjan Mossin 0 0 0 0
131 TTÜ / Team Exel Kristjan Puu 0 0 0 0
132 Aegna Ajee Kristjan Pärnamägi 0 0 0 0
133 Aegna Ajee Kristjan Värv 0 0 0 0
134 TTÜ / Team Exel Kristo Lehiste 0 0 0 0
135 SK Saku Fortuna Kuldar Mark 0 0 0 0
136 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
137 TTÜ / Team Exel Lassi Tornivaara 0 0 0 0
138 Jõgeva SK Selver / Tähe Lauri Hõim 0 0 0 0
139 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kadajane 0 0 0 0
140 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 0 0 0 0
141 Sparta Team Automaailm II Lauri Kuktalu 0 0 0 0
142 Aegna Ajee Leonid Ovtšinnikov 0 0 0 0
143 Jõgeva SK Selver / Tähe II Liivar Laks 0 0 0 0
144 Sparta Team Automaailm Maanus Puskar 0 0 0 0
145 Eesti Maaülikooli SK Maarius Pärn 0 0 0 0
146 TTÜ / Team Exel Madis Kass 0 0 0 0
147 TTÜ / Team Exel Madis Leisner 0 0 0 0
148 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
149 Aegna Ajee Mait Maddisson 0 0 0 0
150 SK Rapla Marek Lairand 0 0 0 0
151 Maitim Marek Miller 0 0 0 0
152 TVK Leegid Marek Ulman 0 0 0 0
153 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
154 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
155 Jõgeva SK Selver / Tähe Margus Guss 0 0 0 0
156 Vana hea puur (Tartu) Margus Kangro 0 0 0 0
157 Eesti Maaülikooli SK II Margus Mänd 0 0 0 0
158 Jõgeva SK Selver / Tähe Mario Paulus 0 0 0 0
159 Sinimäe/Team Exel Mark Meema 0 0 0 0
160 Jõgeva SK Selver / Tähe Marko Saksing 0 0 0 0
161 TTÜ / Team Exel Markus Lukk 0 0 0 0
162 Eesti Maaülikooli SK Mart Kaska 0 0 0 0
163 SK Saku Fortuna Marten Liiva 0 0 0 0
164 SK Saku Fortuna Marthi Lepik 0 0 0 0
165 Sparta Team Automaailm II Martin Einblau 0 0 0 0
166 Jõgeva SK Selver / Tähe Martin Karis 0 0 0 0
167 Maitim Martin Kärner 0 0 0 0
168 Jõgeva SK Selver / Tähe Martin Rebane 0 0 0 0
169 Jõgeva SK Selver / Tähe II Martin Tali 0 0 0 0
170 Sparta Team Automaailm II Martin Öövel 0 0 0 0
171 Jõgeva SK Selver / Tähe II Mathias Einamann 0 0 0 0
172 Sparta Team Automaailm II Matis Oolup 0 0 0 0
173 SK Saku Fortuna Mats Tamme 0 0 0 0
174 TTÜ / Team Exel Maxim Ivanov 0 0 0 0
175 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 0 0 0 0
176 Sparta Team Automaailm II Meelis Saaremäel 0 0 0 0
177 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Kaasik 0 0 0 0
178 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Must 0 0 0 0
179 Maitim Mihkel Siim 0 0 0 0
180 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
181 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Vanamb (Duubel) 0 0 0 0
182 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 0 0 0 0
183 Sinimäe/Team Exel Mikk Põldmäe 0 0 0 0
184 Eesti Maaülikooli SK Mikko Kauppi 0 0 0 0
185 Jõgeva SK Selver / Tähe Miro Ranta 0 0 0 0
186 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikita Bõstrov 0 0 0 0
187 Jõgeva SK Selver / Tähe Nikolai Roop 0 0 0 0
188 Sparta Team Automaailm Olari Tammel 0 0 0 0
189 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
190 Eesti Maaülikooli SK II Oskar Illak 0 0 0 0
191 Sinimäe/Team Exel Ott Põldmäe 0 0 0 0
192 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 0 0 0 0
193 Sparta Team Automaailm Paavo Johannes Elomaa 0 0 0 0
194 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
195 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 0 0 0 0
196 Jõgeva SK Selver / Tähe Pavel Semenov 0 0 0 0
197 Maitim Peeter Kula 0 0 0 0
198 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
199 Eesti Maaülikooli SK II Peyman Fredrik Milani 0 0 0 0
200 SK Rapla Priit Bachmann 0 0 0 0
201 SK Rapla Priit Põldmaa 0 0 0 0
202 SK Rapla Priit Pärna 0 0 0 0
203 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 0 0 0 0
204 Eesti Maaülikooli SK II Priit Vabamäe 0 0 0 0
205 Sparta Team Automaailm II Priit Vendik 0 0 0 0
206 Vana hea puur (Tartu) Pärt Erikson 0 0 0 0
207 Sinimäe/Team Exel Ragnar Lipstok 0 0 0 0
208 Eesti Maaülikooli SK Raido Moor 0 0 0 0
209 Sinimäe/Team Exel Rain Odramaa 0 0 0 0
210 Aegna Ajee Rain Pelapson 0 0 0 0
211 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
212 Jõgeva SK Selver / Tähe Rainer Kalde 0 0 0 0
213 SK Rapla Rainer Põhjala 0 0 0 0
214 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
215 TVK Leegid Raivo Lõkk 0 0 0 0
216 Maitim Ramon Ruotsi 0 0 0 0
217 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits (Duubel) 0 0 0 0
218 SK Rapla Ranno Grauen 0 0 0 0
219 Maitim Raoul Raidna 0 0 0 0
220 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
221 TVK Leegid Raul Eesmäe 0 0 0 0
222 Jõgeva SK Selver / Tähe Raul Kivi 0 0 0 0
223 Sinimäe/Team Exel Raul Orupõld 0 0 0 0
224 SK Saku Fortuna Rauno Erm 0 0 0 0
225 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
226 Jõgeva SK Selver / Tähe II Rauno Roos 0 0 0 0
227 SK Saku Fortuna Reigo Adamson 0 0 0 0
228 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 0 0 0 0
229 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 0 0 0 0
230 Valga Välk Reiko Anniko 0 0 0 0
231 Jõgeva SK Selver / Tähe Rein Kivi 0 0 0 0
232 Eesti Maaülikooli SK Rein Kruusat 0 0 0 0
233 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
234 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
235 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
236 TTÜ / Team Exel Rene Bernard 0 0 0 0
237 TTÜ / Team Exel Richard Eesmaa 0 0 0 0
238 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
239 Sinimäe/Team Exel Risto Pakkonen 0 0 0 0
240 Valga Välk Robert Bagdasarjan 0 0 0 0
241 TVK Leegid Robert Tarenõmm 0 0 0 0
242 Eesti Maaülikooli SK II Roberts Romanovs (Duubel) 0 0 0 0
243 Eesti Maaülikooli SK II Robin Lilleorg 0 0 0 0
244 Jõgeva SK Selver / Tähe Roland Songisepp 0 0 0 0
245 Sinimäe/Team Exel Romet Troost 0 0 0 0
246 Sparta Team Automaailm Ronni Kongo 0 0 0 0
247 TTÜ / Team Exel Sami Hietaranta 0 0 0 0
248 SK Rapla Sander Kirs 0 0 0 0
249 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sander Lehtme 0 0 0 0
250 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
251 SK Saku Fortuna Sander Stokkeby 0 0 0 0
252 Eesti Maaülikooli SK II Santeri Sapp 0 0 0 0
253 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 0 0 0 0
254 Valga Välk Sergejs Kuncevics 0 0 0 0
255 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 0 0 0 0
256 SK Saku Fortuna Siim Stokkeby 0 0 0 0
257 SK Saku Fortuna Siim Särekanno 0 0 0 0
258 SK Saku Fortuna Siim Veersalu 0 0 0 0
259 SK Rapla Siim Viisut 0 0 0 0
260 Eesti Maaülikooli SK II Silver Nork 0 0 0 0
261 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
262 TVK Leegid Sten Annus 0 0 0 0
263 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
264 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sten Veskis 0 0 0 0
265 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
266 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sven Uue 0 0 0 0
267 Aegna Ajee Taavi Arus 0 0 0 0
268 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 0 0 0 0
269 Eesti Maaülikooli SK II Taivo Pungas 0 0 0 0
270 Sinimäe/Team Exel Tambet Masik 0 0 0 0
271 Jõgeva SK Selver / Tähe Tammi Kivi 0 0 0 0
272 Maitim Tanel Müürsepp 0 0 0 0
273 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
274 SK Rapla Tanel Samuel 0 0 0 0
275 Jõgeva SK Selver / Tähe Tanel Soidla 0 0 0 0
276 Jõgeva SK Selver / Tähe Targo Treial 0 0 0 0
277 Maitim Tarmo Hallismaa 0 0 0 0
278 Sinimäe/Team Exel Tauno Koppel 0 0 0 0
279 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
280 Eesti Maaülikooli SK Tauri Turk 0 0 0 0
281 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 0 0 0 0
282 SK Saku Fortuna Teet Soasepp 0 0 0 0
283 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
284 SK Rapla Tiit Leier 0 0 0 0
285 TTÜ / Team Exel Tiit Tammeveski 0 0 0 0
286 TVK Leegid Timm Annus 0 0 0 0
287 Jõgeva SK Selver / Tähe Timmo Zimmermann 0 0 0 0
288 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
289 SK Saku Fortuna Toomas Koost 0 0 0 0
290 Maitim Toomas Lepp 0 0 0 0
291 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
292 TVK Leegid Tõnis Vähi 0 0 0 0
293 Sparta Team Automaailm II Tõnu Savi 0 0 0 0
294 Maitim Uno Kraam 0 0 0 0
295 Jõgeva SK Selver / Tähe Valery Maslov 0 0 0 0
296 Aegna Ajee Vassil Marjunitš 0 0 0 0
297 SK Rapla Veiko Kaup 0 0 0 0
298 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
299 SK Rapla Veiko Mõtsnik 0 0 0 0
300 Maitim Veiko Märjamaa 0 0 0 0
301 TTÜ / Team Exel Veiko Tarvis 0 0 0 0
302 Aegna Ajee Victor Kharitanovich 0 0 0 0
303 Aegna Ajee Victor Kharitanovjeh 0 0 0 0
304 Sparta Team Automaailm II Viljar Sepp 0 0 0 0
305 Aegna Ajee Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
306 Maitim Vladimir Galkin 0 0 0 0
307 Aegna Ajee Vladimir Kljain 0 0 0 0
308 Maitim Vladimir Muratov 0 0 0 0
309 Aegna Ajee Yury Lisov 0 0 0 0

Eesti karikas 2013

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |