AUS
SPORT
Otsi mängijat
Uudised
Liigad
Ajakavad
Koondis
Liit
Materjalid
Galerii
Lingid
EST-LAT M
Meeste 3v3
Naiste 3v3
Meeste MV
Saalihokiliiga
EST-LAT N
Naiste MV
U18
U16
U16T
U14
U14T
U12
U12T
U10
U9
Raplamaa MV
EELMISED HOOAJAD
Hooaeg 2023 / 2024
Põhiturniiri mängud
Põhiturniiri tabel
Põhiturniiri stat
Põhiturniiri VV stat
Kohamängude tabel
Kohamängude stat
Kohamängude VV stat
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Eesti Maaülikool
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Eesti Maaülikool
11-4
Sinimäe
8-4
Sparta Team Automaailm II
Sparta Team Automaailm II
Spordipalavik
13-4
Sparta Team Automaailm II
Start Ehitus/Tartu vald
8-6
Start Ehitus/Tartu vald
Start Ehitus/Tartu vald
Eesti Maaülikool
10-7
1. koht
2. koht
3. koht
Start Ehitus/Tartu vald
4. koht
Eesti Maaülikool
5. koht
Sinimäe
6. koht
Spordipalavik
7. koht
SK Voore
8. koht
Valga Välk
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Sparta Team Automaailm II
Karl Oskar Vikk
2
8
0
8
2
Eesti Maaülikool
Sander Mägi
3
7
0
7
3
Start Ehitus/Tartu vald
Daniel Matsukevitš
2
4
0
4
4
Eesti Maaülikool
Andreas Pehka
3
4
0
4
5
Start Ehitus/Tartu vald
Jaan Tähiste
1
3
0
3
6
Sparta Team Automaailm II
Artjom Kuznetsov
2
3
0
3
7
Eesti Maaülikool
Konsta-Akseli Keijonen
3
3
0
3
8
Sinimäe
Aleksandr Žutšenja
1
2
0
2
9
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Marcos Timmusk
1
2
0
2
10
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Margus Rosin D
1
2
0
2
11
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rasmus Randoja D
1
2
0
2
12
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rome-Andro Moora
1
2
0
2
13
Start Ehitus/Tartu vald
Keijo Lehes
2
2
0
2
14
Sparta Team Automaailm II
Kennet Vaha
2
2
0
2
15
Start Ehitus/Tartu vald
Mihkel Must
2
2
0
2
16
Eesti Maaülikool
Mikko Saarivuori (mängukeeld kuni 31.12.24)
2
2
0
2
17
Sparta Team Automaailm II
Robin Savi
2
2
0
2
18
Start Ehitus/Tartu vald
Roland Raja
2
2
0
2
19
Spordipalavik
Jaak Kaljula
1
1
0
1
20
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaarel Eerik Kruus
1
1
0
1
21
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Karl-Eerik Kukk D
1
1
0
1
22
Spordipalavik
Margus Sinisaar
1
1
0
1
23
Spordipalavik
Martin Kärner
1
1
0
1
24
Eesti Maaülikool
Matvei Kalamees
1
1
0
1
25
Sinimäe
Mikk Põldmäe
1
1
0
1
26
Sinimäe
Ott Põldmäe
1
1
0
1
27
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rasmus Moora
1
1
0
1
28
Spordipalavik
Rauno Ollema
1
1
0
1
29
Sparta Team Automaailm II
Targo Trepp
1
1
0
1
30
Sparta Team Automaailm II
Anton Fjodorov
2
1
0
1
31
Sparta Team Automaailm II
Fred Haga
2
1
0
1
32
Sparta Team Automaailm II
Gustav Salm
2
1
0
1
33
Eesti Maaülikool
Hugo Jusar
2
1
0
1
34
Start Ehitus/Tartu vald
Jan Henrik Pärnik
2
1
0
1
35
Start Ehitus/Tartu vald
Juhani Võik
2
1
0
1
36
Start Ehitus/Tartu vald
Markus Tepp
2
1
0
1
37
Sparta Team Automaailm II
Rasmus Rannula
2
1
0
1
38
Sparta Team Automaailm II
Rauno Miller
2
1
0
1
39
Eesti Maaülikool
Mart Väljamäe
3
1
0
1
40
Sinimäe
Aleksander Runin
0
0
0
0
41
Eesti Maaülikool
Aleksandr Popenov
0
0
0
0
42
Sinimäe
Aleksandr Žutšenja
0
0
0
0
43
Spordipalavik
Andre Schneider
0
0
0
0
44
Spordipalavik
Andre Schneider
0
0
0
0
45
Eesti Maaülikool
Andreas Pehka
0
0
0
0
46
Valga Välk
Andres Kalavus
0
0
0
0
47
Valga Välk
Andres Kalavus
0
0
0
0
48
Sparta Team Automaailm II
Anton Fjodorov
0
0
0
0
49
SK Voore
Armo Ivask
0
0
0
0
50
SK Voore
Armo Ivask
0
0
0
0
51
Sparta Team Automaailm II
Artjom Kuznetsov
0
0
0
0
52
SK Voore
Avo Ombler
0
0
0
0
53
SK Voore
Avo Ombler
0
0
0
0
54
Eesti Maaülikool
Christofer Nerman
0
0
0
0
55
Eesti Maaülikool
Christoph Wiederhold
0
0
0
0
56
Sparta Team Automaailm II
Daniel Bursa
0
0
0
0
57
Start Ehitus/Tartu vald
Daniel Matsukevitš
0
0
0
0
58
Sparta Team Automaailm II
Daniil Ruzevitš
0
0
0
0
59
Sparta Team Automaailm II
Daniil Ruzevitš
0
0
0
0
60
Valga Välk
Denis Ženžarov
0
0
0
0
61
Valga Välk
Denis Ženžarov
0
0
0
0
62
Sinimäe
Dmitri Ševoldajev
0
0
0
0
63
Sinimäe
Edgar Grazer
0
0
0
0
64
Sinimäe
Edgar Grazer
0
0
0
0
65
Valga Välk
Egert Ojamäe
0
0
0
0
66
Valga Välk
Egert Ojamäe
0
0
0
0
67
Eesti Maaülikool
Egert Roio
0
0
0
0
68
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Enri Telik
0
0
0
0
69
SK Voore
Erki Teder
0
0
0
0
70
SK Voore
Erki Teder
0
0
0
0
71
Spordipalavik
Erlend Utrop
0
0
0
0
72
Sparta Team Automaailm II
Fred Haga
0
0
0
0
73
Eesti Maaülikool
Georg Demidov
0
0
0
0
74
Eesti Maaülikool
Georg Demidov
0
0
0
0
75
Valga Välk
Gleb Tšip
0
0
0
0
76
Valga Välk
Gleb Tšip
0
0
0
0
77
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Gregor Rande
0
0
0
0
78
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Gregor Saar
0
0
0
0
79
Sparta Team Automaailm II
Gustav Salm
0
0
0
0
80
SK Voore
Günther Palanen
0
0
0
0
81
SK Voore
Günther Palanen
0
0
0
0
82
Eesti Maaülikool
Hans Kristjan Muhel
0
0
0
0
83
Eesti Maaülikool
Hans Kristjan Muhel
0
0
0
0
84
Eesti Maaülikool
Henri Haljaste
0
0
0
0
85
Eesti Maaülikool
Henri Haljaste
0
0
0
0
86
Valga Välk
Henri Karja
0
0
0
0
87
Valga Välk
Henri Karja
0
0
0
0
88
SK Voore
Henrik Koorits
0
0
0
0
89
SK Voore
Henrik Koorits
0
0
0
0
90
Sparta Team Automaailm II
Henry Haidor Hõrak
0
0
0
0
91
Sparta Team Automaailm II
Henry Välling
0
0
0
0
92
Sparta Team Automaailm II
Hermann Liivik
0
0
0
0
93
Sparta Team Automaailm II
Hermann Liivik
0
0
0
0
94
Eesti Maaülikool
Hugo Jusar
0
0
0
0
95
Sparta Team Automaailm II
Ian Järve
0
0
0
0
96
Sparta Team Automaailm II
Ian Järve
0
0
0
0
97
Sinimäe
Ilja Koivanen
0
0
0
0
98
Sinimäe
Ilja Koivanen
0
0
0
0
99
Valga Välk
Ilmar Parmink
0
0
0
0
100
Valga Välk
Ilmar Parmink
0
0
0
0
101
Valga Välk
Indrek Lumiste
0
0
0
0
102
Valga Välk
Indrek Lumiste
0
0
0
0
103
Spordipalavik
Indrek Sinisaar
0
0
0
0
104
Spordipalavik
Indrek Sinisaar
0
0
0
0
105
Start Ehitus/Tartu vald
Ivo Lepik
0
0
0
0
106
Start Ehitus/Tartu vald
Ivo Lepik
0
0
0
0
107
Spordipalavik
Jaak Kaljula
0
0
0
0
108
Start Ehitus/Tartu vald
Jaan Tähiste
0
0
0
0
109
Start Ehitus/Tartu vald
Jan Henrik Pärnik
0
0
0
0
110
Start Ehitus/Tartu vald
Janar Järmut
0
0
0
0
111
Valga Välk
Janar Tiisler
0
0
0
0
112
Valga Välk
Janar Tiisler
0
0
0
0
113
Start Ehitus/Tartu vald
Janno Kaur
0
0
0
0
114
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Janori Remmelg
0
0
0
0
115
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Janori Remmelg
0
0
0
0
116
Start Ehitus/Tartu vald
Jarno Marjamäki
0
0
0
0
117
Start Ehitus/Tartu vald
Jarno Marjamäki
0
0
0
0
118
Valga Välk
Johannes Jürisson
0
0
0
0
119
Valga Välk
Johannes Jürisson
0
0
0
0
120
Eesti Maaülikool
Joonas Niilo
0
0
0
0
121
Eesti Maaülikool
Joonas Niilo
0
0
0
0
122
SK Voore
Joosep Moor
0
0
0
0
123
SK Voore
Joosep Moor
0
0
0
0
124
Eesti Maaülikool
Joosep Postov
0
0
0
0
125
Eesti Maaülikool
Joosep Postov
0
0
0
0
126
Start Ehitus/Tartu vald
Juhani Võik
0
0
0
0
127
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaarel Eerik Kruus
0
0
0
0
128
SK Voore
Kaarel Oim
0
0
0
0
129
SK Voore
Kaarel Oim
0
0
0
0
130
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaidar Sai
0
0
0
0
131
SK Voore
Kalmer Koossalu
0
0
0
0
132
SK Voore
Kalmer Koossalu
0
0
0
0
133
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Karl Mark Tammsaar
0
0
0
0
134
Sparta Team Automaailm II
Karl Oskar Vikk
0
0
0
0
135
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Karl-Eerik Kukk D
0
0
0
0
136
SK Voore
Karli Säärits
0
0
0
0
137
SK Voore
Karli Säärits
0
0
0
0
138
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaspar Jaan Heljand
0
0
0
0
139
Start Ehitus/Tartu vald
Kaspar Jõgar
0
0
0
0
140
Sinimäe
Kaspar Kallasmaa
0
0
0
0
141
Sparta Team Automaailm II
Kaspar Küüt
0
0
0
0
142
Valga Välk
Kaur Lillevälja
0
0
0
0
143
Valga Välk
Kaur Lillevälja
0
0
0
0
144
Start Ehitus/Tartu vald
Keijo Lehes
0
0
0
0
145
Sparta Team Automaailm II
Kennet Vaha
0
0
0
0
146
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kert Kristjan Kukk
0
0
0
0
147
Sparta Team Automaailm II
Kevin Vaha
0
0
0
0
148
Eesti Maaülikool
Konsta-Akseli Keijonen
0
0
0
0
149
Sparta Team Automaailm II
Kristian Tikerpäe
0
0
0
0
150
Spordipalavik
Kristjan Kuuse
0
0
0
0
151
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kristo Voitk
0
0
0
0
152
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kristo Voitk
0
0
0
0
153
SK Voore
Kuido Hint
0
0
0
0
154
SK Voore
Kuido Hint
0
0
0
0
155
Eesti Maaülikool
Laur Lehto
0
0
0
0
156
Spordipalavik
Lauri Kuktalu
0
0
0
0
157
Spordipalavik
Lauri Kuktalu
0
0
0
0
158
Start Ehitus/Tartu vald
Maanus Puskar
0
0
0
0
159
Start Ehitus/Tartu vald
Maanus Puskar
0
0
0
0
160
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Marcos Timmusk
0
0
0
0
161
Eesti Maaülikool
Marcus Pehka
0
0
0
0
162
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Marek Rosin
0
0
0
0
163
Valga Välk
Marek Vända
0
0
0
0
164
Valga Välk
Marek Vända
0
0
0
0
165
Valga Välk
Margo Pärnaku
0
0
0
0
166
Valga Välk
Margo Pärnaku
0
0
0
0
167
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Margus Ait
0
0
0
0
168
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Margus Ait
0
0
0
0
169
SK Voore
Margus Kangro
0
0
0
0
170
SK Voore
Margus Kangro
0
0
0
0
171
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Margus Rosin D
0
0
0
0
172
Spordipalavik
Margus Sinisaar
0
0
0
0
173
Sinimäe
Mark Meema
0
0
0
0
174
Sinimäe
Mark Meema
0
0
0
0
175
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Markus Aleksander Teppan
0
0
0
0
176
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Markus Aleksander Teppan
0
0
0
0
177
Start Ehitus/Tartu vald
Markus Tepp
0
0
0
0
178
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Markus-Lion Räitsak
0
0
0
0
179
Eesti Maaülikool
Mart Väljamäe
0
0
0
0
180
Spordipalavik
Martin Einblau
0
0
0
0
181
SK Voore
Martin Kivirand
0
0
0
0
182
SK Voore
Martin Kivirand
0
0
0
0
183
Valga Välk
Martin Kovaljov
0
0
0
0
184
Valga Välk
Martin Kovaljov
0
0
0
0
185
Spordipalavik
Martin Kärner
0
0
0
0
186
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Martin Rosin
0
0
0
0
187
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Martin Rosin
0
0
0
0
188
Sparta Team Automaailm II
Martin Tikerpäe
0
0
0
0
189
Sinimäe
Martin Öövel
0
0
0
0
190
Valga Välk
Mattias Pärnaku
0
0
0
0
191
Valga Välk
Mattias Pärnaku
0
0
0
0
192
Eesti Maaülikool
Matvei Kalamees
0
0
0
0
193
SK Voore
Meelis Ombler
0
0
0
0
194
SK Voore
Meelis Ombler
0
0
0
0
195
Start Ehitus/Tartu vald
Mihkel Kaasik
0
0
0
0
196
Start Ehitus/Tartu vald
Mihkel Must
0
0
0
0
197
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Mikk Allika
0
0
0
0
198
SK Voore
Mikk Espenberg
0
0
0
0
199
SK Voore
Mikk Espenberg
0
0
0
0
200
Sinimäe
Mikk Põldmäe
0
0
0
0
201
Eesti Maaülikool
Mikko Saarivuori
0
0
0
0
202
Eesti Maaülikool
Märten Lamp
0
0
0
0
203
Eesti Maaülikool
Märten Lamp
0
0
0
0
204
Sinimäe
Olari Rüütelmaa
0
0
0
0
205
Sinimäe
Oleg Jegorov
0
0
0
0
206
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Oliver Heljand D
0
0
0
0
207
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Oliver Heljand D
0
0
0
0
208
Eesti Maaülikool
Ott Ahonen
0
0
0
0
209
Sinimäe
Ott Põldmäe
0
0
0
0
210
Eesti Maaülikool
Ott Tera
0
0
0
0
211
Start Ehitus/Tartu vald
Pavel Timerhanov
0
0
0
0
212
Spordipalavik
Peeter Subbi
0
0
0
0
213
Spordipalavik
Peeter Subbi
0
0
0
0
214
Spordipalavik
Raikki Luik
0
0
0
0
215
Eesti Maaülikool
Ralf Kask
0
0
0
0
216
Eesti Maaülikool
Ralf Kask
0
0
0
0
217
Spordipalavik
Rando Hallik
0
0
0
0
218
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Ranek Aas
0
0
0
0
219
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rasmus Moora
0
0
0
0
220
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rasmus Randoja D
0
0
0
0
221
Sparta Team Automaailm II
Rasmus Rannula
0
0
0
0
222
Start Ehitus/Tartu vald
Raul Eesmäe
0
0
0
0
223
Sparta Team Automaailm II
Rauno Miller
0
0
0
0
224
Spordipalavik
Rauno Ollema
0
0
0
0
225
Sinimäe
Rauno Rüütelmaa
0
0
0
0
226
Start Ehitus/Tartu vald
Reigo Kruusement
0
0
0
0
227
Start Ehitus/Tartu vald
Reigo Kruusement
0
0
0
0
228
Spordipalavik
Reigo Podar
0
0
0
0
229
Spordipalavik
Reigo Podar
0
0
0
0
230
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Reio Sai
0
0
0
0
231
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Reio Sai
0
0
0
0
232
Valga Välk
Remo Kupits
0
0
0
0
233
Valga Välk
Remo Kupits
0
0
0
0
234
Sparta Team Automaailm II
Robert Tamme
0
0
0
0
235
Sparta Team Automaailm II
Robert Tamme
0
0
0
0
236
Sparta Team Automaailm II
Robin Savi
0
0
0
0
237
Eesti Maaülikool
Robin Sepma
0
0
0
0
238
Eesti Maaülikool
Robin Sepma
0
0
0
0
239
Start Ehitus/Tartu vald
Roland Raja
0
0
0
0
240
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rome-Andro Moora
0
0
0
0
241
Eesti Maaülikool
Sander Mägi
0
0
0
0
242
Eesti Maaülikool
Sander Timmusk
0
0
0
0
243
Spordipalavik
Sergei Arhipov
0
0
0
0
244
Start Ehitus/Tartu vald
Siim Veersalu
0
0
0
0
245
Start Ehitus/Tartu vald
Siim Veersalu
0
0
0
0
246
Valga Välk
Simm Paap
0
0
0
0
247
Valga Välk
Simm Paap
0
0
0
0
248
Valga Välk
Simo Kenk
0
0
0
0
249
Valga Välk
Simo Kenk
0
0
0
0
250
SK Voore
Simon Righarts
0
0
0
0
251
SK Voore
Simon Righarts
0
0
0
0
252
Valga Välk
Sten Veskis
0
0
0
0
253
Valga Välk
Sten Veskis
0
0
0
0
254
Start Ehitus/Tartu vald
Taavi Lepik
0
0
0
0
255
Valga Välk
Taavi Lumiste
0
0
0
0
256
Valga Välk
Taavi Lumiste
0
0
0
0
257
Spordipalavik
Taavi Sau
0
0
0
0
258
Spordipalavik
Taavi Sau
0
0
0
0
259
Eesti Maaülikool
Talis Mölder
0
0
0
0
260
Spordipalavik
Tanel Kiisküla
0
0
0
0
261
Spordipalavik
Tanel Kiisküla
0
0
0
0
262
Sparta Team Automaailm II
Targo Trepp
0
0
0
0
263
Spordipalavik
Tarmo Tähiste
0
0
0
0
264
SK Voore
Tarvo Altmäe
0
0
0
0
265
SK Voore
Tarvo Altmäe
0
0
0
0
266
Sinimäe
Tauno Koppel
0
0
0
0
267
Start Ehitus/Tartu vald
Tauri Turk
0
0
0
0
268
Start Ehitus/Tartu vald
Tauri Turk
0
0
0
0
269
SK Voore
Teet Saar
0
0
0
0
270
SK Voore
Teet Saar
0
0
0
0
271
Eesti Maaülikool
Teigo Toomsalu
0
0
0
0
272
SK Voore
Timmo Zimmermann
0
0
0
0
273
SK Voore
Timmo Zimmermann
0
0
0
0
274
Spordipalavik
Tormi Voog
0
0
0
0
275
SK Voore
Tõnis Korts
0
0
0
0
276
SK Voore
Tõnis Korts
0
0
0
0
277
Start Ehitus/Tartu vald
Tõnis Vainomäe
0
0
0
0
278
Valga Välk
Veikko Väisanen
0
0
0
0
279
Valga Välk
Veikko Väisanen
0
0
0
0
280
SK Voore
Viljo Salumägi
0
0
0
0
281
SK Voore
Viljo Salumägi
0
0
0
0
282
Sinimäe
Vitali Sõtšjov
0
0
0
0
283
Sinimäe
Aleksander Runin
1
0
0
0
284
Sinimäe
Dmitri Ševoldajev
1
0
0
0
285
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Enri Telik
1
0
0
0
286
Spordipalavik
Erlend Utrop
1
0
0
0
287
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Gregor Rande
1
0
0
0
288
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Gregor Saar
1
0
0
0
289
Sparta Team Automaailm II
Henry Välling
1
0
0
0
290
Start Ehitus/Tartu vald
Janno Kaur
1
0
0
0
291
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaidar Sai
1
0
0
0
292
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Karl Mark Tammsaar
1
0
0
0
293
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaspar Jaan Heljand
1
0
0
0
294
Start Ehitus/Tartu vald
Kaspar Jõgar
1
0
0
0
295
Sinimäe
Kaspar Kallasmaa
1
0
0
0
296
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kert Kristjan Kukk
1
0
0
0
297
Sparta Team Automaailm II
Kevin Vaha
1
0
0
0
298
Sparta Team Automaailm II
Kristian Tikerpäe
1
0
0
0
299
Spordipalavik
Kristjan Kuuse
1
0
0
0
300
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Marek Rosin
1
0
0
0
301
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Markus-Lion Räitsak
1
0
0
0
302
Spordipalavik
Martin Einblau
1
0
0
0
303
Sparta Team Automaailm II
Martin Tikerpäe
1
0
0
0
304
Sinimäe
Martin Öövel
1
0
0
0
305
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Mikk Allika
1
0
0
0
306
Sinimäe
Olari Rüütelmaa
1
0
0
0
307
Sinimäe
Oleg Jegorov
1
0
0
0
308
Eesti Maaülikool
Ott Ahonen
1
0
0
0
309
Spordipalavik
Raikki Luik
1
0
0
0
310
Spordipalavik
Rando Hallik
1
0
0
0
311
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Ranek Aas
1
0
0
0
312
Sinimäe
Rauno Rüütelmaa
1
0
0
0
313
Spordipalavik
Sergei Arhipov
1
0
0
0
314
Spordipalavik
Tarmo Tähiste
1
0
0
0
315
Sinimäe
Tauno Koppel
1
0
0
0
316
Spordipalavik
Tormi Voog
1
0
0
0
317
Sinimäe
Vitali Sõtšjov
1
0
0
0
318
Eesti Maaülikool
Aleksandr Popenov
2
0
0
0
319
Sparta Team Automaailm II
Daniel Bursa
2
0
0
0
320
Sparta Team Automaailm II
Henry Haidor Hõrak
2
0
0
0
321
Start Ehitus/Tartu vald
Janar Järmut
2
0
0
0
322
Sparta Team Automaailm II
Kaspar Küüt
2
0
0
0
323
Start Ehitus/Tartu vald
Mihkel Kaasik
2
0
0
0
324
Start Ehitus/Tartu vald
Pavel Timerhanov
2
0
0
0
325
Start Ehitus/Tartu vald
Raul Eesmäe
2
0
0
0
326
Start Ehitus/Tartu vald
Taavi Lepik
2
0
0
0
327
Start Ehitus/Tartu vald
Tõnis Vainomäe
2
0
0
0
328
Eesti Maaülikool
Christofer Nerman
3
0
0
0
329
Eesti Maaülikool
Christoph Wiederhold
3
0
0
0
330
Eesti Maaülikool
Egert Roio
3
0
0
0
331
Eesti Maaülikool
Laur Lehto
3
0
0
0
332
Eesti Maaülikool
Marcus Pehka
3
0
0
0
333
Eesti Maaülikool
Ott Tera
3
0
0
0
334
Eesti Maaülikool
Sander Timmusk
3
0
0
0
335
Eesti Maaülikool
Talis Mölder
3
0
0
0
336
Eesti Maaülikool
Teigo Toomsalu
3
0
0
0
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaspar Jaan
Heljand
56
23
20
87,0
2.
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Mikk
Allika
4
6
5
83,3
3.
Start Ehitus/Tartu vald
Taavi
Lepik
120
75
60
80,0
4.
Sinimäe
Vitali
Sõtšjov
60
39
31
79,5
5.
Eesti Maaülikool
Teigo
Toomsalu
38
14
11
78,6
6.
Sparta Team Automaailm II
Kaspar
Küüt
120
44
34
77,3
7.
Eesti Maaülikool
Marcus
Pehka
140
83
62
74,7
8.
Spordipalavik
Raikki
Luik
29
26
19
73,1
9.
Spordipalavik
Tarmo
Tähiste
31
19
13
68,4
Saalihokiliiga
SK Tähe II
Sparta II
Start Ehitus
EMÜ
Sinimäe
Spordipalavik
SK Voore
Valga
Suhe
Punkte
Koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
12 - 7
7 - 6
10 - 4
5 - 0
11 - 8
7 - 4
11 - 2
63-31
21
1
Sparta Team Automaailm II
7 - 12
7 - 12
9 - 4
10 - 4
9 - 2
9 - 3
14 - 3
65-40
15
2
Start Ehitus/Tartu vald
6 - 7
12 - 7
9 - 3
10 - 3
9 - 4
12 - 1
17 - 3
75-28
18
3
Eesti Maaülikool
4 - 10
4 - 9
3 - 9
7 - 5
10 - 4
16 - 3
22 - 7
66-47
12
4
Sinimäe
0 - 5
4 - 10
3 - 10
5 - 7
9 - 6
12 - 0
12 - 3
45-41
8
5
Spordipalavik
8 - 11
2 - 9
4 - 9
4 - 10
6 - 9
8 - 6
9 - 5
41-59
6
6
SK Voore
4 - 7
3 - 9
1 - 12
3 - 16
0 - 12
6 - 8
5 - 4
22-68
3
7
Valga Välk
2 - 11
3 - 14
3 - 17
7 - 22
3 - 12
5 - 9
4 - 5
27-90
0
8
Saalihokiliiga 1-4
SK Tähe II
Sparta II
Start Ehitus
EMÜ
Suhe
Punkte
Koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
6 - 5
11 - 3
3 - 6
20-14
30
1
Sparta Team Automaailm II
5 - 6
7 - 11
13 - 9
25-26
24
2
Start Ehitus/Tartu vald
3 - 11
11 - 7
8 - 11
22-29
24
3
Eesti Maaülikool
6 - 3
9 - 13
11 - 8
26-24
21
4
Saalihokiliiga 5-8
Sinimäe
Spordipalavik
SK Voore
Valga
Suhe
Punkte
Koht
Sinimäe
9 - 5
7 - 2
7 - 6
23-13
17
1
Spordipalavik
5 - 9
7 - 6
13 - 8
25-23
11
2
SK Voore
2 - 7
6 - 7
9 - 11
17-25
4
3
Valga Välk
6 - 7
8 - 13
11 - 9
25-29
3
4
Saalihokiliiga
Võistkond
Mänge
Võit
Võit lisaajal
Kaotus
Kaotus lisaajal
Viik
Väravate suhe
Punkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
7
7
0
0
0
0
63 - 31
21
Sparta Team Automaailm II
7
5
0
2
0
0
65 - 40
15
Start Ehitus/Tartu vald
7
6
0
1
0
0
75 - 28
18
Eesti Maaülikool
7
4
0
3
0
0
66 - 47
12
Sinimäe
7
3
0
3
0
0
45 - 41
8
Spordipalavik
7
2
0
5
0
0
41 - 59
6
SK Voore
7
1
0
6
0
0
22 - 68
3
Valga Välk
7
0
0
7
0
0
27 - 90
0
Saalihokiliiga 1-4
Võistkond
Mänge
Võit
Võit lisaajal
Kaotus
Kaotus lisaajal
Viik
Väravate suhe
Punkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
3
2
0
1
0
0
20 - 14
30
Sparta Team Automaailm II
3
1
0
2
0
0
25 - 26
24
Start Ehitus/Tartu vald
3
1
0
2
0
0
22 - 29
24
Eesti Maaülikool
3
2
0
1
0
0
26 - 24
21
Saalihokiliiga 5-8
Võistkond
Mänge
Võit
Võit lisaajal
Kaotus
Kaotus lisaajal
Viik
Väravate suhe
Punkte
Sinimäe
3
3
0
0
0
0
23 - 13
17
Spordipalavik
3
1
1
1
0
0
25 - 23
11
SK Voore
3
0
0
2
1
0
17 - 25
4
Valga Välk
3
1
0
2
0
0
25 - 29
3
Saalihokiliiga
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Eesti Maaülikool
Sander Mägi
7
25
11
36
2
Eesti Maaülikool
Mikko Saarivuori (mängukeeld kuni 31.12.24)
4
10
14
24
3
Sparta Team Automaailm II
Karl Oskar Vikk
6
16
6
22
4
Start Ehitus/Tartu vald
Roland Raja
7
17
5
22
5
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Karl-Eerik Kukk D
4
11
9
20
6
Start Ehitus/Tartu vald
Markus Tepp
7
9
11
20
7
Start Ehitus/Tartu vald
Daniel Matsukevitš
7
8
12
20
8
Sinimäe
Aleksandr Žutšenja
6
14
2
16
9
Start Ehitus/Tartu vald
Keijo Lehes
6
5
10
15
10
Eesti Maaülikool
Ott Ahonen
6
8
6
14
11
Spordipalavik
Taavi Sau
7
9
5
14
12
Start Ehitus/Tartu vald
Juhani Võik
7
6
8
14
13
Valga Välk
Margo Pärnaku
6
12
1
13
14
Eesti Maaülikool
Andreas Pehka
6
9
3
12
15
Start Ehitus/Tartu vald
Janar Järmut
6
9
3
12
16
Eesti Maaülikool
Egert Roio
4
6
5
11
17
Sparta Team Automaailm II
Robin Savi
6
5
6
11
18
Sparta Team Automaailm II
Martin Tikerpäe
4
6
4
10
19
Sparta Team Automaailm II
Fred Haga
6
5
5
10
20
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Marcos Timmusk
3
8
1
9
21
Start Ehitus/Tartu vald
Kaspar Jõgar
7
6
3
9
22
Sinimäe
Edgar Grazer
3
7
1
8
23
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Karl Mark Tammsaar
4
7
1
8
24
Eesti Maaülikool
Ott Tera
5
1
7
8
25
Sparta Team Automaailm II
Henry Haidor Hõrak
6
6
2
8
26
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rasmus Randoja D
2
3
4
7
27
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Margus Rosin D
4
4
3
7
28
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Oliver Heljand D
4
4
3
7
29
Sparta Team Automaailm II
Rasmus Rannula
5
2
5
7
30
Sinimäe
Dmitri Ševoldajev
5
1
6
7
31
Valga Välk
Andres Kalavus
6
5
2
7
32
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kert Kristjan Kukk
6
5
2
7
33
Spordipalavik
Martin Einblau
6
3
4
7
34
Spordipalavik
Lauri Kuktalu
7
5
2
7
35
Sparta Team Automaailm II
Daniil Ruzevitš
3
2
4
6
36
SK Voore
Erki Teder
4
4
2
6
37
Sparta Team Automaailm II
Kevin Vaha
4
1
5
6
38
Sinimäe
Mark Meema
5
1
5
6
39
SK Voore
Henrik Koorits
6
3
3
6
40
Spordipalavik
Reigo Podar
6
3
3
6
41
Sinimäe
Oleg Jegorov
6
2
4
6
42
Sinimäe
Mikk Põldmäe
6
1
5
6
43
Sparta Team Automaailm II
Artjom Kuznetsov
7
4
2
6
44
SK Voore
Karli Säärits
7
3
3
6
45
Spordipalavik
Jaak Kaljula
7
2
4
6
46
Start Ehitus/Tartu vald
Raul Eesmäe
4
3
2
5
47
Start Ehitus/Tartu vald
Mihkel Must
4
2
3
5
48
Eesti Maaülikool
Konsta-Akseli Keijonen
4
1
4
5
49
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rome-Andro Moora
4
1
4
5
50
Sinimäe
Tauno Koppel
5
4
1
5
51
Sparta Team Automaailm II
Kristian Tikerpäe
5
2
3
5
52
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Marek Rosin
6
3
2
5
53
Spordipalavik
Rauno Ollema
6
3
2
5
54
Sinimäe
Ott Põldmäe
6
1
4
5
55
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rasmus Moora
6
1
4
5
56
Sparta Team Automaailm II
Targo Trepp
7
4
1
5
57
Start Ehitus/Tartu vald
Taavi Lepik
7
3
2
5
58
SK Voore
Kalmer Koossalu
7
1
4
5
59
Start Ehitus/Tartu vald
Jaan Tähiste
1
4
0
4
60
Sparta Team Automaailm II
Hermann Liivik
3
3
1
4
61
Valga Välk
Simo Kenk
3
2
2
4
62
Sinimäe
Olari Rüütelmaa
4
3
1
4
63
Spordipalavik
Rando Hallik
4
3
1
4
64
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Janori Remmelg
4
2
2
4
65
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Enri Telik
4
1
3
4
66
Valga Välk
Kaur Lillevälja
4
0
4
4
67
Sinimäe
Kaspar Kallasmaa
5
4
0
4
68
Spordipalavik
Margus Sinisaar
5
2
2
4
69
Spordipalavik
Tormi Voog
6
3
1
4
70
Spordipalavik
Martin Kärner
6
2
2
4
71
SK Voore
Martin Kivirand
6
1
3
4
72
Valga Välk
Veikko Väisanen
6
0
4
4
73
Valga Välk
Marek Vända
7
2
2
4
74
Eesti Maaülikool
Sander Timmusk
7
1
3
4
75
Valga Välk
Johannes Jürisson
2
3
0
3
76
Sparta Team Automaailm II
Gustav Salm
2
2
1
3
77
Eesti Maaülikool
Hans Kristjan Muhel
3
3
0
3
78
Sinimäe
Ilja Koivanen
3
2
1
3
79
Start Ehitus/Tartu vald
Jarno Marjamäki
4
2
1
3
80
Spordipalavik
Tanel Kiisküla
4
1
2
3
81
Sparta Team Automaailm II
Anton Fjodorov
5
2
1
3
82
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Margus Ait
5
2
1
3
83
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Markus Aleksander Teppan
5
1
2
3
84
SK Voore
Meelis Ombler
6
3
0
3
85
Sinimäe
Aleksander Runin
6
2
1
3
86
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Markus-Lion Räitsak
6
2
1
3
87
Valga Välk
Mattias Pärnaku
6
2
1
3
88
SK Voore
Teet Saar
6
2
1
3
89
Start Ehitus/Tartu vald
Janno Kaur
6
1
2
3
90
Sinimäe
Vitali Sõtšjov
6
1
2
3
91
Sparta Team Automaailm II
Daniel Bursa
7
0
3
3
92
Spordipalavik
Erlend Utrop
1
1
1
2
93
Start Ehitus/Tartu vald
Siim Veersalu
1
0
2
2
94
Sparta Team Automaailm II
Henry Välling
2
1
1
2
95
Spordipalavik
Kristjan Kuuse
2
0
2
2
96
Sparta Team Automaailm II
Ian Järve
3
1
1
2
97
Eesti Maaülikool
Aleksandr Popenov
4
0
2
2
98
Eesti Maaülikool
Matvei Kalamees
4
0
2
2
99
Sparta Team Automaailm II
Rauno Miller
5
2
0
2
100
Eesti Maaülikool
Talis Mölder
5
0
2
2
101
SK Voore
Joosep Moor
6
2
0
2
102
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaidar Sai
6
1
1
2
103
Spordipalavik
Sergei Arhipov
6
1
1
2
104
Valga Välk
Janar Tiisler
7
1
1
2
105
Sparta Team Automaailm II
Kennet Vaha
7
1
1
2
106
Eesti Maaülikool
Robin Sepma
2
1
0
1
107
Valga Välk
Indrek Lumiste
2
0
1
1
108
Valga Välk
Remo Kupits
2
0
1
1
109
SK Voore
Margus Kangro
3
0
1
1
110
SK Voore
Armo Ivask
4
1
0
1
111
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Gregor Saar
5
1
0
1
112
Sinimäe
Martin Öövel
5
1
0
1
113
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Ranek Aas
5
1
0
1
114
Valga Välk
Henri Karja
5
0
1
1
115
Valga Välk
Simm Paap
5
0
1
1
116
SK Voore
Günther Palanen
6
1
0
1
117
Spordipalavik
Indrek Sinisaar
6
1
0
1
118
Eesti Maaülikool
Hugo Jusar
7
1
0
1
119
Eesti Maaülikool
Laur Lehto
7
0
1
1
120
Spordipalavik
Andre Schneider
0
0
0
0
121
Valga Välk
Denis Ženžarov
0
0
0
0
122
Valga Välk
Egert Ojamäe
0
0
0
0
123
Eesti Maaülikool
Georg Demidov
0
0
0
0
124
Valga Välk
Gleb Tšip
0
0
0
0
125
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Gregor Rande
0
0
0
0
126
Eesti Maaülikool
Henri Haljaste
0
0
0
0
127
Eesti Maaülikool
Joonas Niilo
0
0
0
0
128
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kristo Voitk
0
0
0
0
129
SK Voore
Kuido Hint
0
0
0
0
130
Valga Välk
Martin Kovaljov
0
0
0
0
131
SK Voore
Mikk Espenberg
0
0
0
0
132
Eesti Maaülikool
Ralf Kask
0
0
0
0
133
Start Ehitus/Tartu vald
Reigo Kruusement
0
0
0
0
134
Sparta Team Automaailm II
Robert Tamme
0
0
0
0
135
SK Voore
Simon Righarts
0
0
0
0
136
Start Ehitus/Tartu vald
Tauri Turk
0
0
0
0
137
Start Ehitus/Tartu vald
Tõnis Vainomäe
0
0
0
0
138
SK Voore
Viljo Salumägi
0
0
0
0
139
Eesti Maaülikool
Christoph Wiederhold
1
0
0
0
140
Start Ehitus/Tartu vald
Jan Henrik Pärnik
1
0
0
0
141
Start Ehitus/Tartu vald
Maanus Puskar
1
0
0
0
142
Sinimäe
Rauno Rüütelmaa
1
0
0
0
143
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Reio Sai
1
0
0
0
144
Valga Välk
Sten Veskis
1
0
0
0
145
SK Voore
Timmo Zimmermann
1
0
0
0
146
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Mikk Allika
2
0
0
0
147
Eesti Maaülikool
Märten Lamp
2
0
0
0
148
SK Voore
Tarvo Altmäe
2
0
0
0
149
SK Voore
Tõnis Korts
2
0
0
0
150
Valga Välk
Ilmar Parmink
3
0
0
0
151
Start Ehitus/Tartu vald
Ivo Lepik
3
0
0
0
152
Start Ehitus/Tartu vald
Mihkel Kaasik
3
0
0
0
153
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaarel Eerik Kruus
4
0
0
0
154
SK Voore
Kaarel Oim
4
0
0
0
155
Start Ehitus/Tartu vald
Pavel Timerhanov
4
0
0
0
156
Valga Välk
Taavi Lumiste
4
0
0
0
157
SK Voore
Avo Ombler
5
0
0
0
158
Eesti Maaülikool
Christofer Nerman
5
0
0
0
159
Eesti Maaülikool
Joosep Postov
6
0
0
0
160
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaspar Jaan Heljand
6
0
0
0
161
Sparta Team Automaailm II
Kaspar Küüt
6
0
0
0
162
Eesti Maaülikool
Marcus Pehka
6
0
0
0
163
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Martin Rosin
6
0
0
0
164
Spordipalavik
Peeter Subbi
6
0
0
0
165
Spordipalavik
Raikki Luik
6
0
0
0
166
Spordipalavik
Tarmo Tähiste
6
0
0
0
167
Eesti Maaülikool
Mart Väljamäe
7
0
0
0
168
Eesti Maaülikool
Teigo Toomsalu
7
0
0
0
Saalihokiliiga 1-4
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Sparta Team Automaailm II
Karl Oskar Vikk
3
11
2
13
2
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rasmus Randoja D
2
8
4
12
3
Eesti Maaülikool
Sander Mägi
3
10
2
12
4
Eesti Maaülikool
Andreas Pehka
3
6
2
8
5
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Karl-Eerik Kukk D
2
4
3
7
6
Start Ehitus/Tartu vald
Daniel Matsukevitš
3
5
2
7
7
Start Ehitus/Tartu vald
Roland Raja
3
5
2
7
8
Eesti Maaülikool
Egert Roio
3
4
3
7
9
Sparta Team Automaailm II
Henry Haidor Hõrak
3
4
3
7
10
Sparta Team Automaailm II
Anton Fjodorov
3
3
4
7
11
Eesti Maaülikool
Mikko Saarivuori
2
2
4
6
12
Start Ehitus/Tartu vald
Janno Kaur
2
3
2
5
13
Start Ehitus/Tartu vald
Markus Tepp
2
3
2
5
14
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Marcos Timmusk
1
3
1
4
15
Start Ehitus/Tartu vald
Raul Eesmäe
2
2
2
4
16
Sparta Team Automaailm II
Artjom Kuznetsov
3
2
2
4
17
Eesti Maaülikool
Talis Mölder
3
1
3
4
18
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Margus Rosin D
2
2
1
3
19
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rome-Andro Moora
2
0
3
3
20
Sparta Team Automaailm II
Robin Savi
3
0
3
3
21
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Markus-Lion Räitsak
2
1
1
2
22
Eesti Maaülikool
Ott Ahonen
2
1
1
2
23
Sparta Team Automaailm II
Fred Haga
2
0
2
2
24
Sparta Team Automaailm II
Kennet Vaha
3
2
0
2
25
Start Ehitus/Tartu vald
Juhani Võik
3
1
1
2
26
Start Ehitus/Tartu vald
Mihkel Must
3
1
1
2
27
Eesti Maaülikool
Sander Timmusk
3
1
1
2
28
Start Ehitus/Tartu vald
Taavi Lepik
3
1
1
2
29
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Marek Rosin
3
0
2
2
30
Sparta Team Automaailm II
Martin Tikerpäe
1
1
0
1
31
Start Ehitus/Tartu vald
Mihkel Kaasik
1
1
0
1
32
Sparta Team Automaailm II
Rasmus Rannula
1
1
0
1
33
Start Ehitus/Tartu vald
Jan Henrik Pärnik
1
0
1
1
34
Start Ehitus/Tartu vald
Kaspar Jõgar
1
0
1
1
35
Sparta Team Automaailm II
Kristian Tikerpäe
1
0
1
1
36
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Markus Aleksander Teppan
1
0
1
1
37
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Gregor Saar
2
1
0
1
38
Sparta Team Automaailm II
Gustav Salm
2
0
1
1
39
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Karl Mark Tammsaar
2
0
1
1
40
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Oliver Heljand D
2
0
1
1
41
Eesti Maaülikool
Hugo Jusar
3
1
0
1
42
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Ranek Aas
3
1
0
1
43
Sparta Team Automaailm II
Daniel Bursa
3
0
1
1
44
Start Ehitus/Tartu vald
Janar Järmut
3
0
1
1
45
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaidar Sai
3
0
1
1
46
Sparta Team Automaailm II
Daniil Ruzevitš
0
0
0
0
47
Eesti Maaülikool
Georg Demidov
0
0
0
0
48
Eesti Maaülikool
Hans Kristjan Muhel
0
0
0
0
49
Eesti Maaülikool
Henri Haljaste
0
0
0
0
50
Sparta Team Automaailm II
Henry Välling
0
0
0
0
51
Sparta Team Automaailm II
Hermann Liivik
0
0
0
0
52
Sparta Team Automaailm II
Ian Järve
0
0
0
0
53
Start Ehitus/Tartu vald
Ivo Lepik
0
0
0
0
54
Eesti Maaülikool
Joonas Niilo
0
0
0
0
55
Eesti Maaülikool
Joosep Postov
0
0
0
0
56
Sparta Team Automaailm II
Kevin Vaha
0
0
0
0
57
Eesti Maaülikool
Konsta-Akseli Keijonen
0
0
0
0
58
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kristo Voitk
0
0
0
0
59
Start Ehitus/Tartu vald
Maanus Puskar
0
0
0
0
60
Eesti Maaülikool
Matvei Kalamees
0
0
0
0
61
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Mikk Allika
0
0
0
0
62
Eesti Maaülikool
Märten Lamp
0
0
0
0
63
Eesti Maaülikool
Ralf Kask
0
0
0
0
64
Start Ehitus/Tartu vald
Reigo Kruusement
0
0
0
0
65
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Reio Sai
0
0
0
0
66
Sparta Team Automaailm II
Robert Tamme
0
0
0
0
67
Start Ehitus/Tartu vald
Siim Veersalu
0
0
0
0
68
Start Ehitus/Tartu vald
Tauri Turk
0
0
0
0
69
Start Ehitus/Tartu vald
Tõnis Vainomäe
0
0
0
0
70
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Enri Telik
1
0
0
0
71
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Gregor Rande
1
0
0
0
72
Start Ehitus/Tartu vald
Jaan Tähiste
1
0
0
0
73
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Janori Remmelg
1
0
0
0
74
Start Ehitus/Tartu vald
Keijo Lehes
1
0
0
0
75
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Margus Ait
1
0
0
0
76
Eesti Maaülikool
Robin Sepma
1
0
0
0
77
Eesti Maaülikool
Aleksandr Popenov
2
0
0
0
78
Start Ehitus/Tartu vald
Jarno Marjamäki
2
0
0
0
79
Eesti Maaülikool
Marcus Pehka
2
0
0
0
80
Eesti Maaülikool
Ott Tera
2
0
0
0
81
Sparta Team Automaailm II
Rauno Miller
2
0
0
0
82
Eesti Maaülikool
Christofer Nerman
3
0
0
0
83
Eesti Maaülikool
Christoph Wiederhold
3
0
0
0
84
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaarel Eerik Kruus
3
0
0
0
85
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaspar Jaan Heljand
3
0
0
0
86
Sparta Team Automaailm II
Kaspar Küüt
3
0
0
0
87
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kert Kristjan Kukk
3
0
0
0
88
Eesti Maaülikool
Laur Lehto
3
0
0
0
89
Eesti Maaülikool
Mart Väljamäe
3
0
0
0
90
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Martin Rosin
3
0
0
0
91
Start Ehitus/Tartu vald
Pavel Timerhanov
3
0
0
0
92
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Rasmus Moora
3
0
0
0
93
Sparta Team Automaailm II
Targo Trepp
3
0
0
0
94
Eesti Maaülikool
Teigo Toomsalu
3
0
0
0
Saalihokiliiga 5-8
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Valga Välk
Margo Pärnaku
3
6
2
8
2
Spordipalavik
Jaak Kaljula
3
2
6
8
3
Sinimäe
Aleksandr Žutšenja
2
5
2
7
4
Sinimäe
Dmitri Ševoldajev
2
5
2
7
5
Spordipalavik
Rauno Ollema
3
6
1
7
6
Spordipalavik
Martin Kärner
3
4
3
7
7
Valga Välk
Indrek Lumiste
2
1
5
6
8
SK Voore
Erki Teder
3
4
2
6
9
Valga Välk
Andres Kalavus
3
3
3
6
10
Sinimäe
Mikk Põldmäe
3
3
3
6
11
Spordipalavik
Martin Einblau
3
2
4
6
12
Spordipalavik
Taavi Sau
2
4
1
5
13
SK Voore
Henrik Koorits
2
1
4
5
14
Valga Välk
Sten Veskis
3
4
1
5
15
Valga Välk
Taavi Lumiste
3
2
3
5
16
Sinimäe
Oleg Jegorov
3
1
4
5
17
Valga Välk
Simo Kenk
2
3
1
4
18
Sinimäe
Olari Rüütelmaa
2
2
2
4
19
Sinimäe
Ott Põldmäe
3
4
0
4
20
SK Voore
Teet Saar
3
4
0
4
21
Spordipalavik
Tormi Voog
3
3
1
4
22
Sinimäe
Mark Meema
3
1
3
4
23
SK Voore
Meelis Ombler
3
1
3
4
24
Valga Välk
Veikko Väisanen
3
0
4
4
25
SK Voore
Karli Säärits
1
2
1
3
26
Valga Välk
Kaur Lillevälja
2
3
0
3
27
Valga Välk
Johannes Jürisson
1
2
0
2
28
Valga Välk
Gleb Tšip
1
1
1
2
29
Spordipalavik
Margus Sinisaar
2
2
0
2
30
SK Voore
Martin Kivirand
2
2
0
2
31
Spordipalavik
Rando Hallik
2
2
0
2
32
SK Voore
Kalmer Koossalu
2
1
1
2
33
SK Voore
Margus Kangro
2
1
1
2
34
Valga Välk
Marek Vända
2
0
2
2
35
Spordipalavik
Erlend Utrop
3
0
2
2
36
Valga Välk
Henri Karja
3
0
2
2
37
Sinimäe
Edgar Grazer
1
0
1
1
38
SK Voore
Joosep Moor
2
1
0
1
39
Sinimäe
Martin Öövel
2
0
1
1
40
Spordipalavik
Reigo Podar
2
0
1
1
41
Sinimäe
Kaspar Kallasmaa
3
1
0
1
42
Sinimäe
Tauno Koppel
3
1
0
1
43
Spordipalavik
Andre Schneider
0
0
0
0
44
Valga Välk
Denis Ženžarov
0
0
0
0
45
Valga Välk
Egert Ojamäe
0
0
0
0
46
Valga Välk
Ilmar Parmink
0
0
0
0
47
SK Voore
Kuido Hint
0
0
0
0
48
Spordipalavik
Lauri Kuktalu
0
0
0
0
49
Valga Välk
Martin Kovaljov
0
0
0
0
50
SK Voore
Mikk Espenberg
0
0
0
0
51
Valga Välk
Remo Kupits
0
0
0
0
52
SK Voore
Simon Righarts
0
0
0
0
53
SK Voore
Timmo Zimmermann
0
0
0
0
54
SK Voore
Tõnis Korts
0
0
0
0
55
SK Voore
Viljo Salumägi
0
0
0
0
56
Sinimäe
Aleksander Runin
1
0
0
0
57
SK Voore
Avo Ombler
1
0
0
0
58
Sinimäe
Ilja Koivanen
1
0
0
0
59
Spordipalavik
Kristjan Kuuse
1
0
0
0
60
Sinimäe
Rauno Rüütelmaa
1
0
0
0
61
Valga Välk
Simm Paap
1
0
0
0
62
Spordipalavik
Tanel Kiisküla
1
0
0
0
63
SK Voore
Armo Ivask
2
0
0
0
64
Spordipalavik
Peeter Subbi
2
0
0
0
65
Spordipalavik
Raikki Luik
2
0
0
0
66
Spordipalavik
Sergei Arhipov
2
0
0
0
67
SK Voore
Tarvo Altmäe
2
0
0
0
68
SK Voore
Günther Palanen
3
0
0
0
69
Spordipalavik
Indrek Sinisaar
3
0
0
0
70
Valga Välk
Janar Tiisler
3
0
0
0
71
SK Voore
Kaarel Oim
3
0
0
0
72
Valga Välk
Mattias Pärnaku
3
0
0
0
73
Spordipalavik
Tarmo Tähiste
3
0
0
0
74
Sinimäe
Vitali Sõtšjov
3
0
0
0
Saalihokiliiga
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
Start Ehitus/Tartu vald
Pavel
Timerhanov
80
35
32
91,4
2.
Sparta Team Automaailm II
Robin
Savi
60
21
19
90,5
3.
Start Ehitus/Tartu vald
Taavi
Lepik
278
125
106
84,8
4.
Valga Välk
Mattias
Pärnaku
60
32
27
84,4
5.
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaspar Jaan
Heljand
349
174
145
83,3
6.
Sinimäe
Vitali
Sõtšjov
360
206
170
82,5
7.
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Martin
Rosin
11
11
9
81,8
8.
Sparta Team Automaailm II
Kaspar
Küüt
299
123
97
78,9
9.
Eesti Maaülikool
Marcus
Pehka
271
146
115
78,8
10.
Start Ehitus/Tartu vald
Ivo
Lepik
60
28
22
78,6
11.
SK Voore
Tarvo
Altmäe
120
86
67
77,9
12.
Spordipalavik
Tarmo
Tähiste
253
152
115
75,7
13.
SK Voore
Avo
Ombler
300
183
134
73,2
14.
Eesti Maaülikool
Teigo
Toomsalu
149
56
40
71,4
15.
Spordipalavik
Raikki
Luik
167
76
54
71,1
16.
Valga Välk
Simm
Paap
180
134
94
70,2
17.
Valga Välk
Ilmar
Parmink
180
136
91
66,9
18.
Sparta Team Automaailm II
Anton
Fjodorov
60
33
21
63,6
Saalihokiliiga 1-4
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
Eesti Maaülikool
Marcus
Pehka
90
67
57
85,1
2.
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Martin
Rosin
20
11
9
81,8
3.
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Kaspar Jaan
Heljand
160
64
52
81,3
4.
Start Ehitus/Tartu vald
Taavi
Lepik
100
54
41
75,9
5.
Eesti Maaülikool
Teigo
Toomsalu
89
56
42
75,0
6.
Sparta Team Automaailm II
Kaspar
Küüt
179
90
66
73,3
7.
Start Ehitus/Tartu vald
Pavel
Timerhanov
80
50
34
68,0
Saalihokiliiga 5-8
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
Sinimäe
Vitali
Sõtšjov
180
102
89
87,3
2.
Spordipalavik
Tarmo
Tähiste
56
59
49
83,1
3.
SK Voore
Tarvo
Altmäe
128
73
59
80,8
4.
Valga Välk
Mattias
Pärnaku
111
81
61
75,3
5.
SK Voore
Avo
Ombler
60
36
25
69,4
6.
Spordipalavik
Raikki
Luik
72
28
19
67,9
7.
Valga Välk
Simm
Paap
9
5
2
40,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
Vaata koostööpartnereid
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post
info@saalihoki.ee
| Tel: +372 502 6962 |