Hooaeg 2019 / 2020

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 0 0 0 0
2 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Agris Stallmeister 0 0 0 0
3 HC Vipers/Novikov team Red Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
4 HC Vipers/Novikov team Black Aleksandr Aleksejev 0 0 0 0
5 HC Vipers/Novikov team Black Aleksei Dobrjakov 0 0 0 0
6 HC Vipers/Novikov team Red Allan Ahven 0 0 0 0
7 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 0 0 0 0
8 Valga SHK Andrej Iljin 0 0 0 0
9 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 0 0 0 0
10 Valga SHK Annabel Rääk 0 0 0 0
11 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
12 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Aris Roditšenko 0 0 0 0
13 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
14 HC Vipers/Novikov team Black Arseni Grudkin 0 0 0 0
15 HC Vipers/Novikov team Red Artemi Ertti 0 0 0 0
16 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Carolin Paas 0 0 0 0
17 EMÜ SK Christofer Nerman 0 0 0 0
18 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
19 HC Vipers/Novikov team Black Daniil Kropatsev 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
21 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
22 HC Vipers/Novikov team Black Danil Mihhaljov 0 0 0 0
23 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
25 HC Vipers/Novikov team Red Egor Shmykov 0 0 0 0
26 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
27 HC Vipers/Novikov team Black Emil Alen 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
29 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
30 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
31 HC Vipers/Novikov team Black Filipp Freiman 0 0 0 0
32 Valga SHK Fred Allik 0 0 0 0
33 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
34 Kuusalu Gerd Roland Kaasik 0 0 0 0
35 HC Vipers/Novikov team Black German Lapukhin 0 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 0 0 0 0
38 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
40 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Hendrik Valge 0 0 0 0
42 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
43 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Henri Pantalon 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
46 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
47 Kuusalu Jaagup Põllmaa 0 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 0 0 0 0
49 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 0 0 0 0
50 Kuusalu Joonatan Kaljurand 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 0 0 0 0
52 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
53 HK Kaigas/Kehtna PK Karl Markus Järvela 0 0 0 0
54 Valga SHK Karl Mattias Järv 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
56 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
58 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keiro Kaljusaar 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
61 Kuusalu Kert Lell 0 0 0 0
62 Valga SHK Kevin Peterson 0 0 0 0
63 HC Vipers/Novikov team Red Kirill Kuzovkov 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 0 0 0 0
65 Valga SHK Kristofer Visnap 0 0 0 0
66 EMÜ SK Laur Lehto 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 0 0 0 0
69 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
70 HC Vipers/Novikov team Black Maksim Smirnov 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Marchel Arikas 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Schleigel 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 0 0 0 0
74 HK Kaigas/Kehtna PK Margus Metsaäär 0 0 0 0
75 EMÜ SK Marko Enok 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
77 Kuusalu Markus Loo 0 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
79 EMÜ SK Marten Läll 0 0 0 0
80 EMÜ SK Marthen Luiv 0 0 0 0
81 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
82 Valga SHK Mattias Peterson 0 0 0 0
83 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
84 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
85 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
86 Valga SHK Maximus Tamm 0 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 0 0 0 0
89 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 0 0 0 0
90 HC Vipers/Novikov team Red Nikita Haritoškin 0 0 0 0
91 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
92 HC Vipers/Novikov team Black Oleksandr Sementsov 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 0 0 0 0
94 EMÜ SK Oskar Jakobson 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Oskar Kikkas 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 0 0 0 0
97 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
98 HC Vipers/Novikov team Red Paavel Tammert 0 0 0 0
99 HC Vipers/Novikov team Red Pavel Blitštein 0 0 0 0
100 HK Kaigas/Kehtna PK Raigo Kuusmaa 0 0 0 0
101 Valga SHK Ranek Väin 0 0 0 0
102 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 0 0 0 0
105 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ricardo Duder 0 0 0 0
106 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 0 0 0 0
107 Valga SHK Riko Kikkatalo 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
109 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
110 HC Vipers/Novikov team Black Robert Tamme 0 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Romet Saksniit 0 0 0 0
112 Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ronaldo Zarin 0 0 0 0
114 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
115 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
116 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
117 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
118 HC Vipers/Novikov team Red Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
119 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
120 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
121 HC Vipers/Novikov team Black Sergei Karankevits 0 0 0 0
122 Kuusalu Siim Belõi 0 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 0 0 0 0
124 Valga SHK Simo Kenk 0 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Simo Kütt 0 0 0 0
126 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
127 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
128 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
129 HC Vipers/Novikov team Red Timur Alihhodzin 0 0 0 0
130 Kuusalu Tormi Treiberg 0 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm Tristan Kookmaa 0 0 0 0
132 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
133 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0

U12

U12

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK88000077 - 2024
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0887010098 - 2321
HC Vipers/Novikov team Red85021066 - 2316
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK74120052 - 3614
Kuusalu84040032 - 6112
HC Vipers/Novikov team Black83050035 - 389
Valga SHK82060020 - 716
HK Kaigas/Kehtna PK60060010 - 520
Sparta Team Automaailm70070019 - 850

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 7 30 11 41
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 8 21 13 34
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 8 23 10 33
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 8 20 13 33
5 EMÜ SK Uku Malki 8 20 12 32
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 8 9 15 24
7 EMÜ SK Matvei Kalamees 6 14 9 23
8 HC Vipers/Novikov team Red Nikita Haritoškin 8 16 7 23
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 8 9 12 21
10 HC Vipers/Novikov team Red Aleksander Kudeviita 6 13 6 19
11 HC Vipers/Novikov team Red Egor Shmykov 8 12 4 16
12 Valga SHK Simo Kenk 8 8 8 16
13 EMÜ SK Sander Timmusk 8 8 7 15
14 EMÜ SK Ott Tera 8 7 8 15
15 HC Vipers/Novikov team Red Timur Alihhodzin 8 5 10 15
16 HC Vipers/Novikov team Red Paavel Tammert 6 8 6 14
17 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 7 8 5 13
18 Kuusalu Hugo Saul 8 11 2 13
19 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 5 10 2 12
20 HC Vipers/Novikov team Black Oleksandr Sementsov 8 8 4 12
21 Kuusalu Mattias Mänd 6 1 10 11
22 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 7 8 2 10
23 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 7 5 5 10
24 HC Vipers/Novikov team Red Artemi Ertti 6 5 4 9
25 HC Vipers/Novikov team Black Aleksei Dobrjakov 7 7 2 9
26 EMÜ SK Ekke Malki 6 5 3 8
27 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 7 7 1 8
28 Valga SHK Armand Hansson 8 5 3 8
29 Kuusalu Sebastian Palu 8 5 3 8
30 HC Vipers/Novikov team Black Emil Alen 8 2 6 8
31 Kuusalu Kert Lell 6 5 2 7
32 HC Vipers/Novikov team Black Sergei Karankevits 6 3 4 7
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ronaldo Zarin 8 5 2 7
34 HC Vipers/Novikov team Red Saveli Kovaltsuk 8 3 4 7
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Simo Kütt 7 4 2 6
36 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 7 2 4 6
37 Valga SHK Mattias Pärnaku 8 5 1 6
38 HC Vipers/Novikov team Black Robert Tamme 8 4 2 6
39 EMÜ SK Daniel Nemvalts 5 3 2 5
40 EMÜ SK Felix Solovjov 6 2 3 5
41 HC Vipers/Novikov team Red Pavel Blitštein 6 0 5 5
42 HC Vipers/Novikov team Red Kirill Kuzovkov 7 3 2 5
43 EMÜ SK Marko Enok 8 2 3 5
44 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 3 3 1 4
45 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Aris Roditšenko 5 1 3 4
46 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 6 4 0 4
47 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 6 2 2 4
48 Kuusalu Tormi Treiberg 6 2 2 4
49 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 6 1 3 4
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 7 1 3 4
51 HC Vipers/Novikov team Black Aleksandr Aleksejev 8 4 0 4
52 HC Vipers/Novikov team Black Filipp Freiman 8 4 0 4
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 8 2 2 4
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 8 1 3 4
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 2 2 1 3
56 EMÜ SK Robert Ljutov 5 2 1 3
57 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 6 2 1 3
58 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keiro Kaljusaar 7 1 2 3
59 Kuusalu Markus Loo 8 2 1 3
60 EMÜ SK Ruudi Veiram 1 0 2 2
61 EMÜ SK Oskar Jakobson 2 2 0 2
62 Kuusalu Ron Marten Kosk 4 2 0 2
63 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 4 1 1 2
64 EMÜ SK Marthen Luiv 4 1 1 2
65 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 5 1 1 2
66 Kuusalu Jaagup Põllmaa 6 1 1 2
67 HC Vipers/Novikov team Black Maksim Smirnov 8 1 1 2
68 EMÜ SK Marten Läll 8 0 2 2
69 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 2 1 0 1
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 2 0 1 1
71 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 3 0 1 1
72 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 4 1 0 1
73 EMÜ SK Christofer Nerman 4 1 0 1
74 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ricardo Duder 4 0 1 1
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Schleigel 5 0 1 1
76 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 5 0 1 1
77 Kuusalu Norman Nikkarinen 6 1 0 1
78 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 6 1 0 1
79 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 6 0 1 1
80 Kuusalu Siim Belõi 6 0 1 1
81 HC Vipers/Novikov team Black Daniil Kropatsev 7 1 0 1
82 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 7 1 0 1
83 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 7 0 1 1
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Henri Pantalon 7 0 1 1
85 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 7 0 1 1
86 HC Vipers/Novikov team Black Arseni Grudkin 8 1 0 1
87 Valga SHK Kristofer Visnap 8 1 0 1
88 Valga SHK Riko Kikkatalo 8 1 0 1
89 Valga SHK Maximus Tamm 8 0 1 1
90 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 0 0 0 0
91 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
92 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
93 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Tristan Kookmaa 0 0 0 0
95 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Agris Stallmeister 2 0 0 0
96 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 2 0 0 0
97 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Carolin Paas 2 0 0 0
98 HC Vipers/Novikov team Black Danil Mihhaljov 2 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 0 0 0
100 HC Vipers/Novikov team Black German Lapukhin 2 0 0 0
101 EMÜ SK Henri Kutsar 3 0 0 0
102 EMÜ SK Laur Lehto 3 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Marchel Arikas 3 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Oskar Kikkas 3 0 0 0
105 Valga SHK Andrej Iljin 4 0 0 0
106 Valga SHK Annabel Rääk 4 0 0 0
107 Kuusalu Gerd Roland Kaasik 4 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Hendrik Valge 4 0 0 0
109 HK Kaigas/Kehtna PK Margus Metsaäär 4 0 0 0
110 Valga SHK Mattias Peterson 4 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 4 0 0 0
112 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 4 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 4 0 0 0
114 HK Kaigas/Kehtna PK Karl Markus Järvela 5 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 5 0 0 0
116 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 6 0 0 0
117 Valga SHK Henri Asur 6 0 0 0
118 Kuusalu Joonatan Kaljurand 6 0 0 0
119 Valga SHK Karl Mattias Järv 6 0 0 0
120 Valga SHK Kevin Peterson 6 0 0 0
121 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 6 0 0 0
122 HK Kaigas/Kehtna PK Raigo Kuusmaa 6 0 0 0
123 Valga SHK Ranek Väin 6 0 0 0
124 Kuusalu Rasmus Karro 6 0 0 0
125 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 7 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 7 0 0 0
127 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 7 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Romet Saksniit 7 0 0 0
129 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 7 0 0 0
130 HC Vipers/Novikov team Red Allan Ahven 8 0 0 0
131 Valga SHK Fred Allik 8 0 0 0
132 Kuusalu Hendrik Madisson 8 0 0 0
133 EMÜ SK Teigo Toomsalu 8 0 0 0

U12

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC Vipers/Novikov team BlackAleksandrAleksejev23131184,6
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08DaniilLavruškin366583,3
3. EMÜ SKTeigoToomsalu2881088881,5
4. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm21616212778,4
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika228816276,5
6. HC Vipers/Novikov team BlackGermanLapukhin72201575,0
7. KuusaluHendrikMadisson28823016973,5
8. Valga SHKMaximusTamm28826319273,0
9. HC Vipers/Novikov team BlackDanilMihhaljov72292172,4
10. HC Vipers/Novikov team RedAllanAhven288815871,6
11. HK Kaigas/Kehtna PKMauriVillig21617712570,6
12. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08HendrikValge249666,7
13. HC Vipers/Novikov team BlackRobertTamme49322165,6
14. Sparta Team AutomaailmLukaHasa21622714563,9
15. HC Vipers/Novikov team BlackEmilAlen72261453,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |