Hooaeg 2018 / 2019

Naiste liiga

Eesti Maaülikooli SK   
 Eesti Maaülikooli SK  
Kaitseliidu Rapla malev11-010-113-2  
Sparta Eesti Maaülikooli SK 
 SK LINK / Saku5-3 
SK LINK / Saku1-31-2 LA1-2  
Sparta    
 Sparta   
Kaitseliidu Rapla malev7-0   
1. kohtEesti Maaülikooli SK  
2. kohtSK LINK / Saku  
3. kohtSparta  
4. kohtKaitseliidu Rapla malev  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 4 17 5 22
2 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 4 7 11 18
3 SK LINK / Saku Helen Ojala 4 4 2 6
4 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 3 2 3 5
5 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 4 4 1 5
6 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 4 3 2 5
7 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 4 2 2 4
8 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 4 0 4 4
9 Sparta Merli Süvari 2 1 2 3
10 Eesti Maaülikooli SK Iina-Maria Hietaranta 3 3 0 3
11 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 4 2 1 3
12 Sparta Sirli Nellis 4 2 1 3
13 Eesti Maaülikooli SK Karoliina Salu D 4 1 2 3
14 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 4 0 3 3
15 Sparta Diana Kaareste 2 1 1 2
16 Sparta Katrin Saare 4 2 0 2
17 Sparta Kirke Pollisinski D 4 2 0 2
18 Sparta Mona-Lisa Lusti D 4 1 1 2
19 SK LINK / Saku Berit Oll 4 0 2 2
20 Sparta Kädi Keinast 4 0 2 2
21 Sparta Tiina Krutob 2 1 0 1
22 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 3 1 0 1
23 Sparta Elina Liin 3 0 1 1
24 SK LINK / Saku Riin Buddell 3 0 1 1
25 SK LINK / Saku Maarja Leok D 4 1 0 1
26 SK LINK / Saku Maria Liiva 4 1 0 1
27 SK LINK / Saku Marian Roop 4 1 0 1
28 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 4 1 0 1
29 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 4 1 0 1
30 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 4 0 1 1
31 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 4 0 1 1
32 Sparta Karmen-Liis Saarloo D 4 0 1 1
33 SK LINK / Saku Liina Luih 4 0 1 1
34 Sparta Elli Männikkö 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 0 0 0 0
36 SK LINK / Saku Kerli Uue 0 0 0 0
37 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
38 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 0 0 0 0
40 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 0 0 0 0
42 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0
43 SK LINK / Saku Jane Suvvi 1 0 0 0
44 Sparta Kairiin Jõemets 1 0 0 0
45 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 1 0 0 0
46 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 1 0 0 0
47 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 1 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 2 0 0 0
49 Eesti Maaülikooli SK Emilia Välipakka 2 0 0 0
50 Eesti Maaülikooli SK Heile-Liise Roone D 2 0 0 0
51 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 2 0 0 0
52 Eesti Maaülikooli SK Klaara Käämer D 2 0 0 0
53 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin (kuni 23.03.19) 2 0 0 0
54 SK LINK / Saku Mirjam Sammul 2 0 0 0
55 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 2 0 0 0
56 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 3 0 0 0
57 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 3 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 3 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga D 3 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Marii Raudsepp 3 0 0 0
61 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 3 0 0 0
62 Sparta Nea Sipola 3 0 0 0
63 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 3 0 0 0
64 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 4 0 0 0
65 Sparta Darja Voog 4 0 0 0
66 Sparta Eha Põhako 4 0 0 0
67 SK LINK / Saku Katre Keller 4 0 0 0
68 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 4 0 0 0
69 SK LINK / Saku Kristel Kopel 4 0 0 0
70 Sparta Kättriin Remmelg D 4 0 0 0
71 SK LINK / Saku Liina Üksik 4 0 0 0
72 Sparta Marge Pent 4 0 0 0
73 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 4 0 0 0
74 SK LINK / Saku Merily Saluste D 4 0 0 0
75 Sparta Saskia Ormak D 4 0 0 0
76 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 4 0 0 0
77 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKKlaaraKäämer111100,0
2. SpartaSaskiaOrmak24211711194,9
3. Eesti Maaülikooli SKAnastasiaSokolova239756992,0
4. SK LINK / SakuLiinaÜksik242787089,7
5. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko1601088275,9
6. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal80493469,4

Naiste liiga

Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK129120072 - 3029
Sparta128031073 - 4025
SK LINK / Saku126060051 - 4518
Kaitseliidu Rapla malev1200120026 - 1070

Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Sirli Nellis 12 20 13 33
2 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 12 8 24 32
3 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 12 10 20 30
4 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 10 21 5 26
5 Sparta Merli Süvari 10 9 15 24
6 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 10 9 13 22
7 Sparta Diana Kaareste 10 11 3 14
8 SK LINK / Saku Marian Roop 12 11 3 14
9 SK LINK / Saku Kristel Kopel 11 5 7 12
10 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 12 5 7 12
11 Sparta Nea Sipola 10 5 6 11
12 Sparta Katrin Saare 9 5 5 10
13 Sparta Kirke Pollisinski D 12 8 2 10
14 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 12 6 4 10
15 SK LINK / Saku Liina Luih 7 8 1 9
16 SK LINK / Saku Riin Buddell 12 6 3 9
17 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 12 6 2 8
18 Eesti Maaülikooli SK Iina-Maria Hietaranta 8 5 2 7
19 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 11 5 2 7
20 SK LINK / Saku Berit Oll 11 4 3 7
21 Sparta Karmen-Liis Saarloo D 5 4 2 6
22 Sparta Kädi Keinast 9 3 3 6
23 Sparta Mona-Lisa Lusti D 10 3 3 6
24 SK LINK / Saku Helen Ojala 3 3 2 5
25 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 12 4 1 5
26 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 3 2 2 4
27 SK LINK / Saku Katre Keller 10 3 1 4
28 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 12 4 0 4
29 SK LINK / Saku Maarja Leok D 12 1 3 4
30 Sparta Sigrid Sempelson 6 0 3 3
31 Sparta Darja Voog 10 2 1 3
32 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin (kuni 23.03.19) 10 2 1 3
33 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 12 3 0 3
34 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 12 1 2 3
35 SK LINK / Saku Triin Pähn 4 1 1 2
36 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 4 0 2 2
37 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 11 2 0 2
38 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 2 1 0 1
39 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 2 0 1 1
40 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 3 1 0 1
41 Eesti Maaülikooli SK Emilia Välipakka 4 1 0 1
42 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 4 1 0 1
43 Sparta Kairiin Jõemets 5 1 0 1
44 Sparta Kättriin Remmelg D 5 0 1 1
45 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 7 1 0 1
46 Eesti Maaülikooli SK Heile-Liise Roone D 8 1 0 1
47 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 9 1 0 1
48 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 9 0 1 1
49 SK LINK / Saku Mirjam Sammul 9 0 1 1
50 Sparta Elina Liin 10 1 0 1
51 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga D 10 1 0 1
52 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 10 0 1 1
53 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 10 0 1 1
54 Sparta Tiina Krutob 10 0 1 1
55 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 11 1 0 1
56 SK LINK / Saku Maria Liiva 11 1 0 1
57 Sparta Marge Pent 11 0 1 1
58 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 12 0 1 1
59 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 0 0 0 0
60 SK LINK / Saku Jane Suvvi 1 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK Karoliina Salu D 1 0 0 0
62 SK LINK / Saku Kerli Uue 1 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Klaara Käämer D 2 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 2 0 0 0
65 Sparta Elli Männikkö 3 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Marii Raudsepp 4 0 0 0
67 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 5 0 0 0
68 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 6 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 6 0 0 0
70 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 9 0 0 0
71 SK LINK / Saku Merily Saluste D 9 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 9 0 0 0
73 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 10 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 11 0 0 0
75 Sparta Eha Põhako 11 0 0 0
76 SK LINK / Saku Liina Üksik 12 0 0 0
77 Sparta Saskia Ormak D 12 0 0 0

Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKLottaPeedimaa120474493,6
2. SpartaSaskiaOrmak72441637690,4
3. Eesti Maaülikooli SKKlaaraKäämer100322887,5
4. Eesti Maaülikooli SKAnastasiaSokolova50418215987,4
5. SK LINK / SakuLiinaÜksik53124521487,4
6. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko30020816378,4
7. SK LINK / SakuMerilySaluste189584577,6
8. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal42021815671,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |