Esiliiga - A

Sparta Team Automaailm II   
 Sparta Team Automaailm II  
Sinimäe6-2  
Eesti Maaülikooli SK II  
 Ääsmäe 
Ääsmäe5-6  
Viskoosa SK  
 Viimsi Kepp 
Viimsi Kepp3-7  
SK Rapla  
 Jäneda 
Jäneda3-6  
    
    
   
1. koht  
2. koht  
3. koht  
4. koht  
5. kohtViskoosa SK  
6. kohtSK Rapla  
7. kohtEesti Maaülikooli SK II  
8. kohtSinimäe  
9. kohtKAMA2  
10. kohtSHK Jõgeva Lootus  
11. kohtBändidos  
12. koht  
13. koht  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Viimsi Kepp Marek Ulman 1 4 0 4
2 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 1 3 0 3
3 Jäneda Andres Luts 1 2 0 2
4 Viimsi Kepp Andri Väljaots 1 2 0 2
5 Ääsmäe Kenneth Lond 1 2 0 2
6 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 1 2 0 2
7 Ääsmäe Matti Küüt 1 2 0 2
8 Ääsmäe Targo Trepp 1 2 0 2
9 SK Rapla Ats Tamme 1 1 0 1
10 Jäneda Daniil Ruzevitš D 1 1 0 1
11 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 1 1 0 1
12 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 1 1 0 1
13 Viskoosa SK Helmur Rajang 1 1 0 1
14 Jäneda Igor Tegelmann D 1 1 0 1
15 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 1 1 0 1
16 Jäneda Johannes Jürisson 1 1 0 1
17 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 1 1 0 1
18 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 1 1 0 1
19 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 1 1 0 1
20 Sinimäe Ott Põldmäe 1 1 0 1
21 SK Rapla Rivo Rehe 1 1 0 1
22 Sinimäe Siim Romanov 1 1 0 1
23 Viimsi Kepp Tanel Rebane 1 1 0 1
24 Viskoosa SK Targo Treial 1 1 0 1
25 Viskoosa SK Vladimir Kljain 1 1 0 1
26 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 0 0 0 0
27 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
28 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
29 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
30 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
31 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
32 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
33 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
34 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
35 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
36 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
37 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
38 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
39 Viskoosa SK Alex Kark 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 0 0 0 0
41 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
42 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
43 TVK Leegid Alo Mäesalu 0 0 0 0
44 TVK Leegid Alo Mäesalu 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
46 SK Rapla Andi Kuum 0 0 0 0
47 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
48 Ääsmäe Andre Simovart 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 0 0 0 0
50 Jäneda Andres Kalavus 0 0 0 0
51 Jäneda Andres Luts 0 0 0 0
52 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
53 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
54 Viskoosa SK Andres Tammeveski 0 0 0 0
55 Viimsi Kepp Andri Väljaots 0 0 0 0
56 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
57 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
58 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
59 Viskoosa SK Argo Päid 0 0 0 0
60 Viskoosa SK Argo Päid 0 0 0 0
61 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
62 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
63 Jäneda Artjom Kostjanoi 0 0 0 0
64 Jäneda Artjom Kostjanoi 0 0 0 0
65 Jäneda Artur Homjakov 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 0 0 0 0
67 Jäneda Ats Kukk 0 0 0 0
68 SK Rapla Ats Tamme 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 0 0 0 0
70 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 0 0 0 0
71 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
72 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
73 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
74 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
75 Viskoosa SK Daniel Bursa 0 0 0 0
76 Viskoosa SK Daniel Bursa 0 0 0 0
77 KAMA2 Daniil Petuhhov 0 0 0 0
78 KAMA2 Daniil Petuhhov 0 0 0 0
79 Jäneda Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
80 Jäneda Daniil Tenitski 0 0 0 0
81 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
82 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
83 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
84 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
85 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 0 0 0 0
86 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 0 0 0 0
87 KAMA2 Dmitri Burdin 0 0 0 0
88 KAMA2 Dmitri Burdin 0 0 0 0
89 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
90 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 0 0 0 0
91 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
92 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 0 0 0 0
94 KAMA2 Einar Tiimla 0 0 0 0
95 KAMA2 Einar Tiimla 0 0 0 0
96 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
97 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
98 Ääsmäe Ergo Orumaa 0 0 0 0
99 Ääsmäe Ergo Orumaa 0 0 0 0
100 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 0 0 0 0
101 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 0 0 0 0
102 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
103 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
104 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
105 Jäneda Georg Vorobjov 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 0 0 0 0
107 Viskoosa SK Hannu Heinonen 0 0 0 0
108 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
109 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
110 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
111 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
112 Jäneda Igor Tegelmann D 0 0 0 0
113 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
114 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
115 Jäneda Ilja Volodin 0 0 0 0
116 Viskoosa SK Ilmar Niitov 0 0 0 0
117 Viskoosa SK Ilmar Niitov 0 0 0 0
118 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
119 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
120 SK Rapla Indrek Lehtmets 0 0 0 0
121 Jäneda Indrek Lumiste 0 0 0 0
122 KAMA2 Indrek Sinisaar 0 0 0 0
123 KAMA2 Indrek Sinisaar 0 0 0 0
124 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
125 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
126 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
127 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
128 Ääsmäe Ivar Agar 0 0 0 0
129 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
130 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
131 Ääsmäe Jaan Rebane 0 0 0 0
132 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
133 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
134 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 0 0 0 0
135 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 0 0 0 0
136 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
137 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
138 KAMA2 Janar Küla 0 0 0 0
139 KAMA2 Janar Küla 0 0 0 0
140 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
141 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
142 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 0 0 0 0
143 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
144 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
145 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
146 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
147 Jäneda Johannes Jürisson 0 0 0 0
148 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 0 0 0 0
149 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 0 0 0 0
150 Jäneda Joosep Perandi 0 0 0 0
151 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 0 0 0 0
152 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
153 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
154 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
155 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 0 0 0 0
156 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
157 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
158 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
159 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
160 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
161 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
162 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
163 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
164 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
165 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
166 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
167 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 0 0 0 0
168 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
169 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
170 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
171 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
172 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
173 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
174 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
175 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
176 Viskoosa SK Kaspar Suits 0 0 0 0
177 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
178 TVK Leegid Kaupo Kaur 0 0 0 0
179 TVK Leegid Kaupo Kaur 0 0 0 0
180 KAMA2 Kauri Adman 0 0 0 0
181 KAMA2 Kauri Adman 0 0 0 0
182 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
183 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
184 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
185 Ääsmäe Kenneth Lond 0 0 0 0
186 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
187 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
188 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
189 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 0 0 0 0
190 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 0 0 0 0
191 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 0 0 0 0
192 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
193 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
194 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 0 0 0 0
195 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 0 0 0 0
196 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
197 KAMA2 Kristjan Niibon 0 0 0 0
198 KAMA2 Kristjan Niibon 0 0 0 0
199 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
200 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
201 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
202 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
203 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
204 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
205 KAMA2 Lars Hillar 0 0 0 0
206 KAMA2 Lars Hillar 0 0 0 0
207 KAMA2 Lauri Kuktalu 0 0 0 0
208 KAMA2 Lauri Kuktalu 0 0 0 0
209 KAMA2 Lauri Kuusisto 0 0 0 0
210 KAMA2 Lauri Kuusisto 0 0 0 0
211 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
212 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
213 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
214 Valga Välk Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
215 Valga Välk Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
216 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 0 0 0 0
217 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 0 0 0 0
218 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 0 0 0 0
219 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
220 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
221 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu 0 0 0 0
222 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu (Duubel) 0 0 0 0
223 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu 0 0 0 0
224 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu (Duubel) 0 0 0 0
225 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
226 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
227 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
228 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
229 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
230 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
231 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
232 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
233 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
234 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
235 Viskoosa SK Margus Peet (Duubel) 0 0 0 0
236 KAMA2 Margus Peet 0 0 0 0
237 KAMA2 Margus Peet 0 0 0 0
238 KAMA2 Margus Sinisaar 0 0 0 0
239 KAMA2 Margus Sinisaar 0 0 0 0
240 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
241 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
242 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
243 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
244 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
245 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 0 0 0 0
246 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 0 0 0 0
247 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
248 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
249 SK Rapla Marten Liiva 0 0 0 0
250 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
251 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
252 Ääsmäe Martin Einblau (Duubel) 0 0 0 0
253 TVK Leegid Martin Einblau 0 0 0 0
254 TVK Leegid Martin Einblau 0 0 0 0
255 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
256 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
257 KAMA2 Martin Kärner 0 0 0 0
258 KAMA2 Martin Kärner 0 0 0 0
259 Jäneda Martin Lehmus 0 0 0 0
260 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
261 Viskoosa SK Matis Oolup 0 0 0 0
262 Ääsmäe Matti Küüt 0 0 0 0
263 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 0 0 0 0
264 Jäneda Maximus Vorobjov 0 0 0 0
265 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
266 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
267 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
268 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
269 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
270 Ääsmäe Mikk Jüristo 0 0 0 0
271 Jäneda Mikk Mäekivi 0 0 0 0
272 Jäneda Mikk Mäekivi 0 0 0 0
273 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
274 Viskoosa SK Mikk Ventsel 0 0 0 0
275 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
276 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
277 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
278 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
279 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
280 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
281 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 0 0 0 0
282 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 0 0 0 0
283 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
284 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
285 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
286 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
287 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 0 0 0 0
288 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
289 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 0 0 0 0
290 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
291 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
292 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
293 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
294 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
295 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
296 KAMA2 Peeter Subbi 0 0 0 0
297 KAMA2 Peeter Subbi 0 0 0 0
298 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
299 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
300 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
301 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
302 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
303 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 0 0 0 0
304 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 0 0 0 0
305 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 0 0 0 0
306 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 0 0 0 0
307 Ääsmäe Raimo Rüütel 0 0 0 0
308 Viskoosa SK Rain Odramaa 0 0 0 0
309 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
310 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
311 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
312 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
313 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
314 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
315 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
316 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
317 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
318 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
319 KAMA2 Rando Hallik 0 0 0 0
320 KAMA2 Rando Hallik 0 0 0 0
321 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
322 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
323 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
324 TVK Leegid Raul Eesmäe 0 0 0 0
325 TVK Leegid Raul Eesmäe 0 0 0 0
326 Ääsmäe Rauno Miller 0 0 0 0
327 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
328 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
329 Ääsmäe Rauno Varik 0 0 0 0
330 KAMA2 Reigo Podar 0 0 0 0
331 KAMA2 Reigo Podar 0 0 0 0
332 TVK Leegid Reijo Külvi 0 0 0 0
333 TVK Leegid Reijo Külvi 0 0 0 0
334 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
335 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
336 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
337 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
338 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 0 0 0 0
339 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
340 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
341 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
342 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
343 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
344 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
345 Viskoosa SK Rivo Pärna 0 0 0 0
346 SK Rapla Rivo Rehe 0 0 0 0
347 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
348 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 0 0 0 0
349 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
350 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
351 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 0 0 0 0
352 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 0 0 0 0
353 SK Rapla Roger Roos 0 0 0 0
354 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
355 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
356 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
357 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
358 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
359 SK Rapla Sander Kirs 0 0 0 0
360 KAMA2 Sander Kisler 0 0 0 0
361 KAMA2 Sander Kisler 0 0 0 0
362 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 0 0 0 0
363 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
364 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
365 SK Rapla Sander Stokkeby 0 0 0 0
366 KAMA2 Sergei Arhipov 0 0 0 0
367 KAMA2 Sergei Arhipov 0 0 0 0
368 KAMA2 Sergei Kirillov 0 0 0 0
369 KAMA2 Sergei Kirillov 0 0 0 0
370 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
371 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
372 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
373 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
374 Sinimäe Siim Romanov 0 0 0 0
375 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
376 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
377 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
378 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
379 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
380 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
381 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
382 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
383 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
384 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
385 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 0 0 0 0
386 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 0 0 0 0
387 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
388 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
389 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 0 0 0 0
390 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
391 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
392 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
393 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
394 Viskoosa SK Taavi Rand 0 0 0 0
395 SK Rapla Taavi Sau 0 0 0 0
396 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
397 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
398 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
399 Viskoosa SK Targo Treial 0 0 0 0
400 Ääsmäe Targo Trepp 0 0 0 0
401 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
402 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
403 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
404 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
405 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
406 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
407 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
408 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 0 0 0 0
409 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 0 0 0 0
410 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 0 0 0 0
411 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
412 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
413 Ääsmäe Tormi Voog 0 0 0 0
414 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 0 0 0 0
415 SK Rapla Tõnis Põder 0 0 0 0
416 Ääsmäe Urmet Neem 0 0 0 0
417 SK Rapla Vahur Laas 0 0 0 0
418 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
419 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
420 Jäneda Veikko Väisanen 0 0 0 0
421 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
422 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
423 SK Rapla Villu Jallai 0 0 0 0
424 SK Rapla Villu Koger 0 0 0 0
425 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
426 Viskoosa SK Vladimir Kljain 0 0 0 0
427 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 0 0 0 0
428 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 0 0 0 0
429 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 1 0 0 0
430 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 1 0 0 0
431 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
432 Viskoosa SK Alex Kark 1 0 0 0
433 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 1 0 0 0
434 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 1 0 0 0
435 SK Rapla Andi Kuum 1 0 0 0
436 Sinimäe Andre Lausmaa 1 0 0 0
437 Ääsmäe Andre Simovart 1 0 0 0
438 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 1 0 0 0
439 Jäneda Andres Kalavus 1 0 0 0
440 Viskoosa SK Andres Tammeveski 1 0 0 0
441 Viimsi Kepp Anti Roots 1 0 0 0
442 Jäneda Artur Homjakov 1 0 0 0
443 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 1 0 0 0
444 Jäneda Ats Kukk 1 0 0 0
445 Jäneda Daniil Tenitski 1 0 0 0
446 Sinimäe Edgar Grazer 1 0 0 0
447 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 1 0 0 0
448 Viimsi Kepp Erlin Rand 1 0 0 0
449 Jäneda Georg Vorobjov 1 0 0 0
450 Viskoosa SK Hannu Heinonen 1 0 0 0
451 Viskoosa SK Henri Lilp 1 0 0 0
452 Jäneda Ilja Volodin 1 0 0 0
453 SK Rapla Indrek Lehtmets 1 0 0 0
454 Jäneda Indrek Lumiste 1 0 0 0
455 Ääsmäe Ivar Agar 1 0 0 0
456 Ääsmäe Jaan Rebane 1 0 0 0
457 Jäneda Joosep Perandi 1 0 0 0
458 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 1 0 0 0
459 Viimsi Kepp Julius Stokas 1 0 0 0
460 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 1 0 0 0
461 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 1 0 0 0
462 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 1 0 0 0
463 Viskoosa SK Karmo Silm 1 0 0 0
464 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 1 0 0 0
465 Viskoosa SK Kaspar Suits 1 0 0 0
466 Viskoosa SK Kasper Mast 1 0 0 0
467 Viskoosa SK Keio Kanna 1 0 0 0
468 Viimsi Kepp Kert Karelson 1 0 0 0
469 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 1 0 0 0
470 Viimsi Kepp Madis Kass 1 0 0 0
471 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 1 0 0 0
472 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 1 0 0 0
473 Sinimäe Mark Meema 1 0 0 0
474 Viimsi Kepp Marko Mäepea 1 0 0 0
475 Sinimäe Markus Lukk 1 0 0 0
476 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 1 0 0 0
477 SK Rapla Marten Liiva 1 0 0 0
478 Jäneda Martin Lehmus 1 0 0 0
479 Sinimäe Martin Öövel 1 0 0 0
480 Viskoosa SK Matis Oolup 1 0 0 0
481 Jäneda Maximus Vorobjov 1 0 0 0
482 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 1 0 0 0
483 Ääsmäe Mikk Jüristo 1 0 0 0
484 Sinimäe Mikk Põldmäe 1 0 0 0
485 Viskoosa SK Mikk Ventsel 1 0 0 0
486 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 1 0 0 0
487 Viimsi Kepp Olari Püvi 1 0 0 0
488 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 1 0 0 0
489 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 1 0 0 0
490 Ääsmäe Raimo Rüütel 1 0 0 0
491 Viskoosa SK Rain Odramaa 1 0 0 0
492 SK Rapla Rainer Komi 1 0 0 0
493 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 1 0 0 0
494 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 1 0 0 0
495 Ääsmäe Rauno Miller 1 0 0 0
496 Ääsmäe Rauno Varik 1 0 0 0
497 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 1 0 0 0
498 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 1 0 0 0
499 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 1 0 0 0
500 Viskoosa SK Rivo Pärna 1 0 0 0
501 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 1 0 0 0
502 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 1 0 0 0
503 SK Rapla Roger Roos 1 0 0 0
504 Viimsi Kepp Roland Songisepp 1 0 0 0
505 SK Rapla Sander Kirs 1 0 0 0
506 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 1 0 0 0
507 SK Rapla Sander Stokkeby 1 0 0 0
508 Viskoosa SK Taavi Rand 1 0 0 0
509 SK Rapla Taavi Sau 1 0 0 0
510 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 1 0 0 0
511 Sinimäe Tauno Koppel 1 0 0 0
512 SK Rapla Tauno Sau 1 0 0 0
513 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 1 0 0 0
514 Ääsmäe Tormi Voog 1 0 0 0
515 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 1 0 0 0
516 SK Rapla Tõnis Põder 1 0 0 0
517 Ääsmäe Urmet Neem 1 0 0 0
518 SK Rapla Vahur Laas 1 0 0 0
519 Jäneda Veikko Väisanen 1 0 0 0
520 SK Rapla Villu Jallai 1 0 0 0
521 SK Rapla Villu Koger 1 0 0 0
522 Sinimäe Vitali Sõtšjov 1 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. JänedaMaximusVorobjov45343191,2
2. Sparta Team Automaailm IIReydan RamonNiineorg D245191789,5
3. SinimäeVitaliSõtšjov45322681,3
4. Viimsi KeppOlariPüvi45161381,3
5. ÄäsmäeRaunoVarik45231878,3
6. SK RaplaIndrekLehtmets45191368,4
7. Viskoosa SKKasparSuits45211466,7
8. Eesti Maaülikooli SK IITõnisMetsson4515960,0

Esiliiga - A

ÄäsmäeViskoosaRaplaKAMA2Viimsi KeppSinimäeLeegidSuhePunkteKoht
Ääsmäe5 - 42 - 34 - 34 - 38 - 44 - 027-17151
Viskoosa SK4 - 58 - 22 - 36 - 24 - 35 - 329-18132
SK Rapla3 - 22 - 87 - 60 - 25 - 410 - 627-28113
KAMA23 - 43 - 26 - 77 - 64 - 67 - 430-2994
Viimsi Kepp3 - 42 - 62 - 06 - 75 - 011 - 129-1895
Sinimäe4 - 83 - 44 - 56 - 40 - 52 - 119-2766
TVK Leegid0 - 43 - 56 - 104 - 71 - 111 - 215-3907

Esiliiga - B

EMÜ IISparta IIJänedaLootusBändidosValgaSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikooli SK II4 - 37 - 68 - 75 - 47 - 531-25141
Sparta Team Automaailm II3 - 48 - 79 - 24 - 316 - 240-18122
Jäneda6 - 77 - 810 - 29 - 111 - 343-21103
SHK Jõgeva Lootus7 - 82 - 92 - 107 - 38 - 526-3564
Bändidos4 - 53 - 41 - 93 - 78 - 119-2635
Valga Välk5 - 72 - 163 - 115 - 81 - 816-5006

Esiliiga 1-6 koht

Sparta IIViskoosaRaplaEMÜ IIÄäsmäeJänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm II10 - 25 - 43 - 410 - 38 - 736-20111
Viskoosa SK2 - 108 - 26 - 34 - 55 - 025-2092
SK Rapla4 - 52 - 813 - 63 - 24 - 526-2683
Eesti Maaülikooli SK II4 - 33 - 66 - 138 - 57 - 628-3384
Ääsmäe3 - 105 - 42 - 35 - 87 - 222-2765
Jäneda7 - 80 - 55 - 46 - 72 - 720-3126

Esiliiga 7-13 koht

Viimsi KeppSinimäeKAMA2LootusBändidosLeegidValgaSuhePunkteKoht
Viimsi Kepp5 - 06 - 715 - 012 - 011 - 115 - 364-11151
Sinimäe0 - 56 - 44 - 66 - 22 - 112 - 130-19122
KAMA27 - 64 - 65 - 01 - 47 - 46 - 130-21123
SHK Jõgeva Lootus0 - 156 - 40 - 57 - 39 - 88 - 530-40114
Bändidos0 - 122 - 64 - 13 - 75 - 48 - 122-3195
TVK Leegid1 - 111 - 24 - 78 - 94 - 511 - 129-3536
Valga Välk3 - 151 - 121 - 65 - 81 - 81 - 1112-6007

Esiliiga - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Ääsmäe65010027 - 1715
Viskoosa SK64011029 - 1813
SK Rapla63120027 - 2811
KAMA262121030 - 299
Viimsi Kepp63030029 - 189
Sinimäe62040019 - 276
TVK Leegid60060015 - 390

Esiliiga - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK II54100031 - 2514
Sparta Team Automaailm II53101040 - 1812
Jäneda53011043 - 2110
SHK Jõgeva Lootus52030026 - 356
Bändidos51040019 - 263
Valga Välk50050016 - 500

Esiliiga 1-6 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm II52201036 - 2011
Viskoosa SK53020025 - 209
SK Rapla52012026 - 268
Eesti Maaülikooli SK II52120028 - 338
Ääsmäe52030022 - 276
Jäneda50121020 - 312

Esiliiga 7-13 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viimsi Kepp65010064 - 1115
Sinimäe64020030 - 1912
KAMA264020030 - 2112
SHK Jõgeva Lootus64010030 - 4011
Bändidos63030022 - 319
TVK Leegid61050029 - 353
Valga Välk60060012 - 600

Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 KAMA2 Dmitri Burdin 6 9 5 14
2 Ääsmäe Kenneth Lond 6 9 4 13
3 SK Rapla Tõnis Põder 6 7 3 10
4 KAMA2 Lauri Kuusisto 6 6 4 10
5 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 6 5 5 10
6 Viimsi Kepp Julius Stokas 6 6 3 9
7 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 5 5 3 8
8 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 5 2 6 8
9 Viskoosa SK Alex Kark 6 6 2 8
10 Viimsi Kepp Roland Songisepp 6 2 5 7
11 TVK Leegid Andrus Mäeots 3 5 1 6
12 Viskoosa SK Ilmar Niitov 4 3 3 6
13 SK Rapla Vahur Laas 6 4 2 6
14 Ääsmäe Mikk Jüristo 6 3 3 6
15 SK Rapla Tauno Sau 6 3 3 6
16 Sinimäe Siim Romanov 3 5 0 5
17 Ääsmäe Paul Theodor Oja 5 4 1 5
18 KAMA2 Sander Kisler 5 4 1 5
19 Viskoosa SK Helmur Rajang 6 3 2 5
20 KAMA2 Kauri Adman 6 2 3 5
21 KAMA2 Kristjan Niibon 3 4 0 4
22 KAMA2 Margus Sinisaar 3 1 3 4
23 TVK Leegid Raul Eesmäe 4 2 2 4
24 Viimsi Kepp Marek Ulman 5 3 1 4
25 SK Rapla Sander Kirs 5 2 2 4
26 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 5 1 3 4
27 SK Rapla Marten Liiva 5 1 3 4
28 SK Rapla Roger Roos 5 1 3 4
29 SK Rapla Taavi Sau 6 3 1 4
30 Viimsi Kepp Tanel Rebane 6 3 1 4
31 KAMA2 Lauri Kuktalu 6 2 2 4
32 TVK Leegid Veiko Lillemägi 6 1 3 4
33 Sinimäe Edgar Grazer 4 2 1 3
34 TVK Leegid Alo Mäesalu 4 0 3 3
35 KAMA2 Reigo Podar 4 0 3 3
36 Sinimäe Martin Öövel 6 3 0 3
37 Ääsmäe Targo Trepp 6 3 0 3
38 Sinimäe Andre Lausmaa 6 2 1 3
39 Viimsi Kepp Madis Kass 6 2 1 3
40 SK Rapla Rivo Rehe 6 2 1 3
41 Ääsmäe Ergo Orumaa 6 1 2 3
42 Viimsi Kepp Marko Mäepea 6 1 2 3
43 Viskoosa SK Rivo Pärna 6 1 2 3
44 KAMA2 Martin Kärner 6 0 3 3
45 Viskoosa SK Argo Päid 2 2 0 2
46 SK Rapla Rainer Komi 2 1 1 2
47 Sinimäe Mikk Põldmäe 4 0 2 2
48 Sinimäe Ott Põldmäe 5 2 0 2
49 KAMA2 Rando Hallik 5 2 0 2
50 TVK Leegid Sven Müller 5 2 0 2
51 Viskoosa SK Targo Treial 5 2 0 2
52 TVK Leegid Riku Kainulainen 5 1 1 2
53 Sinimäe Markus Lukk 5 0 2 2
54 Sinimäe Romet Troost 5 0 2 2
55 Viskoosa SK Miko Malk 6 2 0 2
56 Sinimäe Tauno Koppel 6 2 0 2
57 Ääsmäe Tormi Voog 6 2 0 2
58 Viskoosa SK Vladimir Kljain 6 2 0 2
59 Ääsmäe Andre Simovart 6 1 1 2
60 Viskoosa SK Kasper Mast 6 1 1 2
61 Viskoosa SK Mikk Ventsel 6 1 1 2
62 TVK Leegid Reijo Külvi 6 1 1 2
63 Viskoosa SK Andres Tammeveski 6 0 2 2
64 Viskoosa SK Daniel Bursa 6 0 2 2
65 SK Rapla Sander Stokkeby 1 1 0 1
66 SK Rapla Andres Männik 2 1 0 1
67 Sinimäe Ilja Koivanen 2 1 0 1
68 SK Rapla Kaspar Kõiv 2 1 0 1
69 Viskoosa SK Taavi Rand 2 1 0 1
70 Viimsi Kepp Kert Karelson 3 0 1 1
71 Viskoosa SK Matis Oolup 4 1 0 1
72 Viskoosa SK Rannar Malk 4 1 0 1
73 SK Rapla Andi Kuum 4 0 1 1
74 Viimsi Kepp Andri Väljaots 4 0 1 1
75 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 5 1 0 1
76 TVK Leegid Mihhail Krautman 5 1 0 1
77 Ääsmäe Tiit Träss 5 1 0 1
78 KAMA2 Peeter Subbi 5 0 1 1
79 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 5 0 1 1
80 TVK Leegid Jaanus Sapas 6 1 0 1
81 TVK Leegid Künter Põldmaa 6 1 0 1
82 Sinimäe Mark Meema 6 1 0 1
83 Viimsi Kepp Anti Roots 6 0 1 1
84 Ääsmäe Ivar Agar 6 0 1 1
85 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 6 0 1 1
86 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 6 0 1 1
87 SK Rapla Villu Jallai 6 0 1 1
88 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
89 SK Rapla Ats Tamme 0 0 0 0
90 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
91 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
92 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
93 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
94 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
95 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
96 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
97 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
98 KAMA2 Daniil Petuhhov 1 0 0 0
99 SK Rapla Evald Saidla 1 0 0 0
100 KAMA2 Margus Peet 1 0 0 0
101 Viskoosa SK Robin Niidas 1 0 0 0
102 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 1 0 0 0
103 Viskoosa SK Danver Mets 2 0 0 0
104 Viimsi Kepp Erlin Rand 2 0 0 0
105 Viskoosa SK Karmo Silm 2 0 0 0
106 Viskoosa SK Keio Kanna 2 0 0 0
107 KAMA2 Lars Hillar 2 0 0 0
108 Viskoosa SK Hannu Heinonen 3 0 0 0
109 KAMA2 Janar Küla 3 0 0 0
110 Viskoosa SK Margus Käär 3 0 0 0
111 Viskoosa SK Märt Käär 3 0 0 0
112 Ääsmäe Raimo Rüütel 3 0 0 0
113 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 3 0 0 0
114 TVK Leegid Toomas Joonas 3 0 0 0
115 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 4 0 0 0
116 SK Rapla Indrek Lehtmets 4 0 0 0
117 KAMA2 Indrek Sinisaar 4 0 0 0
118 Viskoosa SK Kaspar Suits 4 0 0 0
119 TVK Leegid Tanel Saag 4 0 0 0
120 KAMA2 Einar Tiimla 5 0 0 0
121 Ääsmäe Janar Laaneste 5 0 0 0
122 Viimsi Kepp Olari Püvi 5 0 0 0
123 Viskoosa SK Rain Odramaa 5 0 0 0
124 KAMA2 Sergei Kirillov 5 0 0 0
125 Ääsmäe Urmet Neem 5 0 0 0
126 SK Rapla Villu Koger 5 0 0 0
127 Sinimäe Aleksander Runin 6 0 0 0
128 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 6 0 0 0
129 Viskoosa SK Henri Lilp 6 0 0 0
130 Ääsmäe Jaan Rebane 6 0 0 0
131 TVK Leegid Kaupo Kaur 6 0 0 0
132 TVK Leegid Martin Einblau 6 0 0 0
133 Ääsmäe Matti Küüt 6 0 0 0
134 Ääsmäe Rauno Miller 6 0 0 0
135 Ääsmäe Rauno Varik 6 0 0 0
136 KAMA2 Sergei Arhipov 6 0 0 0
137 Sinimäe Vitali Sõtšjov 6 0 0 0

Esiliiga - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 5 17 6 23
2 Jäneda Joosep Perandi 4 8 6 14
3 Jäneda Andres Luts 5 8 6 14
4 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 4 8 5 13
5 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 4 4 7 11
6 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 5 6 4 10
7 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 5 4 6 10
8 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 5 5 4 9
9 Jäneda Andres Kalavus 4 5 3 8
10 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 4 3 5 8
11 Jäneda Daniil Ruzevitš D 5 6 2 8
12 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 5 5 3 8
13 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 5 4 4 8
14 Bändidos Rainis Provornikov 5 4 4 8
15 Jäneda Igor Tegelmann D 5 3 5 8
16 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 2 5 2 7
17 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 4 3 4 7
18 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 4 2 5 7
19 Valga Välk Margo Pärnaku 5 4 3 7
20 Jäneda Johannes Jürisson 2 5 0 5
21 Bändidos Oskar Illak 3 4 1 5
22 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 3 3 2 5
23 Jäneda Ats Kukk 4 2 3 5
24 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 5 4 1 5
25 Bändidos Karel Loik 5 1 4 5
26 Bändidos Kristjan Saar 3 2 2 4
27 Valga Välk Egert Ojamäe 4 3 1 4
28 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 4 2 2 4
29 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 5 4 0 4
30 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 5 3 1 4
31 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 5 1 3 4
32 Valga Välk Remo Kupits 1 3 0 3
33 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 2 3 0 3
34 Valga Välk Renat Silis 2 3 0 3
35 Bändidos Kristjan Niibon 2 2 1 3
36 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 2 0 3 3
37 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 3 2 1 3
38 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 3 2 1 3
39 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 3 1 2 3
40 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 3 1 2 3
41 Bändidos Olari Tõnison 4 2 1 3
42 Jäneda Veikko Väisanen 5 2 1 3
43 Bändidos Ivan Dubkov 1 1 1 2
44 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 2 1 1 2
45 Bändidos Rainer Rannula 4 2 0 2
46 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 4 0 2 2
47 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 5 2 0 2
48 Valga Välk Aleks Tammela 5 1 1 2
49 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 5 1 1 2
50 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
51 Jäneda Ronald Smorodin 2 1 0 1
52 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 2 1 0 1
53 Bändidos Allan Tatter 3 1 0 1
54 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 3 0 1 1
55 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 3 0 1 1
56 Jäneda Mikk Mäekivi 3 0 1 1
57 Valga Välk Simm Paap 3 0 1 1
58 Valga Välk Denis Ženžarov 4 1 0 1
59 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 4 1 0 1
60 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 4 0 1 1
61 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 4 0 1 1
62 Bändidos Raivo Verk 4 0 1 1
63 Valga Välk Sten Ojamäe 4 0 1 1
64 Valga Välk Marek Sigursk 5 1 0 1
65 Jäneda Daniil Tenitski 5 0 1 1
66 Jäneda Indrek Lumiste 5 0 1 1
67 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
68 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
69 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
70 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
71 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
72 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
73 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
74 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
75 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu 0 0 0 0
76 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
81 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
82 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
83 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
84 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 1 0 0 0
85 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 1 0 0 0
86 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu (Duubel) 1 0 0 0
87 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 1 0 0 0
88 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 1 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 1 0 0 0
90 Bändidos Aivar Aasma 2 0 0 0
91 Jäneda Georg Vorobjov 2 0 0 0
92 Valga Välk Ilmar Püvi 2 0 0 0
93 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 2 0 0 0
94 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 2 0 0 0
95 Jäneda Martin Lehmus 2 0 0 0
96 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 2 0 0 0
97 Bändidos Risto Kalm 2 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 2 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 2 0 0 0
100 Valga Välk Arseni Krasilnikov 3 0 0 0
101 Jäneda Artjom Kostjanoi 3 0 0 0
102 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 3 0 0 0
103 Jäneda Ilja Volodin 3 0 0 0
104 Valga Välk Maksim Sarõtšev 3 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 3 0 0 0
106 Bändidos Marek Meleško 3 0 0 0
107 Valga Välk Martin Kovaljov 3 0 0 0
108 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 3 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 3 0 0 0
110 Jäneda Artur Homjakov 4 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 4 0 0 0
112 Valga Välk Kenno Hõppõ 4 0 0 0
113 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 4 0 0 0
114 Bändidos Priit Paenurm 4 0 0 0
115 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 4 0 0 0
116 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 5 0 0 0
117 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 5 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 5 0 0 0
119 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 5 0 0 0
120 Valga Välk Marek Vända 5 0 0 0
121 Jäneda Maximus Vorobjov 5 0 0 0
122 Bändidos Mihhail Jakovlev 5 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 5 0 0 0
124 Jäneda Tiit Kukk 5 0 0 0
125 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 5 0 0 0

Esiliiga 1-6 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 5 11 7 18
2 SK Rapla Tõnis Põder 5 8 5 13
3 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 3 8 3 11
4 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 5 9 2 11
5 Ääsmäe Kenneth Lond 5 7 2 9
6 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 5 6 1 7
7 Jäneda Andres Luts 5 4 3 7
8 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 5 4 3 7
9 SK Rapla Rivo Rehe 4 3 3 6
10 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 4 2 4 6
11 Viskoosa SK Helmur Rajang 5 5 1 6
12 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 5 4 2 6
13 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 5 3 3 6
14 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 4 3 2 5
15 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 4 3 2 5
16 Jäneda Igor Tegelmann D 5 4 1 5
17 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 5 3 2 5
18 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 5 3 2 5
19 Ääsmäe Mikk Jüristo 5 2 3 5
20 SK Rapla Vahur Laas 5 2 3 5
21 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 5 0 5 5
22 Ääsmäe Paul Theodor Oja 3 4 0 4
23 Jäneda Andres Kalavus 4 3 1 4
24 SK Rapla Sander Kirs 5 3 1 4
25 Viskoosa SK Alex Kark 5 2 2 4
26 Jäneda Daniil Ruzevitš D 5 1 3 4
27 Ääsmäe Ergo Orumaa 5 0 4 4
28 Viskoosa SK Vladimir Kljain 5 0 4 4
29 Jäneda Johannes Jürisson 1 3 0 3
30 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 3 1 2 3
31 SK Rapla Roger Roos 4 3 0 3
32 Ääsmäe Targo Trepp 4 3 0 3
33 Viskoosa SK Mikk Ventsel 4 2 1 3
34 SK Rapla Andi Kuum 5 2 1 3
35 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 5 2 1 3
36 SK Rapla Taavi Sau 5 2 1 3
37 SK Rapla Villu Jallai 5 2 1 3
38 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 5 0 3 3
39 SK Rapla Tauno Sau 5 0 3 3
40 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 1 1 1 2
41 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 1 0 2 2
42 Viskoosa SK Argo Päid 2 2 0 2
43 Viskoosa SK Taavi Rand 2 2 0 2
44 Viskoosa SK Daniel Bursa 2 0 2 2
45 Jäneda Joosep Perandi 3 1 1 2
46 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 3 1 1 2
47 Ääsmäe Rauno Miller 4 1 1 2
48 Ääsmäe Tormi Voog 5 1 1 2
49 Jäneda Veikko Väisanen 5 1 1 2
50 Viskoosa SK Andres Tammeveski 5 0 2 2
51 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 5 0 2 2
52 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 1 1 0 1
53 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
54 Viskoosa SK Rannar Malk 2 1 0 1
55 Viskoosa SK Targo Treial 2 1 0 1
56 SK Rapla Evald Saidla 2 0 1 1
57 Viskoosa SK Miko Malk 3 1 0 1
58 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 3 0 1 1
59 Jäneda Ats Kukk 4 1 0 1
60 Jäneda Daniil Tenitski 4 1 0 1
61 Ääsmäe Urmet Neem 4 1 0 1
62 SK Rapla Marten Liiva 4 0 1 1
63 Ääsmäe Andre Simovart 5 1 0 1
64 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 5 1 0 1
65 Viskoosa SK Rivo Pärna 5 1 0 1
66 Jäneda Indrek Lumiste 5 0 1 1
67 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 5 0 1 1
68 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 5 0 1 1
69 Jäneda Tiit Kukk 5 0 1 1
70 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
71 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
72 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
73 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
76 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
77 SK Rapla Andres Männik 1 0 0 0
78 Jäneda Artjom Kostjanoi 1 0 0 0
79 Jäneda Georg Vorobjov 1 0 0 0
80 Viskoosa SK Ilmar Niitov 1 0 0 0
81 Viskoosa SK Keio Kanna 1 0 0 0
82 Viskoosa SK Margus Käär 1 0 0 0
83 Viskoosa SK Margus Peet (Duubel) 1 0 0 0
84 Jäneda Mikk Mäekivi 1 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 1 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
87 Viskoosa SK Robin Niidas 1 0 0 0
88 Jäneda Ronald Smorodin 1 0 0 0
89 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 1 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 2 0 0 0
91 SK Rapla Ats Tamme 2 0 0 0
92 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 2 0 0 0
93 Viskoosa SK Danver Mets 2 0 0 0
94 Jäneda Ilja Volodin 2 0 0 0
95 SK Rapla Kaspar Kõiv 2 0 0 0
96 Ääsmäe Martin Einblau (Duubel) 2 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 2 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 2 0 0 0
99 Ääsmäe Tiit Träss 2 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 2 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 3 0 0 0
102 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 3 0 0 0
103 Viskoosa SK Hannu Heinonen 3 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 3 0 0 0
105 Viskoosa SK Karmo Silm 3 0 0 0
106 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 3 0 0 0
107 Viskoosa SK Matis Oolup 3 0 0 0
108 Ääsmäe Raimo Rüütel 3 0 0 0
109 SK Rapla Sander Stokkeby 3 0 0 0
110 SK Rapla Villu Koger 3 0 0 0
111 Jäneda Artur Homjakov 4 0 0 0
112 Ääsmäe Janar Laaneste 4 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 4 0 0 0
114 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 4 0 0 0
115 Jäneda Martin Lehmus 4 0 0 0
116 Ääsmäe Matti Küüt 4 0 0 0
117 Viskoosa SK Rain Odramaa 4 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 4 0 0 0
119 Viskoosa SK Henri Lilp 5 0 0 0
120 SK Rapla Indrek Lehtmets 5 0 0 0
121 Ääsmäe Ivar Agar 5 0 0 0
122 Ääsmäe Jaan Rebane 5 0 0 0
123 Viskoosa SK Kaspar Suits 5 0 0 0
124 Viskoosa SK Kasper Mast 5 0 0 0
125 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 5 0 0 0
126 Jäneda Maximus Vorobjov 5 0 0 0
127 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 5 0 0 0
128 Ääsmäe Rauno Varik 5 0 0 0
129 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 5 0 0 0

Esiliiga 7-13 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 5 12 6 18
2 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 4 9 5 14
3 Viimsi Kepp Marek Ulman 5 9 5 14
4 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 5 7 7 14
5 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 5 6 8 14
6 Viimsi Kepp Julius Stokas 6 7 7 14
7 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 5 6 7 13
8 KAMA2 Dmitri Burdin 4 7 5 12
9 Viimsi Kepp Roland Songisepp 6 3 9 12
10 Sinimäe Siim Romanov 4 9 1 10
11 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 5 7 3 10
12 Sinimäe Ott Põldmäe 5 5 5 10
13 Viimsi Kepp Andri Väljaots 5 6 2 8
14 TVK Leegid Veiko Lillemägi 5 5 3 8
15 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 6 3 5 8
16 Viimsi Kepp Marko Mäepea 6 3 5 8
17 Sinimäe Tauno Koppel 6 3 5 8
18 KAMA2 Lauri Kuusisto 5 6 1 7
19 Viimsi Kepp Tanel Rebane 5 5 2 7
20 Bändidos Rainis Provornikov 6 5 2 7
21 KAMA2 Sander Kisler 5 5 1 6
22 TVK Leegid Sven Müller 5 4 2 6
23 TVK Leegid Künter Põldmaa 6 5 1 6
24 TVK Leegid Alo Mäesalu 4 3 2 5
25 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 4 3 2 5
26 Sinimäe Mikk Põldmäe 5 3 2 5
27 Bändidos Karel Loik 5 2 3 5
28 Bändidos Olari Tõnison 5 1 4 5
29 Sinimäe Mark Meema 6 4 1 5
30 TVK Leegid Reijo Külvi 6 1 4 5
31 KAMA2 Kristjan Niibon 3 4 0 4
32 Valga Välk Remo Kupits 3 4 0 4
33 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 3 1 3 4
34 Bändidos Oskar Illak 4 3 1 4
35 TVK Leegid Raul Eesmäe 4 1 3 4
36 TVK Leegid Mihhail Krautman 5 3 1 4
37 Sinimäe Edgar Grazer 5 2 2 4
38 Bändidos Kristjan Saar 5