Uudised » Meistrivõistluste uudised » Eesti noorte meistri- ja karikavõistlused 23/24

Noorte meistri- ja karikavõistluste 2023/2024 registreerimise tähtaeg on 3.oktoobril. Otsemeil noorteklubide esindajatele on saadetrud 28.09.

Pärast registreerimist avaldab Eesti Saalihoki Liit juhendi ja võistlussüsteemi.

Meistrivõistluste osavõtumaks ühe võistkonna kohta on 350€.

U9 ja U10 vanuses ei ole osavõtumaksu. U9 ja U10 vanuses toimuvad võistlused etapi põhiselt. Igaks etapiks saab eraldi registreerida. Igal etapil saab osalenud võistkond punktid. Kevadel toimub nelja parema vahel finaalturniir. Etapile tuleb registreerida kaks nädalat enne võistlusi ja tasuda 50€. Kui kohale ei tule, siis makstud tasu tagasi ei saa.

Etapi korraldaja peab leidma kohtunikud ja lauakohtunikud. Tasub kohtunikele ja teeb selle kohta arve Eesti Saalihoki Liidule (v.a. U9, U10). Algaval hooajal on vaja arvestada saaliüüriga, sest kallites saalides korraldada ei saa. Samuti peab tulema vastu enamus klubidele/võistkondadele, et võistlused toimuksid pärast kooli ja vaheaegadel.

Hooajal 2023/2024 on tütarlaste ja poiste vanused järgmised:

U9 vanuseklass. Osaleda saavad 2015. aastal sündinud ja nooremad. Kaasa võivad mängida 3 mängijat, kes on sündinud vahemikus 01.09-31.12.2014

U10 vanuseklass.  Osaleda saavad 2014. aastal sündinud ja nooremad. Kaasa võivad mängida 3 mängijat, kes on sündinud vahemikus 01.09-31.12.2013

U9 vanuseklassis mängitakse väravavahita miniväravatega (mõõdud minimaalselt 90x60cm). Väljakumõõtmed on orienteeruvalt 20x10.

U10 vanuseklassis mängitakse väravavahtidega neli nelja vastu (väravate mõõdud 120x90cm). Väljakumõõtmed on 30x15.

U12 ja U14 tütarlaste vanuseklassides mängitakse väravavahtidega neli nelja vastu ja suurte väravatega. Väljakumõõtmed on 30x15.

U16 tütarlaste mänguaeg otsustatakse koos osalejatega.

Ülejäänud vanuseklassid mängivad 5vs5 ja suurel väljakul(20x40) Kõikides vanuseklassides on mänguaeg vanuse järgi. Näiteks U9 mängib 3x9 minutit jooksva ajaga. Mängu viimased kolm minutit mängitakse puhta mänguajaga. U10 mängib 3x10 jne. U18 mänguaeg oli teistest erinev. Nemad mängivad 2x15 puhast.

Karikavõistlused toimuvad kevadel, et pikendada hooaega. Kõik sõltub osalejate arvust.

Karikavõistluste korraldajad määrab Eesti Saalihoki Liit pärast registreerimist. Korraldaja katab alguses kõik kulud ja pärast võistlusi jagab korraldaja kulud võrdselt kõikide osalejate vahel ning saadab arved.

Kontakt: saksing@saalihoki.ee