Uudised » Meistrivõistluste uudised » Paf saalihokiliiga pool- ja veerandfinaalide tulemused

Paf saalihokiliiga meeste meistrisarja poolfinaalmängud:                                                                                                                                                               

08.03.2019

Õismäe SH

20:30

Sparta Team Automaailm

-

EMÜ SK

ML 1-1 pf

12:3

09.03.2019

EMÜ SH

16:30

EMÜ SK

-

Sparta Team Automaailm

ML 1-2 pf

7:11

15.03.2019

Õismäe SH

20:30

Sparta Team Automaailm

-

EMÜ SK

ML 1-3 pf

7:4

22.03.2019

EMÜ SH

20:30

EMÜ SK

-

Sparta Team Automaailm

ML 1-4 pf

-

29.03.2019

Õismäe SH

20:30

Sparta Team Automaailm

-

EMÜ SK

ML 1-5 pf

-

10.03.2019

TTÜ SH

12:00

TalTech

-

Jõgeva SK Tähe/Olivia

ML 2-1 pf

8:6

23.03.2019

Virtuse SH

20:30

Jõgeva SK Tähe/Olivia

-

TalTech

ML 2-2 pf

 

24.03.2019

TTÜ SH

13:00

TalTech

-

Jõgeva SK Tähe/Olivia

ML 2-3 pf

 

30.03.2019

Virtuse SH

20:30

Jõgeva SK Tähe/Olivia

-

TalTech

ML 2-4 pf

 

31.03.2019

TTÜ SH

13:00

TalTech

-

Jõgeva SK Tähe/Olivia

ML 2-5 pf

 

Meeste põhiturniiri tabel                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Paf saalihokiliiga naiste meistrisarja poolfinaalmängud:                                                                                                                                                                          

15.03.2019

EMÜ SH

20:30

EMÜ SK

-

Kaitseliidu Rapla Malev

NL 1-1 pf

11:0

17.03.2019

Sadolini SH

12:00

Kaitseliidu Rapla Malev

-

EMÜ SK

NL 1-2 pf

1:10

24.03.2019

EMÜ SH

16:30

EMÜ SK

-

Kaitseliidu Rapla Malev

NL 1-3 pf

 

30.03.2019

Sadolini SH

12:00

Kaitseliidu Rapla Malev

-

EMÜ SK

NL 1-4 pf

 

31.03.2019

EMÜ SH

16:30

EMÜ SK

-

Kaitseliidu Rapla Malev

NL 1-5 pf

 

17.03.2019

Õismäe SH

18:30

Sparta

-

SK LINK/Saku

NL 2-1 pf

 

23.03.2019

Kiili SH

18:00

SK LINK/Saku

-

Sparta

NL 2-2 pf

 

24.03.2019

Õismäe SH

16:00

Sparta

-

SK LINK/Saku

NL 2-3 pf

 

30.03.2019

Kiili SH

18:00

SK LINK/Saku

-

Sparta

NL 2-4 pf

 

31.03.2019

Õismäe SH

16:00

Sparta

-

SK LINK/Saku

NL 2-5 pf

 

Naiste põhiturniiri tabel                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Meeste esiliiga veerandfinaalide ajakava Kristiine Spordis:

16. märtsil

11.00 SK Rapla - Jäneda  3:6
12.45 Viskoosa SK - Viimsi Kepp  3:7
14.30 Eesti Maaülikooli SK II - Ääsmäe  5:6

17. märtsil

14.30 Sparta Team Automaailm II - Sinimäe  6:2

Põhiturniiri tabel

 

 

 

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |