Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti juunioride koondis Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
3 TalTech Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
4 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
7 TalTech Andre Sammelselg 0 0 0 0
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
9 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
10 TalTech Anre Vooremaa 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 0 0 0 0
13 TalTech Carol Viiding 0 0 0 0
14 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
16 TalTech Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 0 0 0 0
19 TalTech Erki Vään 0 0 0 0
20 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 0 0 0 0
22 TalTech Fredy Maalt 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
24 Eesti juunioride koondis German Balasov D2 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
26 TalTech Igor Tegelmann D 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Iiro Liede 0 0 0 0
28 Eesti juunioride koondis Ilja Volodin 0 0 0 0
29 TalTech Ivo Lepik 0 0 0 0
30 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
37 TalTech Kaarel Rebase 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
40 Eesti juunioride koondis Karl Marten Loks 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
42 Eesti juunioride koondis Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
43 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
46 TalTech Ken Pähn 0 0 0 0
47 Eesti juunioride koondis Kerdo Vainer 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
49 Eesti juunioride koondis Kevin Vaha D2 0 0 0 0
50 TalTech Kirka Kulmala 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
55 Eesti juunioride koondis Kristo Voitk D 0 0 0 0
56 TalTech Lari Nikmo 0 0 0 0
57 TalTech Lauri Ries 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
60 TalTech Madis Leisner 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
62 TalTech Markus Kaivanto 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž (kuni 10.12.2018) 0 0 0 0
64 TalTech Mats Tamme 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 0 0 0 0
66 Eesti juunioride koondis Maximus Vorobjov 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
71 Eesti juunioride koondis Märten Lamp 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
73 TalTech Oliver Nummi 0 0 0 0
74 Eesti juunioride koondis Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
76 TalTech Oskar Salm 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
78 TalTech Paul Theodor Oja 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
81 TalTech Priit Vendik 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
87 Eesti juunioride koondis Reio Põldmaa 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
89 Eesti juunioride koondis Rene Kärner D2 0 0 0 0
90 Eesti juunioride koondis Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
91 Eesti juunioride koondis Riggo Saggor 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
93 Eesti juunioride koondis Robin Eklöf D2 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
100 TalTech Siim Stokkeby 0 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
102 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
103 Eesti juunioride koondis Sten Metsar D 0 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
106 Eesti juunioride koondis Sten Siida D2 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 0 0 0 0
111 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 0 0 0 0
112 TalTech Tanel Kasenurm 0 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 0 0 0 0
114 Eesti juunioride koondis Targo Trepp 0 0 0 0
115 TalTech Tiit Tammeveski 0 0 0 0
116 Eesti juunioride koondis Tim Eklöf D2 0 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0

Meistriliiga

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm1210011095 - 4531
TalTech1171300104 - 5423
Jõgeva SK Tähe / Olivia103070057 - 799
Eesti Maaülikooli SK112090048 - 1006
Eesti juunioride koondis2002001 - 270

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TalTech Ken Pähn 10 16 12 28
2 TalTech Tanel Kasenurm 5 13 13 26
3 TalTech Oskar Salm 11 9 16 25
4 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 11 17 7 24
5 Sparta Team Automaailm Sander Savi 12 5 18 23
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 9 11 10 21
7 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 11 16 4 20
8 TalTech Carol Viiding 9 5 12 17
9 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 12 9 8 17
10 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 8 9 7 16
11 TalTech Kirka Kulmala 9 9 7 16
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 10 9 7 16
13 TalTech Mats Tamme 10 9 7 16
14 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 10 9 6 15
15 Sparta Team Automaailm Kristo Lehiste 10 8 6 14
16 TalTech Markus Kaivanto 10 9 4 13
17 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 9 5 7 12
18 TalTech Madis Leisner 11 7 5 12
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 6 4 7 11
20 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 7 5 6 11
21 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 9 3 8 11
22 Sparta Team Automaailm Egert Unga 12 7 4 11
23 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 11 6 4 10
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 10 6 3 9
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 10 5 4 9
26 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 6 3 5 8
27 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 10 4 4 8
28 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 11 1 7 8
29 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 12 6 2 8
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 5 4 3 7
31 TalTech Anre Vooremaa 6 5 2 7
32 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 10 6 1 7
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 10 6 1 7
34 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 11 5 2 7
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia Iiro Liede 2 4 2 6
36 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 7 2 4 6
37 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 11 3 2 5
38 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 12 3 2 5
39 TalTech Oliver Nummi 4 3 1 4
40 TalTech Daniil Ruzevitš D 9 3 1 4
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 10 1 3 4
42 TalTech Tiit Tammeveski 11 3 1 4
43 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 4 0 3 3
44 TalTech Kaarel Rebase 5 2 1 3
45 TalTech Paul Theodor Oja 5 1 2 3
46 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 6 2 1 3
47 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 7 2 1 3
48 TalTech Aleksander Prõttšikov D 8 3 0 3
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 10 3 0 3
50 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 10 3 0 3
51 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 11 1 2 3
52 TalTech Fredy Maalt 6 1 1 2
53 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 7 1 1 2
54 TalTech Lauri Ries 9 1 1 2
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 9 0 2 2
56 Eesti juunioride koondis German Balasov D2 2 1 0 1
57 TalTech Igor Tegelmann D 2 1 0 1
58 TalTech Priit Vendik 2 0 1 1
59 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž (kuni 10.12.2018) 5 1 0 1
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 6 1 0 1
61 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 6 0 1 1
62 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 7 1 0 1
63 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 9 1 0 1
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 10 0 1 1
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 10 0 1 1
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 12 0 1 1
67 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
68 Eesti juunioride koondis Kerdo Vainer 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
72 Eesti juunioride koondis Reio Põldmaa 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 1 0 0 0
75 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 1 0 0 0
76 Eesti juunioride koondis Karl Marten Loks 1 0 0 0
77 TalTech Lari Nikmo 1 0 0 0
78 Eesti juunioride koondis Märten Lamp 1 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 1 0 0 0
80 Eesti juunioride koondis Riggo Saggor 1 0 0 0
81 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 1 0 0 0
82 Eesti juunioride koondis Sten Siida D2 1 0 0 0
83 Eesti juunioride koondis Adrian Sikk D2 2 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 2 0 0 0
85 Eesti juunioride koondis Ilja Volodin 2 0 0 0
86 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
87 Eesti juunioride koondis Karlis Kirsimägi D2 2 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 2 0 0 0
89 Eesti juunioride koondis Kevin Vaha D2 2 0 0 0
90 Eesti juunioride koondis Maximus Vorobjov 2 0 0 0
91 Eesti juunioride koondis Oliver Peter Olsson D2 2 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 2 0 0 0
93 Eesti juunioride koondis Rene Kärner D2 2 0 0 0
94 Eesti juunioride koondis Reydan Ramon Niineorg D2 2 0 0 0
95 Eesti juunioride koondis Robin Eklöf D2 2 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 2 0 0 0
97 Eesti juunioride koondis Targo Trepp 2 0 0 0
98 Eesti juunioride koondis Tim Eklöf D2 2 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 3 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 3 0 0 0
101 TalTech Erki Vään 4 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 4 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 4 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 4 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 4 0 0 0
106 TalTech Siim Stokkeby 5 0 0 0
107 TalTech Andre Sammelselg 6 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 7 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 9 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 9 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 10 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 10 0 0 0
113 Eesti juunioride koondis Kristo Voitk D 10 0 0 0
114 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 10 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 10 0 0 0
116 TalTech Ivo Lepik 11 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 11 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 11 0 0 0
119 Eesti juunioride koondis Sten Metsar D 12 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi2022100,0
2. Sparta Team AutomaailmKristenKurval213857487,1
3. TalTechSiimStokkeby220816985,2
4. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa42720417083,3
5. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa60413482,9
6. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde42927622581,5
7. TalTechErkiVään120574680,7
8. Eesti juunioride koondisReydan RamonNiineorg D2100907280,0
9. TalTechIvoLepik26013710677,4
10. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik58033524974,3
11. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm1711047673,1
12. Eesti Maaülikooli SKReigoKruusement20151066,7
13. Eesti juunioride koondisMaximusVorobjov2016743,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |