Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
2 TalTech Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
5 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
6 TalTech Andre Sammelselg 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
8 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
9 TalTech Anre Vooremaa 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 0 0 0 0
12 TalTech Carol Viiding 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
14 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
15 TalTech Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 0 0 0 0
18 TalTech Erki Vään 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
22 TalTech Igor Tegelmann D 0 0 0 0
23 TalTech Ivo Lepik 0 0 0 0
24 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
26 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
30 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
31 TalTech Kaarel Rebase 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
38 TalTech Ken Pähn 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
40 TalTech Kirka Kulmala 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Kristo Lehiste 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
45 TalTech Lari Nikmo 0 0 0 0
46 TalTech Lauri Ries 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
49 TalTech Madis Leisner 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
51 TalTech Markus Kaivanto 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž 0 0 0 0
53 TalTech Mats Tamme 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko* D 0 0 0 0
59 TalTech Oliver Nummi 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
61 TalTech Oskar Salm 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
65 TalTech Priit Vendik 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
78 TalTech Siim Stokkeby 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 0 0 0 0
88 TalTech Tiit Tammeveski 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0

Meistriliiga

SpartaJSK TäheTalTechEMÜJuunioridSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm6 - 410 - 4
4 - 2
11 - 6
10 - 0
41-16151
Jõgeva SK Tähe / Olivia4 - 64 - 135 - 3
7 - 5
20-2762
TalTech4 - 10
2 - 4
13 - 46 - 725-2533
Eesti Maaülikooli SK6 - 11
0 - 10
3 - 5
5 - 7
7 - 621-3934
Eesti juunioride koondis0-005

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm55000041 - 1615
Jõgeva SK Tähe / Olivia42020020 - 276
TalTech41030025 - 253
Eesti Maaülikooli SK51040021 - 393
Eesti juunioride koondis0000000 - 00

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Sander Savi 5 2 11 13
2 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 5 8 3 11
3 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 4 7 2 9
4 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 5 6 3 9
5 Sparta Team Automaailm Kristo Lehiste 5 5 4 9
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 4 5 3 8
7 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 4 2 6 8
8 TalTech Kirka Kulmala 4 4 3 7
9 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 4 3 4 7
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 4 3 4 7
11 TalTech Oskar Salm 4 1 6 7
12 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 5 3 3 6
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 2 4 1 5
14 TalTech Markus Kaivanto 3 4 1 5
15 TalTech Ken Pähn 3 3 2 5
16 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 5 2 3 5
17 TalTech Mats Tamme 3 2 2 4
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 3 1 3 4
19 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 5 2 2 4
20 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 5 2 2 4
21 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 5 1 3 4
22 TalTech Daniil Ruzevitš D 3 2 1 3
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 4 2 1 3
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 4 2 1 3
25 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 4 1 2 3
26 Sparta Team Automaailm Egert Unga 5 2 1 3
27 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 5 2 1 3
28 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 5 2 1 3
29 TalTech Aleksander Prõttšikov D 2 2 0 2
30 TalTech Anre Vooremaa 3 1 1 2
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 4 2 0 2
32 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 4 2 0 2
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 4 0 2 2
34 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 4 0 2 2
35 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 5 2 0 2
36 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 5 2 0 2
37 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 5 1 1 2
38 TalTech Oliver Nummi 1 1 0 1
39 TalTech Igor Tegelmann D 2 1 0 1
40 TalTech Kaarel Rebase 2 0 1 1
41 TalTech Priit Vendik 2 0 1 1
42 TalTech Carol Viiding 3 1 0 1
43 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 3 1 0 1
44 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 3 1 0 1
45 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 3 0 1 1
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 4 1 0 1
47 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 4 1 0 1
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 4 0 1 1
49 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 4 0 1 1
50 TalTech Madis Leisner 4 0 1 1
51 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž 5 1 0 1
52 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko* D 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 1 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 1 0 0 0
62 TalTech Lari Nikmo 1 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 1 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 1 0 0 0
65 TalTech Andre Sammelselg 2 0 0 0
66 TalTech Erki Vään 2 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 2 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 2 0 0 0
69 TalTech Siim Stokkeby 2 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 2 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 3 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 3 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 3 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 3 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 3 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 3 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 3 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 3 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 4 0 0 0
80 TalTech Ivo Lepik 4 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 4 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 4 0 0 0
83 TalTech Lauri Ries 4 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 4 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 4 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 4 0 0 0
87 TalTech Tiit Tammeveski 4 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 4 0 0 0
89 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 5 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 5 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 5 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval281111100,0
2. TalTechErkiVään60282485,7
3. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa2721069084,9
4. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde24015312682,4
5. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik30016012376,9
6. TalTechSiimStokkeby60292275,9
7. TalTechIvoLepik120513772,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |