Hooaeg 2020 / 2021

Raplamaa MV

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Vatla Aaro Õismets 0 0 0 0
2 Märjamaa HK Aivar Metsmaa 0 0 0 0
3 Montonissa/Pritsumehed Aivo Sule 0 0 0 0
4 Rapla Kepiklubi Aivo Täpsi 0 0 0 0
5 Märjamaa HK Alar Siiber 0 0 0 0
6 Rapla Kepiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
7 Rapla Kepiklubi Allan Laurimäe 0 0 0 0
8 Vatla Allex Rummel 0 0 0 0
9 Pistleek/Kaigas Alvar Novikov 0 0 0 0
10 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
11 Märjamaa HK Andre Astre 0 0 0 0
12 Pistleek/Kaigas Andreas Siniväli 0 0 0 0
13 Montonissa/Pritsumehed Andrei Luige 0 0 0 0
14 Rapla Kepiklubi Andres Männik 0 0 0 0
15 Kaitseliidu Rapla malev Andrus Laurimaa 0 0 0 0
16 Pistleek/Kaigas Angelica Jorš 0 0 0 0
17 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
18 Vatla Ardo Nelis 0 0 0 0
19 Märjamaa HK Arnold Laatspera 0 0 0 0
20 Kaitseliidu Rapla malev Carl Alas 0 0 0 0
21 Kaitseliidu Rapla malev Egert Unga 0 0 0 0
22 Vatla Eha Põhako 0 0 0 0
23 Märjamaa HK Ellikar Eensalu 0 0 0 0
24 Märjamaa HK Erki Aruksaar 0 0 0 0
25 Rapla Kepiklubi Ermo Brecher 0 0 0 0
26 Märjamaa HK Erti Eensalu 0 0 0 0
27 Montonissa/Pritsumehed Erti Suurtalu 0 0 0 0
28 Rapla Kepiklubi Evald Saidla 0 0 0 0
29 Pistleek/Kaigas Evelyn Gold 0 0 0 0
30 Pistleek/Kaigas Ferran Sole Prats 0 0 0 0
31 Pistleek/Kaigas Gunnar Tünder 0 0 0 0
32 Pistleek/Kaigas Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
33 Montonissa/Pritsumehed Herki Runnel 0 0 0 0
34 Vatla Hugo-Jan Rummel 0 0 0 0
35 Märjamaa HK Indrek Karotamm 0 0 0 0
36 Rapla Kepiklubi Indrek Zoober 0 0 0 0
37 Märjamaa HK Ivar Sõstra 0 0 0 0
38 Pistleek/Kaigas Jaan Kukk 0 0 0 0
39 Kaitseliidu Rapla malev Jaanus Läätsim 0 0 0 0
40 Kaitseliidu Rapla malev Janeli Lants 0 0 0 0
41 Pistleek/Kaigas Jarek Pikker 0 0 0 0
42 Vatla Joonas Vestli 0 0 0 0
43 Vatla Joosep Anderspuk 0 0 0 0
44 Märjamaa HK Jürgen Jaago 0 0 0 0
45 Vatla Jüri Rummel 0 0 0 0
46 Rapla Kepiklubi Kaire Kranich 0 0 0 0
47 Pistleek/Kaigas Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Kaspar Kõiv 0 0 0 0
49 Kaitseliidu Rapla malev Kati Kalda 0 0 0 0
50 Vatla Keiro Ristikivi 0 0 0 0
51 Kaitseliidu Rapla malev Kermo Uue 0 0 0 0
52 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
53 Pistleek/Kaigas Kristjan Oganjan 0 0 0 0
54 Pistleek/Kaigas Kristo Kaaring 0 0 0 0
55 Vatla Lauri Luik 0 0 0 0
56 Pistleek/Kaigas Lenno Link 0 0 0 0
57 Montonissa/Pritsumehed Leo Rahu 0 0 0 0
58 Pistleek/Kaigas Liisa Aasaväli 0 0 0 0
59 Pistleek/Kaigas Liselle Karjane 0 0 0 0
60 Pistleek/Kaigas Madis Kivi 0 0 0 0
61 Rapla Kepiklubi Marek Lairand 0 0 0 0
62 Montonissa/Pritsumehed Marek Matt 0 0 0 0
63 Vatla Marek Saluste 0 0 0 0
64 Vatla Margus Treinberg 0 0 0 0
65 Vatla Marko Kondratjuk 0 0 0 0
66 Montonissa/Pritsumehed Marleen Sau 0 0 0 0
67 Märjamaa HK Mart Tilk 0 0 0 0
68 Pistleek/Kaigas Mart Villig 0 0 0 0
69 Montonissa/Pritsumehed Marten Liiva 0 0 0 0
70 Pistleek/Kaigas Marten Põldmets 0 0 0 0
71 Pistleek/Kaigas Marti Pärna 0 0 0 0
72 Vatla Martin Viikman 0 0 0 0
73 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 0 0 0 0
74 Montonissa/Pritsumehed Maxim Spetsov 0 0 0 0
75 Rapla Kepiklubi Meelis Vaarmaa 0 0 0 0
76 Pistleek/Kaigas Mikk Türkson 0 0 0 0
77 Kaitseliidu Rapla malev Mikk Virki 0 0 0 0
78 Kaitseliidu Rapla malev Märten Laurimaa 0 0 0 0
79 Pistleek/Kaigas Nils Uusmaa 0 0 0 0
80 Rapla Kepiklubi Olavi Pai 0 0 0 0
81 Märjamaa HK Oliver Raudnagel 0 0 0 0
82 Montonissa/Pritsumehed Piret Paas 0 0 0 0
83 Rapla Kepiklubi Priit Bachmann 0 0 0 0
84 Rapla Kepiklubi Priit Põldmaa 0 0 0 0
85 Vatla Priit Tein 0 0 0 0
86 Vatla Raido Mölder 0 0 0 0
87 Märjamaa HK Rainer Komi 0 0 0 0
88 Märjamaa HK Rainis Sakna 0 0 0 0
89 Montonissa/Pritsumehed Raino Remmel 0 0 0 0
90 Märjamaa HK Rait Tilk 0 0 0 0
91 Pistleek/Kaigas Ralf Raidsalu 0 0 0 0
92 Pistleek/Kaigas Rander Kaaring 0 0 0 0
93 Vatla Rando Valk 0 0 0 0
94 Rapla Kepiklubi Ranno Grauen 0 0 0 0
95 Märjamaa HK Rasmus Laatspera 0 0 0 0
96 Vatla Rasmus Paulus 0 0 0 0
97 Vatla Rauno Kesküla 0 0 0 0
98 Märjamaa HK Rauno Miller 0 0 0 0
99 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
100 Märjamaa HK Reigo Andok 0 0 0 0
101 Märjamaa HK Rene Abel 0 0 0 0
102 Märjamaa HK Richard Kuum 0 0 0 0
103 Kaitseliidu Rapla malev Roland Stepanjuga 0 0 0 0
104 Vatla Rommi Nelis 0 0 0 0
105 Rapla Kepiklubi Sander Kirs 0 0 0 0
106 Märjamaa HK Sander Klaus 0 0 0 0
107 Pistleek/Kaigas Siim Viisut 0 0 0 0
108 Rapla Kepiklubi Taagi Tellus 0 0 0 0
109 Montonissa/Pritsumehed Taavi Sau 0 0 0 0
110 Pistleek/Kaigas Tanel Heinaru 0 0 0 0
111 Kaitseliidu Rapla malev Tarmo Tammus 0 0 0 0
112 Montonissa/Pritsumehed Tauno Sau 0 0 0 0
113 Pistleek/Kaigas Tauri Miljand 0 0 0 0
114 Pistleek/Kaigas Teet Eier 0 0 0 0
115 Pistleek/Kaigas Teet Tagapere 0 0 0 0
116 Rapla Kepiklubi Tenno Samuel 0 0 0 0
117 Rapla Kepiklubi Tiit Leier 0 0 0 0
118 Montonissa/Pritsumehed Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
119 Märjamaa HK Toomas Jaaniste 0 0 0 0
120 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
121 Vatla Trinity Õismets 0 0 0 0
122 Märjamaa HK Valeri Šipulin 0 0 0 0
123 Pistleek/Kaigas Villu Koger 0 0 0 0

Raplamaa MV

Märjamaa HKMontonissa/PritsumehedRapla KepiklubiKaitseliidu Rapla malevPistleek/KaigasVatlaSuhePunkteKoht
Märjamaa HK7 - 68 - 613 - 328-1591
Montonissa/Pritsumehed6 - 79 - 615 - 130-1462
Rapla Kepiklubi12 - 310 - 722-1063
Kaitseliidu Rapla malev6 - 93 - 1213 - 1022-3134
Pistleek/Kaigas6 - 87 - 1010 - 1323-3105
Vatla3 - 131 - 154-2806

Raplamaa MV

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Märjamaa HK33000028 - 159
Montonissa/Pritsumehed32010030 - 146
Rapla Kepiklubi22000022 - 106
Kaitseliidu Rapla malev31020022 - 313
Pistleek/Kaigas30030023 - 310
Vatla2002004 - 280

Raplamaa MV

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Montonissa/Pritsumehed Marek Matt 2 8 3 11
2 Pistleek/Kaigas Ralf Raidsalu 3 9 1 10
3 Montonissa/Pritsumehed Taavi Sau 3 8 2 10
4 Kaitseliidu Rapla malev Egert Unga 3 7 2 9
5 Pistleek/Kaigas Karl-Martin Raidsalu 3 5 4 9
6 Märjamaa HK Oliver Raudnagel 3 5 4 9
7 Kaitseliidu Rapla malev Kermo Uue 2 3 5 8
8 Rapla Kepiklubi Andres Männik 2 2 5 7
9 Märjamaa HK Rait Tilk 3 4 3 7
10 Märjamaa HK Rauno Miller 1 3 3 6
11 Rapla Kepiklubi Aivo Täpsi 2 4 2 6
12 Rapla Kepiklubi Marek Lairand 2 2 4 6
13 Montonissa/Pritsumehed Aivo Sule 2 4 1 5
14 Rapla Kepiklubi Taagi Tellus 2 3 2 5
15 Märjamaa HK Arnold Laatspera 3 4 1 5
16 Kaitseliidu Rapla malev Jaanus Läätsim 3 4 1 5
17 Märjamaa HK Mart Tilk 3 2 3 5
18 Montonissa/Pritsumehed Maxim Spetsov 3 1 4 5
19 Rapla Kepiklubi Tenno Samuel 1 2 2 4
20 Märjamaa HK Reigo Andok 3 3 1 4
21 Montonissa/Pritsumehed Herki Runnel 3 2 2 4
22 Montonissa/Pritsumehed Marleen Sau 3 2 2 4
23 Kaitseliidu Rapla malev Märten Laurimaa 3 2 2 4
24 Pistleek/Kaigas Jarek Pikker 3 1 3 4
25 Pistleek/Kaigas Hanna-Liisa Õispuu 1 2 1 3
26 Rapla Kepiklubi Evald Saidla 2 3 0 3
27 Vatla Martin Viikman 2 2 1 3
28 Rapla Kepiklubi Ranno Grauen 2 2 1 3
29 Montonissa/Pritsumehed Tauno Sau 2 2 1 3
30 Montonissa/Pritsumehed Marten Liiva 2 0 3 3
31 Märjamaa HK Toomas Jaaniste 3 2 1 3
32 Rapla Kepiklubi Priit Bachmann 1 2 0 2
33 Pistleek/Kaigas Teet Tagapere 1 2 0 2
34 Märjamaa HK Indrek Karotamm 2 2 0 2
35 Pistleek/Kaigas Madis Kivi 2 2 0 2
36 Rapla Kepiklubi Priit Põldmaa 2 2 0 2
37 Vatla Keiro Ristikivi 2 1 1 2
38 Märjamaa HK Rasmus Laatspera 2 1 1 2
39 Pistleek/Kaigas Marti Pärna 2 0 2 2
40 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 3 2 0 2
41 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 3 2 0 2
42 Montonissa/Pritsumehed Andrei Luige 3 1 1 2
43 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 3 1 1 2
44 Kaitseliidu Rapla malev Andrus Laurimaa 3 0 2 2
45 Pistleek/Kaigas Alvar Novikov 1 1 0 1
46 Vatla Rasmus Paulus 1 1 0 1
47 Märjamaa HK Richard Kuum 1 1 0 1
48 Vatla Aaro Õismets 2 0 1 1
49 Pistleek/Kaigas Mart Villig 2 0 1 1
50 Montonissa/Pritsumehed Raino Remmel 2 0 1 1
51 Kaitseliidu Rapla malev Carl Alas 3 1 0 1
52 Montonissa/Pritsumehed Leo Rahu 3 1 0 1
53 Märjamaa HK Rene Abel 3 1 0 1
54 Pistleek/Kaigas Tauri Miljand 3 1 0 1
55 Kaitseliidu Rapla malev Kaspar Kõiv 3 0 1 1
56 Pistleek/Kaigas Kristo Kaaring 3 0 1 1
57 Märjamaa HK Aivar Metsmaa 0 0 0 0
58 Märjamaa HK Alar Siiber 0 0 0 0
59 Rapla Kepiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
60 Vatla Allex Rummel 0 0 0 0
61 Märjamaa HK Andre Astre 0 0 0 0
62 Pistleek/Kaigas Andreas Siniväli 0 0 0 0
63 Pistleek/Kaigas Angelica Jorš 0 0 0 0
64 Rapla Kepiklubi Ermo Brecher 0 0 0 0
65 Pistleek/Kaigas Ferran Sole Prats 0 0 0 0
66 Pistleek/Kaigas Gunnar Tünder 0 0 0 0
67 Vatla Hugo-Jan Rummel 0 0 0 0
68 Märjamaa HK Ivar Sõstra 0 0 0 0
69 Pistleek/Kaigas Jaan Kukk 0 0 0 0
70 Märjamaa HK Jürgen Jaago 0 0 0 0
71 Vatla Jüri Rummel 0 0 0 0
72 Pistleek/Kaigas Kristjan Oganjan 0 0 0 0
73 Vatla Lauri Luik 0 0 0 0
74 Pistleek/Kaigas Lenno Link 0 0 0 0
75 Pistleek/Kaigas Liisa Aasaväli 0 0 0 0
76 Vatla Marek Saluste 0 0 0 0
77 Pistleek/Kaigas Marten Põldmets 0 0 0 0
78 Rapla Kepiklubi Olavi Pai 0 0 0 0
79 Montonissa/Pritsumehed Piret Paas 0 0 0 0
80 Märjamaa HK Rainer Komi 0 0 0 0
81 Pistleek/Kaigas Rander Kaaring 0 0 0 0
82 Vatla Rauno Kesküla 0 0 0 0
83 Rapla Kepiklubi Sander Kirs 0 0 0 0
84 Pistleek/Kaigas Siim Viisut 0 0 0 0
85 Pistleek/Kaigas Tanel Heinaru 0 0 0 0
86 Pistleek/Kaigas Teet Eier 0 0 0 0
87 Montonissa/Pritsumehed Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
88 Rapla Kepiklubi Allan Laurimäe 1 0 0 0
89 Märjamaa HK Erki Aruksaar 1 0 0 0
90 Rapla Kepiklubi Indrek Zoober 1 0 0 0
91 Kaitseliidu Rapla malev Janeli Lants 1 0 0 0
92 Vatla Joosep Anderspuk 1 0 0 0
93 Pistleek/Kaigas Liselle Karjane 1 0 0 0
94 Vatla Marko Kondratjuk 1 0 0 0
95 Kaitseliidu Rapla malev Mikk Virki 1 0 0 0
96 Märjamaa HK Rainis Sakna 1 0 0 0
97 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 1 0 0 0
98 Vatla Rommi Nelis 1 0 0 0
99 Märjamaa HK Sander Klaus 1 0 0 0
100 Rapla Kepiklubi Tiit Leier 1 0 0 0
101 Vatla Trinity Õismets 1 0 0 0
102 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 2 0 0 0
103 Vatla Ardo Nelis 2 0 0 0
104 Vatla Eha Põhako 2 0 0 0
105 Märjamaa HK Ellikar Eensalu 2 0 0 0
106 Märjamaa HK Erti Eensalu 2 0 0 0
107 Vatla Joonas Vestli 2 0 0 0
108 Rapla Kepiklubi Kaire Kranich 2 0 0 0
109 Kaitseliidu Rapla malev Kati Kalda 2 0 0 0
110 Vatla Margus Treinberg 2 0 0 0
111 Rapla Kepiklubi Meelis Vaarmaa 2 0 0 0
112 Pistleek/Kaigas Mikk Türkson 2 0 0 0
113 Vatla Priit Tein 2 0 0 0
114 Vatla Raido Mölder 2 0 0 0
115 Vatla Rando Valk 2 0 0 0
116 Kaitseliidu Rapla malev Tarmo Tammus 2 0 0 0
117 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 2 0 0 0
118 Märjamaa HK Valeri Šipulin 2 0 0 0
119 Pistleek/Kaigas Villu Koger 2 0 0 0
120 Montonissa/Pritsumehed Erti Suurtalu 3 0 0 0
121 Pistleek/Kaigas Evelyn Gold 3 0 0 0
122 Pistleek/Kaigas Nils Uusmaa 3 0 0 0
123 Kaitseliidu Rapla malev Roland Stepanjuga 3 0 0 0

Raplamaa MV

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Märjamaa HKEllikarEensalu60282589,3
2. Pistleek/KaigasVilluKoger60817086,4
3. Montonissa/PritsumehedErtiSuurtalu135917784,6
4. Rapla KepiklubiMeelisVaarmaa90504080,0
5. VatlaRommiNelis45523975,0
6. Märjamaa HKErtiEensalu75433172,1
7. Pistleek/KaigasNilsUusmaa75684870,6
8. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal90624369,4
9. VatlaMarkoKondratjuk45412663,4
10. Kaitseliidu Rapla malevJaneliLants45291758,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |