Hooaeg 2019 / 2020

U15T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Oru Põhikool Adele Markova 0 0 0 0
2 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
3 Sparta Amanda Ahola 0 0 0 0
4 Tallinna Saksa Gümnaasium Anastasia Poburanova 0 0 0 0
5 Oru Põhikool Anastassia Korn 0 0 0 0
6 Kehtna/Rapla SHKV Angelica Jorš 0 0 0 0
7 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 0 0 0 0
8 EMÜ SK Ann-Ly Leht 0 0 0 0
9 EMÜ SK Ann-Marie Kuittinen 0 0 0 0
10 Tallinna Saksa Gümnaasium Arabella Brigita Suviste 0 0 0 0
11 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 0 0 0 0
12 Oru Põhikool Birgit Vellepere 0 0 0 0
13 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 0 0 0 0
14 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 0 0 0 0
15 EMÜ SK Elerin Pilnik 0 0 0 0
16 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 0 0 0 0
17 EMÜ SK Elo Nael 0 0 0 0
18 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
19 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
20 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 0 0 0 0
21 Kehtna/Rapla SHKV Gita-Sirelin Tuisk 0 0 0 0
22 Sparta Grettel Bauman 0 0 0 0
23 Tallinna Saksa Gümnaasium Grettel Laiõunpuu 0 0 0 0
24 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
25 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
26 Sparta Hanna-Loore Tammisto 0 0 0 0
27 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 0 0 0 0
28 Tallinna Saksa Gümnaasium Heleri Tamberg 0 0 0 0
29 Oru Põhikool Henrietta Saggor 0 0 0 0
30 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
32 Sparta Kairit Anette Liivak 0 0 0 0
33 Tallinna Saksa Gümnaasium Kaisa Keitre Tamm 0 0 0 0
34 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
35 EMÜ SK Karoliina Salu 0 0 0 0
36 EMÜ SK Katriin Rodi 0 0 0 0
37 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
38 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 0 0 0 0
39 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
40 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
41 Tallinna Saksa Gümnaasium Laura Ernits 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
43 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
44 Oru Põhikool Liisa Lusti 0 0 0 0
45 Oru Põhikool Liisi Nilisk 0 0 0 0
46 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
47 Kehtna/Rapla SHKV Liselle Karjane 0 0 0 0
48 EMÜ SK Lisete Mägi 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
50 Sparta Margarita Zahharova 0 0 0 0
51 EMÜ SK Maria Saskia Vainomäe 0 0 0 0
52 EMÜ SK Marii Banhard 0 0 0 0
53 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
54 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 0 0 0 0
55 Tallinna Saksa Gümnaasium Melissa Britt Joala 0 0 0 0
56 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
57 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 0 0 0 0
58 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
59 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
60 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
61 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
62 Tallinna Saksa Gümnaasium Reelika Liiv 0 0 0 0
63 EMÜ SK Roos Aliis Kelder D 0 0 0 0
64 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 0 0 0 0
65 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
66 EMÜ SK Stella Sein 0 0 0 0
67 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
68 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 0 0 0 0
69 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
70 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
71 Sparta Vanessa Scarlet Press 0 0 0 0
72 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0

U15T

EMÜKehtna/RaplaOru PõhikoolSpartaTSGSuhePunkteKoht
EMÜ SK3 - 4
7 - 1
12 - 011 - 0
12 - 0
12 - 057-5151
Kehtna/Rapla SHKV4 - 3
1 - 7
7 - 3
10 - 1
11 - 113 - 146-16152
Oru Põhikool0 - 123 - 7
1 - 10
5 - 57 - 3
12 - 0
28-3773
Sparta0 - 11
0 - 12
1 - 115 - 56 - 7
6 - 2
18-4844
Tallinna Saksa Gümnaasium0 - 121 - 133 - 7
0 - 12
7 - 6
2 - 6
13-5635

U15T

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK65010057 - 515
Kehtna/Rapla SHKV65010046 - 1615
Oru Põhikool62030128 - 377
Sparta61040118 - 484
Tallinna Saksa Gümnaasium61050013 - 563

U15T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Roos Aliis Kelder D 6 24 7 31
2 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 6 18 4 22
3 EMÜ SK Karoliina Salu 6 16 5 21
4 Kehtna/Rapla SHKV Angelica Jorš 6 6 8 14
5 Oru Põhikool Anastassia Korn 6 11 2 13
6 EMÜ SK Liisa Kaasik 4 10 2 12
7 Sparta Kertu Pollisinski 5 11 1 12
8 Oru Põhikool Merlin Allas 6 10 1 11
9 Tallinna Saksa Gümnaasium Reelika Liiv 4 10 0 10
10 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 6 8 1 9
11 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 6 4 4 8
12 EMÜ SK Hanna Pihu 4 1 6 7
13 Kehtna/Rapla SHKV Gita-Sirelin Tuisk 6 5 2 7
14 Oru Põhikool Liisa Lusti 6 3 4 7
15 EMÜ SK Katriin Rodi 2 2 4 6
16 Oru Põhikool Birgit Vellepere 4 1 4 5
17 Sparta Hanna-Loore Tammisto 5 3 2 5
18 Tallinna Saksa Gümnaasium Grettel Laiõunpuu 6 2 2 4
19 Sparta Teele Hurt 4 0 3 3
20 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 6 2 1 3
21 Sparta Eva Lotta Paavel 6 2 1 3
22 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 6 1 2 3
23 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 2 0 2 2
24 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 4 2 0 2
25 EMÜ SK Elerin Pilnik 4 1 1 2
26 Kehtna/Rapla SHKV Liselle Karjane 4 1 1 2
27 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 4 1 1 2
28 Sparta Emma Charlotte Seeman 4 0 2 2
29 Oru Põhikool Veronica Paju 4 0 2 2
30 Sparta Aino Leino 6 1 1 2
31 EMÜ SK Elo Nael 6 1 1 2
32 Tallinna Saksa Gümnaasium Melissa Britt Joala 6 0 2 2
33 Sparta Vanessa Scarlet Press 2 1 0 1
34 Sparta Kairit Anette Liivak 2 0 1 1
35 EMÜ SK Maria Saskia Vainomäe 2 0 1 1
36 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 2 0 1 1
37 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 4 1 0 1
38 Oru Põhikool Adele Markova 4 0 1 1
39 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 4 0 1 1
40 Oru Põhikool Henrietta Saggor 4 0 1 1
41 Tallinna Saksa Gümnaasium Kaisa Keitre Tamm 4 0 1 1
42 Oru Põhikool Karina Jürgens 4 0 1 1
43 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 6 1 0 1
44 Tallinna Saksa Gümnaasium Arabella Brigita Suviste 6 1 0 1
45 Oru Põhikool Lisette Aava 6 1 0 1
46 Sparta Amanda Ahola 6 0 1 1
47 Tallinna Saksa Gümnaasium Anastasia Poburanova 6 0 1 1
48 Tallinna Saksa Gümnaasium Heleri Tamberg 6 0 1 1
49 Sparta Ida Ek 6 0 1 1
50 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 6 0 1 1
51 EMÜ SK Ann-Ly Leht 0 0 0 0
52 EMÜ SK Ann-Marie Kuittinen 0 0 0 0
53 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
54 EMÜ SK Lisete Mägi 0 0 0 0
55 EMÜ SK Marii Banhard 0 0 0 0
56 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
57 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
58 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
59 EMÜ SK Stella Sein 0 0 0 0
60 Oru Põhikool Liisi Nilisk 2 0 0 0
61 Sparta Margarita Zahharova 2 0 0 0
62 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 2 0 0 0
63 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 4 0 0 0
64 Oru Põhikool Jessica Pihu 4 0 0 0
65 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 4 0 0 0
66 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 6 0 0 0
67 Sparta Grettel Bauman 6 0 0 0
68 Sparta Kertu Kaska 6 0 0 0
69 Tallinna Saksa Gümnaasium Laura Ernits 6 0 0 0
70 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 6 0 0 0
71 EMÜ SK Marii Vodi 6 0 0 0
72 Oru Põhikool Stefi Ormak 6 0 0 0

U15T

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKMariiVodi182342985,3
2. Kehtna/Rapla SHKVSiretLeinasaar150685682,4
3. Kehtna/Rapla SHKVAnniKangrumäe80191579,0
4. SpartaKertuKaska22416611871,1
5. Tallinna Saksa GümnaasiumLauraErnits2091549863,6
6. Oru PõhikoolLiisiNilisk60201260,0
7. Oru PõhikoolStefiOrmak158562748,2
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |