Hooaeg 2019 / 2020

U16

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Alex Kaarepere 0 0 0 0
3 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
4 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
5 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
6 Tabasalu Harku Valla Huvikool Andrian Utsar 0 0 0 0
7 Tabasalu Harku Valla Huvikool Anri Ilves 0 0 0 0
8 Tabasalu Harku Valla Huvikool Anri-Marten Utsar 0 0 0 0
9 Sparta Team Automaailm Anton Fjodorov 0 0 0 0
10 Tabasalu Harku Valla Huvikool Aron Kaljurand 0 0 0 0
11 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
12 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
13 Tabasalu Harku Valla Huvikool Axel Kukk 0 0 0 0
14 Tabasalu Harku Valla Huvikool Daniil Petrov 0 0 0 0
15 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
16 Tabasalu Harku Valla Huvikool Eron Edesi 0 0 0 0
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Gregor Rande 0 0 0 0
18 Tabasalu Harku Valla Huvikool Hans Mathias Arusaar 0 0 0 0
19 Tabasalu Harku Valla Huvikool Hans Oliver Vuks 0 0 0 0
20 EMÜ SK Henri Haljaste 0 0 0 0
21 Tabasalu Harku Valla Huvikool Henro Kuusemägi 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Henry Välling 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
26 Tabasalu Harku Valla Huvikool Jaagup Ranne 0 0 0 0
27 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
28 Tabasalu Harku Valla Huvikool Johan Kõllo 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 0 0 0 0
31 Tabasalu Harku Valla Huvikool Jürgen Tiits 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kevin Ots 0 0 0 0
38 Tabasalu Harku Valla Huvikool Klaus Ilmjärv 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kristofer Frank 0 0 0 0
41 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
42 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
43 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marek Rosin 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Margus Rosin 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marten Teppan 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
48 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
49 Tabasalu Harku Valla Huvikool Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
50 Tabasalu Harku Valla Huvikool Oliver Annama 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Oliver Heljand 0 0 0 0
52 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 0 0 0 0
53 Tabasalu Harku Valla Huvikool Oskar Ojamäe 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Oskar Vikk 0 0 0 0
55 EMÜ SK Rasmus Kivari 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rasmus Randoja 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rauno Pärtel 0 0 0 0
59 Tabasalu Harku Valla Huvikool Rico Praks 0 0 0 0
60 EMÜ SK Riivo Raud 0 0 0 0
61 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
63 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rome Andro Moora 0 0 0 0
65 Tabasalu Harku Valla Huvikool Ron Ülo Hakman 0 0 0 0
66 Tabasalu Harku Valla Huvikool Sten Toming 0 0 0 0
67 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
68 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 0 0 0 0
70 Tabasalu Harku Valla Huvikool Tristen Tammemäe 0 0 0 0

U16

Olivia 04SpartaKuusaluTabasaluEMÜSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 045 - 25-231
Sparta Team Automaailm2 - 54 - 26-732
Kuusalu0-003
Tabasalu Harku Valla Huvikool0-004
EMÜ SK2 - 42-405

U16

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 041100005 - 23
Sparta Team Automaailm2101006 - 73
Kuusalu0000000 - 00
Tabasalu Harku Valla Huvikool0000000 - 00
EMÜ SK1001002 - 40

U16

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 4 1 5
2 EMÜ SK Andrei Solovjov 1 2 0 2
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rasmus Randoja 1 2 0 2
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rome Andro Moora 1 1 1 2
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Margus Rosin 1 1 0 1
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rauno Pärtel 1 1 0 1
7 EMÜ SK Aleksandr Popenov 1 0 1 1
8 EMÜ SK Marcos Timmusk 1 0 1 1
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Oliver Heljand 1 0 1 1
10 Sparta Team Automaailm Henry Haidor Hõrak 2 1 0 1
11 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 1 0 1
12 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 0 1 1
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Alex Kaarepere 0 0 0 0
14 Tabasalu Harku Valla Huvikool Andrian Utsar 0 0 0 0
15 Tabasalu Harku Valla Huvikool Anri Ilves 0 0 0 0
16 Tabasalu Harku Valla Huvikool Anri-Marten Utsar 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm Anton Fjodorov 0 0 0 0
18 Tabasalu Harku Valla Huvikool Aron Kaljurand 0 0 0 0
19 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
20 Tabasalu Harku Valla Huvikool Axel Kukk 0 0 0 0
21 Tabasalu Harku Valla Huvikool Daniil Petrov 0 0 0 0
22 Tabasalu Harku Valla Huvikool Eron Edesi 0 0 0 0
23 Tabasalu Harku Valla Huvikool Hans Mathias Arusaar 0 0 0 0
24 Tabasalu Harku Valla Huvikool Hans Oliver Vuks 0 0 0 0
25 Tabasalu Harku Valla Huvikool Henro Kuusemägi 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
27 Tabasalu Harku Valla Huvikool Jaagup Ranne 0 0 0 0
28 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
29 Tabasalu Harku Valla Huvikool Johan Kõllo 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
31 Tabasalu Harku Valla Huvikool Jürgen Tiits 0 0 0 0
32 Tabasalu Harku Valla Huvikool Klaus Ilmjärv 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marek Rosin 0 0 0 0
34 Tabasalu Harku Valla Huvikool Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
35 Tabasalu Harku Valla Huvikool Oliver Annama 0 0 0 0
36 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 0 0 0 0
37 Tabasalu Harku Valla Huvikool Oskar Ojamäe 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
39 Tabasalu Harku Valla Huvikool Rico Praks 0 0 0 0
40 EMÜ SK Riivo Raud 0 0 0 0
41 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
42 Tabasalu Harku Valla Huvikool Ron Ülo Hakman 0 0 0 0
43 Tabasalu Harku Valla Huvikool Sten Toming 0 0 0 0
44 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 0 0 0 0
46 Tabasalu Harku Valla Huvikool Tristen Tammemäe 0 0 0 0
47 EMÜ SK Andreas Pehka 1 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Gregor Rande 1 0 0 0
49 EMÜ SK Henri Haljaste 1 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Holger Nõmm 1 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 1 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 1 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 1 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 1 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kevin Ots 1 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kristofer Frank 1 0 0 0
57 EMÜ SK Maksim Shitskiy 1 0 0 0
58 EMÜ SK Marcus Pehka 1 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marten Teppan 1 0 0 0
60 EMÜ SK Märten Lamp 1 0 0 0
61 EMÜ SK Rasmus Kivari 1 0 0 0
62 EMÜ SK Robin Sepma 1 0 0 0
63 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 1 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 2 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Henry Välling 2 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 2 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Oskar Vikk 2 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 0 0

U16

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg48211990,5
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04MartenTeppan48201890,0
3. EMÜ SKMarcusPehka48272385,2
4. Sparta Team AutomaailmKasparKüüt48211676,2
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |