Hooaeg 2019 / 2020

PAF Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SHK Drinkgeld Alari Pagi 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Aleks Deinekin 0 0 0 0
3 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Alex Guske 0 0 0 0
5 SHK Drinkgeld Andero Lepp 0 0 0 0
6 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 0 0 0 0
7 Vana hea puur Armo Ivask 0 0 0 0
8 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
9 SHK Drinkgeld Ats Püvi 0 0 0 0
10 Jödö Daniil Petrov 0 0 0 0
11 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
12 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
13 SHK Drinkgeld Egert Sarapuu 0 0 0 0
14 Jödö Einar Tiimla 0 0 0 0
15 SHK Drinkgeld Elari Teder 0 0 0 0
16 SHK Drinkgeld Elias Melin 0 0 0 0
17 Jödö Emil Brorson 0 0 0 0
18 Jödö Erik Vassiljev 0 0 0 0
19 Jödö Evgeni Smirnov 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Gregor Rande 0 0 0 0
21 Jödö Hardi Kulu 0 0 0 0
22 Pärnu Bullet Harry Järmut 0 0 0 0
23 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
24 Vana hea puur Henrik Koorits 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
26 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
27 Pärnu Bullet Indrek Lehtmets 0 0 0 0
28 Pärnu Bullet Indrek Tallinn 0 0 0 0
29 SHK Drinkgeld Ingmar Huononen 0 0 0 0
30 Pärnu Bullet Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
31 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
32 Vana hea puur Jakob Gill 0 0 0 0
33 SHK Drinkgeld Janar Järmut 0 0 0 0
34 Valga Välk Janar Tiisler 0 0 0 0
35 Pärnu Bullet Jargo Kuusik 0 0 0 0
36 SHK Drinkgeld Joosep Moor 0 0 0 0
37 Jödö Joosep Ranne 0 0 0 0
38 Pärnu Bullet Jüri Hendrikson 0 0 0 0
39 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 0 0 0 0
40 Vana hea puur Kalle Kotselainen 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
43 Vana hea puur Karli Säärits 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
46 SHK Drinkgeld Kaspar Sakjas 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
48 Vana hea puur Keijo Lehes 0 0 0 0
49 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
50 Pärnu Bullet Kevin Kolpakov 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 0 0 0 0
52 Jödö Kimmo Lillipuu 0 0 0 0
53 Jödö Klaas Schippers 0 0 0 0
54 Valga Välk Klas Stefan Holmbom 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristo Voitk 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 0 0 0 0
57 Vana hea puur Kuido Hint 0 0 0 0
58 Pärnu Bullet Lauri Meisalu 0 0 0 0
59 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 0 0 0 0
60 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
61 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
62 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
63 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 0 0 0 0
65 Pärnu Bullet Margus Tamm 0 0 0 0
66 Pärnu Bullet Markus Laksberg 0 0 0 0
67 Jödö Mart Mõtus 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 0 0 0 0
69 Vana hea puur Martin Kivirand 0 0 0 0
70 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
71 SHK Drinkgeld Mathias Meelandi 0 0 0 0
72 Jödö Mattias Oja 0 0 0 0
73 Vana hea puur Meelis Ombler 0 0 0 0
74 Vana hea puur Mihkel Kaasik 0 0 0 0
75 SHK Drinkgeld Mihkel Must 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 0 0 0 0
77 Jödö Oskar Dahlgren 0 0 0 0
78 SHK Drinkgeld Ott Ahonen 0 0 0 0
79 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 0 0 0 0
80 Pärnu Bullet Peeter Ilves 0 0 0 0
81 Pärnu Bullet Raido Känd 0 0 0 0
82 SHK Drinkgeld Raido Moor 0 0 0 0
83 Pärnu Bullet Raimond Melts 0 0 0 0
84 Jödö Rain Kuldjärv 0 0 0 0
85 Pärnu Bullet Rasmus Jõesaar 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 0 0 0 0
87 Jödö Rasmus Widing 0 0 0 0
88 Jödö Raul Hanson 0 0 0 0
89 SHK Drinkgeld Raul Kiudorv 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 0 0 0 0
91 Jödö Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
92 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
93 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
94 Pärnu Bullet Rivo Rehe 0 0 0 0
95 Pärnu Bullet Roger Roos 0 0 0 0
96 Jödö Roman Rozbroj 0 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 0 0 0 0
98 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Metsar 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida 0 0 0 0
101 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
102 Jödö Sören Jõõras 0 0 0 0
103 Jödö Taavi Rehema 0 0 0 0
104 Jödö Taivo Pungas 0 0 0 0
105 Jödö Tanel Aruja 0 0 0 0
106 Vana hea puur Tarmo Pütsep 0 0 0 0
107 Vana hea puur Tarvo Altmäe 0 0 0 0
108 Jödö Teemo Roger 0 0 0 0
109 Vana hea puur Teet Saar 0 0 0 0
110 SHK Drinkgeld Timmo Zimmermann 0 0 0 0
111 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 0 0 0 0
112 Pärnu Bullet Tõnis Põder 0 0 0 0
113 Pärnu Bullet Vahur Laas 0 0 0 0
114 Jödö Valentin Itsenko 0 0 0 0
115 Pärnu Bullet Villu Jallai 0 0 0 0

PAF Teine liiga

Olivia 04VHPDrinkgeldPärnu BulletValgaJödöSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 0411 - 28 - 4
6 - 3
5 - 55 - 314 - 449-21161
Vana hea puur2 - 114 - 115 - 38 - 4
10 - 1
14 - 043-30122
SHK Drinkgeld4 - 8
3 - 6
11 - 45 - 44 - 37 - 134-26123
Pärnu Bullet5 - 53 - 54 - 510 - 34 - 3
7 - 2
33-23104
Valga Välk3 - 54 - 8
1 - 10
3 - 43 - 107 - 521-4235
Jödö4 - 140 - 141 - 73 - 4
2 - 7
5 - 715-5306

PAF Teine liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia 0465000149 - 2116
Vana hea puur64020043 - 3012
SHK Drinkgeld64020034 - 2612
Pärnu Bullet63020133 - 2310
Valga Välk61050021 - 423
Jödö60060015 - 530

PAF Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 6 6 9 15
2 Vana hea puur Keijo Lehes 6 12 2 14
3 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 6 7 6 13
4 SHK Drinkgeld Raido Moor 6 5 8 13
5 Vana hea puur Mihkel Kaasik 3 5 6 11
6 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 6 6 5 11
7 Pärnu Bullet Vahur Laas 6 9 1 10
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 6 6 4 10
9 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 6 6 3 9
10 Pärnu Bullet Rivo Rehe 3 3 5 8
11 Vana hea puur Henrik Koorits 6 4 4 8
12 Valga Välk Remo Kupits 6 4 4 8
13 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 6 4 4 8
14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristo Voitk 3 3 4 7
15 Jödö Taivo Pungas 4 4 3 7
16 Pärnu Bullet Tõnis Põder 5 3 4 7
17 SHK Drinkgeld Joosep Moor 6 6 1 7
18 Vana hea puur Teet Saar 6 5 2 7
19 Pärnu Bullet Indrek Tallinn 6 4 3 7
20 Pärnu Bullet Villu Jallai 6 3 4 7
21 Vana hea puur Kalle Kotselainen 3 4 2 6
22 Vana hea puur Karli Säärits 4 4 2 6
23 Vana hea puur Meelis Ombler 6 3 3 6
24 Vana hea puur Martin Kivirand 6 2 4 6
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida 6 2 4 6
26 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Aleks Deinekin 4 3 2 5
27 Valga Välk Henri Karja 5 3 2 5
28 Pärnu Bullet Markus Laksberg 6 4 1 5
29 SHK Drinkgeld Alari Pagi 6 3 2 5
30 Jödö Sören Jõõras 2 4 0 4
31 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Alex Guske 2 3 1 4
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 3 4 0 4
33 SHK Drinkgeld Mihkel Must 5 4 0 4
34 SHK Drinkgeld Ott Ahonen 5 1 3 4
35 Valga Välk Marek Sigursk 6 4 0 4
36 Valga Välk Margo Pärnaku 6 3 1 4
37 Pärnu Bullet Kevin Kolpakov 2 2 1 3
38 Valga Välk Steven Põldve 3 2 1 3
39 Jödö Taavi Rehema 4 2 1 3
40 SHK Drinkgeld Andero Lepp 5 3 0 3
41 Pärnu Bullet Rasmus Jõesaar 5 3 0 3
42 Pärnu Bullet Roger Roos 5 1 2 3
43 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 6 3 0 3
44 Vana hea puur Kuido Hint 6 1 2 3
45 Jödö Daniil Petrov 1 2 0 2
46 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 2 1 1 2
47 Vana hea puur Jakob Gill 3 1 1 2
48 SHK Drinkgeld Janar Järmut 3 0 2 2
49 SHK Drinkgeld Timmo Zimmermann 4 1 1 2
50 Jödö Teemo Roger 4 0 2 2
51 Valga Välk Egert Ojamäe 5 1 1 2
52 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 6 1 1 2
53 SHK Drinkgeld Kaspar Sakjas 6 1 1 2
54 Jödö Raul Hanson 6 1 1 2
55 Vana hea puur Tarmo Pütsep 6 0 2 2
56 Jödö Erik Vassiljev 2 0 1 1
57 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 2 0 1 1
58 SHK Drinkgeld Ats Püvi 3 1 0 1
59 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 3 1 0 1
60 Jödö Rauno Rüütelmaa 3 0 1 1
61 SHK Drinkgeld Elias Melin 4 1 0 1
62 Valga Välk Kenno Hõppõ 4 1 0 1
63 Valga Välk Renat Silis 4 1 0 1
64 Vana hea puur Margus Kangro 4 0 1 1
65 SHK Drinkgeld Raul Kiudorv 4 0 1 1
66 Valga Välk Simm Paap 4 0 1 1
67 Valga Välk Aleks Tammela 5 1 0 1
68 Jödö Einar Tiimla 5 1 0 1
69 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Metsar 5 1 0 1
70 Jödö Valentin Itsenko 5 1 0 1
71 Pärnu Bullet Peeter Ilves 5 0 1 1
72 Vana hea puur Armo Ivask 6 1 0 1
73 Valga Välk Denis Ženžarov 6 0 1 1
74 Pärnu Bullet Indrek Lehtmets 6 0 1 1
75 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 6 0 1 1
76 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 6 0 1 1
77 Vana hea puur Tarvo Altmäe 6 0 1 1
78 Jödö Emil Brorson 0 0 0 0
79 Jödö Hardi Kulu 0 0 0 0
80 Pärnu Bullet Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
81 Pärnu Bullet Jargo Kuusik 0 0 0 0
82 Jödö Kimmo Lillipuu 0 0 0 0
83 Jödö Mart Mõtus 0 0 0 0
84 Jödö Mattias Oja 0 0 0 0
85 Valga Välk Ilmar Püvi 1 0 0 0
86 Jödö Joosep Ranne 1 0 0 0
87 Pärnu Bullet Margus Tamm 1 0 0 0
88 Pärnu Bullet Raimond Melts 1 0 0 0
89 Jödö Rain Kuldjärv 1 0 0 0
90 Jödö Rasmus Widing 1 0 0 0
91 Pärnu Bullet Harry Järmut 2 0 0 0
92 Valga Välk Janar Tiisler 2 0 0 0
93 Valga Välk Klas Stefan Holmbom 2 0 0 0
94 Jödö Evgeni Smirnov 3 0 0 0
95 SHK Drinkgeld Ingmar Huononen 3 0 0 0
96 Pärnu Bullet Jüri Hendrikson 3 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi 3 0 0 0
98 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 3 0 0 0
99 Jödö Oskar Dahlgren 3 0 0 0
100 Jödö Roman Rozbroj 3 0 0 0
101 SHK Drinkgeld Egert Sarapuu 4 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 4 0 0 0
103 Valga Välk Marek Vända 4 0 0 0
104 Valga Välk Martin Kovaljov 4 0 0 0
105 SHK Drinkgeld Mathias Meelandi 4 0 0 0
106 Jödö Tanel Aruja 4 0 0 0
107 SHK Drinkgeld Elari Teder 5 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Gregor Rande 5 0 0 0
109 Jödö Klaas Schippers 5 0 0 0
110 Pärnu Bullet Lauri Meisalu 5 0 0 0
111 Pärnu Bullet Raido Känd 5 0 0 0
112 Valga Välk Arseni Krasilnikov 6 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 6 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 6 0 0 0
115 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 6 0 0 0

PAF Teine liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe/Olivia 04Kaspar JaanHeljand45201890,0
2. Valga VälkIlmarPüvi15121083,3
3. SHK DrinkgeldPavelTimerhanov27013811381,9
4. Jõgeva SK Tähe/Olivia 04MartenTeppan2251038481,6
5. JödöValentinItsenko45191579,0
6. JödöRomanRozbroj90645078,1
7. Pärnu BulletIndrekLehtmets2701038077,7
8. Vana hea puurTarvoAltmäe2701269676,2
9. Valga VälkKlas StefanHolmbom90594474,6
10. Valga VälkMartinKovaljov165936873,1
11. JödöOskarDahlgren135844958,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |