Naiste esiliiga

Team PPT   
 Team PPT  
Arecnulle2-0  
EMÜ SK N-2 EMÜ SK N-2 
 EMÜ SK N-25-2 
Kaitseliidu Rapla malev6-0  
SK Mustvee   
 SK Mustvee  
Järva-Jaani11-0  
Jõgeva SK Tähe / Olivia Jõgeva SK Tähe / Olivia 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia6-1 
Kuusalu Eluterve Naine4-0  
 Team PPT   
  Team PPT3-4 koht 
 SK Mustvee2-1 LA  
Kaitseliidu Rapla malev   
 Arecnulle  
Arecnulle3-2 LA  
Järva-Jaani Kuusalu Eluterve Naine 
 Kuusalu Eluterve Naine4-2 
Kuusalu Eluterve Naine5-0  
Kaitseliidu Rapla malev    
 Kaitseliidu Rapla malev   
Järva-Jaani2-0   
1. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia  
2. kohtEMÜ SK N-2  
3. kohtTeam PPT  
4. kohtSK Mustvee  
5. kohtKuusalu Eluterve Naine  
6. kohtArecnulle  
7. kohtKaitseliidu Rapla malev  
8. kohtJärva-Jaani  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK N-2 Laura Heinoja 3 4 5 9
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Anu Tammiku 3 6 0 6
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Teele Randoja 3 4 2 6
4 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 3 2 2 4
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Riin Buddell 3 0 4 4
6 EMÜ SK N-2 Edith Pärnik 1 3 0 3
7 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 3 3 0 3
8 SK Mustvee Karoliine Teelahk 3 3 0 3
9 SK Mustvee Kristina Pint 3 3 0 3
10 SK Mustvee Merili Pärn 3 3 0 3
11 Team PPT Piret Peebo 3 3 0 3
12 EMÜ SK N-2 Helen Mahla 3 2 1 3
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kerttu Klaarman 3 2 1 3
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marika Dodjak 3 2 1 3
15 SK Mustvee Reili Tooming 3 2 1 3
16 EMÜ SK N-2 Sharlote Marleen Kõverik 3 0 3 3
17 EMÜ SK N-2 Sanni Wiksten 2 2 0 2
18 Team PPT Taiga Laur 2 2 0 2
19 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Mustonen 2 1 1 2
20 EMÜ SK N-2 Kristin Mahla 2 0 2 2
21 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 3 2 0 2
22 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 3 1 1 2
23 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 3 1 1 2
24 Arecnulle Jaanika Käes 3 0 2 2
25 Team PPT Ela Vulla 2 1 0 1
26 Arecnulle Kaire Kurg 2 1 0 1
27 Arecnulle Lembe Marley 2 1 0 1
28 EMÜ SK N-2 Piret Kaljagin 2 1 0 1
29 Arecnulle Sirli Leok 2 1 0 1
30 Kuusalu Eluterve Naine Age Tuisk 2 0 1 1
31 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 2 0 1 1
32 Team PPT Krista Lepik 2 0 1 1
33 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 3 1 0 1
34 SK Mustvee Katrin Jermoškin 3 1 0 1
35 EMÜ SK N-2 Kertu Brutus 3 1 0 1
36 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 3 1 0 1
37 Arecnulle Merilin Aermates 3 1 0 1
38 Arecnulle Monika Veelma 3 1 0 1
39 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 3 1 0 1
40 EMÜ SK N-2 Piret Puidak 3 1 0 1
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Eneli Vadi 3 0 1 1
42 Team PPT Kristi Matiisen 3 0 1 1
43 Kuusalu Eluterve Naine Lana Toomvap 3 0 1 1
44 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 3 0 1 1
45 SK Mustvee Aiki Otsalt 0 0 0 0
46 Kuusalu Eluterve Naine Anu Kirsman 0 0 0 0
47 Team PPT Brigita Valdmaa 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Eneli Rego 0 0 0 0
49 EMÜ SK N-2 Jessika Uleksin 0 0 0 0
50 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
51 Team PPT Katrina Suurkask 0 0 0 0
52 Kuusalu Eluterve Naine Kertu Priilinn 0 0 0 0
53 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Teets 0 0 0 0
54 Team PPT Kristi Vahi 0 0 0 0
55 Kuusalu Eluterve Naine Kristin Parve 0 0 0 0
56 Kaitseliidu Rapla malev Kätlin Murre 0 0 0 0
57 Team PPT Liilia Järmut 0 0 0 0
58 Team PPT Liisa Langi 0 0 0 0
59 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 0 0 0 0
60 SK Mustvee Marili Kase 0 0 0 0
61 EMÜ SK N-2 Pavla Buranova 0 0 0 0
62 EMÜ SK N-2 Selena Tammiste 0 0 0 0
63 Kaitseliidu Rapla malev Õie Kopli 0 0 0 0
64 Kaitseliidu Rapla malev Carmen Ennulo 1 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Eleri Narits 1 0 0 0
66 Kuusalu Eluterve Naine Iia Bergmann 1 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia Inna Mahhova 1 0 0 0
68 EMÜ SK N-2 Karmen Alnek 1 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kirsi Vaarmets 1 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kädi Sirel 1 0 0 0
71 Arecnulle Kätlin Nõu 1 0 0 0
72 Team PPT Lii Sander 1 0 0 0
73 Arecnulle Maarja Leok 1 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia Maarja-Liis Reial 1 0 0 0
75 SK Mustvee Madli Kaljula 1 0 0 0
76 Team PPT Margit Kiik 1 0 0 0
77 Arecnulle Riina Papp 1 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sigrid Saaremäe 1 0 0 0
79 Team PPT Sirje Uusmaa 1 0 0 0
80 Kuusalu Eluterve Naine Teisi Lindvest 1 0 0 0
81 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 1 0 0 0
82 Arecnulle Triin Türnpuu 1 0 0 0
83 Team PPT Birgit Suurorg 2 0 0 0
84 Järva-Jaani Eneli Väli 2 0 0 0
85 EMÜ SK N-2 Eva-Maria Kikkas 2 0 0 0
86 Järva-Jaani Eve Rüütli 2 0 0 0
87 Team PPT Geidi Kruusmann 2 0 0 0
88 Arecnulle Gerlin Mets 2 0 0 0
89 Arecnulle Heili Tomingas 2 0 0 0
90 Team PPT Inga Saik 2 0 0 0
91 Team PPT Ingrid Saarepuu 2 0 0 0
92 Järva-Jaani Janeli Ait 2 0 0 0
93 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 2 0 0 0
94 Arecnulle Kaire Rosenberg 2 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karoliina Virkus 2 0 0 0
96 Järva-Jaani Kert Jusar 2 0 0 0
97 Järva-Jaani Lisette Kassman 2 0 0 0
98 Team PPT Ly-Marleen Tamme 2 0 0 0
99 Arecnulle Maarja Papp 2 0 0 0
100 Järva-Jaani Mai-Liis Sopp 2 0 0 0
101 Kaitseliidu Rapla malev Marit Kuus 2 0 0 0
102 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 2 0 0 0
103 Järva-Jaani Nelli Lepiste 2 0 0 0
104 Team PPT Sirle Kodasma 2 0 0 0
105 Kuusalu Eluterve Naine Tiina Ukkivi 2 0 0 0
106 Team PPT Õnne-Ly Toomsalu 2 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aileli Masing 3 0 0 0
108 Järva-Jaani Airi Pahva 3 0 0 0
109 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 3 0 0 0
110 SK Mustvee Anastasia Sokolova 3 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andrea Randmaa 3 0 0 0
112 Järva-Jaani Eleri Härm 3 0 0 0
113 Järva-Jaani Eva Arusalu 3 0 0 0
114 Järva-Jaani Eve Sissas 3 0 0 0
115 Järva-Jaani Eveli Meibaum 3 0 0 0
116 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 3 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hanna-Riin Guske 3 0 0 0
118 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 3 0 0 0
119 Järva-Jaani Jaana Jürgen 3 0 0 0
120 Jõgeva SK Tähe / Olivia Jane Suvvi 3 0 0 0
121 Kaitseliidu Rapla malev Kadi Peedo 3 0 0 0
122 Arecnulle Katrin Heinmets 3 0 0 0
123 Team PPT Katrin Kukk 3 0 0 0
124 Järva-Jaani Liina Kinkk 3 0 0 0
125 Arecnulle Liivika Vares 3 0 0 0
126 EMÜ SK N-2 Lotta Peedimaa 3 0 0 0
127 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 3 0 0 0
128 Järva-Jaani Merike Järvamägi 3 0 0 0
129 Arecnulle Merily Saluste 3 0 0 0
130 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 3 0 0 0
131 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 3 0 0 0
132 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 3 0 0 0
133 Team PPT Piret Sapp 3 0 0 0
134 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 3 0 0 0
135 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rimante Valancauskaite 3 0 0 0
136 Team PPT Sandra Mikk 3 0 0 0
137 SK Mustvee Sandra Sagar 3 0 0 0
138 Järva-Jaani Signe Lepiste 3 0 0 0
139 Järva-Jaani Stella-Maria Link 3 0 0 0
140 Järva-Jaani Teele Vespere 3 0 0 0
141 Järva-Jaani Tiiu Väli 3 0 0 0
142 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Team PPTBirgitSuurorg3010990,0
2. EMÜ SK N-2LottaPeedimaa90595288,1
3. ArenculleMerilySaluste91524484,6
4. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko91574884,2
5. Kuusalu Eluterve NaineTriinuParve90342882,4
6. Jõgeva SK Tähe / OliviaAndreaRandmaa90211781,0
7. SK MustveeAnastasiaSokolova90362980,6
8. Team PPTKatrinKukk60252080,0
9. Järva-JaaniNelliLepiste60412868,3
10. Järva-JaaniStella-MariaLink3014964,3

Naiste esiliiga

PPTJõgevaEMÜMustveeRaplaKuusaluJärva-JaaniArenculleSuhePunkteKoht
Team PPT3 - 22 - 12 - 04 - 25 - 17 - 29 - 132-9211
Jõgeva SK Tähe / Olivia2 - 32 - 13 - 23 - 15 - 05 - 25 - 125-10182
EMÜ SK N-21 - 21 - 22 - 33 - 37 - 16 - 04 - 024-11123
SK Mustvee0 - 22 - 33 - 21 - 31 - 05 - 23 - 115-13124
Kaitseliidu Rapla malev2 - 41 - 33 - 33 - 12 - 32 - 06 - 119-1595
Kuusalu Eluterve Naine1 - 50 - 51 - 70 - 13 - 21 - 27 - 013-2266
Järva-Jaani2 - 72 - 50 - 62 - 50 - 22 - 12 - 010-2667
Arenculle1 - 91 - 50 - 41 - 31 - 60 - 70 - 24-3608

Naiste esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Team PPT77000032 - 921
Jõgeva SK Tähe / Olivia76010025 - 1018
EMÜ SK N-274030024 - 1112
SK Mustvee74030015 - 1312
Kaitseliidu Rapla malev73040019 - 159
Kuusalu Eluterve Naine72050013 - 226
Järva-Jaani72050010 - 266
Arenculle7007004 - 360

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Team PPT Piret Peebo 7 9 4 13
2 Team PPT Geidi Kruusmann 7 10 1 11
3 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 7 9 2 11
4 EMÜ SK N-2 Laura Heinoja 7 8 2 10
5 SK Mustvee Kristina Pint 7 5 5 10
6 Team PPT Taiga Laur 6 5 4 9
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Teele Randoja 7 6 3 9
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hanna-Riin Guske 7 3 6 9
9 EMÜ SK N-2 Sharlote Marleen Kõverik 6 3 3 6
10 Team PPT Krista Lepik 6 2 4 6
11 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 7 1 5 6
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marika Dodjak 5 3 2 5
13 EMÜ SK N-2 Edith Pärnik 5 2 3 5
14 SK Mustvee Reili Tooming 6 4 1 5
15 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 7 3 2 5
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia Jane Suvvi 6 2 2 4
17 Team PPT Ela Vulla 6 1 3 4
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Eneli Vadi 7 3 1 4
19 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 7 3 1 4
20 EMÜ SK N-2 Helen Mahla 7 3 1 4
21 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 7 3 1 4
22 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Mustonen 7 2 2 4
23 Team PPT Piret Sapp 7 0 4 4
24 SK Mustvee Katrin Jermoškin 5 2 1 3
25 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 7 3 0 3
26 Kaitseliidu Rapla malev Kadi Peedo 7 2 1 3
27 Kaitseliidu Rapla malev Marit Kuus 7 1 2 3
28 Team PPT Sirle Kodasma 7 1 2 3
29 Järva-Jaani Merike Järvamägi 9 1 2 3
30 EMÜ SK N-2 Karmen Alnek 4 1 1 2
31 EMÜ SK N-2 Piret Puidak 4 1 1 2
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rimante Valancauskaite 4 1 1 2
33 Team PPT Sirje Uusmaa 4 0 2 2
34 EMÜ SK N-2 Kertu Brutus 6 2 0 2
35 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 6 1 1 2
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia Riin Buddell 6 1 1 2
37 Järva-Jaani Eveli Meibaum 7 2 0 2
38 Arecnulle Sirli Leok 7 2 0 2
39 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 7 1 1 2
40 Järva-Jaani Eleri Härm 7 1 1 2
41 Järva-Jaani Eva Arusalu 7 1 1 2
42 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 7 1 1 2
43 Team PPT Kristi Matiisen 7 1 1 2
44 Team PPT Ly-Marleen Tamme 7 1 1 2
45 Järva-Jaani Teele Vespere 7 1 1 2
46 EMÜ SK N-2 Kristin Mahla 7 0 2 2
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Anu Tammiku 2 1 0 1
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kirsi Vaarmets 2 0 1 1
49 Team PPT Sandra Mikk 2 0 1 1
50 Team PPT Liilia Järmut 3 1 0 1
51 EMÜ SK N-2 Eva-Maria Kikkas 3 0 1 1
52 EMÜ SK N-2 Piret Kaljagin 3 0 1 1
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Eleri Narits 4 1 0 1
54 EMÜ SK N-2 Jessika Uleksin 4 1 0 1
55 Kuusalu Eluterve Naine Kristin Parve 4 1 0 1
56 EMÜ SK N-2 Pavla Buranova 4 1 0 1
57 Team PPT Inga Saik 5 1 0 1
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aileli Masing 5 0 1 1
59 Team PPT Ingrid Saarepuu 5 0 1 1
60 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 5 0 1 1
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karoliina Virkus 6 1 0 1
62 SK Mustvee Sandra Sagar 6 1 0 1
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kädi Sirel 6 0 1 1
64 Järva-Jaani Airi Pahva 7 1 0 1
65 Arecnulle Gerlin Mets 7 1 0 1
66 Kuusalu Eluterve Naine Lana Toomvap 7 1 0 1
67 Arecnulle Lembe Marley 7 1 0 1
68 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 7 1 0 1
69 Järva-Jaani Tiiu Väli 7 1 0 1
70 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 7 0 1 1
71 Järva-Jaani Eve Sissas 7 0 1 1
72 Arecnulle Kaire Kurg 7 0 1 1
73 Arecnulle Katrin Heinmets 7 0 1 1
74 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 7 0 1 1
75 Järva-Jaani Nelli Lepiste 7 0 1 1
76 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 7 0 1 1
77 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 7 0 1 1
78 Järva-Jaani Stella-Maria Link 7 0 1 1
79 Team PPT Brigita Valdmaa 0 0 0 0
80 Kuusalu Eluterve Naine Iia Bergmann 0 0 0 0
81 Team PPT Katrina Suurkask 0 0 0 0
82 Järva-Jaani Kert Jusar 0 0 0 0
83 Team PPT Lii Sander 0 0 0 0
84 EMÜ SK N-2 Sanni Wiksten 0 0 0 0
85 SK Mustvee Aiki Otsalt 1 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Inna Mahhova 1 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kerttu Klaarman 1 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Maarja-Liis Reial 1 0 0 0
89 SK Mustvee Madli Kaljula 1 0 0 0
90 SK Mustvee Marili Kase 1 0 0 0
91 EMÜ SK N-2 Selena Tammiste 1 0 0 0
92 Kuusalu Eluterve Naine Anu Kirsman 2 0 0 0
93 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 2 0 0 0
94 Kuusalu Eluterve Naine Kertu Priilinn 2 0 0 0
95 Team PPT Kristi Vahi 2 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sigrid Saaremäe 2 0 0 0
97 Team PPT Õnne-Ly Toomsalu 2 0 0 0
98 Arecnulle Heili Tomingas 3 0 0 0
99 SK Mustvee Karoliine Teelahk 3 0 0 0
100 Järva-Jaani Liina Kinkk 3 0 0 0
101 Arecnulle Maarja Leok 3 0 0 0
102 SK Mustvee Merili Pärn 3 0 0 0
103 Arecnulle Merilin Aermates 3 0 0 0
104 Arecnulle Triin Türnpuu 3 0 0 0
105 Kaitseliidu Rapla malev Carmen Ennulo 4 0 0 0
106 Kaitseliidu Rapla malev Eneli Rego 4 0 0 0
107 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Teets 4 0 0 0
108 Kaitseliidu Rapla malev Kätlin Murre 4 0 0 0
109 Team PPT Liisa Langi 4 0 0 0
110 Kuusalu Eluterve Naine Teisi Lindvest 4 0 0 0
111 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 4 0 0 0
112 Kaitseliidu Rapla malev Õie Kopli 4 0 0 0
113 Team PPT Katrin Kukk 5 0 0 0
114 Team PPT Margit Kiik 5 0 0 0
115 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 5 0 0 0
116 Arecnulle Monika Veelma 5 0 0 0
117 Kuusalu Eluterve Naine Tiina Ukkivi 5 0 0 0
118 Kuusalu Eluterve Naine Age Tuisk 7 0 0 0
119 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 7 0 0 0
120 SK Mustvee Anastasia Sokolova 7 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andrea Randmaa 7 0 0 0
122 Team PPT Birgit Suurorg 7 0 0 0
123 Järva-Jaani Eneli Väli 7 0 0 0
124 Järva-Jaani Eve Rüütli 7 0 0 0
125 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 7 0 0 0
126 Järva-Jaani Jaana Jürgen 7 0 0 0
127 Arecnulle Jaanika Käes 7 0 0 0
128 Järva-Jaani Janeli Ait 7 0 0 0
129 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 7 0 0 0
130 Arecnulle Kaire Rosenberg 7 0 0 0
131 Arecnulle Kätlin Nõu 7 0 0 0
132 Arecnulle Liivika Vares 7 0 0 0
133 Järva-Jaani Lisette Kassman 7 0 0 0
134 EMÜ SK N-2 Lotta Peedimaa 7 0 0 0
135 Arecnulle Maarja Papp 7 0 0 0
136 Järva-Jaani Mai-Liis Sopp 7 0 0 0
137 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 7 0 0 0
138 Arecnulle Merily Saluste 7 0 0 0
139 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 7 0 0 0
140 Arecnulle Riina Papp 7 0 0 0
141 Järva-Jaani Signe Lepiste 7 0 0 0
142 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 7 0 0 0

Naiste esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SK N-2Eva-MariaKikkas60252496,0
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaSigridSaaremäe30121191,7
3. Team PPTKatrinKukk105393589,7
4. SK MustveeAnastasiaSokolova2101028987,3
5. Team PPTBirgitSuurorg105383386,8
6. EMÜ SK N-2LottaPeedimaa150706085,7
7. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko210988384,7
8. Jõgeva SK Tähe / OliviaAndreaRandmaa180584984,5
9. Kuusalu Eluterve NaineTriinuParve21012410282,3
10. ArenculleMerilySaluste2101319572,5
11. Järva-JaaniNelliLepiste210926671,7

Naiste esiliiga karikavõistlused - A

JõgevaMustveeJärva-JaaniSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia5 - 22 - 07-261
SK Mustvee2 - 51 - 03-532
Järva-Jaani0 - 20 - 10-303

Naiste esiliiga karikavõistlused - B

EMÜKuusaluRaplaArenculleSuhePunkteKoht
EMÜ SK N-24 - 33 - 04 - 011-391
Kuusalu Eluterve Naine3 - 41 - 02 - 16-562
Kaitseliidu Rapla malev0 - 30 - 12 - 12-533
Arenculle0 - 41 - 21 - 22-804

 

Jõgeva SK Tähe / Olivia   
 Jõgeva SK Tähe / Olivia  
4-1  
SK Mustvee  
 1-0 
2-1  
SK Mustvee    
3. - 4. kohtSK Mustvee   
1-0   
Järva-Jaani    
5. - 6. koht   
4-0   
1. koht  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia  
3. kohtSK Mustvee  
4. koht  
5. koht  
6. kohtJärva-Jaani  
7. koht  
  

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK N-2 Edith Pärnik 4 6 1 7
2 EMÜ SK N-2 Sharlote Marleen Kõverik 4 1 6 7
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Riin Buddell 4 3 2 5
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Anu Tammiku 4 3 1 4
5 EMÜ SK N-2 Laura Heinoja 4 3 1 4
6 Kaitseliidu Rapla malev Kadi Peedo 4 2 2 4
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Teele Randoja 4 2 2 4
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Eneli Vadi 4 1 2 3
9 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 5 2 1 3
10 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 5 1 2 3
11 SK Mustvee Karoliine Teelahk 4 2 0 2
12 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 4 1 1 2
13 SK Mustvee Katrin Jermoškin 4 1 1 2
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kerttu Klaarman 4 1 1 2
15 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 4 0 2 2
16 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 5 2 0 2
17 Kuusalu Eluterve Naine Age Tuisk 5 0 2 2
18 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 5 0 2 2
19 Arecnulle Gerlin Mets 3 1 0 1
20 Arecnulle Katrin Heinmets 3 1 0 1
21 Arecnulle Jaanika Käes 3 0 1 1
22 EMÜ SK N-2 Helen Mahla 4 1 0 1
23 Kaitseliidu Rapla malev Kadri Ambos 4 1 0 1
24 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 4 1 0 1
25 SK Mustvee Kristina Pint 4 1 0 1
26 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 4 1 0 1
27 EMÜ SK N-2 Marian Roop 4 1 0 1
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marika Dodjak 4 1 0 1
29 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 4 1 0 1
30 SK Mustvee Reili Tooming 4 1 0 1
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aileli Masing 4 0 1 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hanna-Riin Guske 4 0 1 1
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marina Moshul 4 0 1 1
34 EMÜ SK N-2 Piret Puidak 4 0 1 1
35 Kuusalu Eluterve Naine Lana Toomvap 5 1 0 1
36 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
37 SK Mustvee Aiki Otsalt 0 0 0 0
38 SK Mustvee Anastasia Sokolova 0 0 0 0
39 Kuusalu Eluterve Naine Anu Kirsman 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia Eleri Narits 0 0 0 0
41 Kaitseliidu Rapla malev Eneli Rego 0 0 0 0
42 Järva-Jaani Eneli Väli 0 0 0 0
43 Järva-Jaani Eva Arusalu 0 0 0 0
44 EMÜ SK N-2 Eva-Maria Kikkas 0 0 0 0
45 Järva-Jaani Eve Rüütli 0 0 0 0
46 Kuusalu Eluterve Naine Iia Bergmann 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Inna Mahhova 0 0 0 0
48 Järva-Jaani Jaana Jürgen 0 0 0 0
49 Järva-Jaani Janeli Ait 0 0 0 0
50 EMÜ SK N-2 Jessika Uleksin 0 0 0 0
51 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 0 0 0 0
52 EMÜ SK N-2 Karmen Alnek 0 0 0 0
53 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
54 Kuusalu Eluterve Naine Kertu Priilinn 0 0 0 0
55 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Teets 0 0 0 0
56 EMÜ SK N-2 Kristin Mahla 0 0 0 0
57 Kuusalu Eluterve Naine Kristin Parve 0 0 0 0
58 Kaitseliidu Rapla malev Kätlin Murre 0 0 0 0
59 Arecnulle Kätlin Nõu 0 0 0 0
60 Arecnulle Lembe Marley 0 0 0 0
61 Järva-Jaani Liina Kinkk 0 0 0 0
62 Järva-Jaani Lisette Kassman 0 0 0 0
63 Arecnulle Maarja Leok 0 0 0 0
64 Arecnulle Maarja Papp 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Maarja-Liis Reial 0 0 0 0
66 SK Mustvee Madli Kaljula 0 0 0 0
67 Järva-Jaani Mai-Liis Sopp 0 0 0 0
68 SK Mustvee Marili Kase 0 0 0 0
69 Kaitseliidu Rapla malev Marit Kuus 0 0 0 0
70 Arecnulle Merilin Aermates 0 0 0 0
71 Järva-Jaani Nelli Lepiste 0 0 0 0
72 EMÜ SK N-2 Pavla Buranova 0 0 0 0
73 EMÜ SK N-2 Piret Kaljagin 0 0 0 0
74 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
75 Arecnulle Riina Papp 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rimante Valancauskaite 0 0 0 0
77 EMÜ SK N-2 Sanni Wiksten 0 0 0 0
78 EMÜ SK N-2 Selena Tammiste 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sigrid Saaremäe 0 0 0 0
80 Kuusalu Eluterve Naine Teisi Lindvest 0 0 0 0
81 Kuusalu Eluterve Naine Tiina Ukkivi 0 0 0 0
82 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 0 0 0 0
83 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 0 0 0 0
84 Arecnulle Triin Türnpuu 0 0 0 0
85 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Mustonen 0 0 0 0
86 Kaitseliidu Rapla malev Õie Kopli 0 0 0 0
87 Järva-Jaani Airi Pahva 3 0 0 0
88 Järva-Jaani Eleri Härm 3 0 0 0
89 Järva-Jaani Eve Sissas 3 0 0 0
90 Järva-Jaani Eveli Meibaum 3 0 0 0
91 Arecnulle Heili Tomingas 3 0 0 0
92 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 3 0 0 0
93 Arecnulle Kaire Kurg 3 0 0 0
94 Arecnulle Kaire Rosenberg 3 0 0 0
95 Järva-Jaani Kert Jusar 3 0 0 0
96 Arecnulle Liivika Vares 3 0 0 0
97 Järva-Jaani Merike Järvamägi 3 0 0 0
98 Arecnulle Merily Saluste 3 0 0 0
99 Arecnulle Monika Veelma 3 0 0 0
100 Järva-Jaani Signe Lepiste 3 0 0 0
101 Arecnulle Sirli Leok 3 0 0 0
102 Järva-Jaani Stella-Maria Link 3 0 0 0
103 Järva-Jaani Teele Vespere 3 0 0 0
104 Järva-Jaani Tiiu Väli 3 0 0 0
105 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 4 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andrea Randmaa 4 0 0 0
107 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 4 0 0 0
108 Kaitseliidu Rapla malev Carmen Ennulo 4 0 0 0
109 Kaitseliidu Rapla malev Heidi Jalakas 4 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Jane Suvvi 4 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karoliina Virkus 4 0 0 0
112 EMÜ SK N-2 Kertu Brutus 4 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kirsi Vaarmets 4 0 0 0
114 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Tõldsepp 4 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kädi Sirel 4 0 0 0
116 EMÜ SK N-2 Lotta Peedimaa 4 0 0 0
117 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 4 0 0 0
118 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 4 0 0 0
119 SK Mustvee Merili Pärn 4 0 0 0
120 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 4 0 0 0
121 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 4 0 0 0
122 SK Mustvee Sandra Sagar 4 0 0 0
123 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 5 0 0 0
124 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 5 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko80403587,5
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaAndreaRandmaa80231982,6
3. EMÜ SK N-2LottaPeedimaa100221881,8
4. Kuusalu Eluterve NaineTriinuParve100514180,4
5. Järva-JaaniStella-MariaLink60342779,4
6. ArenculleMerilySaluste60271970,4
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |