Hooaeg 2019 / 2020

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
2 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 0 0 0 0
3 Järva-Jaani Airi Pahva 0 0 0 0
4 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
5 FinEst Flash Andriana Pikulova 0 0 0 0
6 Järva-Jaani Annabel Härm 0 0 0 0
7 EMÜ SK II Annabel Voitka D 0 0 0 0
8 FinEst Flash Annette Nurminen 0 0 0 0
9 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
10 Kuusalu Eluterve Naine Aune Surva 0 0 0 0
11 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
12 SK Mustvee Brigita Sibrik 0 0 0 0
13 FinEst Flash Christina Drake 0 0 0 0
14 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
15 Arenculle Eleri Narits 0 0 0 0
16 EMÜ SK II Elerin Pilnik 0 0 0 0
17 EMÜ SK II Elina Peuša 0 0 0 0
18 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 0 0 0 0
19 FinEst Flash Elina Valliaro 0 0 0 0
20 FinEst Flash Elizaveta Romanova 0 0 0 0
21 Järva-Jaani Eneli Vadi 0 0 0 0
22 Järva-Jaani Eva Arusalu 0 0 0 0
23 Järva-Jaani Eveli Meibaum 0 0 0 0
24 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
25 Järva-Jaani Grete Kruusmann 0 0 0 0
26 SK Mustvee Hanna Alberi 0 0 0 0
27 Kaitseliidu Rapla malev Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
28 FinEst Flash Hanna-Loore Tammisto 0 0 0 0
29 FinEst Flash Hanna-Mari Puula 0 0 0 0
30 FinEst Flash Hanna-Pia Martinson 0 0 0 0
31 FinEst Flash Heidi Soosalu 0 0 0 0
32 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 0 0 0 0
33 Arenculle Inge Ruutsaar 0 0 0 0
34 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kuuspalu 0 0 0 0
35 Arenculle Jaanika Käes 0 0 0 0
36 Kaitseliidu Rapla malev Janeli Lants 0 0 0 0
37 FinEst Flash Johanna Heinonen 0 0 0 0
38 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
39 Arenculle Kadi Tammaru 0 0 0 0
40 FinEst Flash Kadri Heinla 0 0 0 0
41 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 0 0 0 0
42 Arenculle Kaire Rosenberg 0 0 0 0
43 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 0 0 0 0
44 Arenculle Kaja Männi 0 0 0 0
45 FinEst Flash Karmen-Liis Saarloo 0 0 0 0
46 EMÜ SK II Karoliina Salu 0 0 0 0
47 Arenculle Karoliina Virkus 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Kati Kalda 0 0 0 0
49 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 0 0 0 0
50 FinEst Flash Kati Tuulenmäki 0 0 0 0
51 SK Mustvee Katrin Kaarama 0 0 0 0
52 SK Mustvee Kelli Kingu 0 0 0 0
53 Arenculle Kerstin Kiigemaa 0 0 0 0
54 FinEst Flash Kertu Pollisinski 0 0 0 0
55 Kuusalu Eluterve Naine Kertu Priilinn 0 0 0 0
56 EMÜ SK II Kirke Pollisinski 0 0 0 0
57 EMÜ SK II Klaara Käämer 0 0 0 0
58 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 0 0 0 0
59 Järva-Jaani Kristi Aaloe 0 0 0 0
60 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
61 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 0 0 0 0
62 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 0 0 0 0
63 SK Mustvee Kristina Pint 0 0 0 0
64 SK Mustvee Kätlin Kaarama 0 0 0 0
65 FinEst Flash Kättriin Remmelg 0 0 0 0
66 SK Mustvee Laura Altmäe 0 0 0 0
67 Järva-Jaani Liina Kink 0 0 0 0
68 EMÜ SK II Liis Lokk 0 0 0 0
69 EMÜ SK II Liisa Kaasik 0 0 0 0
70 Kuusalu Eluterve Naine Liivika Vares 0 0 0 0
71 Järva-Jaani Lizette Kassmann 0 0 0 0
72 EMÜ SK II Loviisa Lätt 0 0 0 0
73 Arenculle Maarja Leok 0 0 0 0
74 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 0 0 0 0
75 EMÜ SK II Marie Pau 0 0 0 0
76 Arenculle Marie Tammeraid 0 0 0 0
77 FinEst Flash Marika Koskinen 0 0 0 0
78 EMÜ SK II Marilin Riives 0 0 0 0
79 SK Mustvee Maris Kuhlbach 0 0 0 0
80 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 0 0 0 0
81 Järva-Jaani Melani Arusalu 0 0 0 0
82 SK Mustvee Merili Pärn 0 0 0 0
83 Arenculle Merily Saluste 0 0 0 0
84 Järva-Jaani Merliin Arusalu 0 0 0 0
85 FinEst Flash Mirja Pärnänen 0 0 0 0
86 FinEst Flash Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
87 FinEst Flash Monika Kukkonen 0 0 0 0
88 Arenculle Monika Veelma 0 0 0 0
89 FinEst Flash Noora Olsson 0 0 0 0
90 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
91 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 0 0 0 0
92 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 0 0 0 0
93 Kaitseliidu Rapla malev Piret Seervald 0 0 0 0
94 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 0 0 0 0
95 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
96 SK Mustvee Reili Tooming 0 0 0 0
97 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
98 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
99 SK Mustvee Sandra Sagar 0 0 0 0
100 FinEst Flash Sara Romo 0 0 0 0
101 FinEst Flash Saskia Ormak 0 0 0 0
102 Järva-Jaani Signe Lepiste 0 0 0 0
103 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 0 0 0 0
104 Arenculle Sirli Leok 0 0 0 0
105 FinEst Flash Sirli Nellis 0 0 0 0
106 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 0 0 0 0
107 EMÜ SK II Stella Arusoo 0 0 0 0
108 Järva-Jaani Stella-Maria Link 0 0 0 0
109 FinEst Flash Susan Lehtonen 0 0 0 0
110 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 0 0 0 0
111 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
112 FinEst Flash Triin Pollisinski 0 0 0 0
113 Arenculle Triinu Saluste 0 0 0 0
114 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
115 SK Mustvee Veronika Kaldma 0 0 0 0

Naiste esiliiga

Naiste esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Arenculle129102043 - 1831
Kaitseliidu Rapla malev125223036 - 3022
Järva-Jaani126150042 - 4320
EMÜ SK II125061035 - 3516
Kuusalu Eluterve Naine124062026 - 3414
SK Mustvee122370029 - 3812
FinEst Flash123180023 - 3611

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Arenculle Triinu Saluste 12 12 9 21
2 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 12 17 1 18
3 Järva-Jaani Stella-Maria Link 12 13 5 18
4 Arenculle Maarja Leok 11 11 4 15
5 EMÜ SK II Kirke Pollisinski 11 10 4 14
6 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 12 5 9 14
7 EMÜ SK II Annabel Voitka D 9 8 4 12
8 FinEst Flash Mona-Lisa Lusti 12 9 3 12
9 Järva-Jaani Melani Arusalu 12 7 5 12
10 Arenculle Eleri Narits 12 9 2 11
11 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 12 6 5 11
12 SK Mustvee Kätlin Kaarama 12 8 2 10
13 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 12 5 5 10
14 Arenculle Karoliina Virkus 8 6 3 9
15 EMÜ SK II Roos Aliis Kelder 10 6 3 9
16 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 12 5 4 9
17 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 12 2 7 9
18 SK Mustvee Reili Tooming 10 4 4 8
19 Arenculle Kaja Männi 12 2 6 8
20 EMÜ SK II Karoliina Salu 12 6 1 7
21 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 12 4 3 7
22 EMÜ SK II Liis Lokk 12 4 3 7
23 SK Mustvee Kristina Pint 12 5 1 6
24 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 12 1 5 6
25 Järva-Jaani Lizette Kassmann 9 3 2 5
26 Arenculle Kerstin Kiigemaa 11 3 2 5
27 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 12 3 2 5
28 SK Mustvee Veronika Kaldma 12 3 2 5
29 FinEst Flash Mirja Pärnänen 5 2 2 4
30 Järva-Jaani Airi Pahva 7 2 2 4
31 FinEst Flash Karmen-Liis Saarloo 7 2 2 4
32 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 10 1 3 4
33 Kaitseliidu Rapla malev Hanna-Liisa Õispuu 11 3 1 4
34 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 11 3 1 4
35 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 12 4 0 4
36 SK Mustvee Brigita Sibrik 12 3 1 4
37 Järva-Jaani Kristi Aaloe 12 2 2 4
38 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 10 2 1 3
39 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 10 2 1 3
40 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kuuspalu 12 2 1 3
41 FinEst Flash Triin Pollisinski 12 1 2 3
42 Arenculle Kadi Tammaru 12 0 3 3
43 FinEst Flash Hanna-Loore Tammisto 4 2 0 2
44 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 5 1 1 2
45 SK Mustvee Merili Pärn 9 1 1 2
46 FinEst Flash Susan Lehtonen 10 2 0 2
47 FinEst Flash Kertu Pollisinski 10 1 1 2
48 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 10 0 2 2
49 Järva-Jaani Eneli Vadi 11 2 0 2
50 FinEst Flash Hanna-Pia Martinson 12 2 0 2
51 SK Mustvee Laura Altmäe 12 2 0 2
52 Järva-Jaani Liina Kink 12 1 1 2
53 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 12 0 2 2
54 EMÜ SK II Elerin Pilnik 12 0 2 2
55 Järva-Jaani Eveli Meibaum 12 0 2 2
56 Arenculle Jaanika Käes 12 0 2 2
57 Kuusalu Eluterve Naine Aune Surva 7 1 0 1
58 SK Mustvee Hanna Alberi 7 0 1 1
59 Kuusalu Eluterve Naine Liivika Vares 7 0 1 1
60 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 7 0 1 1
61 FinEst Flash Noora Olsson 8 0 1 1
62 FinEst Flash Saskia Ormak 8 0 1 1
63 FinEst Flash Monika Kukkonen 9 0 1 1
64 FinEst Flash Elizaveta Romanova 10 1 0 1
65 EMÜ SK II Liisa Kaasik 10 0 1 1
66 EMÜ SK II Elina Peuša 11 0 1 1
67 EMÜ SK II Marilin Riives 11 0 1 1
68 SK Mustvee Kelli Kingu 12 1 0 1
69 Järva-Jaani Eva Arusalu 12 0 1 1
70 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
71 FinEst Flash Christina Drake 0 0 0 0
72 FinEst Flash Hanna-Mari Puula 0 0 0 0
73 Kuusalu Eluterve Naine Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
74 FinEst Flash Kati Tuulenmäki 0 0 0 0
75 Kuusalu Eluterve Naine Kertu Priilinn 0 0 0 0
76 FinEst Flash Kättriin Remmelg 0 0 0 0
77 Kaitseliidu Rapla malev Piret Seervald 0 0 0 0
78 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
79 EMÜ SK II Loviisa Lätt 1 0 0 0
80 EMÜ SK II Marie Pau 1 0 0 0
81 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 1 0 0 0
82 Järva-Jaani Signe Lepiste 1 0 0 0
83 Arenculle Sirli Leok 1 0 0 0
84 Järva-Jaani Grete Kruusmann 2 0 0 0
85 FinEst Flash Kadri Heinla 2 0 0 0
86 Arenculle Marie Tammeraid 2 0 0 0
87 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 2 0 0 0
88 FinEst Flash Andriana Pikulova 3 0 0 0
89 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 3 0 0 0
90 FinEst Flash Elina Valliaro 3 0 0 0
91 FinEst Flash Sirli Nellis 3 0 0 0
92 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 4 0 0 0
93 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 6 0 0 0
94 FinEst Flash Johanna Heinonen 6 0 0 0
95 FinEst Flash Sara Romo 6 0 0 0
96 FinEst Flash Annette Nurminen 7 0 0 0
97 SK Mustvee Sandra Sagar 7 0 0 0
98 Kaitseliidu Rapla malev Janeli Lants 8 0 0 0
99 FinEst Flash Marika Koskinen 8 0 0 0
100 SK Mustvee Maris Kuhlbach 8 0 0 0
101 EMÜ SK II Stella Arusoo 8 0 0 0
102 SK Mustvee Darja Bahtina 9 0 0 0
103 FinEst Flash Heidi Soosalu 9 0 0 0
104 Kaitseliidu Rapla malev Kati Kalda 9 0 0 0
105 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 9 0 0 0
106 Arenculle Kaire Rosenberg 10 0 0 0
107 EMÜ SK II Klaara Käämer 10 0 0 0
108 Arenculle Inge Ruutsaar 11 0 0 0
109 Järva-Jaani Annabel Härm 12 0 0 0
110 SK Mustvee Katrin Kaarama 12 0 0 0
111 Arenculle Merily Saluste 12 0 0 0
112 Järva-Jaani Merliin Arusalu 12 0 0 0
113 Arenculle Monika Veelma 12 0 0 0
114 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 12 0 0 0
115 EMÜ SK II Sofi Pavljonkova 12 0 0 0

Naiste esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. FinEst FlashSaskiaOrmak36022020593,2
2. ArenculleMerilySaluste54025323592,9
3. FinEst FlashKadriHeinla90534686,8
4. SK MustveeKatrinKaarama52525722286,4
5. EMÜ SK IIKlaaraKäämer40515913786,2
6. Järva-JaaniAnnabelHärm26011810084,8
7. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal3301089184,3
8. Kuusalu Eluterve NainePillePlakk54020617384,0
9. EMÜ SK IILiisaKaasik90494183,7
10. Kaitseliidu Rapla malevJaneliLants210705781,4
11. Järva-JaaniMerliinArusalu2351189378,8
12. FinEst FlashAnnetteNurminen90564275,0
13. SK MustveeDarjaBahtina15300,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |