Esiliiga - A

TTÜ SK / Ääsmäe    
 TTÜ SK / Ääsmäe   
Viljandi SHK12-2   
TVK Leegid TTÜ SK / Ääsmäe  
 TVK Leegid9-6  
SK Pro Sura6-4   
Tartu Tornaado  TTÜ SK / Ääsmäe 
 Tartu Tornaado 7-6 LA 
Jäneda7-1   
Viimsi Kepp Viimsi Kepp  
 Viimsi Kepp12-3  
Viskoosa SK9-2   
Eesti Maaülikooli SK II   Sparta Team Automaailm III
 Sparta team Automaailm II  7-6
Sparta team Automaailm II6-2   
Bändidos Sparta team Automaailm II  
 Elioni SK13-5  
Elioni SK5-4   
Maitim  Sparta Team Automaailm III 
 Maitim 10-3 
Valga Välk6-5   
Sparta Team Automaailm III Sparta Team Automaailm III  
 Sparta Team Automaailm III16-3  
Sinimäe9-1   
  Sparta team Automaailm II  
   Sparta team Automaailm II 
  Viimsi Kepp5-4 
1.kohtSparta Team Automaailm III   
2.kohtTTÜ SK / Ääsmäe   
3.kohtSparta team Automaailm II   
4.kohtViimsi Kepp   
5.kohtTVK Leegid   
6.kohtTartu Tornaado   
7.kohtMaitim   
8.kohtElioni SK   
9.kohtEesti Maaülikooli SK II   
10.kohtBändidos   
11.kohtSK Pro Sura   
12.kohtJäneda   
13.kohtSinimäe   
14.kohtViskoosa SK   
15.kohtValga Välk   
16.kohtViljandi SHK   
17.kohtVana hea puur (Tartu)   
18.kohtSK Rapla   
19.kohtPeikko / Tamsalu   
20.kohtSaue SHK   
   
   
   
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm III Sten Ritson 4 7 8 15
2 TTÜ SK / Ääsmäe Kenneth Lond 4 11 3 14
3 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 4 8 3 11
4 TTÜ SK / Ääsmäe Tarvo Kivisilla 3 6 4 10
5 Sparta team Automaailm II Kaarel Rebase 4 8 2 10
6 Sparta Team Automaailm III Egert Unga 4 7 2 9
7 Sparta Team Automaailm III Gerdo Unga 4 5 4 9
8 TTÜ SK / Ääsmäe Andre Simovart 4 4 5 9
9 Sparta team Automaailm II Paul Piik 2 4 4 8
10 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue 3 7 1 8
11 Viimsi Kepp Andri Väljaots 3 3 5 8
12 Viimsi Kepp Marek Ulman 4 3 5 8
13 TTÜ SK / Ääsmäe Mikk Jüristo 3 4 3 7
14 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 4 2 5 7
15 Viimsi Kepp Roland Songisepp 3 5 1 6
16 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov 3 1 5 6
17 Sparta team Automaailm II Robin Lilleorg 4 5 1 6
18 Sparta Team Automaailm III Ermo Jõgi 4 2 4 6
19 TVK Leegid Alo Mäesalu 2 2 3 5
20 Viimsi Kepp Marko Mäepea 4 5 0 5
21 TTÜ SK / Ääsmäe Rauno Miller 4 4 1 5
22 Sparta team Automaailm II Mart Kaska 4 3 2 5
23 Viimsi Kepp Tanel Rebane 4 2 3 5
24 TTÜ SK / Ääsmäe Janar Laaneste 4 1 4 5
25 Sparta team Automaailm II Matis Oolup 3 4 0 4
26 Viimsi Kepp Julius Stokas 4 4 0 4
27 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 4 4 0 4
28 TTÜ SK / Ääsmäe Paul Theodor Oja 4 1 3 4
29 Sparta team Automaailm II Olari Tammel 4 0 4 4
30 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 4 0 4 4
31 TVK Leegid Veiko Lillemägi 1 3 0 3
32 SK Pro Sura Tero Päivärinta 1 2 1 3
33 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 2 2 1 3
34 TVK Leegid Künter Põldmaa 2 2 1 3
35 Elioni SK Margus Peet 2 2 1 3
36 Sparta Team Automaailm III Morten Talviste 2 2 1 3
37 Maitim Tarmo Hallismaa 2 2 1 3
38 TVK Leegid Sven Müller 2 1 2 3
39 Sparta team Automaailm II Ergo Orumaa 4 0 3 3
40 Sparta team Automaailm II Oskar Illak 4 0 3 3
41 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 4 0 3 3
42 Viskoosa SK Andre Padu 1 2 0 2
43 Viljandi SHK Sander Lepp 1 2 0 2
44 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko 1 1 1 2
45 TVK Leegid Fredi Volens 1 1 1 2
46 Maitim Kristjan Pakk 1 1 1 2
47 Valga Välk Marek Zitški 1 1 1 2
48 Valga Välk Margo Pärnaku 1 1 1 2
49 SK Pro Sura Olari Tõnison 1 1 1 2
50 Bändidos Rainis Provornikov 1 1 1 2
51 Maitim Raul Pirson 1 1 1 2
52 TVK Leegid Argo Päid 2 2 0 2
53 Tartu Tornaado Erki Teder 2 2 0 2
54 Maitim Heigo Härmatis 2 2 0 2
55 Elioni SK Ivari Järvekald 2 2 0 2
56 Elioni SK Rain Odramaa 2 2 0 2
57 Elioni SK Rolands Spiss 2 2 0 2
58 Maitim Uno Kraam 2 2 0 2
59 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 2 1 1 2
60 Elioni SK Vladimir Kljain 2 1 1 2
61 Tartu Tornaado Keijo Kalm 2 0 2 2
62 Elioni SK Rene Bernard 2 0 2 2
63 TVK Leegid Riku Kainulainen 2 0 2 2
64 Maitim Tanel Müürsepp 2 0 2 2
65 Sparta team Automaailm II Reijo Külvi 3 1 1 2
66 Viimsi Kepp Anti Roots 4 1 1 2
67 TTÜ SK / Ääsmäe Matti Küüt 4 1 1 2
68 Sparta Team Automaailm III Rasmus Ollemaa 4 1 1 2
69 Valga Välk Egert Ojamäe 1 1 0 1
70 SK Pro Sura Erlend Pakk 1 1 0 1
71 Valga Välk Henri Karja 1 1 0 1
72 Tartu Tornaado Joosep Moor 1 1 0 1
73 Jäneda Joosep Perandi 1 1 0 1
74 Bändidos Kristjan Saar 1 1 0 1
75 Valga Välk Marek Vända 1 1 0 1
76 Bändidos Mikael Kortesluoma 1 1 0 1
77 Bändidos Priit Paenurm 1 1 0 1
78 Eesti Maaülikooli SK II Talis Mölder 1 1 0 1
79 Sinimäe Tauno Koppel 1 1 0 1
80 Maitim Andrus Lepp 1 0 1 1
81 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 1 0 1 1
82 Bändidos Kristian Smith 1 0 1 1
83 Viskoosa SK Miko Malk 1 0 1 1
84 Jäneda Rasmus Kont 1 0 1 1
85 Elioni SK Reigo Podar 1 0 1 1
86 Valga Välk Remo Kupits 1 0 1 1
87 Sinimäe Siim Romanov 1 0 1 1
88 Viskoosa SK Teet Kivisilla 1 0 1 1
89 Bändidos Vladimir Muratov 1 0 1 1
90 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin 2 1 0 1
91 Tartu Tornaado Kaarel Õim 2 1 0 1
92 TVK Leegid Peter Haab 2 1 0 1
93 Elioni SK Rivo Pärna 2 1 0 1
94 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 2 1 0 1
95 Maitim Arvo Kraam 2 0 1 1
96 Tartu Tornaado Erik Vadi 2 0 1 1
97 Viimsi Kepp Kert Karelson 2 0 1 1
98 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 2 0 1 1
99 Maitim Ramon Ruotsi 2 0 1 1
100 Sparta team Automaailm II Meelis Saaremäel 3 1 0 1
101 Sparta Team Automaailm III Richard Kerde 3 1 0 1
102 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 3 0 1 1
103 Sparta team Automaailm II Lauri Kuktalu 3 0 1 1
104 Sparta team Automaailm II Martin Einblau 3 0 1 1
105 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi 3 0 1 1
106 TTÜ SK / Ääsmäe Taavi Kala 4 1 0 1
107 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk 4 0 1 1
108 Peikko / Tamsalu Aigar Lumiste 0 0 0 0
109 SK Rapla Aivo Täpsi 0 0 0 0
110 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
111 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
112 SK Rapla Allan Laurimäe 0 0 0 0
113 Saue SHK Alvar Albi 0 0 0 0
114 Sinimäe Andero Hännikäinen 0 0 0 0
115 SK Rapla Ando Lavrits 0 0 0 0
116 SK Rapla Andrei Luige 0 0 0 0
117 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
118 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
119 Peikko / Tamsalu Andrus Võhma 0 0 0 0
120 Saue SHK Anti Peever 0 0 0 0
121 Viskoosa SK Anti Rõmmel 0 0 0 0
122 Jäneda Antti Olesk 0 0 0 0
123 Peikko / Tamsalu Argo Raudsepp 0 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm III Artjom Donskoi 0 0 0 0
125 Jäneda Ats Kukk 0 0 0 0
126 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 0 0 0 0
127 SK Pro Sura Boriss Tsarjov 0 0 0 0
128 Eesti Maaülikooli SK II Brait-Kevin Raudsepp 0 0 0 0
129 Peikko / Tamsalu Carlis Sinijärv 0 0 0 0
130 Peikko / Tamsalu Dimitri Jerjomin 0 0 0 0
131 SK Pro Sura Dmitri Burov 0 0 0 0
132 Elioni SK Dmitri Peramets 0 0 0 0
133 Peikko / Tamsalu Dmitri Zemski 0 0 0 0
134 Jäneda Einar Lest 0 0 0 0
135 Viljandi SHK Elar Kurvits 0 0 0 0
136 Sinimäe Erik Joasaare 0 0 0 0
137 Saue SHK Erkki Teedla 0 0 0 0
138 SK Rapla Erti Suurtalu 0 0 0 0
139 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
140 Eesti Maaülikooli SK II Fred Haga 0 0 0 0
141 Peikko / Tamsalu Gren Uussalu 0 0 0 0
142 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
143 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 0 0 0 0
144 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 0 0 0 0
145 SK Rapla Herki Runnel 0 0 0 0
146 SK Pro Sura Holger Kask 0 0 0 0
147 Jäneda Indrek Lumiste 0 0 0 0
148 SK Rapla Indrek Zoober 0 0 0 0
149 Eesti Maaülikooli SK II Jakob Poom 0 0 0 0
150 Elioni SK Janar Küla 0 0 0 0
151 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 0 0 0 0
152 Saue SHK Janos Gustsin 0 0 0 0
153 Jäneda Johannes Jürisson 0 0 0 0
154 Jäneda Johannes Vooglaid 0 0 0 0
155 Eesti Maaülikooli SK II Joonas Pint 0 0 0 0
156 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
157 Vana hea puur (Tartu) Kalle Kotselainen 0 0 0 0
158 Peikko / Tamsalu Kalle Kruustok 0 0 0 0
159 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
160 Vana hea puur (Tartu) Karli Säärits 0 0 0 0
161 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
162 Saue SHK Kauri Adman 0 0 0 0
163 Peikko / Tamsalu Kert Arviste 0 0 0 0
164 Peikko / Tamsalu Kert Vahisalu 0 0 0 0
165 SK Pro Sura Kevin Viitas 0 0 0 0
166 Saue SHK Klas Stefan Holmbom 0 0 0 0
167 Saue SHK Kristjan Künnapas 0 0 0 0
168 SK Rapla Kurmet Holm 0 0 0 0
169 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 0 0 0 0
170 Saue SHK Lauri Pelapson 0 0 0 0
171 Jäneda Lauri Ries 0 0 0 0
172 Vana hea puur (Tartu) Lauri Saidla 0 0 0 0
173 SK Pro Sura Leonid Ovtšinnikov 0 0 0 0
174 Vana hea puur (Tartu) Madis-Karli Koppel 0 0 0 0
175 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
176 Peikko / Tamsalu Mairo Mälk 0 0 0 0
177 Vana hea puur (Tartu) Mait Maddisson 0 0 0 0
178 SK Rapla Marek Lairand 0 0 0 0
179 Saue SHK Margus Saar 0 0 0 0
180 Viljandi SHK Markel Utsal 0 0 0 0
181 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
182 Viskoosa SK Marti Laidre 0 0 0 0
183 Peikko / Tamsalu Martin Ausmees 0 0 0 0
184 Peikko / Tamsalu Martin Kivirand 0 0 0 0
185 Maitim Martin Kärner 0 0 0 0
186 Peikko / Tamsalu Martin Uudeküll 0 0 0 0
187 Peikko / Tamsalu Meelis Kõre 0 0 0 0
188 Viljandi SHK Meelis Land 0 0 0 0
189 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 0 0 0 0
190 Saue SHK Meelis Pilv 0 0 0 0
191 Saue SHK Mihkel Selberg 0 0 0 0
192 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 0 0 0 0
193 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
194 SK Pro Sura Nikita Tšernikov 0 0 0 0
195 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 0 0 0 0
196 Viskoosa SK Peeter Paenurm 0 0 0 0
197 Saue SHK Per Lindberg 0 0 0 0
198 Saue SHK Priit Matiisen 0 0 0 0
199 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 0 0 0 0
200 Eesti Maaülikooli SK II Priit Salumets 0 0 0 0
201 Saue SHK Rain Pelapson 0 0 0 0
202 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
203 Saue SHK Rainer Orav 0 0 0 0
204 SK Rapla Rainer Põhjala 0 0 0 0
205 Jäneda Rainis Kiili 0 0 0 0
206 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
207 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
208 SK Rapla Ranno Grauen 0 0 0 0
209 Sinimäe Raul Orupõld 0 0 0 0
210 Valga Välk Rauno Pruli 0 0 0 0
211 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 0 0 0 0
212 Viljandi SHK Rein Kessler 0 0 0 0
213 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
214 Peikko / Tamsalu Rene Põldmaa 0 0 0 0
215 Peikko / Tamsalu Risto Kruusmann 0 0 0 0
216 SK Rapla Roger Roos 0 0 0 0
217 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
218 SK Rapla Sander Kirs 0 0 0 0
219 Eesti Maaülikooli SK II Santeri Sapp 0 0 0 0
220 Bändidos Sergei Burov 0 0 0 0
221 Peikko / Tamsalu Sergei Kunder 0 0 0 0
222 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 0 0 0 0
223 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 0 0 0 0
224 Eesti Maaülikooli SK II Simon Georg Mahla 0 0 0 0
225 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
226 SK Pro Sura Sven Palusoo 0 0 0 0
227 Peikko / Tamsalu Taavi Lumiste 0 0 0 0
228 Peikko / Tamsalu Taivo Ausmees 0 0 0 0
229 SK Rapla Tarmo Tammus 0 0 0 0
230 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
231 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 0 0 0 0
232 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
233 Viljandi SHK Tiit Teearu 0 0 0 0
234 TVK Leegid Timm Annus 0 0 0 0
235 Viskoosa SK Ulvar Suve 0 0 0 0
236 Peikko / Tamsalu Vadim Aleknavitsjus 0 0 0 0
237 Saue SHK Valdo Rüütelmaa 0 0 0 0
238 Jäneda Veikko Väisanen 0 0 0 0
239 Peikko / Tamsalu Viljar Vikk 0 0 0 0
240 Bändidos Aleksander Shein 1 0 0 0
241 SK Pro Sura Aleksandr Ponomarjov 1 0 0 0
242 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults 1 0 0 0
243 SK Pro Sura Allan Tatter 1 0 0 0
244 Viskoosa SK Allan Ventsel 1 0 0 0
245 Viskoosa SK Alver Padu 1 0 0 0
246 Sinimäe Andre Lausmaa 1 0 0 0
247 Jäneda Andres Kalavus 1 0 0 0
248 Viskoosa SK Andres Tammeveski 1 0 0 0
249 Valga Välk Artur Volbert 1 0 0 0
250 Viljandi SHK Crihs Lepp 1 0 0 0
251 Eesti Maaülikooli SK II Dan Ronald Lokk 1 0 0 0
252 Jäneda Daniil Ruzevitš 1 0 0 0
253 Viskoosa SK Danver Mets 1 0 0 0
254 SK Pro Sura Deniss Davõdov 1 0 0 0
255 Elioni SK Endrik Arumägi 1 0 0 0
256 Viskoosa SK Enn Karin 1 0 0 0
257 Bändidos Erki Kärblane 1 0 0 0
258 Sinimäe Erkki Seinre 1 0 0 0
259 Viimsi Kepp Erlin Rand 1 0 0 0
260 Eesti Maaülikooli SK II Hans Kristjan Muhel 1 0 0 0
261 Sinimäe Ilja Koivanen 1 0 0 0
262 Valga Välk Ilja Pastuhhov 1 0 0 0
263 Valga Välk Ilmar Püvi 1 0 0 0
264 Maitim Indrek Leemet 1 0 0 0
265 Bändidos Ivan Dubkov 1 0 0 0
266 Viljandi SHK Ivar Kangus 1 0 0 0
267 Viljandi SHK Jaak Märdimäe 1 0 0 0
268 SK Pro Sura Jagnar Jakobson 1 0 0 0
269 Valga Välk Janar Tiisler 1 0 0 0
270 Viljandi SHK Juhani Lumera 1 0 0 0
271 SK Pro Sura Jüri Reitel 1 0 0 0
272 SK Pro Sura Kaarel Keinast 1 0 0 0
273 Bändidos Karel Loik 1 0 0 0
274 Jäneda Karel Tiigemäe 1 0 0 0
275 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 1 0 0 0
276 Viskoosa SK Kasper Mast 1 0 0 0
277 Bändidos Kaupo Kaur 1 0 0 0
278 Eesti Maaülikooli SK II Keijo Lehes 1 0 0 0
279 Valga Välk Kenno Hõppõ 1 0 0 0
280 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom 1 0 0 0
281 Sparta team Automaailm II Krisper Jan Pärn 1 0 0 0
282 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 1 0 0 0
283 Bändidos Marek Meleško 1 0 0 0
284 Bändidos Marek Suurniit 1 0 0 0
285 Viskoosa SK Margus Käär 1 0 0 0
286 Sinimäe Mark Meema 1 0 0 0
287 Eesti Maaülikooli SK II Mark Solovjov 1 0 0 0
288 Viljandi SHK Mark-Remi Viira 1 0 0 0
289 Viskoosa SK Mart Niidas 1 0 0 0
290 Elioni SK Mart Rasva 1 0 0 0
291 Sinimäe Martin Öövel 1 0 0 0
292 SK Pro Sura Mihkel Keinast 1 0 0 0
293 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Must 1 0 0 0
294 Jäneda Mikk Mäekivi 1 0 0 0
295 Sinimäe Mikk Põldmäe 1 0 0 0
296 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
297 Viljandi SHK Märt Mäll 1 0 0 0
298 SK Pro Sura Märt Paju 1 0 0 0
299 Bändidos Olavi Jõesaar 1 0 0 0
300 Sinimäe Ott Põldmäe 1 0 0 0
301 Bändidos Rainer Rannula 1 0 0 0
302 Viljandi SHK Rait Urbel 1 0 0 0
303 Bändidos Raivo Verk 1 0 0 0
304 Elioni SK Rando Hallik 1 0 0 0
305 Viskoosa SK Rannar Malk 1 0 0 0
306 Elioni SK Rasmus Eimla 1 0 0 0
307 Viljandi SHK Risto Tölp 1 0 0 0
308 Viskoosa SK Robin Niidas 1 0 0 0
309 SK Pro Sura Roland Kutsar 1 0 0 0
310 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets 1 0 0 0
311 Viskoosa SK Sander Voitka 1 0 0 0
312 Elioni SK Sergei Arhipov 1 0 0 0
313 Viljandi SHK Siim Tiitus 1 0 0 0
314 Eesti Maaülikooli SK II Silver Nork 1 0 0 0
315 Valga Välk Simm Paap 1 0 0 0
316 Valga Välk Sten Ojamäe 1 0 0 0
317 Jäneda Taavi Visnap 1 0 0 0
318 Sinimäe Tambet Masik 1 0 0 0
319 Jäneda Tiit Kukk 1 0 0 0
320 TVK Leegid Toomas Joonas 1 0 0 0
321 Sparta team Automaailm II Tõnu Savi 1 0 0 0
322 Bändidos Urmas Aun 1 0 0 0
323 SK Pro Sura Urmas Järg 1 0 0 0
324 Viskoosa SK Veiko Samm 1 0 0 0
325 SK Pro Sura Victor Kharitanovich 1 0 0 0
326 Sinimäe Vitali Sõtšjov 1 0 0 0
327 Elioni SK Eero Pajuviidik 2 0 0 0
328 Elioni SK Indrek Sinisaar 2 0 0 0
329 TVK Leegid Jaanus Sapas 2 0 0 0
330 Maitim Kalle Meigas 2 0 0 0
331 Sparta team Automaailm II Karl Toomet 2 0 0 0
332 Elioni SK Kaspar Suits 2 0 0 0
333 Elioni SK Lembit Nugis 2 0 0 0
334 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 2 0 0 0
335 Elioni SK Margus Sinisaar 2 0 0 0
336 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 2 0 0 0
337 Elioni SK Peeter Subbi 2 0 0 0
338 TVK Leegid Raimond Viiding 2 0 0 0
339 TVK Leegid Raul Eesmäe 2 0 0 0
340 Tartu Tornaado Sander Eninš 2 0 0 0
341 TVK Leegid Tanel Saag 2 0 0 0
342 Maitim Toomas Lepp 2 0 0 0
343 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 2 0 0 0
344 Elioni SK Vambo Plaks 2 0 0 0
345 Maitim Veiko Märjamaa 2 0 0 0
346 Sparta team Automaailm II Anton Netšajev 3 0 0 0
347 TTÜ SK / Ääsmäe Erlend Utrop 3 0 0 0
348 Viimsi Kepp Karmo Karelson 3 0 0 0
349 TTÜ SK / Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 3 0 0 0
350 Sparta team Automaailm II Viljar Sepp 3 0 0 0
351 TTÜ SK / Ääsmäe Dan-Markkus Pajula 4 0 0 0
352 Sparta team Automaailm II Denis Kuznetsov 4 0 0 0
353 TTÜ SK / Ääsmäe Ivar Agar 4 0 0 0
354 Sparta team Automaailm II Juri Ruzevich 4 0 0 0
355 Sparta team Automaailm II Kaarel Tamme 4 0 0 0
356 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 4 0 0 0
357 TTÜ SK / Ääsmäe Kristo Laaneste 4 0 0 0
358 TTÜ SK / Ääsmäe Mikk Türkson 4 0 0 0
359 TTÜ SK / Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 4 0 0 0
360 TTÜ SK / Ääsmäe Raimo Rüütel 4 0 0 0
361 Sparta team Automaailm II Rasko Parve 4 0 0 0
362 TTÜ SK / Ääsmäe Rauno Varik 4 0 0 0
363 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg 4 0 0 0
364 Sparta team Automaailm II Roman Dõba 4 0 0 0
365 Viimsi Kepp Siim Jõeväli 4 0 0 0
366 TTÜ SK / Ääsmäe Targo Trepp 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. TTÜ SK / ÄäsmäeRaunoVarik45201890,0
2. Sparta Team Automaailm IIIReydan RamonNiineorg D226201890,0
3. Sparta Team Automaailm IIIKristenKurval1991029189,2
4. Elioni SKKasparSuits41252288,0
5. Sparta team Automaailm IIRaskoParve2041169985,3
6. Eesti Maaülikooli SK IISanderReemets D45393384,6
7. TTÜ SK / ÄäsmäeIvarAgar18512310484,6
8. Tartu TornaadoPavelTimerhanov105786583,3
9. Viimsi KeppSiimJõeväli215897483,2
10. JänedaTaaviVisnap45413482,9
11. Valga VälkIlmarPüvi45352982,9
12. Viskoosa SKMärtKäär45463780,4
13. TVK LeegidRaimondViiding67332678,8
14. TVK LeegidToomasJoonas39282278,6
15. Viljandi SHKRistoTölp45473574,5
16. SinimäeVitaliSõtšjov45332472,7
17. SK Pro SuraMärtPaju45221672,7
18. Viimsi KeppTõnisMetsson157571,4
19. MaitimToomasLepp105674668,7
20. Elioni SKEeroPajuviidik64432967,4
21. Sparta team Automaailm IIAntonNetšajev2111763,6
22. BändidosKaupoKaur4513861,5

Esiliiga - A

ÄäsmäeMaitimJänedaSparta IIPeikkoSuhePunkteKoht
TTÜ SK / Ääsmäe9 - 6
13 - 3
7 - 1
7 - 3
5 - 4
6 - 3
16 - 3
12 - 1
75-24241
Maitim6 - 9
3 - 13
8 - 9
9 - 4
3 - 1
7 - 12
4 - 3
10 - 3
50-54122
Jäneda1 - 7
3 - 7
9 - 8
4 - 9
4 - 3
4 - 3
5 - 3
9 - 10
39-50113
Sparta team Automaailm II4 - 5
3 - 6
1 - 3
12 - 7
3 - 4
3 - 4
15 - 1
8 - 1
49-31114
Peikko / Tamsalu3 - 16
1 - 12
3 - 4
3 - 10
3 - 5
10 - 9
1 - 15
1 - 8
25-7925

Esiliiga - B

Sparta IIILeegidElioni SKViskoosaSaueSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm III8 - 4
3 - 4
6 - 1
10 - 1
17 - 2
19 - 7
11 - 3
16 - 5
90-27211
TVK Leegid4 - 8
4 - 3
7 - 4
9 - 5
7 - 1
6 - 5
5 - 4
14 - 5
56-35212
Elioni SK1 - 6
1 - 10
4 - 7
5 - 9
6 - 2
3 - 5
7 - 6
5 - 2
32-4793
Viskoosa SK2 - 17
7 - 19
1 - 7
5 - 6
2 - 6
5 - 3
5 - 3
8 - 2
35-6394
Saue SHK3 - 11
5 - 16
4 - 5
5 - 14
6 - 7
2 - 5
3 - 5
2 - 8
30-7105

Esiliiga - C

Viimsi KeppBändidosPro SuraSinimäeRaplaSuhePunkteKoht
Viimsi Kepp9 - 3
10 - 5
7 - 1
7 - 2
4 - 1
3 - 1
13 - 2
13 - 1
66-16241
Bändidos3 - 9
5 - 10
5 - 1
0 - 2
1 - 6
7 - 1
6 - 2
4 - 2
31-33122
SK Pro Sura1 - 7
2 - 7
1 - 5
2 - 0
4 - 3
3 - 2
4 - 3
5 - 6
22-33113
Sinimäe1 - 4
1 - 3
6 - 1
1 - 7
3 - 4
2 - 3
6 - 3
7 - 3
27-28114
SK Rapla2 - 13
1 - 13
2 - 6
2 - 4
3 - 4
6 - 5
3 - 6
3 - 7
22-5825

Esiliiga - D

EMÜ IITornaadoValgaViljandi SHKVana hea puurSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikooli SK II10 - 4
3 - 4
10 - 1
8 - 0
8 - 2
5 - 0
8 - 4
11 - 3
63-18211
Tartu Tornaado4 - 10
4 - 3
5 - 3
10 - 2
2 - 1
7 - 3
4 - 3
5 - 1
41-26212
Valga Välk1 - 10
0 - 8
3 - 5
2 - 10
4 - 1
6 - 7
3 - 4
5 - 3
24-4863
Viljandi SHK2 - 8
0 - 5
1 - 2
3 - 7
1 - 4
7 - 6
1 - 3
8 - 5
23-4064
Vana hea puur (Tartu)4 - 8
3 - 11
3 - 4
1 - 5
4 - 3
3 - 5
3 - 1
5 - 8
26-4565

Esiliiga - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
TTÜ SK / Ääsmäe88000075 - 2424
Maitim84040050 - 5412
Jäneda82231039 - 5011
Sparta team Automaailm II83032049 - 3111
Peikko / Tamsalu80170025 - 792

Esiliiga - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm III87010090 - 2721
TVK Leegid87010056 - 3521
Elioni SK83050032 - 479
Viskoosa SK83050035 - 639
Saue SHK80080030 - 710

Esiliiga - C

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viimsi Kepp88000066 - 1624
Bändidos84040031 - 3312
SK Pro Sura82231022 - 3311
Sinimäe83032027 - 2811
SK Rapla80170022 - 582

Esiliiga - D

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK II87010063 - 1821
Tartu Tornaado87010041 - 2621
Valga Välk82060024 - 486
Viljandi SHK82060023 - 406
Vana hea puur (Tartu)82060026 - 456

Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TTÜ SK / Ääsmäe Kenneth Lond 8 28 8 36
2 Maitim Tanel Müürsepp 7 10 9 19
3 Jäneda Johannes Jürisson 6 17 1 18
4 TTÜ SK / Ääsmäe Tarvo Kivisilla 6 8 9 17
5 Maitim Tarmo Hallismaa 7 7 7 14
6 Maitim Indrek Leemet 6 8 5 13
7 TTÜ SK / Ääsmäe Mikk Jüristo 5 5 7 12
8 Sparta team Automaailm II Paul Piik 6 6 6 12
9 TTÜ SK / Ääsmäe Paul Theodor Oja 7 11 1 12
10 Jäneda Andres Kalavus 8 8 4 12
11 Sparta team Automaailm II Mart Kaska 7 4 7 11
12 Maitim Uno Kraam 7 8 2 10
13 TTÜ SK / Ääsmäe Andre Simovart 8 6 4 10
14 TTÜ SK / Ääsmäe Rauno Miller 8 4 5 9
15 TTÜ SK / Ääsmäe Taavi Kala 8 0 9 9
16 Sparta team Automaailm II Robin Lilleorg 6 5 3 8
17 Peikko / Tamsalu Martin Ausmees 8 7 1 8
18 Sparta team Automaailm II Meelis Saaremäel 8 5 3 8
19 Sparta team Automaailm II Kaarel Rebase 5 5 2 7
20 TTÜ SK / Ääsmäe Matti Küüt 6 5 2 7
21 Jäneda Ats Kukk 6 1 6 7
22 TTÜ SK / Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 6 1 6 7
23 Peikko / Tamsalu Vadim Aleknavitsjus 7 6 1 7
24 Maitim Heigo Härmatis 8 6 1 7
25 TTÜ SK / Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 8 4 3 7
26 Sparta team Automaailm II Oskar Illak 7 3 3 6
27 Sparta team Automaailm II Olari Tammel 8 5 1 6
28 Sparta team Automaailm II Denis Kuznetsov 8 3 3 6
29 Sparta team Automaailm II Matis Oolup 7 3 2 5
30 Maitim Rain Raidna 7 1 4 5
31 Jäneda Joosep Perandi 8 4 1 5
32 Jäneda Karel Tiigemäe 4 2 2 4
33 Peikko / Tamsalu Meelis Kõre 6 1 3 4
34 Sparta team Automaailm II Lauri Kuktalu 7 1 3 4
35 Jäneda Indrek Lumiste 7 0 4 4
36 Sparta team Automaailm II Viljar Sepp 8 3 1 4
37 Peikko / Tamsalu Mairo Mälk 8 1 3 4
38 Maitim Arvo Kraam 8 0 4 4
39 Peikko / Tamsalu Aigar Lumiste 4 2 1 3
40 Maitim Kristjan Pakk 5 1 2 3
41 Maitim Andrus Lepp 7 2 1 3
42 Jäneda Daniil Ruzevitš 7 2 1 3
43 Maitim Martin Kärner 7 1 2 3
44 Jäneda Mikk Mäekivi 8 2 1 3
45 Peikko / Tamsalu Rene Põldmaa 8 2 1 3
46 Maitim Ramon Ruotsi 4 1 1 2
47 Jäneda Lauri Ries 5 2 0 2
48 Sparta team Automaailm II Roman Dõba 5 1 1 2
49 Peikko / Tamsalu Taavi Lumiste 5 1 1 2
50 Peikko / Tamsalu Carlis Sinijärv 6 2 0 2
51 Sparta team Automaailm II Juri Ruzevich 6 2 0 2
52 Maitim Kalle Meigas 6 2 0 2
53 Sparta team Automaailm II Martin Einblau 6 1 1 2
54 Jäneda Taavi Visnap 6 1 1 2
55 Peikko / Tamsalu Kert Arviste 7 2 0 2
56 TTÜ SK / Ääsmäe Kristo Laaneste 7 1 1 2
57 Sparta team Automaailm II Ergo Orumaa 7 0 2 2
58 TTÜ SK / Ääsmäe Janar Laaneste 8 1 1 2
59 Jäneda Tiit Kukk 8 0 2 2
60 Sparta team Automaailm II Reijo Külvi 1 1 0 1
61 TTÜ SK / Ääsmäe Ivar Agar 4 0 1 1
62 TTÜ SK / Ääsmäe Mikk Türkson 4 0 1 1
63 Sparta team Automaailm II Kaarel Tamme 5 1 0 1
64 Sparta team Automaailm II Karl Toomet 5 0 1 1
65 Peikko / Tamsalu Martin Kivirand 5 0 1 1
66 Peikko / Tamsalu Gren Uussalu 6 0 1 1
67 Peikko / Tamsalu Kalle Kruustok 6 0 1 1
68 Peikko / Tamsalu Sergei Kunder 7 1 0 1
69 TTÜ SK / Ääsmäe Erlend Utrop 7 0 1 1
70 TTÜ SK / Ääsmäe Raimo Rüütel 7 0 1 1
71 Jäneda Veikko Väisanen 0 0 0 0
72 Sparta team Automaailm II Krisper Jan Pärn 1 0 0 0
73 Sparta team Automaailm II Rasko Parve 1 0 0 0
74 Sparta team Automaailm II Tõnu Savi 1 0 0 0
75 Peikko / Tamsalu Dmitri Zemski 2 0 0 0
76 Jäneda Einar Lest 3 0 0 0
77 Peikko / Tamsalu Martin Uudeküll 3 0 0 0
78 Jäneda Antti Olesk 4 0 0 0
79 Peikko / Tamsalu Kert Vahisalu 4 0 0 0
80 Jäneda Rasmus Kont 4 0 0 0
81 Maitim Raul Pirson 4 0 0 0
82 Peikko / Tamsalu Dimitri Jerjomin 5 0 0 0
83 Jäneda Rainis Kiili 5 0 0 0
84 Peikko / Tamsalu Risto Kruusmann 5 0 0 0
85 Peikko / Tamsalu Argo Raudsepp 6 0 0 0
86 TTÜ SK / Ääsmäe Dan-Markkus Pajula 6 0 0 0
87 Jäneda Johannes Vooglaid 6 0 0 0
88 Peikko / Tamsalu Andrus Võhma 7 0 0 0
89 Peikko / Tamsalu Viljar Vikk 7 0 0 0
90 Sparta team Automaailm II Anton Netšajev 8 0 0 0
91 TTÜ SK / Ääsmäe Rauno Varik 8 0 0 0
92 Peikko / Tamsalu Taivo Ausmees 8 0 0 0
93 TTÜ SK / Ääsmäe Targo Trepp 8 0 0 0
94 Maitim Toomas Lepp 8 0 0 0
95 Maitim Veiko Märjamaa 8 0 0 0

Esiliiga - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm III Egert Unga 8 16 9 25
2 Sparta Team Automaailm III Sten Ritson 6 13 9 22
3 Viskoosa SK Andre Padu 8 13 4 17
4 TVK Leegid Veiko Lillemägi 8 11 6 17
5 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue 8 7 9 16
6 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov 7 5 10 15
7 TVK Leegid Sven Müller 8 6 9 15
8 Viskoosa SK Margus Käär 6 10 4 14
9 Sparta Team Automaailm III Ermo Jõgi 7 6 8 14
10 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 6 9 4 13
11 Sparta Team Automaailm III Gerdo Unga 8 6 7 13
12 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 5 6 6 12
13 TVK Leegid Künter Põldmaa 8 8 4 12
14 Saue SHK Priit Matiisen 8 8 4 12
15 Sparta Team Automaailm III Morten Talviste 7 8 3 11
16 TVK Leegid Andrus Mäeots 8 10 1 11
17 TVK Leegid Alo Mäesalu 8 7 3 10
18 TVK Leegid Argo Päid 5 4 5 9
19 Elioni SK Mart Rasva 6 4 5 9
20 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 8 8 1 9
21 Elioni SK Vladimir Kljain 7 5 2 7
22 Saue SHK Valdo Rüütelmaa 8 4 3 7
23 Saue SHK Per Lindberg 8 3 4 7
24 Viskoosa SK Helmur Rajang 8 2 5 7
25 Elioni SK Margus Peet 5 3 3 6
26 Elioni SK Ivari Järvekald 7 3 3 6
27 Viskoosa SK Miko Malk 8 5 1 6
28 Elioni SK Lembit Nugis 7 4 1 5
29 TVK Leegid Peter Haab 7 3 2 5
30 Saue SHK Alvar Albi 8 4 1 5
31 Viskoosa SK Teet Kivisilla 8 2 3 5
32 TVK Leegid Riku Kainulainen 8 1 4 5
33 Elioni SK Rolands Spiss 4 4 0 4
34 Elioni SK Rene Bernard 4 2 2 4
35 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin 5 3 1 4
36 Saue SHK Kauri Adman 6 3 1 4
37 Elioni SK Rain Odramaa 6 1 3 4
38 Saue SHK Rain Pelapson 8 3 1 4
39 Saue SHK Kristjan Künnapas 8 1 3 4
40 TVK Leegid Fredi Volens 4 2 1 3
41 Elioni SK Endrik Arumägi 4 1 2 3
42 Viskoosa SK Kasper Mast 5 1 2 3
43 Saue SHK Mihkel Selberg 7 3 0 3
44 TVK Leegid Raul Eesmäe 7 2 1 3
45 Elioni SK Reigo Podar 7 2 1 3
46 TVK Leegid Jaanus Sapas 7 1 2 3
47 Sparta Team Automaailm III Rasmus Ollemaa 7 1 2 3
48 Viskoosa SK Danver Mets 8 1 2 3
49 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom 3 1 1 2
50 Viskoosa SK Märt Käär 5 0 2 2
51 Elioni SK Rando Hallik 6 1 1 2
52 Elioni SK Sergei Arhipov 6 1 1 2
53 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi 6 1 1 2
54 TVK Leegid Tanel Saag 7 0 2 2
55 Viskoosa SK Andres Tammeveski 8 0 2 2
56 TVK Leegid Timm Annus 2 1 0 1
57 Saue SHK Margus Saar 5 0 1 1
58 Viskoosa SK Rannar Malk 5 0 1 1
59 Elioni SK Margus Sinisaar 6 1 0 1
60 Elioni SK Indrek Sinisaar 6 0 1 1
61 Viskoosa SK Marti Laidre 6 0 1 1
62 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk 6 0 1 1
63 Saue SHK Rainer Orav 7 1 0 1
64 Elioni SK Dmitri Peramets 7 0 1 1
65 Viskoosa SK Enn Karin 7 0 1 1
66 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 7 0 1 1
67 Viskoosa SK Allan Ventsel 8 0 1 1
68 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 8 0 1 1
69 Saue SHK Erkki Teedla 8 0 1 1
70 Saue SHK Meelis Pilv 8 0 1 1
71 Elioni SK Rivo Pärna 8 0 1 1
72 Viskoosa SK Anti Rõmmel 0 0 0 0
73 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
74 Viskoosa SK Ulvar Suve 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm III Artjom Donskoi 1 0 0 0
76 Viskoosa SK Peeter Paenurm 2 0 0 0
77 Elioni SK Janar Küla 3 0 0 0
78 Viskoosa SK Sander Voitka 4 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm III Richard Kerde 5 0 0 0
80 Elioni SK Vambo Plaks 5 0 0 0
81 Saue SHK Klas Stefan Holmbom 6 0 0 0
82 Elioni SK Peeter Subbi 6 0 0 0
83 Elioni SK Rasmus Eimla 6 0 0 0
84 Viskoosa SK Alver Padu 7 0 0 0
85 Saue SHK Anti Peever 7 0 0 0
86 Elioni SK Eero Pajuviidik 7 0 0 0
87 Saue SHK Janos Gustsin 8 0 0 0
88 Elioni SK Kaspar Suits 8 0 0 0
89 Saue SHK Lauri Pelapson 8 0 0 0
90 Viskoosa SK Mart Niidas 8 0 0 0
91 TVK Leegid Raimond Viiding 8 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg 8 0 0 0
93 Viskoosa SK Robin Niidas 8 0 0 0
94 Viskoosa SK Veiko Samm 8 0 0 0

Esiliiga - C

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Viimsi Kepp Marek Ulman 8 11 14 25
2 Viimsi Kepp Roland Songisepp 6 9 9 18
3 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 8 7 5 12
4 Viimsi Kepp Kert Karelson 7 8 3 11
5 Viimsi Kepp Julius Stokas 7 4 5 9
6 Viimsi Kepp Erlin Rand 7 3 6 9
7 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 8 7 2 9
8 Viimsi Kepp Andri Väljaots 7 6 2 8
9 Bändidos Rainis Provornikov 7 5 3 8
10 Sinimäe Ott Põldmäe 5 2 5 7
11 Bändidos Aleksander Shein 7 6 1 7
12 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 8 6 1 7
13 SK Rapla Marek Lairand 8 6 1 7
14 Sinimäe Siim Romanov 8 5 2 7
15 Viimsi Kepp Marko Mäepea 8 4 3 7
16 Sinimäe Markus Lukk 7 4 2 6
17 Bändidos Olavi Jõesaar 7 4 2 6
18 SK Pro Sura Olari Tõnison 7 3 3 6
19 Bändidos Priit Paenurm 8 3 3 6
20 Sinimäe Tauno Koppel 8 3 3 6
21 SK Pro Sura Tero Päivärinta 7 4 1 5
22 SK Rapla Mikk Virki 4 4 0 4
23 SK Rapla Ranno Grauen 6 2 2 4
24 Viimsi Kepp Anti Roots 7 4 0 4
25 SK Pro Sura Leonid Ovtšinnikov 7 4 0 4
26 Bändidos Erki Kärblane 7 2 2 4
27 Bändidos Kristjan Saar 4 2 1 3
28 SK Rapla Indrek Zoober 6 3 0 3
29 Bändidos Ivan Dubkov 6 3 0 3
30 SK Rapla Evald Saidla 6 1 2 3
31 Sinimäe Romet Troost 6 0 3 3
32 SK Rapla Andrei Luige 7 2 1 3
33 Bändidos Karel Loik 7 2 1 3
34 SK Rapla Kurmet Holm 7 1 2 3
35 Sinimäe Mikk Põldmäe 8 3 0 3
36 SK Pro Sura Allan Tatter 8 2 1 3
37 Bändidos Raivo Verk 8 1 2 3
38 Sinimäe Erik Joasaare 3 1 1 2
39 Bändidos Sergei Burov 3 0 2 2
40 Bändidos Kristian Smith 4 1 1 2
41 SK Pro Sura Jagnar Jakobson 5 1 1 2
42 Bändidos Rainer Rannula 5 1 1 2
43 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 5 0 2 2
44 SK Rapla Tenno Samuel 5 0 2 2
45 SK Pro Sura Deniss Davõdov 7 2 0 2
46 SK Pro Sura Kevin Viitas 7 2 0 2
47 Sinimäe Andre Lausmaa 7 1 1 2
48 Sinimäe Martin Öövel 7 1 1 2
49 SK Rapla Roger Roos 7 1 1 2
50 SK Rapla Tauno Sau 7 1 1 2
51 Bändidos Vladimir Muratov 7 1 1 2
52 SK Pro Sura Mihkel Keinast 7 0 2 2
53 Viimsi Kepp Tanel Rebane 8 2 0 2
54 SK Pro Sura Victor Kharitanovich 8 2 0 2
55 SK Pro Sura Holger Kask 8 1 1 2
56 SK Rapla Andres Männik 6 1 0 1
57 SK Pro Sura Kaarel Keinast 6 1 0 1
58 SK Pro Sura Erlend Pakk 6 0 1 1
59 Sinimäe Tambet Masik 6 0 1 1
60 Bändidos Urmas Aun 6 0 1 1
61 SK Rapla Ando Lavrits 7 0 1 1
62 SK Pro Sura Dmitri Burov 7 0 1 1
63 Sinimäe Andero Hännikäinen 8 1 0 1
64 SK Pro Sura Aleksandr Ponomarjov 8 0 1 1
65 Sinimäe Erkki Seinre 8 0 1 1
66 Sinimäe Ilja Koivanen 8 0 1 1
67 Bändidos Marek Suurniit 8 0 1 1
68 SK Rapla Sander Kirs 8 0 1 1
69 SK Pro Sura Urmas Järg 8 0 1 1
70 SK Rapla Aivo Täpsi 0 0 0 0
71 SK Pro Sura Nikita Tšernikov 1 0 0 0
72 Sinimäe Raul Orupõld 1 0 0 0
73 SK Pro Sura Sven Palusoo 1 0 0 0
74 Sinimäe Aleksander Runin 2 0 0 0
75 Sinimäe Mark Meema 2 0 0 0
76 SK Rapla Allan Laurimäe 3 0 0 0
77 Viimsi Kepp Karmo Karelson 3 0 0 0
78 SK Rapla Kaspar Kõiv 3 0 0 0
79 Bändidos Mikael Kortesluoma 3 0 0 0
80 SK Rapla Herki Runnel 4 0 0 0
81 SK Pro Sura Jüri Reitel 4 0 0 0
82 Bändidos Jüri Burov 5 0 0 0
83 Bändidos Marek Meleško 5 0 0 0
84 SK Rapla Raino Remmel 5 0 0 0
85 SK Rapla Rainer Põhjala 6 0 0 0
86 Viimsi Kepp Siim Jõeväli 6 0 0 0
87 SK Pro Sura Boriss Tsarjov 7 0 0 0
88 SK Rapla Erti Suurtalu 7 0 0 0
89 Bändidos Kaupo Kaur 7 0 0 0
90 SK Pro Sura Märt Paju 7 0 0 0
91 SK Pro Sura Roland Kutsar 7 0 0 0
92 SK Rapla Tarmo Tammus 7 0 0 0
93 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 8 0 0 0
94 Sinimäe Vitali Sõtšjov 8 0 0 0

Esiliiga - D

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko 5 12 5 17
2 Eesti Maaülikooli SK II Hans Kristjan Muhel 7 10 6 16
3 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 8 10 6 16
4 Eesti Maaülikooli SK II Talis Mölder 5 4 11 15
5 Vana hea puur (Tartu) Kalle Kotselainen 8 8 7 15
6 Viljandi SHK Sander Lepp 6 9 5 14
7 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 7 7 4 11
8 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Must 6 4 6 10
9 Tartu Tornaado Keijo Kalm 8 5 5 10
10 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 8 4 6 10
11 Eesti Maaülikooli SK II Keijo Lehes 8 4 6 10
12 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 6 6 2 8
13 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 7 8 0 8
14 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 7 7 1 8
15 Valga Välk Remo Kupits 8 6 2 8
16 Eesti Maaülikooli SK II Jakob Poom 6 5 2 7
17 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 6 1 6 7
18 Valga Välk Egert Ojamäe 8 5 2 7
19 Valga Välk Henri Karja 8 4 3 7
20 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 8 4 3 7
21 Viljandi SHK Rein Kessler 5 6 0 6
22 Viljandi SHK Crihs Lepp 7 2 4 6
23 Valga Välk Margo Pärnaku 8 2 4 6
24 Eesti Maaülikooli SK II Brait-Kevin Raudsepp 4 4 1 5
25 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 4 3 2 5
26 Tartu Tornaado Erki Teder 7 3 2 5
27 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 8 3 2 5
28 Vana hea puur (Tartu) Karli Säärits 8 1 4 5
29 Eesti Maaülikooli SK II Simon Georg Mahla 5 2 2 4
30 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 5 1 3 4
31 Eesti Maaülikooli SK II Fred Haga 6 1 3 4
32 Tartu Tornaado Erik Vadi 7 2 2 4
33 Valga Välk Renat Silis 3 1 2 3
34 Viljandi SHK Juhani Lumera 5 1 2 3
35 Viljandi SHK Tiit Teearu 7 3 0 3
36 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 7 2 1 3
37 Valga Välk Simm Paap 7 2 1 3
38 Eesti Maaülikooli SK II Priit Salumets 8 0 3 3
39 Eesti Maaülikooli SK II Santeri Sapp 2 2 0 2
40 Valga Välk Marek Vända 6 0 2 2
41 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults 7 2 0 2
42 Tartu Tornaado Kaarel Õim 7 1 1 2
43 Valga Välk Artur Volbert 8 1 1 2
44 Viljandi SHK Jaak Märdimäe 8 0 2 2
45 Eesti Maaülikooli SK II Dan Ronald Lokk 1 1 0 1
46 Tartu Tornaado Joosep Moor 4 1 0 1
47 Valga Välk Maikel Daniel 4 1 0 1
48 Eesti Maaülikooli SK II Mark Solovjov 4 1 0 1
49 Tartu Tornaado Sander Eninš 4 0 1 1
50 Valga Välk Janar Tiisler 6 1 0 1
51 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 6 0 1 1
52 Vana hea puur (Tartu) Lauri Saidla 7 1 0 1
53 Viljandi SHK Rait Urbel 7 1 0 1
54 Valga Välk Steven Põldve 7 1 0 1
55 Viljandi SHK Märt Mäll 7 0 1 1
56 Viljandi SHK Markel Utsal 8 1 0 1
57 Viljandi SHK Ivar Kangus 8 0 1 1
58 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 8 0 1 1
59 Viljandi SHK Risto Tölp 8 0 1 1
60 Viljandi SHK Elar Kurvits 0 0 0 0
61 Valga Välk Rauno Pruli 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 0 0 0 0
63 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK II Silver Nork 0 0 0 0
65 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 1 0 0 0
66 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 1 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK II Joonas Pint 2 0 0 0
68 Valga Välk Marek Zitški 2 0 0 0
69 Valga Välk Ilmar Püvi 4 0 0 0
70 Vana hea puur (Tartu) Mait Maddisson 4 0 0 0
71 Viljandi SHK Mark-Remi Viira 4 0 0 0
72 Viljandi SHK Meelis Land 4 0 0 0
73 Viljandi SHK Siim Tiitus 4 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets 5 0 0 0
75 Valga Välk Ilja Pastuhhov 6 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Erik Kruusmaa 6 0 0 0
77 Valga Välk Kenno Hõppõ 6 0 0 0
78 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 6 0 0 0
79 Vana hea puur (Tartu) Madis-Karli Koppel 6 0 0 0
80 Valga Välk Sten Ojamäe 6 0 0 0
81 Valga Välk Aleks Tammela 7 0 0 0
82 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 8 0 0 0
83 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 8 0 0 0

Esiliiga - A

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. MaitimKalleMeigas45252496,0
2. Sparta team Automaailm IIRaskoParve30131292,3
3. TTÜ SK / ÄäsmäeIvarAgar135726691,7
4. JänedaTaaviVisnap50292689,7
5. Peikko / TamsaluArgoRaudsepp90615285,3
6. Sparta team Automaailm IIAntonNetšajev33516313381,6
7. JänedaEinarLest135695681,2
8. TTÜ SK / ÄäsmäeRaunoVarik225917380,2
9. JänedaAnttiOlesk95634673,0
10. Peikko / TamsaluRistoKruusmann23019814372,2
11. JänedaJoosepPerandi90604371,7
12. MaitimToomasLepp31518713471,7
13. Peikko / TamsaluKertVahisalu1510660,0
14. Peikko / TamsaluDmitriZemski30271659,3

Esiliiga - B

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team Automaailm IIIKristenKurval2101159986,1
2. Sparta Team Automaailm IIIReydan RamonNiineorg D2150685783,8
3. Viskoosa SKMärtKäär18813611181,6
4. Elioni SKEeroPajuviidik21713210378,0
5. TVK LeegidRaimondViiding36015812377,9
6. Elioni SKKasparSuits135745675,7
7. Saue SHKJanosGustsin18014610672,6
8. Viskoosa SKAlverPadu127684870,6
9. Saue SHKKlas StefanHolmbom1801006969,0
10. Viskoosa SKMartNiidas45442659,1

Esiliiga - C

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viimsi KeppSiimJõeväli113464087,0
2. BändidosKaupoKaur22511710186,3
3. SinimäeVitaliSõtšjov36519917185,9
4. Viimsi KeppTõnisMetsson202625283,9
5. SK Pro SuraMärtPaju32015913283,0
6. SK RaplaRainerPõhjala94977981,4
7. SK RaplaErtiSuurtalu2211198672,3
8. BändidosJüriBurov135523567,3
9. SK Pro SuraUrmasJärg45161062,5

Esiliiga - D

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SK IIKarl-ErikKruusmaa160746891,9
2. Eesti Maaülikooli SK IISanderReemets D200988687,8
3. Viljandi SHKRistoTölp36029225286,3
4. Tartu TornaadoPavelTimerhanov36018215685,7
5. Vana hea puur (Tartu)AvoOmbler36022718280,2
6. Valga VälkIlmarPüvi153856880,0
7. Valga VälkArturVolbert75463371,7
8. Valga VälkIljaPastuhhov131553767,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |