Hooaeg 2018 / 2019

Esiliiga - A

Sparta Team Automaailm II   
 Sparta Team Automaailm II  
Sinimäe6-2  
Eesti Maaülikooli SK II Ääsmäe 
 Ääsmäe2-3 LA 
Ääsmäe5-6  
Viskoosa SK  Viimsi Kepp
 Viimsi Kepp 3-5
Viimsi Kepp3-7  
SK Rapla Viimsi Kepp 
 Jäneda2-0 
Jäneda3-6  
 Sparta Team Automaailm II   
  Sparta Team Automaailm II  
 Jäneda9-2  
1. kohtViimsi Kepp  
2. kohtÄäsmäe  
3. kohtSparta Team Automaailm II  
4. kohtJäneda  
5. kohtViskoosa SK  
6. kohtSK Rapla  
7. kohtEesti Maaülikooli SK II  
8. kohtSinimäe  
9. kohtKAMA2  
10. kohtSHK Jõgeva Lootus  
11. kohtBändidos  
12. koht  
13. koht  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 3 9 0 9
2 Ääsmäe Kenneth Lond 3 5 0 5
3 Viimsi Kepp Andri Väljaots 3 4 0 4
4 Viimsi Kepp Marek Ulman 3 4 0 4
5 Jäneda Andres Luts 3 3 0 3
6 Viimsi Kepp Julius Stokas 3 3 0 3
7 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 1 2 0 2
8 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 2 2 0 2
9 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 3 2 0 2
10 Ääsmäe Matti Küüt 3 2 0 2
11 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 3 2 0 2
12 Ääsmäe Targo Trepp 3 2 0 2
13 SK Rapla Ats Tamme 1 1 0 1
14 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 1 1 0 1
15 Viskoosa SK Helmur Rajang 1 1 0 1
16 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 1 1 0 1
17 Jäneda Johannes Jürisson 1 1 0 1
18 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 1 1 0 1
19 Sinimäe Ott Põldmäe 1 1 0 1
20 SK Rapla Rivo Rehe 1 1 0 1
21 Sinimäe Siim Romanov 1 1 0 1
22 Viskoosa SK Targo Treial 1 1 0 1
23 Viskoosa SK Vladimir Kljain 1 1 0 1
24 Ääsmäe Ergo Orumaa 2 1 0 1
25 Jäneda Andres Kalavus 3 1 0 1
26 Jäneda Daniil Ruzevitš D 3 1 0 1
27 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 3 1 0 1
28 Jäneda Igor Tegelmann D 3 1 0 1
29 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 3 1 0 1
30 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 3 1 0 1
31 Ääsmäe Rauno Miller 3 1 0 1
32 Viimsi Kepp Tanel Rebane 3 1 0 1
33 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 3 1 0 1
34 Ääsmäe Tormi Voog 3 1 0 1
35 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 0 0 0 0
36 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
37 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
38 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
39 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
40 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
41 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
42 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
43 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
44 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
45 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
46 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
47 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
48 Viskoosa SK Alex Kark 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 0 0 0 0
50 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
51 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
52 TVK Leegid Alo Mäesalu 0 0 0 0
53 TVK Leegid Alo Mäesalu 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
55 SK Rapla Andi Kuum 0 0 0 0
56 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
57 Ääsmäe Andre Simovart 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 0 0 0 0
59 Jäneda Andres Kalavus 0 0 0 0
60 Jäneda Andres Luts 0 0 0 0
61 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
62 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
63 Viskoosa SK Andres Tammeveski 0 0 0 0
64 Viimsi Kepp Andri Väljaots 0 0 0 0
65 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
66 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
67 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
68 Viskoosa SK Argo Päid 0 0 0 0
69 Viskoosa SK Argo Päid 0 0 0 0
70 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
71 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
72 Jäneda Artjom Kostjanoi 0 0 0 0
73 Jäneda Artur Homjakov 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 0 0 0 0
75 Jäneda Ats Kukk 0 0 0 0
76 SK Rapla Ats Tamme 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 0 0 0 0
78 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 0 0 0 0
79 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
80 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
81 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
82 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
83 Viskoosa SK Daniel Bursa 0 0 0 0
84 Viskoosa SK Daniel Bursa 0 0 0 0
85 KAMA2 Daniil Petuhhov 0 0 0 0
86 KAMA2 Daniil Petuhhov 0 0 0 0
87 Jäneda Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
88 Jäneda Daniil Tenitski 0 0 0 0
89 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
90 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
91 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
92 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
93 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 0 0 0 0
94 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 0 0 0 0
95 KAMA2 Dmitri Burdin 0 0 0 0
96 KAMA2 Dmitri Burdin 0 0 0 0
97 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
98 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 0 0 0 0
99 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
100 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 0 0 0 0
102 KAMA2 Einar Tiimla 0 0 0 0
103 KAMA2 Einar Tiimla 0 0 0 0
104 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
105 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
106 Ääsmäe Ergo Orumaa 0 0 0 0
107 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 0 0 0 0
108 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 0 0 0 0
109 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
110 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
111 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
112 Jäneda Georg Vorobjov 0 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 0 0 0 0
114 Viskoosa SK Hannu Heinonen 0 0 0 0
115 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
116 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
117 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
118 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
119 Jäneda Igor Tegelmann D 0 0 0 0
120 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
121 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
122 Jäneda Ilja Volodin 0 0 0 0
123 Viskoosa SK Ilmar Niitov 0 0 0 0
124 Viskoosa SK Ilmar Niitov 0 0 0 0
125 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
126 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
127 SK Rapla Indrek Lehtmets 0 0 0 0
128 Jäneda Indrek Lumiste 0 0 0 0
129 KAMA2 Indrek Sinisaar 0 0 0 0
130 KAMA2 Indrek Sinisaar 0 0 0 0
131 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
132 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
133 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
134 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
135 Ääsmäe Ivar Agar 0 0 0 0
136 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
137 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
138 Ääsmäe Jaan Rebane 0 0 0 0
139 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
140 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
141 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 0 0 0 0
142 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 0 0 0 0
143 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
144 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
145 KAMA2 Janar Küla 0 0 0 0
146 KAMA2 Janar Küla 0 0 0 0
147 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
148 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 0 0 0 0
149 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
150 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
151 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
152 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
153 Jäneda Johannes Jürisson 0 0 0 0
154 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 0 0 0 0
155 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 0 0 0 0
156 Jäneda Joosep Perandi 0 0 0 0
157 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 0 0 0 0
158 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
159 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
160 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
161 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 0 0 0 0
162 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
163 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
164 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
165 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
166 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
167 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
168 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
169 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
170 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
171 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
172 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
173 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 0 0 0 0
174 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
175 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
176 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
177 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
178 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
179 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
180 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
181 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
182 Viskoosa SK Kaspar Suits 0 0 0 0
183 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
184 TVK Leegid Kaupo Kaur 0 0 0 0
185 TVK Leegid Kaupo Kaur 0 0 0 0
186 KAMA2 Kauri Adman 0 0 0 0
187 KAMA2 Kauri Adman 0 0 0 0
188 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
189 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
190 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
191 Ääsmäe Kenneth Lond 0 0 0 0
192 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
193 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
194 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
195 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 0 0 0 0
196 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 0 0 0 0
197 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
198 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
199 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 0 0 0 0
200 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 0 0 0 0
201 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
202 KAMA2 Kristjan Niibon 0 0 0 0
203 KAMA2 Kristjan Niibon 0 0 0 0
204 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
205 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
206 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
207 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
208 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
209 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
210 KAMA2 Lars Hillar 0 0 0 0
211 KAMA2 Lars Hillar 0 0 0 0
212 KAMA2 Lauri Kuktalu 0 0 0 0
213 KAMA2 Lauri Kuktalu 0 0 0 0
214 KAMA2 Lauri Kuusisto 0 0 0 0
215 KAMA2 Lauri Kuusisto 0 0 0 0
216 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
217 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
218 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
219 Valga Välk Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
220 Valga Välk Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
221 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 0 0 0 0
222 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 0 0 0 0
223 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 0 0 0 0
224 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
225 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
226 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu 0 0 0 0
227 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu (Duubel) 0 0 0 0
228 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu 0 0 0 0
229 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu (Duubel) 0 0 0 0
230 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
231 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
232 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
233 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
234 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
235 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
236 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
237 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
238 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
239 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
240 Viskoosa SK Margus Peet (Duubel) 0 0 0 0
241 KAMA2 Margus Peet 0 0 0 0
242 KAMA2 Margus Peet 0 0 0 0
243 KAMA2 Margus Sinisaar 0 0 0 0
244 KAMA2 Margus Sinisaar 0 0 0 0
245 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
246 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
247 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
248 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
249 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
250 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 0 0 0 0
251 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 0 0 0 0
252 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
253 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
254 SK Rapla Marten Liiva 0 0 0 0
255 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
256 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
257 Ääsmäe Martin Einblau (Duubel) 0 0 0 0
258 TVK Leegid Martin Einblau 0 0 0 0
259 TVK Leegid Martin Einblau 0 0 0 0
260 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
261 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
262 KAMA2 Martin Kärner 0 0 0 0
263 KAMA2 Martin Kärner 0 0 0 0
264 Jäneda Martin Lehmus 0 0 0 0
265 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
266 Viskoosa SK Matis Oolup 0 0 0 0
267 Ääsmäe Matti Küüt 0 0 0 0
268 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 0 0 0 0
269 Jäneda Maximus Vorobjov 0 0 0 0
270 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
271 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
272 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
273 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
274 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
275 Ääsmäe Mikk Jüristo 0 0 0 0
276 Jäneda Mikk Mäekivi 0 0 0 0
277 Jäneda Mikk Mäekivi 0 0 0 0
278 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
279 Viskoosa SK Mikk Ventsel 0 0 0 0
280 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
281 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
282 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
283 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
284 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
285 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
286 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 0 0 0 0
287 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 0 0 0 0
288 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
289 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
290 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
291 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
292 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 0 0 0 0
293 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
294 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 0 0 0 0
295 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
296 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
297 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
298 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
299 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
300 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
301 KAMA2 Peeter Subbi 0 0 0 0
302 KAMA2 Peeter Subbi 0 0 0 0
303 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
304 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
305 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
306 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
307 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
308 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 0 0 0 0
309 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 0 0 0 0
310 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 0 0 0 0
311 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 0 0 0 0
312 Ääsmäe Raimo Rüütel 0 0 0 0
313 Viskoosa SK Rain Odramaa 0 0 0 0
314 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
315 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
316 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
317 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
318 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
319 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
320 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
321 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
322 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
323 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
324 KAMA2 Rando Hallik 0 0 0 0
325 KAMA2 Rando Hallik 0 0 0 0
326 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
327 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
328 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
329 TVK Leegid Raul Eesmäe 0 0 0 0
330 TVK Leegid Raul Eesmäe 0 0 0 0
331 Ääsmäe Rauno Miller 0 0 0 0
332 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
333 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
334 Ääsmäe Rauno Varik 0 0 0 0
335 KAMA2 Reigo Podar 0 0 0 0
336 KAMA2 Reigo Podar 0 0 0 0
337 TVK Leegid Reijo Külvi 0 0 0 0
338 TVK Leegid Reijo Külvi 0 0 0 0
339 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
340 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
341 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
342 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
343 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 0 0 0 0
344 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
345 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
346 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
347 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
348 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
349 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
350 Viskoosa SK Rivo Pärna 0 0 0 0
351 SK Rapla Rivo Rehe 0 0 0 0
352 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
353 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 0 0 0 0
354 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
355 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
356 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 0 0 0 0
357 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 0 0 0 0
358 SK Rapla Roger Roos 0 0 0 0
359 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
360 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
361 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
362 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
363 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
364 SK Rapla Sander Kirs 0 0 0 0
365 KAMA2 Sander Kisler 0 0 0 0
366 KAMA2 Sander Kisler 0 0 0 0
367 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 0 0 0 0
368 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
369 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
370 SK Rapla Sander Stokkeby 0 0 0 0
371 KAMA2 Sergei Arhipov 0 0 0 0
372 KAMA2 Sergei Arhipov 0 0 0 0
373 KAMA2 Sergei Kirillov 0 0 0 0
374 KAMA2 Sergei Kirillov 0 0 0 0
375 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
376 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
377 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
378 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
379 Sinimäe Siim Romanov 0 0 0 0
380 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
381 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
382 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
383 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
384 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
385 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
386 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
387 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
388 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
389 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
390 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 0 0 0 0
391 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 0 0 0 0
392 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
393 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
394 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 0 0 0 0
395 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
396 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
397 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
398 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
399 Viskoosa SK Taavi Rand 0 0 0 0
400 SK Rapla Taavi Sau 0 0 0 0
401 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
402 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
403 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
404 Viskoosa SK Targo Treial 0 0 0 0
405 Ääsmäe Targo Trepp 0 0 0 0
406 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
407 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
408 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
409 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
410 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
411 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
412 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 0 0 0 0
413 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 0 0 0 0
414 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 0 0 0 0
415 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
416 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
417 Ääsmäe Tormi Voog 0 0 0 0
418 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 0 0 0 0
419 SK Rapla Tõnis Põder 0 0 0 0
420 Ääsmäe Urmet Neem 0 0 0 0
421 SK Rapla Vahur Laas 0 0 0 0
422 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
423 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
424 Jäneda Veikko Väisanen 0 0 0 0
425 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
426 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
427 SK Rapla Villu Jallai 0 0 0 0
428 SK Rapla Villu Koger 0 0 0 0
429 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
430 Viskoosa SK Vladimir Kljain 0 0 0 0
431 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 0 0 0 0
432 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
433 Viskoosa SK Alex Kark 1 0 0 0
434 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 1 0 0 0
435 SK Rapla Andi Kuum 1 0 0 0
436 Sinimäe Andre Lausmaa 1 0 0 0
437 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 1 0 0 0
438 Viskoosa SK Andres Tammeveski 1 0 0 0
439 Jäneda Artjom Kostjanoi 1 0 0 0
440 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 1 0 0 0
441 Sinimäe Edgar Grazer 1 0 0 0
442 Viskoosa SK Hannu Heinonen 1 0 0 0
443 Viskoosa SK Henri Lilp 1 0 0 0
444 SK Rapla Indrek Lehtmets 1 0 0 0
445 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 1 0 0 0
446 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 1 0 0 0
447 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 1 0 0 0
448 Viskoosa SK Karmo Silm 1 0 0 0
449 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 1 0 0 0
450 Viskoosa SK Kaspar Suits 1 0 0 0
451 Viskoosa SK Kasper Mast 1 0 0 0
452 Viskoosa SK Keio Kanna 1 0 0 0
453 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 1 0 0 0
454 Sinimäe Mark Meema 1 0 0 0
455 Sinimäe Markus Lukk 1 0 0 0
456 SK Rapla Marten Liiva 1 0 0 0
457 Sinimäe Martin Öövel 1 0 0 0
458 Viskoosa SK Matis Oolup 1 0 0 0
459 Sinimäe Mikk Põldmäe 1 0 0 0
460 Viskoosa SK Mikk Ventsel 1 0 0 0
461 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 1 0 0 0
462 Viskoosa SK Rain Odramaa 1 0 0 0
463 SK Rapla Rainer Komi 1 0 0 0
464 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 1 0 0 0
465 Viskoosa SK Rivo Pärna 1 0 0 0
466 SK Rapla Roger Roos 1 0 0 0
467 SK Rapla Sander Kirs 1 0 0 0
468 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 1 0 0 0
469 SK Rapla Sander Stokkeby 1 0 0 0
470 Viskoosa SK Taavi Rand 1 0 0 0
471 SK Rapla Taavi Sau 1 0 0 0
472 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 1 0 0 0
473 Sinimäe Tauno Koppel 1 0 0 0
474 SK Rapla Tauno Sau 1 0 0 0
475 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 1 0 0 0
476 SK Rapla Tõnis Põder 1 0 0 0
477 SK Rapla Vahur Laas 1 0 0 0
478 SK Rapla Villu Jallai 1 0 0 0
479 SK Rapla Villu Koger 1 0 0 0
480 Sinimäe Vitali Sõtšjov 1 0 0 0
481 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 1 0 0 0
482 Ääsmäe Janar Laaneste 2 0 0 0
483 Viimsi Kepp Kert Karelson 2 0 0 0
484 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 2 0 0 0
485 Ääsmäe Rauno Varik 2 0 0 0
486 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 2 0 0 0
487 Jäneda Tiit Kukk 2 0 0 0
488 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 3 0 0 0
489 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 3 0 0 0
490 Ääsmäe Andre Simovart 3 0 0 0
491 Viimsi Kepp Anti Roots 3 0 0 0
492 Jäneda Artur Homjakov 3 0 0 0
493 Jäneda Ats Kukk 3 0 0 0
494 Jäneda Daniil Tenitski 3 0 0 0
495 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 3 0 0 0
496 Viimsi Kepp Erlin Rand 3 0 0 0
497 Jäneda Georg Vorobjov 3 0 0 0
498 Jäneda Ilja Volodin 3 0 0 0
499 Jäneda Indrek Lumiste 3 0 0 0
500 Ääsmäe Ivar Agar 3 0 0 0
501 Ääsmäe Jaan Rebane 3 0 0 0
502 Jäneda Joosep Perandi 3 0 0 0
503 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 3 0 0 0
504 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 3 0 0 0
505 Viimsi Kepp Madis Kass 3 0 0 0
506 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 3 0 0 0
507 Viimsi Kepp Marko Mäepea 3 0 0 0
508 Jäneda Martin Lehmus 3 0 0 0
509 Jäneda Maximus Vorobjov 3 0 0 0
510 Ääsmäe Mikk Jüristo 3 0 0 0
511 Viimsi Kepp Olari Püvi 3 0 0 0
512 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 3 0 0 0
513 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 3 0 0 0
514 Ääsmäe Raimo Rüütel 3 0 0 0
515 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 3 0 0 0
516 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 3 0 0 0
517 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 3 0 0 0
518 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 3 0 0 0
519 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 3 0 0 0
520 Viimsi Kepp Roland Songisepp 3 0 0 0
521 Ääsmäe Urmet Neem 3 0 0 0
522 Jäneda Veikko Väisanen 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viimsi KeppOlariPüvi135413585,4
2. Sparta Team Automaailm IIReydan RamonNiineorg133474085,1
3. JänedaMaximusVorobjov135816782,7
4. SinimäeVitaliSõtšjov45322681,3
5. ÄäsmäeIvarAgar90373081,1
6. ÄäsmäeRaunoVarik45241979,2
7. SK RaplaIndrekLehtmets45191368,4
8. Viskoosa SKKasparSuits45211466,7
9. Eesti Maaülikooli SK IITõnisMetsson4515960,0
10. Sparta Team Automaailm IIJordan MatheoNiineorg2000,0

Esiliiga - A

ÄäsmäeViskoosaRaplaKAMA2Viimsi KeppSinimäeLeegidSuhePunkteKoht
Ääsmäe5 - 42 - 34 - 34 - 38 - 44 - 027-17151
Viskoosa SK4 - 58 - 22 - 36 - 24 - 35 - 329-18132
SK Rapla3 - 22 - 87 - 60 - 25 - 410 - 627-28113
KAMA23 - 43 - 26 - 77 - 64 - 67 - 430-2994
Viimsi Kepp3 - 42 - 62 - 06 - 75 - 011 - 129-1895
Sinimäe4 - 83 - 44 - 56 - 40 - 52 - 119-2766
TVK Leegid0 - 43 - 56 - 104 - 71 - 111 - 215-3907

Esiliiga - B

EMÜ IISparta IIJänedaLootusBändidosValgaSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikooli SK II4 - 37 - 68 - 75 - 47 - 531-25141
Sparta Team Automaailm II3 - 48 - 79 - 24 - 316 - 240-18122
Jäneda6 - 77 - 810 - 29 - 111 - 343-21103
SHK Jõgeva Lootus7 - 82 - 92 - 107 - 38 - 526-3564
Bändidos4 - 53 - 41 - 93 - 78 - 119-2635
Valga Välk5 - 72 - 163 - 115 - 81 - 816-5006

Esiliiga 1-6 koht

Sparta IIViskoosaRaplaEMÜ IIÄäsmäeJänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm II10 - 25 - 43 - 410 - 38 - 736-20111
Viskoosa SK2 - 108 - 26 - 34 - 55 - 025-2092
SK Rapla4 - 52 - 813 - 63 - 24 - 526-2683
Eesti Maaülikooli SK II4 - 33 - 66 - 138 - 57 - 628-3384
Ääsmäe3 - 105 - 42 - 35 - 87 - 222-2765
Jäneda7 - 80 - 55 - 46 - 72 - 720-3126

Esiliiga 7-13 koht

Viimsi KeppSinimäeKAMA2LootusBändidosLeegidValgaSuhePunkteKoht
Viimsi Kepp5 - 06 - 715 - 012 - 011 - 115 - 364-11151
Sinimäe0 - 56 - 44 - 66 - 22 - 112 - 130-19122
KAMA27 - 64 - 65 - 01 - 47 - 46 - 130-21123
SHK Jõgeva Lootus0 - 156 - 40 - 57 - 39 - 88 - 530-40114
Bändidos0 - 122 - 64 - 13 - 75 - 48 - 122-3195
TVK Leegid1 - 111 - 24 - 78 - 94 - 511 - 129-3536
Valga Välk3 - 151 - 121 - 65 - 81 - 81 - 1112-6007

Esiliiga - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Ääsmäe65010027 - 1715
Viskoosa SK64011029 - 1813
SK Rapla63120027 - 2811
KAMA262121030 - 299
Viimsi Kepp63030029 - 189
Sinimäe62040019 - 276
TVK Leegid60060015 - 390

Esiliiga - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK II54100031 - 2514
Sparta Team Automaailm II53101040 - 1812
Jäneda53011043 - 2110
SHK Jõgeva Lootus52030026 - 356
Bändidos51040019 - 263
Valga Välk50050016 - 500

Esiliiga 1-6 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm II52201036 - 2011
Viskoosa SK53020025 - 209
SK Rapla52012026 - 268
Eesti Maaülikooli SK II52120028 - 338
Ääsmäe52030022 - 276
Jäneda50121020 - 312

Esiliiga 7-13 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viimsi Kepp65010064 - 1115
Sinimäe64020030 - 1912
KAMA264020030 - 2112
SHK Jõgeva Lootus64010030 - 4011
Bändidos63030022 - 319
TVK Leegid61050029 - 353
Valga Välk60060012 - 600

Esiliiga

Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 KAMA2 Dmitri Burdin 6 9 5 14
2 Ääsmäe Kenneth Lond 6 9 4 13
3 SK Rapla Tõnis Põder 6 7 3 10
4 KAMA2 Lauri Kuusisto 6 6 4 10
5 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 6 5 5 10
6 Viimsi Kepp Julius Stokas 6 6 3 9
7 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 5 5 3 8
8 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 5 2 6 8
9 Viskoosa SK Alex Kark 6 6 2 8
10 Viimsi Kepp Roland Songisepp 6 2 5 7
11 TVK Leegid Andrus Mäeots 3 5 1 6
12 Viskoosa SK Ilmar Niitov 4 3 3 6
13 SK Rapla Vahur Laas 6 4 2 6
14 Ääsmäe Mikk Jüristo 6 3 3 6
15 SK Rapla Tauno Sau 6 3 3 6
16 Sinimäe Siim Romanov 3 5 0 5
17 Ääsmäe Paul Theodor Oja 5 4 1 5
18 KAMA2 Sander Kisler 5 4 1 5
19 Viskoosa SK Helmur Rajang 6 3 2 5
20 KAMA2 Kauri Adman 6 2 3 5
21 KAMA2 Kristjan Niibon 3 4 0 4
22 KAMA2 Margus Sinisaar 3 1 3 4
23 TVK Leegid Raul Eesmäe 4 2 2 4
24 Viimsi Kepp Marek Ulman 5 3 1 4
25 SK Rapla Sander Kirs 5 2 2 4
26 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 5 1 3 4
27 SK Rapla Marten Liiva 5 1 3 4
28 SK Rapla Roger Roos 5 1 3 4
29 SK Rapla Taavi Sau 6 3 1 4
30 Viimsi Kepp Tanel Rebane 6 3 1 4
31 KAMA2 Lauri Kuktalu 6 2 2 4
32 TVK Leegid Veiko Lillemägi 6 1 3 4
33 Sinimäe Edgar Grazer 4 2 1 3
34 TVK Leegid Alo Mäesalu 4 0 3 3
35 KAMA2 Reigo Podar 4 0 3 3
36 Sinimäe Martin Öövel 6 3 0 3
37 Ääsmäe Targo Trepp 6 3 0 3
38 Sinimäe Andre Lausmaa 6 2 1 3
39 Viimsi Kepp Madis Kass 6 2 1 3
40 SK Rapla Rivo Rehe 6 2 1 3
41 Ääsmäe Ergo Orumaa 6 1 2 3
42 Viimsi Kepp Marko Mäepea 6 1 2 3
43 Viskoosa SK Rivo Pärna 6 1 2 3
44 KAMA2 Martin Kärner 6 0 3 3
45 Viskoosa SK Argo Päid 2 2 0 2
46 SK Rapla Rainer Komi 2 1 1 2
47 Sinimäe Mikk Põldmäe 4 0 2 2
48 Sinimäe Ott Põldmäe 5 2 0 2
49 KAMA2 Rando Hallik 5 2 0 2
50 TVK Leegid Sven Müller 5 2 0 2
51 Viskoosa SK Targo Treial 5 2 0 2
52 TVK Leegid Riku Kainulainen 5 1 1 2
53 Sinimäe Markus Lukk 5 0 2 2
54 Sinimäe Romet Troost 5 0 2 2
55 Viskoosa SK Miko Malk 6 2 0 2
56 Sinimäe Tauno Koppel 6 2 0 2
57 Ääsmäe Tormi Voog 6 2 0 2
58 Viskoosa SK Vladimir Kljain 6 2 0 2
59 Ääsmäe Andre Simovart 6 1 1 2
60 Viskoosa SK Kasper Mast 6 1 1 2
61 Viskoosa SK Mikk Ventsel 6 1 1 2
62 TVK Leegid Reijo Külvi 6 1 1 2
63 Viskoosa SK Andres Tammeveski 6 0 2 2
64 Viskoosa SK Daniel Bursa 6 0 2 2
65 SK Rapla Sander Stokkeby 1 1 0 1
66 SK Rapla Andres Männik 2 1 0 1
67 Sinimäe Ilja Koivanen 2 1 0 1
68 SK Rapla Kaspar Kõiv 2 1 0 1
69 Viskoosa SK Taavi Rand 2 1 0 1
70 Viimsi Kepp Kert Karelson 3 0 1 1
71 Viskoosa SK Matis Oolup 4 1 0 1
72 Viskoosa SK Rannar Malk 4 1 0 1
73 SK Rapla Andi Kuum 4 0 1 1
74 Viimsi Kepp Andri Väljaots 4 0 1 1
75 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 5 1 0 1
76 TVK Leegid Mihhail Krautman 5 1 0 1
77 Ääsmäe Tiit Träss 5 1 0 1
78 KAMA2 Peeter Subbi 5 0 1 1
79 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 5 0 1 1
80 TVK Leegid Jaanus Sapas 6 1 0 1
81 TVK Leegid Künter Põldmaa 6 1 0 1
82 Sinimäe Mark Meema 6 1 0 1
83 Viimsi Kepp Anti Roots 6 0 1 1
84 Ääsmäe Ivar Agar 6 0 1 1
85 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 6 0 1 1
86 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 6 0 1 1
87 SK Rapla Villu Jallai 6 0 1 1
88 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
89 SK Rapla Ats Tamme 0 0 0 0
90 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
91 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
92 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
93 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
94 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
95 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
96 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
97 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
98 KAMA2 Daniil Petuhhov 1 0 0 0
99 SK Rapla Evald Saidla 1 0 0 0
100 KAMA2 Margus Peet 1 0 0 0
101 Viskoosa SK Robin Niidas 1 0 0 0
102 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 1 0 0 0
103 Viskoosa SK Danver Mets 2 0 0 0
104 Viimsi Kepp Erlin Rand 2 0 0 0
105 Viskoosa SK Karmo Silm 2 0 0 0
106 Viskoosa SK Keio Kanna 2 0 0 0
107 KAMA2 Lars Hillar 2 0 0 0
108 Viskoosa SK Hannu Heinonen 3 0 0 0
109 KAMA2 Janar Küla 3 0 0 0
110 Viskoosa SK Margus Käär 3 0 0 0
111 Viskoosa SK Märt Käär 3 0 0 0
112 Ääsmäe Raimo Rüütel 3 0 0 0
113 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 3 0 0 0
114 TVK Leegid Toomas Joonas 3 0 0 0
115 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 4 0 0 0
116 SK Rapla Indrek Lehtmets 4 0 0 0
117 KAMA2 Indrek Sinisaar 4 0 0 0
118 Viskoosa SK Kaspar Suits 4 0 0 0
119 TVK Leegid Tanel Saag 4 0 0 0
120 KAMA2 Einar Tiimla 5 0 0 0
121 Ääsmäe Janar Laaneste 5 0 0 0
122 Viimsi Kepp Olari Püvi 5 0 0 0
123 Viskoosa SK Rain Odramaa 5 0 0 0
124 KAMA2 Sergei Kirillov 5 0 0 0
125 Ääsmäe Urmet Neem 5 0 0 0
126 SK Rapla Villu Koger 5 0 0 0
127 Sinimäe Aleksander Runin 6 0 0 0
128 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 6 0 0 0
129 Viskoosa SK Henri Lilp 6 0 0 0
130 Ääsmäe Jaan Rebane 6 0 0 0
131 TVK Leegid Kaupo Kaur 6 0 0 0
132 TVK Leegid Martin Einblau 6 0 0 0
133 Ääsmäe Matti Küüt 6 0 0 0
134 Ääsmäe Rauno Miller 6 0 0 0
135 Ääsmäe Rauno Varik 6 0 0 0
136 KAMA2 Sergei Arhipov 6 0 0 0
137 Sinimäe Vitali Sõtšjov 6 0 0 0

Esiliiga - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 5 17 6 23
2 Jäneda Joosep Perandi 4 8 6 14
3 Jäneda Andres Luts 5 8 6 14
4 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 4 8 5 13
5 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 4 4 7 11
6 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 5 6 4 10
7 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 5 4 6 10
8 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 5 5 4 9
9 Jäneda Andres Kalavus 4 5 3 8
10 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 4 3 5 8
11 Jäneda Daniil Ruzevitš D 5 6 2 8
12 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 5 5 3 8
13 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 5 4 4 8
14 Bändidos Rainis Provornikov 5 4 4 8
15 Jäneda Igor Tegelmann D 5 3 5 8
16 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 2 5 2 7
17 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 4 3 4 7
18 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 4 2 5 7
19 Valga Välk Margo Pärnaku 5 4 3 7
20 Jäneda Johannes Jürisson 2 5 0 5
21 Bändidos Oskar Illak 3 4 1 5
22 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 3 3 2 5
23 Jäneda Ats Kukk 4 2 3 5
24 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 5 4 1 5
25 Bändidos Karel Loik 5 1 4 5
26 Bändidos Kristjan Saar 3 2 2 4
27 Valga Välk Egert Ojamäe 4 3 1 4
28 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 4 2 2 4
29 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 5 4 0 4
30 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 5 3 1 4
31 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 5 1 3 4
32 Valga Välk Remo Kupits 1 3 0 3
33 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 2 3 0 3
34 Valga Välk Renat Silis 2 3 0 3
35 Bändidos Kristjan Niibon 2 2 1 3
36 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 2 0 3 3
37 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 3 2 1 3
38 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 3 2 1 3
39 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 3 1 2 3
40 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 3 1 2 3
41 Bändidos Olari Tõnison 4 2 1 3
42 Jäneda Veikko Väisanen 5 2 1 3
43 Bändidos Ivan Dubkov 1 1 1 2
44 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 2 1 1 2
45 Bändidos Rainer Rannula 4 2 0 2
46 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 4 0 2 2
47 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 5 2 0 2
48 Valga Välk Aleks Tammela 5 1 1 2
49 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 5 1 1 2
50 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
51 Jäneda Ronald Smorodin 2 1 0 1
52 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 2 1 0 1
53 Bändidos Allan Tatter 3 1 0 1
54 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 3 0 1 1
55 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 3 0 1 1
56 Jäneda Mikk Mäekivi 3 0 1 1
57 Valga Välk Simm Paap 3 0 1 1
58 Valga Välk Denis Ženžarov 4 1 0 1
59 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 4 1 0 1
60 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 4 0 1 1
61 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 4 0 1 1
62 Bändidos Raivo Verk 4 0 1 1
63 Valga Välk Sten Ojamäe 4 0 1 1
64 Valga Välk Marek Sigursk 5 1 0 1
65 Jäneda Daniil Tenitski 5 0 1 1
66 Jäneda Indrek Lumiste 5 0 1 1
67 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
68 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
69 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
70 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
71 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
72 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
73 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
74 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
75 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu 0 0 0 0
76 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
81 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
82 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
83 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
84 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 1 0 0 0
85 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 1 0 0 0
86 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu (Duubel) 1 0 0 0
87 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 1 0 0 0
88 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 1 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 1 0 0 0
90 Bändidos Aivar Aasma 2 0 0 0
91 Jäneda Georg Vorobjov 2 0 0 0
92 Valga Välk Ilmar Püvi 2 0 0 0
93 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 2 0 0 0
94 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 2 0 0 0
95 Jäneda Martin Lehmus 2 0 0 0
96 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 2 0 0 0
97 Bändidos Risto Kalm 2 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 2 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 2 0 0 0
100 Valga Välk Arseni Krasilnikov 3 0 0 0
101 Jäneda Artjom Kostjanoi 3 0 0 0
102 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 3 0 0 0
103 Jäneda Ilja Volodin 3 0 0 0
104 Valga Välk Maksim Sarõtšev 3 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 3 0 0 0
106 Bändidos Marek Meleško 3 0 0 0
107 Valga Välk Martin Kovaljov 3 0 0 0
108 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 3 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 3 0 0 0
110 Jäneda Artur Homjakov 4 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 4 0 0 0
112 Valga Välk Kenno Hõppõ 4 0 0 0
113 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 4 0 0 0
114 Bändidos Priit Paenurm 4 0 0 0
115 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 4 0 0 0
116 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 5 0 0 0
117 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 5 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 5 0 0 0
119 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 5 0 0 0
120 Valga Välk Marek Vända 5 0 0 0
121 Jäneda Maximus Vorobjov 5 0 0 0
122 Bändidos Mihhail Jakovlev 5 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 5 0 0 0
124 Jäneda Tiit Kukk 5 0 0 0
125 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 5 0 0 0

Esiliiga 1-6 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 5 11 7 18
2 SK Rapla Tõnis Põder 5 8 5 13
3 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 3 8 3 11
4 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 5 9 2 11
5 Ääsmäe Kenneth Lond 5 7 2 9
6 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 5 6 1 7
7 Jäneda Andres Luts 5 4 3 7
8 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 5 4 3 7
9 SK Rapla Rivo Rehe 4 3 3 6
10 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 4 2 4 6
11 Viskoosa SK Helmur Rajang 5 5 1 6
12 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 5 4 2 6
13 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 5 3 3 6
14 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 4 3 2 5
15 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 4 3 2 5
16 Jäneda Igor Tegelmann D 5 4 1 5
17 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 5 3 2 5
18 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 5 3 2 5
19 Ääsmäe Mikk Jüristo 5 2 3 5
20 SK Rapla Vahur Laas 5 2 3 5
21 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 5 0 5 5
22 Ääsmäe Paul Theodor Oja 3 4 0 4
23 Jäneda Andres Kalavus 4 3 1 4
24 SK Rapla Sander Kirs 5 3 1 4
25 Viskoosa SK Alex Kark 5 2 2 4
26 Jäneda Daniil Ruzevitš D 5 1 3 4
27 Ääsmäe Ergo Orumaa 5 0 4 4
28 Viskoosa SK Vladimir Kljain 5 0 4 4
29 Jäneda Johannes Jürisson 1 3 0 3
30 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 3 1 2 3
31 SK Rapla Roger Roos 4 3 0 3
32 Ääsmäe Targo Trepp 4 3 0 3
33 Viskoosa SK Mikk Ventsel 4 2 1 3
34 SK Rapla Andi Kuum 5 2 1 3
35 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 5 2 1 3
36 SK Rapla Taavi Sau 5 2 1 3
37 SK Rapla Villu Jallai 5 2 1 3
38 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 5 0 3 3
39 SK Rapla Tauno Sau 5 0 3 3
40 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 1 1 1 2
41 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 1 0 2 2
42 Viskoosa SK Argo Päid 2 2 0 2
43 Viskoosa SK Taavi Rand 2 2 0 2
44 Viskoosa SK Daniel Bursa 2 0 2 2
45 Jäneda Joosep Perandi 3 1 1 2
46 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 3 1 1 2
47 Ääsmäe Rauno Miller 4 1 1 2
48 Ääsmäe Tormi Voog 5 1 1 2
49 Jäneda Veikko Väisanen 5 1 1 2
50 Viskoosa SK Andres Tammeveski 5 0 2 2
51 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 5 0 2 2
52 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 1 1 0 1
53 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
54 Viskoosa SK Rannar Malk 2 1 0 1
55 Viskoosa SK Targo Treial 2 1 0 1
56 SK Rapla Evald Saidla 2 0 1 1
57 Viskoosa SK Miko Malk 3 1 0 1
58 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 3 0 1 1
59 Jäneda Ats Kukk 4 1 0 1
60 Jäneda Daniil Tenitski 4 1 0 1
61 Ääsmäe Urmet Neem 4 1 0 1
62 SK Rapla Marten Liiva 4 0 1 1
63 Ääsmäe Andre Simovart 5 1 0 1
64 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 5 1 0 1
65 Viskoosa SK Rivo Pärna 5 1 0 1
66 Jäneda Indrek Lumiste 5 0 1 1
67 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 5 0 1 1
68 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 5 0 1 1
69 Jäneda Tiit Kukk 5 0 1 1
70 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
71 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
72 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
73 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
76 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
77 SK Rapla Andres Männik 1 0 0 0
78 Jäneda Artjom Kostjanoi 1 0 0 0
79 Jäneda Georg Vorobjov 1 0 0 0
80 Viskoosa SK Ilmar Niitov 1 0 0 0
81 Viskoosa SK Keio Kanna 1 0 0 0
82 Viskoosa SK Margus Käär 1 0 0 0
83 Viskoosa SK Margus Peet (Duubel) 1 0 0 0
84 Jäneda Mikk Mäekivi 1 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 1 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
87 Viskoosa SK Robin Niidas 1 0 0 0
88 Jäneda Ronald Smorodin 1 0 0 0
89 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 1 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 2 0 0 0
91 SK Rapla Ats Tamme 2 0 0 0
92 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 2 0 0 0
93 Viskoosa SK Danver Mets 2 0 0 0
94 Jäneda Ilja Volodin 2 0 0 0
95 SK Rapla Kaspar Kõiv 2 0 0 0
96 Ääsmäe Martin Einblau (Duubel) 2 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 2 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 2 0 0 0
99 Ääsmäe Tiit Träss 2 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 2 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 3 0 0 0
102 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 3 0 0 0
103 Viskoosa SK Hannu Heinonen 3 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 3 0 0 0
105 Viskoosa SK Karmo Silm 3 0 0 0
106 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 3 0 0 0
107 Viskoosa SK Matis Oolup 3 0 0 0
108 Ääsmäe Raimo Rüütel 3 0 0 0
109 SK Rapla Sander Stokkeby 3 0 0 0
110 SK Rapla Villu Koger 3 0 0 0
111 Jäneda Artur Homjakov 4 0 0 0
112 Ääsmäe Janar Laaneste 4 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 4 0 0 0
114 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 4 0 0 0
115 Jäneda Martin Lehmus 4 0 0 0
116 Ääsmäe Matti Küüt 4 0 0 0
117 Viskoosa SK Rain Odramaa 4 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 4 0 0 0
119 Viskoosa SK Henri Lilp 5 0 0 0
120 SK Rapla Indrek Lehtmets 5 0 0 0
121 Ääsmäe Ivar Agar 5 0 0 0
122 Ääsmäe Jaan Rebane 5 0 0 0
123 Viskoosa SK Kaspar Suits 5 0 0 0
124 Viskoosa SK Kasper Mast 5 0 0 0
125 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 5 0 0 0
126 Jäneda Maximus Vorobjov 5 0 0 0
127 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 5 0 0 0
128 Ääsmäe Rauno Varik 5 0 0 0
129 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 5 0 0 0

Esiliiga 7-13 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 5 12 6 18
2 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 4 9 5 14
3 Viimsi Kepp Marek Ulman 5 9 5 14
4 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 5 7 7 14
5 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 5 6 8 14
6 Viimsi Kepp Julius Stokas 6 7 7 14
7 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 5 6 7 13
8 KAMA2 Dmitri Burdin 4 7 5 12
9 Viimsi Kepp Roland Songisepp 6 3 9 12
10 Sinimäe Siim Romanov 4 9 1 10
11 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 5 7 3 10
12 Sinimäe Ott Põldmäe 5 5 5 10
13 Viimsi Kepp Andri Väljaots 5 6 2 8
14 TVK Leegid Veiko Lillemägi 5 5 3 8
15 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 6 3 5 8
16 Viimsi Kepp Marko Mäepea 6 3 5 8
17 Sinimäe Tauno Koppel 6 3 5 8
18 KAMA2 Lauri Kuusisto 5 6 1 7
19 Viimsi Kepp Tanel Rebane 5 5 2 7
20 Bändidos Rainis Provornikov 6 5 2 7
21 KAMA2 Sander Kisler 5 5 1 6
22 TVK Leegid Sven Müller 5 4 2 6
23 TVK Leegid Künter Põldmaa 6 5 1 6
24 TVK Leegid Alo Mäesalu 4 3 2 5
25 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 4 3 2 5
26 Sinimäe Mikk Põldmäe 5 3 2 5
27 Bändidos Karel Loik 5 2 3 5
28 Bändidos Olari Tõnison 5 1 4 5
29 Sinimäe Mark Meema 6 4 1 5
30 TVK Leegid Reijo Külvi 6 1 4 5
31 KAMA2 Kristjan Niibon 3 4 0 4
32 Valga Välk Remo Kupits 3 4 0 4
33 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 3 1 3 4
34 Bändidos Oskar Illak 4 3 1 4
35 TVK Leegid Raul Eesmäe 4 1 3 4
36 TVK Leegid Mihhail Krautman 5 3 1 4
37 Sinimäe Edgar Grazer 5 2 2 4
38 Bändidos Kristjan Saar 5 2 2 4
39 KAMA2 Kauri Adman 5 1 3 4
40 TVK Leegid Jaanus Sapas 6 4 0 4
41 Valga Välk Margo Pärnaku 6 2 2 4
42 TVK Leegid Martin Einblau 2 1 2 3
43 Viimsi Kepp Madis Kass 3 2 1 3
44 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 3 2 1 3
45 KAMA2 Margus Sinisaar 3 0 3 3
46 Bändidos Jerofei Fomenko 4 2 1 3
47 Viimsi Kepp Kert Karelson 4 1 2 3
48 TVK Leegid Tanel Saag 4 0 3 3
49 KAMA2 Martin Kärner 5 0 3 3
50 TVK Leegid Andrus Mäeots 2 1 1 2
51 Valga Välk Henri Karja 2 1 1 2
52 KAMA2 Margus Peet 2 1 1 2
53 KAMA2 Rando Hallik 3 2 0 2
54 Bändidos Kevin Viitas 4 2 0 2
55 Bändidos Ivan Dubkov 4 1 1 2
56 KAMA2 Lauri Kuktalu 4 0 2 2
57 KAMA2 Reigo Podar 4 0 2 2
58 Valga Välk Egert Ojamäe 5 1 1 2
59 Bändidos Priit Paenurm 5 1 1 2
60 TVK Leegid Riku Kainulainen 5 1 1 2
61 Valga Välk Aleks Tammela 5 0 2 2
62 Viimsi Kepp Erlin Rand 5 0 2 2
63 Valga Välk Renat Silis 2 1 0 1
64 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 2 1 0 1
65 Sinimäe Ilja Koivanen 3 1 0 1
66 KAMA2 Janar Küla 3 1 0 1
67 Bändidos Rainer Rannula 3 1 0 1
68 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 3 1 0 1
69 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 4 1 0 1
70 KAMA2 Einar Tiimla 4 0 1 1
71 Sinimäe Markus Lukk 4 0 1 1
72 KAMA2 Peeter Subbi 4 0 1 1
73 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 4 0 1 1
74 Sinimäe Romet Troost 4 0 1 1
75 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 5 1 0 1
76 Valga Välk Simm Paap 5 1 0 1
77 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 5 0 1 1
78 Bändidos Raivo Verk 5 0 1 1
79 Valga Välk Kenno Hõppõ 6 1 0 1
80 Valga Välk Marek Sigursk 6 1 0 1
81 Viimsi Kepp Anti Roots 6 0 1 1
82 Valga Välk Marek Vända