U17 - põhjagrupp

    
 Jõgeva SK Selver/Tähe 96  
   
Sparta Team Automaailm Jõgeva SK Selver/Tähe 96 
 Sparta Team Automaailm8-2 (4-0; 1-1; 3-1) 
Valga SHK6-4 (1-2; 0-1; 5-1)  
EMÜ SK  Jõgeva SK Selver/Tähe 96
 EMÜ SK 6-2 (0-1, 2-0; 4-1)
Jäneda SK6-3 (2-1; 3-2; 1-0)  
  Ääsmäe 
 Ääsmäe6-5 (3-2; 1-2; 1-1)(1-0) LA 
   
 Sparta Team Automaailm   
  EMÜ SK  
 EMÜ SK4-3 (1-1; 0-2; 2-0)(1-0)KV   
EMÜ SK  
Sparta Team Automaailm  
Jäneda SK  
Valga SHK  
7-8. kohtSK Saku Fortuna  
7-8. kohtPaide-Järva  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Ken Pähn 2 6 1 7
2 EMÜ SK Jan Henrik Pärnik 2 3 3 6
3 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Tarvo Kivisilla 2 3 3 6
4 Jäneda SK Johannes Jürisson 2 5 0 5
5 EMÜ SK Brait-Kevin Raudsepp 2 2 3 5
6 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 3 3 2 5
7 Jäneda SK Kermo Uue 2 3 1 4
8 EMÜ SK Rando Ernits 2 3 1 4
9 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 3 3 1 4
10 Jäneda SK Aigar Lumiste 2 3 0 3
11 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Mathias Einamann 2 3 0 3
12 Jäneda SK Gregor Pent 2 1 2 3
13 Jäneda SK Kaur Lillevälja 2 1 2 3
14 Jäneda SK Tõnis Luts 2 1 2 3
15 Ääsmäe Tanel Kasenurm 1 1 1 2
16 Valga SHK Egert Ojamäe 2 2 0 2
17 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Andreas Õun 2 1 1 2
18 EMÜ SK Simon Georg Mahla 2 1 1 2
19 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Aleksander Andrejev 2 0 2 2
20 Valga SHK Henri Karja 2 0 2 2
21 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 3 2 0 2
22 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 3 2 0 2
23 Sparta Team Automaailm Egert Unga 3 1 1 2
24 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 3 0 2 2
25 Ääsmäe Janar Laaneste 1 1 0 1
26 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Erik Vadi 2 1 0 1
27 EMÜ SK Fred Haga 2 1 0 1
28 Valga SHK Simm Paap 2 1 0 1
29 Valga SHK Vadim Aleknavitjus 2 1 0 1
30 Jäneda SK Veikko Väisanen 2 1 0 1
31 Valga SHK Carlis Sinijärv 2 0 1 1
32 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Lauri-Robert Indus 2 0 1 1
33 Jäneda SK Nikita Tšernikov 2 0 1 1
34 Valga SHK Remo Kupits 2 0 1 1
35 Sparta Team Automaailm Aarto Pihlapuu 0 0 0 0
36 Paide-Järva Aldo Lengert 0 0 0 0
37 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 0 0 0 0
38 EMÜ SK Bertram Sargla 0 0 0 0
39 SK Saku Fortuna Cris Koppel 0 0 0 0
40 SK Saku Fortuna Danver Teder 0 0 0 0
41 Jäneda SK Eik Kobrand 0 0 0 0
42 EMÜ SK Enrico Ojaperv 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Ergo Saar 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Erki Ant 0 0 0 0
45 Ääsmäe Erlend Utrop 0 0 0 0
46 SK Saku Fortuna Fränk Baranov 0 0 0 0
47 Paide-Järva Hanno-Bert Merisalu 0 0 0 0
48 Jäneda SK Jaagup Aitsar 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
50 Ääsmäe Karel Kadarik 0 0 0 0
51 Ääsmäe Karl Joann Jürimaa 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Karl Kalm 0 0 0 0
53 SK Saku Fortuna Karl Liiv 0 0 0 0
54 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 0 0 0 0
55 EMÜ SK Kevin Jõgi 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Kristo John Ottson 0 0 0 0
57 Paide-Järva Kristo Mikk 0 0 0 0
58 Paide-Järva Lauri Reinpõld 0 0 0 0
59 Valga SHK Lenar Rohtla 0 0 0 0
60 EMÜ SK Maarten Nöps 0 0 0 0
61 SK Saku Fortuna Madis Peterson 0 0 0 0
62 Paide-Järva Marion Luuk 0 0 0 0
63 EMÜ SK Martin Luuk 0 0 0 0
64 Paide-Järva Max Kurg 0 0 0 0
65 Paide-Järva Meelis Järve 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Meigo Soolepp 0 0 0 0
67 SK Saku Fortuna Mikk Bauer 0 0 0 0
68 Valga SHK Märt Lehtmets 0 0 0 0
69 Paide-Järva Ott Sulbi 0 0 0 0
70 SK Saku Fortuna Rainer Nõmmiko 0 0 0 0
71 SK Saku Fortuna Rasmus Nurmetalu 0 0 0 0
72 SK Saku Fortuna Rauno Erm 0 0 0 0
73 Ääsmäe Rauno Martin Lehestik 0 0 0 0
74 Paide-Järva Reio Kalda 0 0 0 0
75 Paide-Järva Remo Such 0 0 0 0
76 SK Saku Fortuna Renet Papor 0 0 0 0
77 Paide-Järva Robin Mölder 0 0 0 0
78 Paide-Järva Robin Tarius 0 0 0 0
79 Paide-Järva Sander Press 0 0 0 0
80 SK Saku Fortuna Sebastian Lindfors 0 0 0 0
81 EMÜ SK Silver Saar 0 0 0 0
82 SK Saku Fortuna Tauri Laidinen 0 0 0 0
83 Paide-Järva Tony Brük 0 0 0 0
84 Ääsmäe Ainar Pent 1 0 0 0
85 Ääsmäe Alvin-Artur Lehestik 1 0 0 0
86 Ääsmäe Andre Sammelselg 1 0 0 0
87 Ääsmäe Argo Tiits 1 0 0 0
88 Ääsmäe Dan-Markkus Pajula 1 0 0 0
89 Ääsmäe Karl Riis 1 0 0 0
90 Ääsmäe Kristo Laaneste 1 0 0 0
91 Ääsmäe Martin Krönkström 1 0 0 0
92 Ääsmäe Paul Theodor Oja 1 0 0 0
93 Ääsmäe Ragnar-Markkus Kuljus 1 0 0 0
94 Ääsmäe Rauno Miller 1 0 0 0
95 Ääsmäe Siim-Edvard Sinimeri 1 0 0 0
96 Ääsmäe Tiit Träss 1 0 0 0
97 Valga SHK Dimitri Jerjomin 2 0 0 0
98 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Heino Avi 2 0 0 0
99 Jäneda SK Henrik Kurganov 2 0 0 0
100 Jäneda SK Jaagup Jairus 2 0 0 0
101 EMÜ SK Jakob Poom 2 0 0 0
102 EMÜ SK Joosep Moor 2 0 0 0
103 Jäneda SK Jörgen Vikat 2 0 0 0
104 Valga SHK Kardo Malva 2 0 0 0
105 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Karl Kastan 2 0 0 0
106 EMÜ SK Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Kenet Hiiuväin 2 0 0 0
108 EMÜ SK Kermo Toots 2 0 0 0
109 Valga SHK Kert Vahisalu 2 0 0 0
110 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Kevin Tamm 2 0 0 0
111 Jäneda SK Mairo Mälk 2 0 0 0
112 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Nikita-Aleksander Heinonen 2 0 0 0
113 Valga SHK Rauno Pruli 2 0 0 0
114 EMÜ SK Roberts Romanovs 2 0 0 0
115 Valga SHK Steven Põldve 2 0 0 0
116 Sparta Team Automaailm Anton Netsajev 3 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Carl Robert Borodin 3 0 0 0
118 Sparta Team Automaailm Daniel Rüsse 3 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm Kaarel Krutob 3 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 3 0 0 0
121 Sparta Team Automaailm Kristian Raus 3 0 0 0
122 Sparta Team Automaailm Rasmus Ollemaa 3 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm Renek-Ken Külvi 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Selver/Tähe 96KevinTamm90282485,7
2. EMÜ SKRobertsRomanovs50201785,0
3. ÄäsmäeDan MarkkusPajula45322681,3
4. Jäneda SKNikitaTšernikov90302480,0
5. EMÜ SKKarl-ErikKruusmaa45141178,6
6. Sparta Team AutomaailmKristenKurval25141178,6
7. Sparta Team AutomaailmAntonNetšajev115574477,2
8. Valga SHKKertVahisalu90472961,7

U17 - põhjagrupp

ÄäsmäeSpartaJänedaSakuSuhePunkteKoht
Ääsmäe6 - 5
13 - 6
5 - 2
5 - 2
15 - 8
24 - 1
68-24171
Sparta Team Automaailm5 - 6
6 - 13
3 - 5
6 - 4
9 - 6
8 - 1
37-35102
Jäneda SK2 - 5
2 - 5
5 - 3
4 - 6
20 - 3
15 - 3
48-2593
SK Saku Fortuna8 - 15
1 - 24
6 - 9
1 - 8
3 - 20
3 - 15
22-9104

U17 - lõunagrupp

Tähe 96EMÜValgaPaide-JärvaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Selver/Tähe 9615 - 3
12 - 3
17 - 1
16 - 4
10 - 5
20 - 1
90-17181
EMÜ SK3 - 15
3 - 12
16 - 2
18 - 3
8 - 3
7 - 2
55-37122
Valga SHK1 - 17
4 - 16
2 - 16
3 - 18
7 - 6
7 - 6
24-7963
Paide-Järva5 - 10
1 - 20
3 - 8
2 - 7
6 - 7
6 - 7
23-5904

U17 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Ääsmäe65100068 - 2417
Sparta Team Automaailm63021037 - 3510
Jäneda SK63030048 - 259
SK Saku Fortuna60060022 - 910

U17 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Selver/Tähe 9666000090 - 1718
EMÜ SK64020055 - 3712
Valga SHK62040024 - 796
Paide-Järva60060023 - 590

U17 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Ääsmäe Tanel Kasenurm 7 32 16 48
2 Ääsmäe Ragnar-Markkus Kuljus 7 16 13 29
3 SK Saku Fortuna Rauno Erm 6 12 5 17
4 Jäneda SK Kermo Uue 6 11 6 17
5 Jäneda SK Tõnis Luts 6 7 9 16
6 Ääsmäe Paul Theodor Oja 7 13 2 15
7 Jäneda SK Aigar Lumiste 6 6 7 13
8 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 6 6 5 11
9 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 6 5 5 10
10 SK Saku Fortuna Cris Koppel 6 4 6 10
11 Ääsmäe Kristo Laaneste 7 4 6 10
12 Jäneda SK Veikko Väisanen 6 5 4 9
13 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 4 6 2 8
14 Sparta Team Automaailm Egert Unga 5 6 2 8
15 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 6 5 3 8
16 Ääsmäe Janar Laaneste 7 3 4 7
17 Ääsmäe Andre Sammelselg 5 4 2 6
18 Jäneda SK Johannes Jürisson 3 4 1 5
19 Jäneda SK Kaur Lillevälja 3 3 2 5
20 Sparta Team Automaailm Kaarel Krutob 4 2 2 4
21 Jäneda SK Gregor Pent 6 3 1 4
22 Jäneda SK Jörgen Vikat 6 2 2 4
23 Ääsmäe Ainar Pent 5 2 1 3
24 Jäneda SK Henrik Kurganov 6 3 0 3
25 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 6 3 0 3
26 SK Saku Fortuna Rainer Nõmmiko 6 3 0 3
27 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 6 0 3 3
28 SK Saku Fortuna Tauri Laidinen 6 0 3 3
29 Ääsmäe Tiit Träss 7 0 3 3
30 Sparta Team Automaailm Rasmus Ollemaa 2 1 1 2
31 Jäneda SK Mairo Mälk 3 1 1 2
32 Ääsmäe Siim-Edvard Sinimeri 4 0 2 2
33 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 5 0 2 2
34 Jäneda SK Jaagup Jairus 6 2 0 2
35 Sparta Team Automaailm Carl Robert Borodin 3 1 0 1
36 Sparta Team Automaailm Daniel Rüsse 3 1 0 1
37 SK Saku Fortuna Madis Peterson 3 1 0 1
38 Jäneda SK Jaagup Aitsar 3 0 1 1
39 Sparta Team Automaailm Aarto Pihlapuu 5 0 1 1
40 Ääsmäe Dan-Markkus Pajula 5 0 1 1
41 Ääsmäe Martin Krönkström 5 0 1 1
42 SK Saku Fortuna Fränk Baranov 6 1 0 1
43 SK Saku Fortuna Rasmus Nurmetalu 6 1 0 1
44 Ääsmäe Alvin-Artur Lehestik 6 0 1 1
45 SK Saku Fortuna Karl Liiv 6 0 1 1
46 Ääsmäe Erlend Utrop 0 0 0 0
47 Ääsmäe Karel Kadarik 0 0 0 0
48 Ääsmäe Karl Joann Jürimaa 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kenet Hiiuväin 0 0 0 0
50 SK Saku Fortuna Mikk Bauer 0 0 0 0
51 Ääsmäe Rauno Martin Lehestik 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Anton Netsajev 2 0 0 0
53 Ääsmäe Argo Tiits 2 0 0 0
54 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 3 0 0 0
55 SK Saku Fortuna Danver Teder 3 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Ergo Saar 3 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Kristo John Ottson 3 0 0 0
58 SK Saku Fortuna Sebastian Lindfors 3 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Kristian Raus 4 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Renek-Ken Külvi 5 0 0 0
61 Jäneda SK Eik Kobrand 6 0 0 0
62 Jäneda SK Nikita Tšernikov 6 0 0 0
63 SK Saku Fortuna Renet Papor 6 0 0 0
64 Ääsmäe Karl Riis 7 0 0 0
65 Ääsmäe Rauno Miller 7 0 0 0

U17 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Ken Pähn 4 19 14 33
2 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Mathias Einamann 6 15 18 33
3 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Tarvo Kivisilla 4 17 11 28
4 EMÜ SK Jan Henrik Pärnik 5 19 5 24
5 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Aleksander Andrejev 6 16 8 24
6 EMÜ SK Joosep Moor 7 10 8 18
7 EMÜ SK Rando Ernits 7 6 12 18
8 EMÜ SK Fred Haga 7 12 5 17
9 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Andreas Õun 6 7 9 16
10 Valga SHK Egert Ojamäe 6 9 5 14
11 Paide-Järva Lauri Reinpõld 6 10 1 11
12 Paide-Järva Remo Such 6 3 6 9
13 Valga SHK Remo Kupits 6 6 2 8
14 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Lauri-Robert Indus 6 3 5 8
15 EMÜ SK Simon Georg Mahla 7 2 6 8
16 Valga SHK Vadim Aleknavitjus 4 6 1 7
17 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Heino Avi 6 5 2 7
18 EMÜ SK Brait-Kevin Raudsepp 7 2 5 7
19 Paide-Järva Robin Tarius 6 4 2 6
20 Valga SHK Rauno Pruli 6 1 5 6
21 EMÜ SK Jakob Poom 7 5 1 6
22 EMÜ SK Kermo Toots 3 3 1 4
23 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Nikita-Aleksander Heinonen 4 3 1 4
24 Paide-Järva Robin Mölder 6 4 0 4
25 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Erik Vadi 6 3 1 4
26 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Kevin Tamm 6 0 3 3
27 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 2 1 1 2
28 Paide-Järva Meelis Järve 4 1 1 2
29 Paide-Järva Hanno-Bert Merisalu 4 0 2 2
30 Valga SHK Kardo Malva 4 0 2 2
31 Paide-Järva Kristo Mikk 4 0 2 2
32 EMÜ SK Kevin Jõgi 6 0 2 2
33 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Meigo Soolepp 2 0 1 1
34 Paide-Järva Sander Press 2 0 1 1
35 Paide-Järva Max Kurg 4 1 0 1
36 Valga SHK Carlis Sinijärv 4 0 1 1
37 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Erki Ant 6 1 0 1
38 Valga SHK Simm Paap 6 1 0 1
39 Valga SHK Steven Põldve 6 1 0 1
40 Paide-Järva Marion Luuk 6 0 1 1
41 Paide-Järva Aldo Lengert 0 0 0 0
42 EMÜ SK Bertram Sargla 0 0 0 0
43 EMÜ SK Enrico Ojaperv 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Karl Kalm 0 0 0 0
45 Valga SHK Lenar Rohtla 0 0 0 0
46 Paide-Järva Tony Brük 0 0 0 0
47 EMÜ SK Roberts Romanovs 1 0 0 0
48 EMÜ SK Maarten Nöps 2 0 0 0
49 EMÜ SK Martin Luuk 2 0 0 0
50 Valga SHK Henri Karja 4 0 0 0
51 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Karl Kastan 4 0 0 0
52 Valga SHK Märt Lehtmets 4 0 0 0
53 Paide-Järva Ott Sulbi 4 0 0 0
54 EMÜ SK Silver Saar 4 0 0 0
55 Valga SHK Dimitri Jerjomin 6 0 0 0
56 Valga SHK Kert Vahisalu 6 0 0 0
57 Paide-Järva Reio Kalda 6 0 0 0
58 EMÜ SK Karl-Erik Kruusmaa 7 0 0 0

U17 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. ÄäsmäeDan MarkkusPajula229887079,6
2. Sparta Team AutomaailmKristenKurval135534279,3
3. Sparta Team AutomaailmAntonNetšajev92725373,6
4. Jäneda SKNikitaTšernikov125322371,9
5. Jäneda SKEikKobrand145452964,4
6. ÄäsmäeArgoTiits4713861,5
7. Sparta Team AutomaailmErgoSaar4513861,5
8. ÄäsmäeMartinKrönkström4515960,0
9. SK Saku FortunaSebastianLindfors135833947,0
10. SK Saku FortunaDanverTeder135884146,6

U17 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Selver/Tähe 96KevinTamm2701038683,5
2. EMÜ SKKarl-ErikKruusmaa31917913676,0
3. Paide-JärvaOttSulbi141987172,5
4. Paide-JärvaReioKalda129976567,0
5. Valga SHKKertVahisalu2061499865,8
6. Valga SHKMärtLehtmets64512345,1

 

EMÜ SK   
   
Jäneda SK  
Jõgeva SK Selver/Tähe 96  
  
Valga SHK  
    
3-4. koht   
   
1. koht  
2. koht  
3. koht  
4. koht  

U17.

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Ken Pähn 2 12 4 16
2 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Tarvo Kivisilla 2 6 10 16
3 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Aleksander Andrejev 2 2 4 6
4 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Andreas Õun 2 2 3 5
5 Valga SHK Egert Ojamäe 1 2 2 4
6 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Nikita-Aleksander Heinonen 2 2 2 4
7 EMÜ SK Simon Georg Mahla 2 2 1 3
8 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Mathias Einamann 2 1 1 2
9 Valga SHK Dimitri Jerjomin 1 1 0 1
10 Valga SHK Kardo Malva 1 1 0 1
11 Valga SHK Rauno Pruli 1 1 0 1
12 Valga SHK Vadim Aleknavitjus 1 1 0 1
13 Valga SHK Henri Karja 1 0 1 1
14 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Heino Avi 2 1 0 1
15 EMÜ SK Joosep Moor 2 1 0 1
16 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Karl Kastan 2 1 0 1
17 EMÜ SK Brait-Kevin Raudsepp 2 0 1 1
18 Valga SHK Carlis Sinijärv 0 0 0 0
19 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
20 Valga SHK Lenar Rohtla 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Meigo Soolepp 0 0 0 0
22 Valga SHK Märt Lehtmets 0 0 0 0
23 Jäneda SK Aigar Lumiste 1 0 0 0
24 Jäneda SK Eik Kobrand 1 0 0 0
25 EMÜ SK Enrico Ojaperv 1 0 0 0
26 Jäneda SK Gregor Pent 1 0 0 0
27 Jäneda SK Henrik Kurganov 1 0 0 0
28 Jäneda SK Jaagup Aitsar 1 0 0 0
29 Jäneda SK Jaagup Jairus 1 0 0 0
30 EMÜ SK Jakob Poom 1 0 0 0
31 Jäneda SK Johannes Jürisson 1 0 0 0
32 Jäneda SK Jörgen Vikat 1 0 0 0
33 Jäneda SK Kaur Lillevälja 1 0 0 0
34 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 1 0 0 0
35 EMÜ SK Kermo Toots 1 0 0 0
36 Jäneda SK Kermo Uue 1 0 0 0
37 Valga SHK Kert Vahisalu 1 0 0 0
38 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Kevin Tamm 1 0 0 0
39 EMÜ SK Maarten Nöps 1 0 0 0
40 Jäneda SK Mairo Mälk 1 0 0 0
41 EMÜ SK Martin Luuk 1 0 0 0
42 Jäneda SK Nikita Tšernikov 1 0 0 0
43 Valga SHK Remo Kupits 1 0 0 0
44 EMÜ SK Silver Saar 1 0 0 0
45 Valga SHK Simm Paap 1 0 0 0
46 Valga SHK Steven Põldve 1 0 0 0
47 Jäneda SK Tõnis Luts 1 0 0 0
48 Jäneda SK Veikko Väisanen 1 0 0 0
49 EMÜ SK Bertram Sargla 2 0 0 0
50 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Erik Vadi 2 0 0 0
51 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Erki Ant 2 0 0 0
52 EMÜ SK Fred Haga 2 0 0 0
53 EMÜ SK Jan Henrik Pärnik 2 0 0 0
54 Jõgeva SK Selver/Tähe 96 Karl Kalm 2 0 0 0
55 EMÜ SK Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
56 EMÜ SK Kevin Jõgi 2 0 0 0
57 EMÜ SK Rando Ernits 2 0 0 0
58 EMÜ SK Roberts Romanovs 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Selver/Tähe 96KarlKalm D90372773,0
2. EMÜ SKRobertsRomanovs62221568,2
3. EMÜ SKKarl-ErikKruusmaa1311763,6
4. Valga SHKKertVahisalu45341852,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |