U15 - põhjagrupp

    
 Sparta Team Automaailm  
   
EMÜ SK EMÜ SK 
 EMÜ SK2-1 LA 
SK Noorus12-2  
Jäneda SK  Jõgeva SK Tähe 99
 Paide-Järva SHK 5-1
Paide-Järva SHK6-1  
  Jõgeva SK Tähe 99 
 Jõgeva SK Tähe 9912-3 
   
 Sparta Team Automaailm   
  Sparta Team Automaailm  
 Paide-Järva SHK10-1  
 SK Noorus   
  Jäneda SK  
 Jäneda SK10-3  
Jõgeva SK Tähe 99  
EMÜ SK  
Sparta Team Automaailm  
Paide-Järva SHK  
Jäneda SK  
SK Noorus  
SK Saku Fortuna  
Tamsalu/Valga  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Simon Georg Mahla 3 5 5 10
2 Jäneda SK Kermo Uue 2 3 5 8
3 Jõgeva SK Tähe 99 Andreas Õun 2 5 2 7
4 EMÜ SK Jakob Poom 3 7 0 7
5 Jõgeva SK Tähe 99 Heino Avi 2 6 0 6
6 Jäneda SK Mikk Mäekivi 2 5 1 6
7 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 2 3 3 6
8 Paide-Järva SHK Lauri Reinpõld 3 5 1 6
9 Jõgeva SK Tähe 99 Lauri-Robert Indus 2 1 4 5
10 Sparta Team Automaailm Egert Unga 2 3 1 4
11 Jõgeva SK Tähe 99 Kristo Voitk 2 0 4 4
12 Paide-Järva SHK Robin Tarius 3 2 2 4
13 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 3 0 4 4
14 SK Noorus Artjom Kuzminov 2 3 0 3
15 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 2 2 1 3
16 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 2 0 3 3
17 EMÜ SK Sander Reemets 3 0 3 3
18 Jõgeva SK Tähe 99 Asso Kõuts 2 2 0 2
19 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 2 1 1 2
20 Sparta Team Automaailm Andre Linde 2 1 1 2
21 SK Noorus Igor Tegelmann 2 1 1 2
22 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 2 1 1 2
23 Jõgeva SK Tähe 99 Karl Kastan 2 1 1 2
24 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 2 1 1 2
25 Jõgeva SK Tähe 99 Tauri Voolaid 2 1 1 2
26 EMÜ SK Simmo Silm 3 2 0 2
27 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 3 1 1 2
28 EMÜ SK Robin Vahi 3 0 2 2
29 Jäneda SK Johannes Vooglaid 2 1 0 1
30 Jõgeva SK Tähe 99 Timo Kotkas 2 1 0 1
31 Jõgeva SK Tähe 99 Andre Laurimäe 2 0 1 1
32 Jõgeva SK Tähe 99 Ermo Narits 2 0 1 1
33 SK Noorus Jegor Kulikov 2 0 1 1
34 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 3 1 0 1
35 EMÜ SK Laura Heinoja 3 1 0 1
36 Paide-Järva SHK Reigert Meerbach 3 1 0 1
37 EMÜ SK Maarten Nöps 3 0 1 1
38 EMÜ SK Sander Mägi 3 0 1 1
39 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
40 SK Noorus Alan Solontšuk 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe 99 Alex Guske 0 0 0 0
42 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 0 0 0 0
43 Paide-Järva SHK Arlis Arold 0 0 0 0
44 Tamsalu/Valga Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
45 SK Noorus Artjom Nikitin 0 0 0 0
46 Tamsalu/Valga Ats Niitov 0 0 0 0
47 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
48 Jäneda SK Daniel Tomik 0 0 0 0
49 Tamsalu/Valga Daniils Petrov 0 0 0 0
50 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
51 SK Noorus Danila Gusev 0 0 0 0
52 Tamsalu/Valga Denis Ženžarov 0 0 0 0
53 SK Noorus Deniz Levašov 0 0 0 0
54 EMÜ SK Dima Kuznetsov 0 0 0 0
55 Jäneda SK Egert Lepiksaar 0 0 0 0
56 SK Saku Fortuna Fränk Baranov 0 0 0 0
57 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
58 Jäneda SK Gregor Pent 0 0 0 0
59 Tamsalu/Valga Heiko Lige 0 0 0 0
60 Tamsalu/Valga Henry Järv 0 0 0 0
61 Tamsalu/Valga Indrek Matšihin 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe 99 Ivari Kalme 0 0 0 0
63 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 0 0 0 0
64 SK Saku Fortuna Karl Liiv 0 0 0 0
65 Tamsalu/Valga Karl Lillipuu 0 0 0 0
66 EMÜ SK Karl Martin Mäe 0 0 0 0
67 Paide-Järva SHK Ken Järve 0 0 0 0
68 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 0 0 0 0
69 Tamsalu/Valga Kenno Hõppõ 0 0 0 0
70 Tamsalu/Valga Kerdo Vainer 0 0 0 0
71 Tamsalu/Valga Kert Arviste 0 0 0 0
72 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe 99 Marcus Saksing 0 0 0 0
75 Jäneda SK Mark Aleksejev 0 0 0 0
76 Tamsalu/Valga Mark Jakobson 0 0 0 0
77 EMÜ SK Mark Tihhomirov 0 0 0 0
78 Tamsalu/Valga Markkus Leinola 0 0 0 0
79 SK Saku Fortuna Markus Käpp 0 0 0 0
80 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 0 0 0 0
81 Tamsalu/Valga Max Robin Jaansoo 0 0 0 0
82 EMÜ SK Morgan Tabas 0 0 0 0
83 SK Noorus Nikita Zadov (Duubel) 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe 99 Nikita-Aleksander Heinonen 0 0 0 0
85 EMÜ SK Norman Mikk 0 0 0 0
86 Tamsalu/Valga Oliver Vanamets 0 0 0 0
87 EMÜ SK Patrick Kudak 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Raigo Ülo Meigo 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe 99 Raikki Luik 0 0 0 0
90 Jäneda SK Rando Timusk 0 0 0 0
91 Tamsalu/Valga Raul-Erik Laur 0 0 0 0
92 Tamsalu/Valga Reio Põldmaa 0 0 0 0
93 Tamsalu/Valga Renee Põldmaa 0 0 0 0
94 SK Noorus Robert Ossipov 0 0 0 0
95 EMÜ SK Roomet Tann 0 0 0 0
96 Tamsalu/Valga Saamuel Saaremets 0 0 0 0
97 Tamsalu/Valga Sander Villmann 0 0 0 0
98 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
99 Tamsalu/Valga Sergei Kunder 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Siim-Edvard Sinimeri 0 0 0 0
101 Tamsalu/Valga Simon Tensing 0 0 0 0
102 Tamsalu/Valga Sten Ojamäe 0 0 0 0
103 EMÜ SK Steve Nõu 0 0 0 0
104 SK Saku Fortuna Steven Martin Suits 0 0 0 0
105 SK Saku Fortuna Steven Raadik 0 0 0 0
106 Tamsalu/Valga Taavi Koppel 0 0 0 0
107 EMÜ SK Timo Kaasik 0 0 0 0
108 Tamsalu/Valga Vladimir Kratško 0 0 0 0
109 Jäneda SK Lauri Ries 1 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe 99 Aleks Deinekin 2 0 0 0
111 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 2 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 2 0 0 0
113 Jäneda SK Antti Olesk 2 0 0 0
114 SK Noorus Artjom Demitšev 2 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 2 0 0 0
116 Jäneda SK Daniil Ruzevits 2 0 0 0
117 Jäneda SK Einar Lest 2 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe 99 Felix Ranne 2 0 0 0
119 SK Noorus Georg Vorobjov 2 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm German Balasov 2 0 0 0
121 SK Noorus Ilja Vetrennikov 2 0 0 0
122 SK Noorus Jerofei Fomenko 2 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe 99 Karl Kalm 2 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm Mario Linde 2 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe 99 Markus Allingu 2 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 2 0 0 0
127 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 2 0 0 0
128 SK Noorus Pavel Berezinski 2 0 0 0
129 Jäneda SK Rainis Kiili 2 0 0 0
130 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 2 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe 99 Rene Lokk 2 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe 99 Rene-Hendrik Sirkas 2 0 0 0
133 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 2 0 0 0
134 Jäneda SK Rivo Evardi 2 0 0 0
135 Jäneda SK Stefen Sumla 2 0 0 0
136 Jäneda SK Sten Liiva 2 0 0 0
137 Jõgeva SK Tähe 99 Steven Vend 2 0 0 0
138 Jõgeva SK Tähe 99 Tanel Tammik 2 0 0 0
139 Jäneda SK Tarvo Väljas 2 0 0 0
140 SK Noorus Vladislav Fjodorov 2 0 0 0
141 EMÜ SK Alex Sults 3 0 0 0
142 Paide-Järva SHK Guido Schilf 3 0 0 0
143 EMÜ SK Klaid-Kristen Nöps 3 0 0 0
144 EMÜ SK Maikel Mägi 3 0 0 0
145 Paide-Järva SHK Ragnar Põldpüü 3 0 0 0
146 Paide-Järva SHK Sten Perillus 3 0 0 0

U15 - põhjagrupp

SpartaJänedaNoorusSakuSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm4 - 2
3 - 1
16 - 3
10 - 3
20 - 1
11 - 2
64-12181
Jäneda SK2 - 4
1 - 3
8 - 0
4 - 1
12 - 3
14 - 4
41-15122
SK Noorus3 - 16
3 - 10
0 - 8
1 - 4
4 - 5
6 - 5
17-4833
SK Saku Fortuna1 - 20
2 - 11
3 - 12
4 - 14
5 - 4
5 - 6
20-6734

U15 - lõunagrupp

Tähe 99EMÜPaide-JärvaTamsaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 991 - 5
8 - 2
5 - 3
7 - 1
10 - 0
14 - 1
45-12151
EMÜ SK5 - 1
2 - 8
4 - 3
6 - 2
11 - 3
8 - 1
36-18152
Paide-Järva SHK3 - 5
1 - 7
3 - 4
2 - 6
10 - 2
13 - 2
32-2663
Tamsalu/Valga0 - 10
1 - 14
3 - 11
1 - 8
2 - 10
2 - 13
9-6604

U15 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm66000064 - 1218
Jäneda SK64020041 - 1512
SK Noorus61050017 - 483
SK Saku Fortuna61050020 - 673

U15 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe 9965010045 - 1215
EMÜ SK65010036 - 1815
Paide-Järva SHK62040032 - 266
Tamsalu/Valga6006009 - 660

U15 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jäneda SK Kermo Uue 6 13 6 19
2 Sparta Team Automaailm Egert Unga 6 10 9 19
3 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 6 9 6 15
4 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 6 8 6 14
5 SK Saku Fortuna Karl Liiv 6 10 2 12
6 Sparta Team Automaailm Andre Linde 6 6 4 10
7 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 6 5 5 10
8 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 3 9 0 9
9 SK Noorus Artjom Kuzminov 6 7 2 9
10 Sparta Team Automaailm German Balasov 6 5 4 9
11 Jäneda SK Rando Timusk 6 5 4 9
12 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 6 4 4 8
13 Jäneda SK Gregor Pent 6 4 3 7
14 Jäneda SK Daniil Ruzevits 6 2 5 7
15 Sparta Team Automaailm Siim-Edvard Sinimeri 3 1 5 6
16 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 6 6 0 6
17 Jäneda SK Lauri Ries 6 6 0 6
18 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 6 4 2 6
19 Jäneda SK Mikk Mäekivi 6 4 2 6
20 SK Noorus Jegor Kulikov 6 2 2 4
21 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 6 2 2 4
22 Jäneda SK Johannes Vooglaid 6 1 3 4
23 SK Saku Fortuna Steven Raadik 6 0 4 4
24 Jäneda SK Mark Aleksejev 3 1 2 3
25 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 6 2 1 3
26 SK Noorus Ilja Vetrennikov 6 0 3 3
27 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 4 1 1 2
28 SK Noorus Jerofei Fomenko 6 2 0 2
29 Jäneda SK Antti Olesk 6 1 1 2
30 SK Saku Fortuna Fränk Baranov 6 1 1 2
31 Jäneda SK Einar Lest 6 1 0 1
32 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 6 1 0 1
33 SK Noorus Alan Solontšuk 6 0 1 1
34 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 6 0 1 1
35 SK Noorus Artjom Nikitin 6 0 1 1
36 Jäneda SK Daniel Tomik 6 0 1 1
37 SK Noorus Igor Tegelmann 6 0 1 1
38 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 6 0 1 1
39 Jäneda SK Rainis Kiili 6 0 1 1
40 Jäneda SK Egert Lepiksaar 0 0 0 0
41 SK Noorus Nikita Zadov (Duubel) 0 0 0 0
42 SK Noorus Robert Ossipov 0 0 0 0
43 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
44 SK Noorus Danila Gorbunov 3 0 0 0
45 SK Noorus Danila Gusev 3 0 0 0
46 SK Noorus Deniz Levašov 3 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Raigo Ülo Meigo 3 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 3 0 0 0
49 Jäneda SK Stefen Sumla 3 0 0 0
50 Jäneda SK Tarvo Väljas 3 0 0 0
51 SK Saku Fortuna Markus Käpp 5 0 0 0
52 SK Noorus Artjom Demitšev 6 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 6 0 0 0
54 SK Noorus Georg Vorobjov 6 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Mario Linde 6 0 0 0
56 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 6 0 0 0
57 SK Noorus Pavel Berezinski 6 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 6 0 0 0
59 Jäneda SK Rivo Evardi 6 0 0 0
60 Jäneda SK Sten Liiva 6 0 0 0
61 SK Saku Fortuna Steven Martin Suits 6 0 0 0
62 SK Noorus Vladislav Fjodorov 6 0 0 0

U15 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 99 Andreas Õun 4 12 5 17
2 EMÜ SK Simon Georg Mahla 6 11 6 17
3 Paide-Järva SHK Lauri Reinpõld 6 12 2 14
4 Paide-Järva SHK Robin Tarius 6 8 5 13
5 Jõgeva SK Tähe 99 Heino Avi 6 11 1 12
6 EMÜ SK Mark Tihhomirov 4 4 7 11
7 Jõgeva SK Tähe 99 Ermo Narits 6 8 2 10
8 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 6 6 4 10
9 Jõgeva SK Tähe 99 Lauri-Robert Indus 6 5 5 10
10 Jõgeva SK Tähe 99 Nikita-Aleksander Heinonen 6 3 6 9
11 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 6 5 2 7
12 EMÜ SK Laura Heinoja 6 3 3 6
13 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 6 3 2 5
14 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 6 2 3 5
15 EMÜ SK Jakob Poom 6 2 3 5
16 Tamsalu/Valga Vladimir Kratško 4 1 3 4
17 EMÜ SK Robin Vahi 6 4 0 4
18 EMÜ SK Simmo Silm 6 3 1 4
19 Tamsalu/Valga Kert Arviste 6 2 2 4
20 Jõgeva SK Tähe 99 Aleks Deinekin 6 2 1 3
21 Jõgeva SK Tähe 99 Asso Kõuts 6 2 1 3
22 Jõgeva SK Tähe 99 Tauri Voolaid 6 1 2 3
23 Jõgeva SK Tähe 99 Steven Vend 6 0 3 3
24 Jõgeva SK Tähe 99 Tanel Tammik 4 0 2 2
25 Tamsalu/Valga Ats Niitov 6 1 1 2
26 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 6 1 1 2
27 Tamsalu/Valga Renee Põldmaa 6 1 1 2
28 EMÜ SK Sander Mägi 6 1 1 2
29 Jõgeva SK Tähe 99 Timo Kotkas 6 1 1 2
30 EMÜ SK Maarten Nöps 6 0 2 2
31 Jõgeva SK Tähe 99 Rene-Hendrik Sirkas 6 0 2 2
32 Tamsalu/Valga Indrek Matšihin 2 1 0 1
33 Tamsalu/Valga Max Robin Jaansoo 2 1 0 1
34 Tamsalu/Valga Saamuel Saaremets 2 1 0 1
35 Jõgeva SK Tähe 99 Kristo Voitk 2 0 1 1
36 Jõgeva SK Tähe 99 Karl Kalm 5 0 1 1
37 Paide-Järva SHK Guido Schilf 6 1 0 1
38 Tamsalu/Valga Sergei Kunder 6 1 0 1
39 Paide-Järva SHK Arlis Arold 6 0 1 1
40 Jõgeva SK Tähe 99 Karl Kastan 6 0 1 1
41 EMÜ SK Maikel Mägi 6 0 1 1
42 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
43 EMÜ SK Dima Kuznetsov 0 0 0 0
44 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
45 Tamsalu/Valga Henry Järv 0 0 0 0
46 Tamsalu/Valga Karl Lillipuu 0 0 0 0
47 Tamsalu/Valga Kerdo Vainer 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe 99 Marcus Saksing 0 0 0 0
49 Tamsalu/Valga Mark Jakobson 0 0 0 0
50 EMÜ SK Morgan Tabas 0 0 0 0
51 EMÜ SK Norman Mikk 0 0 0 0
52 EMÜ SK Patrick Kudak 0 0 0 0
53 Tamsalu/Valga Raul-Erik Laur 0 0 0 0
54 Tamsalu/Valga Reio Põldmaa 0 0 0 0
55 EMÜ SK Timo Kaasik 0 0 0 0
56 Tamsalu/Valga Heiko Lige 2 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe 99 Ivari Kalme 2 0 0 0
58 Paide-Järva SHK Ken Järve 2 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe 99 Markus Allingu 2 0 0 0
60 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 2 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe 99 Raikki Luik 2 0 0 0
62 EMÜ SK Roomet Tann 2 0 0 0
63 Tamsalu/Valga Simon Tensing 2 0 0 0
64 Tamsalu/Valga Sten Ojamäe 2 0 0 0
65 Paide-Järva SHK Sten Perillus 2 0 0 0
66 EMÜ SK Steve Nõu 2 0 0 0
67 EMÜ SK Alex Sults 4 0 0 0
68 Tamsalu/Valga Daniils Petrov 4 0 0 0
69 Tamsalu/Valga Denis Ženžarov 4 0 0 0
70 EMÜ SK Karl Martin Mäe 4 0 0 0
71 EMÜ SK Klaid-Kristen Nöps 4 0 0 0
72 Tamsalu/Valga Markkus Leinola 4 0 0 0
73 Tamsalu/Valga Oliver Vanamets 4 0 0 0
74 EMÜ SK Sander Reemets 4 0 0 0
75 Tamsalu/Valga Sander Villmann 4 0 0 0
76 Tamsalu/Valga Arseni Krasilnikov 5 0 0 0
77 Paide-Järva SHK Reigert Meerbach 5 0 0 0
78 Tamsalu/Valga Taavi Koppel 5 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe 99 Alex Guske 6 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe 99 Andre Laurimäe 6 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe 99 Felix Ranne 6 0 0 0
82 Tamsalu/Valga Kenno Hõppõ 6 0 0 0
83 Paide-Järva SHK Ragnar Põldpüü 6 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe 99 Rene Lokk 6 0 0 0

U15 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jäneda SKEinarLest75282589,3
2. Jäneda SKAnttiOlesk30201680,0
3. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2180513976,5
4. Jäneda SKDanielTomik75322475,0
5. SK NoorusVladislavFjodorov1801419366,0
6. SK Saku FortunaFränkBaranov90976162,9
7. SK Saku FortunaSteven MartinSuits90724156,9

U15 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 99Rene-HendrikSirkas68201995,0
2. EMÜ SKSanderReemets D120433479,1
3. Jõgeva SK Tähe 99KarlKalm D102493877,6
4. EMÜ SKKeneth-HenarKlement55322475,0
5. EMÜ SKKlaid-KristenNöps54375,0
6. Paide-Järva SHKRagnarPõldpüü180936772,0
7. Tamsalu/ValgaOliverVanamets1201309170,0
8. Tamsalu/ValgaSanderVillmann45452453,3
9. Tamsalu/ValgaArseniKrasilnikov1511545,5
10. Jõgeva SK Tähe 99RaikkiLuik10000,0

U15 A - karikavõistlused

Tähe 99JänedaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 992 - 12-131
Jäneda SK1 - 21-202

U15 B - karikavõistlused

SpartaEMÜNoorusSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm10 - 216 - 126-361
EMÜ SK2 - 1014 - 116-1132
SK Noorus1 - 161 - 142-3003

 

Jõgeva SK Tähe 99   
 Jõgeva SK Tähe 99  
EMÜ SK3-0  
Sparta Team Automaailm Jõgeva SK Tähe 99 
 Sparta Team Automaailm5-4 LA 
Jäneda SK2-0  
Jõgeva SK Tähe 99  
Sparta Team Automaailm  
Jäneda SK  
EMÜ SK  
SK Noorus  
  
  
  
  

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 4 8 11 19
2 Sparta Team Automaailm Egert Unga 4 11 6 17
3 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 4 6 6 12
4 EMÜ SK Simon Georg Mahla 3 7 3 10
5 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 4 5 2 7
6 Jõgeva SK Tähe 99 Karl Kastan 3 1 4 5
7 EMÜ SK Jakob Poom 3 3 1 4
8 EMÜ SK Simmo Silm 3 0 4 4
9 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 3 2 1 3
10 Sparta Team Automaailm German Balasov 4 0 3 3
11 Jõgeva SK Tähe 99 Andreas Õun 2 2 0 2
12 Jõgeva SK Tähe 99 Asso Kõuts 3 2 0 2
13 Jõgeva SK Tähe 99 Lauri-Robert Indus 3 1 1 2
14 EMÜ SK Maikel Mägi 3 1 1 2
15 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 4 2 0 2
16 SK Noorus Artjom Kuzminov 2 1 0 1
17 Jäneda SK Johannes Vooglaid 2 1 0 1
18 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 2 1 0 1
19 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 2 0 1 1
20 SK Noorus Jegor Kulikov 2 0 1 1
21 Jäneda SK Kermo Uue 2 0 1 1
22 Jõgeva SK Tähe 99 Alex Guske 3 1 0 1
23 Jõgeva SK Tähe 99 Ermo Narits 3 1 0 1
24 Jõgeva SK Tähe 99 Felix Ranne 3 1 0 1
25 Jõgeva SK Tähe 99 Heino Avi 3 1 0 1
26 EMÜ SK Laura Heinoja 3 1 0 1
27 EMÜ SK Sander Mägi 3 1 0 1
28 EMÜ SK Karl Martin Mäe 3 0 1 1
29 Jõgeva SK Tähe 99 Tauri Voolaid 3 0 1 1
30 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 4 0 1 1
31 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 4 0 1 1
32 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe 99 Aleks Deinekin 0 0 0 0
34 SK Noorus Aleksandr Raado 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe 99 Andre Laurimäe 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Andre Linde 0 0 0 0
37 SK Noorus Artjom Nikitin 0 0 0 0
38 Jäneda SK Daniel Tomik 0 0 0 0
39 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
40 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
41 SK Noorus Danila Gusev 0 0 0 0
42 SK Noorus Deniz Levašov 0 0 0 0
43 EMÜ SK Dima Kuznetsov 0 0 0 0
44 Jäneda SK Egert Lepiksaar 0 0 0 0
45 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
46 SK Noorus Georg Vorobjov 0 0 0 0
47 Jäneda SK Gregor Pent 0 0 0 0
48 SK Noorus Igor Tegelmann 0 0 0 0
49 SK Noorus Ilja Vetrennikov 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe 99 Ivari Kalme 0 0 0 0
51 SK Noorus Jerofei Fomenko 0 0 0 0
52 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe 99 Marcus Saksing 0 0 0 0
55 Jäneda SK Mark Aleksejev 0 0 0 0
56 EMÜ SK Mark Tihhomirov 0 0 0 0
57 EMÜ SK Morgan Tabas 0 0 0 0
58 SK Noorus Nikita Zadov (Duubel) 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe 99 Nikita-Aleksander Heinonen 0 0 0 0
60 EMÜ SK Norman Mikk 0 0 0 0
61 EMÜ SK Patrick Kudak 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Raigo Ülo Meigo 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe 99 Raikki Luik 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe 99 Rene-Hendrik Sirkas 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 0 0 0 0
68 SK Noorus Robert Ossipov 0 0 0 0
69 EMÜ SK Roomet Tann 0 0 0 0
70 EMÜ SK Sander Reemets 0 0 0 0
71 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Siim-Edvard Sinimeri 0 0 0 0
73 Jäneda SK Stefen Sumla 0 0 0 0
74 EMÜ SK Steve Nõu 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe 99 Tanel Tammik 0 0 0 0
76 SK Noorus Alan Solontšuk 2 0 0 0
77 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 2 0 0 0
78 Jäneda SK Antti Olesk 2 0 0 0
79 SK Noorus Artjom Demitšev 2 0 0 0
80 Jäneda SK Einar Lest 2 0 0 0
81 Jäneda SK Lauri Ries 2 0 0 0
82 Jäneda SK Mikk Mäekivi 2 0 0 0
83 SK Noorus Pavel Berezinski 2 0 0 0
84 Jäneda SK Rainis Kiili 2 0 0 0
85 Jäneda SK Rando Timusk 2 0 0 0
86 Jäneda SK Rivo Evardi 2 0 0 0
87 Jäneda SK Sten Liiva 2 0 0 0
88 Jäneda SK Tarvo Väljas 2 0 0 0
89 SK Noorus Vladislav Fjodorov 2 0 0 0
90 EMÜ SK Alex Sults 3 0 0 0
91 EMÜ SK Christopher Krutõh 3 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe 99 Karl Kalm 3 0 0 0
93 EMÜ SK Klaid-Kristen Nöps 3 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe 99 Kristo Voitk 3 0 0 0
95 EMÜ SK Maarten Nöps 3 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe 99 Markus Allingu 3 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe 99 Rene Lokk 3 0 0 0
98 EMÜ SK Robin Vahi 3 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe 99 Steven Vend 3 0 0 0
100 EMÜ SK Timo Kaasik 3 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe 99 Timo Kotkas 3 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 4 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Mario Linde 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jäneda SKEinarLest60353188,6
2. Jõgeva SK Tähe 99KarlKalm D90413687,8
3. EMÜ SKChristopherKrutõh D60352880,0
4. Sparta Team AutomaailmStenverSavi D120322475,0
5. SK NoorusVladislavFjodorov60683855,9
6. EMÜ SKKlaid-KristenNöps3015853,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |