U15 - põhjagrupp

Jäneda SK   
 Paide-Järva SHK  
Paide-Järva SHK1-0  
EMÜ SK Paide-Järva SHK 
 EMÜ SK1-0 
SK Saku Fortuna11-1  
Jõgeva SK Selver/Tähe 97  Jõgeva SK Selver/Tähe 97
 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 3-2
Tamsalu EBE7-3  
Sparta Spordiselts Jõgeva SK Selver/Tähe 97 
 Sparta Spordiselts5-1 
Valga SHK4-1  
 EMÜ SK   
3-4. koht EMÜ SK  
 Sparta Spordiselts2-1  
 Jäneda SK   
5-6. koht Jäneda SK  
 Tamsalu EBE11-3  
1. kohtJõgeva SK Selver/Tähe 97  
2. kohtPaide-Järva SHK  
3. kohtEMÜ SK  
4. kohtSparta Spordiselts  
5. kohtJäneda SK  
6. kohtTamsalu EBE  
7-8. kohtValga SHK  
7-8. kohtSK Saku Fortuna  
9. kohtViljandi SHK  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Andreas Õun 3 10 0 10
2 EMÜ SK Simon Mahla 3 7 0 7
3 Jäneda SK Johannes Jürisson 2 4 2 6
4 Jäneda SK Kermo Uue 2 4 2 6
5 Tamsalu EBE Kardo Malva 2 3 2 5
6 Jäneda SK Illimar Hein 2 2 3 5
7 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Tarvo Kivisilla 3 0 5 5
8 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Meigo Soolepp 3 2 2 4
9 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Lauri-Robert Indus 3 1 3 4
10 Tamsalu EBE Vadim Aleknavitjus 2 1 2 3
11 Sparta Spordiselts Egert Unga 3 3 0 3
12 EMÜ SK Egert Roio 3 2 1 3
13 EMÜ SK Karl-Erik Kruusmaa 3 2 1 3
14 Sparta Spordiselts Gerdo Unga 3 1 2 3
15 Jäneda SK Henrik Kurganov 2 1 1 2
16 Sparta Spordiselts Andrei Polovnikov 3 2 0 2
17 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Mathias Einamann 3 2 0 2
18 EMÜ SK Kermo Toots 3 1 1 2
19 Paide-Järva SHK Marion Luuk 3 1 1 2
20 EMÜ SK Rando Ernits 3 1 1 2
21 EMÜ SK Brait-Kevin Raudsepp 3 0 2 2
22 Valga SHK Henri Karja 1 1 0 1
23 SK Saku Fortuna Karl Liiv 1 1 0 1
24 SK Saku Fortuna Raadik Steven 1 0 1 1
25 Valga SHK Remo Kupits 1 0 1 1
26 Tamsalu EBE Kert Arviste 2 1 0 1
27 Tamsalu EBE Sten Kalev 2 1 0 1
28 Jäneda SK Joosep Perandi 2 0 1 1
29 Paide-Järva SHK Lauri Reinpõld 3 1 0 1
30 Paide-Järva SHK Remo Such 3 1 0 1
31 Paide-Järva SHK Robin Mölder 3 1 0 1
32 EMÜ SK Edith Pärnik 3 0 1 1
33 Sparta Spordiselts Kaarel Krutob 3 0 1 1
34 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Kristjan Pint 3 0 1 1
35 Paide-Järva SHK Robin Tarius 3 0 1 1
36 Paide-Järva SHK Sander Press 3 0 1 1
37 Sparta Spordiselts Sten Ritson 3 0 1 1
38 Valga SHK Alex Tiri 0 0 0 0
39 Sparta Spordiselts Andre Linde 0 0 0 0
40 Sparta Spordiselts Andre Sammelselg 0 0 0 0
41 Sparta Spordiselts Andrus Kato 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Asso Kõuts 0 0 0 0
43 EMÜ SK Bertram Sargla 0 0 0 0
44 Paide-Järva SHK Birgit Suurorg 0 0 0 0
45 EMÜ SK Cris-Robin Lillmaa 0 0 0 0
46 Viljandi SHK EGERT ADRAT 0 0 0 0
47 Paide-Järva SHK Egon Keerles 0 0 0 0
48 Tamsalu EBE Elnor Halilov 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Ermo Narits 0 0 0 0
50 Tamsalu EBE Ignat Filippov 0 0 0 0
51 Viljandi SHK INDREK MALTŠIHIN 0 0 0 0
52 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 0 0 0 0
53 Paide-Järva SHK Kaimo Paas 0 0 0 0
54 EMÜ SK Karel Kenn 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Karl Kalm 0 0 0 0
56 Viljandi SHK KARL LILLIPUU 0 0 0 0
57 EMÜ SK Karl Pree 0 0 0 0
58 Viljandi SHK Karl Pärn 0 0 0 0
59 Viljandi SHK KEITH-ROLAND LEPIK 0 0 0 0
60 EMÜ SK Kevin Jõgi 0 0 0 0
61 Viljandi SHK KEVIN KÕRGE 0 0 0 0
62 EMÜ SK Kristin Penu 0 0 0 0
63 Jäneda SK Lauri Ries 0 0 0 0
64 SK Saku Fortuna Madis Peterson 0 0 0 0
65 EMÜ SK Madis Reemann 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Marcus Saksing 0 0 0 0
67 Jäneda SK Mark Aleksejev 0 0 0 0
68 Viljandi SHK MARK JAKOBSON 0 0 0 0
69 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 0 0 0 0
70 Viljandi SHK MAX ROBIN JAANSOO 0 0 0 0
71 EMÜ SK Mihkel Hõlpus 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Mihkel Kajanus 0 0 0 0
73 EMÜ SK Mikk Pehk 0 0 0 0
74 Viljandi SHK MIKK TERAS 0 0 0 0
75 Viljandi SHK OLIVER VANAMETS 0 0 0 0
76 SK Saku Fortuna Paul Bogdanov 0 0 0 0
77 Paide-Järva SHK Raigo Lokotar 0 0 0 0
78 Viljandi SHK RAUL LAUR 0 0 0 0
79 Paide-Järva SHK Reio Kalda 0 0 0 0
80 Viljandi SHK REMI-JOOSEP JÜRGENS 0 0 0 0
81 Tamsalu EBE Ricco-Karol Klemmer 0 0 0 0
82 Sparta Spordiselts Rigmor Vahtramägi 0 0 0 0
83 Valga SHK Robert Derevski 0 0 0 0
84 Tamsalu EBE Sergei Kunder 0 0 0 0
85 Viljandi SHK SIIM LENDER 0 0 0 0
86 Viljandi SHK SIIM SAAR 0 0 0 0
87 Viljandi SHK Silver Pulk 0 0 0 0
88 Sparta Spordiselts Stenver Savi 0 0 0 0
89 Valga SHK Steven Põldve 0 0 0 0
90 SK Saku Fortuna Sven Rosenberg 0 0 0 0
91 Jäneda SK Veli Kask 0 0 0 0
92 Tamsalu EBE Vladimir Kratško 0 0 0 0
93 Valga SHK Aleks Tammela 1 0 0 0
94 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 1 0 0 0
95 SK Saku Fortuna Fränk Baranov 1 0 0 0
96 Valga SHK Henry Järv 1 0 0 0
97 Valga SHK Kermo Küla 1 0 0 0
98 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 1 0 0 0
99 Valga SHK Marek Roman 1 0 0 0
100 SK Saku Fortuna Rainer Nõmmiko 1 0 0 0
101 SK Saku Fortuna Rasmus Nurmetalu 1 0 0 0
102 Valga SHK Rauno Pruli 1 0 0 0
103 SK Saku Fortuna Sebastian Lindfors 1 0 0 0
104 Valga SHK Simm Paap 1 0 0 0
105 Valga SHK Sten Ojamäe 1 0 0 0
106 Jäneda SK Anti Olesk 2 0 0 0
107 Jäneda SK Einar Lest 2 0 0 0
108 Jäneda SK Gregor Pent 2 0 0 0
109 Jäneda SK Jaagup Aitsar 2 0 0 0
110 Jäneda SK Johannes Vooglaid 2 0 0 0
111 Tamsalu EBE Karl Varusk 2 0 0 0
112 Jäneda SK Kaur Lillevälja 2 0 0 0
113 Tamsalu EBE Mairo Mälk 2 0 0 0
114 Tamsalu EBE Martin Himma 2 0 0 0
115 Jäneda SK Rando Timusk 2 0 0 0
116 Sparta Spordiselts Aarto Pihlapuu 3 0 0 0
117 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 3 0 0 0
118 EMÜ SK Allan Espenberg 3 0 0 0
119 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Andre Laurimäe 3 0 0 0
120 Paide-Järva SHK Arno Kiik 3 0 0 0
121 Sparta Spordiselts Carl Robert Borodin 3 0 0 0
122 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Erki Ant 3 0 0 0
123 Sparta Spordiselts Ermo Jõgi 3 0 0 0
124 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Heino Avi 3 0 0 0
125 Sparta Spordiselts Henri Hallismaa 3 0 0 0
126 EMÜ SK Jakob Poom 3 0 0 0
127 Paide-Järva SHK Janno Kivimurd 3 0 0 0
128 Sparta Spordiselts Jarl Gustsin 3 0 0 0
129 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Karl Kastan 3 0 0 0
130 Sparta Spordiselts Kaspar Pikk 3 0 0 0
131 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 3 0 0 0
132 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Kevin Tamm 3 0 0 0
133 Sparta Spordiselts Kristen Kurval 3 0 0 0
134 Paide-Järva SHK Kristo Mikk 3 0 0 0
135 Paide-Järva SHK Max Kurg 3 0 0 0
136 Sparta Spordiselts Morten Talviste 3 0 0 0
137 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Nikita-Aleksander Šnurov 3 0 0 0
138 Paide-Järva SHK Ott Sulbi 3 0 0 0
139 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Raido Randoja 3 0 0 0
140 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Rain Hõim 3 0 0 0
141 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Rene Hõim 3 0 0 0
142 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Rene-Hendrik Sirkas 3 0 0 0
143 Sparta Spordiselts Renek-Ken Külvi 3 0 0 0
144 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Steven Vend 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Paide-Järva SHKOttSulbi95504794,0
2. EMÜ SKKeneth-HenarKlement95292689,7
3. Jõgeva SK Selver/Tähe 97KevinTamm90403485,0
4. Jäneda SKEinarLest60242083,3
5. Sparta SpordiseltsKristenKurval90352777,1
6. Valga SHKRaunoPruli30141071,4
7. Tamsalu EBEKarlVarusk60361850,0

U15 - põhjagrupp

SpartaJänedaTamsaluSakuSuhePunkteKoht
Sparta Spordiselts2 - 1
6 - 5
10 - 3
6 - 1
12 - 0
12 - 1
48-11181
Jäneda SK1 - 2
5 - 6
8 - 3
12 - 2
6 - 1
12 - 0
44-14122
Tamsalu EBE3 - 10
1 - 6
3 - 8
2 - 12
12 - 3
7 - 0
28-3963
SK Saku Fortuna0 - 12
1 - 12
1 - 6
0 - 12
3 - 12
0 - 7
5-6104

U15 - lõunagrupp

EMÜTähe 97Paide-JärvaValgaViljandiSuhePunkteKoht
EMÜ SK1 - 4
3 - 2
4 - 3
3 - 2
4 - 2
3 - 1
12 - 0
5 - 2
35-16201
Jõgeva SK Selver/Tähe 974 - 1
2 - 3
5 - 1
5 - 6
5 - 3
4 - 3
12 - 0
12 - 0
49-17182
Paide-Järva SHK3 - 4
2 - 3
1 - 5
6 - 5
7 - 3
4 - 2
7 - 1
7 - 4
37-27163
Valga SHK2 - 4
1 - 3
3 - 5
3 - 4
3 - 7
2 - 4
9 - 2
2 - 1
25-3064
Viljandi SHK0 - 12
2 - 5
0 - 12
0 - 12
1 - 7
4 - 7
2 - 9
1 - 2
10-6605

U15 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Spordiselts66000048 - 1118
Jäneda SK64020044 - 1412
Tamsalu EBE62040028 - 396
SK Saku Fortuna6006005 - 610

U15 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK86110035 - 1620
Jõgeva SK Selver/Tähe 9786020049 - 1718
Paide-Järva SHK85021037 - 2716
Valga SHK82060025 - 306
Viljandi SHK80080010 - 660

U15 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jäneda SK Johannes Jürisson 6 19 4 23
2 Tamsalu EBE Kert Arviste 6 12 4 16
3 Sparta Spordiselts Sten Ritson 6 9 6 15
4 Sparta Spordiselts Jarl Gustsin 6 6 8 14
5 Sparta Spordiselts Gerdo Unga 6 11 2 13
6 Tamsalu EBE Vadim Aleknavitjus 6 7 5 12
7 Jäneda SK Kermo Uue 6 6 6 12
8 Tamsalu EBE Kardo Malva 6 4 8 12
9 Jäneda SK Henrik Kurganov 6 6 5 11
10 Sparta Spordiselts Egert Unga 5 5 4 9
11 Sparta Spordiselts Morten Talviste 6 7 2 9
12 Sparta Spordiselts Andrei Polovnikov 6 4 4 8
13 Jäneda SK Illimar Hein 6 2 5 7
14 Tamsalu EBE Martin Himma 5 5 1 6
15 Jäneda SK Rando Timusk 6 4 2 6
16 Sparta Spordiselts Andre Sammelselg 5 1 3 4
17 Jäneda SK Kaur Lillevälja 6 2 2 4
18 Sparta Spordiselts Ermo Jõgi 2 3 0 3
19 Jäneda SK Gregor Pent 3 3 0 3
20 SK Saku Fortuna Rainer Nõmmiko 6 3 0 3
21 Sparta Spordiselts Renek-Ken Külvi 6 0 3 3
22 Tamsalu EBE Vladimir Kratško 6 0 3 3
23 Jäneda SK Johannes Vooglaid 5 2 0 2
24 Sparta Spordiselts Kaarel Krutob 5 2 0 2
25 Sparta Spordiselts Henri Hallismaa 5 0 2 2
26 Jäneda SK Lauri Ries 5 0 2 2
27 Tamsalu EBE Mairo Mälk 6 0 2 2
28 Sparta Spordiselts Andrus Kato 2 0 1 1
29 SK Saku Fortuna Madis Peterson 3 1 0 1
30 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 3 0 1 1
31 Sparta Spordiselts Kaspar Pikk 5 0 1 1
32 SK Saku Fortuna Karl Liiv 6 1 0 1
33 Jäneda SK Jaagup Aitsar 6 0 1 1
34 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 6 0 1 1
35 SK Saku Fortuna Paul Bogdanov 6 0 1 1
36 Sparta Spordiselts Andre Linde 1 0 0 0
37 Sparta Spordiselts Rigmor Vahtramägi 1 0 0 0
38 Sparta Spordiselts Stenver Savi 1 0 0 0
39 Tamsalu EBE Elnor Halilov 2 0 0 0
40 SK Saku Fortuna Raadik Steven 2 0 0 0
41 Tamsalu EBE Sergei Kunder 2 0 0 0
42 Jäneda SK Anti Olesk 3 0 0 0
43 SK Saku Fortuna Sven Rosenberg 3 0 0 0
44 Jäneda SK Veli Kask 3 0 0 0
45 Sparta Spordiselts Carl Robert Borodin 5 0 0 0
46 Tamsalu EBE Ignat Filippov 5 0 0 0
47 SK Saku Fortuna Sebastian Lindfors 5 0 0 0
48 Sparta Spordiselts Aarto Pihlapuu 6 0 0 0
49 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 6 0 0 0
50 Jäneda SK Einar Lest 6 0 0 0
51 SK Saku Fortuna Fränk Baranov 6 0 0 0
52 Jäneda SK Joosep Perandi 6 0 0 0
53 Tamsalu EBE Karl Varusk 6 0 0 0
54 Sparta Spordiselts Kristen Kurval 6 0 0 0
55 Jäneda SK Mark Aleksejev 6 0 0 0
56 SK Saku Fortuna Rasmus Nurmetalu 6 0 0 0
57 Tamsalu EBE Ricco-Karol Klemmer 6 0 0 0
58 Tamsalu EBE Sten Kalev 6 0 0 0

U15 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Tarvo Kivisilla 6 15 4 19
2 EMÜ SK Rando Ernits 8 10 9 19
3 Valga SHK Remo Kupits 8 16 2 18
4 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Mathias Einamann 8 11 7 18
5 EMÜ SK Brait-Kevin Raudsepp 8 6 7 13
6 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Andreas Õun 8 8 4 12
7 Paide-Järva SHK Remo Such 6 8 2 10
8 Paide-Järva SHK Lauri Reinpõld 8 5 4 9
9 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Meigo Soolepp 8 5 4 9
10 Paide-Järva SHK Robin Tarius 6 6 2 8
11 EMÜ SK Kermo Toots 8 6 2 8
12 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Kristjan Pint 8 3 4 7
13 Paide-Järva SHK Sander Press 8 0 7 7
14 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 4 3 3 6
15 Paide-Järva SHK Marion Luuk 6 3 3 6
16 Viljandi SHK EGERT ADRAT 8 5 0 5
17 Viljandi SHK MIKK TERAS 8 3 2 5
18 EMÜ SK Karl-Erik Kruusmaa 8 2 3 5
19 Valga SHK Steven Põldve 8 2 3 5
20 Valga SHK Kermo Küla 8 1 4 5
21 Paide-Järva SHK Robin Mölder 6 4 0 4
22 Valga SHK Aleks Tammela 6 3 1 4
23 EMÜ SK Simon Mahla 7 3 1 4
24 EMÜ SK Edith Pärnik 8 3 1 4
25 Paide-Järva SHK Max Kurg 8 3 1 4
26 Valga SHK Henri Karja 8 2 2 4
27 Paide-Järva SHK Kristo Mikk 8 2 2 4
28 EMÜ SK Kevin Jõgi 6 3 0 3
29 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Nikita-Aleksander Šnurov 7 2 1 3
30 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Rain Hõim 8 2 1 3
31 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Lauri-Robert Indus 8 1 2 3
32 Viljandi SHK Karl Pärn 2 1 1 2
33 EMÜ SK Karl Pree 2 0 2 2
34 EMÜ SK Kristin Penu 4 0 2 2
35 EMÜ SK Madis Reemann 6 2 0 2
36 Paide-Järva SHK Raigo Lokotar 6 2 0 2
37 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Heino Avi 7 1 1 2
38 Viljandi SHK KEVIN KÕRGE 8 1 1 2
39 Paide-Järva SHK Egon Keerles 2 1 0 1
40 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Ermo Narits 4 0 1 1
41 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Rene Hõim 6 1 0 1
42 Valga SHK Sten Ojamäe 8 1 0 1
43 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Erki Ant 8 0 1 1
44 EMÜ SK Jakob Poom 8 0 1 1
45 Paide-Järva SHK Janno Kivimurd 8 0 1 1
46 Viljandi SHK KEITH-ROLAND LEPIK 8 0 1 1
47 Viljandi SHK MARK JAKOBSON 8 0 1 1
48 Valga SHK Rauno Pruli 8 0 1 1
49 EMÜ SK Cris-Robin Lillmaa 0 0 0 0
50 EMÜ SK Egert Roio 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Marcus Saksing 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Asso Kõuts 1 0 0 0
53 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Mihkel Kajanus 1 0 0 0
54 Viljandi SHK SIIM SAAR 1 0 0 0
55 Valga SHK Alex Tiri 2 0 0 0
56 EMÜ SK Allan Espenberg 2 0 0 0
57 EMÜ SK Bertram Sargla 2 0 0 0
58 Paide-Järva SHK Birgit Suurorg 2 0 0 0
59 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 2 0 0 0
60 Paide-Järva SHK Kaimo Paas 2 0 0 0
61 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Karl Kalm 2 0 0 0
62 EMÜ SK Mihkel Hõlpus 2 0 0 0
63 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Rene-Hendrik Sirkas 2 0 0 0
64 Valga SHK Robert Derevski 3 0 0 0
65 Viljandi SHK Silver Pulk 3 0 0 0
66 Valga SHK Henry Järv 4 0 0 0
67 EMÜ SK Karel Kenn 4 0 0 0
68 Valga SHK Marek Roman 4 0 0 0
69 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Raido Randoja 4 0 0 0
70 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Karl Kastan 5 0 0 0
71 Paide-Järva SHK Arno Kiik 6 0 0 0
72 EMÜ SK Mikk Pehk 6 0 0 0
73 Viljandi SHK RAUL LAUR 6 0 0 0
74 Viljandi SHK REMI-JOOSEP JÜRGENS 6 0 0 0
75 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Andre Laurimäe 8 0 0 0
76 Viljandi SHK INDREK MALTŠIHIN 8 0 0 0
77 Viljandi SHK KARL LILLIPUU 8 0 0 0
78 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 8 0 0 0
79 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Kevin Tamm 8 0 0 0
80 Viljandi SHK MAX ROBIN JAANSOO 8 0 0 0
81 Viljandi SHK OLIVER VANAMETS 8 0 0 0
82 Paide-Järva SHK Ott Sulbi 8 0 0 0
83 Paide-Järva SHK Reio Kalda 8 0 0 0
84 Viljandi SHK SIIM LENDER 8 0 0 0
85 Valga SHK Simm Paap 8 0 0 0
86 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Steven Vend 8 0 0 0

U15 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta SpordiseltsKristenKurval179604981,7
2. Jäneda SKEinarLest117413278,1
3. Jäneda SKVeliKask60201575,0
4. Tamsalu EBEKarlVarusk167976466,0
5. SK Saku FortunaSebastianLindfors89704057,1
6. Tamsalu EBEElnorHalilov1310440,0

U15 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Paide-Järva SHKBirgitSuurorg1544100,0
2. Jõgeva SK Selver/Tähe 97KevinTamm233907583,3
3. EMÜ SKKeneth-HenarKlement239887281,8
4. Paide-Järva SHKOttSulbi1501038380,6
5. Valga SHKRaunoPruli24013410477,6
6. Paide-Järva SHKReioKalda60211571,4
7. Viljandi SHKSilverPulk30201470,0
8. Viljandi SHKOliverVanamets2091539360,8
9. Jõgeva SK Selver/Tähe 97KarlKalm D75360,0
10. Paide-Järva SHKArnoKiik152150,0

U15 A - karikavõistlused

Tähe 97TamsaluViljandiSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Selver/Tähe 9714 - 211 - 125-361
Tamsalu EBE2 - 146 - 08-1432
Viljandi SHK1 - 110 - 61-1703

U15 B - karikavõistlused

Paide-JärvaJänedaSakuSuhePunkteKoht
Paide-Järva SHK4 - 38 - 012-361
Jäneda SK3 - 49 - 212-632
SK Saku Fortuna0 - 82 - 92-1703

U15 C - karikavõistlused

SpartaEMÜValgaSuhePunkteKoht
Sparta Spordiselts2 - 24 - 06-261
EMÜ SK2 - 210 - 112-332
Valga SHK0 - 41 - 101-1403

 

Jõgeva SK Selver/Tähe 97   
 Jõgeva SK Selver/Tähe 97  
Sparta Spordiselts3-2 (kl)  
Paide-Järva SHK Jõgeva SK Selver/Tähe 97 
 EMÜ SK11-0 
EMÜ SK6-1  
1. kohtJõgeva SK Selver/Tähe 97  
2. kohtEMÜ SK  
3-4. kohtSparta Spordiselts  
3-4. kohtPaide-Järva SHK  
5-6. kohtTamsalu EBE  
5-6. kohtJäneda SK  
7-9. kohtViljandi SHK  
7-9. kohtSK Saku Fortuna  
7-9. kohtValga SHK  

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Andreas Õun 4 8 4 12
2 EMÜ SK Rando Ernits 4 5 7 12
3 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Nikita-Aleksander Šnurov 4 3 8 11
4 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Tarvo Kivisilla 4 7 3 10
5 EMÜ SK Simon Mahla 4 6 3 9
6 Jäneda SK Kermo Uue 2 3 5 8
7 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Ermo Narits 4 7 1 8
8 Jäneda SK Johannes Jürisson 2 6 1 7
9 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Mathias Einamann 4 5 1 6
10 EMÜ SK Karl-Erik Kruusmaa 4 3 3 6
11 Tamsalu EBE Vadim Aleknavitjus 2 4 1 5
12 Paide-Järva SHK Lauri Reinpõld 3 5 0 5
13 Tamsalu EBE Kert Arviste 2 3 1 4
14 Paide-Järva SHK Robin Mölder 3 3 1 4
15 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Lauri-Robert Indus 4 1 3 4
16 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 3 2 1 3
17 Paide-Järva SHK Robin Tarius 3 2 1 3
18 Sparta Spordiselts Ermo Jõgi 3 1 2 3
19 Paide-Järva SHK Remo Such 3 0 3 3
20 EMÜ SK Kristin Penu 4 3 0 3
21 EMÜ SK Kermo Toots 4 1 2 3
22 Tamsalu EBE Martin Himma 2 0 2 2
23 Sparta Spordiselts Jarl Gustsin 3 2 0 2
24 Sparta Spordiselts Sten Ritson 3 2 0 2
25 Sparta Spordiselts Carl Robert Borodin 3 1 1 2
26 Sparta Spordiselts Kaarel Krutob 3 1 1 2
27 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Heino Avi 4 2 0 2
28 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Meigo Soolepp 4 2 0 2
29 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Rene Hõim 4 2 0 2
30 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Rain Hõim 4 1 1 2
31 Jäneda SK Gregor Pent 2 1 0 1
32 Jäneda SK Joosep Perandi 2 1 0 1
33 Viljandi SHK KEVIN KÕRGE 2 1 0 1
34 SK Saku Fortuna Rainer Nõmmiko 2 1 0 1
35 Valga SHK Steven Põldve 2 1 0 1
36 Jäneda SK Anti Olesk 2 0 1 1
37 Sparta Spordiselts Aarto Pihlapuu 3 1 0 1
38 Paide-Järva SHK Marion Luuk 3 1 0 1
39 Sparta Spordiselts Egert Unga 3 0 1 1
40 Sparta Spordiselts Gerdo Unga 3 0 1 1
41 Paide-Järva SHK Max Kurg 3 0 1 1
42 Sparta Spordiselts Morten Talviste 3 0 1 1
43 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Andre Laurimäe 4 1 0 1
44 EMÜ SK Jakob Poom 4 0 1 1
45 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Steven Vend 4 0 1 1
46 Valga SHK Alex Tiri 0 0 0 0
47 Sparta Spordiselts Andre Linde 0 0 0 0
48 Sparta Spordiselts Andre Sammelselg 0 0 0 0
49 Sparta Spordiselts Andrus Kato 0 0 0 0
50 Paide-Järva SHK Arno Kiik 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Asso Kõuts 0 0 0 0
52 EMÜ SK Bertram Sargla 0 0 0 0
53 Paide-Järva SHK Birgit Suurorg 0 0 0 0
54 EMÜ SK Cris-Robin Lillmaa 0 0 0 0
55 EMÜ SK Egert Roio 0 0 0 0
56 Paide-Järva SHK Egon Keerles 0 0 0 0
57 Jäneda SK Einar Lest 0 0 0 0
58 Sparta Spordiselts Henri Hallismaa 0 0 0 0
59 Tamsalu EBE Ignat Filippov 0 0 0 0
60 Jäneda SK Illimar Hein 0 0 0 0
61 Viljandi SHK INDREK MALTŠIHIN 0 0 0 0
62 Paide-Järva SHK Janno Kivimurd 0 0 0 0
63 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 0 0 0 0
64 Paide-Järva SHK Kaimo Paas 0 0 0 0
65 EMÜ SK Karel Kenn 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Karl Kastan 0 0 0 0
67 EMÜ SK Karl Pree 0 0 0 0
68 Tamsalu EBE Karl Varusk 0 0 0 0
69 Sparta Spordiselts Kaspar Pikk 0 0 0 0
70 Valga SHK Kermo Küla 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Kristjan Pint 0 0 0 0
72 SK Saku Fortuna Madis Peterson 0 0 0 0
73 EMÜ SK Madis Reemann 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Marcus Saksing 0 0 0 0
75 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 0 0 0 0
76 EMÜ SK Mihkel Hõlpus 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Mihkel Kajanus 0 0 0 0
78 EMÜ SK Mikk Pehk 0 0 0 0
79 SK Saku Fortuna Raadik Steven 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Raido Randoja 0 0 0 0
81 Paide-Järva SHK Raigo Lokotar 0 0 0 0
82 Jäneda SK Rando Timusk 0 0 0 0
83 SK Saku Fortuna Rasmus Nurmetalu 0 0 0 0
84 Viljandi SHK RAUL LAUR 0 0 0 0
85 Paide-Järva SHK Reio Kalda 0 0 0 0
86 Viljandi SHK REMI-JOOSEP JÜRGENS 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Rene-Hendrik Sirkas 0 0 0 0
88 Sparta Spordiselts Rigmor Vahtramägi 0 0 0 0
89 Valga SHK Robert Derevski 0 0 0 0
90 Paide-Järva SHK Sander Press 0 0 0 0
91 SK Saku Fortuna Sebastian Lindfors 0 0 0 0
92 Tamsalu EBE Sergei Kunder 0 0 0 0
93 Viljandi SHK SIIM LENDER 0 0 0 0
94 Viljandi SHK SIIM SAAR 0 0 0 0
95 Viljandi SHK Silver Pulk 0 0 0 0
96 Tamsalu EBE Sten Kalev 0 0 0 0
97 Valga SHK Sten Ojamäe 0 0 0 0
98 Sparta Spordiselts Stenver Savi 0 0 0 0
99 SK Saku Fortuna Sven Rosenberg 0 0 0 0
100 Jäneda SK Veli Kask 0 0 0 0
101 Tamsalu EBE Vladimir Kratško 0 0 0 0
102 Jäneda SK Lauri Ries 1 0 0 0
103 Valga SHK Aleks Tammela 2 0 0 0
104 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 2 0 0 0
105 Viljandi SHK EGERT ADRAT 2 0 0 0
106 Tamsalu EBE Elnor Halilov 2 0 0 0
107 SK Saku Fortuna Fränk Baranov 2 0 0 0
108 Valga SHK Henri Karja 2 0 0 0
109 Jäneda SK Henrik Kurganov 2 0 0 0
110 Valga SHK Henry Järv 2 0 0 0
111 Jäneda SK Jaagup Aitsar 2 0 0 0
112 Jäneda SK Johannes Vooglaid 2 0 0 0
113 Tamsalu EBE Kardo Malva 2 0 0 0
114 SK Saku Fortuna Karl Liiv 2 0 0 0
115 Viljandi SHK KARL LILLIPUU 2 0 0 0
116 Viljandi SHK Karl Pärn 2 0 0 0
117 Jäneda SK Kaur Lillevälja 2 0 0 0
118 Viljandi SHK KEITH-ROLAND LEPIK 2 0 0 0
119 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 2 0 0 0
120 Tamsalu EBE Mairo Mälk 2 0 0 0
121 Valga SHK Marek Roman 2 0 0 0
122 Jäneda SK Mark Aleksejev 2 0 0 0
123 Viljandi SHK MARK JAKOBSON 2 0 0 0
124 Viljandi SHK MAX ROBIN JAANSOO 2 0 0 0
125 Viljandi SHK MIKK TERAS 2 0 0 0
126 Viljandi SHK OLIVER VANAMETS 2 0 0 0
127 SK Saku Fortuna Paul Bogdanov 2 0 0 0
128 Valga SHK Rauno Pruli 2 0 0 0
129 Valga SHK Remo Kupits 2 0 0 0
130 Tamsalu EBE Ricco-Karol Klemmer 2 0 0 0
131 Valga SHK Simm Paap 2 0 0 0
132 Sparta Spordiselts Andrei Polovnikov 3 0 0 0
133 Sparta Spordiselts Kristen Kurval 3 0 0 0
134 Paide-Järva SHK Kristo Mikk 3 0 0 0
135 Paide-Järva SHK Ott Sulbi 3 0 0 0
136 Sparta Spordiselts Renek-Ken Külvi 3 0 0 0
137 EMÜ SK Allan Espenberg 4 0 0 0
138 EMÜ SK Brait-Kevin Raudsepp 4 0 0 0
139 EMÜ SK Edith Pärnik 4 0 0 0
140 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Erki Ant 4 0 0 0
141 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Karl Kalm 4 0 0 0
142 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 4 0 0 0
143 EMÜ SK Kevin Jõgi 4 0 0 0
144 Jõgeva SK Selver/Tähe 97 Kevin Tamm 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Selver/Tähe 97KarlKalm D43111090,9
2. Sparta SpordiseltsKristenKurval95443988,6
3. Jõgeva SK Selver/Tähe 97KevinTamm80302686,7
4. EMÜ SKKeneth-HenarKlement105513670,6
5. Paide-Järva SHKOttSulbi75302170,0
6. Valga SHKRaunoPruli45322165,6
7. Jäneda SKMarkAleksejev60161062,5
8. Viljandi SHKOliverVanamets60392359,0
9. Tamsalu EBEElnorHalilov57301653,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |