U13 - põhjagrupp

    
 EMÜ SK  
   
HC Panter HC Panter 
 HC Panter5-2 
Tamsalu EBE / Jäneda SK5-0  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 02  Sparta Team Automaailm
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 5-4
SK Noorus12-3  
  Sparta Team Automaailm 
 Sparta Team Automaailm4-3 LA 
   
 EMÜ SK   
  EMÜ SK  
3. - 4. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 025-3  
 Tamsalu EBE / Jäneda SK   
5. - 6. koht Tamsalu EBE / Jäneda SK  
 SK Noorus5-4 LA  
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtHC Panter  
3. kohtEMÜ SK  
4. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 02  
5. kohtTamsalu EBE / Jäneda SK  
6. kohtSK Noorus  
7. - 8. kohtViskoosa SK  
7. - 8. kohtSHK Tornaado  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Alex Guske 3 4 6 10
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Kristo Voitk 3 5 2 7
3 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson 2 1 5 6
4 Sparta Team Automaailm German Balasov 2 4 1 5
5 HC Panter Pyry Taskila 3 4 1 5
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Romet Hannula 3 3 2 5
7 HC Panter Kevin Reinsalu 3 2 3 5
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Margus Rosin 3 1 4 5
9 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 2 4 0 4
10 EMÜ SK Sander Mägi 2 1 3 4
11 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 2 3 0 3
12 SK Noorus Nikita Zadov 2 3 0 3
13 SK Noorus Daniil Kuznetsov 2 2 1 3
14 Tamsalu EBE / Jäneda SK Markus Lõhmus 2 2 0 2
15 Tamsalu EBE / Jäneda SK Oskar Vikk 2 2 0 2
16 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 2 1 1 2
17 SK Noorus Ilja Volodin 2 1 1 2
18 Tamsalu EBE / Jäneda SK Martin Mõtlik 2 1 1 2
19 HC Panter Ivan Oleinik 3 2 0 2
20 HC Panter Niklas Sildre 3 2 0 2
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Randoja 3 2 0 2
22 HC Panter Savva Azarov 3 2 0 2
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 David Volkov 3 1 1 2
24 HC Panter Onni Taskila 3 0 2 2
25 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 1 0 1
26 SK Noorus Danila Gorbunov 2 1 0 1
27 EMÜ SK Danver Pruuli 2 1 0 1
28 EMÜ SK Aksel Kaasik 2 0 1 1
29 Tamsalu EBE / Jäneda SK Sergei Int 2 0 1 1
30 HC Panter Johannes Tammeorg 3 1 0 1
31 HC Panter Ken-Marten Soo 3 1 0 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Truuts 3 1 0 1
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Siida 3 1 0 1
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlis Kirsimägi 3 0 1 1
35 SHK Tornaado Andero Lepp 0 0 0 0
36 SK Noorus Andrei Stalnov 0 0 0 0
37 SK Noorus Andrei Tralman 0 0 0 0
38 SHK Tornaado Anre Uleksin 0 0 0 0
39 SK Noorus Danila Gusev 0 0 0 0
40 SK Noorus Dmitri Kazin 0 0 0 0
41 Viskoosa SK Eiki Sören Keskla 0 0 0 0
42 Viskoosa SK Erki Kivisilla 0 0 0 0
43 SK Noorus Filipp Saar 0 0 0 0
44 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
45 SK Noorus Gennadi Maslov 0 0 0 0
46 Viskoosa SK Gustav Jaanus 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Henri Laurimäe 0 0 0 0
48 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Herman Merila 0 0 0 0
50 Viskoosa SK Jako Jalakas 0 0 0 0
51 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
52 SHK Tornaado Joel Järv 0 0 0 0
53 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
54 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
55 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
57 EMÜ SK Karl-Joel Lepik 0 0 0 0
58 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
59 EMÜ SK Kevin Leivonen 0 0 0 0
60 SHK Tornaado Kevin Pillesaar 0 0 0 0
61 Viskoosa SK Kristofer Tiik 0 0 0 0
62 Viskoosa SK Kättriin Remmelg 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Leevi Jonsson 0 0 0 0
64 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 0 0 0 0
65 EMÜ SK Lota-Ann Haga 0 0 0 0
66 Tamsalu EBE / Jäneda SK Lota-Ann Haga 0 0 0 0
67 EMÜ SK Marcos Toming 0 0 0 0
68 SHK Tornaado Marcus Zubsberg 0 0 0 0
69 EMÜ SK Marcus Tamm 0 0 0 0
70 SHK Tornaado Marcus Uleksin 0 0 0 0
71 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
72 SHK Tornaado Marten Kuiv 0 0 0 0
73 EMÜ SK Marten Murrand 0 0 0 0
74 SHK Tornaado Mathias Uleksin 0 0 0 0
75 SHK Tornaado Märten Nisu 0 0 0 0
76 EMÜ SK Piret Herja 0 0 0 0
77 Tamsalu EBE / Jäneda SK Piret Herja 0 0 0 0
78 SHK Tornaado Raul Kiudorv 0 0 0 0
79 EMÜ SK Remy Laul 0 0 0 0
80 EMÜ SK Richard Truuse 0 0 0 0
81 HC Panter Robert Võssokov 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
83 SHK Tornaado Romet Holter 0 0 0 0
84 Viskoosa SK Roomet Ruus 0 0 0 0
85 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
86 SHK Tornaado Saimon Kustassoo 0 0 0 0
87 EMÜ SK Siim Kaljuorg 0 0 0 0
88 EMÜ SK Steve Nõu 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Thor Kaspar Marvet 0 0 0 0
90 SHK Tornaado Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
91 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
92 Viskoosa SK Villem Proos 0 0 0 0
93 Viskoosa SK Vootele Jaanus 0 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Henry Laus 1 0 0 0
95 EMÜ SK Marten Rives 1 0 0 0
96 EMÜ SK Oskar Kõrgesaar 1 0 0 0
97 EMÜ SK Robin Aus 1 0 0 0
98 EMÜ SK Robin Sepma 1 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
100 EMÜ SK Christopher Krutõh 2 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Henry Välling 2 0 0 0
102 Tamsalu EBE / Jäneda SK Jaanus Laidus 2 0 0 0
103 Tamsalu EBE / Jäneda SK Karl Kramm 2 0 0 0
104 EMÜ SK Keneth Luiv 2 0 0 0
105 Tamsalu EBE / Jäneda SK Kerdo Vainer 2 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Konstantin Dolski 2 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
108 EMÜ SK Liis Lokk 2 0 0 0
109 SK Noorus Maksimus Vorobjov 2 0 0 0
110 EMÜ SK Marti Pastak 2 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 2 0 0 0
113 SK Noorus Nikita Sarana 2 0 0 0
114 EMÜ SK Rait Roland Rodi 2 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 2 0 0 0
116 Tamsalu EBE / Jäneda SK Rasmus Võhmaste 2 0 0 0
117 Tamsalu EBE / Jäneda SK Reio Põldmaa 2 0 0 0
118 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 2 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 2 0 0 0
120 Tamsalu EBE / Jäneda SK Romel Seemann 2 0 0 0
121 Tamsalu EBE / Jäneda SK Tivo Allmäe 2 0 0 0
122 HC Panter Daniil Petrov 3 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlos Viin 3 0 0 0
124 HC Panter Kert-Henri Orasmäe 3 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Madis Riiman 3 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rauno Pärtel 3 0 0 0
127 HC Panter Sander Stetski 3 0 0 0
128 HC Panter Semyon Solomanin 3 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Metsar 3 0 0 0
130 HC Panter Valtteri Jalava 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC PanterKert-HenriOrasmäe90494285,7
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg61423583,3
3. Tamsalu EBE / Jäneda SKKarlKramm65473880,9
4. EMÜ SKChristopherKrutõh60332575,8
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 02KarlosViin91412970,7
6. SK NoorusMaximusVorobjov65563969,6

U13 - põhjagrupp

SpartaPanterNoorusViskoosaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm6 - 3
5 - 4
4 - 0
10 - 0
14 - 2
9 - 3
48-12181
HC Panter3 - 6
4 - 5
8 - 1
16 - 0
12 - 0
12 - 4
55-16122
SK Noorus0 - 4
0 - 10
1 - 8
0 - 16
8 - 2
3 - 1
12-4163
Viskoosa SK2 - 14
3 - 9
0 - 12
4 - 12
2 - 8
1 - 3
12-5804

U13 - lõunagrupp

Tähe 02EMÜTamsaluTornaadoSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 029 - 6
3 - 10
7 - 2
15 - 3
9 - 4
11 - 0
12 - 1
66-26181
EMÜ SK6 - 9
10 - 3
10 - 0
7 - 1
15 - 0
14 - 0
62-13152
Tamsalu EBE / Jäneda SK2 - 7
3 - 15
4 - 9
0 - 10
1 - 7
7 - 1
7 - 1
24-5063
SHK Tornaado0 - 11
1 - 12
0 - 15
0 - 14
1 - 7
1 - 7
3-6604

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm66000048 - 1218
HC Panter64020055 - 1612
SK Noorus62040012 - 416
Viskoosa SK60060012 - 580

U13 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0276010066 - 2618
EMÜ SK65010062 - 1315
Tamsalu EBE / Jäneda SK72050024 - 506
SHK Tornaado6006003 - 660

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HC Panter Pyry Taskila 6 21 5 26
2 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson 6 20 5 25
3 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 6 11 6 17
4 Sparta Team Automaailm German Balasov 6 8 9 17
5 HC Panter Ken-Marten Soo 6 7 2 9
6 HC Panter Kevin Reinsalu 6 5 4 9
7 HC Panter Savva Azarov 6 3 4 7
8 HC Panter Semyon Solomanin 4 4 2 6
9 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 5 4 2 6
10 HC Panter Niklas Sildre 4 3 2 5
11 HC Panter Ivan Oleinik 6 5 0 5
12 Viskoosa SK Veiko Samm 6 5 0 5
13 SK Noorus Daniil Kuznetsov 6 4 0 4
14 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 6 3 1 4
15 Viskoosa SK Kristofer Tiik 6 2 2 4
16 SK Noorus Ilja Volodin 6 1 3 4
17 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 6 3 0 3
18 SK Noorus Nikita Zadov 6 3 0 3
19 HC Panter Robert Võssokov 2 2 0 2
20 HC Panter Daniil Petrov 4 2 0 2
21 HC Panter Valtteri Jalava 4 1 1 2
22 HC Panter Johannes Tammeorg 4 0 2 2
23 SK Noorus Nikita Sarana 6 2 0 2
24 HC Panter Onni Taskila 6 1 1 2
25 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 6 1 1 2
26 Viskoosa SK Henri Lilp 6 0 2 2
27 Sparta Team Automaailm Leevi Jonsson 2 0 1 1
28 Sparta Team Automaailm Robin Savi 4 0 1 1
29 SK Noorus Danila Gusev 5 1 0 1
30 SK Noorus Danila Gorbunov 6 1 0 1
31 Viskoosa SK Janori Remmelg 6 1 0 1
32 Viskoosa SK Karmo Silm 6 1 0 1
33 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 6 1 0 1
34 Viskoosa SK Karl Artur Valk 6 0 1 1
35 HC Panter Kert-Henri Orasmäe 6 0 1 1
36 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 6 0 1 1
37 HC Panter Sander Stetski 6 0 1 1
38 Viskoosa SK Villem Proos 6 0 1 1
39 SK Noorus Andrei Stalnov 0 0 0 0
40 SK Noorus Dmitri Kazin 0 0 0 0
41 SK Noorus Gennadi Maslov 0 0 0 0
42 Viskoosa SK Jako Jalakas 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
44 Viskoosa SK Kättriin Remmelg 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
46 Viskoosa SK Roomet Ruus 0 0 0 0
47 Viskoosa SK Vootele Jaanus 0 0 0 0
48 SK Noorus Andrei Tralman 2 0 0 0
49 Viskoosa SK Erki Kivisilla 2 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Thor Kaspar Marvet 2 0 0 0
51 Viskoosa SK Eiki Sören Keskla 4 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Konstantin Dolski 4 0 0 0
53 SK Noorus Filipp Saar 6 0 0 0
54 Viskoosa SK Gustav Jaanus 6 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Henry Laus 6 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Henry Välling 6 0 0 0
57 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 6 0 0 0
58 SK Noorus Maksimus Vorobjov 6 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 6 0 0 0

U13 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Sander Mägi 6 20 12 32
2 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 6 15 13 28
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Alex Guske 7 15 12 27
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Kristo Voitk 5 16 6 22
5 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 6 14 8 22
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Siida 7 17 3 20
7 Tamsalu EBE / Jäneda SK Reio Põldmaa 7 7 3 10
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Romet Hannula 7 4 6 10
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Randoja 5 6 3 9
10 Tamsalu EBE / Jäneda SK Romel Seemann 5 6 3 9
11 EMÜ SK Danver Pruuli 6 7 2 9
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Metsar 7 5 4 9
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 David Volkov 7 3 6 9
14 Tamsalu EBE / Jäneda SK Oskar Vikk 7 4 3 7
15 Tamsalu EBE / Jäneda SK Markus Lõhmus 5 5 1 6
16 EMÜ SK Marten Murrand 4 1 3 4
17 EMÜ SK Marti Pastak 4 1 3 4
18 Tamsalu EBE / Jäneda SK Martin Mõtlik 7 1 3 4
19 Tamsalu EBE / Jäneda SK Rasmus Võhmaste 7 1 2 3
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Margus Rosin 3 0 2 2
21 EMÜ SK Liis Lokk 4 2 0 2
22 SHK Tornaado Romet Holter 6 2 0 2
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlis Kirsimägi 7 0 2 2
24 EMÜ SK Marcos Toming 2 1 0 1
25 SHK Tornaado Kevin Pillesaar 3 0 1 1
26 EMÜ SK Aksel Kaasik 4 0 1 1
27 SHK Tornaado Raul Kiudorv 6 1 0 1
28 EMÜ SK Keneth Luiv 6 0 1 1
29 Tamsalu EBE / Jäneda SK Kerdo Vainer 7 0 1 1
30 Tamsalu EBE / Jäneda SK Sergei Int 7 0 1 1
31 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
32 EMÜ SK Karl-Joel Lepik 0 0 0 0
33 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
34 EMÜ SK Remy Laul 0 0 0 0
35 EMÜ SK Richard Truuse 0 0 0 0
36 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
37 EMÜ SK Steve Nõu 0 0 0 0
38 SHK Tornaado Saimon Kustassoo 1 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Henri Laurimäe 2 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl Mark Tammsaar 2 0 0 0
41 EMÜ SK Kevin Leivonen 2 0 0 0
42 EMÜ SK Lota-Ann Haga 2 0 0 0
43 Tamsalu EBE / Jäneda SK Lota-Ann Haga 2 0 0 0
44 EMÜ SK Marcus Tamm 2 0 0 0
45 EMÜ SK Mark Ussar 2 0 0 0
46 EMÜ SK Oskar Kõrgesaar 2 0 0 0
47 EMÜ SK Piret Herja 2 0 0 0
48 Tamsalu EBE / Jäneda SK Piret Herja 2 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rauno Pärtel 2 0 0 0
50 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 2 0 0 0
51 EMÜ SK Siim Kaljuorg 2 0 0 0
52 SHK Tornaado Toomas-Marten Oden 2 0 0 0
53 SHK Tornaado Mathias Uleksin 3 0 0 0
54 SHK Tornaado Joel Järv 4 0 0 0
55 EMÜ SK Rait Roland Rodi 4 0 0 0
56 EMÜ SK Robin Aus 4 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Herman Merila 5 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlos Viin 5 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Madis Riiman 5 0 0 0
60 SHK Tornaado Marten Kuiv 5 0 0 0
61 SHK Tornaado Märten Nisu 5 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Truuts 5 0 0 0
63 Tamsalu EBE / Jäneda SK Tivo Allmäe 5 0 0 0
64 SHK Tornaado Andero Lepp 6 0 0 0
65 SHK Tornaado Anre Uleksin 6 0 0 0
66 EMÜ SK Christopher Krutõh 6 0 0 0
67 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 6 0 0 0
68 SHK Tornaado Marcus Zubsberg 6 0 0 0
69 SHK Tornaado Marcus Uleksin 6 0 0 0
70 Tamsalu EBE / Jäneda SK Jaanus Laidus 7 0 0 0
71 Tamsalu EBE / Jäneda SK Karl Kramm 7 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg165786785,9
2. HC PanterKert-HenriOrasmäe180856981,2
3. SK NoorusMaximusVorobjov1801359469,6
4. Viskoosa SKHenriLilp1501248064,5
5. Viskoosa SKKardoLiinjärv30342058,8

U13 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKChristopherKrutõh180766382,9
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 02HermanMerila115332472,7
3. Tamsalu EBE / Jäneda SKKarlKramm21016011068,8
4. SHK TornaadoAnreUleksin1801589258,2
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 02KarlosViin95402357,5

U13 - karikavõistlused

Tähe 02SpartaEMÜViskoosaNoorusTamsaluPanterTornaadoSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 024 - 34 - 215 - 223-791
Sparta Team Automaailm3 - 411 - 014-432
EMÜ SK2 - 44 - 06-433
Viskoosa SK2 - 155 - 37-1834
SK Noorus0 - 110 - 43 - 23-1725
Tamsalu EBE / Jäneda SK3 - 52 - 35-816
HC Panter0-007
SHK Tornaado0-008

 

    
 Sparta Team Automaailm  
   
Tamsalu EBE / Jäneda SK Sparta Team Automaailm 
 SK Noorus11-0 
SK Noorus3-2 LA  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 02  Jõgeva SK Tähe / Olivia 02
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 4-3
Viskoosa SK15-2  
  Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 
 EMÜ SK4-2 
   
 SK Noorus   
3. - 4. koht EMÜ SK  
 EMÜ SK4-0  
 Tamsalu EBE / Jäneda SK   
5. - 6. koht Viskoosa SK  
 Viskoosa SK5-3  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 02  
Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK  

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Kristo Voitk 3 8 4 12
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Alex Guske 3 7 5 12
3 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson 2 4 2 6
4 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 2 2 4 6
5 EMÜ SK Sander Mägi 2 2 3 5
6 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 2 3 1 4
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Randoja 3 3 1 4
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Siida 3 3 1 4
9 Sparta Team Automaailm German Balasov 2 3 0 3
10 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 2 2 1 3
11 Viskoosa SK Karmo Silm 2 2 1 3
12 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 2 2 1 3
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Metsar 3 2 1 3
14 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 2 0 2
15 Viskoosa SK Kristofer Tiik 2 2 0 2
16 Tamsalu EBE / Jäneda SK Martin Mõtlik 2 2 0 2
17 Tamsalu EBE / Jäneda SK Reio Põldmaa 2 1 1 2
18 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 2 0 2 2
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 David Volkov 3 0 2 2
20 Tamsalu EBE / Jäneda SK Karl Kramm 2 1 0 1
21 EMÜ SK Marcos Toming 2 1 0 1
22 Tamsalu EBE / Jäneda SK Oskar Vikk 2 1 0 1
23 Viskoosa SK Villem Proos 2 1 0 1
24 EMÜ SK Aksel Kaasik 2 0 1 1
25 Sparta Team Automaailm Henry Välling 2 0 1 1
26 EMÜ SK Marcus Tamm 2 0 1 1
27 Viskoosa SK Veiko Samm 2 0 1 1
28 SK Noorus Danila Gorbunov 3 1 0 1
29 SK Noorus Danila Gusev 3 1 0 1
30 SK Noorus Nikita Zadov 3 1 0 1
31 SK Noorus Ilja Volodin 3 0 1 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlis Kirsimägi 3 0 1 1
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rauno Pärtel 3 0 1 1
34 SHK Tornaado Andero Lepp 0 0 0 0
35 SK Noorus Andrei Stalnov 0 0 0 0
36 SK Noorus Andrei Tralman 0 0 0 0
37 SHK Tornaado Anre Uleksin 0 0 0 0
38 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
39 SK Noorus Daniil Kuznetsov 0 0 0 0
40 HC Panter Daniil Petrov 0 0 0 0
41 SK Noorus Dmitri Kazin 0 0 0 0
42 Viskoosa SK Eiki Sören Keskla 0 0 0 0
43 Viskoosa SK Erki Kivisilla 0 0 0 0
44 SK Noorus Filipp Saar 0 0 0 0
45 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
46 SK Noorus Gennadi Maslov 0 0 0 0
47 Viskoosa SK Gustav Jaanus 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Henri Laurimäe 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Henry Laus 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Herman Merila 0 0 0 0
51 HC Panter Ivan Oleinik 0 0 0 0
52 Viskoosa SK Jako Jalakas 0 0 0 0
53 SHK Tornaado Joel Järv 0 0 0 0
54 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
55 HC Panter Johannes Tammeorg 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
57 EMÜ SK Karl-Joel Lepik 0 0 0 0
58 EMÜ SK Keneth Luiv 0 0 0 0
59 HC Panter Ken-Marten Soo 0 0 0 0
60 HC Panter Kert-Henri Orasmäe 0 0 0 0
61 EMÜ SK Kevin Leivonen 0 0 0 0
62 SHK Tornaado Kevin Pillesaar 0 0 0 0
63 HC Panter Kevin Reinsalu 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
65 Viskoosa SK Kättriin Remmelg 0 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Leevi Jonsson 0 0 0 0
67 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 0 0 0 0
68 Tamsalu EBE / Jäneda SK Lota-Ann Haga 0 0 0 0
69 EMÜ SK Lota-Ann Haga 0 0 0 0
70 SHK Tornaado Marcus Zubsberg 0 0 0 0
71 SHK Tornaado Marcus Uleksin 0 0 0 0
72 Tamsalu EBE / Jäneda SK Markus Lõhmus 0 0 0 0
73 SHK Tornaado Marten Kuiv 0 0 0 0
74 EMÜ SK Marten Murrand 0 0 0 0
75 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
76 EMÜ SK Marti Pastak 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
78 SHK Tornaado Mathias Uleksin 0 0 0 0
79 SHK Tornaado Märten Nisu 0 0 0 0
80 HC Panter Niklas Sildre 0 0 0 0
81 HC Panter Onni Taskila 0 0 0 0
82 EMÜ SK Oskar Kõrgesaar 0 0 0 0
83 EMÜ SK Piret Herja 0 0 0 0
84 Tamsalu EBE / Jäneda SK Piret Herja 0 0 0 0
85 HC Panter Pyry Taskila 0 0 0 0
86 SHK Tornaado Raul Kiudorv 0 0 0 0
87 EMÜ SK Remy Laul 0 0 0 0
88 EMÜ SK Richard Truuse 0 0 0 0
89 HC Panter Robert Võssokov 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
91 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
92 Tamsalu EBE / Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Romet Hannula 0 0 0 0
94 SHK Tornaado Romet Holter 0 0 0 0
95 Viskoosa SK Roomet Ruus 0 0 0 0
96 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
97 SHK Tornaado Saimon Kustassoo 0 0 0 0
98 HC Panter Sander Stetski 0 0 0 0
99 HC Panter Savva Azarov 0 0 0 0
100 HC Panter Semyon Solomanin 0 0 0 0
101 Tamsalu EBE / Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
102 EMÜ SK Siim Kaljuorg 0 0 0 0
103 EMÜ SK Steve Nõu 0 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Thor Kaspar Marvet 0 0 0 0
105 Tamsalu EBE / Jäneda SK Tivo Allmäe 0 0 0 0
106 SHK Tornaado Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
107 HC Panter Valtteri Jalava 0 0 0 0
108 Viskoosa SK Vootele Jaanus 0 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 0 0 0
110 EMÜ SK Christopher Krutõh 2 0 0 0
111 EMÜ SK Danver Pruuli 2 0 0 0
112 Tamsalu EBE / Jäneda SK Eerik Jakimovskoi 2 0 0 0
113 Viskoosa SK Henri Lilp 2 0 0 0
114 Tamsalu EBE / Jäneda SK Jaanus Laidus 2 0 0 0
115 Viskoosa SK Janori Remmelg 2 0 0 0
116 Viskoosa SK Karl Artur Valk 2 0 0 0
117 Tamsalu EBE / Jäneda SK Kerdo Vainer 2 0 0 0
118 Sparta Team Automaailm Konstantin Dolski 2 0 0 0
119 EMÜ SK Liis Lokk 2 0 0 0
120 EMÜ SK Mark Ussar 2 0 0 0
121 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 2 0 0 0
122 EMÜ SK Rait Roland Rodi 2 0 0 0
123 Tamsalu EBE / Jäneda SK Rasmus Võhmaste 2 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 2 0 0 0
125 EMÜ SK Robin Aus 2 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlos Viin 3 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Madis Riiman 3 0 0 0
128 SK Noorus Maksimus Vorobjov 3 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Margus Rosin 3 0 0 0
130 SK Noorus Nikita Sarana 3 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Truuts 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKChristopherKrutõh60423890,5
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg60373389,2
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 02MargusRosin75383284,2
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 02KarlosViin156583,3
5. SK NoorusMaximusVorobjov90796278,5
6. Tamsalu EBE / Jäneda SKEerikJakimovskoi60251768,0
7. Viskoosa SKHenriLilp60472961,7
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |