U13 - põhjagrupp

    
 Jõgeva SK Selver/Tähe 00  
   
SK Noorus Jõgeva SK Selver/Tähe 00 
 SK Noorus12-3 (4-2; 8-1) 
EMÜ SK4-3 (4-0; 0-3)  
Paide-Järva SHK  Jõgeva SK Selver/Tähe 00
 Paide-Järva SHK 10-5 (6-4; 4-1)
SK Saku Fortuna9-1(6-0; 3-1)  
  Paide-Järva SHK 
 Sparta Team Automaailm8-4 (2-3; 6-1) 
   
 SK Noorus   
3-4. koht Sparta Team Automaailm  
 Sparta Team Automaailm14-6 (5-0; 9-6)  
 EMÜ SK   
5-6. koht EMÜ SK  
 SK Saku Fortuna6-3(2-1; 4-2)  
1. kohtJõgeva SK Selver/Tähe 00  
2. kohtPaide-Järva SHK  
3. kohtSparta Team Automaailm  
4. kohtSK Noorus  
5. kohtEMÜ SK  
6. kohtSK Saku Fortuna  
7-8. kohtJäneda SK  
7-8. kohtValga Välk / Tamsalu EBE  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 3 8 4 12
2 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 3 6 4 10
3 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Marcus Saksing 2 7 2 9
4 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 2 6 3 9
5 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 3 8 0 8
6 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Nikita-Aleksander Heinonen 2 5 2 7
7 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 3 4 3 7
8 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 2 6 0 6
9 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Ermo Narits 2 2 4 6
10 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 2 1 5 6
11 SK Noorus Pavel Berezinski 3 5 1 6
12 EMÜ SK Sander Reemets 2 4 1 5
13 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Heino Avi 2 3 2 5
14 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 2 3 1 4
15 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Steven Vend 2 1 3 4
16 Sparta Team Automaailm German Balasov 2 0 4 4
17 SK Noorus Ilja Vetrennikov 3 0 4 4
18 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 2 2 1 3
19 Paide-Järva SHK Õnnely Toomsalu 3 0 3 3
20 Sparta Team Automaailm Erlend Utrop 2 2 0 2
21 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 2 2 0 2
22 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Alex Guske 2 1 1 2
23 EMÜ SK Laura Heinoja 2 1 1 2
24 SK Saku Fortuna Sven Rosenberg 2 1 1 2
25 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 2 0 2 2
26 Paide-Järva SHK Ken Järve 3 2 0 2
27 SK Noorus Igor Tegelmann 3 0 2 2
28 SK Noorus Jerofei Fomenko 3 0 2 2
29 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 3 0 2 2
30 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Aleks Deinekin 2 1 0 1
31 EMÜ SK Karl Martin Mäe 2 1 0 1
32 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 2 1 0 1
33 SK Saku Fortuna Steven Raadik 2 1 0 1
34 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Kristo Voitk 2 0 1 1
35 EMÜ SK Maikel Mägi 2 0 1 1
36 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Roman Andrejev 2 0 1 1
37 Paide-Järva SHK Janar Järmut 3 1 0 1
38 Paide-Järva SHK Sergio Tšaštšin 3 1 0 1
39 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Aleksander Udentsov 0 0 0 0
40 SK Noorus Andrei Stalnov 0 0 0 0
41 Jäneda SK Andro Mardim 0 0 0 0
42 Valga Välk / Tamsalu EBE Aron Rei 0 0 0 0
43 Valga Välk / Tamsalu EBE Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
44 SK Noorus Arseni Proskura 0 0 0 0
45 SK Noorus Artjom Kuzminov 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Asso Kõuts 0 0 0 0
47 Valga Välk / Tamsalu EBE Ats Niitov 0 0 0 0
48 Jäneda SK Daniel Tomik 0 0 0 0
49 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
50 Valga Välk / Tamsalu EBE Daniils Petrov 0 0 0 0
51 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
52 Jäneda SK Dmitri Penkin 0 0 0 0
53 Paide-Järva SHK Elari Teter 0 0 0 0
54 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
55 EMÜ SK Erik Sarik 0 0 0 0
56 Paide-Järva SHK Guido Shilf 0 0 0 0
57 EMÜ SK Hannes Palu 0 0 0 0
58 Valga Välk / Tamsalu EBE Henry Järv 0 0 0 0
59 SK Saku Fortuna Henry-Elvo Vilokas 0 0 0 0
60 SK Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
61 Paide-Järva SHK Johannes Martin Saar 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Joosep Soots 0 0 0 0
63 EMÜ SK Jürto Brouer 0 0 0 0
64 Valga Välk / Tamsalu EBE Karl Robin Rimm 0 0 0 0
65 SK Saku Fortuna Kayko Alp 0 0 0 0
66 Valga Välk / Tamsalu EBE Kenert Lääts 0 0 0 0
67 Valga Välk / Tamsalu EBE Kenno Hõppõ 0 0 0 0
68 Valga Välk / Tamsalu EBE Kerdo Vainer 0 0 0 0
69 Valga Välk / Tamsalu EBE Kert Arviste 0 0 0 0
70 Paide-Järva SHK Liisi Sulbi 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Marco Suvi 0 0 0 0
72 Jäneda SK Marek Oras 0 0 0 0
73 Valga Välk / Tamsalu EBE Marek Roman 0 0 0 0
74 Valga Välk / Tamsalu EBE Markkus Leinola 0 0 0 0
75 EMÜ SK Markus Männiste 0 0 0 0
76 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
77 Jäneda SK Mauri Liivak 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Mihkel Sinivee 0 0 0 0
79 Valga Välk / Tamsalu EBE Märt Lehtmets 0 0 0 0
80 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 0 0 0 0
81 SK Noorus Nikuta Filippenko 0 0 0 0
82 EMÜ SK Oliver Mällo 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Oliver Olsson 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Onni Taskila 0 0 0 0
85 Jäneda SK Oskar Paiste 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Pyry Taskila 0 0 0 0
87 Jäneda SK Ragnar Kramm 0 0 0 0
88 Jäneda SK Rainis Kiili 0 0 0 0
89 Valga Välk / Tamsalu EBE Reio Põldmaa 0 0 0 0
90 Valga Välk / Tamsalu EBE Renee Põldmaa 0 0 0 0
91 Jäneda SK Rivo Evardi 0 0 0 0
92 EMÜ SK Robin Hallap 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Romet Hannula 0 0 0 0
94 EMÜ SK Ronald Tamm 0 0 0 0
95 Paide-Järva SHK Sandra Mikk 0 0 0 0
96 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
97 Valga Välk / Tamsalu EBE Sergei Kunder 0 0 0 0
98 Paide-Järva SHK Siim Einassoo 0 0 0 0
99 Jäneda SK Sten Liiva 0 0 0 0
100 EMÜ SK Sten Martin Mägi 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Sten Metsar 0 0 0 0
102 Valga Välk / Tamsalu EBE Sten Ojamäe 0 0 0 0
103 Valga Välk / Tamsalu EBE Taavi Koppel 0 0 0 0
104 Valga Välk / Tamsalu EBE Tõnis Sokolov 0 0 0 0
105 SK Noorus Vadim Voronin 0 0 0 0
106 Valga Välk / Tamsalu EBE Vladimir Kratško 0 0 0 0
107 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 1 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 2 0 0 0
109 EMÜ SK Ben-Pätrik Kurg 2 0 0 0
110 EMÜ SK Christopher Krutõh 2 0 0 0
111 SK Saku Fortuna Danver Teder 2 0 0 0
112 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 2 0 0 0
113 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Ilja Ivanov 2 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Kaur Kristof Ots 2 0 0 0
115 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Ken-Krister Uuspalu 2 0 0 0
116 SK Saku Fortuna Kermo Mets 2 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Mario Linde 2 0 0 0
118 SK Saku Fortuna Markus Käpp 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Petry Pükkenen 2 0 0 0
120 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Raikki Luik 2 0 0 0
121 Sparta Team Automaailm Rait Robert Suurmets 2 0 0 0
122 Sparta Team Automaailm Rasmus Raidna 2 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 2 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm Robin Haidla 2 0 0 0
125 EMÜ SK Roomet Tann 2 0 0 0
126 EMÜ SK Steve Nõu 2 0 0 0
127 SK Saku Fortuna Steven Martin Suits 2 0 0 0
128 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Tanel Tammik 2 0 0 0
129 SK Noorus Andrei Bandurevski 3 0 0 0
130 Paide-Järva SHK Arlis Arold 3 0 0 0
131 SK Noorus Artjom Demitšev 3 0 0 0
132 SK Noorus Artjom Nikitin 3 0 0 0
133 SK Noorus Deniz Levašov 3 0 0 0
134 SK Noorus Maksim Hiznjak 3 0 0 0
135 Paide-Järva SHK Margit Kiik 3 0 0 0
136 Paide-Järva SHK Sten Perillus 3 0 0 0
137 SK Noorus Vadim Kuznetsov 3 0 0 0
138 SK Noorus Vladislav Fjodorov 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Selver/Tähe 00TanelTammik1766100,0
2. Paide-Järva SHKKenJärve309888,9
3. EMÜ SKChristopherKrutõh D60241770,8
4. SK Saku FortunaDanverTeder60372259,5
5. Paide-Järva SHKStenPerillus60321856,3
6. SK NoorusVladislavFjodorov90653655,4
7. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D260281450,0
8. Jõgeva SK Selver/Tähe 00IljaIvanov4316850,0

U13 - põhjagrupp

SpartaNoorusSakuJänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm8 - 6
14 - 2
5 - 3
6 - 2
5 - 2
5 - 1
43-16181
SK Noorus6 - 8
2 - 14
11 - 1
3 - 2
10 - 2
9 - 8
41-35112
SK Saku Fortuna3 - 5
2 - 6
1 - 11
2 - 3
3 - 0
5 - 4
16-2963
Jäneda SK2 - 5
1 - 5
2 - 10
8 - 9
0 - 3
4 - 5
17-3714

U13 - lõunagrupp

Tähe 00Paide-JärvaEMÜValga / TamsaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Selver/Tähe 0012 - 6
8 - 7
17 - 5
8 - 1
13 - 1
14 - 2
72-22181
Paide-Järva SHK6 - 12
7 - 8
8 - 7
7 - 2
9 - 7
9 - 1
46-37122
EMÜ SK5 - 17
1 - 8
7 - 8
2 - 7
8 - 7
10 - 4
33-5153
Valga Välk / Tamsalu EBE1 - 13
2 - 14
7 - 9
1 - 9
7 - 8
4 - 10
22-6314

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm66000043 - 1618
SK Noorus63120041 - 3511
SK Saku Fortuna61131016 - 296
Jäneda SK60051017 - 371

U13 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Selver/Tähe 0066000072 - 2218
Paide-Järva SHK64020046 - 3712
EMÜ SK61140033 - 515
Valga Välk / Tamsalu EBE60051022 - 631

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 6 11 13 24
2 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 6 14 6 20
3 SK Noorus Artjom Kuzminov 6 15 4 19
4 SK Noorus Pavel Berezinski 6 7 4 11
5 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 4 9 1 10
6 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 6 7 3 10
7 Sparta Team Automaailm German Balasov 6 7 3 10
8 SK Noorus Jegor Kulikov 6 4 5 9
9 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 6 6 2 8
10 SK Noorus Jerofei Fomenko 6 3 4 7
11 SK Saku Fortuna Sven Rosenberg 6 5 1 6
12 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 6 4 2 6
13 Jäneda SK Rivo Evardi 6 4 2 6
14 SK Saku Fortuna Steven Raadik 6 4 2 6
15 Jäneda SK Andro Mardim 6 2 3 5
16 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 6 2 3 5
17 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 6 1 3 4
18 Sparta Team Automaailm Mario Linde 6 0 4 4
19 Jäneda SK Mauri Liivak 6 0 4 4
20 SK Noorus Andrei Stalnov 3 2 1 3
21 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 6 2 1 3
22 Sparta Team Automaailm Erlend Utrop 6 2 1 3
23 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 6 1 2 3
24 SK Noorus Ilja Vetrennikov 3 0 2 2
25 Jäneda SK Dmitri Penkin 6 1 1 2
26 Sparta Team Automaailm Mihkel Sinivee 3 0 1 1
27 SK Noorus Vadim Kuznetsov 3 0 1 1
28 Jäneda SK Erik Fasputins 6 1 0 1
29 SK Noorus Maksim Hiznjak 6 1 0 1
30 SK Saku Fortuna Markus Käpp 6 1 0 1
31 Jäneda SK Sten Liiva 6 0 1 1
32 SK Noorus Arseni Proskura 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 0 0 0 0
34 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
35 SK Noorus Deniz Levašov 0 0 0 0
36 SK Saku Fortuna Henry-Elvo Vilokas 0 0 0 0
37 SK Noorus Igor Tegelmann 0 0 0 0
38 SK Saku Fortuna Kermo Mets 0 0 0 0
39 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
40 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 0 0 0 0
41 SK Noorus Nikuta Filippenko 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Oliver Olsson 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Onni Taskila 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Pyry Taskila 0 0 0 0
45 SK Saku Fortuna Steven Martin Suits 0 0 0 0
46 SK Noorus Andrei Bandurevski 3 0 0 0
47 SK Noorus Artjom Nikitin 3 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Joosep Soots 3 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kaur Kristof Ots 3 0 0 0
50 SK Saku Fortuna Kayko Alp 3 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Robin Haidla 3 0 0 0
52 SK Noorus Semjon Solomanin 3 0 0 0
53 SK Noorus Vadim Voronin 3 0 0 0
54 SK Noorus Artjom Demitšev 6 0 0 0
55 Jäneda SK Daniel Tomik 6 0 0 0
56 SK Saku Fortuna Danver Teder 6 0 0 0
57 Jäneda SK Marek Oras 6 0 0 0
58 Jäneda SK Oskar Paiste 6 0 0 0
59 Jäneda SK Ragnar Kramm 6 0 0 0
60 Jäneda SK Rainis Kiili 6 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Rait Robert Suurmets 6 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Rasmus Raidna 6 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 6 0 0 0
64 SK Noorus Vladislav Fjodorov 6 0 0 0

U13 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 6 26 13 39
2 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Nikita-Aleksander Heinonen 6 18 7 25
3 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Ermo Narits 6 13 8 21
4 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Alex Guske 6 12 7 19
5 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Heino Avi 6 14 4 18
6 Valga Välk / Tamsalu EBE Kert Arviste 6 11 7 18
7 EMÜ SK Sander Reemets 6 11 5 16
8 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 6 9 6 15
9 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Marcus Saksing 6 8 7 15
10 EMÜ SK Laura Heinoja 6 7 4 11
11 Valga Välk / Tamsalu EBE Vladimir Kratško 4 7 3 10
12 EMÜ SK Maikel Mägi 5 6 2 8
13 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 6 2 6 8
14 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Aleks Deinekin 6 3 4 7
15 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Kristo Voitk 6 2 5 7
16 Paide-Järva SHK Elari Teter 4 3 3 6
17 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 4 4 1 5
18 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Steven Vend 6 1 4 5
19 Paide-Järva SHK Ken Järve 6 2 2 4
20 Paide-Järva SHK Sergio Tšaštšin 2 2 1 3
21 EMÜ SK Steve Nõu 6 2 1 3
22 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Petry Pükkenen 6 0 3 3
23 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 4 1 1 2
24 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Ken-Krister Uuspalu 4 1 1 2
25 Valga Välk / Tamsalu EBE Renee Põldmaa 4 0 2 2
26 EMÜ SK Christopher Krutõh 6 0 2 2
27 Valga Välk / Tamsalu EBE Reio Põldmaa 2 1 0 1
28 Valga Välk / Tamsalu EBE Ats Niitov 4 1 0 1
29 Valga Välk / Tamsalu EBE Kenno Hõppõ 4 1 0 1
30 Valga Välk / Tamsalu EBE Sergei Kunder 4 1 0 1
31 Valga Välk / Tamsalu EBE Tõnis Sokolov 4 0 1 1
32 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 6 1 0 1
33 Paide-Järva SHK Siim Einassoo 6 1 0 1
34 Paide-Järva SHK Janar Järmut 6 0 1 1
35 Paide-Järva SHK Margit Kiik 6 0 1 1
36 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Roman Andrejev 6 0 1 1
37 Valga Välk / Tamsalu EBE Sten Ojamäe 6 0 1 1
38 Paide-Järva SHK Sten Perillus 6 0 1 1
39 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Asso Kõuts 0 0 0 0
40 Paide-Järva SHK Guido Shilf 0 0 0 0
41 EMÜ SK Hannes Palu 0 0 0 0
42 Paide-Järva SHK Johannes Martin Saar 0 0 0 0
43 Paide-Järva SHK Liisi Sulbi 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Romet Hannula 0 0 0 0
45 Paide-Järva SHK Sandra Mikk 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Sten Metsar 0 0 0 0
47 Valga Välk / Tamsalu EBE Taavi Koppel 0 0 0 0
48 EMÜ SK Markus Männiste 1 0 0 0
49 EMÜ SK Sten Martin Mägi 1 0 0 0
50 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Aleksander Udentsov 2 0 0 0
51 Valga Välk / Tamsalu EBE Aron Rei 2 0 0 0
52 Valga Välk / Tamsalu EBE Arseni Krasilnikov 2 0 0 0
53 EMÜ SK Ben-Pätrik Kurg 2 0 0 0
54 Valga Välk / Tamsalu EBE Daniils Petrov 2 0 0 0
55 EMÜ SK Erik Sarik 2 0 0 0
56 Valga Välk / Tamsalu EBE Kerdo Vainer 2 0 0 0
57 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Marco Suvi 2 0 0 0
58 Valga Välk / Tamsalu EBE Märt Lehtmets 2 0 0 0
59 EMÜ SK Oliver Mällo 2 0 0 0
60 EMÜ SK Robin Hallap 2 0 0 0
61 EMÜ SK Ronald Tamm 2 0 0 0
62 Paide-Järva SHK Õnnely Toomsalu 2 0 0 0
63 Valga Välk / Tamsalu EBE Henry Järv 4 0 0 0
64 EMÜ SK Karl Martin Mäe 4 0 0 0
65 Valga Välk / Tamsalu EBE Karl Robin Rimm 4 0 0 0
66 Valga Välk / Tamsalu EBE Kenert Lääts 4 0 0 0
67 Valga Välk / Tamsalu EBE Markkus Leinola 4 0 0 0
68 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Raikki Luik 4 0 0 0
69 EMÜ SK Roomet Tann 4 0 0 0
70 Paide-Järva SHK Arlis Arold 6 0 0 0
71 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Ilja Ivanov 6 0 0 0
72 EMÜ SK Jürto Brouer 6 0 0 0
73 Valga Välk / Tamsalu EBE Marek Roman 6 0 0 0
74 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Tanel Tammik 6 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2180523669,2
2. SK Saku FortunaDanverTeder180815264,2
3. Jäneda SKDanielTomik2101016463,4
4. SK NoorusVladislavFjodorov180956063,2

U13 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Valga Välk / Tamsalu EBEMärtLehtmets13241979,2
2. Jõgeva SK Selver/Tähe 00IljaIvanov91533973,6
3. Paide-Järva SHKStenPerillus150594169,5
4. EMÜ SKChristopherKrutõh D21015310266,7
5. Valga Välk / Tamsalu EBEMarkkusLeinola60473063,8
6. Jõgeva SK Selver/Tähe 00TanelTammik103211361,9
7. Valga Välk / Tamsalu EBEKenertLääts30281657,1
8. Paide-Järva SHKMattiasSapp60432455,8
9. Valga Välk / Tamsalu EBEAronRei43482654,2

U13 A - karikavõistlused

Tähe 00EMÜValga / TamsaluNoorusSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Selver/Tähe 0014 - 216 - 514 - 344-1091
EMÜ SK2 - 147 - 25 - 614-2242
Valga Välk / Tamsalu EBE5 - 162 - 77 - 614-2933
SK Noorus3 - 146 - 56 - 715-2624

U13 B - karikavõistlused

SpartaPaide-JärvaSakuJänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm6 - 23 - 211 - 020-491
Paide-Järva SHK2 - 614 - 212 - 228-1062
SK Saku Fortuna2 - 32 - 145 - 49-2133
Jäneda SK0 - 112 - 124 - 56-2804

 

   
 Jõgeva SK Selver/Tähe 00  
  
 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 
 6-5 (4-4; 1-1)(1-0)KV 
  
  
  
  
  
  
  
  

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Nikita-Aleksander Heinonen 4 13 13 26
2 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 3 11 4 15
3 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 3 9 6 15
4 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Ermo Narits 4 13 2 15
5 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 4 11 3 14
6 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Heino Avi 4 11 2 13
7 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 4 6 6 12
8 SK Noorus Artjom Kuzminov 3 10 1 11
9 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Marcus Saksing 3 2 8 10
10 EMÜ SK Laura Heinoja 3 8 0 8
11 Valga Välk / Tamsalu EBE Vladimir Kratško 3 6 2 8
12 Valga Välk / Tamsalu EBE Kert Arviste 3 5 3 8
13 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 3 4 4 8
14 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 3 2 6 8
15 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 3 4 3 7
16 SK Saku Fortuna Steven Raadik 3 3 4 7
17 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Kristo Voitk 4 6 1 7
18 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 4 2 5 7
19 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 3 3 3 6
20 SK Saku Fortuna Sven Rosenberg 3 3 2 5
21 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Steven Vend 4 1 3 4
22 EMÜ SK Maikel Mägi 3 3 0 3
23 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Alex Guske 3 2 1 3
24 Jäneda SK Dmitri Penkin 3 2 1 3
25 Paide-Järva SHK Janar Järmut 3 2 1 3
26 Valga Välk / Tamsalu EBE Reio Põldmaa 3 1 2 3
27 SK Noorus Ilja Vetrennikov 3 0 3 3
28 SK Noorus Jegor Kulikov 3 0 3 3
29 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Ken-Krister Uuspalu 3 0 3 3
30 Sparta Team Automaailm German Balasov 4 2 1 3
31 Valga Välk / Tamsalu EBE Daniils Petrov 3 2 0 2
32 SK Saku Fortuna Kermo Mets 3 2 0 2
33 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 3 1 1 2
34 SK Noorus Jerofei Fomenko 3 0 2 2
35 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 4 2 0 2
36 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Tanel Tammik 4 1 1 2
37 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 3 1 0 1
38 Jäneda SK Erik Fasputins 3 1 0 1
39 Sparta Team Automaailm Mihkel Sinivee 3 1 0 1
40 EMÜ SK Christopher Krutõh 3 0 1 1
41 Valga Välk / Tamsalu EBE Kenno Hõppõ 3 0 1 1
42 Sparta Team Automaailm Mario Linde 4 1 0 1
43 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Petry Pükkenen 4 1 0 1
44 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 4 0 1 1
45 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Ilja Ivanov 4 0 1 1
46 Sparta Team Automaailm Kaur Kristof Ots 4 0 1 1
47 Sparta Team Automaailm Robin Haidla 4 0 1 1
48 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Roman Andrejev 4 0 1 1
49 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Aleks Deinekin 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Aleksander Udentsov 0 0 0 0
51 SK Noorus Andrei Bandurevski 0 0 0 0
52 Jäneda SK Andro Mardim 0 0 0 0
53 Valga Välk / Tamsalu EBE Aron Rei 0 0 0 0
54 Valga Välk / Tamsalu EBE Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
55 SK Noorus Arseni Proskura 0 0 0 0
56 SK Noorus Artjom Nikitin 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Asso Kõuts 0 0 0 0
58 Valga Välk / Tamsalu EBE Ats Niitov 0 0 0 0
59 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
60 SK Noorus Deniz Levašov 0 0 0 0
61 Paide-Järva SHK Elari Teter 0 0 0 0
62 EMÜ SK Hannes Palu 0 0 0 0
63 Paide-Järva SHK Johannes Martin Saar 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Joosep Soots 0 0 0 0
65 Valga Välk / Tamsalu EBE Karl Robin Rimm 0 0 0 0
66 SK Saku Fortuna Kayko Alp 0 0 0 0
67 Valga Välk / Tamsalu EBE Kenert Lääts 0 0 0 0
68 Valga Välk / Tamsalu EBE Kerdo Vainer 0 0 0 0
69 Paide-Järva SHK Liisi Sulbi 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Marco Suvi 0 0 0 0
71 Jäneda SK Marek Oras 0 0 0 0
72 Valga Välk / Tamsalu EBE Marek Roman 0 0 0 0
73 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 0 0 0 0
74 Jäneda SK Mauri Liivak 0 0 0 0
75 SK Noorus Nikuta Filippenko 0 0 0 0
76 EMÜ SK Oliver Mällo 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Onni Taskila 0 0 0 0
78 Jäneda SK Oskar Paiste 0 0 0 0
79 SK Noorus Pavel Berezinski 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Pyry Taskila 0 0 0 0
81 Jäneda SK Ragnar Kramm 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Raikki Luik 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Rait Robert Suurmets 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Rasmus Raidna 0 0 0 0
85 EMÜ SK Robin Hallap 0 0 0 0
86 EMÜ SK Ronald Tamm 0 0 0 0
87 EMÜ SK Sander Reemets 0 0 0 0
88 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
89 Valga Välk / Tamsalu EBE Sergei Kunder 0 0 0 0
90 Paide-Järva SHK Sergio Tšaštšin 0 0 0 0
91 Paide-Järva SHK Siim Einassoo 0 0 0 0
92 EMÜ SK Sten Martin Mägi 0 0 0 0
93 Paide-Järva SHK Sten Perillus 0 0 0 0
94 Valga Välk / Tamsalu EBE Taavi Koppel 0 0 0 0
95 Valga Välk / Tamsalu EBE Tõnis Sokolov 0 0 0 0
96 SK Noorus Vadim Voronin 0 0 0 0
97 Paide-Järva SHK Õnnely Toomsalu 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Oliver Olsson 1 0 0 0
99 SK Noorus Andrei Stalnov 3 0 0 0
100 Paide-Järva SHK Arlis Arold 3 0 0 0
101 SK Noorus Artjom Demitšev 3 0 0 0
102 EMÜ SK Ben-Pätrik Kurg 3 0 0 0
103 Jäneda SK Daniel Tomik 3 0 0 0
104 SK Saku Fortuna Danver Teder 3 0 0 0
105 EMÜ SK Erik Sarik 3 0 0 0
106 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 3 0 0 0
107 Paide-Järva SHK Guido Shilf 3 0 0 0
108 Valga Välk / Tamsalu EBE Henry Järv 3 0 0 0
109 SK Saku Fortuna Henry-Elvo Vilokas 3 0 0 0
110 SK Noorus Igor Tegelmann 3 0 0 0
111 EMÜ SK Jürto Brouer 3 0 0 0
112 EMÜ SK Karl Martin Mäe 3 0 0 0
113 Paide-Järva SHK Ken Järve 3 0 0 0
114 SK Noorus Maksim Hiznjak 3 0 0 0
115 Paide-Järva SHK Margit Kiik 3 0 0 0
116 Valga Välk / Tamsalu EBE Markkus Leinola 3 0 0 0
117 SK Saku Fortuna Markus Käpp 3 0 0 0
118 EMÜ SK Markus Männiste 3 0 0 0
119 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 3 0 0 0
120 Jäneda SK Martin Lehmus 3 0 0 0
121 Valga Välk / Tamsalu EBE Märt Lehtmets 3 0 0 0
122 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 3 0 0 0
123 Jäneda SK Rainis Kiili 3 0 0 0
124 Valga Välk / Tamsalu EBE Renee Põldmaa 3 0 0 0
125 Jäneda SK Rivo Evardi 3 0 0 0
126 EMÜ SK Roomet Tann 3 0 0 0
127 Paide-Järva SHK Sandra Mikk 3 0 0 0
128 Jäneda SK Sten Liiva 3 0 0 0
129 Valga Välk / Tamsalu EBE Sten Ojamäe 3 0 0 0
130 EMÜ SK Steve Nõu 3 0 0 0
131 SK Saku Fortuna Steven Martin Suits 3 0 0 0
132 SK Noorus Vadim Kuznetsov 3 0 0 0
133 SK Noorus Vladislav Fjodorov 3 0 0 0
134 Sparta Team Automaailm Erlend Utrop 4 0 0 0
135 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 4 0 0 0
136 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 4 0 0 0
137 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Romet Hannula 4 0 0 0
138 Jõgeva SK Selver/Tähe 00 Sten Metsar 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2120463678,3
2. Jõgeva SK Selver/Tähe 00IljaIvanov105412970,7
3. Paide-Järva SHKKenJärve90332369,7
4. EMÜ SKChristopherKrutõh D90674567,2
5. Jäneda SKDanielTomik90764863,2
6. SK NoorusVladislavFjodorov90613557,4
7. Valga Välk / Tamsalu EBEMärtLehtmets90673856,7
8. SK Saku FortunaHenry-ElvoVilokas90422150,0
9. Jõgeva SK Selver/Tähe 00StenMetsar D156350,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |