U13 - põhjagrupp

    
 Sparta Spordiselts  
 8-2  
Jäneda SK Sparta Spordiselts 
 Jäneda SK2-1 
Aeg/Noorus12-1  
Paide-Järva SHK  Jõgeva SK Selver/Tähe 99
 Ääsmäe 2-0
Ääsmäe5-3  
  Jõgeva SK Selver/Tähe 99 
 Jõgeva SK Selver/Tähe 998-1 
 8-2  
 Ääsmäe   
3-4. koht Jäneda SK  
 Jäneda SK6-3  
 Paide-Järva SHK   
5-6. koht Paide-Järva SHK  
 Aeg/Noorus12-0  
1. kohtJõgeva SK Selver/Tähe 99  
2. kohtSparta Spordiselts  
3. kohtJäneda SK  
4. kohtÄäsmäe  
5. kohtPaide-Järva SHK  
6. kohtAeg/Noorus  
7. kohtTamsalu EBE  
8. kohtSK Saku Fortuna  
9. kohtEMÜ SK  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jäneda SK Kermo Uue 3 7 5 12
2 Paide-Järva SHK Lauri Reinpõld 2 4 3 7
3 Ääsmäe Siim-Edvard Sinimeri 3 3 4 7
4 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 2 4 2 6
5 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Andreas Õun 2 3 1 4
6 Jäneda SK Rando Timusk 3 4 0 4
7 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Heino Avi 2 2 1 3
8 Paide-Järva SHK Henry Eichenbaum 2 2 1 3
9 Paide-Järva SHK Elari Teter 2 1 2 3
10 Jäneda SK Mikk Mäekivi 3 3 0 3
11 Ääsmäe Paul Theodor Oja 3 2 1 3
12 Jäneda SK Rivo Evardi 3 1 2 3
13 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 2 2 0 2
14 Sparta Spordiselts Andrei Polovnikov 2 1 1 2
15 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Ermo Narits 2 1 1 2
16 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Nikita-Aleksander Šnurov 2 1 1 2
17 Ääsmäe Eerik Kodasma 3 2 0 2
18 Ääsmäe Rauno Miller 3 2 0 2
19 Jäneda SK Anti Olesk 3 1 1 2
20 Jäneda SK Gregor Pent 3 1 1 2
21 Sparta Spordiselts Jarl Gustsin 2 1 0 1
22 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Lauri-Robert Indus 2 1 0 1
23 Aeg/Noorus Maksim Hiznjak 2 1 0 1
24 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Marcus Saksing 2 1 0 1
25 Paide-Järva SHK Robin Tarius 2 1 0 1
26 Paide-Järva SHK Sergio Tšaštšin 2 1 0 1
27 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Steven Vend 2 1 0 1
28 Aeg/Noorus Aleksandr Kirsipuu 2 0 1 1
29 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Karl Kastan 2 0 1 1
30 Sparta Spordiselts Sten Ritson 2 0 1 1
31 Jäneda SK Johannes Vooglaid 3 1 0 1
32 Jäneda SK Rainis Kiili 3 1 0 1
33 Jäneda SK Reimo Raudla 3 0 1 1
34 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Aleks Deinekin 0 0 0 0
35 Aeg/Noorus Aleksander Prõttšikov 0 0 0 0
36 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 0 0 0 0
37 Aeg/Noorus Andrei Stalnov 0 0 0 0
38 Aeg/Noorus Artjom Donskoi 0 0 0 0
39 Aeg/Noorus Artjom Kuzminov 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Asso Kõuts 0 0 0 0
41 SK Saku Fortuna Baranov Fränk 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Bruce Sau 0 0 0 0
43 EMÜ SK Cris-Robin Lillmaa 0 0 0 0
44 Aeg/Noorus Daniil Timošin 0 0 0 0
45 Aeg/Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
46 SK Saku Fortuna Danver Teder 0 0 0 0
47 Jäneda SK EGERT LEPIKSAAR 0 0 0 0
48 EMÜ SK Eik Martin Simson 0 0 0 0
49 EMÜ SK Erik Markos Poska 0 0 0 0
50 Tamsalu EBE Ignat Filippov 0 0 0 0
51 EMÜ SK Jakob Poom 0 0 0 0
52 Aeg/Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
53 EMÜ SK Karl-Eerik Kivi 0 0 0 0
54 SK Saku Fortuna Kayko Alp 0 0 0 0
55 EMÜ SK Keiro Jääger 0 0 0 0
56 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 0 0 0 0
57 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 0 0 0 0
58 Tamsalu EBE Kert Arviste 0 0 0 0
59 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 0 0 0 0
60 EMÜ SK Laura Heinoja 0 0 0 0
61 Jäneda SK Lauri Ries 0 0 0 0
62 EMÜ SK Maarten Nöps 0 0 0 0
63 EMÜ SK Maikel Mägi 0 0 0 0
64 Ääsmäe Maiko Nigul 0 0 0 0
65 SK Saku Fortuna Markus Käpp 0 0 0 0
66 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 0 0 0 0
67 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 0 0 0 0
68 Tamsalu EBE Martin Himma 0 0 0 0
69 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 0 0 0 0
70 EMÜ SK Oskar Pedjak 0 0 0 0
71 SK Saku Fortuna Raadik Steven 0 0 0 0
72 Sparta Spordiselts Rait Robert Suurmets 0 0 0 0
73 Sparta Spordiselts Rasmus Raidna 0 0 0 0
74 Sparta Spordiselts Reemus Tõniste 0 0 0 0
75 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Remo Hõim 0 0 0 0
77 EMÜ SK Renor Kikas 0 0 0 0
78 Tamsalu EBE Richard Tarassov 0 0 0 0
79 EMÜ SK Robin Vahi 0 0 0 0
80 Sparta Spordiselts Rupert Pirson 0 0 0 0
81 EMÜ SK Sander Reemets 0 0 0 0
82 Tamsalu EBE Sander Villmann 0 0 0 0
83 EMÜ SK Saša Põder 0 0 0 0
84 SK Saku Fortuna Sebastian Lindfors 0 0 0 0
85 Ääsmäe Sergei Grjadov 0 0 0 0
86 Tamsalu EBE Sergei Kunder 0 0 0 0
87 EMÜ SK Stella-Loreen Sarnit 0 0 0 0
88 SK Saku Fortuna Sven Rosenberg 0 0 0 0
89 Tamsalu EBE Taavi Oliinik 0 0 0 0
90 Tamsalu EBE Tõnis Sokolov 0 0 0 0
91 Aeg/Noorus Vadim Kuznetsov 0 0 0 0
92 Tamsalu EBE Vladimir Kratško 0 0 0 0
93 Aeg/Noorus Vladislav Fjodorov 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Alex Guske 2 0 0 0
95 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Andre Laurimäe 2 0 0 0
96 Sparta Spordiselts Andre Linde 2 0 0 0
97 Paide-Järva SHK Arlis Arold 2 0 0 0
98 Aeg/Noorus Arseni Proskura 2 0 0 0
99 Aeg/Noorus Artjom Demitšev 2 0 0 0
100 Aeg/Noorus Chris Kaasik 2 0 0 0
101 Sparta Spordiselts German Balasov 2 0 0 0
102 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Illimar-Inar Komp 2 0 0 0
103 Aeg/Noorus Jerofei Fomenko 2 0 0 0
104 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Karl Kalm 2 0 0 0
105 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Ken-Krister Uuspalu 2 0 0 0
106 Sparta Spordiselts Kevin Poom 2 0 0 0
107 Sparta Spordiselts Mario Linde 2 0 0 0
108 Aeg/Noorus Pavel Berezinski 2 0 0 0
109 Sparta Spordiselts Raigo Ülo Meigo 2 0 0 0
110 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Rene Hõim 2 0 0 0
111 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Rene-Hendrik Sirkas 2 0 0 0
112 Sparta Spordiselts Renno Sepp 2 0 0 0
113 Sparta Spordiselts Rigmor Vahtramägi 2 0 0 0
114 Sparta Spordiselts Robin Savi 2 0 0 0
115 Sparta Spordiselts Romet Lukas 2 0 0 0
116 Paide-Järva SHK Sten Erik Tuuleveski 2 0 0 0
117 Paide-Järva SHK Sten Perillus 2 0 0 0
118 Sparta Spordiselts Stenver Savi 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Tauri Voolaid 2 0 0 0
120 Aeg/Noorus Vadim Voronin 2 0 0 0
121 Jäneda SK Andro Mardim 3 0 0 0
122 Jäneda SK Einar Lest 3 0 0 0
123 Ääsmäe Erlend Utrop 3 0 0 0
124 Ääsmäe Jakob-Anton Lampmann 3 0 0 0
125 Ääsmäe Kadri Laaneste 3 0 0 0
126 Ääsmäe Karl Joann Jürimaa 3 0 0 0
127 Ääsmäe Karl Riis 3 0 0 0
128 Ääsmäe Kevin Keidla 3 0 0 0
129 Ääsmäe Markkus Ansip 3 0 0 0
130 Jäneda SK Mauri Liivak 3 0 0 0
131 Jäneda SK Ragnar Kramm 3 0 0 0
132 Ääsmäe Rauno Martin Lehiste 3 0 0 0
133 Jäneda SK Stefen Sumla 3 0 0 0
134 Jäneda SK Sten Liiva 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Selver/Tähe 99KarlKalm D60151493,3
2. Sparta SpordiseltsStenverSavi D60292689,7
3. Jäneda SKEinarLest90363083,3
4. ÄäsmäeKarl JoannJürimaa90483164,6
5. Paide-Järva SHKSten ErikTuuleveski3811654,6
6. Aeg/NoorusJerofeiFomenko38381436,8

U13 - põhjagrupp

SpartaÄäsmäeNoorusSakuSuhePunkteKoht
Sparta Spordiselts9 - 5
7 - 6
15 - 3
14 - 2
12 - 0
12 - 2
69-18181
Ääsmäe5 - 9
6 - 7
3 - 8
10 - 2
5 - 2
11 - 1
40-2992
Aeg/Noorus3 - 15
2 - 14
8 - 3
2 - 10
9 - 8
6 - 4
30-5483
SK Saku Fortuna0 - 12
2 - 12
2 - 5
1 - 11
8 - 9
4 - 6
17-5514

U13 - lõunagrupp

Tähe 99JänedaPaide-JärvaTamsaluEMÜSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Selver/Tähe 998 - 2
3 - 2
9 - 5
7 - 3
13 - 1
8 - 2
7 - 1
4 - 0
59-16231
Jäneda SK2 - 8
2 - 3
11 - 4
6 - 7
13 - 3
9 - 3
10 - 0
4 - 2
57-30172
Paide-Järva SHK5 - 9
3 - 7
4 - 11
7 - 6
13 - 1
13 - 1
8 - 0
10 - 0
63-35143
Tamsalu EBE1 - 13
2 - 8
3 - 13
3 - 9
1 - 13
1 - 13
6 - 1
10 - 4
27-7464
EMÜ SK1 - 7
0 - 4
0 - 10
2 - 4
0 - 8
0 - 10
1 - 6
4 - 10
8-5905

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Spordiselts66000069 - 1818
Ääsmäe63030040 - 299
Aeg/Noorus62130030 - 548
SK Saku Fortuna60051017 - 551

U13 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Selver/Tähe 9987100059 - 1623
Jäneda SK85012057 - 3017
Paide-Järva SHK84130063 - 3514
Tamsalu EBE82060027 - 746
EMÜ SK8008008 - 590

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiselts Sten Ritson 6 18 15 33
2 Sparta Spordiselts Jarl Gustsin 6 18 8 26
3 Ääsmäe Siim-Edvard Sinimeri 6 15 3 18
4 Sparta Spordiselts Andrei Polovnikov 6 12 5 17
5 Aeg/Noorus Artjom Kuzminov 6 9 4 13
6 Sparta Spordiselts German Balasov 6 9 4 13
7 Aeg/Noorus Pavel Berezinski 6 8 5 13
8 Ääsmäe Eerik Kodasma 6 9 3 12
9 Aeg/Noorus Aleksander Prõttšikov 6 9 1 10
10 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 6 9 1 10
11 Ääsmäe Rauno Miller 6 7 3 10
12 Aeg/Noorus Jegor Kulikov 6 3 7 10
13 Sparta Spordiselts Andre Linde 3 4 5 9
14 Ääsmäe Paul Theodor Oja 6 2 7 9
15 Sparta Spordiselts Kevin Poom 3 3 4 7
16 SK Saku Fortuna Sven Rosenberg 6 3 4 7
17 Sparta Spordiselts Stenver Savi 6 1 4 5
18 SK Saku Fortuna Raadik Steven 6 3 1 4
19 Ääsmäe Kevin Keidla 6 2 2 4
20 Ääsmäe Kadri Laaneste 6 1 3 4
21 Aeg/Noorus Vadim Kuznetsov 6 1 3 4
22 Sparta Spordiselts Rigmor Vahtramägi 3 0 2 2
23 Ääsmäe Maiko Nigul 4 1 1 2
24 Sparta Spordiselts Aleksandr Kirsipuu 6 2 0 2
25 Ääsmäe Karl Joann Jürimaa 6 2 0 2
26 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 6 1 1 2
27 Sparta Spordiselts Rupert Pirson 6 0 2 2
28 Sparta Spordiselts Rasmus Raidna 1 0 1 1
29 Sparta Spordiselts Romet Lukas 3 0 1 1
30 Ääsmäe Erlend Utrop 4 0 1 1
31 SK Saku Fortuna Danver Teder 6 1 0 1
32 Ääsmäe Markkus Ansip 6 1 0 1
33 Ääsmäe Karl Riis 6 0 1 1
34 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 6 0 1 1
35 Aeg/Noorus Arseni Proskura 0 0 0 0
36 Aeg/Noorus Artjom Donskoi 0 0 0 0
37 Aeg/Noorus Daniil Timošin 0 0 0 0
38 Ääsmäe Jakob-Anton Lampmann 0 0 0 0
39 Aeg/Noorus Maksim Hiznjak 0 0 0 0
40 Ääsmäe Rauno Martin Lehiste 0 0 0 0
41 Sparta Spordiselts Robin Savi 0 0 0 0
42 Aeg/Noorus Vladislav Fjodorov 0 0 0 0
43 Aeg/Noorus Artjom Demitšev 3 0 0 0
44 SK Saku Fortuna Kayko Alp 3 0 0 0
45 Sparta Spordiselts Mario Linde 3 0 0 0
46 Sparta Spordiselts Raigo Ülo Meigo 3 0 0 0
47 Sparta Spordiselts Rait Robert Suurmets 3 0 0 0
48 Sparta Spordiselts Renno Sepp 3 0 0 0
49 SK Saku Fortuna Sebastian Lindfors 4 0 0 0
50 Aeg/Noorus Andrei Stalnov 6 0 0 0
51 SK Saku Fortuna Baranov Fränk 6 0 0 0
52 Aeg/Noorus Chris Kaasik 6 0 0 0
53 Aeg/Noorus Danila Gorbunov 6 0 0 0
54 Aeg/Noorus Jerofei Fomenko 6 0 0 0
55 SK Saku Fortuna Markus Käpp 6 0 0 0
56 Sparta Spordiselts Reemus Tõniste 6 0 0 0
57 Ääsmäe Sergei Grjadov 6 0 0 0
58 Aeg/Noorus Vadim Voronin 6 0 0 0

U13 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 8 21 10 31
2 Jäneda SK Kermo Uue 8 20 9 29
3 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Andreas Õun 8 18 10 28
4 Paide-Järva SHK Lauri Reinpõld 8 15 9 24
5 Paide-Järva SHK Robin Tarius 8 12 11 23
6 Tamsalu EBE Kert Arviste 8 9 10 19
7 Tamsalu EBE Vladimir Kratško 8 10 8 18
8 Jäneda SK Rando Timusk 8 11 5 16
9 Jäneda SK Lauri Ries 8 10 6 16
10 Jäneda SK Johannes Vooglaid 8 10 5 15
11 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Nikita-Aleksander Šnurov 8 6 8 14
12 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Ermo Narits 8 9 3 12
13 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Lauri-Robert Indus 8 6 4 10
14 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 7 7 2 9
15 Tamsalu EBE Martin Himma 7 7 1 8
16 Paide-Järva SHK Henry Eichenbaum 8 4 4 8
17 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Heino Avi 8 6 1 7
18 Jäneda SK EGERT LEPIKSAAR 6 1 5 6
19 Jäneda SK Gregor Pent 8 1 5 6
20 EMÜ SK Jakob Poom 8 2 3 5
21 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Marcus Saksing 6 2 2 4
22 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Steven Vend 7 3 1 4
23 Paide-Järva SHK Sten Perillus 8 2 2 4
24 Jäneda SK Rivo Evardi 6 1 2 3
25 EMÜ SK Erik Markos Poska 8 3 0 3
26 Jäneda SK Anti Olesk 8 2 1 3
27 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Asso Kõuts 8 2 1 3
28 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Karl Kastan 8 2 1 3
29 Jäneda SK Ragnar Kramm 8 1 2 3
30 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Ken-Krister Uuspalu 6 1 1 2
31 EMÜ SK Laura Heinoja 8 2 0 2
32 Paide-Järva SHK Elari Teter 8 1 1 2
33 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Rene Hõim 8 1 1 2
34 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Tauri Voolaid 2 1 0 1
35 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 4 0 1 1
36 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Illimar-Inar Komp 6 1 0 1
37 EMÜ SK Maikel Mägi 6 0 1 1
38 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Alex Guske 7 0 1 1
39 EMÜ SK Karl-Eerik Kivi 8 1 0 1
40 Paide-Järva SHK Sergio Tšaštšin 8 1 0 1
41 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Andre Laurimäe 8 0 1 1
42 Jäneda SK Andro Mardim 8 0 1 1
43 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Karl Kalm 8 0 1 1
44 EMÜ SK Maarten Nöps 8 0 1 1
45 Jäneda SK Mikk Mäekivi 8 0 1 1
46 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Rene-Hendrik Sirkas 8 0 1 1
47 Jäneda SK Stefen Sumla 8 0 1 1
48 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Aleks Deinekin 0 0 0 0
49 EMÜ SK Cris-Robin Lillmaa 1 0 0 0
50 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 2 0 0 0
51 EMÜ SK Renor Kikas 2 0 0 0
52 EMÜ SK Eik Martin Simson 3 0 0 0
53 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 3 0 0 0
54 Tamsalu EBE Richard Tarassov 3 0 0 0
55 Tamsalu EBE Taavi Oliinik 3 0 0 0
56 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Bruce Sau 4 0 0 0
57 EMÜ SK Keiro Jääger 4 0 0 0
58 EMÜ SK Sander Reemets 4 0 0 0
59 EMÜ SK Oskar Pedjak 6 0 0 0
60 Jäneda SK Rainis Kiili 6 0 0 0
61 Jäneda SK Sten Liiva 6 0 0 0
62 Paide-Järva SHK Arlis Arold 7 0 0 0
63 Jäneda SK Einar Lest 8 0 0 0
64 Tamsalu EBE Ignat Filippov 8 0 0 0
65 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 8 0 0 0
66 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 8 0 0 0
67 Jäneda SK Mauri Liivak 8 0 0 0
68 Jäneda SK Reimo Raudla 8 0 0 0
69 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Remo Hõim 8 0 0 0
70 EMÜ SK Robin Vahi 8 0 0 0
71 Tamsalu EBE Sander Villmann 8 0 0 0
72 EMÜ SK Saša Põder 8 0 0 0
73 Tamsalu EBE Sergei Kunder 8 0 0 0
74 EMÜ SK Stella-Loreen Sarnit 8 0 0 0
75 Paide-Järva SHK Sten Erik Tuuleveski 8 0 0 0
76 Tamsalu EBE Tõnis Sokolov 8 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. ÄäsmäeKarl JoannJürimaa90463678,3
2. ÄäsmäeEerikKodasma90695072,5
3. Sparta SpordiseltsReemusTõniste159604270,0
4. Aeg/NoorusJerofeiFomenko17016010666,3
5. SK Saku FortunaDanverTeder1691549964,3

U13 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Selver/Tähe 99KarlKalm D142575189,5
2. Jäneda SKEinarLest24013410477,6
3. Jõgeva SK Selver/Tähe 99Rene-HendrikSirkas84392974,4
4. Paide-Järva SHKSten ErikTuuleveski23613610174,3
5. EMÜ SKKeneth-HenarKlement24022216373,4
6. Tamsalu EBESanderVillmann22119712362,4

U13 A - karikavõistlused

Tähe 99Paide-JärvaNoorusSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Selver/Tähe 9914 - 5
16 - 4
12 - 042-991
Paide-Järva SHK5 - 14
4 - 16
14 - 223-3232
Aeg/Noorus0 - 122 - 142-2603

U13 B - karikavõistlused

SpartaJänedaSakuTamsaluSuhePunkteKoht
Sparta Spordiselts4 - 212 - 010 - 026-291
Jäneda SK2 - 412 - 312 - 326-1062
SK Saku Fortuna0 - 123 - 1212 - 515-2933
Tamsalu EBE0 - 103 - 125 - 128-3404

 

Jõgeva SK Selver/Tähe 99   
 Jõgeva SK Selver/Tähe 99  
Jäneda SK6-2  
Sparta Spordiselts Jõgeva SK Selver/Tähe 99 
 Paide-Järva SHK 
Paide-Järva SHK5-4 la  
1. kohtJõgeva SK Selver/Tähe 99  
2. kohtPaide-Järva SHK  
3 - 4. kohtJäneda SK  
3 - 4. kohtSparta Spordiselts  
5 - 6. kohtSK Saku Fortuna  
5 - 6. kohtAeg/Noorus  
7. kohtTamsalu EBE  

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Andreas Õun 4 21 6 27
2 Jäneda SK Kermo Uue 4 12 3 15
3 Paide-Järva SHK Lauri Reinpõld 4 12 3 15
4 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Ermo Narits 4 9 5 14
5 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 3 11 2 13
6 Sparta Spordiselts Jarl Gustsin 4 7 5 12
7 Sparta Spordiselts Sten Ritson 4 6 4 10
8 Paide-Järva SHK Aldo Lengert 4 7 2 9
9 Sparta Spordiselts German Balasov 4 7 2 9
10 Sparta Spordiselts Andrei Polovnikov 4 6 3 9
11 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Nikita-Aleksander Šnurov 4 6 2 8
12 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Lauri-Robert Indus 4 3 5 8
13 Tamsalu EBE Kert Arviste 3 7 0 7
14 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 4 2 5 7
15 Jäneda SK Gregor Pent 4 5 1 6
16 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Heino Avi 4 5 1 6
17 Jäneda SK Mikk Mäekivi 4 3 2 5
18 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 3 1 3 4
19 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 4 4 0 4
20 Sparta Spordiselts Kevin Poom 4 3 1 4
21 Paide-Järva SHK Robin Tarius 4 1 3 4
22 Jäneda SK Lauri Ries 4 2 1 3
23 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Alex Guske 4 1 2 3
24 Jäneda SK Mauri Liivak 4 1 2 3
25 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Rene Hõim 4 1 2 3
26 Paide-Järva SHK Sergio Tšaštšin 4 1 2 3
27 SK Saku Fortuna Raadik Steven 2 1 1 2
28 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Karl Kastan 4 0 2 2
29 Jäneda SK Ragnar Kramm 4 0 2 2
30 Aeg/Noorus Jerofei Fomenko 2 1 0 1
31 Aeg/Noorus Pavel Berezinski 2 1 0 1
32 Aeg/Noorus Maksim Hiznjak 2 0 1 1
33 Tamsalu EBE Sergei Kunder 3 1 0 1
34 SK Saku Fortuna Baranov Fränk 3 0 1 1
35 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 3 0 1 1
36 Tamsalu EBE Sander Villmann 3 0 1 1
37 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Aleks Deinekin 4 1 0 1
38 Jäneda SK Andro Mardim 4 1 0 1
39 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Asso Kõuts 4 1 0 1
40 Jäneda SK Rivo Evardi 4 1 0 1
41 Paide-Järva SHK Sten Perillus 4 1 0 1
42 Paide-Järva SHK Henry Eichenbaum 4 0 1 1
43 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Karl Kalm 4 0 1 1
44 Jäneda SK Reimo Raudla 4 0 1 1
45 Jäneda SK Stefen Sumla 4 0 1 1
46 Sparta Spordiselts Stenver Savi 4 0 1 1
47 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Steven Vend 4 0 1 1
48 Sparta Spordiselts Andre Linde 0 0 0 0
49 Aeg/Noorus Arseni Proskura 0 0 0 0
50 Aeg/Noorus Artjom Donskoi 0 0 0 0
51 Aeg/Noorus Artjom Kuzminov 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Bruce Sau 0 0 0 0
53 Aeg/Noorus Daniil Timošin 0 0 0 0
54 Aeg/Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
55 Jäneda SK Einar Lest 0 0 0 0
56 Paide-Järva SHK Elari Teter 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Illimar-Inar Komp 0 0 0 0
58 Aeg/Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
59 SK Saku Fortuna Kayko Alp 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Ken-Krister Uuspalu 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Marcus Saksing 0 0 0 0
62 Sparta Spordiselts Mario Linde 0 0 0 0
63 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 0 0 0 0
64 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 0 0 0 0
65 Tamsalu EBE Martin Himma 0 0 0 0
66 Sparta Spordiselts Rait Robert Suurmets 0 0 0 0
67 Sparta Spordiselts Rasmus Raidna 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Rene-Hendrik Sirkas 0 0 0 0
69 Sparta Spordiselts Renno Sepp 0 0 0 0
70 Tamsalu EBE Richard Tarassov 0 0 0 0
71 Sparta Spordiselts Robin Savi 0 0 0 0
72 Sparta Spordiselts Romet Lukas 0 0 0 0
73 Sparta Spordiselts Rupert Pirson 0 0 0 0
74 SK Saku Fortuna Sebastian Lindfors 0 0 0 0
75 SK Saku Fortuna Sven Rosenberg 0 0 0 0
76 Tamsalu EBE Taavi Oliinik 0 0 0 0
77 Aeg/Noorus Vadim Voronin 0 0 0 0
78 Tamsalu EBE Vladimir Kratško 0 0 0 0
79 Aeg/Noorus Andrei Stalnov 1 0 0 0
80 Aeg/Noorus Aleksander Prõttšikov 2 0 0 0
81 Aeg/Noorus Aleksandr Kirsipuu 2 0 0 0
82 Aeg/Noorus Artjom Demitšev 2 0 0 0
83 Aeg/Noorus Chris Kaasik 2 0 0 0
84 Jäneda SK Johannes Vooglaid 2 0 0 0
85 Aeg/Noorus Vadim Kuznetsov 2 0 0 0
86 Aeg/Noorus Vladislav Fjodorov 2 0 0 0
87 SK Saku Fortuna Danver Teder 3 0 0 0
88 Tamsalu EBE Ignat Filippov 3 0 0 0
89 SK Saku Fortuna Markus Käpp 3 0 0 0
90 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 3 0 0 0
91 Tamsalu EBE Tõnis Sokolov 3 0 0 0
92 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Andre Laurimäe 4 0 0 0
93 Jäneda SK Anti Olesk 4 0 0 0
94 Paide-Järva SHK Arlis Arold 4 0 0 0
95 Jäneda SK EGERT LEPIKSAAR 4 0 0 0
96 Sparta Spordiselts Raigo Ülo Meigo 4 0 0 0
97 Jäneda SK Rainis Kiili 4 0 0 0
98 Jäneda SK Rando Timusk 4 0 0 0
99 Sparta Spordiselts Reemus Tõniste 4 0 0 0
100 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Remo Hõim 4 0 0 0
101 Sparta Spordiselts Rigmor Vahtramägi 4 0 0 0
102 Paide-Järva SHK Sten Erik Tuuleveski 4 0 0 0
103 Jäneda SK Sten Liiva 4 0 0 0
104 Jõgeva SK Selver/Tähe 99 Tauri Voolaid 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta SpordiseltsStenverSavi D110564987,5
2. Jõgeva SK Selver/Tähe 99KarlKalm D106423173,8
3. Jäneda SKRandoTimusk120523669,2
4. Tamsalu EBEIgnatFilippov60533158,5
5. SK Saku FortunaDanverTeder76613252,5
6. Tamsalu EBESanderVillmann30231147,8
7. Paide-Järva SHKSten ErikTuuleveski112673146,3
8. Aeg/NoorusVladislavFjodorov35401435,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |