U11

    
 Sparta Spordiselts  
   
Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Sparta Spordiselts 
 Jõgeva SK Selver/Tähe 014-2 
EMÜ SK14-3  
Aeg/Noorus  Sparta Spordiselts
 Aeg/Noorus 3-2
Oru Põhikool13-1  
  Paide-Järva SHK 
 Paide-Järva SHK8-3 
   
 Aeg/Noorus   
  Jõgeva SK Selver/Tähe 01  
3-4. kohtJõgeva SK Selver/Tähe 019-4  
 EMÜ SK   
  EMÜ SK  
5-6. kohtOru Põhikool13-5  
1. kohtSparta Spordiselts  
2. kohtPaide-Järva SHK  
3. kohtJõgeva SK Selver/Tähe 01  
4. kohtAeg/Noorus  
5. kohtEMÜ SK  
6. kohtOru Põhikool  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Alex Guske 3 9 6 15
2 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Ermo Narits 3 10 1 11
3 Aeg/Noorus Nikita Filippenko 3 7 2 9
4 EMÜ SK Dan Lokk 2 8 0 8
5 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Aleks Deinekin 3 2 6 8
6 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 2 6 1 7
7 Aeg/Noorus Artjom Demitšev 3 5 1 6
8 Aeg/Noorus Vadim Kuznetsov 3 5 0 5
9 Aeg/Noorus Aleksandr Kirsipuu 3 3 2 5
10 Sparta Spordiselts Kevin Poom 2 3 1 4
11 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 2 3 1 4
12 EMÜ SK Liibet Sugasep 2 2 2 4
13 EMÜ SK Gabriel Alex Kask 2 3 0 3
14 Oru Põhikool RIGGO SAGGOR 2 3 0 3
15 Oru Põhikool KAHRO TUULE 2 1 2 3
16 EMÜ SK Robi Mürk 2 1 2 3
17 Oru Põhikool KAREL HEVAL SACIK 2 2 0 2
18 Sparta Spordiselts Stenver Savi 2 2 0 2
19 EMÜ SK Kaarel Kivisaar 2 1 1 2
20 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 2 0 2 2
21 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Tanel Tammik 3 2 0 2
22 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Mattias Säärits 3 1 1 2
23 EMÜ SK Bruno Truuse 2 1 0 1
24 Sparta Spordiselts Erlen Utrop 2 1 0 1
25 Sparta Spordiselts German Balasov 2 1 0 1
26 Paide-Järva SHK Hugo-Hannes Osolin 2 1 0 1
27 Paide-Järva SHK Johannes Martin Saar 2 0 1 1
28 Aeg/Noorus Aleksander Prõttšikov 0 0 0 0
29 Paide-Järva SHK Alexandra Kõll 0 0 0 0
30 EMÜ SK Andreas Kalde 0 0 0 0
31 Aeg/Noorus Andrei Stalnov 0 0 0 0
32 EMÜ SK Artur Okrusko 0 0 0 0
33 Sparta Spordiselts Endrik Eerme 0 0 0 0
34 Oru Põhikool GEORG ANDER SILD 0 0 0 0
35 EMÜ SK Henri Tiitus 0 0 0 0
36 Sparta Spordiselts Jan Kristofer Jaanson 0 0 0 0
37 Aeg/Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
38 Oru Põhikool KASPER TEEÄÄR 0 0 0 0
39 Oru Põhikool KEN METSIS 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Madis Riiman 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Martin Pent 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Martin Pent 0 0 0 0
43 Oru Põhikool RANDO ORMAK 0 0 0 0
44 EMÜ SK Rasmus Kosk 0 0 0 0
45 EMÜ SK Robin Hallap 0 0 0 0
46 EMÜ SK Romet Rehema 0 0 0 0
47 EMÜ SK Roomet Tann 0 0 0 0
48 EMÜ SK SANDER LEPP 0 0 0 0
49 Aeg/Noorus Semjon Zolotuhhin 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Verner Nõmm 0 0 0 0
51 Oru Põhikool ANDRE MARKOV 2 0 0 0
52 Oru Põhikool GABRIEL MARK VALDMA 2 0 0 0
53 Paide-Järva SHK Gabriel Simson 2 0 0 0
54 Oru Põhikool JÜRGEN SOKK 2 0 0 0
55 Paide-Järva SHK Ken Järve 2 0 0 0
56 Sparta Spordiselts Kevin Kriiva 2 0 0 0
57 Oru Põhikool KRISTEN PALIALE 2 0 0 0
58 Paide-Järva SHK Kristjan Nugis 2 0 0 0
59 Paide-Järva SHK Liisi Sulbi 2 0 0 0
60 Paide-Järva SHK Margit Kiik 2 0 0 0
61 Oru Põhikool MARTIN LUIK 2 0 0 0
62 Sparta Spordiselts Rait Robert Suurmets 2 0 0 0
63 Sparta Spordiselts Rasmus Raidna 2 0 0 0
64 Oru Põhikool RASMUS TALIOJA 2 0 0 0
65 Paide-Järva SHK Raul Ruugla 2 0 0 0
66 EMÜ SK Richard Truuse 2 0 0 0
67 Sparta Spordiselts Robin Savi 2 0 0 0
68 Sparta Spordiselts Rupert Pirson 2 0 0 0
69 Paide-Järva SHK Sandra Mikk 2 0 0 0
70 Oru Põhikool SASKIA ORMAK 2 0 0 0
71 Paide-Järva SHK Sten-Erik Tamme 2 0 0 0
72 Paide-Järva SHK Tony Schwarzstein 2 0 0 0
73 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Aleksander Udentsov 3 0 0 0
74 Aeg/Noorus Danila Gorbunov 3 0 0 0
75 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Henri Laurimäe 3 0 0 0
76 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Kristo Voitk 3 0 0 0
77 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Petry Pükkenen 3 0 0 0
78 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Riivo Piibe 3 0 0 0
79 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Roman Andrejev 3 0 0 0
80 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Sten Siida 3 0 0 0
81 Aeg/Noorus Vladislav Fjodorov 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta SpordiseltsRasmusRaidna60292586,2
2. Paide-Järva SHKLiisiSulbi60262076,9
3. Jõgeva SK Selver/Tähe 01KristoVoitk D90413073,2
4. Aeg/NoorusVladislavFjodorov79523465,4
5. EMÜ SKRichardTruuse60392051,3
6. Oru PõhikoolSaskiaOrmak D49472144,7

U11

U11

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Paide-Järva SHK107120048 - 2423
Sparta Spordiselts107030056 - 2321
Jõgeva SK Selver/Tähe 01107030051 - 2721
Aeg/Noorus106031068 - 3819
Oru Põhikool101081021 - 744
EMÜ SK100190013 - 712

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Ermo Narits 10 29 9 38
2 Aeg/Noorus Aleksander Prõttšikov 10 28 8 36
3 Sparta Spordiselts Stenver Savi 10 22 13 35
4 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 10 19 7 26
5 Aeg/Noorus Jegor Kulikov 10 12 13 25
6 Sparta Spordiselts German Balasov 10 17 7 24
7 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 10 18 5 23
8 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Alex Guske 10 11 11 22
9 Sparta Spordiselts Kevin Poom 10 14 7 21
10 Oru Põhikool KEN METSIS 10 16 2 18
11 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Aleks Deinekin 10 7 10 17
12 Aeg/Noorus Aleksandr Kirsipuu 10 11 5 16
13 Aeg/Noorus Vadim Kuznetsov 10 6 9 15
14 Aeg/Noorus Andrei Stalnov 10 6 5 11
15 Paide-Järva SHK Johannes Martin Saar 10 5 6 11
16 EMÜ SK Dan Lokk 10 6 3 9
17 Aeg/Noorus Artjom Demitšev 10 4 3 7
18 Sparta Spordiselts Erlen Utrop 10 3 3 6
19 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 10 1 5 6
20 Oru Põhikool KAHRO TUULE 10 1 4 5
21 Oru Põhikool KASPER TEEÄÄR 10 1 3 4
22 Paide-Järva SHK Ken Järve 6 2 1 3
23 Oru Põhikool KAREL HEVAL SACIK 10 2 1 3
24 Oru Põhikool RIGGO SAGGOR 10 1 2 3
25 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Tanel Tammik 10 0 3 3
26 EMÜ SK Andreas Kalde 5 2 0 2
27 Paide-Järva SHK Sandra Mikk 5 1 1 2
28 EMÜ SK Robi Mürk 10 2 0 2
29 Paide-Järva SHK Hugo-Hannes Osolin 10 1 1 2
30 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Petry Pükkenen 10 1 1 2
31 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Roman Andrejev 10 1 1 2
32 EMÜ SK Gabriel Alex Kask 10 0 2 2
33 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Mattias Säärits 2 0 1 1
34 EMÜ SK Liibet Sugasep 5 0 1 1
35 EMÜ SK Richard Truuse 5 0 1 1
36 Paide-Järva SHK Tony Schwarzstein 6 0 1 1
37 Oru Põhikool GEORG ANDER SILD 7 0 1 1
38 Paide-Järva SHK Kristjan Nugis 7 0 1 1
39 EMÜ SK Kaarel Kivisaar 10 1 0 1
40 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Sten Siida 10 1 0 1
41 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Kristo Voitk 10 0 1 1
42 Sparta Spordiselts Robin Savi 10 0 1 1
43 Sparta Spordiselts Rupert Pirson 10 0 1 1
44 Oru Põhikool SASKIA ORMAK 10 0 1 1
45 Paide-Järva SHK Alexandra Kõll 0 0 0 0
46 EMÜ SK Artur Okrusko 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Martin Pent 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Martin Pent 0 0 0 0
49 Aeg/Noorus Nikita Filippenko 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Verner Nõmm 0 0 0 0
51 Paide-Järva SHK Margit Kiik 2 0 0 0
52 Aeg/Noorus Vladislav Fjodorov 2 0 0 0
53 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Henri Laurimäe 3 0 0 0
54 EMÜ SK Henri Tiitus 3 0 0 0
55 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Madis Riiman 3 0 0 0
56 EMÜ SK Robin Hallap 4 0 0 0
57 EMÜ SK SANDER LEPP 4 0 0 0
58 Paide-Järva SHK Gabriel Simson 6 0 0 0
59 EMÜ SK Romet Rehema 6 0 0 0
60 Sparta Spordiselts Jan Kristofer Jaanson 7 0 0 0
61 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Riivo Piibe 7 0 0 0
62 EMÜ SK Roomet Tann 7 0 0 0
63 EMÜ SK Rasmus Kosk 8 0 0 0
64 Aeg/Noorus Semjon Zolotuhhin 9 0 0 0
65 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Aleksander Udentsov 10 0 0 0
66 Oru Põhikool ANDRE MARKOV 10 0 0 0
67 EMÜ SK Bruno Truuse 10 0 0 0
68 Aeg/Noorus Danila Gorbunov 10 0 0 0
69 Sparta Spordiselts Endrik Eerme 10 0 0 0
70 Oru Põhikool GABRIEL MARK VALDMA 10 0 0 0
71 Oru Põhikool JÜRGEN SOKK 10 0 0 0
72 Sparta Spordiselts Kevin Kriiva 10 0 0 0
73 Oru Põhikool KRISTEN PALIALE 10 0 0 0
74 Paide-Järva SHK Liisi Sulbi 10 0 0 0
75 Oru Põhikool MARTIN LUIK 10 0 0 0
76 Sparta Spordiselts Rait Robert Suurmets 10 0 0 0
77 Oru Põhikool RANDO ORMAK 10 0 0 0
78 Sparta Spordiselts Rasmus Raidna 10 0 0 0
79 Oru Põhikool RASMUS TALIOJA 10 0 0 0
80 Paide-Järva SHK Raul Ruugla 10 0 0 0
81 Paide-Järva SHK Sten-Erik Tamme 10 0 0 0

U11

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Selver/Tähe 01KristoVoitk D140806581,3
2. Sparta SpordiseltsRasmusRaidna200957275,8
3. Paide-Järva SHKLiisiSulbi200997575,8
4. Aeg/NoorusSemjonZolotuhhin160785773,1
5. Jõgeva SK Selver/Tähe 01PetryPükkenen60271970,4
6. Aeg/NoorusVladislavFjodorov40342367,7
7. Oru PõhikoolGEORG ANDERSILD60593864,4
8. Oru PõhikoolSaskiaOrmak D80543259,3
9. EMÜ SKBrunoTruuse100774558,4
10. EMÜ SKRobiMürk100915358,2
11. Oru PõhikoolRANDOORMAK60562748,2

U11 - karikavõistlused

NoorusSK SelverPaideEMÜSuhePunkteKoht
Aeg/Noorus6 - 55 - 112 - 023-691
Jõgeva SK Selver/Tähe 015 - 610 - 18 - 023-762
Paide-Järva SHK1 - 51 - 104 - 26-1733
EMÜ SK0 - 120 - 82 - 42-2404

 

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Ermo Narits 3 9 5 14
2 Aeg/Noorus Andrei Stalnov 3 11 1 12
3 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Alex Guske 3 8 3 11
4 Aeg/Noorus Aleksander Prõttšikov 3 5 2 7
5 Aeg/Noorus Vadim Kuznetsov 3 5 1 6
6 Paide-Järva SHK Johannes Martin Saar 3 4 1 5
7 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Aleks Deinekin 3 2 3 5
8 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 3 2 3 5
9 Aeg/Noorus Jegor Kulikov 3 2 2 4
10 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Kristo Voitk 3 2 1 3
11 Aeg/Noorus Aleksandr Kirsipuu 3 0 3 3
12 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Tanel Tammik 3 0 2 2
13 EMÜ SK Andreas Kalde 3 1 0 1
14 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Riivo Piibe 3 1 0 1
15 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Roman Andrejev 3 1 0 1
16 Paide-Järva SHK Margit Kiik 3 0 1 1
17 EMÜ SK Robin Hallap 3 0 1 1
18 Paide-Järva SHK Alexandra Kõll 0 0 0 0
19 Aeg/Noorus Artjom Demitšev 0 0 0 0
20 EMÜ SK Artur Okrusko 0 0 0 0
21 EMÜ SK Bruno Truuse 0 0 0 0
22 EMÜ SK Dan Lokk 0 0 0 0
23 Aeg/Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Henri Laurimäe 0 0 0 0
25 EMÜ SK Henri Tiitus 0 0 0 0
26 Paide-Järva SHK Ken Järve 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Madis Riiman 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Martin Pent 0 0 0 0
29 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Martin Pent 0 0 0 0
30 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Mattias Säärits 0 0 0 0
31 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 0 0 0 0
32 Aeg/Noorus Nikita Filippenko 0 0 0 0
33 EMÜ SK Richard Truuse 0 0 0 0
34 EMÜ SK Romet Rehema 0 0 0 0
35 EMÜ SK Roomet Tann 0 0 0 0
36 Aeg/Noorus Semjon Zolotuhhin 0 0 0 0
37 Paide-Järva SHK Sten-Erik Tamme 0 0 0 0
38 Paide-Järva SHK Tony Schwarzstein 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Verner Nõmm 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Aleksander Udentsov 3 0 0 0
41 EMÜ SK Gabriel Alex Kask 3 0 0 0
42 Paide-Järva SHK Gabriel Simson 3 0 0 0
43 Paide-Järva SHK Hugo-Hannes Osolin 3 0 0 0
44 EMÜ SK Kaarel Kivisaar 3 0 0 0
45 Paide-Järva SHK Kristjan Nugis 3 0 0 0
46 EMÜ SK Liibet Sugasep 3 0 0 0
47 Paide-Järva SHK Liisi Sulbi 3 0 0 0
48 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 3 0 0 0
49 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Petry Pükkenen 3 0 0 0
50 EMÜ SK Rasmus Kosk 3 0 0 0
51 Paide-Järva SHK Raul Ruugla 3 0 0 0
52 EMÜ SK Robi Mürk 3 0 0 0
53 EMÜ SK SANDER LEPP 3 0 0 0
54 Paide-Järva SHK Sandra Mikk 3 0 0 0
55 Jõgeva SK Selver/Tähe 01 Sten Siida 3 0 0 0
56 Aeg/Noorus Vladislav Fjodorov 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Aeg/NoorusVladislavFjodorov58251976,0
2. Jõgeva SK Selver/Tähe 01PetryPükkenen60272074,1
3. EMÜ SKRobiMürk58704665,7
4. Paide-Järva SHKLiisiSulbi60493265,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |