Naiste liiga

Sparta Spordiselts   
 Sparta Spordiselts  
Jõgeva SK Tähe6-54-3 LA6-3  
Eesti Maaülikooli SK Eesti Maaülikooli SK 
 Eesti Maaülikooli SK2-43-12-37-2 
SK Saku Fortuna8-35-04-57-4  
SK Saku Fortuna    
 SK Saku Fortuna   
Jõgeva SK Tähe4-2   
Sparta Spordiselts  
SK Saku Fortuna  
Jõgeva SK Tähe  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 8 8 6 14
2 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 8 6 8 14
3 Sparta Spordiselts Merli Kaljuve 7 4 8 12
4 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 7 6 5 11
5 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 7 7 3 10
6 SK Saku Fortuna Helen Ojala 5 6 2 8
7 SK Saku Fortuna Kristi Rickberg 5 4 4 8
8 Eesti Maaülikooli SK Marian Roop 8 3 5 8
9 Sparta Spordiselts Katrin Saare 7 4 3 7
10 Jõgeva SK Tähe Triinu Saluste 4 3 2 5
11 Eesti Maaülikooli SK Kaisa Aruaas 8 3 2 5
12 Eesti Maaülikooli SK Liina Luih 7 4 0 4
13 Eesti Maaülikooli SK Ester Malmström 8 3 1 4
14 Jõgeva SK Tähe Anu Tammiku 3 3 0 3
15 Jõgeva SK Tähe Marika Dodjak 4 3 0 3
16 Jõgeva SK Tähe Eleri Narits 4 1 2 3
17 SK Saku Fortuna Berit Oll 5 2 1 3
18 Sparta Spordiselts Elina Liin 6 2 1 3
19 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 7 2 1 3
20 Sparta Spordiselts Katrin Kivirand 7 1 2 3
21 Eesti Maaülikooli SK Meelike Terasmaa 8 2 1 3
22 Jõgeva SK Tähe Eneli Vadi 4 2 0 2
23 SK Saku Fortuna Kristel Kopel 4 2 0 2
24 Jõgeva SK Tähe Jane Suvvi 4 0 2 2
25 SK Saku Fortuna Maria Liiva 4 0 2 2
26 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 6 2 0 2
27 Sparta Spordiselts Darja Voog 7 2 0 2
28 Sparta Spordiselts Diana Klavan 7 1 1 2
29 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 8 2 0 2
30 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 8 0 2 2
31 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 4 1 0 1
32 SK Saku Fortuna Savelin Sarnik 4 1 0 1
33 Jõgeva SK Tähe Teele Randoja 4 1 0 1
34 Jõgeva SK Tähe Kirsi Vaarmets 4 0 1 1
35 Jõgeva SK Tähe Sigrid Saaremäe 4 0 1 1
36 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 6 1 0 1
37 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 7 0 1 1
38 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 8 0 1 1
39 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 8 0 1 1
40 Sparta Spordiselts Anni Salokangas 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Eva-Maria Kikkas 0 0 0 0
42 SK Saku Fortuna Gerda Eendla 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe Kadi Saluste 0 0 0 0
44 SK Saku Fortuna Karina Krestinov 0 0 0 0
45 SK Saku Fortuna Katre Paulman 0 0 0 0
46 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 0 0 0 0
47 Sparta Spordiselts Liina Jõgisu 0 0 0 0
48 Sparta Spordiselts Liina Kink 0 0 0 0
49 Sparta Spordiselts Lucie Lustigová 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe Maarja-Liis Reial 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikooli SK Maret Taal 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe Marleen Kalavus 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe Natalia Gonchar 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikooli SK Triin Pähn 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe Aileli Masing 1 0 0 0
56 SK Saku Fortuna Katre Keller 1 0 0 0
57 Eesti Maaülikooli SK Kristin Mahla 1 0 0 0
58 SK Saku Fortuna Mariliis Lepist 1 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 1 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe Rimante Valancauskaite 2 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe Andrea Randmaa 3 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe Riin Buddell 3 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe Hanna-Riin Guske 4 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe Kadi Korkmann 4 0 0 0
65 Sparta Spordiselts Kadri Heinla 4 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe Karoliina Virkus 4 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe Kerttu Klaarman 4 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe Kädi Sirel 4 0 0 0
69 SK Saku Fortuna Triin Voolaid 4 0 0 0
70 SK Saku Fortuna Anete Nõulik 5 0 0 0
71 SK Saku Fortuna Elen Marunevitš 5 0 0 0
72 SK Saku Fortuna Teele Deklau 5 0 0 0
73 Sparta Spordiselts Kerli Uue 6 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 7 0 0 0
75 Sparta Spordiselts Marge Pent 7 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 7 0 0 0
77 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 7 0 0 0
78 Eesti Maaülikooli SK Ella Lehtinen 8 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Enelin Kiisla 8 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKEllaLehtinen36016915591,7
2. Jõgeva SK TäheSigridSaaremäe24213011084,6
3. Sparta SpordiseltsKerliUue36413010983,9
4. Eesti Maaülikooli SKLottaPeedimaa120413482,9
5. Sparta SpordiseltsKadriHeinla60262180,8
6. SK Saku FortunaTeeleDeklau3001088275,9

Naiste liiga

SpartaEMÜSakuJSK TäheSuhePunkteKoht
Sparta Spordiselts3 - 7
6 - 2
5 - 4
13 - 4
7 - 9
7 - 4
9 - 4
6 - 3
9 - 5
65-42211
Eesti Maaülikooli SK7 - 3
2 - 6
4 - 5
6 - 4
2 - 7
3 - 4
9 - 5
4 - 2
7 - 2
44-38152
SK Saku Fortuna4 - 13
9 - 7
4 - 7
4 - 6
7 - 2
4 - 3
4 - 5
6 - 8
7 - 6
49-57123
Jõgeva SK Tähe4 - 9
3 - 6
5 - 9
5 - 9
2 - 4
2 - 7
5 - 4
8 - 6
6 - 7
40-6164

Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Spordiselts97020065 - 4221
Eesti Maaülikooli SK95040044 - 3815
SK Saku Fortuna94050049 - 5712
Jõgeva SK Tähe92070040 - 616

Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiselts Merli Kaljuve 9 13 16 29
2 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 9 12 9 21
3 SK Saku Fortuna Kristi Rickberg 9 5 14 19
4 SK Saku Fortuna Helen Ojala 9 11 7 18
5 Sparta Spordiselts Lucie Lustigová 5 12 3 15
6 Eesti Maaülikooli SK Marian Roop 9 10 5 15
7 Jõgeva SK Tähe Marika Dodjak 8 9 4 13
8 SK Saku Fortuna Kristel Kopel 8 9 3 12
9 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 9 7 5 12
10 Eesti Maaülikooli SK Liina Luih 6 8 3 11
11 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 8 6 5 11
12 Jõgeva SK Tähe Triinu Saluste 8 5 6 11
13 Sparta Spordiselts Katrin Saare 9 6 5 11
14 SK Saku Fortuna Berit Oll 7 8 2 10
15 Jõgeva SK Tähe Teele Randoja 6 7 2 9
16 Jõgeva SK Tähe Anu Tammiku 8 9 0 9
17 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 6 0 8 8
18 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 9 3 5 8
19 Jõgeva SK Tähe Riin Buddell 9 2 6 8
20 SK Saku Fortuna Triin Voolaid 9 1 7 8
21 SK Saku Fortuna Elen Marunevitš 4 3 4 7
22 Jõgeva SK Tähe Kerttu Klaarman 8 0 7 7
23 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 9 7 0 7
24 SK Saku Fortuna Savelin Sarnik 9 4 2 6
25 Jõgeva SK Tähe Eneli Vadi 9 3 3 6
26 Sparta Spordiselts Katrin Kivirand 9 2 4 6
27 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 7 4 1 5
28 SK Saku Fortuna Katre Keller 7 3 2 5
29 Eesti Maaülikooli SK Meelike Terasmaa 7 1 4 5
30 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 6 3 1 4
31 Eesti Maaülikooli SK Ester Malmström 6 1 3 4
32 Jõgeva SK Tähe Rimante Valancauskaite 8 3 1 4
33 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 4 2 1 3
34 SK Saku Fortuna Anete Nõulik 7 2 1 3
35 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 7 1 2 3
36 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 8 3 0 3
37 Jõgeva SK Tähe Jane Suvvi 9 1 2 3
38 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 5 0 2 2
39 Eesti Maaülikooli SK Enelin Kiisla 6 1 1 2
40 Eesti Maaülikooli SK Kaisa Aruaas 7 1 1 2
41 Sparta Spordiselts Elina Liin 8 0 2 2
42 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 9 1 1 2
43 SK Saku Fortuna Maria Liiva 9 1 1 2
44 Sparta Spordiselts Marge Pent 9 0 2 2
45 Jõgeva SK Tähe Kadi Saluste 3 0 1 1
46 Sparta Spordiselts Diana Klavan 6 1 0 1
47 Jõgeva SK Tähe Eleri Narits 7 1 0 1
48 Sparta Spordiselts Darja Voog 8 1 0 1
49 Jõgeva SK Tähe Kadi Korkmann 8 0 1 1
50 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 8 0 1 1
51 Jõgeva SK Tähe Karoliina Virkus 9 1 0 1
52 Jõgeva SK Tähe Kirsi Vaarmets 9 0 1 1
53 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 9 0 1 1
54 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 9 0 1 1
55 Sparta Spordiselts Anni Salokangas 0 0 0 0
56 Sparta Spordiselts Kadri Heinla 0 0 0 0
57 Sparta Spordiselts Liina Kink 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe Maarja-Liis Reial 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Maret Taal 0 0 0 0
60 SK Saku Fortuna Mariliis Lepist 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe Natalia Gonchar 0 0 0 0
62 SK Saku Fortuna Gerda Eendla 1 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Eva-Maria Kikkas 2 0 0 0
64 SK Saku Fortuna Katre Paulman 2 0 0 0
65 Sparta Spordiselts Liina Jõgisu 2 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe Marleen Kalavus 2 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK Triin Pähn 2 0 0 0
68 SK Saku Fortuna Karina Krestinov 3 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK Kristin Mahla 3 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe Aileli Masing 5 0 0 0
71 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 5 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe Andrea Randmaa 6 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe Sigrid Saaremäe 6 0 0 0
74 SK Saku Fortuna Teele Deklau 6 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe Hanna-Riin Guske 7 0 0 0
76 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 7 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK Ella Lehtinen 8 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe Kädi Sirel 8 0 0 0
79 Sparta Spordiselts Kerli Uue 9 0 0 0

Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKEllaLehtinen2141109485,5
2. Eesti Maaülikooli SKLottaPeedimaa32614011884,3
3. Sparta SpordiseltsKerliUue54021317180,3
4. Jõgeva SK TäheSigridSaaremäe34018114379,0
5. SK Saku FortunaTeeleDeklau36014611478,1
6. Jõgeva SK TäheAndreaRandmaa200916874,7
7. SK Saku FortunaGerdaEendla60362363,9
8. SK Saku FortunaSavelinSarnik120332163,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |