Hooaeg 2019 / 2020

PAF Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SHK Drinkgeld Alari Pagi 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Aleks Deinekin 0 0 0 0
3 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Alex Guske 0 0 0 0
5 SHK Drinkgeld Andero Lepp 0 0 0 0
6 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 0 0 0 0
7 Vana hea puur Armo Ivask 0 0 0 0
8 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
9 SHK Drinkgeld Ats Püvi 0 0 0 0
10 Jödö Daniil Petrov 0 0 0 0
11 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
12 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
13 SHK Drinkgeld Egert Sarapuu 0 0 0 0
14 Jödö Einar Tiimla 0 0 0 0
15 SHK Drinkgeld Elari Teder 0 0 0 0
16 SHK Drinkgeld Elias Melin 0 0 0 0
17 Jödö Emil Brorson 0 0 0 0
18 Jödö Erik Vassiljev 0 0 0 0
19 Jödö Evgeni Smirnov 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Gregor Rande 0 0 0 0
21 Jödö Hardi Kulu 0 0 0 0
22 Pärnu Bullet Harry Järmut 0 0 0 0
23 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
24 Vana hea puur Henrik Koorits 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
26 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
27 Pärnu Bullet Indrek Lehtmets 0 0 0 0
28 Pärnu Bullet Indrek Tallinn 0 0 0 0
29 SHK Drinkgeld Ingmar Huononen 0 0 0 0
30 Pärnu Bullet Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
31 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
32 Vana hea puur Jakob Gill 0 0 0 0
33 SHK Drinkgeld Janar Järmut 0 0 0 0
34 Valga Välk Janar Tiisler 0 0 0 0
35 Pärnu Bullet Jargo Kuusik 0 0 0 0
36 SHK Drinkgeld Joosep Moor 0 0 0 0
37 Jödö Joosep Ranne 0 0 0 0
38 Pärnu Bullet Jüri Hendrikson 0 0 0 0
39 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 0 0 0 0
40 Vana hea puur Kalle Kotselainen 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
43 Vana hea puur Karli Säärits 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
46 SHK Drinkgeld Kaspar Sakjas 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
48 Vana hea puur Keijo Lehes 0 0 0 0
49 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
50 Pärnu Bullet Kevin Kolpakov 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 0 0 0 0
52 Jödö Kimmo Lillipuu 0 0 0 0
53 Jödö Klaas Schippers 0 0 0 0
54 Valga Välk Klas Stefan Holmbom 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristo Voitk 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 0 0 0 0
57 Vana hea puur Kuido Hint 0 0 0 0
58 Pärnu Bullet Lauri Meisalu 0 0 0 0
59 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 0 0 0 0
60 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
61 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
62 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
63 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 0 0 0 0
65 Pärnu Bullet Margus Tamm 0 0 0 0
66 Pärnu Bullet Markus Laksberg 0 0 0 0
67 Jödö Mart Mõtus 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 0 0 0 0
69 Vana hea puur Martin Kivirand 0 0 0 0
70 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
71 SHK Drinkgeld Mathias Meelandi 0 0 0 0
72 Jödö Mattias Oja 0 0 0 0
73 Vana hea puur Meelis Ombler 0 0 0 0
74 Vana hea puur Mihkel Kaasik 0 0 0 0
75 SHK Drinkgeld Mihkel Must 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 0 0 0 0
77 Jödö Oskar Dahlgren 0 0 0 0
78 SHK Drinkgeld Ott Ahonen 0 0 0 0
79 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 0 0 0 0
80 Pärnu Bullet Peeter Ilves 0 0 0 0
81 Pärnu Bullet Raido Känd 0 0 0 0
82 SHK Drinkgeld Raido Moor 0 0 0 0
83 Pärnu Bullet Raimond Melts 0 0 0 0
84 Jödö Rain Kuldjärv 0 0 0 0
85 Pärnu Bullet Rasmus Jõesaar 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 0 0 0 0
87 Jödö Rasmus Widing 0 0 0 0
88 Jödö Raul Hanson 0 0 0 0
89 SHK Drinkgeld Raul Kiudorv 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 0 0 0 0
91 Jödö Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
92 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
93 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
94 Pärnu Bullet Rivo Rehe 0 0 0 0
95 Pärnu Bullet Roger Roos 0 0 0 0
96 Jödö Roman Rozbroj 0 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 0 0 0 0
98 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Metsar 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida 0 0 0 0
101 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
102 Jödö Sören Jõõras 0 0 0 0
103 Jödö Taavi Rehema 0 0 0 0
104 Jödö Taivo Pungas 0 0 0 0
105 Jödö Tanel Aruja 0 0 0 0
106 Vana hea puur Tarmo Pütsep 0 0 0 0
107 Vana hea puur Tarvo Altmäe 0 0 0 0
108 Jödö Teemo Roger 0 0 0 0
109 Vana hea puur Teet Saar 0 0 0 0
110 SHK Drinkgeld Timmo Zimmermann 0 0 0 0
111 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 0 0 0 0
112 Pärnu Bullet Tõnis Põder 0 0 0 0
113 Pärnu Bullet Vahur Laas 0 0 0 0
114 Jödö Valentin Itsenko 0 0 0 0
115 Pärnu Bullet Villu Jallai 0 0 0 0

PAF Teine liiga

Olivia 04DrinkgeldVHPPärnu BulletValgaJödöSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 048 - 4
6 - 3
11 - 25 - 5
5 - 2
5 - 314 - 454-23191
SHK Drinkgeld4 - 8
3 - 6
11 - 45 - 44 - 3
6 - 1
7 - 1
8 - 4
48-31182
Vana hea puur2 - 114 - 115 - 3
6 - 9
8 - 4
10 - 1
14 - 0
8 - 1
57-40153
Pärnu Bullet5 - 5
2 - 5
4 - 53 - 5
9 - 6
10 - 34 - 3
7 - 2
44-34134
Valga Välk3 - 53 - 4
1 - 6
4 - 8
1 - 10
3 - 107 - 522-4835
Jödö4 - 141 - 7
4 - 8
0 - 14
1 - 8
3 - 4
2 - 7
5 - 720-6906

PAF Teine liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia 0476000154 - 2319
SHK Drinkgeld86020048 - 3118
Vana hea puur85030057 - 4015
Pärnu Bullet84030144 - 3413
Valga Välk71060022 - 483
Jödö80080020 - 690

PAF Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SHK Drinkgeld Raido Moor 8 10 10 20
2 Vana hea puur Mihkel Kaasik 5 8 8 16
3 Vana hea puur Keijo Lehes 7 14 2 16
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 7 9 7 16
5 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 7 6 10 16
6 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 7 7 6 13
7 Pärnu Bullet Rivo Rehe 5 6 6 12
8 Pärnu Bullet Vahur Laas 8 10 2 12
9 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 8 6 6 12
10 Vana hea puur Henrik Koorits 8 4 8 12
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 7 6 5 11
12 Pärnu Bullet Tõnis Põder 7 4 7 11
13 Vana hea puur Teet Saar 8 8 3 11
14 Pärnu Bullet Markus Laksberg 8 8 2 10
15 Jödö Taivo Pungas 5 5 4 9
16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 7 6 3 9
17 SHK Drinkgeld Joosep Moor 8 7 2 9
18 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristo Voitk 4 3 5 8
19 Vana hea puur Karli Säärits 6 6 2 8
20 Valga Välk Remo Kupits 7 4 4 8
21 Pärnu Bullet Villu Jallai 8 4 4 8
22 Vana hea puur Meelis Ombler 8 3 5 8
23 Pärnu Bullet Indrek Tallinn 8 4 3 7
24 Vana hea puur Martin Kivirand 8 2 5 7
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Alex Guske 3 5 1 6
26 Vana hea puur Kalle Kotselainen 3 4 2 6
27 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida 6 2 4 6
28 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Aleks Deinekin 5 3 2 5
29 Valga Välk Henri Karja 5 3 2 5
30 Vana hea puur Jakob Gill 5 3 2 5
31 SHK Drinkgeld Alari Pagi 6 3 2 5
32 SHK Drinkgeld Mihkel Must 7 5 0 5
33 Valga Välk Margo Pärnaku 7 3 2 5
34 Pärnu Bullet Roger Roos 7 2 3 5
35 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 8 1 4 5
36 Jödö Sören Jõõras 2 4 0 4
37 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 4 4 0 4
38 SHK Drinkgeld Ott Ahonen 5 1 3 4
39 Jödö Taavi Rehema 6 2 2 4
40 SHK Drinkgeld Andero Lepp 7 4 0 4
41 Valga Välk Marek Sigursk 7 4 0 4
42 SHK Drinkgeld Kaspar Sakjas 7 2 2 4
43 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 8 4 0 4
44 Jödö Raul Hanson 8 3 1 4
45 Vana hea puur Kuido Hint 8 1 3 4
46 Pärnu Bullet Kevin Kolpakov 3 2 1 3
47 Valga Välk Steven Põldve 3 2 1 3
48 SHK Drinkgeld Timmo Zimmermann 5 2 1 3
49 SHK Drinkgeld Janar Järmut 5 1 2 3
50 Pärnu Bullet Rasmus Jõesaar 6 3 0 3
51 Vana hea puur Armo Ivask 8 3 0 3
52 Jödö Daniil Petrov 1 2 0 2
53 Jödö Kimmo Lillipuu 1 1 1 2
54 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 3 1 1 2
55 Valga Välk Egert Ojamäe 5 1 1 2
56 Vana hea puur Margus Kangro 6 0 2 2
57 Jödö Teemo Roger 6 0 2 2
58 Valga Välk Denis Ženžarov 7 1 1 2
59 Pärnu Bullet Indrek Lehtmets 8 0 2 2
60 Vana hea puur Tarmo Pütsep 8 0 2 2
61 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 2 0 1 1
62 SHK Drinkgeld Ats Püvi 3 1 0 1
63 Jödö Erik Vassiljev 3 0 1 1
64 SHK Drinkgeld Elias Melin 4 1 0 1
65 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 4 1 0 1
66 Valga Välk Renat Silis 4 1 0 1
67 Pärnu Bullet Jüri Hendrikson 4 0 1 1
68 SHK Drinkgeld Raul Kiudorv 4 0 1 1
69 Valga Välk Kenno Hõppõ 5 1 0 1
70 Jödö Valentin Itsenko 5 1 0 1
71 Jödö Rauno Rüütelmaa 5 0 1 1
72 Valga Välk Simm Paap 5 0 1 1
73 Valga Välk Aleks Tammela 6 1 0 1
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Metsar 6 1 0 1
75 Pärnu Bullet Raido Känd 6 0 1 1
76 Jödö Einar Tiimla 7 1 0 1
77 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 7 0 1 1
78 Pärnu Bullet Peeter Ilves 7 0 1 1
79 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 7 0 1 1
80 Vana hea puur Tarvo Altmäe 8 0 1 1
81 Jödö Emil Brorson 0 0 0 0
82 Jödö Hardi Kulu 0 0 0 0
83 Pärnu Bullet Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
84 Pärnu Bullet Jargo Kuusik 0 0 0 0
85 Jödö Mart Mõtus 0 0 0 0
86 Valga Välk Ilmar Püvi 1 0 0 0
87 Jödö Joosep Ranne 1 0 0 0
88 Jödö Mattias Oja 1 0 0 0
89 Pärnu Bullet Raimond Melts 1 0 0 0
90 Jödö Rasmus Widing 1 0 0 0
91 Pärnu Bullet Harry Järmut 2 0 0 0
92 Valga Välk Janar Tiisler 2 0 0 0
93 Valga Välk Klas Stefan Holmbom 2 0 0 0
94 Jödö Rain Kuldjärv 2 0 0 0
95 SHK Drinkgeld Ingmar Huononen 3 0 0 0
96 Pärnu Bullet Margus Tamm 3 0 0 0
97 Jödö Oskar Dahlgren 3 0 0 0
98 SHK Drinkgeld Egert Sarapuu 4 0 0 0
99 Jödö Evgeni Smirnov 4 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi 4 0 0 0
101 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 4 0 0 0
102 Valga Välk Marek Vända 4 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 5 0 0 0
104 Valga Välk Martin Kovaljov 5 0 0 0
105 SHK Drinkgeld Mathias Meelandi 5 0 0 0
106 Jödö Roman Rozbroj 5 0 0 0
107 Valga Välk Arseni Krasilnikov 6 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Gregor Rande 6 0 0 0
109 Jödö Klaas Schippers 6 0 0 0
110 Jödö Tanel Aruja 6 0 0 0
111 SHK Drinkgeld Elari Teder 7 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 7 0 0 0
113 Pärnu Bullet Lauri Meisalu 7 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 7 0 0 0
115 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 8 0 0 0

PAF Teine liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe/Olivia 04Kaspar JaanHeljand45201890,0
2. Valga VälkIlmarPüvi15121083,3
3. Jõgeva SK Tähe/Olivia 04MartenTeppan2701209982,5
4. SHK DrinkgeldPavelTimerhanov36016913982,3
5. Pärnu BulletIndrekLehtmets36016212879,0
6. JödöValentinItsenko45191579,0
7. Vana hea puurTarvoAltmäe36017513577,1
8. Valga VälkKlas StefanHolmbom90594474,6
9. Valga VälkMartinKovaljov2101208974,2
10. JödöRomanRozbroj1801118173,0
11. JödöOskarDahlgren135844958,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |